Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ibolya,köszi az infót a rollerről.
(Mári neked is :lol: )
Azt szeretnék nyuszira a Martinnak,még nem láttam,hogy itt nálunk milyen van,csak telefonon érdeklődtem.
A nőci mondta,hogy teljesen műanyag,és 3000ft.
Majd holnap megnézem.
Én is négy kerekűt szeretnék neki,csak nem esik el vele,nem????
A háromkerekűvel,eldőlt........... :(

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Regi, a múltkor az auchanban láttam ilyen rollert. Nem néztem az árát, de ott volt. Próbáld meg megnézni.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Regi,én ezt itt vettem Vecsésen a Müllerben majd 5000 ft-ért. Tescoban tuti nincs,mert az is van itt,de nem láttam soha.A tesz-veszen láttam árulni ,de használtan majdnem ugyanennyiért + még a posta is.
bibolya
 
 

 
 

LÁnyok, én leakadtam ezen a cikken :shock: :shock: :shock:

Zsu

http://index.hu/gazdasag/magyar/benda5326/

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Edit,ugy érzem az irásodból, hogy megsértettelek-ha ez igy van,elnézésedet kérem,én nem céloztam sem rád,sem senkire.
Miért lenne selejtes a lányod?Én nem emlékszem,hogy ilyet irtam volna.A fogantatás pillanatában döl el,hogy ki milyen géneket örököl a szüleitől.Örülök azért,hogy a Timi is megerősített ebben.Morbid példa,de ugyanattól az apától anyától született egészséges gyerek után születhet beteg baba is / pl.down koros/
Virág milyen kis husoska,és ez a bugyi megoldás :lol: :lol: .Nem semmi a beszélőkéje is.Még nem szobatiszta?

Zsuzsi,Szandival voltatok dokinál?

Andi,hát szegény párod jól lesérült.Munka közben történt?

Márti,már többször gondoltam én is a jegyzetelésre,de mire kihámozom a gyerekből hogy mit is akar,addigra kimegy a fejemből.És az a legrosszabb,hogy most már nem mutogat,csak mondja akár 20x is egymás után egészen addig,amig meg nem értem.
Remélem elszaladtál ma a lottózóba :lol: ,ha már ilyen élményben :oops: volt ma részed.
bibolya
 
 


Nekem egyébként Virág olyan, mintha a Katát látnám :)

Nem tudom miért emlékeztet rá ennyire, lehet hogy csak a két copf miatt, de nagyon hasonlít sztem... :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu,én is :twisted: :twisted: .
Végül is ,ha jobban belegondolok,a baba csak azt tudja megenni,amivel az anyja évekig "mérgezte" magát :roll: .Dehát már akármit eszünk mindenben van valami "méreg" :twisted: .
Akkor ezek után majd kb.20 év után le merik majd irni,hogy az anyatej helyett tápszert kell adni a babáknak????
bibolya
 
 


Ibolya, engem a stílus sértett. Bele sem gondoltál, hogy a bezzeg az én gyerekeim soha nem betegek soraid esetleg russzul érinthetnek mást. Pont ezért nem írtam Virág beszélőkéjéről, mert akinél gond van, nem fogja jól érezni magát tőle.
Mikor Zsu arról írt, hogy mindkét gyereke milyen jó gyerek, esznek, alszanak, nem hisztiznek és nem betegek, akkor is nyílt a bicska a zsebemben. Na azóta azért "elromlottak" ők is.

Virág még nem szobatiszta, közli, hogy "bilibe nem kakijok, bugyiba kakijok".

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Zsu!

Azért van két oldalra copfja a csajnak, mert utál fésülködni és ezt a legegyszerűbb mozgásban megcsinálni. Fonásról, csatokról álmodozom csak. A fufrut szívem szerint összenöveszteném, de azt míg el nem ér egy normális hosszúságot, csatolni kell(ene). A csatolás meg a kisasszony szerint elviselhetetlen.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Szerintem egyáltalán nem hasonlít Virág és Kata. Az egyedüli hasonlóság a két copf. :wink:

Zsuzsi, mi volt a dokinál? Jelentkezz!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Nissza megkapta ma a 2 hós oltást, épp időben :roll: , balhézott is ahogy kell, majd mikor kiértünk és öltöztettük már vigyorgott!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Edit:engem nem bánt ha a Virág aranyköpéseit leírod sőőőőőőőőőőőőt vicces a csajszi nagyon :wink: , én nem parázok Zsombi miatt fejlődőképes a kiskrapek, meg ahogy mondja, hogy IDEN meg kell zabálni :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsuzsi!!!!!!!!!!Edith!!!!!!Tessék jelentkezni!!!!!!!!!!!!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edit,nem értelek,hogy miért fusztrál hogy a gyerekeim ritkán betegek.Mondhatnám azt is,hogy valaki ebben "jobb" valaki másban /pl.beszédben/.Én most is a genetikára fogom.Hisz már többször leirtam,hogy semmit sem tudok tenni azért,hogy egészségesebbek legyenek.A Gergő december óta nem eszik semmi gyümölcsöt, /jó,hazudok,mert 1 héten kb.2 almát megeszik,de ezen kivül semmit/,hónapok óta nem eszik joghurtot,nagyon kevés zöldséget.Szóval semmi olyasmit amitől vitamin kerülhetne a szervezetébe,mégsem beteg.
Engem nem zavar,hogy más gyereke már mondatokban beszél-pl.Virág,vagy Kriszta-ti ebben vagytok jobbak.Sőt,az sem idegesít,ha valakinek már ilyen idős korban szobatiszta a gyermeke,esetleg kicsit irigykedek rá :lol: ,de kész ,ennyi.
Ami engem fusztrál az az,hogy ha valaki mindennemű munka nélkül,vagy minimális munkával milliókat keres és még játsza is a fejét.Na,nekem ettől nyilik ki a bicska a zsebemben.
Az a baj,ha mindenki megsértődne azon,hogy a más gyereke mit tud jobban mint a sajátunk,akkor minek is irunk bármit is?

na jó,téma számomra befejezve.Én nem haragszom senkire,de ha rám valaki igen,irja meg nyugodtan.

lépek fürdetni
bibolya
 
 


Edit, enyimnek meg azért van kettő, mert ezt kéri. Minden reggel gyártanom kell neki a copfokat, és minden reggel azt is közli hogy virágot, vagy pillangót tegyek bele. Fonni én is próbáltam, de még ahhoz rövid, meg addig ő sem bír nyugton maradni...

Viszont a frufruját már megint vágnom kell, nagyon gyorsan nő....

Barbi, lehet hogy csak a két copf teszi, de szerintem a stílusa is hasonló lehet a két csajszinak, a képeket nézegetve...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Ibolya!

Nem az fusztrál, hogy a Tieid egészségesek, hanem hogy az enyém beteges. Gondolom, Timinek sem az a baja, hogy Virág beszél, hanem az, hogy Zsoltika nem. És nem növelné kiegyensúlyozottságát, ha lépten nyomon erről írnék. Téma lezárva, harag nincs bennem, csak a dolgok nem mindig feketék és fehérek.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Csajok engem semmi nem zavar,örülök,hogy szépen fejlődnek a gyerekeitek!És szívesen olvasom ki miben ügyes!
Zsoltin már túl tettem magam,látom,hogy most fejlődik,de szerintem nem fogja utolérni a szintjét 100%-an.De nagyon bízom az oviban,és remélem az iskoláskorra elérjük,hogy norm.iskolában kezdhet!Addig még több,mint 2 évünk van!

Hanna esete azért jobban aggaszt,hisz nem szeretném,ha ő is így járna,mint Zsolti.A beszélőkéje jobb,mint anno Zsoltié volt,de nem egy 27 hónaposé.Rebi ebben a korban már összefüggően beszélt,mint Kriszta és Virág.Verseket,mondókákat mondott,egyfolytában beszélt.Hanna ettől még fényévekre van!Sokat halandzsázik,nem akarja utánam mondani a szavakat,viszont ért mindent,és vannak szavak amiket mond,de ez kevés tudom jól!
A fejlesztőnél sem mondtak még semmi konkrétat,remélem még időben vagyunk,és nem lesz úgy elmaradva,mint Zsolti!

Hanna csak egy copfot enged hátra,ezt is kín keservesen.Gondoltam nyárra levágatom neki rövidre,úgyis olyan vékonyka a haja neki!Meg az alja göndör ezért mindig összegubancolódik a fésűt meg utálja!

Kicsit én is dicsekszem :D :
Rebi az osztályában első lett versmondásból,és ment az iskolai versenyre(1-2. osztály).Sajnos ott egy kicsit elkapkodta,mert nagyon izgult(zsűri előtt szavalt),így nem jutott a döntőbe,de én így is büszke vagyok rá!!!!Meg volt megyei futóversenyen is,mert a suliban a korcsoporjában a második lett.Azt mondta ott nagyon sokan voltak és a 23.lett.
A suli is jól megy neki,úgyhogy büszke vagyok rá!

Zsoltit nagyon dicsérik az oviban,azt mondják szépen fejlődik minden téren!

Ma Veszprémbe megyek,mert holnap leszámolok a kórházba! :cry: Sajnos muszáj,mert megszünik,vagyis zrt lesz belőle,és ha most aláírom velük a szerződés,és a gyes után nem megyek vissza(már pedig nem megyek,mert innen nem tudok)akkor nem kapok végkielégítést.Most meg kapok,hisz ami most van az megszűnik és nem az én hibámból.Sajnálom,mert volt egy fix állásom,de tudom,hogy oda már nem megyek dolgozni.Ilyen a sors,itt most imádkozom,hogy felvegyenek Telkibe,ott meg meg van a helyem!
Mivel a Bandinak jó helye van,és egy másik magánkórházba is beügyel,nem bántam meg,hogy eljöttünk,de azért most egy kicsit rossz nekem!
Na nem siránkozom,mert mi döntöttünk így,csak a lelkemnek nem mindegy!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Érdekes ez a cikk... De mondjuk való igaz, hogy MINDEN beleürül az anyatejbe az is ami jó, meg az is ami nem. Érdekes viszont, hogy ezt nem reklámozzák, hogy a rossz is belemegy a gyerekbe, pedig nem ártana, mert lehet hogy egyes anyukák jobban vigyáznának magukra legalább ilyenkor... Mondjuk nem vesznek még levegőt se, meg ilyenek... :?

KépKép
kgiulia
 
 


Kriszta issza a tejét, jobban mondva már tájékoztatott, hoyg "nagyon-nagyon megitta". :lol: :lol: :lol: , Boró pedig peluscserére vár. :roll: :lol:
Szóval, majd mesélek, elöljáróban annyit, hogy tegnap hosszú utat tettünk meg, kb. 625 km-t :shock: :shock: :shock: , és Boró is velünk volt.
Olvasgattam az előző oldalt és láttam, Márti, hoyg hiányoltál. Na, ezért jelentkeztem most... majd jövök...

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Most nincs időm írni, csak magunkról, mert dolgozok! :?

A Szandinak mandulagyulladása van. Kapott AB-t, szokás szerint semmi láza, még jó hogy elvittük, mert tegnap csak 1-2 köhögött. A doki szerint ezért nem eszik, mert fáj neki a nyelés.

Most otthon van az apjával :lol: , keddig bölcsibe se mehet.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi,Szandinak jobbulást :oops: .

Edith,merre jártatok tegnap?
bibolya
 
 


Sziasztok!

Ismét rohanok... :roll:
Ibolya, csak "itthon" voltunk, a Zsil völgyében, IStván egy orgonát vett magának és az után kellett elmennünk. Jólesett a kimozdulás, el is fáradtam rendesen.
Boró viszont tündérke volt. Evett, aludt, nézelődött, vagy éppen a sorrend felcserélve. Ja, és egyszer kakilt is közben, de akkorát, hogy minden cuccát le kellett cserélnem róla! :lol: :lol: :lol:

Márti, írjam külön a saját könyvünket, vagy társulunk? :wink: :lol: :lol: :lol:

Zsuzsi, remélem, Szandi ma már jobban van!!! Mennek a gyógypuszik! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith,te szegény,már megint csak kutyafuttában :roll: .
Este rájöttem,hogy hol olvashatok rólad :oops: ,ugyhogy elkezdtem a blogodat olvasni,innét már tudtam,hogy hol jártatok :lol: .
És gratulálok neked is és Borónak is :lol: -és a barátnődnek is,aki helyetted is megirta a levelet.

Timi,munka ügyben még mindig semmi?
A veszprémi állás miatt meg ne szomorkodj,hisz tudod,hogy ugysem mentél volna vissza oda,igy legalább hamarabb megkapod a végkielégítést :oops:
Olyan lehetőségen még nem gondolkodtál,hogy esetleg elvégzel egy dúla tamfolyamot és akkor a védőnőknél,gyerekorvosnál már hivatalosan is hirdethetnéd magad?
bibolya
 
 


Jó reggelt!

Zsuzsi, Szandinak mennek a gyógypuszik. Hogy boldogultak tegnap az apjával?

Én most azon agyalok, hogy jövő hét szombaton iskolába kell mennem. És ugye, az apja lesz itthon vele. Ami nem gond, simán megoldja a feladatot, csak tisztába ne kellene tenni. Közölte életem párja, hogy vagy a gyereket szoktassam 1 hét alatt szobatisztaságra, vagy valamelyik nagyanyja jöjjön át tisztába tenni. Mert ő, na azt nem. :?

Ádám bátyám kipakolta a konyhaszekrény alsó fiókját. De úgy rendesen. Lehajolok hozzá, próbálok a lelkére beszélni, jó lenne, ha vissza is pakolna, erre fogja magát, a nyakamba borul és átölel. Besz@rás ez a kölyök, hát lehet rá haragudni?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Edit: nagyon szépek a gyerekeid! Olyan nagylányos Virág. Gondolom sok huncutságot követ el. Jól kijönnek Barnival?
Mit kap a szülinapjára? Nekem már semmi ötletem, hogy mit vegyünk a Szandinak hiszen szinte mindene megvan.

Edith: nem kis távolságot tettetek meg. Én besz@ri voltam, vagyok még mindig és nem mernék a Szandival ilyen hosszú útra indulni. :oops:

Barbi: egész jól elboldogult, délben már át is mentek az anyukájához enni, aztán szépen otthagyta a kiscsajt. :wink:
Amúgy ő sem szokta tisztába tenni, ha kakis, de ha muszáj, mint pl. tegnap reggel is akkor megcsinálja.
Kitalált egy jó módszert, hogy ne érezze a szagot, bedugaszolja az orrát popsi törlő kendővel. :shock: :lol: Elég vicces látvány.

A Szandi már egész jól van. Tegnap már szépen evett is, anyós szokás szerint jól megtömte.
Viszont a délutáni alvásból (elég későn 5-kor tettük le) fél óra után, üvöltve ébredt. Valamilye fájhatott, mert sírás közben sikongatott. :roll:

Na megyek, mert egy csomó munkám van. :?

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Talán holnap lesz egy kis időm jönni egy picit. Addig is egy-két kép:
Menyasszonyka :D :
Kép Kép

Zenészek :lol: :lol: :lol: :
Kép Kép Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Nagyon boldog szülinapot kívánunk Virág királylánynak!!!!! :wink:
Kép


És Árpinak is nagyon boldog születésnapot!!!!!!!!!!!
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


VIRÁGNAK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!!! :)
Kép Kép

Árpi, neked is BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :)
[/b]

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Gazember királylánynak nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk!
Kép

És az Árpinak is nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánunk!


Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


VIRÁG,NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!! Kép Kép

És Árpinak is BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!! Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Virág!

Isten éltessen második szülinapod alkalmából!


Kép



Árpi!

Neked is nagyon boldog szülinapot kivánunk!


Kép
bibolya
 
 


Nagyon szépen köszönjük királylányom nevében is a köszöntéseket!

Ünnepi ebéd volt ma, Apa sütött racletten csirkemellett, szalonnát, krumplit, hagymát és sonkát. Az össznépi ünnepség két hét múlva lesz.

Árpi!

Nagyon boldog szülinapot!


Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Köszönöm a köszöntéseket!

Virágnak mi is boldog szülinapot kívánunk!
Vendég
 


Virágnak nagyon boldog születésnapot kívánok!

Kép

És persze Árpinak is nagyon boldog születésnapot kívánok!

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Edith,jók a képek mint mindig :lol: -aranyos nagyon a királylányod :lol: :lol: :lol: -de azért a kicsi sem piskóta az apján /gondolom táncoltak a zenére,nem?/

Barbi,vizsgázol valamiből?Emlékszem,hogy 1x már irtad,hogy suliba jársz,de bevallom :oops: gőzőm sincs,hogy mire.
Hogy megy a szobatisztaságra :lol: nevelés?

Zsuzsi,hogy van Szandi?Apja boldogul vele?

Andi,párod lába jobb már?

Többiek?Mindenki nagyon eltünt.
bibolya
 
 


Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kivánunk!

Kép
bibolya
 
 


Jó reggelt!

Edith: nagyon aranyosak a lányok! Úgy látom Bolónak bejött a kendő. A Szandi valahogy soha nem szerette, talán az is volt a baj, hogy későn kezdtem el használni. :roll:

Ibolya: tegnap itthon voltam, nagytakarítani akartam, de így, hogy a Szandi is itthon volt elég nehezen ment. Mindenben segíteni akar, pl. ő pucolta meg a tükröt, de vagy 10x be kellett neki fújni. :lol:

Hova tűnt megint mindenki?

Évi merre vagy? Ezer éve nem jelentkeztél, ugye minden rendbe?

A Szandi talán jobban van. Nem is tudom, mert most meg olyan rekedt a hangja, de nem köhög és nem is nagyon taknyos már.
Csütörtök éjjel hosszú idő óta először ébred fel éjszaka, és 2 órán keresztül szinte csak üvöltött, nem tudom mi lehetett a baja (most hogy ezt leírtam, jöttem rá, lehet ettől rekedt be :oops: :roll: ). Azt hittük a füle, mert fogdosta, de tegnap már semmi jele nem volt, hogy fájna neki.
De lehet, hogy valahol jön a foga, csak nem nagyon engedi, hogy megnézzem.

Ti vettetek valamit a manóknak húsvétra?
Én csak egy pár kisebb csokit, meg színes ceruzát, és füzetet vettem a Szandinak. Egy pár napja imád rajzolni. Bármilyen papírt talál telefirkálja.

A születésnapjára kinéztem neki egy gyöngyfűzőt (fából van, jó nagyok a golyók), van valakinek ilyen?

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

VIRÁGNAK
, ÉS ÁRPINAK MI IS NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!!

Zsuzsi, nekünk van fa golyónk, Kata még nem játszik vele rendeltetésszerűen, de nyakláncnak imádja, a Bence szokta neki megcsinálni. És még csak kb egy hónapja hogy megtanulta hogy nem szabad a szájába venni, addig örök harc volt vele is, Bencével is...

Bence kap ajcsit húsvétra, Kata nem :oops: :oops: :oops: Egyszerűen elfogyott a pénzünk, Benciért meg március legelején megvettük hirtelen felindulásból :) Egy fa szerszámos készletet kap, ami a tescoban 1290 Ft. Amúgy csak egy kevés csokit kapnak.

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, én semmit nem vettem az Ádámnak húsvétra. :oops: Anyutól kap majd homokozó felszerelést. Ja, hazudok, vettem neki két törölközőt, ami tojásnak volt becsomagolva. (nagyon keményre volt hajtogatva) Vízbe kellett rakni, és úgy tudta szétszedni. Akkor lett belőle törölköző.
Csokit meg egyáltalán nem vettem, nem is eszi meg. Majd jövőre veszek, de csak azért, hogy legyen mit keresni a fűben. Idén még nem hiszem, hogy érdekelné.

Örülök, hogy jobban van a Szandi. Takarítás nálunk is így zajlik. Ő fújja a spricniből az ablakpucolót. Vagy amíg én a wc-t ablakot pucoltam, addig ő kipakolta a konyhaszekrényt. Szóval haladtam sokat, egyet előre kettőt hátra. :lol:

Ibolya, tb ügyintéző.
Bilizés? Jó vicc. Fürdés előtt ráülünk a bilire, mert akkor mindig van pisi. Ezt már annyira megszokta, hogy rohan és ráül. Én mondogatom neki, hogy psssssssssssssss, de semmi. Ha megunja feláll és tegyem bele a kádba. Még sosem sikerült belepisilni.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Kép

Virág!
Nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk!!!!

Kép Kép

Árpi!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk Neked!

Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Mindannyiótoknak nagyon kellemes Húsvétot kívánunk!!!!!

Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Mi is mindenkinek BÉKÉS, ÁLDOTT HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!!! :) :) :)
Kép
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Először is az elmaradásaimat pótolom!

VIRÁG!NAGYON BOLDOG 2.SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED!
Kép

ÁRPI!NEKED IS SOK BOLDOGSÁGOT ÉS JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK SZÜLETÉSNAPOT ALKALMÁBÓL!
Kép


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!
Kép
Kép


Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Kedvenc szépszemű Ádámnak sok sok puszit küldünk szülinapjára!!!!!!!!!!!!
Szüleinek pedig azt kívánjuk, hogy leljék örömüket a kis garázdabillegetőben!!!!! :wink:


Kép
Kép
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


SZÉPSZEMŰ ÁDÁM!ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG 2.SZÜLINAPOD ALKALMÁBÓL!
Kép
Kép

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Ádámnak nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Kép

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Ádám!
Nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk!!!!


Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


SZÉPSZEMŰ ÁDÁM, NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!! :) :) :) ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!!! :)
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

A nagy húsvéti nyüzsi közepette alig van időnk gép elé ülni. Most is csak emiatt kukkantottunk be:

Ádámnak nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Julcsi majd jelentkezik húsvét után. :-)
Vendég
 


ÁDÁM! Nagyon sok boldog szülinapot kívánok Neked! Legyél kis csibész, igazi rosszcsont!!!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Drágák vagytok, nagyon szépen köszönjük. :P

Edit édesem, utálsz? :wink: (ennél is rosszabb?)
Éppen tegnap hozta a formáját megint. Lementünk a Duna partra, az apja itthon maradt és készítette elő a kajákat a mai bulira. Ádámkám az első 5 percben szépen sétáltatta a Susyt, tök jól elvolt. Majd a maradék 1 órát végig üvöltötte. Hazudok, hol üvöltött, hol a földön fetrengett. Merthogy a gonosz anyja nem vette fel és neki sétálnia kellett. :? (micsoda anya, mi?)

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: