Új privát üzeneted érkezett!

Anyám, ez a húsvéti nyüzsi....

Először is Virágnak nagyon sok boldog szülinapot kívánok!!!! Legyen szép hosszú és boldog élete!

Szépszeműnek szintén bolodg szülinapot kívánok! Legyen neki is hosszú és boldog élete!!!


Én nem is tudok mit mesélni... Minden napra volt programunk, tegnap a Mezőgazdasági múzeumba mentünk el Húsvéti akármire. Livinek MINDEN tetszett majd' minden kitömött állatra közölte, hogy "Nagyon szejetem!". Dorka hozta a formáját.... végigüvöltötte... minden üvegszemű állattól félt. :? :)

KépKép
kgiulia
 
 


Ádámnak nagyon boldog második szülinapot kivánunk egy kicsit megkésve :oops:!

Ádám,ezt neked küldöm:
Kép

ezt az angyalkát meg anyukádnak,hogy mindig ilyennek lásson :oops: :lol: :lol: :lol: Kép
bibolya
 
 


Én is boldog szülinapot kívánok Ádámnak :)


Bocsánat a késésért, de tegnap végre itthon volt apa, így kicsit nekünk is ünnep lett a húsvét...

Ma pedig nincs időm semmire, mert orvoshoz kell rohangálnom...

Kata nem tud kakilni..... kb 2 hete, sírva erőlködik, de nem megy, aztán 2-3 naponta nagy üvöltés mellett születik meg az eredmény :(
Eddig minden rendben volt a székletével, nem tudom mi lehet, így leviszem dokihoz. A hétvégén pedig beütötte a két első fogát, nagyon meg van dagadva, és be van lilulva a zínye, így fogászatra is el akarok vele ugrani. Nekem meg kenetvételre kell mennem (két gyerekkel, jupppi) szóval zajlik az életünk...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 

 
 

Sziasztok!

Vagyok, csak nem tudom, hol áll a fejem.

Utólag szeretnék nagyon boldog szülinapot kívánni Virágnak és Ádámnak!

Balázs még mindig sokat nincs itthon, pl. múlt héten csütörtökön jött és ma már utazik is vissza kb egy hétre. Emiatt - mivel ugye dolgozom is és a gyerek is csak az én dolgom - nagyon kevés időm van net előtt ülni "csak úgy" :)
Húsvétra elléptünk kikapcsolódni, 4 napot egy gyógyfürdőben-szállodában töltöttünk. Ez most nagyon jól esett!
Samu imádta a medencében pancsolást, és mi is az édes semmittevést. Voltak velünk a nagyszülők is, így tudtunk egy kicsit gyerköc nélkül is lazulni, amíg őket szórakoztatta Samu. Pl. szaunázni - nem is tudom, mikor voltam legutoljára szaunában, bár nagyon szeretem.

Végigfutottam az elmúlt hét topiktermését, de szinte semmire sem emlékszem abból, amit olvastam. Ne haragudjatok, majd összeszedem magam, és reagálni is fogok a történésekre.

Remélem, mindenkinek jól telt a húsvét és egy jót hógolyóztatok e szép nap alkalmából! (Az Őrségben voltunk, ott hétfőn reggelre kb 5 centis hó borított mindent)
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


NA, sziasztok! Én is itt vagyok. :roll: :?

Elrepültek ezek a napok gyorsan... Vasárnap konfirmáláson voltunk, azaz már csak a buliján, mert a konfirmálás múlt vasárnap volt. A csajok kitűnően bírták, szerencsére gyönyörű idő volt, sütött a nap (bezzeg, tegnap már csorgott az eső :( ), Kriszta sokat futkározott-mászkált (igaz, nekem sem igazán a pihenésről szólt :roll: :lol: ) Boró pedig evett-aludt, nem törődve az idegen hellyel, a tömeggel, és főleg a hangzavarral. :)
teszek képeket is, csak kicsinyítenem és főleg szelektálnom kell, hoyg ne töltsem meg én az egész oldalt. :roll: :oops:

Évi, jó, hoyg ki tudtatok kapcsolódni! :) A hógolyózós táj nem lehetett semmi ilyenkor, bár 20-án itt is jó sűrű pelyhezkebn hullott a hó! :roll:

Zsu, sajnálom Katát, remélem, nem állapít meg semmi rosszat a fogdoki. Kamillateát próbáltál itatni Katával? Általában be szokott jönni székrekedésre. Remélem, ez is megoldódik!
Sok sikert a két gyerekes kenetvételhez. A húgod nem tudná őket elvállalni atrra az időre amíg a dokinál leszel?

Többiek, merre?

Julcsi, úgy irigyellek az ilyen jó programokért! Bp-n mindig van valami, ahová el lehet menni, meg lehet nézni, itt ritkán van olyan program, ahová a gyereket érdemes elvinni. :roll: Majd mesélj még, és tegyél képeket is a csajokról! :) Érdekes, hoyg milyen különbözően élik meg ugyanazokat a helyzeteket! :)

Barbi, majd mesélj a buliról! :D

NA,most ennyi vagyok, hoyg tudjak feltenni pár képet is. István mindjárt hazajön és szüksége lesza gépre, már előre bejelentette. :roll:

Puszi és szép hetet mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith, a hugom dolgozik helyettem :) Épp elég segítség hogy nem kell a Kamillára is vigyáznom...

De végülis viszek babakocsit, és kint hagyom őket a váróban arra az 5 percre... de előtte felhívom őket hogy holnap ki rendel....hátha nem Sulyok, és akkor holnap se lesznek sokan...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Kicsit sok leszek, bocs':
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Itt pedig az unokatesóm "felavatása" zajlik. :D Mindenkit, aki konfirmált, hárosmszor feldobnak a levegőbe. Igaz, Szidit legalább 6x feldobták, mire meglett ez a jól sikerült kép! :lol: :lol: :lol:
Kép

MOndtam én, hoyg sok leszek :oops: , de most már tűnök is... :P

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Zsu,nekünk ugyanez a problémánk kb.december eleje óta.Én volt,hogy együtt sirtam a gyerekkel,olyan fájdalmai voltak.
Nem lehet,hogy több csokit eszik Kata mint eddig?Vagy kevesebbet iszik?Én ugyanis arra gondoltam,hogy ugye jöt a mikulás majd a karácsony és magához képest több csokit,kekszet ,sütit evett és a gyümi és a joghurt rovására.
Addig naponta 3-4 mandarint is megevett,de gondolom megundorodott tőle és azóta a 4 hónap alatt kb.3 mandarint evett meg összesen.Gyümölcsből egyedül az almát eszi meg,de ugye az nem székletlazító.Joghurtot mostanában kezdett el megint enni,de csak pár kanállal.Nekem a gyerekorvos javasolt egy szirupot laevolac a neve állítása szerint nem lehet hozzászokni.Nagyon szépen rendbetette a gyereket.2 hétig naponta 2x 5 ml-t használtunk,majd áttértünk a napi 1x 5 ml-re,most már csak olyan 2,5 ml-t iszik belőle és igy is van kakija minden nap.Én próbáltam a mandarin,narancs levét kicsavarni is,hiába itta,semmi hatást nem értem el vele.Lekvárt nem eszik,főzelékkel hadilábon áll,ugyhogy én is teljes tanácstalanságban voltam.
Azért ha megmutatod a gyereket a dokinak,ird már meg légyszi,hogy mit mondott-engem nagyon érdekelne.Nekem különben azt is mondta a doki,hogy ez a nagyfokú válogatosság életkori sajátosság,ne foglalkozzak vele-ahogy jött,ugy el is fog múlni.

Edith,látom Krisztából focista lesz :lol: ,és hogy Boróka is mekkora már?Kész hölgy lett belőle.

Évi,hát elhiszem,hogy a sok egyedüllét és a rengeteg munka mellett nem az az első dolgod,hogy a babaneten cseverészel :lol: .Azért örülök,hogy sikerült azt a pár napot amit együtt voltatok a pároddal ilyen tartalmasan eltölteni.Képek?
Samu hogy viseli az apa hiányát?

na megyek,mert elfelejtettem amit akartam még irni,hátha késöbb eszembe jut :oops:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Most csak azért jöttem, hoyg megosszam ezt veletek: http://www.videoplayer.hu/videos/play/148808

Jó éjt mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith: nagyon édes Bóroka a zenélővel, és nagyon ügyes is, hogy ilyen hamar felfedezte, hogy mire való a keze.
A képek is nagyon aranyosak.

Barbi: ha megnyugtat a Szandi is ugyan ilyen hisztit vágott le pár hete a Szigeten. Se menni, se motorozni nem akart, sőt még azt se akarta, hogy felvegyük és vigyük. Végül leült a földre és a kavicsokkal játszott.
Hogy boldogultak szombaton?

Zsu: mi volt a dokinál, kaki ügyben?

Márti: hova tűntél megint?

Nekünk elég rosszul sikerült a húsvét. A Szandi vasárnap óta lázas, ma reggel már 39 fokkal ébredt. Pillanatok alatt felmegy neki, bár szerencsére használ a Nurofen, de ahogy kimegy belőle egyből visszaesik.
Ma voltunk dokinál, szerinte a füle lehet (bár semmilyen nyomkodásra gyömöszre, nem reagált a Szandi, jókat nevetgélt a dokin).
Holnap reggel az apja viszi a másik orvoshoz a klinikára, mert szerinte is érdekes, 1 hét AB után, kezdett lázasodni.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!!!!

Ádámnak,kicsit megkésve,BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!! Kép

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Éppen szakad a hó nálunk.
Holnaptól végre felmelegedést emlegetnek!!! :lol:
Kép

Kép

Kép

Mi ekkora hóban húsvétoztunk!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Tőlünk 20 percre van Dobogokő,elindúltunk,inkább tavasziasan felöltözve,hogy sétálunk egy jót.
Na félúton meg is álltunk,és ez fogadott minket :lol:

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Regi, köszi. :lol:

Nálunk is szakadt a hó. Még ma is.
Igazán jöhetne már a jóidő, már nagyon unom ezt a fázást.
De azért a képek gyönyörűek.

Edith, tényleg hogy megnőtt már Boró is. Kriszta meg mennyire édes! :P

Ibolya, nem próbáltátok az ivós joghurtot? Nálunk az nagyon bejött, szépen megiszogatja. Merthogy a kanalazáshoz nincs mindig türelme, főleg, hogy az szigorúan csak az asztalnál eheti. (miután már joghurtos volt a szőnyegpadlótól elkezdve minden :? )

Zsuzsi, most én írom, az a szombat most szombaton lesz. :lol: De egyenlőre nagyon úgy néz ki, mégis anyu lesz a bébiszitter. Az Istvánnak bejött valami munka, úgyhogy dolgozik. Anyuval meg nincs gond, imádják egymást az Ádámmal, ráadásul még a peluscsere sem jelent problémát. :wink: :lol:
Mit mondtak a klinikán, mi van a Szandival?

Most akkor jöjjenek a képek. Sok lesz, de nem bírtam válogatni.
Dédivel
Kép

az új házában anyuval
Kép

Kép

mondogatom neki, hogy 2 éves. ő is mondja, de úgy, hogy ketn
Kép

Kép

Kép

hogy lehet egy könyvből kettőt csinálni
Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Regina,úr isten,ekkora hó van nálatok????? :roll: :roll: :roll:

Barbi,az utolsó képen mintha a Gergő produkcióját látnám :oops: :lol: Milyen nagy fiú lett Ádám is,és az a huncut szem-lesz/ van elég bajod vele :oops: :oops: .

Köszi a tippet,3 napja mi is próbáljuk már az ivósat, a Millinek a málnás-eprese izlik neki végre :roll: ,de nem hajlandó inni /annyira még nem izlik neki :roll: /,ugyhogy kitöltjük egy pohárba és nekem kell kanalaznom a szájába :cry: .

Zsu,na mi ujság?

Többiek?
bibolya
 
 


Sziasztok!

no, most már csak nézek ki a fejemből, így kicsit lehuppantam ide és megpróbálok újra bekapcsolódni :)

Edith, Barbi, Regi - nagyon jók a fotók és édesek a gyerekek.
Ádám valóban nagy zsivány lehet a képek alapján. Könyvszéttépés ismerős :) és Barbi, bagyon jól nézel ki - fogytál? Bár mi még személyesen nem találkoztunk, de ezen a képen határozottan vékony vagy.
Regi, úgy látom, azért a gyereket beöltöztetted hóvihar esetére is :) Tényleg elképesztő látvány így március vége felé.
Kriszta ügyesen rugja a labdát (ebben Samu nem túl erős, nem igazán érdeklik a labdák), Boróka is látványosan ügyesedik. És jól elkaptátok unokatesód "felavatását".

Zsuzsi, Szandi hogy van? remélem, most már magatok mögött tudjátok ezt a betegeskedő időszakot.

Zsu, doki mit mondott Kata gondjaira? Szegény kicsilány...

Ibolya, felső szinttel hogy haladtok? van ideje a párodnak ezzel foglalkozni?

Márti? Merre vagy? Régen nem írtál! Ugye nincs baj?
Andi? te is eltüntél egy kicsit.
Julcsi, Edit, ti pedig nagyon szűkszavúak vagytok. Edit, Virágfotók is nagyon jók! és hogy megnőtt ez a picilány is, no meg a haja :)

No, most akkor eldőlök.
Jó éjt mindenkinek!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


És tudtam, h kimaradt valaki...

Timi, hogy telt a húsvét? Otthon voltatok, vagy mászkáltatok valamerre? Említetted, h a párod szerencsére veletek töltötte a húsvéti ünnepeket.
És van már valami mondás Hannáról? Mit mondtak a fejlesztőben?
Jártok végül valahova vele?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Ibolya, és a többiek, köszi az érdeklődést :)

Ibolya, dokinéni is a levolac-ot ajánlotta, csak az a gond hogyn incs rá pénzem :( Viszont Kata tegnapelőtt megevett 4 narancsot egyedül, volt is tegnap síma kaki. Tegnap körtét evett, ma is volt. Szerencsére van egy srác, aki hoz ide a telepre mindig gyümit, és nagyon olcsón adja, így azt futja a keret. Szóval nekünk beválik a gyümizés, de persze KAta meg is eszi, így könnyű. Egyébként dokinéni szerint az antibigyó okozza, amit a tüdőgyulladására kapott. Mert az lórugás volt állítólag.

Regi, nagyon brutál a látvány, én nem írigyellek, szinte sírn itudnék egy langyos napsütéses pár óráért....

Annyira elegem van már..

Bencém dackorszakos, képzeljétek :) Kata is, de tőle megszoktuk már, Benceének viszont kiamaradt az első. Hát a második nem, így elég sokat vitatkozunk mostanában vele, ő meg elég sokat hisztizik.... Nem jött jókor, de legalább tudom mi a baj az ovival is. Így hogy már itthon is produkálta a tüneteket végre felismertem...
Ettől függetlenül megyün ka nevelési tanácsadóba, hátha mégis pszichés okai vannak a bepisilésnek...

Kata meg verekszik...
Nem tudom honnan látta (khm, gondolom bölcsi) de úgy nekimegy a bátyjának, hogy rossz nézni. Ő meg hagyja, mert nem akarja bántan ia Katát, így most gondolkodom hogy is oldjam ezt meg. De szerencsére ritkán van, a legtöbbször jól eljátszanak együtt.

Jah és itthon nem alszik a lány :( Csinálhatok én bármit, nem hajlandó elaludni, ezért vagy kidől 4-5 óra körül, vagy 5-től hisztizik....
Jó nekem is kevesebb a türelmem már, főleg mert idegesít hogy nehezen mozgok, stb, de azért ez így egszerre kicsit sok. De lég volt a panaszkodásból, a következő írásomban majd dicsekszem :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Gondoltam benézek és panaszkodom egy kicsi!Még mindig világvége hangulatom van.Kezdek magamba fordulni.Olyan rossz.Nem érdekel semmi,kicsit égő,de itthon sem csinálok semmit,csak a legszükségesebbet. :oops: Össze kell szednem magam,mert ez így nem mehet tovább!!!!

A munkáról sincs semmi hír,legalább hívnának fel,hogy nem kellek,azt kész.
Az albérletben is csak gondok vannak,öreg a ház és egyre több hiba jön elő.Szétégnek a vezetékek,eldugult a csatorna,de valahol kint,nem a házban,és a tulaj b@szik rá! :evil:
Már arra gondoltam,hogy nem adom oda az egész bérleti díjat,hisz vödrözöm az udvarra a vizet,csak úgy tudok mosni,fürödni.
A wc-t is úgy kell leöntenem,mert a tartály is folyik ezerrel,így elzártam,de az se tud rendesen lefolyni!Szóval ááááááááááá :evil: :evil: :evil: :evil: !!!!!!
Úgy elköltöznék,de honnan szedjek megint 2 havi kauciót egy másik albérletre?? :?:

Nem panaszkodom tovább,hisz mindenkinek meg van a maga baja!


Évi,
itthon voltunk húsvétkor,elég sz@r idő volt,nem mászkáltunk.Bandi hétfőn ügyelt,a nagyok itt voltak,vagyis az Andis még itt van,mert neki ez a hét még szünet a suliban.Gerda visszament vasárnap,de otthon fekszik,mert beteg lett,összeszedte a hányós-fosós vírust,de nem itt,mert nálunk szerencsére mindenki jól van.Talán nem adta át senkinek.Mondjuk 2 napja Hanna is fosott ,de csak 1 napig,és el is múlt.Andrist holnap visszük vissza.
Hannánál kimaradt a fejlesztés ebben a hónapban,mert hónap elején beteg volt,így nem voltunk,utána meg a nő ment szabira a tavaszi szünet miatt,így jövő héten megyünk kedden.
Szavakat már mondogat a főneveket egyre többet,de igéket nem,így nem is rakja össze a szavakat,csak halandzsázik.


Zsu,
a laevolak tényleg jó,de nem egy olcsóság,de sokáig elég!Mi is használtuk Zsoltival.
Na te meg nem sokára szülni fogsz!Tök izgi!!!!
:wink:

Barbi,
szuperek a képek!Nagyon zsivány Ádám!

Zsuzsi,
Szandinak jobbulást,bár remélem már jobban van!

Látom nem csak én tüntem el egy kicsi!

Márti merre vagy???????Hogy telnek a napok????Láthatnánk mennyit nőtt már Nissza baba????és a többi lurkó?

Most megyek mert Hanna hisztizik!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!!!!

Timi,sajnálom,hogy ilyen pocsékúl vagy,ami a leírtak alapján,nem is csoda.
Én is kicsit "depis" vagyok,pedig nem nagyon van rá okom.
Talán csak a tavasznak kellene jönnie,jobb lene.......... :cry:
Igaz,anyagilag most,hogy már csak a gyest kapjuk,kicsit rosszabb,lehet,hogy az miatt is van. :cry:
Még így is azt mondom,le a kalappal elötted,és ha vannak is hullámvölgyek,biztos minden jobbra fordúl. :wink:

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Edith,drágák a lánykáid.
Boró hatalmas :lol:
Most született,és tessék,el sem hiszem,és milyen ügyeske!!! :lol:


Barbi,Ádám is zabálnivaló.
A Dédikés kép csodálatos,annyira drágák együtt.
Sajna nekünk már nincs dédikénk.
A Gábor még úgy nőtt fel,hogy a dédi még vigyázott is rá sokszor,imádták egymást.
Jó a kis házikója :lol:

Zsu,Martin is most kezd verekedni,eddig csak játékból csapkodott néha,most meg mindenkit,akit ér.
És nem lehet rászólni már lassan semmiért,hisztizik mindenért.


Márti,merre vagy????
Mi újság veletek???
Írj egy pár sórt legalább.............................!! :cry:

Zsuzsi,Szandika hogy van????


Ibolya,a Martin is nagyon leállt a gyümölccsel,eddig evett minden nap banánt,mandarint,befőttet,most nem igazán akar.
Most vettem neki fagyasztott erdei gyümölcsöt,kiolvasztottam,megszórtam cukorral,na az megy :lol:

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Évi,akkor a húsvét jól sikerűlt nektek!!!
De jóóóóóóóóóóóóóóóóóó :lol:
Én sem mondanék nemet egy ilyen hétvégére,azt hiszem.. :lol:

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Kép
Ez még 03.15-én készűlt,Martin,öcsémmel szalonnázgat.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Na egy a Gáborról is sikerűlt

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Elmentünk 3 napra pihenni, ezért nem jöttem. Be vagyok havazva, mosógép már nem tudom, hányadszorra megy, vasalok, takarítok. Jövök, ha látom a végét.

Pusz/Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Timi, izgi, izgi, de én még nem akaroooook szülni :)

Am últ héten még 3000 volt a méhszájam, ma meg 0111... szóval beparáztam.... főleg amitt, hogy kiderült, ha nincs fogadott dokim, akkor nem választhatok szülésznőt sem :( És nagyon parázok, hogy Tamás nem fog tudni elszabadulni a munkahelyéről, én meg ott leszek teljesen egyedül :(

Azt mondta a doki, hogy szerinte nem kell félnem a túlhordástól....


Edit, merre jártatok?


Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok csak rengeteg volt a meló a héten. Én már úgy utálom néha. :? Azért régen jobban szerettem, amikor még nem kellett könyvelnem.

Mindenki aki depis: remélem a jó idő majd újra meghozza a jókedveteket! Végre ki lehet majd mozdulni, most is olyan szép idő van.

Regi: milyen nagyfiú már Martin! Én többnek nézném mint 2 éves. Olyan magasnak is látszik a képeken, mekkora most?

Zsu: bár tudom nem tudsz pihenni, de amennyire lehet próbálj lassítani. Még egy-két hétig maradhatna a pociban a kiscsaj.
Nem értem, ha nincs dokid, miért nem fogadhatsz szülésznőt? :shock:

Edit: és legalább pihenni is tudtál a 3 nap alatt? :wink:

Barbi: szuperek a képek! Bár hiányolom Suzyt! :lol: :wink:
Nagyon csini vagy, én is úgy látom, hogy fogytál.

Márti drága: tudod füstjel!!! :wink:
Remélem minden rendben, te nem depizel csak nincs időd írni! Ha meg depi van gyerünk írd ki magadból!

A Szandi hol jobban van, hol rosszabbul (láza már nincs, csak nagyon nyügi). Szerencsére a füle csak minimálisan gyulladt, ezért csak orrcseppet kapott (igaz nem folyik az orra :shock: ). De én egyre inkább a fogára gyanakszom, mert nagyon nyúlkál a szájába.
Most anyósnál van, nemsokára jönnek haza.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi, Szandinak jobbulást :) Nem nagyon tudok ennél jobban lassítani, jóformán semmit se csinálok, csak reggel elviszem a kölköket, meg du hazahozom. Amúgy a házimunkából csak annyit, amennyi jólesik, de leginkább Tamás csinálja.

Nem tudom miért nem lehet szülésznőm, a Bajcsyban ez a szabály :(
Pedig olyan jó lenne ha hozzáértő emberke ülne mellettem...

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsuzsi,Martin 98cm,és igen,nagyfiús :cry:
Rohan az idő.
Martinnak most jön az utolsó két rágófoga,eléggé megviseli,eddig nem volt nagyon gond a fogzással,de most sokkal rosszabb.
Éjjel sem alszik rendesen,és nyűgike is.

Edit,téged is irigyellek :wink:
Biztos jót tett a kis pihi. :wink:
A többi miatt nem irigyellek!

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Sziasztok!

Reklám van a tv-ben, ezért gyorsan írok. :wink: (leköti az Ádámot)

Édesek vagytok ezzel a fogyással, de nemhogy fogytam volna, még híztam is. Életemben nem voltam ilyen kövér. Semmi ruhám nem jön rám. Szépen fodrosodik a fenekem.
Pedig fogyóztam én, csak a végén plusszal zártam. :wink: Hiába, nem kelnénk éjszaka, nem járnék ki sütit zabálni, talán a kilók is lejjebb mennének. :lol:
Na majd tavasszal, többet mozgunk... (álmodozom) :lol: :lol: :lol:

Zsuzsi, továbbra is jobbulást a Szandinak.
Képzeld, most éjjel azt álmodtam hogy újra dolgozom. Ott folytattam ahol abbahagytam. És olyan jó volt kicsit. (bár reménytelen mert munkahelyem már nincs)

Zsu, én is szorítok, hogy még 1-2 hétig kihúzzátok. Meg hogy a Tamás otthon legyen. Gyerekekre ki vigyáz ha mész szülni?

Regi, tényleg olyan nagyfiús Martin a képeken. És ez a keresztbe lábtartás... az Ádám is így fekszik. Nagycsávósan.

Timi, sajnálom. Tudod, ha elindul a lavina... Remélem most már azért jó dolgok jönnek.

Na, vége a reklámnak, mennem kell.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Regi: 98 cm, hú hatalmas a fiad. :shock:
A Szandit mindig megviselte a fogzás, általában beteg is lett előtte. Ma amennyire hagyta beleturkáltam a szájába, éreztem is hátul valamit, de nem vagyok biztos benne, hogy az a foga volt.
Ráadásul nekünk még 8! fog van hátra, a 4 szemfog és a 4 hátsó rágó. :cry: :cry:

Tényleg akinek van kedve, és ideje megírná kb. mekkora most a manója?!

A Szandi múlt hónapban 12 kg (pelenkában, bodyban) és 84-85 cm volt.

Barbi: mit nem adnék érte, ha a Szandit is legalább a reklámok lekötnék. Régen nagyon szerette nézni, de most bármivel próbálkozom semmi nem jön be neki.
Éjjeli evés, ismerős. :lol:
Most hogy dolgozom van hogy egész nap nem eszem semmit, éjjel viszont én is pótolom a rengeteg csokival.
Ádám még mindig ébred éjjel, ezért kelsz vagy csak a csoki utáni vágy ébreszt?
Ha annyira szeretnél dolgozni, néha cserélhetünk! :wink: Én vigyázok a két gyerekre, te meg bemész helyettem könyvelni, na mit szólsz?
Viccet félretéve, én is nagyon vágytam vissza. De nem egy egyszerű feladat mindenbe helytállni. Most hogy beteg a Szandi és én nem tudok itthon maradni vele, a szívem szakad meg. És az a rögeszmém, hogy már nem is szeret. Legalábbis ha kérdezem, hogy szereted anyát, mindig azt mondja, hogy NEM! :oops: :cry:

Zsu: hát igen ennél többet két gyerek mellett nem igazán lehet pihenni.

Márti: mi van veled??????? A füstjelre legalább szoktál reagálni!!!!!!!!! :shock: :shock:
Visszanéztem és hétfő óta nem írtál!!!

Julcsi: neked is irgum-burgum hol vagy????????? :wink:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


ZSuzsi, épp most mértem meg Krisztát és kereken 90 cm. Tegnapelőtt akartam mérleget venni és a boltban próbáltuk őket. :oops: Kriszta csizmában, nagykabátban+ a többi ruha, 14 kiló volt. Szóval, ő is kb. 12 lehet. És neki 3 foga van még hátra, bár kettővel már jóideje kínlódik és nagyon fehér is az ínye ott. A két alsó leghátsó rágó.

Regi, szépek a nagyfiaid. Mert mindkettő nagy már! Igaza van a többieknek és neked is, hoyg Martin nagyon nagyfiús már! :)
Szép idő lett azóta nálatok? :)

Húúú, hívott a doktornő, hogy nemsokára jön, úgyhogy most megyek. Oltást ad Borónak. :(

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Barbi,hogy sikerült a vizsgád?És Ádám túlélte a mai napot :lol: :lol: ?
Nem lehet,hogy a párod csak ezért vállalt munkát mára? / hgoy ne kelljen tisztába tenni a kicsi fiát :lol: :lol: ?-pfúúúú,most nagyon rosszmájú voltam ,mi?bocsika :oops: :oops: :oops: ,mielött még te is megsértődsz/
Ivó joghurt ugy néz ki, hogy bejön nálunk,de még mindig nem hajlandó inni,nekem kell kanalaznom egy pohárból :oops: ,de ez most nem érdekel,lényeg,hogy egy kis joghurt kerül minden nap a pocijába,de azért még a kakilazítót nem merem elhagyni.
Tényleg,mostanában javult valamit Ádám alvókája?

Évi,felső szint most stagnál-hála az égnek Lajosnak van munkája :roll: :oops: :lol: -csak akkor fogja csinálni,ha nem lesz munkája.

Zsu,Katának teljesen rendbe jött a széklete?Tényleg csak a AB okozta volna?
Bencével mikor mentek a nevelésibe?Sokszor pisil be?És mikor?Mert ha csak éjjel javarészt,akkor ezt egy hormon hiánya is okozhatja.
Tudom,nem nyugtat meg a tudat,de a Gergő már hónapok óta verekszik :oops: -és ő nem jár közösségbe.Ha valami nem tetszik neki akkor vagy a NEM szót hallom állandóan,vagy 1-2 NEM után jön a csapkodás.Gondolkodás nélkül kezet emel bárkire,és ha rászólok ,akkor jön a lefújás,majd a NEM és a földhözveremmagam hiszti.
Ugy látom,hamarosan baba lesz nálatok :lol: ,nem hiszem,hogy ezzel a méhszájjal még 3 hetet kihúzol :lol: .

Timi,sajnálom,hogy ennyire megviselnek ezek a dolgok-azt hiszem ,én is hasonlóan reagálnék a dolgokra.Nekem sincs mostanában sok mindenhez kedvem-pontosan ezért sem irok mostanában :oops: -.
Próbáltatok már beszélni a tulajjal ezekről a gondokról?

Regina,már én is próbáltam a fagyasztott vagy a konzerves gyümölcsöt is,de az sem megy.Egy pár napig ette a gyümölcsös műzli szeletet,de most már az sem kell neki :roll: .
Gergő 90 cm,és 12 kg volt kb.1 hónapja.Még 4 rágófoga hiányzik,ebből kettőnek már látom a hegyét,de már vagy 2 hónapja "szenved" vele.Nem konkrétan szenved,de nagon nehezen tör át neki.A keze állandóan a szájában a mandulájáig,tök változó az étvágya-de legalább az éjszakáink nyugisak,azt leszámítva,hogy rendszeresen 5-6 körül ébred reggel /hajnalban/,ha 5-kor kel,akkor még visszaalszik olyan 6 magasságában,de ha már 6 óra van,akkor esély sincs rá :oops: :cry:

Edith,hogy viselte kicsi lánykád az oltást?

na mennem kell,mert nem birnak magukkal a gyerköcök :roll:
bibolya
 
 


Zsuzsi,
ne aggódj, hogy a Szandi azt mondja nem szeret. Az Ádám dettó. Mikor visszakérdeztem, hogy ilyen picit sem? (mutattam a két ujjammal mennyire) akkor meg összezárta az ujjaimat, tehát semennyire. :wink:
De ez nem mérvadó, ezt te is tudod. Kérdezem reggel tőle, hogy felkelsz? Mutatja, nem és már nyújtja is a kezét, hogy vegyem ki az ágyból. Úgyhogy én nem hiszek neki. :lol: :lol: :lol: (vagy kéne? :wink: )

Ahogy az Ádám kel éjjel, én úgy megyek ki enni. Ha nem kelünk (pl. ma végigaludtuk az éjszakát, de csak zárójelben írom, ne örüljetek még, nehogy elkiabáljuk), akkor én sem ébredek.

Különben javult az alvókája, már van olyan hét, amikor 3 éjjel 1-2x kelünk. Ez már nálunk óriási nagy szó. Csak az a baj, hogy én 11 előtt nem fekszem le, ő meg már 1/2 9-től alszik. Kb. 1 körül kel, én addigra pont elaludtam. Mire visszaalszom megint kel. Sebaj, csak lesz már huzamosabban is alvás.

Ja, Zsuzsi, mi kedden megyünk méreckedni, majd akkor lesz pontos adatom.

Ibolya, nem vizsga volt, csak konzultáció. Nem sértődtem meg, ez nekem is eszembe jutott. :wink: :lol: De aztán győzött a józan ész, jó pénzes meló volt, úgyhogy nem érdekelt ki vigyáz a kölyökre.
De nem volt semmi gond, anyuval volt. (egyig mert már utána itthon volt az apja) Volt kicsi sírás mikor elmentem, (ez mindig van), de az anyu azt mondta kb. 1 percig. Utána annyit sétáltak, homokoztak délelőtt, hogy az Ádám 2,5 órát aludt. Ja, és egy deka hiszti nem volt egész nap. Az anyu csak ájuldozott, hogy mennyire okos, mennyire aranyos ez a gyerek. Ja kérem, csak nekem műsorozik.
Viszont furcsa volt a mai napom. Így egész napra most hagytam itt először. A legfurcsább az volt, hogy tudtam nézelődni, beszélgetni, és nem kellett minden idegszálammal az Ádámot figyelni. :lol:

Ibolya, ha te kanalazod neki a joghurtot, akkor már ehetné a sima dobozosat is, nem? Mindegy melyiket kanalazod. Vagy?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok! :)

Szokásomhoz híven időm ez szál se, így csak füstjel, helyzetjelentés.

Jól vagyunk, Zsolti már dolgozik, bár a lába még nem tökéletes (várhatóan nem is lesz mostanában). A gyerekeken és rajtam átment egy enyhe valami, manók fél-fél napot taknyiztak, napi 2-t köhögtek, aztán továbbadták nekem, de már én is megjavultam.

Múlt heti ikres talink jól sikerült, a következő alkalomra elvileg még egy családdal bővülünk. Természetesen megint sikerült olyanokkal összeismerkednünk, akinek sarokban ülős gyerekei vannak, így már tényleg kezdem azt hinni, hogy mindenki attól fél, hogy mi lesz az oviban a gyerekeivel, ha mindig a sarokban ülnek, ellentétben velem, aki attól, hogy mi lesz, ha minden nap behivatnak majd valamiért. :roll:

Manók pörögnek egész nap ezerrel, éjszaka most már egyre többször maradnak a saját ágyukban. Bilizéssel Flórica alakul, napi 1-2-szer belepisil, időnként kakil is, de huzamosabb ideig nem köti le, tehát nem lehet még bugyira váltani. Tegnap anyukáméknál bili híjján a WC-be kakilt, de ne mindig van kedve előre szólni. Marci ráül, adja a szokásos hangot (psssssss), és közli, hogy Marci pisilt.
Persze egy frászt, eddig egyszer sikerült csak.
Dumálnak reggeltől estig, néha a fejem zsong. Flóra haláli, miket ki nem talál. Nagyon belendültek ahhoz képes, hogy nem kezdtek el olyan korán beszélni. Most már megmondják, hogy mi a nevük, hány évesek, és hol laknak. Mennek a mondókák, énekek, számolás...és az egész napunkat közvetítik: Apa pisilni ment, Anya tereget, Marci játszik, látod Anya????? A dédi kutyájának: "Szia Bundás, megyünk haza. Eszünk!" Ma délben: "Anyaaaa! Flórikának korog a hasa." Így gyorsan hozzá is láttunk az evéshez. Mikor Flóra végzett a levessel, közölte: Megeszem a Marciét is. És ehhez hasonló helyzetekkel van tele a napunk.

Délutánonként pedig az udvaron nyomulunk a papa által készített új hintában, vagy a játszótéren csúszdázunk unalomig, vagy bicajozunk kilómétereket. (Megtanulták pedállal tekerni a bicót, nekem szuper, mert nem haladnak olyan gyorsan, mint a motorral, mégis élvezik és haladunk is.)

Méreteink:
Marci: 11,8 kg, 91,5 cm
Flóra: 12 kg 90,5 cm
(Pár hónapos korukban volt ilyen utoljára, hogy Flóra átvette a vezetést súlyban, egyébként szinte mindig 20 dkg szokott lenni a Marci javára.)
Fogügyileg elég viccesen alakulunk: Flórának 14 foga van, Marcinak 12, ha jól emlékszem.

Persze ezek voltak a fejlődéseink mostanában, emellett mennek az életkori sajátosságok nálunk is, nehogy kimaradjunk a jóból. Úgy, mint hiszti, veszekedés, nem evés, duzzogás....stb.

Ne haragudjatok, hogy rátok zúdítottam egy csomó mindent, és csak rólunk, de egyszerűen nincs időm nap mint nap reagálni mindenkinek, pedig gondolataim lennének bővel. Esténként elolvasom az írásokat, de már kidőlök írás helyett.

És nekem is feltűnt, hogy MÁRTI, HOL VAGY???????

Andi
Kép
zsandi
 
 


Válogattam képeket is.

A húsvéti nyuszival

Csokievés, láblógatás a dédinél


A koncentáricó

Folyton a nyomukban kell lenni...


Rosszcsontok
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsandi 2009.03.05 21:25-kor.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Ó Andi, de jó, hogy előkerültél. Gyorsan írok mielőtt lefekszem, ki tudja mikor jutok újra ide.

Szóval csak azt akarom mondani, hogy ne aggódj. Én is mindig olyanokkal találkozom, akiknek angyali gyerekei vannak.
A múltkor mikor a Mártiéknál voltunk úgy örültem, mert a Zsombi hasonló habitusú mint az Ádám, gondoltam nem lesz gond. Ja, nem is volt. A Zsombi az Ádámhoz képest egy angyal. Az én drágám produkálta a hisztit, a verekedést, mindent. És rájöttem, hogy simán túltesz a Zsombin, ez a kölök egy ördögfióka. :?

A múltkor a barátnőm 3,5 éves fiát rendezte le. Mikor idejöttek még az Ádám mindent odaadott a Bencének, nem volt gond. Mondjuk a végén már a Bence direkt genyóskodott az Ádámmal, aki nem hagyta magát. Olyat taszajtott a Bencén, hogy csak lestünk az Istvánnal. :roll: Meg simán ráütött, ha kivett a kezéből valamit. Mondtam is az Istvánnak, hogy készüljön, naponta ő megy rapportra az oviba, én nem az tuti. Erre ő mondta, hogy majd megy az anyu, úgyis ő megy majd érte, hallgassa csak ő végig, hogy már megint kit vert le az unokája.

Úgyhogy fel a fejjel. Sajnos messze vagyunk különben látnád, nem a te gyerekeid az egyetlenek.
De a hisztiről azt mondta a védőnő örüljek, fejlődik az éntudata. Én baromira örülök, díjazom is, mikor a bolt előtt a földön fetreng. :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi!

Össze kéne ereszteni a gyerekeinket. Remélem előbb-utóbb lesz rá lehetőség, lehet nekik is jó "tanulópénz" lenne. Végre valaki, aki nem adja olyan könnyen a dolgokat. :wink: (Habár ez csak Marcira vonatkozik, Flóra alapjáraton nyugis, szófogadó, de hát lemaradni nem nagyon akar ő sem. ) :wink: Egyébként érdekes, hogy a gyerektársaságban nem úgy jött elő Marci minden lében kanálsága, hogy elvett volna mindent mástól, ill. verekedett volna, hanem míg a többi gyerek az anyukája ölében, vagy tőle 1 lépésre halkan, csendben játszott, addig Marci fiam a létező összes játékot lepakolta a polcról, szétszórta, jött - ment, intézkedett. Alapjában véve nem volt rossz, csak nem bír a seggét ülni. Na meg ő volt otthon. :wink:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Jaaaaaa, Barbi!
Még eszembe jutott, hogy valamelyik nap a képeiteket nézegtve láttam Ádám új kisházát. Régóta nézegetek ilyeneket, nagyon el tudnám képzelni az udvarra. De olyan drága! Ti hol szereztétek be?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi, a házat az Auchanban vettük. Éppen akciós volt. (bár így sem volt olcsó, 20ezer)
Azért jött ez az ötlet, mert nyáron a Balcsin a játszótéren volt egy ilyen ház. És az Ádámot ki sem lehetett robbantani belőle. Mondjuk ő szerintem portásnak készül, ha nyitott ajtót lát rögtön becsukja. (rend a lelke mindennek) :wink: :lol:
Úgyhogy azért gondoltam, hogy ez jó lesz neki, mert nyáron is annyira jót játszott benne. De sikerült is meglepni, telitalálat volt. Imádja.
Egyenlőre még a nappaliban van, hogy tudjon vele játszani, majd ha végre tényleg jön a jóidő, akkor kerül ki a kertbe.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

A hugom fog vigyázni a gyerekekre, ha szülni megyünk :) Vagy apum, attól függ mikor indul meg...

Zsuzsi, a Kata 2 évesen, azaz 8-án 12,7 kg volt, és 86 cm.

Enyim gyerek, szeret, de csak akkor ha vmi rosszat csinált :) Szidnám le, erre közli velem: Szia élet!, vagy: Szia anya, puszit?, vagy Jajj anya, szejetlek! :) Egyik variációt se bírom ki vigyorgás nélkül, persze ebből rögtön tudja hogy elmarad a retorzió :)

Leginkább akkor van vele gond, ha kint vagyunk. Itthon azért szótfogad, de ahogy kikmegyünk, rohan (vagy motorzoik) mint a hüle, én meg ordibáálhatok.... hiába, úgyis arra megy, amerre ő akar...

Szóval apjuk nélkül már nincs motorozás, mert nem érem utol :(

Ibolya, igen, rendbejött teljesen, csak az az extra adag nari kellett neki :)

Bence minden éjjel bepisil, ha nappal sokat alszik, akkor nappal is. Egyszerűen olyan mélyen alszik, hogy nem ébred fel. Próbáltuk ébreszteni is, de arra se ébredt fel, hogy kivittem, és odaállítottam a wc-hez... Vicces volt, ahogy aludt állva :)

Elvileg április végére kaptunk időpontot, remélem meg tudom majd szervezni....

Na mennem kell, fektetni kell....

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Barbi, milyen kópé a nagyfiad! :wink: Klassz, hoyg bejött neki az ajándékházikó! :) Most már lassan felmelegszik az idő, és akkor majd az udvaron játszhat benne! :)
Érdekes, amikor megláttalak a képen, nekem is az ugrott be, hogy hű, de lefogytál. Úgyhogy, egyed csak az éjszakai csokit, mert ha te úgy is tartod, hoyg hízol tőle, legalább másoknál optikai csalódást okoz. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: De jó lenne magamat is optikai csalódottan látni. :roll:

Zsuzsi, remélem, hoyg Szandi azóta teljesen rendbejött. :) Sokszor annyira hiányzik már nekem is, hoyg valami mást is csináljak! És érdekes, azt hittem Boróval együtt annyira nehéz lesz, hoyg sok hónap eltelik majd, mire boldogulni tudok, főleg egyedül, de azért mégsem annyira vészes.
És olyan hihetetlennek tűnik, hoyg, ha nem lenne Boró, akkor holnaputántól kötelezően munkába kellene állnom. Brrrr... (ez a munkahelynek szólt. :P )

Timi, kitartás, sokszor összecsapnak a hullámok, de aztán mindig jön egy jobb idő is. Remélem, már látod valamennyire a kis fényt az alagút végén! :) Fel a fejjel! :)

Ne haragudjatok, már nem emlékszem többre. És megint nem nyílt meg a hozzászólásablak, úgyhoigy az első oldalakon lévő bejegyzések vannak előttem. :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Andi, gyönyörűek a manóid!!! :) És milyen huncut mindkettő! Azért érdekes lehet, hoyg minden csibészséget együtt követhetnek el. Mondjuk, neked gondolom, nem annyira érdekes az ilyesmi, de gondolom, te is örülsz, hoyg két egészséges gyereked van, és nem riadnak vissza egy kis felfordulás-gerjesztéstől sem, ha muszáj. :wink: :wink: :wink: Én százszor inkább örülk annak, hogy Kriszta ilyen kis csintalanka, minthogy ki se lehetne húzni a sarokból. :roll: De ez van, ő ilyen, bele nem bújhatok. :)

Zsu, örülök, hoyg Kata székletével minden rendben. Mostanában a Krisztáéval sincs baj, szerencsére. Remélem, sikerül elmenni Bencével majd. Azért nagyon fontos lenne, hoyg már kiderüljön, hoyg mi a baj és meg is oldódjon a problémája. :)

Ibolya, életben hagyták egymást a gyerkőceid? :lol: :lol: :lol:
Boróka jól bírta az oltást. Bár hatalmas ordítással jutalmazta per pillanat a szurit, egy perc múlva már szélesen vigyorgott a dokinőnek. :) Szerencsére nem lett láza se, de a lázmérést (mert azért este biztos akartam lenni, hoyg nincs még hőemelkedése sem) egy hatalmas kakival jutalmazta. :lol: :lol: :lol:

Amúgy képzeljétek, milyen szokást alakított ki: csakis egyedül hajlandó elaludni a kiságyában. :shock: Az, hoyg örülök, nem kifejezés. :D :oops: Volt, hoyg ölben babusgattam, próbáltam elaltatni, de csak mocorgott, morgott, nyivákolt, és láss csodát, amikor meguntam a fészkelődését és letettem, 1 perc alatt el volt aludva. :shock: Igaz, van játszócumija, de ha szüksége van rá, én nem veszem el tőle. :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Na végre ide keveredtem, de futok is tovább.
Csak ezért jöttem.

Drága Kriszta, nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk Neked!
Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi, nagyon köszi :) !

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,szerintem sem aggódj,hogy azt mondja a Szandi,hogy nem szeret-a Gergő is kezet foghat veletek és Ádámmal is :oops: :lol: A Gerinek most a szava járása lett a NEM,mondhatnám azt is,hogy igy nagybetűkkel,mert olyan erővel nyomja meg a betűket,hogy az csak na.Akármit kérdezek tőle gondolkodás nélkül vágja rá.Azt meg már irtam,hogy az Encsit csak picit szereti és ezt mutatja is,de a legtöbbször erre is csak nem a válasz.

Barbi,akkor azért már alakultok mint pupos gyerek a prés alatt-de ezt tényleg csak halkan :oops: ,nehogy Ádám meghallja :oops:
A dobozos joghurttal tudod mi a baj?Hogy gyümölcsdarabok vannak benne :oops: ,és attól meg akar fulladni.Még nem találtam olyan gyümölcsjoghurtot ami ne lenne tele darabokkal.De most már haladunk,4 nap alatt megevett 1 doboz 450 ml-es joghurtot :lol: Már próbáltam a natúrt is és hogy beleturmixolom a gyümölcsöd,de annak meg valahogy más ize van.Érdekes egy fiam van: a kefirt magában nem eszi meg,de ha uborkát lereszelek, megfoghagymázom és ráöntöm a kefirt,akkor szivesen eszik belőle 5-6 kanállal is.

Andi,örülök ,hogy jól vagytok,és hogy zajlik az élet nálatok ezerrel :lol: :lol: :lol: Azért 2 egykorú gyerek mellett nem nagyon lehet unatkozni,de gondolom a gyerköcök sem unatkoznak.
Képeket nagyon jókat sikerült kiválogatnod,nem semmi,ahogy Flóra fogja a ceruzát és rajzol :lol: -mint a nagyok.És ahogy ülnek a cipők elött,Flóra kész nagylány már.

Zsu,ha Bence minden éjjel bepisil,akkor ez nagyon valószinű,hogy egy bizonyos hormon hiányzik a szervezetéből.Menjetek a gyerekorvoshoz,ő tudni fogja-kéne :roll: ,hogy hova kell tovább küldeni titeket.Én ugy tudom,hogy ezt a hormont este kell orrspray formájában a szervezetbe juttatni és ez lassítja a pisi termelését.Ha gondolod utána nézek,ha jól emlékszem a Kismama mag.hátoldalán a cimjegyzékben benne van a cím is.

Edith,életben hagyták egymást :lol: ,de ehhez kellett az én segítségem is :lol:
Milyen rendes a kiscsajszid-egyedül akar aludni :lol: ,legalább hagy egy kicsit Krisztázni is.Tényleg,Kriszta is egyedül alszik el?
Gergő uj szokást vett fel-nem hajlandó a kiságyban elaludni este :roll: ,igy minden este az apjával lefekszenek a nagyágyba az én párnámra és ott kb.10 perc alatt elalszik.Utána már csak át kell rakni a kiságyba.Ha éjjel megébred,akkor sincs semmi gondja,de este torka szakadtából ordít,ha le merjük tenni.Ebéd után meg simán lefekszik magától az ágyikójába,valamikor kicsit-valamikor nagyon sokat beszélget a plüss kutyusával minden hiszti nélkül.
bibolya
 
 


Edith!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk a nagy 2 éves lánykádnak!

Kép Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Krisztának nagyon sok boldogságot és rengeteg ajándékot kívánok szülinapja alkalmából!

Kép Kép
bibolya
 
 


Halljátok, én tiszta gáz vagyok. Tegnap azt hittem már elseje van. Azért is köszöntöttem fel Krisztát. Erre ma reggel mondják a tv-ben, hogy ápr. 1-e van, csak lestem, hogy ma is? :wink: :lol:

Szóval Edith bocsi, akkor mára érvényes a tegnapi jókívánság. Millió puszi neki.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Edith,

nagyon boldog szülinapot kívánok Krisztának!!!
Kép

Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Lányok, nagyon köszönjük mindenkinek a köszöntéseket! :) Krisztának megmutattam az összes üdvözlőlapot, majd' kiugrott a bőréből örömében és mondogatta: maci, tolta, lufiiii, és persze kicsi Vukk (ahogy ő mondja :D ). :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: