Új privát üzeneted érkezett!

Ibolya:nálunk már régóta megtalálja a cumit :lol: :lol: , vagyis szerintem nem is keresi ha kiesik, csak nagyon ritkán ,mikor enni kel fel akkor hív oda, mert a tápit mellettem fogyasztja el :wink: és akkor keresgetjük együtt. :wink:
Próbáltam már a cumiról is ledumálni, de még nem sikerült :roll: , szerintem a Szoni előbb érett meg mindenre mint a Zsombi, ő két évesen már előrébb járt!!!!De ugye minden gyerek más, meg a lányok és fiúk is!!!!!

Barbi is néha tőlem kérdezi, hogy valamit csinál-e a Zsombi, mert az Ádám igen..............ez most a vaj evésben merült ki!!!!Kérdezte, hogy kanállal eszi a vajat a Zsombi?????Mondom nem az ujjával nyalja le a zsömléről :lol: :lol: :lol: , de múltkor ott felejtettem a dobozt az asztalon és a kis mancsával nyúlt bele és nyalta, mi jó van abban???????????????????

Timi:én is úgy érzem, hogy elhanyagolom magam :oops: , de hiába most valahogy én vagyok az utolsó helyen minden más fontosabb!!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hoztam egy pár képet :lol:

Kép Kép Kép Gergő kedvenc mutogatása-az ujj rázás és mindehhez mondja is,hogy NANA ANYA -vagy éppen akihez szól :lol: :lol: :lol:

Kép
bibolya
 
 


Sziasztok!

Köszi a dícséretet,igazán jól esik!

Márti,
ment email. :wink: Igen padlizsán lila,de fodrász kellékes cucc,nem bolti,és olyan,hogy nem mindenhol ugyan olyan színű.Szóval teljes mértékben meg vagyok elégedve vele!

Ibolya,
nálunk van üveg és cumi is,de még én sem szeretném elvenni Hannától.Mondjuk van Avent varázsitatója,most arra próbálom rászoktatni,még is jobban néz ki az utcán,ha abból iszik! :roll:

Még jövök,de Hanna rámol!
timiban
 
 

 
 

Bocsi,Ibolyának akartam címezni,hogy padlizsán lila! :oops:
timiban
 
 


Márti,a Gergő is megtalálta eddig,vagyis inkább nem ébredt fel éjjelente,igy nem kellett a cumit sem keresni.Most kb. 2 hete kezdődőtt már megint ez a cumi mizéria nála.
Vaj evés :lol: -Encsi egy időben az ujjával belenyúlt a dobozba és "megmerítette"-még a látványától is rosszul voltam,hála,mára már leszokott róla :lol: .Gergő nem koszolja be az ujját :oops: :lol:
bibolya
 
 


De ha már képezek,akkor a gyerekekről is teszek :wink:
Kép Hanna tejfölt eszik
Kép
Zsoltit is megnyírattam Kép
Hanna ma délután Kép

Ibolya,jók a képek!Geri a kis zsivány! :wink:
timiban
 
 


Rebi nem volt itthon,majd legközelebb róla is teszek
timiban
 
 


Sziasztok!

Látom ma szép forgalom volt. tők jó látni, hogy ennyit írtatok!

Edith: utólag boldog születésnapot kívánok!
Nagyon jók a képek, árad belőlük a jókedv.

Évi: jobbulást neked! Biztos, hogy gyomorrontásod van? Tudod most nagyon támad a fosó-hányó korság. Rajtunk a múlthéten volt, egész héten nem mertem enni az irodában. :?

Ibolya: a Szandi is üvegből issza a tápszert. Cumi ügyben tudom ajánlani, ami nálunk van 10-12 db van az ágyban, abból csak megtalál egyet. :wink: :lol: :wink: :lol:

Na kb. ennyire emlékszem, este még próbálok jönni, ha nem dőlök ki.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Na csajok,apa hazaért!
És azt mondta király a sérom(tök állat),és ilyesmit képzelt el! :wink:
Úgy hogy most nagyon jó kedvem lett! :wink:
timiban
 
 


Sziasztok!

Timi, tényleg jó a hajad. Jó a színe is. A vörös nekem is mindig tetszett, de mivel alapjáraton világos a hajam, ezért állandóan ledobta a sötét festéket. Egy hétig volt szép, utána kifakult színű. Így maradt a szőkés, vagy a melír.

Ibolya, az Ádám is cumisüvegből kapja a tejet reggel-este. És ő is hiába eszi este degeszre magát, kell neki a tej pancsi után. De én sem próbáltam még elszedni tőle.
Ugyan pohárból szépen iszik (ha akar, ha nem akkor kiköpi), de inkább csőrösből iszik. Már nagyon nagyon régóta.

Képek csudajók, egytől egyig. Tegyetek még, ha nincs is időm írni megnézegetem őket.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Kb. egy hete nem jutottam ide...

Évi, a halkergetős sztoridon hangosan vinnyogtam!!!! Szerintem Balázs azért tudta kihalászni a dögöket, mert te már lefárasztottad őket, meg lehet ő nem vágott olyan "vicces kínlódó" arcot és a halak sem élvezték annyira mint a veled való "játékot". De azért köszönöm szépen a vidám perceket!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: Amúgy nekünk is voltak halaink. Az egyik karácsonyra vettem Árpinak akváriumot, meg 10 db paltttit. 24-én összeraktuk hajnalig nézegettük, gyönyörködtünk a dögökben. Majd... reggelre kb. 5 (igen jól látod ÖT) db halunk maradt, mert a szűrővel valami lett éjjel, egy kis dög beleúszott és bezazult a víz. Ebből az 5 darabból is két hét után egy darab maradt. Na ő viszont igazi kis Survivor volt (így is hívtam) ő sokáig megmaradt. Aztán amikor ő is kinyiffant valami halkórban, megutáltam a halakat. Most ezek a törpehörik arik, imádják a csajokat, nem harapnak (habár a szomszéd hörik tök vadak), voltak már kishörijeink is, amiket két nap alatt... eltüntettek... Na azóta nem szívlelem ezeket a szadista gyilkosokat, de a csajok miatt nem bánom, hogy vannak.

Edith, neked utólag is boldog szülinapot kívánunk!!!! Eszméletlen milyen szép tortákat tudsz csinálni. Én antitalentum vagyok ilyesmiben... Pedig olyan jó lenne, ha legalább egy sima szép formás tortát is tudnék csinálni... :lol: A képek meg valóban jól elkapott pillanatkák. :lol:

Csibész Gergőről is nagyon jól sikerültek a képek. a csajok itt nézegették és magyaráztak, hogy éppen mit csinál a Gergő.
Timi haj is jól sikerült! Persze az Edithé is. Mártiéról majd várjuk a képeket...

Zsu, anyám azért most már napi kétszeri füstjelet kérünk... :lol: :lol: :lol:

Vajon mit is akartam még írni... Ha elcsendesül a környezetemben a két kis GézenGizim akkor majd dobok én is képeket, meg írok magunkról is.

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsikám!!!!Azt várhatod!!!!! :lol: A fejem nem publikus mostanában :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és ami alatta van az sem!!!! :shock: :D :D :D

Képeket????Mit mondtál???1-2 hét és felrakod!!!!! 8) :lol: :D Nem bírtam kihagyni!!!NA lépek az összes gyerekem alszik!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jók a képek nagyon!
Timi, tényleg nagyon jól sikerült a hajad! csinos vagy! és a gyerköcök fotói is jók, Hanna haja rendesen megnőtt! Szép kislány, gyönyörű szemei vannak :)
Zsolti szereti egyébként az ovit? Jól érzi ott magát? Utazgatást hogyan viselitek?

Ibolya, a te fotóid is nagyon jól sikerültek! Nagy huncut lehet Gergőgyerek! :lol:

Edith, neked utólag is boldog szülinapot! :oops: És tényleg nagyon szép sütiket, tortákat gyártasz!

Cumisüveg: ez még nálunk is megy, leginkább a reggeli kakaóhoz kell Samunak, bootolni. Néha esténként is kéri, akkor teázni. De én is igyekszem napközben minimalizálni a cumisüveg használatot. Bölcsiben már nem kap, de ott nem is kéri.

Végül csak bejutottam ma a munkahelyemre, autóval. 11 körül már egyáltalán nem volt forgalom, 20 perc alatt bent voltam. Aztán kifizettem jó sok pénzt parkolási díjként... :evil:
Barbi, lehet h igazad van a gyomorrontás vírusos okát illetően. Samu is fosizott tegnap, és Balázs is rossz gyomorra panaszkodott. De úgy tünik ennyi volt, ma délelőtt még ócskán voltam, de mostanra egész jól lettem.
Lépek aludni, jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Julcsi - halaitokat sajnálom, nálunk is beteg lett az első szállítmány... 8 guppiból mind megdöglött, pedig állítólag azok aztán mindent túlélnek. Hát, nálunk nem... Benyaltak egy halkórt.
és igen, a rágcsálók (meg a halak is) gyakran kannibálkodnak...
Nálunk most van egy elevenszülő halfajta (xifó), kiváncsi vagyok, h mi lesz a kicsikkel - ha lesznek.
Most már tényleg megyek szunyálni.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Még egyben vagyok:) A tonic, mint szülésindító nem jött be :) Annyi fájásom se volt, mint eddig :)

Nem tudom ki kérdezte, de nem tudok menni :( Szinte egyáltalán, de ha lefekszem pár percre, akkor legalább 10 perc sírva kínlódás kell ,mire járóképes leszek :( + nem kapok levegőt, + ne mtudok hajolni, és küldönben is :) Babázni szeretnék :)

Timi! Énisénis kérem gyorsan a srác elérhetőségét :) Még mielőtt megszülök én is szeretnék megszépülni :) És akkor mikor megdumáltad vele, mondtad hogy hozzon festéket, vagy mindig van nála?

KÖsziköszi!!!

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Julcsi, megkaptam az e-mailedet, fogok válaszolni :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu, sajnálom, hogy már ennyire nehezen mozogsz.
(Nekem ez is kimaradt, mikor az Ádám született még nem volt ennyire terhes a hasam.) Bár a zoknifelvételnél erős kihívásokkal küszködtem. :lol:
Tarts ki. És jelentkezz naponta, hogy tudjuk mi van.

Voltunk a dokinál, az Ádám 13,38 kg és 91 cm. És sajnos visszatérünk a tápira, mert az arcán előjött a tejtől az ekcéma. Megkínlódunk ezzel a nyűves tejtermékekkel.

Kicsi Bolónak boldog hófordulót. (így utólag is)

Na, ennyi volt, az Ádám nem hagy.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Zsu,
írtam mailt!

Márti,
sikerült beszélni vele?
timiban
 
 


BORÓKÁNAK BOLDOG HÓFORDULÓT!(kicsit késve)
timiban
 
 


Én már szép vagyok, bibibíííííííííííííííííííííí :lol: , a Rolandnak legalábbis tetszem :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,
csak nem???Mára meg is ügyeztétek?És milyen?Kiváncsi vagyok nagyon!!!!!!!! :lol: :wink:
Ha nem szeretnéd ide feltenni,akkor légyszi hadd nézzelek meg emailben!!
Köszike!

Pusz
timiban
 
 


[size=18]IZA!!!!DÉNESEDNEK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!!!!!!!! :wink: [/size]

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, igen, kérünk fotót az új séróról, ne csigázz! :D

Zsu, sajnálom nagyon, h ilyen nehézzé vált a vége, rosszul hangzik, szorítok, hogy mielőbb szép véget érjen a terhesség, és végre Lizababázhass.
Hihetetlen, hogy csak csajok születtek/születnek mostanában itt a topikban.

Ádám ekcémás tünetei nem hangzanak valami jól, de azért a tejre való érzékenység elég jól el szokott múlni idővel. A súlya, magassága viszont jól hangzik. :)
Én nem is tudom, h mikor mértük utoljára Samut, lassan el kellene vinnem a dokinénihez. Meg akarom mutatni a kukit (még van egy kis letapadás), meg ideje beadni a kullancsos szurit is. Lassan letelik az egy év.
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Az este olvastam a hirdetést, hoyg napközben nemigen lesz net, legalábbis du. 3-ig, mert korszerűsítik a hálózatot. Úgyhogy, sietek, emrt ki tudja, mikor veszik el. :roll:

Jól vagyunk, csak időm kevés. Illetve nem tudom, ha jól vagyunk, mert hétvégén a sógornőm nagyobbik fiának váladékozott a szeme, mára pedig Krisztának gyulladt be a bal szeme. Biztos kötőhártyagyulladás volt, úgyhogy lehet mindegyikünk elkapja. Krisztának nem nagyon csúnya, de remélem, hoyg nem is lesz. Én is dörzsölgetem a szemem, de enm tudom, hogy csak "bebeszélem magamnak" vagy a fejfájástól-fogfájástól érzékeny, ami kínozgat már egy ideje. :roll:
Most már csak Boróval ne legyen semmi. Különben ő nagyon tündéri. Eszik, alszik meg mosolyog. Vajon kire hasonlít? :wink: :lol: No, meg termel is nagyokat! :D :P
Különben azt hiszem, elkezdődött a fogzás nála, mert ömlik a nyála és mindent rág, ami a keze ügyébe kerül, a kezét, ujjait is beleértve. Lassan zseléznem kell a fogait, illetve azt hiszem, Chamomillázni kezdünk.

Na, mentem, mert már nem igazán van türelme a kisebbiknek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Dénesnek én is boldog névnapot kívánok!

Nininek meg boldog hófordulot kívánok!!

Márti, tényleg megmutathatnád az új frizurádat.

Timi: tényleg jó lett a hajad. Én soha nem voltam ilyen bevállalós, nem mertem ilyen új formákkal kísérletezni.
Gyerköcök nagyon édesek, a Hanna az egyik képen nagyon hasonlít a Zsoltira.

Évi: elmúlt a hányinger?
Én hétfőn taxival jöttem be, a főnököm mondta, hogy nyugodtan hívjak, majd ő kifizeti.

Edith: drukkolok, hogy ne legyen kötőhártya gyulladásotok.

Barbi: és Ádám megissza a tápszert? A Szandi most kezd leszokni róla, nem tudom, mit adjak neki így estére, mert a tejet semmilyen formában nem issza meg.
Bár úgy tűnik elég neki, ha 7 körül vacsizik és alvásnál már csak egy kis gyenge teát kap.
Más tejterméket is hanyagoltok akkor most?

Most tök jó alig van mára munkám, már jól esik egy kicsit lazítani. :lol:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Edith, remélem nem kötőhártya. És hogy nem söpör végig mindenkin.

Zsuzsi, megissza, ezzel nincs baja. Sőt, a tejjel küzdöttem, mert azt meg nem akarta meginni. 3 hétig kapta, hol tejet hol tápot, hogy előjön-e ez a szar ekcéma, és kb. mostanára fogadta el az ízét. Ha banánturmixnak csináltam akkor nem volt baja, simán itta. De ha csak üresen, vagy kakaóval, akkor belenyalt és visszaadta.
Mostanra már megitta magában is, erre most vissztérünk a tápira. :cry:

Évi, jaja, a dokicsaj is azt mondta, ő még nem érett a tejre. Majd egy fél év múlva újra próbálkozunk. :?

És itt most megint előjön ugye Zsu, hogy mennyire nem mindegy, mikor mivel találkozik a gyerek. :roll:

Kicsi Nisszának boldog hófordulót kívánunk. :P

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Nem bírtam már magammal,és a bizonytalansággal,és ma bementem a kórházba,de előtte kiderítettem,hogy dolgozik e a vez.szülésznő.
Szóval benn volt,és beszélgettünk.Kb.ugyan azt,mint januárban,megkérdezte,hogy náluk van e az önéletrajzom :shock: (csak szeptember óta).Rendes volt,mondta,hogy sok a jelentkező,és még hirdetik,de ez nem tőle függ meddig,hanem az igazgatóságtól,már ő is azt szeretné,ha lezárnák mert kéne neki az ember!A jelentkezők között akad pályakezdő is,és olyan aki egyáltalán nem tud angolul.Őket biztos megelőzöm,mert most neki gyakorlott szülésznő kell.Kérdezte,hogy össz.mennyit dolgoztam,és utoljára mikor.Mondtam,hogy van 8 év munkám a 12-ből,és a Hanna szülése előtt is dolgoztam.Azt mondta jó,és felhívta az osztályvezető főorvos asszonyt,hogy vele is beszélgessek.
Ma nem volt jó neki,így pénteken megyek be 1/2 2-re hozzá!

Ezért,ha még nem fogytatok ki a drukkokból,akkor gondoljatok rám pénteken!
Kicsit izgulok,mert fogalmam sincs miket fog kérdezni.Még a végén újra vizsgáztat szülészetből! :roll:

Szóval így állok,remélem hamarosan konkrét választ kapok,és ha engem választanak,mielőbb kezdhetek!

Nisszának boldog hófordulót!

Barbi,
sajnálom,hogy ennyit kínlódtok az ekcémával.Kívánom,hogy minnél hamarabb kinőjje Ádám!


Zsu,
te hogy állsz a szépüléssel????

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi, nagyon drukkolok holnapra. Remélem sikerül. De ha már az oszt. vezetővel is beszélgetsz, az jelent valamit, nem?
Minden esetre jelentkezz, ha túlvagy rajta.

Zsuszi, elfelejtettem.
Más tejtermékről nem kell lemondanunk, azzal nincs baj, szerencsére. Ugyan azt is később kezdtük, és volt, hogy kicsit szüneteltettük is, de most már bírja a joghurtot, vajat, sajtot. Csak a tejet nem. Még.

Tud valaki frankfurti levest főzni? Esetleg egy recepttel megdobhatna.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi!
Hozzávalók:
virsli
kelkáposzta (vagy kelbimbó)
ételízesítő vagy leveskocka
tejföl
vöröshagyma
olaj
liszt

őrölt kömény
tejföl

Elkészítés:
A kb. kétujjnyi csíkokra összevágott kelkáposztát feltesszük főni, levébe rakunk kicsi sót és egy leveskockát.
Amíg fő a felkarikázott virslik mindkét oldalát olajon megpirítjuk és ezt is beletesszük a levesbe.
Abban az olajban, amiben a virsli sült fűszeres rántást készítünk reszelt hagymával és köménnyel.A rántással 10 percig forraljuk.
Legvégül jó sok tejfölt teszünk bele.

(Megvolt nekem a recept leírva.)

Timi, szorítok. :)

Nininek boldog hófordulót - utólag. :)

Krisztának valóban kötőhártyagyulladása van, úgy néáz ki, a másik szeme is kezd begyulladni. Kaptunk rá cseppet és sima forralt vízzel kell lemosogatni.
Mellesleg én si dögrováson vagyok. Az este kihúzták az egyik bölcsességfogamat, éjfél körül belázasodtam és reggel is (meg most is) 38 fölötti a lázam. Vettem láz- és fájdalomcscillapítót, de csínján kell bánnom vele a tejci miatt. A fogam (helye) veszettül fáj, ugyanazon az oldalon már a szememet is dörzsölgetem és persze, mindennek a tetejébe iszonyú fejfájás is gyötör. Úgyhogy a jobb felem teljesen le van amortizálva.

Hagylak is, remélem, egyszer én is tudok jönni tisztességesen, bővebben. :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Köszi Nissza nevében mindenkinek a köszöntést!!!!!!!!!!!! :wink:

Edith:jibbulást neked és Krisztának is!!!!!!!!!!!!!!
Homeós lázcsillapítót nem próbálsz??????Azt lehet szopi alatt is!!!!!!!!!!Megnézem neked ha gondolod!!!!!????
Nekem múltkor herpesz volt a számon és a homeós bogyó 5 nap alatt rendbe tette, nem mertem rendes herpesz elleni krémet használni, nehogy Nininek baja legyen tőle most vagy később.
És lehet, hogy megyek homeopátiás tanfolyamra 2 alkalom, laikusoknak.

Nininek megint begyulladt a szeme így tegnap előtt elmentünk ahhoz a homeós dokinénihez aki csak ambulánsan(3000 Ft-ért) tud új betegeket fogadni.Nagyon örültem :lol: , ajánlott homeós szemcseppet, mondta, hogy a nátha ráhúzódott, de nem volt annyira csúnya neki mint először, és csak 1 picit váladékozott, írt még 2 bogyót, egyiket a szemére másikat meg a náthájára mert volt mit szívni, mondanom sem kell azóta csak 1x szívtam a nóziját :shock: , Zsombit is megnézte,mert ő is picit még taknyizik meg éjjel köhög, neki is írt bogyót!!!!!!!!!!!!!!!
Azóta jobban vagyunk.

Timi:SZORÍTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Timi,szorítok holnapra én is :lol: :lol: :lol:

Edith,Márti,jobbulást a nektek,illetve a gyerekeknek.

Barbi,sajnálom,hogy ennyit kinlódtok az ekcémával-tejterhelésre nem akarnak elküldeni titeket?Az egyik ismerősömnek volt igy a kisfia,fél évig teljes tej megvonás után fokozatosan visszatérhettek és azóta semmi baja a gyereknek.
A frankfurtit én is igy csinálom :lol:

Márti,volt nálad a fodrászfiú?

Évi,jobban vagy már?

Zsu,egyben vagy még?
bibolya
 
 


Sziasztok!

2 napig nem volt netem, már elvonási tüneteim voltak...

Tegnap voltam ctg-n, minden oké, és uh-n is. A fejét nem tudták rendesen megmérni, annyira lent van, 94mm-nek mérték...
A becsült súlya pedig 3738g... dok szerint nagyobb lesz.

Timi! Köszi mégegyszer a fodrász elérhetőségét, mi is megszépültünk tegnap :) Én is szorítok nagyon neked holnapra!!!

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Edith, Ibolya, köszönöm.
Após kórházban van és szombatra frankfurti levest kért tőlem. És kb. 10 éve csináltam. Emlékeim szerint akkor is elb@sztam. :wink:

Edith, jobbulást Nektek. Remélem Boró nem kap el semmit. Sajnálom a fogadat. Nekem is ki kéne műteni az egyik bölcsességfogamat. Évente 2x bedagad, de nőni egy cm-t sem. Viszont veszettül fáj. A doki azt mondta mikor terhes voltam, hogy most nem szedi ki mert ott szülök meg. Na, ennyi elég is volt, hogy jól rámhozza a frászt. :lol:

Zsu, és nem mondott a doki semmit kb. meddig vagytok 2in1?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Márti!

A barátnőm pici lánya 4 hónapos, Ő is küzd a náthával. Megírnád, mit kapott Nini az orrfolyásra? Nagyon köszi!!!

Kíváncsi vagyok ám az új sérókra csajok!!!!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Barbi, annyit mondott, hogy ne szerdára kérjek időpontot ctg-re, hanem hétfőre, mert nem hiszi hogy megvárja a szerdát :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu, akkor ez már a finisnél is finisebb. :lol: Húúúúúú, de izgi.
Mostmár nem eltűnni, naponta jelentkezz!

Ibolya, és a barátnőd kisfiának mindenféle tejterméktől előjött az ekcéma? Vagy csak a tejtől?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi,ugy tudom,hogy nem,csak a tejtől-de őt mindenféle tejterméktől megvonták,sőt mindent nézni kellett amibe tejpor volt azt sem ehetett.
bibolya
 
 


Zsu,szép súlya lesz a lányodnak.Szóval akkor a doki szerint a hétvégén már babázol :lol: .Az már mindjárt itt van :lol: .Nem izgulsz?Nincs benned félsz vagy valami?
bibolya
 
 


Sziasztok!
Én jobban vagyok, de Samu sajnos beteg lett: tüszős mandulagyuszi. Tegnap bölcsi után belázasodott, nagyon hamar felszaladt neki 38,5-ig. Ma voltunk dokinál, megkaptuk a diagnózist, meg az antibika receptet, meg persze itthon voltunk egész nap.
Egyébként a bágyadtságon kivül nincs nagyon más tünete, és az sem állandó. Időnként bebambul, meg a szemein látszik, h beteg. De pl tök jó étvágya van, jókat játszik, egyelőre csak minimálisan folyik az orra és a köhögés sem kezdődött el (dokinéni szerint az azért várható).

Edith, nektek jobbulást mielőbb!

Timi, drukk a holnapi beszélgetéshez! Remélem, h utána sokkal okosabb leszel az állással kapcsolatban.

Zsu, izgi utolsó napok. Az alapján, amiket írsz, már nagyon a finisben tartasz.

És utólag boldog hófordulót Borónak és Nininek!
Jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Csajok nagyon izgulok!Remélem a főorvos asszonytól kapok konkrét választ!
A másik nagy hírem,a Bandinak felajánlották a vezető beosztást!Egy év után szerintem ez nagy elismerés a munkáját illetően.Büszke vagyok rá!Bár ő még vacillál,mert nem tudja,hogy be merjen e vállalni egy ekkora felelősséget.Tulajdonképpen mindenért ő lenne a felelős,de a sebész főorvos,aki behívta magához,azt mondta,hogy a Bandi alkalmas lenne erre a pozícióra.
Szóval úgy vette ki a főorvos szavaiból,hogy csak a Bandin múlik,hogy elvállalja e.
Én mindenesetre szeretném,ha elvállalná,hisz 17 évvel a háta mögött biztosan el tudná látni ezt a feladatot,és végre neki lennének beosztottjai!
:lol:

Évi,
Samunak jobbulást,mennek a gyógymanók.A tüszős mandulagyuszi nem egy jó dolog,de szerencsére az AB hamar meggyógyítja!

Zsu,
egyre izgibb!Nem lesz kis súlyú a leányzó az biztos!Akkor már mindennap várhatjuk a gólyahíreket!
Örülök,hogy te is csini lettél,és jó frizkót csinált a fodrász!De igazán felrakhatnád,egy utolsó pocifotóval együtt! :wink:

Edith,
nektek is jobbulást,a gyógymanókból nektek is jut.Remélem hamar odaérnek hozzátok!Ez a kötőhártya gyull.már csak ilyen.Rebinek 2 hétig kezeltem a szemét,mert állandóan visszafertőzte.Szerencsére a többieknek nem adta át.

Köszönöm a drukkokat,ha hazaértem beszámolok.Remélem lesz miről! :wink:

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Még egyben :)

Timi drukkolok nagyon neked!!! Nekem is drukkolhatna valaki, hogy ma, vagy holnap meginduljon törpike :) Nagyon várom...

Timi, tennék én fel képet, de Tamás tegnap is, ma is dolgozik, magamat meg nem szeretem fotózni.... de végszükség esetén lefotózom magam :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Olyan begyulladt szemmel jött haza tegnap a Szoni, hogy csak na!!!!! :shock: Úgyhogy irány a doki!!!!!

Timi:megy a drukk!!!!!!

Zsu:tegyél fel képet!!!!Úgyis ezek az utolsó napok, utána már kettőben lesztek!!!! :wink:

Évi:Samunak mennek a gyógymanók, azért, az jó hogy annyira nem viseli meg!!!!! :wink: Legalább ennek örüljünk.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, kívánságod parancs :)

Kép


És a hajam közelebbről :)

Kép


Zsu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Hát meg volt a beszélgetés.Nagyon szimpi volt a főorvosasszony,nem lettem újra vizsgáztatva :lol: és még csak nem is angolul kellett társalognom vele. :lol:
Megkérdezte a szakmai múltamat,milyen iskolát végeztem,mennyire nagyforgalmú szülészet van Veszprémben.Dolgoztam e minden helyen(szülőszoba,szülészet,nőgyógyászat),válaszom:igen.
Az angol csak annyi,hogy van e alap ismeretem amire tudok építeni,mondtam,hogy az van. :roll: :lol:
megkérdezte,hogy ha felvesznek tudok e egy hetet az István kórházba menni,mert a mélyvíz szerinte fontos,mert ott találkozhatok patológiás eseményekkel.Mondtam neki,hogy szerintem is ez egy jó megoldás,és vállalom a mélyvizet! :wink:

A végleges döntés nem az ő kezében van,de beszél az Enikővel(vez.szülésznő)és ő fog értesíteni.A szavaiból úgy vettem ki,hogy májustól már mindenképpen felveszik az embereket,ezért rá is kérdeztem,hogy akkor már csak 2 hetet kell várnom a válaszra,erre csak elmosolyodott.
Szerintem szimpatikus voltam neki,remélem mellettem döntenek majd!

Hát ennyi!Ennél többet nem tudok tenni az ügy érdekében,most már csak türelmesen kell várnom! :roll:

Zsu,
jó lett a hajad! :wink: És hatalmas pocid van!Én drukkolok neked!!!

Márti,
Szoninak is jobbulást,ez a fránya kötőhártya gyuszi! :evil:

Pusz

Timi
timiban
 
 


Hűűű, Timi, remélem tényleg neked hogy összejön :)

Csajok ma voltam dokinál, kemény a méhszájam és nagyo nfent van hátul, szerinte nem lesz még most szülés :( Pedig ngyon-nagyon jó lenne sok szempontból a most hétvége :( Igyekszem Lizus lelkére beszélni :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu,
köszi :)
Hát a méhszáj leleted nem igazán kecsegtető.Még nem jött el az idő,de a természet produkál váratlan fordulatokat!
Nem sok értelme van a bábakoktélnak,de ha már rákészültél,akkor próba szerencse,talán segít.Az alhasi vérbőség puhítja és nyitja a méhszájat,így még a szülés is bejöhet a hétvégére! :wink:

Azért drukkolok!

Pusz
timiban
 
 


Timi, tudom :( MOndju kazt is, hogy KAtával mikor indítottak, közölték hogy el fog húzódni a szülés, mert kemény a méhszájam, aztán 2,5 óra alatt megvolt, a burokrepesztéstől számítva...

Semmi se lehetetlen :)

Remélem tudok a csajszira hatni, most sokat beszélgettem vele....

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Ninivel nekem sem volt sokáig semmi fájás, aztán este 9kor elkezdődtek az igazi kontrakciók és éjfél után 1 perccel meg is volt a kisasszony!!!!! :wink:
Azt mondta fél 11kor a szülésznő, hogy nem kell sietnie a Rolandnak, még szerencse, hogy gyorsan hívtam legyen csak kéznél!!!!! :wink: épp időben ért be, meg a Zsuzsi is fél 12-re esett be!!!! :lol:
Szóval minden lehetséges harmadik gyereknél meg pláne!!!! :wink:

Timi:ezek bíztató hírek!!!!Hajrá hajrá!!!! :wink:

Dokinéni azt mondta, hogy homoktól gyulladt be a szeme, és felháborodott, mert az ovónő hétfőre is beírta a Szonit, hogy nem megy, azt mondta hétfőn már vígan mehet és ne már az ovónéni döntse el!!!!! :shock: :? Adott is papírt, hogy hétfőn már közösségbe mehet :lol:
Na léptem mert összeesek!!!!
Zsu:te még pihizz 1 nagyot, már ha tudsz!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


SZIASZTOK!!!!! :D

Nagyon regen nem olvastalak Titeket,3 hete uton vagyunk de ma mar nem birtam ki es egy nemetorszagi hotelban bekukucskaltam,megnezni hogy vagytok...
Olyan jo olvasni Titeket,csak folyton varnak a gepre,mert 1 db.van a hotelben es ezert csak roviden tudok irni,

A legfontosabb hogy millio puszi kicsiknek es nagyoknak is egyarant,es Denes is nagyon meg volt hatva hogy gondoltatok ra a nevnapjan.Valoszinuleg megint eltunok egy idore,de azert mindig gondolok Ratok es leskelodom is idonkent!!!!!!!

Szeretettel:Iza
rillisz
 
 


Timi, remélem, egyszercsak egy váratlan telefonhívás jó híreket közöl neked! :wink: Sikerült már döntenie Bandinak a felajánlást illetően? :)

Zsu, de hatalmas az a poci!!!! :D És jó a frizurád! :) Hogy sikerült a beszélgetés Lizával? :wink:

Márti, sajnálom kicsi Szonit! akkor még szerencse, hogy hamar gyógyul. Kriszta is jól van már, pedig tegnap a másik szeme is begyulladt. Borónak is szedtem ki tegnap váladékot :( , de nem volt gyulladt a szeme; aztán nem tudom, hogy lesz-e még ezután? Remélem, nem. :roll:

Iza, örülök, hogy jelentkeztél. :D :D :D Tedd azért gyakrabban, jó?????

Barbi, meglett a frnkfurti? Vagy csak ma készíted? Ha egy kicsit több időm lesz, leírok egy itteni káposztalevest, a Lucskos káposztát. Az is finom, bár nem igazán diétás, de néha kit érdekel? :wink: Vagy esetleg már ismered?

Na, mentem, szép napsütéses napot, kellemes hétvégét mindenkinek! :) Nekünk nemsokára vendégek jönnek. :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: