Új privát üzeneted érkezett!

Márti, nem ijedek meg, mondtam már, hogy jöhetsz aludni. Horki uramat száműzzük a nappaliba (a kinyitható kényelmetlen ágyra :lol: :lol: :lol: ) mi meg alszunk!!! Ő meg rendezheti a kölköket ha felsírás van. Szóval jöhetsz! :lol: :lol: :lol: Vagy még jobb!!!! A két csajomat meg a pasimat áttestáljuk hozzátok, mi meg alszunk! Hmmm??? Persze aki akar még aludni jöhet... (Hallod Barbi van egy meghívásod!)

Két hónaposunknak boldog hófordulót! Kicsi Boló! Olyan aranyos ez a név, amúgy is, de így becézve...

Zsu, jó a babakocsi. És én is azt mutogattam Árpinak hogy csúcsos vagy. Mármint a hasad...

Szombaton megyek temetésre, Szabolcsba. Meghalt a nagynéném... A sógorom vezet, igaz hajnali egyig dolgozik és utána indulunk a 400 km-es útnak, ja és az eső is esni fog állítólag... Temetés után meg vissza.... Úgy félek, nem nagyon szeretek nem Árpi sofőrködése mellett ekkora utakat megtenni... De biztos nem lesz semmi baj, mert nem lesz és kész. Tudom hülye vagyok. :?

Húú, megyek majd még jövök...

KépKép
kgiulia
 
 


Márti sok volt...70e ft volt. (de én még nem láttam használtan 100 alatt mózessel, azért is örültem ennyire. újonnan meg 170e)

Julcsi, vmit rendezkedett a kölkec odabent, mert most egy-két napja nem olyan hegyes :)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Márti, írok, írok, csak ahhoz idő is picivel több kellene. :roll:
Szóval, nyugodj meg, én nem haragszom semmiért, neked meg ne égjen a pofád :P , legalább megmondtad őszintén, ha bánt valami.
Én kérek még egyszer elnézést a dolog miatt, ne haragudj, kérlek. Akkor, szent a béke? :wink:

Valamit azért el kell újságolnom. :D Reggel mondja IStván, hoyg mennie kell a polgármesteri hivatalba. Gondoltam, a Gyed-papírokat intézni. Kiderült azért is, de pénzért is. :shock: Tegnap hívták, hoyg menjen az egyszeri anyasági támogatásért, ami nem egy hatalmas, de azért egy szép összeg. :D Miután megkapta, hívott, hoyg na, megkapta, de képzeljem el, hoyg még adtak valami más pénzt is "ruhapénz" címen, és így mintegy 26000 ft-nyi pénzt kapott. Háááát, ez most úgy kiszed minket a sz...rból! :oops: Épp tegnap beszélgettünk, hoyg ez a hónap jól összejött: az én pénzem csak épp hogy jut a számlákra, az övéből meg ki kell fizetni a bankrészletet, március 8-i ajándékot venni a két anyának, 20-án a húgom szülinapja, húsvétban az unokatesóm konfirmálása, és még a köv. havi fizetés előtt van a Kriszta és az én szülinapom, amire készülni kell, + a csajnak ajándékot venni. És még hol van a mindennapos élet?
Na, de ezt az utóbbit + még valamit letudunk ebből az összegből is. És képzeljétek, tegnap IStván az egyik fiókban talált kb. 15000 ft-nyit, amit fogalmam sincs hogyan tudtuk eltenni és főleg nélkülözni. :shock: :roll: :lol:

NA, most megyek, de ezeket le kellett írnom. :D Aztán még próbálok jönni, reagálni is.

Ja, megmondanátok, hogy mit kell főzni ma? :lol: :lol: Gyors, finom, tartalmas és ... olcsó. :P

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 

 
 

Julcsikám, megyek! :wink:

Alvásról jut eszembe, hogy milyen hülyék, és főleg figyelmetlenek a pasik. Egyik délután elaludt az István a nappaliban, erre csörgött a telefonja és felugrott, hogy felvegye. Majd mondja, hogy de szar volt ilyen hirtelen kelni.
Én meg csak néztem rá, nem is értettem. Mondom neki, hogy mennyire sajnállak! Szerinted én mióta megvan az Ádám hogyan kelek? Van nekem időm ébredezni? Ha megszólal a kicsi főnököm ugrok ki az ágyból mint egy hülye, mert különben balhézik.

Julcsi, nem lesz semmi baj, de azért drukkolok, hogy rendben hazaérjél. (bár felesleges, mondom, minden ok lesz)

Edith, de jó ez a talált pénz! (én hiába néznék szét, max. egy ötszázas van a zsebemben) :wink: :lol:
Főzzél valami főzeléket. Hm?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Ja Barbarám emlékszem ám, mikor a szárítón kerested a szépszeműdet!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
A tegnapi mondókás könyvben úgy van, hogy Cini cini muzsika táncol a kis Ádámka!!!!!!!!!!!!!! :wink: ÍGy is mondhatod neki!!!!! :wink:

Edith:persze minden rendben, de tegyél :wink: még képet a kiscsajról tehetnél!!!!!!!!!!
Tényleg ő hányszor eszik 1 nap????????És miket csinál már????????
Én már annyiszor mondtam a Rolandnak, hogy dugjunk el pénzt valahova, felejtsük el és majd jól megtaláljuk ha nagyon kell, de eddig még nem sikerült sajna!!!!!! 8) :lol:
Gratulálok a "meggazdagodásotokhoz"!!!Tök jó lehet!!!! :wink:

Julcsikám:jó utat és éld túl a szombatot, biztosan nem lesz könnyű!!!!! :? Majd gondolok rátok!!!!! :wink:
Alvós napban én benne vagyok!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Évi!
Nagyon boldog szülinapot kívánok a nagy 2 évesednek!!!

Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


első nap ismét az oviba menet előtt:
Kép

Nini levegőzik:
Kép


esti csendélet :lol:
Kép


kicsi mosoly:(eddig csak ezt sikerült elkapni)
Kép


jéééééééééééé csillag:
Kép

már megint repülük??????????? :roll:
Kép

Nini a kenguruban:
Kép

Nissza bebambult:
Kép

Anissza és Zsombi a játszószőnyegen:
Kép[/

csizmás kandúr:
[URL=http://imageshack.us]Kép


cumizgat:
Kép


bocsi ha sok lett
:roll: :oops:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Évi:sok sok boldog szülinapot még a "nagy" fiadnak!!!!!!!!!!
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


SAMU, NAGYON BOLDOG 2. SZÜLINAPOT NEKED!!! :D :D :D
Kép
FINCSI TORTÁT ÉS SOK-SOK AJÁNDÉKOT!!! :):):)

Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Évi ne keresgessetek nagyítót, gyorsan kerestem másikat!!!!! :wink:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


SAMU!NAGYON BOLDOG 2.SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED!
Kép Kép

Pusz

Timi
timiban
 
 


Na ez nagyon mini lett,nem is értem miért????
Újra felrakom,talán most jó lesz!

Kép
Kép
timiban
 
 


Drága Samu béjbi, nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk Neked!

Na, itt a bunkercsávó képe:
Kép

Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Csajok, van valami olyan tortareceptetek ami nem nagyon macerás, viszonylag könnyű megcsinálni? És jó lenne, ha csokis lenne.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:nincs :? , mindmegette????????????
Jól nyomja a kiscsávó, majd amikor már magasabbra építi a bunkert, de jó lesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Zsu:nem volt olcsó az biztos, még így sem :shock: .
Anyám szerintem kösd fel a gatyát a 3 gyerekhez, nem semmi 1-1 nap nálunk az tuti, bár neked jó gyerekeid vannak!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, nem akarok kísérletezni, gondoltam egy már másnál jól bevált receptet kipróbálnék.

Zsu, és ha nem titok, mennyi hozzá az a bevásárlóháló?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 



Samunak nagyon boldog második szülinapot kivánok!


Kép

Nagyon sokat keresgéltem valami repcsiset,de csak ennyit találtam :oops:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Voltam délelött a tescoban és a libero pelus le van árazva.Most a nagycsomagos 3650 ft és még adnak hozzá egy 400 ft-os kupont is.Szerintem nagyon megéri,sajnálom hogy nem birom a szagát mikor már pisi is van benne :oops: :cry: .

Barbi,én nem szoktam tortát sütni :oops: ,ezért aztán receptet sem tudok ajánlani.De a vecsési topicban a lányok már sütöttök valami csokisat, és állítólag isteni finom,ha van türelmed kivárni mig megtalálom a receptet akkor szivesen megosztom veled.Túrótorta nem érdekel esetleg?Olyat csináltam még régebben mig dolgoztam,/kolleganőimnek :oops: ,mert ezek itthon alig esznek 1-1 falatot a sütikből igy tortát már egyáltalán nem sütök itthonra/.
Jól néz ki a nappalitok :lol: :lol: :lol: .

Zsu,klassz a kocsi ,de tényleg egy vagyon :oops: .Azért az nem semmi,hogy egy ilyen drága kocsihoz nem tudtak adni egy nyamvadt bevásárló hálót/ ingyé persze /Azért kiváncsi lennék,hogy mivel tud többet ez a kocsi,mint az átlag 30-40 ezres nagykerekű kocsik :roll: .

Márti,nagyon elkaptad azt az "esti csendélet"-et :lol: :lol: :lol: .

ahhh,mennem kell,nem hagynak békén
bibolya
 
 


Ibolya, van türelmem kivárni, ha holnap reggelig megtalálod. :wink:
Holnap délelőtt szeretném megsütni az anyunak.
Talán a túrótorta is jöhet. Az finom, szeretjük.

Az az igazság, hogy van tuti receptem, de nagyon-nagyon macerás. Ja, és a tortaforma hozzá az anyunál van. Mindig kilopjuk a konyhájából, amikor megsütöm neki. És mindig úgy csinál, mint aki nem veszi észre. :lol:
De most nincs sok időm, holnap piktor-viktor leszek délután, ezért csak a délelőttöm marad. Ja, és hát nem szeretném az egész délelőttöt a konyhában tölteni.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Drága Samu! Isten éltessen sokáig füled érjen... normális méretekig. Legyen hosszú és boldog életed!

Barbi, jó ez a bunkeresdi. Szerintem amúgy csak előled menekül a gyerek. Emlékszem én még amikor el kellett "lopnia" a kenyeret, mert nem adtál nekik enni. :lol: :lol: :lol: :lol:

Húúú, nem is meséltem, a Dorka éjjel megfagyasztotta magát! Valószínű bepisilt és átázott, valószínű elindult.... aztán valahogy a játékláda mellett, - ami az ablak alatt van lefeküdt - a földre és hang nélkül aludt. Amikor valamiért felkeltem (szerintem az ösztön kelthetett fel...) a gyerek egész teste jéghideg volt... Gyorsan átöltöztettem és jól betakargattam. Hamar felmelegedett, de ijesztő volt. Reggel amikor kérdeztem miért aludt ott és emlékszik-e rá, azt mondta pisis volt. Ezért gondolom, hogy elindult csak nem volt magánál... Pedig a múltkor szólt, meg is nyugodtam, de most... Jó fej! Ha most nem lesz tüdőgyuszija akkor bivaly szervezete van...

KépKép
kgiulia
 
 


Túrótorta -sütés nélkül
1 csomag babapiskótát rumba mártogatunk-ezt nyugodtan kihagyhatod -, és kibéleljük vele a tortaformát.
A töltelék: 25 dkg tehéntúró
8 dkg porcukor
1 citrom héja és a leve
A túrót a porcukorral a citrom héjjával + a levével összekeverjük.
2,5 dl / ha csak 2 dl-es a tejszin az is elég,vagy ha több az sem gond / tejszínt kemény habbá verünk 2 csomag vaníliás cukorral. Közben 1 zacskó tortabevonó zseléből zselatint készítünk előirás szerint, és ha már langyos a túrókrémhez adjuk+ a tejszint is hozzátesszük.Ha szeretitek,gyümölcsöt is lehet bele tenni.ezzel óvatosan megkeverjük és a formába öntjük. Végül a tetejét gyümölccsel díszítjük,majd pár órára hűtőbe tesszük.
Egy jó tanács- vagy ötlet,én igy csináltam anno: A zselatint hűtés közben folyamatosan kell kevergetni,hogy ne csomósodjon be.Ha már csak langyos,akkor hozzá lehet önteni a túrós masszához.Én több zselatint csinálok,és ha a tetejére teszek gyümölcsöt,akkor arra is öntök zselatint-jobban összetartja a tetején lévő gyümölcsöt.
A gyümölcs lehet mandarin,narancs ,ananász-én anno mindegyikkel kipróbáltam,nagyon finom mind.

Azért keresem a csokis tortát is :lol:
bibolya
 
 


Ja,még valami.

Én csináltam igy babapiskótával is,de piskótával is nagyon jó.

Piskóta:
4 tojás
4 evőkanál kristálycukor
4 evőkanál liszt
1/2 csg sütőpor
bibolya
 
 


Nem akarok kötözködni, de a piskótába nem kell sütőpor!!!!!!!!!!!!!!! :shock: Bocsiiiiiiiiiiiiii

Babi:én tudnék túrótorta receptet, sőőőőőőőőőőőőőőőőőőt ha szólsz Rolandkám ma összedobta volna :roll: , jó ő nem te vagy..................na mindegy, de nem én tudom a receptet hanem a Roland és ő most pék!!!! :shock:
Na ha még érdekes lesz holnap csörögj ránk!!!!!!!!!!

Én kész vagyok :roll: , még szerencse, hogy hárman vannak, hoztam őket sorban orrot szívni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nissza ma minden kaja között fél órát bírt aludni!!!!!!!!!!!! :shock: Roland úgy porszívózott, hogy a kenguruban a királylány "segítette" a melót, persze ott aludt a drága!!!!!!!!!!
Na lépek, mert nem alszik senki még, vagyis a Nini lehet, de nem bizti és lehet , hogy még eszik egyszer.
Komolyan írok majd 1 könyvet , hogy milyenen a hétköznapjaink, azt hiszem röhögőgörcsöt kapna mindenki pár dologtól :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,oké,ti vagytok a hozzáértők :lol: ,nekem van 3 féle piskóta receptem,de mind irja a sütőport :roll: ,és eddig mindig igy is csináltam.De akkor oszd meg légyszi veleml,hogy kéne csinálni.

Emailt megkaptad?Sikerült felhozni az oldalt?

Barbi,még keresem :oops: .Izelítőül a képet megnézheted róla :lol:
lakóhely szerint-Vecsés- 60.oldal közepe tájékán 2 féle tortát is csinált a Szandra.
bibolya
 
 


Ibolya köszönöm szépen. Jól hangzik ez is.
(megsasolom a csokisat)

Mártikám, drága vagy. És hidd el, a fejemben tartom a Roland tudományát, de ahogy írtad, itt épp az a lényeg, hogy én csináljam. Anyukám már attól sírva fakad, hogy az antitelentum kicsi lyánya sütött neki. :wink: :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Évi! Isten éltesse Samut a 2. szülinapja alkalmából!!!!

MI is ma szülinapoztunk, átjöttek a főnökömék, és annyira jót dumáltunk :) És 4 gyerek jól eljátszott :)

Persze lesz majd családi szülinap is, csak akkor Diáék már elutaznak, így csak 2x-re sikerült összehozni :)


Igen, tényleg drága a kocsi, de annyira ez volt az álmom.... Nagyon-nagyon szerettem volna, és annyira örülök neki.... No meg az is szempont hogy két év múlva ugyanennyiért fogom tudni eladni...

Barbi, 4500 Ft.

Timi, azért nem adtak hozzá, mert ez a kocsi használt volt. És nekik nem volt hozzá...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Én is úgy tudom hogy kell a piskótába sütőpor.... ill igazábol jylk paszta kéne, de azt csak nagy kiszerelésben lehet kapni :(

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Barbi,megtaláltam :lol: :lol: :lol:

Akkor a recept:-bocsi,csak bemásolom :oops: kép is van hozzá: szintén a vecsési topic 54 oldalán találod meg valahol az elején,és utánna pár hozzászólással ott a recept is,de azért én ide is felteszem,hátha másnak is megjön hozzá a kedve és elkészít :lol: :lol: :lol:

PISKÓTÁHOZ: 8 tojás
16 dkg cukor
16 dkg liszt
1 cs sütőpor
Elkészítése a szokásos: Tojásfehérjét kemény habbá verni, majd a sárgáját a cukorral fehéredésig (kb). Aztán a cukros tojásba felváltva keverni a sütőporos lisztet és a tojáshabot. A kovács Lázártól hallottam, hogy a hab felét lehet durván bele keverni, és csak az utolsó 1/3-ot finoman, ez elég hogy levegős legyen, Nekem bejött . Kapcsos tortaformába öntjük (előtte vajazás, lisztezés) és kb fél órát sül 150 fokon (tűpróba)
Ha megsült pihen kb negyed órát, leveszem róla a tortaformát és három részbe vágom (ne parázzatok én sem hittem el hogy meg tudom csinálni, de elsőre sikerült) Igy hagyom kihülni.

Bármilyen krémmel lehet kenni, ezek alapja két féle krém keveréke

KRÉM1: 2 dl tejet
2 evőkanál liszttel
1 cs vaniliáscukorral összefőzni, hülni hagyni
KRÉM2: 25 dkg puha (!) margarint
25 dkg porcukrot összekeverni

A két krémet össze kell keverni, és lehet beletenni az ízesítőt. Nálunk a kókuszreszelék megy (kb másfél, két zacskóval) és a kakaós (sima kakaó és ha lágy akkor darált háztartési keksz, ettől másabb, finomabb az íze). Lehet még gesztenyepüré (ilyet már csináltam és jó volt) vagy bármilyen gyümölcs, és innentől a fantázia.
Ezt a krémet kell a tortalapok közé , az oldalára és a tetejére símitani.
Egyszerű és finom, az, hogy hogyan díszited, csak a kreativitáson múlik (ez nekem nincs).Nálunk ez nem csak ünnepeken van, csak úgy is megcsinálom.


Márti,látod,itt is van sütőpor :oops: ,megmondom őszintén én még soha nem csináltam annélkül.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a sok-sok szülinapi jókívánságot és a rengeteg csodaszép képet is. Samuval ígérem, végig fogjuk böngészni.
Ibolya, repülőt észrevettem :)

Julcsi, Dorka esti kalandja nem semmi... Igazából inkább vicces, de nehogy félreérts. Remélem, h tényleg nem fázott meg!

Barbi, bunkeres Ádám nagyon jó!!! Elképesztő, h mi mindent kitalálnak a gyerekek. Samu repülőket, Ádám bunkereket gyárt :)

Márti, én nem várnék a könyvig, ha nem baj - meséld el itt gyakrabban, milyen a 3 gyermekes lét :) Biztos kalandos!

Samu ma a bölcsiben belepisilit a bilibe (így ünnepelte a 2. szülinapját), tegnap meg itthon belekakilt - és ő kérte. Ezeket én jó jelnek veszem, bár eddig nem nagyon foglalkoztunk a dologgal. Néha - ha épp eszembe jutott - ráültettem a kiscsávót, de enyhán szólva sem volt ez rendszeres tevékenység eddig. Viszont a héten megbeszéltük a gondozónővel, hogy lassan elkezdjük a bilizést, azaz minden peluscsere előtt csücsül a gyerek a bilin egy picit.
Csajok, nálatok mi újság bilifronton? Kísérletezgetnek a gyerköcök? Emlékszem, Andi, te írtad egyszer, h Flóra abba kakilt egy időben. Ez azóta is így van? És Edit, mintha nálatok is történtek volna ez ügyben dolgok...
És kérdezem a nagyobb gyerköcök anyukáit is, hogy miképp is érdemes a bilizéshez hozzákezdeni? (WC-től fél Samu, pontosabban nem szívesen üldögél rajta, hiába a szűkítő).
Megyek szunyálni!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Piskóta:fehérje habbá cukorral, sárgája fehéredésig keverve , eddig jó, majd a sárgájába 2 kanál fehérjét durván elkeverni, majd belerakni a többit , lisztet rárakni és így óvatosan, hogy a hab ne törjön össze összekeverni.Ésssssss mikor sütöd egy gyufásdobozt rakni a sütőajtóba, hogy tudjon távozni a gőz, mert különben összeesik!!!

Zsu:jilk paszta:az nagyüzemi keretek között használják

Julcsi:azért sajnálom Dorkát, remélem nem fázott meg, de nagyon okos lányod van büszke lehetsz rá!!!!!!!!!!!!! :wink:

Évi:Zsombi ruhástul üldögél a wc-n, Szoni szokta fűzni a fejét, hogy menjen, de én nem érzem még érettnek rá, csak bulizik ott az biztos!!!!
Ha jól rémlik Szoni bilizett az elején, de hamar áttértünk a wc-re , kicsit macerás mindig bilit mosni :mrgreen: .
És ez jó, hogy ő kérte, én próbáloztam a kiscsajjal nem sok eredménnyel, de pár hét múlva már ő akarta!!!És akkor ment is szép lassan!!!!! :wink:

Könyvbő :mrgreen: l:Nissza este úúúúúúúúgy kikészített, evett , nyűglődött, szörcsögött, de nem jött sok a nóziból én már hulla voltam, aztán másfél óra múlva rájöttem, hogy még éhes, 50 anyatejet bevágott még sőt ,10 ml tápit is, így bírt elaludni..................szóval el is aludtam az éjfélt vagyis kikapcsoltam az ébresztőt és szundítottam, most fejtem, úgy hogy közben etettem a lányzót(nem tudom hogy csináltam :roll: ), mert kell neki kb. 1 óra még a kajcsihoz.

Ibolya:megkaptam a mailt, majdnem válaszoltam is, köszönöm!!!!!!!!!!!! :lol:

na léptem

Julcsi jó utat!!!!!!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsu,
Ibolya kérdezte miért nem adtak hozzá bevásárló táskát! :shock: De szupi a kocsi!Az egyik ismerősömnek is ilyen van,ők nagyon szeretik,de horror az ára.Újonnan 180e-ért vették! :shock:

Pusz
timiban
 
 


Hát igen, Timi, újonnan nekünk is horror :) Az egész havi fizunk nincs annyi....

Bocs hogy kevertelek benneket :)

Márti, elfelejtettem mondani, hogy nagyon jók ak épek, nekem az alvós tetszik a legjobban :)

Évi, Kata szokta kérni a bilit, de van olyan hgoy rajta ül egy órát is (ő akarja) és utána fél perccel bepisil. Ő még nincs rá kész. És nem büszke ha sikerül vmi a bilibe, hanem látszik rajta hogy nem érti... De azért megdicsérjük mindig :)

A bölcsibe is mentem úgy érte, hogy a bilin ült :)

Tényleg ott is felköszöntötték tegnap, állítólag csak nézte a gyertyát, nem értette hgoy mi van :) A gyerekek énekeltek neki.

Itthon viszont már rutinos volt, énekelte a boldog születésnapot, és a gyertyát is megpróbálta elfújni. Kevés sikerrel :)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu,
nem baj,csak nem értettem.azt hittem nem emlékeztem mit írtam! :shock:
timiban
 
 


KATA!NAGYON BOLDOG 2.SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED!
Kép Kép

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


ANISSZÁNAK BOLDOG HÓFORDULÓT!
Kép

Pusz

Timi
timiban
 
 


Kedves Kata!

Második szülinapod alkalmából nagyon sok boldogságot,és sok-sok ajándékot kivánok!



Kép

Nissza baba!

Neked meg boldog hófordulót :lol: :lol: :lol:


Kép
bibolya
 
 


Zsu!
Katicának nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk!

Kép




Nissza babának pedig nagy puszi 2. hófordulója alkalmából!!!!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Köszi, átadom!!!! :wink:

Kata nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Köszönjük szépen az ünnepelt nevében is :)

Ugye a buli megvolt pénteken, teszek is fel fotót :) Meg egy ilyen volt képet is :)

Zsu

Kép


Kép

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Nisszának én is boldog hófordulót kívánok!!!!!

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!!!

Évi!
Samunak utólag,nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK. :lol: Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Drága kicsi Kata, nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk Neked.

Nissza csajszinak meg boldog hófordulót. :P

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi,hogy sikerült a torta?És a buli?Képek?

Évi,mi még sehogy sem állunk a bilizéssel,de én nem is sürgetem.Amig nem érik meg rá a gyerek,addig ugysem érsz el TARTÓS sikert.Legyen bilitek,tudja,hogy mire kell használni,majd eljön az idő,mikor ő fog szolni,hogy ráülne.Persze néha meg lehet kérdezni,hogy akar-e ráülni,de ha erőszakkal ráülteted,akkor csak hiszti lesz belőle,és lehet,hogy hetekre elmegy a kedve tőle.Ja,és én a bilivel kezdeném,és ha azt már "megszerette" akkor próbálkoznák a wc-vel,de mindenképpen szűkítővel és fellépővel,hogy ne érezze magát kényelmetlenül.Ne féljen,hogy beleesik,de ne is kelljen tartania magát a fellépő hiánya miatt.
A Gergő még csak ott tart,hogy szól,ha bekakilt.Mostanában viszont nem akarja,hogy kiszedjem belőle :cry: .Viszont amig benne van,addig nem akar leülni :roll: .Ugyhogy nem értem,hogy miért jó benne lenni,de hát ő tudja :roll:

Márti,engem érdekelnek a "könyved" részletei........
bibolya
 
 


Sziasztok!

Samunak és Katicának nagyon boldog 2. születésnapot kívánok!

Nisszának meg boldog 2. hófordulót!

Évi: bilizés: a Szandi ruhában ráül a bilire és ott kakil. Ruha nélkül viszont nem hajlandó bele produkálni. :shock: Én nem erőltetem, majd megtanulja idővel. :wink:

Bocsi, most csak ennyi voltam :oops: , de teszek egy képet a Szandiról. Ma készült a Margit szigeten.

Kép

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Most rövid leszek nagyon, de majd pótolom.

Katának nagyon-nagyon boldog második szülinapot kívánok!

Nisszababának pedig boldog 2. hófordulót!

Jó éjt!
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Katának én is nagyon boldog szülinapot kívánok!!! :) Nagyon édi a képen. :D Megvolt a családi buli is, ZSu? És mit kapott a kisasszony?

Nissza, neked pedig boldog hófordulót! :) :) :)

És így utólagosan én is meg szeretném köszönni Boró nevében a hófordulós köszöntéseket! Elnézést, hogy nem eddig tettem meg! :roll: :oops:

Sajna, többre most sem jut időm. Puszi mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Nissza megkapta élete első antibiotikumát :( , tegnapra begyulladt a jobb szeme mára a a bal is, dokinő azt mondta a takony húzódott rá és már nyomja a szemüregét!!!!!!!!!!!!!! :shock: ÍGy jártunk.
Nagyon vártam a csütörtököt, de inkább lemondom, nem venném a lelkemre ha bármit elkapna valamelyik gyerkőc!!!!! :? Sajnálom nagyon :(
Na megyek éhes a kiscsaj!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Márti, sajnálom! De rendbejön hamar Nisszababa, hidd el!

Bilis hozzászólásokat köszi. Persze, ha úgy látom Samun, h nem szívesen csücsen le a bilire, akkor nem erőltetem. Annyira édes volt ma reggel: peluscserénél ráült a bilire, de kb 3 másodperc után ment is tovább, mert meglátott egy játékot, amit muszáj volt közelebbről megvizsgálni (én balga a gyerekszobába vittem be a bilit, bár a WC-ben szoktunk akciózni). Mindegy, leült a játszószőnyegre, majd egy perc után boldogan közölte, hogy "pisiltem" :) Nyilván a szőnyegre, kb fél méterre a bilitől :)

Teszek képeket.

Vajon mit épít Samu a bölcsiben?
Kép

Valaki már rájött?
Kép

Igen, mi mást, repülőt:
Kép

Farsang
Kép

Szülinap
Kép

És egy reggeli fotó, bölcsibe indulás előttről
Kép

Nagyon aktív-sűrű volt a hétvégénk, de jól telt nagyon. Szombaton itt volt ebédre a család köszönteni a kiscsávót. Délután babazsúrba mentünk egy ismerősünkhöz, ott szintén szülinapozás volt. Tegnap állatkertben voltunk a barátainkkal, nagyon élvezte ezt is a gyerköc. Szerencsére szép volt az idő is.

Lépek, mindjárt tanítok.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Mráti, ha tudsz, gyere msn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

meri
 
 


Sziasztok!

Évi, most már látom, tényleg mennyire fanatikusan repcsi rajongó Samu! :lol: Hihetetlen, hogy minden képen vagy az van a kezében, vagy azt épít. Drága kis bogár, annyira aranyos. És az utolsó képen mennyire nagyfiús már!

Ibolya, végül nem ezt a csokis sütit csináltam, amit írtál receptet. Egy hasonló az én csoda tortareceptem is, na most nem volt időm sütögetni, krémet keverni meg ilyenek. :oops: Csináltam egy banános-zselés csodát, az Edith-től kaptam a receptet és gyorsan megvan (legalábbis nekem most volt kuktám az István személyében), és a mindmegettéről egy másikat. Annak a darált keksz az alapja, és szinte csak összekeverni kell a hozzávalókat, de annyira finom lett, hogy ihaj. Ráadásul ez az anyu tortája volt, így vágott nekünk egy kicsi szeletet a többit elvitte haza. Hát, teljesen megvoltunk sértődve, hogy csak ennyit adott a saját tortájából. :wink: :lol: HOlnap csinálok egy másikat, annyira ízlett mindenkinek. És tényleg, kb. 10 perc.

Zsuzsi, meg sem ismertem volna a Szandit. Messze van a képen, nem látszott az a szép kék szeme. Jól megnőtt ő is. Voltak végül hétvégén az apjával a rokonoknál? Te otthon voltál? Vagy?

Én is lemondtam volna a talit, az Ádám talán ma már jobban van, nem igényelte az orrszívást, elég volt, ha megtöröltem. De ha jól is lenne csüt-ig, még nem 100-as.

Zsu, te nem is mesélted, hogy van a Kata tüdőgyulladása? És a fulladása mindkét gyereknek?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: