Új privát üzeneted érkezett!

DRÁGA KRISZTA! BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!!! Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Nagyon boldog szülinapot Neked Kriszta!!!!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk a 2 éves nagylánynak!!!!


Zsuék

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 

 
 

Én is nagyon boldog születésnapot kívánok Krisztának!

Edith: a Szandi volt, ilyen ágyban elalvó baba. A mai napig ott szeret a leginkább aludni. :lol:

Barbi: néztem is miért köszöntöd egy nappal előbb Krisztát. :wink:
Legalább te nyugtass meg, hogy a Mártiékkal minden rendbe, és csak nincs ideje jelentkezni. :shock:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi, igen, minden rendben van velük. Jól vannak, csak ideje semmi. :lol:

Én meg azt néztem, ti miért nem köszöntitek. Gondoltam mindenki elfoglalt, és még nem jutott a géphez. :wink: :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a többieknek is a köszöntéseket, aranyosak vagytok! :)

BArbi, én is meglepődtem, amikor láttam a köszöntést :D , és végül azért nem kommentáltam :wink: :oops: , mert azt hittem, elsején nem leszel gépközelben, s így megtetted egy nappal hamarabb. :D
Apropó, még múltkor telepítette IStván a Skype-ot, és én felvettelek ismét a listámra, de azóta sem fogadtál el. Na nem mintha sokat lennék fenn, de sosem lehet tudni! :wink: Most suto.edith a címem. :) Nézz egy kicsit fel, kérlek, hoyg fogadj el. Ja, és persze, másoknak is érvényes ez, ha van Skype-ja! :)

Örülök, hoyg Mártiék jól vannak, nekem is feltűnt, hoyg nagyon régen jelentkezett utoljára. :( De megértem, ha nincs ideje.

Puszi mindenkinek! És ÍRJATOOOOK!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith, én is felvettelek. Illetve elfogadtalak, még akkor amikor te felvettél. Nekem mutatja is, hogy kivagy jelentkezve. :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Nekem meg azóta is kérdőjeles vagy! :roll: Vajon miért? :shock:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith!

Hogy telt a szülinap?

Én is felvettelek Skype-ra, editkkf vagyok. Elfogadsz?

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


DRÁGA KRISZTA!NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT,ÖRÖMET,JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK 2.SZÜLETÉSNAPODON!
Kép


Már én is kérdezni akartam,hogy tudtok e vmit Mártiékról,mert nagyon hiányzik.Örülök,hogy minden rendben náluk,de már jó lenne,ha vissza tudna jönni hozzánk!Ha nem is minden nap,de egy kicsit!! :wink:

Edit,Edith
felvettelek titeket a skype-on,ha nem gond! :wink:

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Megvagyunk tényleg csak időm semmi.........Nissza megint náthás lett :? , de jól viseli, remélem már kifele jön belőle, szeme megint begyulladt, de a szemcsepp 2 nap alatt helyre tette.
Új dokinénink van, nagyon aranyos, igaz én még nem láttam :shock: , valahogy egyszerre nem tudunk menni 8) , egyik manóval mindíg itthon vagyok(evés vagy alvás miatt) :wink:
Nini tündéri mosolyalbum lett :lol: :lol: :lol: , már dumálgat , elnézelődik a játszószőnyegen.
teszek képeket, megmondom őszintén azért is nem jöttem, mert ti sem nagyon írtok, annak meg nem látom értelmét, hogy megint csak én "dumáljak" :shock:

hát te????????????
Kép

nagyok szülinapja:
Kép


KICSI TÜNDÉR:
Kép


kicsi rénszarvasunk:
Kép

Zsombi 2 éves:
Kép

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép


Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Azt meg el is felejtettem mondani, hogy mostanában egyre többször elég a tejcsi egész napra Nininek :shock: , na nem mintha fogyózna bár ugye van olyan nap, hogy kevesebbet eszik, de pl. egyik nap 950 ml-t fejtem!!!! :shock: :shock: :shock: Ahhoz képest, hogy az elején csak 4-5 deci tejcsi volt :shock: :D ............na lépek, legalább a konyhában legyen valami rend szerű!!!!!!!!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Egyszerűen napok óta képtelen vagyok idejutni. Most is idetottyantam, persze Líviám is megjelent, jelenleg rajtam ugrál.. szó szerint.

Kicsi-nagy Krisztánknak nagyon sok boldogságos hosszú és gazdag életet kívánunk!!!

Nissza tökre hasonlít Zsombi pici korijára, de most már határozottan látom a Mártis beütést is! Csak Nissza még okosnak néz ki... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Zsu, mindig elcsodálkozok menniyre telik az idő. Amúgy megvan valamelyikőnk száma ha el kéne "rohannod"? Vagy esetleg Apóca tudna ide írni pár sort?

Edit, merre jártatok? Képeket is rakhatnál. Majd ha a mosás-rendrakás végére érsz... Irigyellek, kicsit kizökkentél a mindennapokból, biztos sikerült pihenned is.

Anyám, lövetem sincs mikre akartam regálni...

Ja, Ibolya. Ha Gergő a zöldségeket megeszi az is jó székletlazítónak. Mióta bejöttek a friss zöldségek majd mindennap esznek valamilyen vegyes salátát. És ha meg is eszi a gyerek az nagyon jó. Vagy ha főzöl mindig nyomj a kezébe egy kis karalábét, répát, krumplit vagy akármilyen nyers izét. Jó ne nyers húst... :lol: :lol: :lol: :lol: Az a Levoizé mennyibe kerül? És milyen hosszú a szav ideje? Dorka miatt nekem is be kéne izzítanom, mert olyan keményeket bogyózik néha és sajna ő nem annyira "salátás" mint a Livi. Meg a tavalyi pórúljárás óta nem mennék anélkül nyaralni...

Majd rakok képeket, hétvégén Eszetrgomban voltunk nagyon jó volt... Majd egyszer be is tartom a képes tartozásomat... :lol: :lol: :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi,sajna a Gergő sem egy nagy zöldségevő/paradicsomot és kefires uborkát eszik/,bár mostanában ujra eszik leveseket/ hús,karfiol,borsóleves/.A nyers zöldségeket egyáltalán nem eszi meg,gyümiból csak az alma kell neki és főziből is csak 2-3 fajtát eszik meg.Viszont most már minden nap eszik joghurtot,iszik 6-8 dl folyadékot + kb.3 dl tejet,és ezek mellett is,ha 1-2 napig nem adom neki a székletlazítót bogyózik nagyon.A székletlazító neve:LAEVOLAC szirup ,a 100 ml-es nálunk 440 ft,az 1 l-es olyan 1300 ft .Napi 5 ml-t kell adni,de most már a Gergő olyan 2 ml körül kap.Szóval nekünk most már elég sokáig elég.

Márti,örülök én is, hogy hallunk felőletek.Természetes,hogy 3 kicsi mellett nem fenékig tejfel az élet.Nyelvnyújtogatós Nissza nagyon aranyos,és ha jól látom gumi van a hajában??

mennem kell,végeztek a fiúk a fürdéssel :lol:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Most kicsit leültem. Balázs ismét Boszniában. Most azt játszuk néhány hete, hogy pénteken hazajön, kedden visszamegy, azaz a hétvégén szerencsére velünk van - csak épp ilyenkor az idő egy jelentős része a mosás, vasalás, csomagolás jegyében telik, bár ezt közösen csináljuk.

Samu ma elég zizike volt, lehet hogy bujkál benne valami. Megint náthás egy kicsit, nem aludt a bölcsiben semmit és ráadásul ma délután hányt is... Balázs huga volt vele, én dolgoztam, így rohantam haza hozzá.
Egyébként rengeteget dumál, nagyon bírom. Meg nyomja a mondókákat - ez új.

Márti, örülök, h végre jelentkeztél - hiányoztál ám innen! Nisszalány gyönyörű, és tényleg nagyon mosolygós! Jobbulást neki! Mi az a piros folt a Nissza nyakánál? Olyasmi, mint a gólyacsípés folt? És a 950 ml lefejt tej nem semmi! Jól hangzik nagyon. És mennyi idő alatt sikerül ennyit fejned? Nekem olyan lassan jött össze 1 dl is. Zsombi is nagyfiús lett, legalábbis azon a képen, ahol olyan komolyan néz... Szoni és az ovi? Továbbra is szereti?

Edit, és ti merre voltatok 3 napot pihenni?

Julcsi, annyira keveset írsz magatokról. Jól hangzik ez az esztergomi hétvége. És a régóta ígért képek is jöhetnének!

Lépek, dolog van. Teregetnem kell...
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Ibolya:nincs gumi a hajában :shock: , az a pihiszék mintája!!!!! :lol:

Évi:nem tudom mi csípte oda azt a foltot :lol: , én úgy tudom, hogy tűzfolt, elvileg 1 éves korára elmúlik!!!! :roll: Van egy a pociján is, az már nagyon halvány ez bezzeg nem!!!!! :roll:
950 ml= 1 nap alatt jött össze , ez az egyéni rekordom :lol: :lol: :lol: , de mostanában 8-9 deci az átlag
Szoni imádja az ovit, tegnap a tesókájával pakolták ki a cipősszekrényt, mondtuk, hogy gyorsan rakják vissza a cipőket, erre megszólal a Szoni a Zsombinak címezve, ÖNMAGADNÁL LEGYÉL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: Úgy nevettünk!!!!
ZSombi meg haláli, sikongat, meg visít hisztizni is profi módin tud, de nagyon ügyes is, kezet mos egyedül(na jó néha csupa víz a gyerek) most meg lerángadta magáról a gatyát és ő vette fel egyedül!!!! :shock: :D Azt hiszem gyúr az ovira :lol: , olyan áhítattal bámul mindíg befele, mondtam neki, hogy ha nagyobb lesz majd mehet!!!!Egyik reggel meg beláttunk a konyhába, mesélem, hogy ott főznek és a Szoni is azt eszi, azt mondja "ÉN IS"!!!!! :lol: 8)
Mondta is a Kati néni, hogy nekünk csak 1 gyereket kellett beszoktatni a többivel nem lesz gond :wink: , remélem nagyon!!!!!
Bocs , hogy csak magunkról :oops: ..................de többre nincs időm!!!! :roll:
Ja és Zsombi új szavai:ANI néni (óvónő, Szoni tanította), almás pite, csirke pörkölt :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert mennem kell dokihoz (alig bírom rászánni magam...).

Márti! Örülök hogy jöttél, édesek a lurkók a képeken!!!!

Julcsi: Nincs meg telszám, hacsak a régi privijeim között nincs, de örülnék ha valaki elküldené :)

Évi, drukk hogy Samu ne legyen beteg! Balázs mit dolgozik, ha nem titok? Lehet hogy már írtad, de nem rémlik...

Ibolya, nálunk a Bence nem egy nagy zöldségevő, főzelék pl egyáltalán nem megy, KAta mindenevő... de tényleg. A múltkor nyers krumplit evett....

Sikerült beszerválnunk egy kis vírust, Katának ment a hasa (ennyit a szorulásról :):):):)) Bence meg hányt, és mindkettő 39 fokos lázat produkált..... Élveztem :) Tegnap este meg én kerülgettem a wc-t olyan hányingerem volt, de aztán semmi... de ne mvagyok jól :( Itt fáj, ott fáj, mostmár tényleg terhes a terhesség....

Még egy talit szülés előtt? Hm?

Jah, KAta ki akarta hozni a duplo ládát, mondtam hogy ne, mertn incs hely, erre rámnéz, könnyes szemmel, "anya kérlek segíts!" hát nem kihoztam azt a fránya ládát? :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Márti,
de jó,hogy írtál!És máris ennyi képpel jöttél!Szuper!Nagyon aranyosak a lurkók,és Nissza mennyit nőtt már!!
Biztos Zsombi is tök jól el lenne az oviban,látja,hogy mennyi játék van a gyerekek vidáman játszanak.A beszélőkéje is szépen beindult,na meg az önállósodása(na ez szép magyaros lett)
Ügyi vagy,hogy ilyen sokat tudsz fejni!

Zsu,
mi volt a dokinál?A gyerkőcöknek mennek a gyógymanók!És neked is!Nem sokára vége a tehernek! :lol:

Évi,
Samunak is jobbulást!Olyan jó,hogy már ő is mondókázik.Szépen fejlődnek ezek a gyerkőcök!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Frizurát változtattam! :wink: :wink: :lol: :lol:
Kép Kép

JA, a színét kell nézni, a formáján majd ezután változtatunk! :)
Éppen sütkérezem a Kriszta szülinapi tortáját. Holnap ünnepelünk! Jövő héttől remélem, rendesebben tudok jönni. :)

Puszi mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith, szép a színe az új hajadnak! :)
de úgy, hogy nem mosolyogsz és nem fordulsz szembe a kamerával, meg sem ismeretlek - profilból eddig nem tettél fotót :)

Zsu, Katának jobbulást! Meg neked is! Samu szerencsére megúszta. Balázs erőművet épít - na jó, nem ő, hanem a cége :) Egyébként fejlesztőmérnök a gépészfajtából.

Márti, édes lehet sikongató Zsombi :) Hisztit nem irigylem, Samu is egyre profibb ebben... Ma reggel is leüvöltötte a fejemet, mert nem abban a cumisüvegben kapta a kakaóját, amiben akarta. Mire rájöttem, h mi a baja... :shock: elképesztő baromságokon bírja felhúzni magát :)

Sztori: talán meséltem, h beszereztük Samu szülinapja alkalmából AZ AKVÁRIUMOT :) Az első két telepített halfaj tévedés volt, mert az egyik csipkedte a másikat, így feltettem a teszveszre, hogy valaki vigye el a csipkelődő szumikat, akár ingyen is, sajnáltam volna őket csak úgy kidobni. (aztán kiderült, hogy nem csak ez volt a baj, hanem betegek lettek a guppik, ezért szekálták őket a szumik, de ez egy másik történet, remélem, követitek még :) )
No, jelentekezett egy csaj és tegnap lett volna a halak átadása. Én mint profi akvarista, gondoltam, h 5 perc alatt kikapom az 5 szumit az akváriumból, aztán a gyerekkel együtt kocsiba vágom magam és irány a találkozási pont. Aha, jó volt az elképzelés, de meglehetősen naív. :) A hal nem az az állat, amit csak úgy ki lehet kapni egy növényekkel és egyéb tereptárgyakkal szépen berendezett akváriumból. Ráadásul ez a fajta (szumátrai díszmárna) igen-igen fürge jószág, úgy teper, mint a szél, cikázik jobbra-balra. 30 percen át üldöztem őket a halhálóval, de leginkább körberöhögtek... Kifogtam az összes növényt és az összes többi halat, de konkrétan egyetlen darab szumi sem akadt a hálóba :shock: :lol: És ötöt kellet volna kiszedni... No, csajt felhívtam, töredelmesen bevallottam a történetet, szerencsére csak röhögött, így áttettük későbbre a halátadást, megvárom ezzel a projekttel Balázst, szívjon ő is :) Ja, telefonos segítséget is kértem akvarista ismerőseimtől végső kétségbeesésemben :) Hiába... De legalább Samu is jót szórakozott.
Megyek, megbeszélésem lesz mindjárt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


jajjjjjjjjjjjjjj Évi majdnem leborultam a székről a röhögéstől!!!!!!!!!!!!!!
a következő pecázási akcióra én is mehetek?????????????,plííííííííííííííííííííz jót tenne nekem azt hiszem :lol: :lol: :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsombiról egy rövid sztori:épp vásároltunk és egy nővel szóba elegyedtünk, hogy kinek mennyi gyereke van......blabla, mi ugye a 2 kicsivel.Zsombit nagyon nem hatotta meg a dolog, erre eljöttünk, azt monjda NÉNI CICI :shock: :shock: :shock: :shock: :oops: és valóban a nő mellesleg jól el volt eresztve :roll: 8) 8) 8) 8)
már ilyen korán kezdni?????????????????????
naaaaaaaaaaaaa nem ír senki????????????????? :shock: akkor elpályázok én is
szép napot mindenkinek :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsombiról egy rövid sztori:épp vásároltunk és egy nővel szóba elegyedtünk, hogy kinek mennyi gyereke van......blabla, mi ugye a 2 kicsivel.Zsombit nagyon nem hatotta meg a dolog, erre eljöttünk, azt monjda NÉNI CICI :shock: :shock: :shock: :shock: :oops: és valóban a nő mellesleg jól el volt eresztve :roll: 8) 8) 8) 8)
már ilyen korán kezdni?????????????????????
naaaaaaaaaaaaa nem ír senki????????????????? :shock: akkor elpályázok én is
szép napot mindenkinek :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Évi, én is hangosan röhögtem. :lol: :lol: :lol: Bocsi. De elképzeltem, ahogy kergeted azokat a dögöket...
Na, majd hétvégén meg Balázs kergetheti. Majd számolj be, neki hogy sikerült a halászat. :wink:

Márti, Zsombi beszólása haláli. Majd amikor ott a nő előtt mondja, na az még ennél is jobb lesz.
Az Ádám is szeret pancsolni a csapnál. És ilyenkor teljes ruhacsere következik, mert még a zoknija is vizes. :?

Edith, jó lett a hajad. És a formáján mit akarsz változtatni?

Zsu, mi volt a dokinál?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Márti: nagyon édesek a manók! Zsombi olyan nagyfiús, Nini meg nagyon édes kis húsi csajszi. Szerintem egyik gyerekre se hasonlít, legalábbis én nem látom benne se a Zsombit, se a Szonit. :oops:
Gratulálok a sok tejcsihez, nagyon ügyes vagy! Főleg így, hogy fejed, le a kalappal előtted.
Zsombi cici – nagyon édes – a Szandi is mondogatja, de ő az enyémre. A legváratlanabb pillanatban mutatja meg mindenkinek, hogy anyának van cicije. :roll:

Évi: én is jót nevettem a halas történeten. Láttam magam előtt, hogy vért izzadva kergeted a halakat. :lol:

Edith: nekem nagyon tetszik a hajad, én is gondolkozom rajta, hogy átfestessem. Még le is akarod vágatni?

Zsu: de izgi, most már bármikor szülhetsz!

Mi jól vagyunk. Én rengeteget dolgozom, a héten nem is volt időm bent netezni. Délután meg a Szanditól nem lehet.
Kisasszony is meggyógyult végre, a héten már bölcsibe is volt. Napról napra egyre többet beszél. Kedvenc szava neki is a NEM és az, hogy EGY KICSIT. Mindet egy kicsit akar. :lol: :lol:
Hiszti nála is játszik, ilyenkor beküldöm a szobájába, azzal ha befejezte kijöhet. Be is megy üvöltve, majd bemászik az ágyába is tök jól elszórakoztatja magát. Eddig még mindig be kellett mennem, hogy jöhet ki. Ennyit a büntetésről. :shock: :wink:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Teszek még képeket, ha már ilyen "aktívak" vagytok!!!!! 8)
Anissza elbújt:
Kép


beeeeeeeeeeeeee:
Kép

drágáink:
Kép


csodálkozó drágáink:
Kép

elaludt orrszívás közben :shock: :D

Kép

kis mosolygós kaja után:(nyári kalapban ami kb. 1 év múlva lesz jó rá :lol: )
Kép

kismanó bebambult:
Kép


sorban ülnek:
Kép

vigyori Nini:
Kép


Edith:boldog 3 hót Borónak, boldog szülinapot Krisztának és neked is!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, jöhetsz halat hajkurászni bármikor! :) Vicces dolog - bár gondolom a halak ezt kevésbé gondolják mulatságosnak :lol:
Gyerekek továbbra is csodaszépek, ez a kicsilány is igen szép leányzó... Zsombi beszólása nem semmi! :D

Julcsi, nálatok hogy vannak a picurka házikedvenc állatok? Már nem emlékszem pontosan, h pontosan milyen fajták.

Zsuzsi, örülök, h Szandi meggyógyult. Sok munka megvisel? vagy egyelőre szerethető?

Barbi, magatokról nem is írtál!
Többiek?
Ma tényleg nem volt valami pörgős a nap... legalábbis a topik életében...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Márti, köszi szépen!!! :) :wink: Csudaszépeek a manók!!! :D

Évi, tegnap voltunk bevásárolni, és Krisztával muszáj volt bemenni az állatos részlegre is. No, tele volt akváriumokkal és persze, halakkal is, hát, egyből eszembe jutottál!!! :lol: :lol: :lol:

Zsuzsi, nem vágatnám le teljesen, mert most már sajnálom, olyan szép hosszú lett (évek óta nem volt ekkora :O) csak egy kis formát adnánk neki. A húgomra bízom, hadd gyakoroljon egy kicsit! :wink: :wink: :wink: (végzett fodrászkurzust, de még nem volt alkalma mindent kipróbálni élesben! De tavalyis ú vágta-igazította meg nekem. :) )

Na, mentem krémet készíteni :D

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith,nagyon boldog szülinapot kivánok a mai napra neked :lol: !!!

Kép


Csinos lett a hajad és tényleg milyen hosszú :lol:
És látom,hajnalban keltél :oops: .
bibolya
 
 


Sziasztok:)

Dokinál nem volt semmi, csak a táppénzes és tgyás-os papíromért kellett mennem, mindenképp :) Nem is láttam a dokit :)

Hétfőn kellett volna mennem a strepto eredményért, de asszem kihagyom... majd kedden. Szerdán megyünk ctg (nst)+uh-ra, kíváncsi vagyok mekkora a kiscsaj...

Olyan furi egyébként hogy csak feltételes módban tudunk bármilyen programot szervezni :) Merthogy tényleg bármikor jöhet :)

De jó lenne jövő hét végéig bent maradna, mert szombaton szeretnénk elmenni Bencével a csodák palotájába, oda pedig jobb egy újszülött nélkül menni :)

Márti, gyerekek még mindig gyönyörűek, és mennyire hasonlítanak :) Főleg a két kicsi :)

Évi, tényleg nem rossz móka a hal-kergetés :)

Edith, boldog szülinapot neked, és tényleg jó lett a hajad :)

Pusz

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Edith, nagyon boldogságos születésnapot kívánunk Neked!

Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


EDITH!NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!
Kép

BORÓNAK MEG BOLDOG HÓFORDULÓT!

Hajad csini lett,kiváncsi vagyok a forma változásra is! :wink:

Én éppen most készülök megválni a hosszúságától.Újra rövidet szeretnék.Nagyon hullik,és mindenhol az én hosszú hajszálaim vannak! :evil: Holnapra tervezem az átalakulást,remélem összejön! :roll:

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Köszönöm mindenkinek a köszöntéseket, jókívánságokat! :):) :)

Most még nincs időm beszámolóra, de mutatok egy képet. :D
Happy family:
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Zsu,
ide írok a másik topikban feltett kérdésedre.(oda nem írok,mert megint félreértenek)
Szerintem egy 3x szülő,akinek az előző szülései indítás volt nyugodtan megihatja a bábakoktélt.Nem hiszem hogy ez beavatkozás lenne a természet rendjébe,hisz,ha még nem készült fel a baba a megszületésre úgysem fog hatni,ha meg igen akkor csak egy lökést adhat,hogy beinduljanak spontán a dolgok.Mint tudod,nálam mindegyik indítás volt,pedig a Hannánál sokan próbáltak meggyőzni,hogy várjak türelemmel,hogy magától beinduljon.De én ismerem a saját testem és tudtam,hogy csak egy kis lökésre van szükségem,és így is lett.Míg a többieknél az oxitocint sem tudtam elkerülni,addig Hannánál már arra sem volt szükség,csak az indító tablettára.Lehet,ha én is koktélozom beindította volna a dolgot!
Szerintem próbáld ki,veszíteni nem fogsz,csak nyerni egy kis időt,ha bejön! :wink: :wink:

Pusz

Timi
timiban
 
 


Edith,
aranyosak vagytok a képen!Látom összeöltöztetted a csajokat!Édesek nagyon!
timiban
 
 


Timi, köszi, szombatig várok, utána bevetem szerintem, mert már tényleg nagyon nehéz, és fájdalmas...

Lassan annyira szenvedek, hogy a picinek se tudok örülni :(

Amúgy reménykedek, mert kevesebbet mozog a pici, és a hasam is lejjebb ment... Hátha...


Edith, tök édik a kölkök az egyforma ruciban :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Edith,nagyon jól sikerült ez a kép :lol: :lol: :lol: ,és Boró nem 3 hónaposnak tünik :lol: ,hanem legalább 6-nak.És jól összeöltöztek a csajszik :lol: .Azért remélem még megdobsz minket pár képpel majd ha időd engedi.

Zsu,hát igen,ennyire a végénél már szerintem nincs kismama aki ne szenvedne valami nyavajától.Szerintem halgass Timire,idd meg a koktélt,már baj nem származhat belőle.
De hát ha még mindig kérsz 1 hét haladékot a kicsitől-igy nehéz ám eldöntenie,hogy jöjjön-e vagy maradjon :oops: :lol: :lol:
bibolya
 
 


Nem, nem kérek haladékot, én adok neki, hogy meginduljon magától kifelé :) Ha szombatig nem jön, akkor megiszom a koktélt :) A legjobb lenne szerdán szülni amúgy, mert apjuk itthon van, igaz csüt-péntek dolgozik, de akkor szombaton együtt jöhetnénk haza, és vasárnap is otthon van....

jajj de jó lenne már babázni :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Én ittam a Ninivel ricinusolajat(Zsombival is), de azért, mert elfolyt a magzatvíz és nem voltak fájások, 3 óra múlva hatott.Én úgy tudom, hogy a ricinus a babára is lehet olyan hatással, hogy kakil és az ugye nem valami jó, ha mekóniumos a magzatvíz.
És addig tesódéknál lesznek a nagyok amíg a kórházban vagy????
Tarts ki mindjárt vége!!!!! :wink: Aztán jön csak a mulatság!!!! :lol: Rájössz, hogy a 2 gyerek semmiség!!!! :D

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, nem hiszem hogy a babára hatással lenne, remélem legalábbis. Nem, nem mennek tesómhoz, annyira nem bízom benne :( Valahogy nem stimmelnek a nevelési elveink. Apum fog itt aludni ha Tamás dolgozik éppen.

Jah és elég jól megy a 3 gyerek, Kamillára rendszeresen vigyázok... ennél csak könnyebb lehet, emrt Kata iszonyatosan bántja Kamillát, az meg üvölt..... kevés az a 8 hónap különbség...

De persze nagyon más lesz ha éjjel-nappal 3 lesz, annyiból viszont könnyebb hogy nagyobb a korkülönbség :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

A tudatlan (ez lennék én): mi a fene az a bábakoktél? Amit Márti írt, vagyis ricinus? Brrr... Vagy valami jó kis gyógynövényes kutymusz?
Zsu, biztos nehéz már így a vége felé, de tényleg nemsokára jön a babó! és milyen tünetektől "szenvedsz"?

Edith, családi fotó nagyon jól sikerült! Csak úgy sugároztok! :)

Halakon túladtunk, Balázs kb 5 perc alatt kiszedte őket - alázás! :)
Nyilván más stratégiával, mint ahogy én próbáltam.

Én meg lebetegedtem, gyomorrontás, hőemelkedés, alig aludtam éjjel...
És még nem tudom, h ma miképp jutok be a munkahelyemre 11-re. (eredetileg 9-re kellett volna bemennem, de egyelőre szarul vagyok). Autóval brutális lenne nekivágni, bicikli szóba jöhet, de gyengus vagyok plusz esik az eső...
Éljen a bkv sztrájk!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!!!

Jól telt a szülinapozás. Kriszta tátott szájjal, csodálkozva nézte a tűzijátékot a tortáján és nagyon csalódott volt, amikor elaludt. :P Élvezte a gyertyaelfújást és teljesen odavolt a tortamackó lábának "megharapásáért" is. :lol: :lol: :lol: Jó volt a hangulat. :)
Képek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith,látszik,hogy Kriszta nagyon élvezte a buliját.És naaaagyon jó a tortája-nem lehet,hogy pályát tévesztettél?Igaz,irni is nagyon jól tudsz :lol: .Lehet,hogy a családi kassza kiegészítéseképpen tortasütésre kéne adnod a fejed.Nagyon jól csinálod :lol: :lol: :lol:

Évi,jobban jársz inkább,ha pihizel ma-a sztrájk miatt meg totális káosz az egész város.
A halat meg azért tudta Balázs ilyen gyorsan és ügyesen kifogni,mert már tudta,hogy, hogy nem lehet őket kiszedni!!!Persze ugy már könnyű!

Zsu,most már neked is megy a drukk,hogy minnél hamarabb kijöjjön a kiscsajszi.Az biztos,hogy nem lesz könnyű,főleg az első 2-3 hónapban.Nekem az a tapasztalatom,hogy az egykorú gyerekekkel sokkal könnyebb,még ha megy a hiszti ezerrel is.Volt már rá többször is példa,hogy a Gergővel egyidős gyerekre/gyerekekre vigyáztam,és semmi gondom nem volt velük-1-2 játékon való összeveszést leszámítva.Viszont egy újszülött állandó készenlétet igényel a nap 24 órájában és a nagyok felől a hiszti akkor is megy :oops: .Szóval én nem vagyok biztos abban,hogy könnyebb lesz,ha megszületik a kicsi lányod.De hát adja a jó isten,hogy nyugodt,alvós-evős nem sírós babád lesz :lol:

Timi,megvolt a hajvágás?Mutizz képet magadról.Munka ügyben még mindig semmi hir?Gyerköcök hogy viselik a bölcsit-ovit-sulit?

Mi jól vagyunk,leszámítva a napi 4-5 / 10 /dűh kitörését a Gergőnek,amikor is toporzékol és a földhöz veri magát :cry: .Remélem,hogy ez csak életkori sajátosság és hamarosan kinövi,mert már lassan nem merek vele sehova sem elindulni.Beszélni elég szépen elkezdett,mindent és mindenkit utánoz mind beszédben,mind cselekedetben, még nagyon sok mindent nem értek,de már egyre ritkábban mutogat.
Ami viszont szerintem már kezd kissé ciki lenni,hogy nem birom leszoktatni a cumisüvegről.Napközben nagyon szépen iszik pohárból vagy sportkupakos üvegből,de a reggeli-esti tejét nem hajlandó pohárból inni.Már próbáltam azt is,hgoy a vacsorájához adtam tejet,amit nagyon szépen megivott pohárból,majd a fürdés után követelte az üvegből is.Csak én kinlódok ezzel,vagy még másnak is üvegből iszik a gyerköce?Enikő már olyan nagy,hogy nem emlékszem nála hogy volt.Azt tudom,hogy mikor 3 évesen kezdte az ovit,már nem volt cumisüvegünk,se cumink és éjjel-nappalra szobatiszta volt.
bibolya
 
 


Sziasztok

Edith,
aranyosak vagytok,ahogy harapjátok a tortát.Látszik,hogy Kriszta nagyon élvezte!(és persze te is :lol: )


Elkészült a nagy mű!Teljes átváltozás!Teszek képet,bár annyira nem adja vissza az élő hatást,meg hát én fotóztam magam...(kicsi photoshop nem ártana a tokámnak :roll: :lol: )

Ilyen volt:
Kép

Aztán ilyen lett:
Kép Kép Kép

Na milyen?Ugye nem olyan szörnyű?

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi:szerintem tök jó a hajad!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Én is rövidet szeretnék, hullik is most nagyon, meg nem szeretem!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Ibolya:én se tudom elvenni tőle az üveget!!! :shock: Szoni 2 éves volt mikor mondtuk neki, hogy akkor pohárból igya és másnaptól nem is kellett az üveg, de ugye ő nem cumizott, na Zsombi meg elalváshoz még mindík kéri :? , úgyhogy passzolom mikor szokik le ezekről!!!!!!!!!!!!De ovira tuti, mert oda nem vihet cumit :wink:

Edith:jók a képek, szépek vagytok!!!!!!!!!!!!!!! 8)

Tegnap Anissza 20 percet aludt összvissz egész nap :shock: , aztán 8 kor vacsizott és csak 4kor bírt felébredni!!!!!!!!!!!Utána még aludt negyed 9-ig!!!!!!!!!!!!!De kedves lenne tőle ha napközben is szundizna hisz olyan kis mazsola még. :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,
köszi.nekem is hullot és már nagyon untam.Olyan semmijen se volt.Mindig olyan érzésem volt,hogy elhanyagolom magam!Most egy kicsit jobb lett a kedvem!
Tudom ajánlani a srácot(38 éves).Házhoz is kimegy,és mivel most szerzi a rutinit,de már van azért neki,mielőtt üzletet nyit,ingyen csinál frizurákat.
Szóval aki változtatni akar annak ajánlom!Szerintem nagyon ügyes,és gyorsan dolgozik!
Pesten szerintem nem kér semmit,ha kimegy házhoz,nekem egy ezresbe került,hogy Szentendréről idejött,meg 1600 volt a festék.
Csináltam világosabban is azt is megosztom! :wink:
Kép Kép

Na befejezem!
timiban
 
 


Sziasztok!

Edith!!!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!!! Kép
Nagyon jó lett a hajad.
Na és a képek...................,szuperek.
Néztem Borót a kezedben,hát.....,el sem hiszem,hogy ekkora már.
Nemrég még a posidban volt,most meg lassan szalad :lol:
Drágák a csajok!!!


Márti,te sem panaszkodhatsz.
Mindhárom gyerkőc csudaszép :lol:
Büszke lehetsz rájuk!!! :D


Timi,szupi a hajad.
Jól áll,és a színe is tuti! :lol:

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Ibolya, mit izgatod magad? Kriszta is cumisüvegből issza a tejét reggel és este, de én még nem gondoltam, hoyg elvegyem tőle. :roll: Valahogy úgy érzem, hoyg arra a kis átmeneti időre még szüksége van az ébrenlét és elalvás között, ami alatt a tejcsijét megissza.
Tortasütésre majd még visszatérek. :D

Timi, jó a frizurád, nekem nagyon tetszik. :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Timi,tök jó a hajad formája is és a szine is :lol: :lol: :lol: :lol: Jól látom,padlizsán lila?

Edith,Márti,hát ha ti is még itt tartotok,akkor azért annyira nem veszem zokon a fiamtól,hogy nem akarja elhagyni.Ami jobban zavar,az az éjszakai cumizása.Vagyis inkább az,hogy mostanában 1 éjjel van hogy 5x-8x is megébred és nekem kell a cumit megkeresni.Nagyon remélem,hogy ez csak a fogzással van párhuzamban :oops: /legalábbis szeretném valamihez kötni,reménykedek,hogy ha kibujik a fog,elmarad az éjjeli cumikeresés is :oops: /,most tör át neki a 17.-ik fog.És még mindig van három :cry: .
bibolya
 
 


Regi!!!Jobb kedved van már???????????Mesélj kicsit magatokról!!!! :wink: Nagyfiadról még nem is tudunk igazán semmit!!!!!Jó tesók egyébként?????

Timi!!!Én kérem a fodrász telefonszámát priviben!!!!!Az még jobb ha házhoz jön :oops: 8) , meg ettől a csajtól aki januárban csinálta a hajamat nem voltam elájulva!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: