Új privát üzeneted érkezett!

Kata "babának" nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!

Nini babának pedig boldog hófordulót!

Samu olyan édes, ahogy repülőzget. Hogy kezdődött nála ez a fanatizmus? Voltatok a reptéren és úgy vagy hogy? De annyiból tuti jó dolgotok van, hogy ha valakinek nincs tippje, hogy mit vegyen neki ajiba a repcsivel nem lehet mellélőni.

Szandi és Kata is i tündéri a képeken.

Akkor babatali csúsztatva... nem baj a lényeg, hogy minden manó meggyógyuljon!

KépKép
kgiulia
 
 


Na mizu mindeni világgá ment???????????? :shock:

Évi:kis zöld békád tündéri!!!!!!!!!!!És ez a repülőgép őrület!!!!Nagggyon jó!!!!!!!!!!!!!!Látom a tortán is béka volt :lol: , jól hangzik ez a sok program!!!!

Zsuzsi:Szandi igazi kishölgy!!!!!!!!!!!! :shock: Milyen nagy lett!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock:

Timi:meló?????

Babatali elmaradását tényleg sajnálom :( , másik időpont????Vagy várjunk még????????????

Zsandi:tűzoltóságon mi a helyzet????Tetszik a Zsoltnak????

Zsombi számol:egy egy, néha mondja a kettőt és pár napja, hogy öt hat!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:
Meg a Thomasból a jamest!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: Érdekesen mondja , de érthető!!!!
Nini baba ma rendes sokat alszik :shock: , biztos kímélget, mert hogy a Roland dolgozik.

Ibolya:merre vagy??????És a Geri Gergő vagy Gergely????????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nézegettünk képeket, Zsombival itt a kiskrapek 3 hónapos............megosztom veletek ha nem gond :roll:
Kép
Kép
Kép
Kép
remélem Niniről is lesznek ilyen jó kis mosolygós képek!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Márti, tök jók a képek!
Milyen babás még Szoni rajtuk! De ZSombi már teljesen a mostani. A mosolya nagyon édi. :)
Biztos, HOgy Nissza is mosolygós lesz, csak még kell neki egy kis idő. Boró most már rendesen provokál, hoyg beszéljek hozzá, mosolyogjak. Olyan édesen kunkorítja a száját! :D
Kép Kép

Évi, Az ötlött nekem is eszembe, hoyg Samu már oylan nagyos. Tényleg aranyos a repülőimádatával, de van akire üssön! :wink: :wink:

Zsuzsi, milyen volt a hétvége? Szandi is nagyon megnőtt és csodaszép. :D Olyan ritkán teszel róla fotókat! :P

Krisztával múlt héten képeslapot készítettünk a Mamáknak:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
És ez lett a végeredmény:
Kép Kép A narancssárgát én kaptam tőle, azt a húgommal együtt készítették és "ünnepélyes keretek között" át is adták. :lol:

Bocs', hoyg kicsit sok lettem.

Mi jól vagyunk. IStván 3 napig nem lesz itthon, kiszálláson van. De mára gyönyörű idő lett és már sétáltunk délelőtt egy nagyot. Most is ismét mennénk, de Boró még alszik, és mire felkel meg eszik, már biztos késő lesz. :roll:

Puszi mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Még azt akartam íni, hoyg Boróka tegnapelőtt 61 cm és ... 5785 g volt. :shock: Még nem törődik azzal, hoyg tartsa a vonalait. :P Bárcsak megtehetném, hoyg engem se érdekeljenek! Sajnos ennek ellenére én is haladok felfelé. :roll: :oops:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Márti,
jobbulást Nisszának,majd bepótoljuk a talit.Nálunk már Hanna teljesen jól van,csak én szenvedek szombat óta a migrénemmel.
Nagyon helyes Zsombi,és az a mosoly,tündéri!Szoni meg maga egy tündér! :wink:

Munka:
Hát most nagyon rám férne a drukk!!!!
A hétvégén megnéztem a Telki kórház honlapját,és hirdetnek szülésznői állást!
Gyorsan írtam egy emailt a vez.szülésznőnek(mert az áp.igazgatót már nem hívogatom)azt írta vissza,hogy lett az osztályon egy hely,és arra írtak ki pályázatot.
Gondolom most várják a jelentkezőket,aztán döntenek,hogy jó leszek e nekik vagy sem!
Úgyhogy most így állunk,de félek,hogy nem lesz belőle semmi,hisz ha megfelelnék nekik,akkor felvettek volna.Vagy ez így szokás,hogy meghírdetik az állás,hogy legyen miből válogatni?Hisz én sem vagyok tökéletes,tudom,de szakmailag biztos megfelelnék nekik,csak az angolom foghíjas kicsit!
Szóval kérném a drukkokat,szerintem jövő héten eldöl minden!!!

Ezért most egy kicsit magam alatt vagyok na meg a fejfájásom,emiatt nem igazán írogatok!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Este majd megpróbálok jönni, megint jól lemaradtam. :roll:
Most 3 gyerekem van, mert tegnap Zsolti megsérült, most megyünk orvoshoz. Erősen izomszakadás gyanús a dolog, menni sem nagyon tud. Gyerekek meg nagyon elemükben vannak, aludni sem voltak hajlandóak. Ezért most itthon is maradnak a dédivel, mert tuti a falutáblánál már beájulnának az autóban, akkor meg este folytatódna a buli alvás helyett. :?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Húúúúúúúúú na egyik sem hangzik jól :roll: , migrén és izomszakadás??????????

Timi:tarts ki csak elmúlik!!!!!!!!!Örülök, hogy Hanna rendbe jött, melóhoz extra drukk!!!!!!!!!! :wink:

Zsandi:majd írj, hogy mi volt???!!!!
Én iszt hittem 4 gyerekem lesz, tegnap a Roland nagyon nem érezte jól magát, de bevett aspirint, meg c vitamint ivott kálciumot és most úgy néz ki jól van............bár ma volt éves orvosi vizsgálat és megkérdezték, hogy meg volt fázva??????????? :shock:

A könyvből: :mrgreen: onnan tudom, hogy a Nini éhes, hogy megakarja enni az orrszívót :shock: :mrgreen:
ja és jó kis meló 3 gyerkőc orrát szívni egymás után, főleg, hogy Zsombival harcolni kell :roll: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok ám!

Samu, tényleg nagyon nagyfiús. Nagyon édes, ez a repülő őrület. A Szandinak aktuális kedvencek vannak.

Márti: tuti Nini is egy mosolygós tündér lesz, csak várjál türelemmel.
Jobbulást a pici lánynak, remélem használ az AB és már jobban is van.

Edith: nagyon szépek a lányok! Ne aggódj a kilók miatt, majd lemennek rólad.
Bolóra nézve meg pont az jutott eszembe, milyen kis pufi az arca :oops: :wink: , látszik hogy jól van tartva.

Andi: jobbulást Zsoltinak, azért drukkolok, hogy ne izomszakadás legyen.

Barbi: haláli Ádám a bunker közepén. És ő is milyen nagyfiús már.

Timi: drukkolok ezerrel!!!!!!!
Migrén, tudom milyen nekem is szokott lenni. :(

Gyereknélküli hétvége most hétvégén lenne, de a Ferkó meggondolta magát és mégis maradnak itthon.
Ami annyira nem is baj, mert a Szandi visszaeset a takonykorba. Nagyon durván taknyis, és sajnos nem folyik, így egész nap nyeli szegénykém.
Nem is eszik és a bölcsibe 20 percet aludt, gondolom nem kapott levegőt. Most kiporszívóztam neki és már durmol is.

Szegény Ninett is beteg, lehet, hogy a fosó-hányó vírus, mára lett rosszul, most parázok, mert vasárnap itt voltak, remélem a Szandi most nem kapta el. :?

Képem nem sok van róla, egyszerűen nem hagyja magát fényképezni. Amiket most csináltunk nagyrészt apájával van, de őt meg nem tehetem fel. :oops:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


A 18 órási kaja érdeklődés hiányában elmaradt, bealudt a drága 40 ml után :lol: :lol: :lol: !!!
Zsuzsi:szörcsög még szívom a nóziját, de mintha már nem lenne olyan sok és a szeme is szebb már..............majd holnap kiderül!!! :roll:
Mennek a gyógymanók a Szandinak, remélem nem kapta el még ráadásul a másik nyavaját is!!!!! :roll:

Edith:büszke lehetsz ám Krisztára nagyon ügyes!!!!Az én fiamat 2 percre sem kötné le ez a dolog, de ha a falra kéne rajzolni valamit abban benne lenne!!!! :wink:
Boróka meg édesen mosolyog, jó kis méretei vannak!!!! :wink: Ügyesek vagytok!!!! 8)
Na rákészülök a fürdetésre!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Megjöttem én is :lol: .Kicsit én is el vagyok havazva :lol: .Ujfent belevágtunk a tetőtér beépítésébe,most hétvégén csinálták a vizet.Sajnos a hétvégén kellett szembesülnünk azzal,hogy a szépen elképzelt zuhanyozónk nem fér be a fürdőbe :cry: Persze ,addigra már a vizes megcsinálta a zuhanynak a kiállást.Ugyhogy lehetett visszabontani,és persze már megoldás után nézni.Tegnap is,tegnap elött is azt keresgéltünk.Persze én "el vagyok keseredve",mert már évek óta a vágyam a zuhanyozó,de talán a földszint felújításánál még marad keret és akkor a lenti fürdőt csináljuk meg a kedvem szerint.

Márti,sajnálom,hogy elmarad a tali,de fontosabb,hogy meggyógyuljatok,meg hát a többiek is -
A Gergő-Gergő :lol: valamikor nov.közepén van a névnapja.De azért drága vagy,hogy még ezt is észben tartod.
A Geri igy számol: 1-e,2-ke,3-háom,4-né
És Márti,én sem akartam elhinni,mikor a barátnőim azt mondták,hogy majd meglátod,2 éves korában elkezd rohamosan beszélni.Hát,azt kell,hogy mondjam-igazuk volt.Nézi a minimaxot :oops: és folyamatosan ismétel mindent.Elmo,Lola,Bibi,a Miss BiGi-hez még hozzáteszi,hogy Encsi / az ő kedvence :lol: /,amig ment a Horseland lovasklub,arra is mondta,hogy paci Encsi-szóval már ezt is összekötötte az Encsivel.Ha látja az utcán azt a buszt,amivel az Encsi jön haza a suliból,azt is mindig megjegyzi.Szóval egyik napról a másikra kezdett el olyan szinten beszélni,hogy csak kapkodom a fejem és nem értem,hgoy melyik szót mire mondja :roll: .Mert persze alig van egy pár szó,amit tök tisztán mond :cry: .

Timi,nagyon szorítok,és remélem tiéd lesz az állás :lol:
Nem tudom,hogy tudsz -e róla,de a Dél-pesti korházban a szülésznők vezetik le a szülések 95%-át.Ott orvos csak akkor van,ha komplikáció lép fel.Tudom,hogy tőletek nagyon messze van,de azáltal,hogy nem a dokik vezetik a szülést,lehet,hogy van felvétel a szülésznőknek.

Andi,munka közben érte Zsoltit a sérülés?
Dédimama ilyenkor nem kap a szivéhez a két kis elevenség miatt?Persze tudom,hogy nincs nagyon más választási lehetőségetek-se neki.
Mi már ott tartunk,hogy anyósom csak ugy vigyáz a gyerekre,hogy ne kelljen elaltatnia-mert ez neki nem megy,egyszerüen képtelen lefektetni.Tegnap is mentünk volna ebéd után kádat venni,de meg kellett várni,mig a Gergő elalszik-hát jól beleköpött a levesünkbe :oops: ,mert 1 óra helyett csak 1/2 3-kor volt hajlandó elaludni :twisted: .Persze,aludt 2 órát,aminek a következnénye ,hogy 9 helyett még 10-kor szórakoztatott :twisted: .

Edith,nagyon sokat nőtt-és hizott :lol: - és változott a nem is olyan kicsi Boró :lol: .Valamelyik nap belenéztem a blogodba,és találtam Krisztáról egy képet pár hónaposan,szerintem nagyon hasonlít a mostani Borókára.
A saját sulyod meg-te olyan kitartóan /és persze a Márti is,Julcsi is/ csináltad a 90 naposat,biztos most is sikerülni fog megszabadulni attól a pár kilótól ami rajtad maradhatott.De ha már szoptatás alatt szeretnéd elkezdeni,akkor inkább a Norbi félét próbáld,az kiméletesebb,igaz lassúbb is,de szerintem itt most ugysem a villámfogyás a cél.

Márti,most hogy nézem a képek,hát édi kis tokás volt a mosolygós Zsombi.Látszik rajta,hogy jól volt/van tartva :lol: .

Zsuzsi,nektek is jobbulást,és állj pozitivan a dolgokhoz.NEM KAPJÁTOK EL A HASMENÉSES VIRUST!!!!!
Kezdesz belerázódni a dolgos hétköznapokba?Fizikailag hogy birod?

mennem kell,eddig birták ölés nélkül :twisted:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Márti, nagyon édesek a kicsiZsombi fotók :) és Szonilány gyönyörű... Számolós Zsombi nagyon ügyes!

Edith, tényleg nagyon ügyes Kriszta! Samuval ma nyomdáztunk - hát ne tudjátok meg, minden csupa tinta lett, a keze, nyaka, arca, ruhája... Félre is tettem egy időre a nyomdát :)
Borókának szép súlya van, és édes kis pufi arcocskája! A saját súlyod miatt pedig ne aggódj! Ráérsz még ezzel foglalkozni!

Timi, drukkolok a munka miatt! Annak, hogy meghirdetnek egy állást nyilvánosan, számos oka lehet, ezen ne parázz feleslegesen. Migrént sajnálom, jobbulást!

Andi, drukkolok, hogy a párodnak ne legyen komoly baja.

Ibolya, nem semmi projektbe vágtatok bele. Mi mindent kell csinálni a felső szinttel? A gyerekek birodalma lesz ott?
Gratulálok Gergő beindult beszélőkéjéhez! nagyon édes :)

Julcsi, Samu repülőgépmániája egyáltalán nem meglepő: az apja modellrepülőzik (építi, repteti is a különböző távirányítós repcsicsodákat), így Samu nagyjából az "anyatejjel" szívta magába a repülőmániát. Még 5 hetes sem volt, amikor először kísértük el apját reptetni, azóta ez elég rendszeres családi prg. Szóval ez egy állandó mánia, és emellett vannak az ideiglenes kedvencek (pl. kisvakond, tiktakok...).
Üdv:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Írtam egy jó hosszút és elszállt. Most inkább lefekszem.
:x :x :x

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Nekiveselkedek mégegyszer.

Ibolya, ma van a Gergő névnapja? Ha igen:
Nagyon boldog névnapot kívánunk Neki!

Andi, mi volt a dokinál? Remélem nem súlyos, mert ha igen, még a műtétet sem fogja elkerülni szegény. És ez mennyire tud fájni!

Ibolya, üdv a lassan bediliző építkezők között. Most véglegesen befejezitek? Milyen munkák vannak még?

Manócskák képei csudajók. Egytől egyig.
Én is azt néztem, hogy a Kriszta milyen ügyes. És csakúgy mint a Mártinak, nekem is az jutott az eszembe, hogy ha a falre kéne mindezt rajzoni akkor talán az Ádám is segítene. Különben...
Már az csoda, ha a kajálások alatt a seggén ül és nem rohangál.

Timi, nagyon szorítok a munkához. Szerintem is simán megkaphatod még, csak lehet, mindenképpen pályáztatni kell az állást. De messze nem biztos, hogy nem te vagy a befutó. Azért drukkolok.

Zsuzsi, hogy van a Szandi? Remélem nem kapta el a fosós-hányós vírust.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbikám!!!!Ez volt a hosszú :shock: aztaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, nem semmi!!!!!!!!!!!!! :lol:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek beírtam Zsu április topikjába,hogy mi az EDA,mert páran érdeklődtek milyen úgy szülni.Gondoltam leírom szakmailag mi az EDA,de semmi olyat nem írtam,hogy szar lenne,meg én nem javaslom,csak azt,hogy én nem éltem vele!És nem írtam,hogy EDA ellenes vagyok!
Erre az egyik csaj nekiállt fikázni,hogy én elrettentem az írásommal az először szülőket,mert ezek után nem fogják beadatni,mert csak az ellenérveket írtam le!
Kicsit kiakadtam én is rajta,írtam neki választ,mer őmagára vette amit én írtam!
Ha van időtök olvassátok már el amit először írtam,mert kiváncsi vagyok ti hogyan értelmezitek kivül állóként!Zsu,te is,bár te biztos megteszed!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Ja és kösz a drukkokat munkaügyben!Remélem hatásos lesz!!!!

Még annyit,hogy csak arról akartam felvilágosítani,hogy ez nem fájdalomcsillapítás,hanem érzéstelenítés.Ugyanis azt írta Zsunak,hogy fájdalomcsillapító gyógyszert adnak be!
timiban
 
 


Édesem, a tegnapi hosszabb volt, de egyrészt azt fél órát írtam, amikor már nyugi volt (most koránt sincs az), másrészt már a felére sem emlékszem. :wink: :lol: :lol: :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na mi van, csak nem kint csavarogtok ebben a szupi időben? (nálunk reggel óta szakad az eső :? )

Ja, Márti, jó kis riszáló popós fánit kaptam. :lol: Tök aranyos.

Tegnap még olyanokat írtam, hogyan lesz a fenti wc zöld színű, hogy milyen beazonosíthatatlan színt találtunk a nappalira, hogy az István is beteg volt, ilyeneket.
De megsértődtem mert elszállt minden, úgyhogy sosem tudjátok meg! :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Barbi,Gergő névnap valamikor nov.közepén van :oops: pontosan nem tudom.
És nálunk is nagyon undorító idő volt ma,de azért elmentünk cinire, postára,és a bankba is.

Timi,elolvastam amit kértél,de én ezt nem venném "fikázásnak".Csak leirta a kismama a saját tapasztalatait.Abban igazat adok neki,hogy a tapasztalat és a könyvből tanultak nagyon eltérőek lehetnek.Te az egyik oldalt mutattad be,ő a másikat.
Szoktam olvasni ennél sokkal-de sokkal rosszabb "beszólásokat" is.Sőt,néha a sárga földig gyalázzák egymást az anyukák :oops: .
Én pont ezért nem irok be más topicokba-pedig néha én is ugy érzem,hogy muszáj lenne.A leg megdöbbentőbb az volt számomra,amikor azt olvastam az egyik helyen,hogy az 5-6 hetes babákat már hozzátáplálják a tápszer helyett,és mindezt orvosi!!!! utasításra.

Az emelet nálunk ugy áll,hogy 15 éve mikor építkeztünk,akkor a válaszfalakat még felhúztuk,de azóta semmi.Igazán ugy voltunk vele,hogy hárman elférünk lent is kisebb átalakítással.Vettünk fel hitelt 4 éve, és ebből beépítettük a teraszt nappalivá.Persze a csoda mindig ilyenkor történik :arrow: jött a Gergő,és egyből tudtuk,hogy igy muszáj lesz befejezni a házat,mert lent nem fogunk sokáig elférni.Ujabb hitelfelvétel :twisted: .Most ott tartunk,hogy fent lesz 3 szoba és 1 fürdő.2 szoba már le van szigetelve, gipszkartonozva, a vizet most csinálták.Még a villanyt kell behuzni,és az egyik szobán ablakot akarunk cserélni.Utánna ott már lehetne festeni.A fürdőbe már kinéztük a kádat,csempe,járólap van.A harmadik szoba még sehogy sem áll,mert ott erkély van,amit én nem szeretnék,igy arrébb kell rakni a falat,ennek a vonzata uj ablak.Ha ez megvan,akkor tetőszigetelés, kartonozás, viz/fütéscső, villany,festés.Még radiátorokat is venni kell,és hát persze a leghúzósabb a lépcsöfeljáró elkészítése.
Minderre még van 1 évünk,mert jövő ilyenkorra meg kell kérnünk a lakhatási engedélyt :roll: .Persze,felköltözni semmi kedvem nincs,de muszáj,mert nem akarunk még évekig a Gergővel 1 szobában lakni :oops: .
Unatkozni biztos nem fogunk az elkövetkező időkben,főleg a Lajos nem,mert majd mindent saját kezüleg csinál.Dehát ez van,ha az ember spórolni szeretne ahol lehet.

Andi,nem irtál,hogy mi ujság a pároddal,

Márti,hogy állnak a gyerköcök náthái?

mennem kell,lassan pancsi.
bibolya
 
 


Egyszerűen nem jutok el idáig. :?

Zsolti viszonylag jól van. Diagnózist nem kaptunk (apósomnál voltunk), csak kenőcsöt és fájdalomcsillapítót. Egy hajszállal jobban volt ma, a lába viszont kezd elég furán kinézni. A tegnapi nagy piros folt ma már eléggé színjátszó lett, kezd kékülni, zöldülni. Érdekes látni, hogy ilyen tud lenni, pedig ütést nem is kapott. Most két napig itthon pihizett, de holnap megy dolgozni, elég korán van még a táppénzhez. :? Remélhetőleg nem lesz sok riasztásuk.

Beteg kismanóknak mennek a gyógypuszik!!!!!

Holnap talán már tényleg ideérek, annyi mindent szerettem volna írni, de ilyentájt már nincs erőm hozzá, meg még vasalnom is kell egy-két dolgot holnapra.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziaszrok!

Ne haragudjatok, hoyg nem reagálok és csak magunkról írok. Remélem, nem baj.
Kezdem a jó dolgokkal. :)

Boró értelme nagyon nyiladozik, már "teli" van a tekintete, ha értitek, mire gondolok. Mosolyog, rengeteget mosolyog, és most már nagyon sokat "beszél". Provokál. Etetem, bámulom és csodálom, ő meg elkezd mosolyogni. Kriszta is szokott beszélni hozzá, és nagyon örül, amikor meglátj, illetve meghallja a hangját.:D

Kriszta is mintha visszaváltozott egy picit, bár nem lett a régi, és talán már nem is lesz. Végtelenül aranyos most is, de ha valami nem a kedve szerint alakul, akkor kezd nyafogni, leülni, dobálózni, csapkodni. Szándékosan kerülöm a hiszti szót, mert egyszerűen nem szeretem. Amúgy viszont imádom, rengeteget beszél, rengeteget nevet és nevettet, igazi nyelvújító :D , imádja a mondókákat-énekeket, szeret olvasni, táncolni. :) Igazi kis huncut ő is. :D


Ennyi szép leírta után már szinte szentségtörés elrontani a hangulatot, de le kell írnom. Ne sajnáljatok miatta, elég, ha én sajnálom. Nem akarom újra megnyitni a témát, csak éppen leírom.
Az van ugyanis, hoyg Boróka nem szopizik. :( Igen, már első perctől próbálkoztam azzal, hoyg ne viseljen meg a dolog és elkeseredéseim-fájdalmaim tetőfokán sikerült is mindig megnyugtatnom magam, hogy ha üvegből eszik anyatejet, ugyanannyi, mintha szopizna, ami úgy is van, de mindig ott volt a titkos vágy és remény, hogy de majd úgyis fog menni. Igaz (és ne vessetek meg érte), hogy én nem érzem a szopizást annyira bensőségesnek, de ettől függetlenül nagyon szerettem volna, ha hosszabb ideig ment volna. Igen, tudom, hogy akkor, amikor megnőtt az igénye, akkor kellett volna még egy kcisit kibírnunk, hoyg ne adjak neki üveget, de az én fájós mellem miatt túl hamar feladtam. És akkor aztán elkezdődött a hanyatlás. De múlt héten még gond nélkül szopott, hétvégén már csak éjszaka tudtam mellre tenni, mert napközben pár perc szopi után már csak mocorgott, rugdosott, tépdeste, harapdálta a mellemet és főleg, öklendezett tőle. :( Tegnap oda jutottunk, hoyg amikor egyszer elengedte a bimbót és én tuszkoltam volna vissza, hányt egy kicsit. Ma pedig amikor felvettem böfizni, úgy végighányt, hoyg sírva fakadtam.
Meg is látszott ez a szomorúság ma a tejmennyiségen, mert eddig mindig 200-220 ml-ket fejtem, de ma oylan is volt, hoyg csak 110-et. Most este is csak 140-et. Kíváncsi vagyok, lefekvés előtt mi lesz. Ittam egy nagy csésze tjserkentő teát azóta.

Szóval, hát nem kib.....szás? Amikor már begyógyult a bimbóm, nem fáj a szoptatás és tejem is lenne elegendő, tehát már semmi sem áll az utunkban, Boróka nem szopik.
Persze, fejek és amíg csak tudom, anyatejet adok neki, de na. Szóval könnyebb lett volna, ha direktbe ehetné. :roll:

A hozzátápláláson még nem gondolkodtam. MInden azon múlik, hoyg meddig lesz tejem. 4 hónap előtt biztos nem adok semmi mást, ha kell, tápszerrel pótolok majd, de ha elegendő lenne a tejem, talán kivárnám a 6 hónapot is az elkezdéssel. De ez csak talán. Még semmi konkrét, semmi biztos. 4 hónapig. Aztán majd meglátjuk. Azért szép lenne, ha szinten tudnám tartani a tejtermelést fél évig!

Ne haragudjatok, most nincs lelkierőm a reagálásokra. És holnapra sem ígérek semmit.

Lányok, a manók mind egy szálig gyönyörűek. És remélem, hoyg a betegeskedők már meggyógyultak, illetve a többieket pedig elkerülte mindenféle nyavalya.

NA, jó éjt mindenkinek. Megyek fejni, majd aludni. :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Szép jó reggelt!

Ibolya,
köszi a véleményt!Én is olvastam azt a bizonyos hozzátáplálásos anyukát,teljesen felháborodtam!Ilyen,és nevelési vélemény nyilvánításba természetesen én sem folyok bele egy idegen topikba,de ebben az esetben nem is véleményt kívántam kifejezni,hanem,hogy mi az EDA.Se azt hogy kérje vki,se azt hogy ne.Szerintem a csajszi kicsit félreértett,mert én egy szóval se szidtam,de ezt le is írtam utána neki.
Különben annyira nem bánt az eset,ezért kértem,hogy olvassátok el,hogy tényleg félreérthető voltam,ill.elrettentő.

Hát akkor ti most elég nagy fába vágtátok a fejszét!Elhiszem,hogy Lajos,és te se fogtok unatkozni az elkövetkezendő 1 évben! :roll:

Edith,
asszem te mindent megtettél az ügy érdekében.Emlékszem amikor Zsoltika 5 naposan nem fogadta el a cicim.Kevés tejem volt,de azért nem is nagyon kellett megdolgozni,mert könnyen kijött,mégse akart szopizni.Túl tettem magam rajta,de tény és való jobb lett volna,ha legalább azt a keveset kiszívja.
Talán még Boró is elfogadja újra a cicit,főleg ha már neked se fáj.Pedig olyan ügyesen csináltad,a jó ciciből szopott,a másikat fejted,tehát nem csak üveget kapott.Azért drukkolok,hogy visszatérjen a cicihez,de ha mégsem,akkor szépen táplálkozik üvegből!Tejcsid még van,anyatejet kap,és szerintem fenn tudod még tartani a tejtermelődést!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Márti!

Kicsi Zsombinak nagyon, nagyon sok szeretettel kívánunk hosszú és boldog életet 2. szülinapja alkalmából!!!!



Kép


Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Timi, én is olvastam a hozzászólásod, szerintem is korrekt volt, Pumpó meg mindenben ilyen, leordítja az ember haját is, ilyen a stílusa... Nem mondom kicsit visszataszító.... A múltkor is írt egy pár marhaságot, akkor írtam neki, arra mondjuk nem válaszolt. De egyébként ha beírtad volna a hozzászólásodba, hogy szülésznő vagy, lehet másképp áll hozzá a dolgokhoz....


Hozzátáplálás: 5-6 hetes babának vétek bármit is adni, ez tény, a januáriaknál volt ugye? Többen is írták, csak azért kérdem.

Nekem a kölkek asszem 3 hósak voltak, mikor almát kezdtek kapni, de ugye ennek is csak az az oka, hogy nem volt tejem. Ha lett volna, tuti nem kaptak volna semmit 6 hónapig. De én nagyon tápszerellenes vagyok, ezért kezdtük 1 hónappal korábban a hozzátáplálást...

Ha most a kicsivel sem lesz tejem, akkor vele is el fogom kezdeni, de én bízok benne hogy lesz, ill ha nem is, akkor tudok szerezni anyatejet, és akkor csak azt kapna 6 hós koráig...

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu:kösziiiiiiiiiiiiiiii

Szoninank ma ünneplőbe kellett mennie, azt mondja fél hogy leeszi a blúzt!!!!Kérdezem mit szoktatok reggelizni????Vajas kenyeret, mondom azzal nehezen tudod leenni magad!!!! :lol: erre ő IGAZAD VAN ANYA!!!!! :shock: :shock: :wink:

Holnaphoz 1 évre mehet a ZSombi oviba, ma beszéltem az ovódavezetővel.Szoni csoportjában nem lesz hely, de szerintem nem is baj!!!!!

Timi:én nem olvastam, de biztosan nem voltál bántó, vannak olyan emberek akik mindenkit ellenségnek látnak!!!!! :roll:

Edith:én együtt érzek veled!!!!Ügyesek vagytok így is!!!! :wink: Nini már 1 hónapja kap tápit is, de én így is boldog vagyok, mert ez a csöpp lány kapja legtovább a tejcsimet!!!! :wink:

Na lépek, dolog van!!!!

Ja és Nissza este evett fél 9 kor éééééééééés csak hajnal 4kor kelt!!!! :shock:
Homeopata dokink tuti nem lesz, mert aki körzeti orvosként is funkciónál már nem fogad több beteget, aki meg magánrendelést tart az horror áron van :shock: első vizit 12 e!!!!!Kontroll 5-7 e , na ha ezt beszorozzuk hárommal!!!! :roll: :roll: :roll:
Keresünk egy mezei házidokit, márha találunk normálisat. :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Drága kicsi Zsombi, nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk Neked!

Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Zsombi!

Második szülinapod alkalmából nagyon-nagyon sok boldogságot kivánunk!




Kép
bibolya
 
 


DRÁGA ZSOMBI!NAGYON BOLDOG 2.SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED!
Kép
Kép
(ezt a tortát neked is küldöm sok szeretettel)

Pusz

Timi
timiban
 
 


ZSOMBINAK...

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Isten éltesse sokáig a kétéves nagylegényt!!! :) :) :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Nagyon boldog szülinapot Zsombinak!

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Zsombi!

Nagyon-nagyon sok, boldog szülinapot kívánunk!!!!!




Kép Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Andi,hát akkor nem lettetek sokkal okosabbak a párod lábát illetőleg.És hogy már dolgozni is ment igy?2 napja azt irtad,hogy lábra sem tud állni,hát szegény,nem valami jól indul neki ez a tűzoltóság.És amugy hogy érzi magát ott?Tetszik neki a munka?Hogy viseli a 24 órás munkát?

Edith,örülök,hogy irtál magatokról.Ahogy a "pici" lányod változik napról napra ugy változik a "nagylányod" is.Ez egy visszafordíthatatlan állapot,az élet velejárója.Kriszta csak próbálgatja a határokat,mivel meddig mehet el,és ez teljesen normális,hogy ilyen dolgokat "produkál".
A szopizással kapcsolatban:éjszaka próbáld ciciből etetni /azt mondják a sokáig szoptatott anyukák/ hogy félálomban általában elfogadják a babák a mellet.Meg aztán én arra is gondolok,hogy azért hányt vagy van hányingere,mert nem akart volna többet enni,de az unszolás miatt hányt.Lehet,hogy üvegből sem evett volna többet.Próbáld meg,hogy a Boró igényeit figyeled,lehet,hogy most kevesebbel is beéri,már nem "akar" ilyen nagy ütemben hizni.
Na jó,nem okoskodom tovább,ugyis te érzed-látod,hogy mit tudsz megvalósítani.És mi igy is nagyon büszkék vagyunk rád,hogy egyáltalán eddig kitartottál :lol: .
És tessék jönni irni,nem ám elbújdokolni :oops: .

Timi,abban igaza van Zsunak,hogy ha megemlítetted volna,hogy te gyakorló szülésznő vagy,akkor lehet,hogy nem ilyen "hozzászólást" kapsz.De én igy sem érzem,hogy esetleg kioktattak volna,de azt sem ,hogy félelmet kelltettél volna az irásoddal.De szerintem is,a fájdalomcsillapító adása mindig ott,az adott pillanatban döl el.
Én pl.olyan szinten rettegtem a szülés fájdalmaitól / a Gergőnél/, hogy egyfolytában csak az járt a fejemben,hogy császárral akarok szülni.Aztán mire beértünk a korházba és a vizsgálat után a dokim szerint max.2 órám volt vissza,na akkor már valahogy el is felejtettem.Aztán mire eljutottam odáig ,hogy fájdalomcsillapítót kérjek,/felfektettek az ágyra szivhangot hallgatni és az iszonyú fájásokat eredményezett/addigra megjöttek a tolófájásaim is.Szóval szerintem mindig az adott szituáció határozza meg a fájdalomcsillapítást is-és mást is.

Zsu,én azért megpróbálnálak lebeszélni a 3 hós hozzátáplálásban is :oops: .Nálatok ugymond halmozottan hátrányosak a gyerekek.Ha jól emlékszem egyszer azt irtad,hogy neked a testvéreid is mind allergiásak,te is az vagy.Mindkét gyereked is asztmás-sajnos ez nagyban hozzájárul a korai hozzátáplásától.Ma már olyan spéci jó tápszerek vannak,hogy azok csak nagy ritkán okoznak allergiát,viszont az idejekorán bevezetett zöldségek-gyümölcsök annál inkább .Főleg a primőrök.Én inkább 5-6 hónapos koráig tápiznám,és csak utána adnák mást.

Igen, a januári topicról beszélek,nem gondoltam volna,hogy rájöttök ezek alapján,de ugy látszik,másokat is megbotránkoztatott a dolog.Én igazán azon vagyok felháborodva,hogy milyen doki az ilyen,aki ennyi idősen engedi a hozzátáplálást.Arról már nem is beszélve,hogy a hozzátáplálás leg alapvetőbb dolgairól sem világosítja fel az anyukát.2 nap alatt 3-4 féle uj dologgal megismertetni egy babát :roll: ,hát szörnyű.De ebben már az anyuka is hibás,mert azért nem ártott volna 1-2 helyen utána olvasni.

Márti,mi van veletek :oops: tegnap nagyon nem voltál bőbeszédű :cry: .

na mennem kell,megébredt a kiskrapekom :lol:
bibolya
 
 


Ibolya:megvagyunk :lol: , nini kapott még 1 ab szurit, Zsombi rendben van(ab nélkül :oops: :lol: ) Szonit is vittük mert reggel piros volt a szeme, mire odaértünk nem :shock: , szerintem csak megdörzsölte :shock: , de megvizsgálta azt mondta piros a mandulája és írt ab-t :shock: , most megint várok kicsit vettünk homeós homeogene 9-et, és úgy néz ki találtunk 1 másik dokinénit, majd kedden megnézzük magunknak, de azt mondta elvállal................Roland egyik kollégája ajánlotta, hiába sok előnye van annak, hogy tűzoltó :wink: .
Nininek még reggel szívtuk az orrát na azóta se :wink:
Rolandkám nagymamija tegnap meghalt, ő anyósom anyukája , nagyon kivan szegény így ez beárnyékolja a mai napot, de azért vettünk egy tortát :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,nagyon sajnálom,hogy még mindig gyűritek a betegségeket :oops: .
Párodnak meg részvétemet küldöm.

http://www.homeopata.hu/budapest.html
Márti,nézd meg ezt az oldalt,itt azt irják,hogy 3-5000 ft az első tali,1500-2500 ft a kontroll.Mondjuk 3 gyereknél már ez is elég húzós ár.És itt találtam a kerületetekben is gyerekorvost.Talán egy telefont megér.

Zsuzsi,hogy van Szandi?Remélem nem kapta el a fosós-hányós virust.

Edit,mi van veletek?Nagyon régen irtál már magatokról :oops:

Iza :?: :?: :?:
bibolya
 
 


Ibolya:aranyos vagy, de már végig böngésztem ezt :roll: , aki homeopata és körzeti is az nem vállal új beteget, max. ambulánsan az alkalmanként 3000, a többinek magánrendelője van ott az első alkalom 10-12 ezer mivel az alkati szert keresik. :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Zsombi, nagyon boldog szülinapot kívánok!

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

[/b]DRÁGA ZSOMBI,BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKED!!!! Kép

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma egyedül vittük a Szonit oviba :roll: , egy élmény volt, majd elmesélem, de Nini nem akar aludni, eddig csak 20 percet szundizott a kenguruban :roll: Zsombi meg állandóan a nyomomban van!!!!!!!!!!!!
ŰNa megyek is :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Mártikám, és mikor keltetek, hogy mind a hármat felöltöztesd és útra készen legyetek? 4-kor? :lol: :lol: :lol:
Ez is bekerül a könyvbe, óvodába menet címmel? :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


4kor a Nini kelt enni :wink:

Na igen a könyv :wink:
Szóval reggel egyedül mentünk oviba...............hát egy élmény volt, Nini baba fél 8kor kezdett enni 1 órát szórakozott tiszta kóma volt, köpdösött, büfizett meg minden, 9 előtt már el is indultunk, itthon hagytuk a Szoni babáját meg pelusát(textil), még szerencse, hogy a kapuban eszméltem= vissz érte.
Előtte felhomályosítottam őket, hogy ügyesen jönnek és fogják a kezemet na úgy is volt, kis királylány azalatt a 20 perc alatt békésen szundított a kenguruban mikor hazaértünk felébredt.
Szonikám mindig belassul , nézegeti a többieket szóval már a tökömről folyt a víz, Nini is rám izzadt, Zsombi is leakarta venni a cipőjét.....................................jó buli volt na!!!!!
Zsombi hazafele még kavicsokat rendezgetett, tehát ügyik voltak mindent összevetve..............már csak délután kéne ezt ilyen jól megvalósítani!!!!
De úgy lefáradtam ettől , hogy csak na!!!!!

Ja és 8-ra szoktam amúgy vinni a Szonit, mondtam neki, hogy délután nem tudom mikor érkezünk, azt mondja Anya nem baj , ha később jöttök!!!!!!!!!!!!!!!44 :shock: :lol:
Nem is lenne ez nagy macera, ha a kiscsaj nem pepecselne a kajával ás jobb idő lenne már!!!! :roll: 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,felfoghatod ugy is ezt az oviba járást,hogy ezzel teljesíted a napi tornádat.Jó kis fogyókura nem mondom :oops: .
Kicsi lánykád hogy hogy ilyen sokáig eszik?Nagyon lustácska,vagy nem tudja kiszivni az üvegből?Vagy alszik rajta?Én ugy emlékszem :oops: /lehet,hogy rosszul,mert már olyan rég volt :lol: /,hogy cumisüvegből a Geri percek alatt megette a kaját,mig a cicin képes volt 1 órát is elnyammogni és csak fele annyit evett mint üvegből.
Egész napra nem akar a lánykád maradni az oviban?Talán akkor könnyebb lenne.Hisz igy,mire hazaértetek,már majdnem indulhattok is vissza.
De azért tényleg könyvet kéne irnod-nálatok mindig ugy zajlik az élet :lol: ,nálunk már néha olyan uncsi 1-1 nap,hogy nem történik semmi.
Jaj,dehogy nem történt:szeretnék egy kicsit dicsekedni-a Gerinek olyan szinten beindult a beszélőkéje,hogy már talán nem is mutogat semmit.Persze a 3/4-ét sem értem annak amit mond,mert naponta cirka 30 szót kéne megtanulnom,de azáltal hogy már nem mutogat,gőzőm sincs hogy néha mit akar.És látnotok kéne,ahogy a feje már vörösödik,és már 20x mondja el ugyanazt a szót egyre hangosabban,/ mintha süket lennék,pedig nem vagyok :oops: /,de nem értem :oops: :roll:
bibolya
 
 


Márti,most nézem csak,nektek is megállt a vonalzótok,ugyanugy mint a Julcsiéknak.
bibolya
 
 


Ibolya:Szoni 8-4 ig van oviban ,ennél tovább hogy maradjon????????????????????????? :shock: :shock: :shock:
Nini kajálása:ha jó passzban van fél óra alatt megeszi, de ha kómás, vagy elrejti a büfijét valahova akkor nagyon macerás :shock: :roll: , ez van mivel túl sokat nem alszik napközben ő hajlamos kaja közben nem ébren leneni!!!!!!!!!!! :roll:
De percek alatt tuti nem kajál meg, gondolom ha nagyobb lesz, monjuk én nem emlékszem már hogy a többieknél hogy volt. :oops:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó van na :oops: :oops: :oops: ,mindent nem tudok észben tartani :oops: :oops: :oops: ,már elfelejtettem,hogy egész napos a lánykád.
Én Vecsésből indultam ki: itt,ha az anyuka otthon van,délig járhat-ha járhat :oops: oviba.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Tegnap este írtam, de valami baj van az internetünkkel, mert folyton ledobott. Ezen úgy felhúztam magamat, hogy végül feladtam a próbálkozást.

Ezért most szeretnék nagyon boldog 2. születésnapot kívánni Zsombinak!

Ibolya: gratulálok a sokat beszélő fiadhoz. A Szandi is nagyon beindult, de nála se mindig lehet tudni, hogy éppen mit is akar. De ő nem húzza fel magát, ha nem értem, egyszerűen otthagy. :shock:
Építkezéshez meg kitartást kívánok, gondolj arra milyen jó lesz, ha elkészül.

Márti: tetszik a könyved :wink: , nem semmi mennyi energiád van. Áruld már el hogy csinálod?
(ez mondjuk vonatkozik az Edithre is, én el nem tudom képzelni, hogy jut ideje, még képeslapot is csinálni Krisztával??)
Szonó élvezi az ovit? Biztos Zsombi is szeretni fogja, hogy-hogy évközbe kezditek majd?

A Szandi szerencsére nem kapta el a Ninitől a fostit, viszont még mindig taknyos és köhög. Tegnap éjjel már azt hittem megfullad, érdekes, de csak estére kezdi el. Pedig alvás előtt is szívjuk az orrát. :cry:
Képzeljétek tegnap előtt a Szandi leesett az ágyról. :cry: De akkorát esett szegénykém, pont arccal egy játékra, hogy most egy hatalmas lila folt van a pofiján. :cry: :cry: Az egészbe az a legdurvább, hogy mellette ültem, mégse tudtam elkapni. :oops:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:sajnálom Szandi esését!!!! :( Bizony tudnak ilyeneket produkálni, bár szerintem a fiúknál gyakoribb!!!! :roll:
Mennek a gyógypuszik még mindig!!!!
Zsombit azért szeretném beíratni évközben, mert már most látványosan unatkozik, ő ugye sosem volt egyedül, mármint ami a gyerektársaságot illeti, kicsit megviseli :roll: , és úgy szokott állni a csoportszoba ajtajában mint egy kiűzött kutya!!!! :shock: :D Jó addigra Nissza is nagyobb lesz, biztosan meglesznek együtt, de most így gondolom, hogy az jót tesz majd neki.

Ibolya:most már értem, de nem tudtam mire gondolsz, hogy maradhatna tovább az oviban!!!!???? :shock: :D :D :D

Zsandi:mi van Zsolti lábával??????????Tudott dolgozni?????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hajnalban eszik a leggyorsabban Anissza, most 25 perc alatt bevágta, Roland is azt mondta, hogy Zsombi tutira gyorsabban evett, de ő nagyobb is volt, Nini most van akkora súlyban , mint Zsombi születésekor és a kiscsaj, most kezd gyorsabban enni............gondolom emiatt is van. :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nem tűntem el, illetve nem bújdokolok, csak mire ideértem volna már "lejárt az időm" :P
Estefelé remélem lesz ismét időm. Jól vagyok, amúgy. :D

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Márti,végül is az,hogy nem eszik nagyon gyorsan jó is valahol,mert gondolom igy nem hasfájós a lánykád.A Geri sem volt soha hasfájós,igaz,azért neki nem kellett 1 óra az evéshez,de nem is 2 perc alatt szivta ki a cumisüveg tartalmát.
Lánykád akkor most már elég jó súlyban van.Tudsz még anyatejcit adni neki?Vagy már csak tápiztok?
Ovi: nálunk csak decemberig vesznek fel gyereket az oviba,aki az után tölti a 3.évet az már nem kezdhet.Gergő pont ezért fog bölcsibe járni.És igy ő már kezdhet szeptemberben,nem kell megvárni a februárt.

Edith,örülök azért hogy jól vagy,és csak azért nem jössz ,mert a kis családod nem hagy.Azért ha lesz egy kis időd,gyere :lol: .

Többiek merre vagytok????Tessék irni,hogy mire du.hazajövünk legyen mit olvasnom :lol:

Mennem kell reggelit készíteni.

További szép napot mindenkinek.
bibolya
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: