Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Krisztát megnéztem, tüneményes.
Dorkát és Livit még nem volt időm, majd ha a garázda billegető alszik. (már ha alszik, tegnap egy percet sem aludt :? )

Andi, Marci-Flóra eszméletlen, hogy megnőttek. Bár biztosan te is így látod a többi manót. Milyen dögös Flóra a rucijában.
Az Ádám is kapott karácsonyra ilyen autópáját. Nálatok bejött? Nekünk még csak annyira, hogy a táblákat kiveszi és visszarakja. (bár ő autózni sem szokott)

Zsuzsi, elhiszem, hogy fáradt vagy. Majd csak belerázódsz, meglátod. (én hiszek benned)
Most képzeld csak el, hogy ha majd a Szandi iskolás lesz, akkor még ha hazaértetek még tanulni is kell vele. Na, ugye hogy könnyebb most? :wink: :lol:

Sajnos még nem értek ide a gyógymanók, de azért köszönjük. Tök nyűgös ami nem csoda, alig kap levegőt. Így az éjszakánk is izgis volt, éjfélig kb. 1/4 óránként, utána 1 1/2 óránként kelt. Hál istennek olyan ritkán náthás, azt sem tudtam hova tettem az orrszívót. :wink: Nem baj, ennél nagyobb baj ne legyen, kúrálom és remélem csak pár nap.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na nehezen de sikerült!!!!A gépem nem igazán bírja a megeröltető feladatokat! :evil:
Szuper volt az összeállítás,nagyon helyesek vagytok mindannyian!

Andi,
aranyosak a gyerekek,és mennyi szép ajándékot kaptak!

Pusz

Timi
timiban
 
 


Julcsi, Árpi megnéztük az Ádámmal. Naaaaagyon jó. Tényleg szépek vagytok. Én is megkönnyeztem. :oops:

Mártikám, képzeld, már sárga az Ádám feje. Pontosabban a homloka. (leesett a Mártiéknál a lépcsőn)
Tegnap az anyu vigyázott rá, akinek persze nem meséltem a balesetet. Kérdezi, hogy már megint mit csináltunk vele, hogy sárga a homloka? :lol: Mondtam, lelöktem a lépcsőn. :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

 
 

Sziasztok!!!

DRÁGA FLÓRA ÉS MARCI,NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK NEKTEK!! Kép

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Sziasztok!!!

DRÁGA FLÓRA ÉS MARCI,NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK NEKTEK!! Kép

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Hopsz,ez kétszer ment....................!
Igaz duplán jár nekik!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Drev-Julcsi,megnéztem az összeállításotokat,gyönyörű!!!!!

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


drev, Julcsi:végig néztük, Rolanddal és Zsombival, Anissza is itt volt, de őt nem kötötte le :lol: , tök jó, de tényleg!!!!Kérdeztem a kiskrapekot, hogy kik ők a Dorka és????ő meg mondta, hogy Vivi!!!!! :wink:
Kipróbáltuk a kengurut :lol: , először balhézott, aztán fél perc múlva elaludt benne :shock: most leraktam a kanapéra, ott szundizik benne :shock: 8) !!!!

Regina:mi van veletek????Szomszédasszonyod????Jól eltűnt!!!!! :shock:

Barbikám:jobbulást Ádámnak!!!!!Mennek a gyógymanók, Zsombi úgy látszik csak éjjel köhög :shock: , nappal nem igazán, mondjuk tömöm vitaminnal, meg van itthon lucernacsíra(állítólag tejszaporító :wink: ), na azt együtt faljuk a kiscsávóval!!!!Abban is sok a vitamin!!!!
Anissza ma keveseket eszik, eddig ette a 130-140-et, na jó nem mindig, most meg 80-100-120 mondom apának, hogy lehet, hogy eddig habzsolt, most meg a normális mennyiségeket eszi????? :shock: Mármint magához viszonytva!!!!!
Szonó este nagy készülődéssel várta az ovit, mondta, hogy korán lefekszik, hogy kipihenje magát :shock: , aranyos volt meg izgatott, remélem jó napja volt!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Drev, elvileg én is letöltöttem, de ne mtalálom :) Majd apa elárulja hova tölt le ez a nyamvadt letöltésvezérlő....

Itt van 2 pocakkép, régóta adós vagyok. Ezek maiak :)

ZSu

Kép


Kép

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Évi (és aki még esetleg...) ha kész lesz majd a bemutató Samuról felrakod te is? Vagy ha nem szeretnéd Közzé tenni akkor átküldöd? Nekem egy hónapomba telt, mire "csak" 90 képre szűkítettem az anyagot. Annyit ki kellett hagyni... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Márti, örülök ha bejön a kenguru. Persze neki is meg kell szokni benne, de ha elaludt akkor vagy tök koki volt vagy tetszik neki elsőre. :lol:

Andi, a freemailes címedre küldtem a gyerekeknek képeslapot. Megkaptátok? Olyan fura küldőt találtam meg... És nem is jelzett vissza, hogy egyáltalán elküldte e...

Minden betegeskedőnek jobbulást kívánok.
Szombaton Mártiéknál voltunk. Ugyebár a nagy vihar is ott ért minket. Mire hazaértünk a kapunk előtt álló nagy fa ami ide az 5. emeletig is felért, kidőlt... pont egy autóra és a járdára. Sérülés szerencsére nem volt, de a kocsi... Én ilyen lapos autót még nem is láttam!!!!! Arról nem is beszélve, hogy mi lett volna ha épp ott egy gyalogos... tuti agyoncsapja.

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Betegek vagyunk. :(
Tegnap du-tól folyik és dugul az orrom meg tüsszentek, illetve olyan "nagy" a fejem. azt hittem, valahol megfáztam, de az éjszaka arra ébredtem, hoyg Borónak is bedugult az orra és fulladozik. Kiszívtam porszívóval és már elég sok trutyi be volt oda sűrűsödve neki. Krisztának (még - kopp, kopp) semnmi baja, de a húgom ismét orrfolyásra panaszkodott a reggel. Úgyhogy mégiscsak valami vírus üthette fel a fejét. :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Zsu, húúú, hatalmas a pocakod! :) Nem panaszkodhatsz! :wink: LAssan izgulunk értetek is! :) A képek angyon jók. Itt nagyon hasonlít egymásra Kata és Bence! :)

Márti, még tudod mi jó tejserkentésre? Nemrég mondta valaki egy másik topikban. Minden reggel és este meg kell inni egy pohár vizet, amiben feloldottál 1 evőkanál almaecetet. Szerinte tök sok lett tőle a teje. De különben az almaecet méregtelenítésre is nagyon jó, úgyhogy nem árt.
Én nem iszom, mert nekem elég a tejem, minden nap kerül jócskán a fagyasztóba is. Legalábbis pillanatnyilag elég. :roll:
Még eszembe jutott, hoyg valami kézkrémről érdeklődtél. Hát nekem is szörnyen nézett ki még nemrég a kezem, sok helyen már pikkelyes volt :shock: :oops: de múlt szombat óta használok egy Avon-os hidratáló krémet és már tökéletesen rendbejött a bőröm. Kb. 3 nap alatt már látszott a javulás. A Skin So Soft családból van, és valami Intenzív téli hidratáló a neve (ezt csak úgy szabadon fordítom :roll: ), de nem tudom, ha még meg lehet már rendelni. De mondom, kitűnő.

Julcsi, nem semmi a fás sztori. :shock:

Évi, engem is érdekel az összeállítás majd!!! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Zsu, tényleg hatalmas a pocakod. És nekem úgy tűnik, bár lehet, hogy csak oldalról látszik így, hogy olyan fiús a hasad. Nagyon előrefelé megy, azt szokták mondani, akkor fiút vársz. :roll:

Edith, nektek is mennek a gyógymanók.

Julcsi, még jó, hogy nem ti álltatok a fa alatt.
Tőlem ne számíts videora, annál én bénább vagyok. :lol:

Márti, milyen volt az első nap újra az oviban?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi, igen nagyon hegyes a hasam, a második képen az igazi, de az elsőn szebb :) Még jó, hogy Katát is ilyen hegyes hasból szültem, különben még idegesebb lennélk :) De remélem kiscsaj marad :)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Ezeket a képeket tegnap készítettem szopizás közben:

Mi a csuda az a fényes?
Kép
Kép
MAjd mint aki jól végezte dolgát, egy hatalmas mosollyal jutalmazott. :D
Kép

Hát, Zsu, tényleg, ha az én hasamhoz viszonyítanánk, neked tutti nem lányod születne, de én nem hiszek az ilyen jóslásokban. Én mindkét lányomat túlhordtam, pedig állítólag a fiúk a lustábbak. :roll: Szóval, bla-bla. Igaz, mivel még csak egyszer mondták, hoyg kislány, valóban változhat, bár ez tutti nem a hasad formája miatt lenne. Azért drukkolok, hogy ne nőjön semmi a lába közé ezután! :wink:

Barbi, Ádám helyrejött? Nálunk továbbra is én vagyok a legrosszabbul. Borónak még szívtam az orrát, de nem sok jött belőle. Kriszta köhögött ma egyet-egyet, de nem tudom még mire vélni. :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith, ez a mosoly olyan angyali. Nagyon jól elkaptad a pillanatot, édes ez a kicsi lány! És már mennyire nem "bébis".

Köszönöm kérdésed, az Ádám ma mintha kicsit jobban lenne. Folyik még az orra, meg el is van dugulva, de mégis úgylátom kicsit jobban van. Az éjszaka is határozottan jobb volt. Porszívózásnál továbbra sem jön szinte semmi, úgyhogy fújjuk. (illetve ő, nagyon ügyesen)

Reméljük a két csaj nem lesz beteg. Te meg gyógyulj meg gyorsan!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi, örülök, hoyg jól van Ádám. :) Remélem, csak ennyi is volt a betegség nála! :) Kriszta is már tudja fújni az orrát! :)
A képpel kapcsolatban az az igazság, hoyg nem pillanatfelvétel, hanem kameráztam és utólag mentettem ki a fotót belőle. :oops: :oops: :oops: A fényképezőgépünk pillanatnyilag nem üzemel, mert múlt vasárnap voltam oylan ügyes, hoyg elraktam valahová a kártyát belőle és azóta sem találjuk. :roll: :oops: :P

Úgy néz ki, mindketten elaludtak, megyek kapjam össze a konyhát, teregessek, majd a száraz ruhákat hajtogassam össze. Bár, amint már megszokhattam, amikor sok mindent tervezek, tutti nem jön össze. :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Edith,
tényleg nagyon jó pillanatokban tudod lekapni a gyerkőcöket!Édes ez a pici lány,és ahogy mosolyog,zabálni való! :wink:

Kérek én is gyógymanókat!!!!!!!!
Rebi végre meggyógyult,erre tegnap Hanna belázasodott.Ma is egész nap láza volt/van,és egyszer hányt.Gondoltam biztos elkapta Rebitől,bár agyonfertőtlenítettem mindent,még Rebi kezét is műtéti bemosakodóval mostam,hogy el ne kapjuk.
Levittem a dokihoz,de nem ez a baj!
Lehet,hogy skarlátos! :shock: Hogy honnan ki tudja,mert a nagyok hozhatnák haza,de ők nem azok!Nagyon csúnya a torka,és kiütésés a teste(ez most ebéd körül jött ki)és fehér a nyelve.Eddig minden tünet stimmel,majd ha málnaszerű lesz a nyelve,akkor biztos,hogy skarlát.
Csütörtökön viszem vissza,szegény olyan nyügi,és nem eszik semmit,és nem is iszik.Gondolom nagyon fájhat a torka.

Na megyek is mert ma egész nap ölben van!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Beteg manóknak sok-sok gyógypuszit küldök!! Remélem gyorsan odaér mindenkihez!

Edith: nekem is nagyon tetszenek a képek, Boróka mosolyától elolvadtam.

Zsu: hatalmas a hasad! Nekem is az jutott eszembe, hogy olyan csúcsos, ami állítólag a fiúkra jellemző. 100% hogy lány lesz? :oops:

Barbi: köszi a megnyugtató szavakat :wink: , akkor nem is álmodom már arról, hogy egyszer még lesz olyan, hogy munka után itthon csak bambulhatok ki a fejemből. :oops: :lol:

Márti: hogy érzi Szonó magát újra az oviban? Hogy oldottátok meg, ki viszi és hozza?

Julcsi: ha nekem is sikerül is válogatást csinálni a Szandiról, ígérem megosztom veletek.

Timi: tudom, doki mondta a skarlátot, de a fehér lepedékes nyelv, lehet a kiszáradás jele is. Nyáron a Szandiról se tudták eldönteni, hogy a pöttyök mitől vannak, igaz neki egy kettő olyan volt mint a bárányhimlő a többi meg apró.
Remélem csak valami egyszerűbb vírus lesz Hannánál is.

Már kezdek belerázódni a dolgozó nő szerepébe, ma ahhoz képest, hogy a 8 órát végig dolgoztam egész jól bírtam. A főnököm egész nap örömködik, hogy visszajöttem, és végre nyugi van. (a barátnőm aki helyettesített folyton vitázott vele)

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi,
a doki nem mondta ki,hogy skarlát,csak a baci nevét.A tünetekből én következetettem ki,meg mondta figyeljem a nyelvét és a kiütéseit,és holnap vissza kell vinnem.Gondoltam,hogy a nyelve azért olyan,mert nem ivott egész nap.Most már nem lepedékes,viszont piros,de nem tudom eldönteni,hogy málnaszerű e.Viszont nem lett pöttyösebb,de az egész törzse apró csallánkiütés szerű,és láza sincs,ezért talán mégse skarlát!De az arca is piros,úgy hogy bizonytalan vagyok.Holnap kiderül,mert rákérdezek.

Ma is ölben van amióta felkelt,most bekapcsoltam neki a teletubbies-t,és éppen leköti,és nem sír!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Jó reggelt!

Nálunk sok változás nincs, de talán annyi a jó, hoyg nem romlott az állapotunk. Közben tegnap Kriszta elkezdett köhögni, az éjjel is volt vagy két csúnya menete, de a Stodal eddig bevált. Borónak továbbra is "csak" be-bedugul az orra, de miután kiszívom, pár óráig nincs baj. Jól eszik, jól alszik, szóval remélem, nem is lesz semmi rosszabb. :roll:
Különben járvány van erre, mert a szomszédok között is jócskán akad beteg.

Képzeljétek, tegnapelőtt "koncerten" voltunk Istvánnal, azaz egy harmonikaművész, Orosz Zoltán előadásán. Hívtuk anyósomat és a húgommal együtt ők vigyáztak a manókra. Hamarabb kellett mennünk, hoyg még jegyeket vegyünk, ezért túl korán érkeztünk és még sétáltunk is egy kcisit as városban, majd bementünk egy könyves- és egy játékboltba. Olyan jólesett ez az egész kiruccanás. :D

ZSuzsi, örülök, hoyg kezdesz belejönni ebe a dupla szerepbe, meglátod, könynebb is lesz, csak el kell telnie egy kis időnek. Valamennyire hasonlít az egyről a kétgyerekességre való áttérésre. Meg kell szokni m indent. Szandi hogy boldogul a bölcsiben? :)

Timi, hú, nagyon rosszul hangzik ez a skarlát! Én úgy tudom, hoyg a skarlátosnak az egész teste pöttyös, csupán az orr és száj körül egy háromszögben nincsen semmi. A lepedékes nyelv pediog sok mindennek lehet a jele. Kívánom, hoyg gyorsan gyógyuljon meg kicsi Hanna.
Fogadóórán nem voltál még? Munkaügyben semmi hír?

MÁrti, na, tényleg, milyen volt Szoninak az oviban? Végül anyós szokta vinni?
Múltkor cukrászdák felől érdeklődtél... Nem gondoltatok arra, hoyg magatok készítsétek el a figuratortát? Nektek biztos sikerülne! Végülis az alapja úgyis valamilyen piskóta és krém, csak a mintázás van pluszban, illetve a marcipán. Én magam akarom készíteni Krisztának, de sajna, itt nem lehet tömbmarcipánt kapni. Legalábbis eddig sehol sem sikerült. MOst meg akarom próbálni ezt is házilag készíteni, de először kipróbálom kicsiben, nehogy ne sikerüljön és akkor utolsó pillanatban kelljen vakarózzak. :roll:

Évi, helyrejöttél?

Andi, én el is felejtettem megdicsérni a manóidat! :oops: Hgy mekkorát nőttek, hoyg milyen szépek és csinosak! :wink: A képekből ítélve klassz "buli" volt nálatok! :)

Edit, Ibolya, merre vagytok?
Regi, te is írhatnál bővebben!

Megyek, Boró sírdogál...

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Andi, nagyon jók a szülinapos képek! És örülök, hogy jól sikerültnek minősíted a bulit :)
Hozzánk most szombaton jön a család, ebédre. Majd meglátjuk, milyen lesz.

Zsu, szépek vagytok :) És tényleg jól megnőtt az a pocak...

Márti, Szoni és az ovi újbóli találkozása hogyan sikerült? Milyen otthon a két kicsivel?

Timi, Edith, Barbi, szurkolok, hogy minél előbb eltünjenek ezek a fránya betegségek a közeletekből. (Remélem, h több érintett most nincs)
Edith, Boróka mosolya nagyon édes! Kis tündér.

Samu bölcsijében már kb két hete nagyjából fél létszám van a csoportban, mert sokan betegek. Kötőhártyagyulladás, tüdőgyulladás, "sima" influenza... Úgy látszik, így a tél végére nagyon előjöttek a mindenféle betegségek.

Megyek, mert dolgoznom kellene ám!
Írjatok sokat!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Zsuzsi, olyan már sosem lesz. Szerintem. :wink: Tarts ki, már most azt mondod könnyebb. Ügyes vagy, belejössz teljesen.

Évi, én is ezen gondolkoztam, hogy az egész telet, influenzaszezont megúsztuk (kopp-kopp) betegség nélkül, erre most mikor már mindjár jó idő van ledönti egy hülye nátha. De ennél nagyobb bajunk sose legyen. :lol:

Timi, tényleg rosszul hangzik ez a skarlát. Most mi a helyzet? Mi volt a dokinál?

Edith, örülök, hogy sikerült kicsit kikapcsolódnod. Jót tesz, feltölt.

Én meg úgy vagyok ezzel az elraktam valahová, hogy ami tiltott dolog az Ádámnak, azt jól eldugom. De olyan jól, hogy nem találom utána hetekig. :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Na, megint jó kis lemaradásom lett... :roll:

Először is, megintcsak köszönjük a köszöntéseket!

Edith!
Nagyon aranyos Kriszta! Egyébként mintha a sajátjaimat látnám. Ha felállnak a csúszda tetejére, vagy másik tiltott helyre, már kiabálják, hogy "Leesel, mondtam!" Rendesek, hogy megkímélnek a beszédtől. Boróképek is szuperek! Az a mosoly haláli!!! Mennek a gyógymanók hozzátok is!
Jól hangzik ez a kikapcsolódás, ügyesek vagytok, hogy bevállaltátok! Nagyot tud lendíteni az ember hangulatán egy pár óra, utána még jobban telnek a napok!
Nálunk lehet kapni marcipánt, rúdban is. Ha gondolod, szívesen veszek, és küldök neked. Én pár évig nyaranta a helyi Marcipán Múzeumban dolgoztam, úgyhogy még protekcióm is van. :wink: Egyéként a mi tortáink is onnan voltak, marcipán borítással, de én nem vagyok olyan ügyes, hogy itthon bevállaljam a készítését. :roll:

Julcsi, Drev!
A ti képösszeállításotok is nagyon jó! Annyira hasonlítanak önmagukra a lányok a kiskori képeken is, tüneményesek. És nagyon nagyok!
Megkaptuk a képeslapot, nagyon aranyosak vagytok, köszönjük!

Barbi!
Mennek a gyógymanók! Nagyon ügyes Ádám, hogy egyedül fújja az orrát. Nálunk ez valahogy nem megy.
Nagy sikere volt az autópályának. Bár az is hozzátartozik, hogy az összes hozzá tartozó kisautó megvan már régóta, csak nemrég jöttem rá, hogy pályát is lehet venni hozzá. Az autók már eddig is kedvencek voltak, úgyhogy nem tudtunk mellé lőni. Egyébként autóval amúgy sem tudunk mellé lőni, függők.

Márti!
Mi újság Zsombival? Ugye nem lett beteg? Szonónak hogy tetszik ismét az ovi?
Zsoltinak nagyon tetszik az új munka. Szombaton volt egy-két riasztásuk, de nem volt vészes. Egy koccanásos baleset, meg egy égő kémény. A tegnapi napon pedig egy kidőlt fához vonultak, ma pedig már a régi munkahelyén másodállásozik, mivel egész éjjel tudott aludni. Én meg bolyongok esténként nagy magányosságomban. :roll:

Zsu!
Szuperek a képek, nagyon jól nézel ki. Hatalmas a pocakod is, és nagyon szép! Persze a gyerekek is jól néznek ki. :wink:

Timi!
Nem hagzik jól ez a skarlát! Mi újság azóta? Remélem hamar a végére juttok!

Zsuzsi!
Ügyes vagy, hogy így belejöttél az új helyzetbe. Az meg azért jó lehet, hogy nagyon vártak a munkahelyen. Szandinak hogy tetszik a bölcsi? Mettől meddig van ott? Tudod vinni, és érte menni?

Na, valaki bömbizik, úgyhogy mennek kell, majd talán tudok még jönni.

Andi
Kép
zsandi
 
 


A Bookline oldalán március 1. és március 31. között 35% kedvezménnyel vásárolhatók meg a Naphegy Kiadó egyes kiadványai. Ők adják ki a Téli, tavaszi, nyári, őszi böngészőt.
Nálunk hatalmas kedvec, nincs benne szöveg, viszont rengeteg néznivaló, a mindennapi életből vett történetek. Így 2450 Ft helyett 1619 Ft.
http://bookline.hu/control/producthome?id=56567&type=22

Andi
Kép
zsandi
 
 


Na, a gyerekeim evés helyett dominóznak, úgyhogy gyorsan egy körkérdés:
Kinek milyen fürdőben használható játék vált be? Mármint, amivel a kádban lehet játszani? Mi nem vagyuk ilyen téren nagyon eleresztve, mert ugye eddig örültem, hogy a két gyerekem befért a kiskádba, de a felújítás után miénk lesz a világ (legalábbis egy nagy kád a fürdőben :roll:), így a nyuszinak ilyesmiben kéne gondolkoznia erősen. Játéktároló ötleteket is várnék szintén fürdőbe.

Na, megyek is, mert Flóra osztja a pofonokat. Most, hogy jobban belegondolok, ma már nem is tudom hányadik pofonosztásánál tart. Remélem nem kezdenek el most még hosszútávon verekedni is. :roll: Vagy de?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Barbi: ma van az a nap, hogy hazajöttem és bambulhatok!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
A Ferkó kitakarított, elment a Szandiért a bölcsibe és átmentek anyóshoz!! Most élvezem, a magányt és a csendet! :oops:
(azt csak halkan jegyzem meg, hogy lehet, hogy a jövő héten egész hétvégén egyedül leszek, mert a Ferkó leakar menni a nagymamájához Szabolcsba, de nekem nem sok kedvem van. Ezért elképzelhető, hogy nélkülem is lemennek – az egyik szemem sír, mert nagyon fognak hiányozni, a másik nevet, mert végre kialhatom magam. :wink: )

Andi: én a Rossmanba vettem múltkor kb.1500 Ft-ért egy tök jó fürdős játékot. Olyan anyagból van, mint a habtapi és ha vizes fel lehet tenni a csempére, kádra. Ez a farmos változat, állatok, ház, traktor.
Imádja a Szandi, csak ezzel játszik. Van öltöztethető baba is, szerintem egy olyat még én is veszek.
Játéktartónak mi a csempére ragasztható hálót vettük.

Tényleg érdekes, hogy most szinte mindenki beteg. A bölcsibe is alig van gyerek, valahogy ez a mostani takonykor mindenkit ledönt a lábáról.
Én jól megfertőztem a főnökömet és a barátnőmet. Most 3-an szenvedünk az irodába. :?

Szandi imádja a bölcsit, örömmel megy minden reggel és délután se nagyon akar hazajönni. :shock: Már szinte mindent megeszik bent, csak aludni nem nagyon akar, max 1órát, ezért délután elég fáradt mikor hazaérünk.
Reggel apja viszi, délután meg ha előbb végzem együtt megyünk érte, amúgy az apja hozza el.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Edith:
Borókának boldog 2. hófordulót!

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Irtam egy csomót,és a Gergő egy mozdulattal bezárta az oldalt :twisted: .Ugyhogy most elmegyek felrobbani :arrow: majd jövök késöbb.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Tényleg Boróka már két hónapos!sok puszi neki és az anyukájának!

Hanna jól van.Nem lázas,és nem is annyira kiütéses.Enni nem igazán eszik,de legalább a folyadék az lemegy!És a gyógyszert is olyan szépen bevette.Kicsit jobb a kedve és az enyém is!
Szóval nem tudom mi a baja,szerintem csak egy bakteriális fertőzés,de holnap a doki megmondja!

Ibolya,
fel ne robbanj má!!!!!!!!Gergő csak segíteni akart!!!! :mrgreen:

Na megyek ellátom az esti teendőimet gyerekügyileg!!!(Bandi ügyel a változatosság kedvéért,de holnaptól vasárnap reggelig itthon lesz!!!!Már teljesen elszoktam attól,hogy ennyit látjuk apát,még a végén az ágyban is találkozunk :oops: )

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


SZiasztok!

Timi, drukk, hogy ne legyen skarlát! (bár állítólag azt is csa k1x kapja el az ember...)

Márti, tényleg milyen volt az ovi???

Zsandi, színes marcipánt is tudsz venni? Mert itt csak a spárban lehet kapni és naaaagyon drága :( Ha van színes, megírnád az árát?
Köszi :)

Zsuzsi tök jó, hogy kezdesz belejönni, az meg pláne, hogy Szandi élvezi a bölcsit! Kata is azóta alszik kevesebbet, mióta bölcsis, a bölcsiben 1-1,5 órát, itthon meg semmit. Jó nyilván itthon később kelünk nem olyan fáradt, de megőrülök tőle 6 körül, mert már hulla álmos és hisztis.....

De ha a bölcsiben alszik, minden ok. Pedig bölcsi előtt is még egy héttel is 2-2,5 órát aludt itthon.

Most meg már annyira beállt, hogy hétvégén is 8-kor ébreszt minket, amikor meg bölcsi van, akkor fél 7-7 körül ébred (néha kell kelteni, de ritka)

HOlnap már megy bölcsibe, igaz csa kdélig, mert apája el akarja vinni du a munkahelyére :)
De ma mondtam neki du, egész lefekvésig rohangált ki az előszobába, hogy "kabát, szapka, szák, szipő, bölcsibe, Mátéhoz" Azt hittem megeszem :)

Reggel tuti nem kell kelteni :) Hajnalban a fejemen fog ugrálni, hogy "anya, ébjesztő, felkelni, bölcsibe, Mátéhoz"

Elmentünk ma a babakocsiért, jó későn értünk haza...
De olyan jó hogy itt van, azért nem alszom még, totál fe lvagyok dobva :) Már v. 3x összeraktam, tologattam, szétszedtem :)
És még Kata is belefér, úgyhogy holnap ki is próbálom, azzal megyünk boltba :)

Na megyek, lefekszem, mert reggel nem fogok tudni felkelni, és akkor jajj lesz nekem :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


na itt
szóval kicsit betegek a gyerkőcök, tegnap voltunk dokinál:Nissza is szörcsög igaz nem nagyon, de sűrűbb cucc van a nózijában :( , antibiotikumos orrcseppet írt a dokinő :? , és nem mertem NEM adni neki, neomycin van benne ez most nagyon gáz???????????2 hónaposan??????????max. 4 napig kell adni neki 4x naponta olyan lelkiismeretfurdalásom van :emiatt cry:
Zsombi taknyizik, meg köhög, neki AB-t írt amit nem adok be :roll: , megint dokit keresek, mert nagyon aranyos ez a dokinéni, de mindenre AB???????????????
Szoni is náthás, de ő nem vészesen, őt el sem vittük

és imádja az ovit, jól kifárad tőle :lol:

Szóval padlón vagyok lelkileg, meg betett kicsit a lelkemnek a Borókáról a szopizós kép is, örülök nagyon, hogy nekik sikerült, de nem esett jól az a kép na, ez van :? tudom én vagyok túlérzékeny

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti: ne aggódj az orrcsepp miatt, a Szandinak is volt kb. ennyi idősen valami takonykorja, mi is AB-s orrcseppet kaptunk. Pár nap alatt rendbe fog jönni Nissza!!
Még azt is csinálhatod, hogy 1-2 csepp anyatejet cseppentesz az orrába, nem tudom miért, de állítólag használ (a nővérem mindig ezt csinálta).
Nem akarok beleszólni, de szerintem Zsombinek is be kellene adni az AB-t, biztos okkal írta fel a doktornéni. :oops: Főleg most, hogy ott a pici is, jobb lenne, ha gyorsan meggyógyulna a nagyfiú is.
(Tényleg nem akarok beleszólni, ez csak az én véleményem.)

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:dehogy szólsz bele, vagyis igen, de azért írtam be :wink: .
Szóval beadnám a Zsombinak ha látnám, hogy nagyon odavan, de se nem lázas ,"csak" folyik az orra , kicsit köhög és kész, ha nem javul beadom.
Nisszánál meg azért bosszant , mert nem vigyáztunk rá eléggé vagy nem tudom, azt mondta a doki, hogy megfújhatta a szél :evil: , pedig mindíg takargatjuk nagyon.De nem vészes a dolog, mikor alszik nem is szörcsög :shock: csak mikor ébren van.
De hogy AB-s az orcsepp azon vagyok kibukva :? , még olyan picike :( Meg ugye anyatejet is kap :roll:
Na nem kesergek itt tovább, gyertek aztán írjatok sok vidám dolgot.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Elég jól indult a mai napom, de már elment minden kedvem... :(

Márti, sajnálom, hoyg megbántottalak a szopis képpel. Nem állt szándékomban, de tényleg. Most itt ülök, és bőgök.
Amúgy pedig tévedsz, mert nem sikerült nekünk sem. Mindig írom, hogy nem szívja ki a mellemet és amúgy a lefejt tejet is kell kapnia, üvegből. Most már azon vagyok én is, hoyg áttérek a fejés+cumisüvegre, mert félek, hoyg becsomósodik a mellem, mivel szopi után már keveset tudok kifejni, pedig ott a tej, érzem.
Szóval, ne haragudj rám. Én azt egyszerű képként tettem fel, nem is volt fontos, hoyg szopis vagy sem. Olyan huncutkán bámult rajta, azért választottam ki.
GYógyuljatok meg hamar!!! Boróka is szörcsög még, egyelőre sósvizezünk és porszívózunk, de azért elég ritkán kell.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


jaj Edith ne viccelj már!!!!!!!!!!olyan ingatag nekem is a lelkem, na jó hát nem esett jól, de attól még gyönyörű a kép, csak én ilyen lelkirozzant vagyok!!!!!!!!!!!!!!! :( sajnálom :( miattam ne sírj tényleg
a forma tortáról meg annyit, hogy meghalni sincs időm, nemhogy marcipánt nyújtani :shock: 3 óránként fejés, sterilizálás, Zsombi szórakoztatás+Anisszáé :nem sokat alszik napközben :shock: , jó Szoni ovis, de így a kiskrapeknek nincs játszótársa azt nem tudom mit csinálok a következő 5 percben!!!!!!!!!!!!!!!!szóval reménytelen :? , ma megyünk cukiba ha minden igaz :shock:
de most Nissza Rám nézett és mosolygott!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: én is bőgtem, eddig nekem nem mosolygott
tényleg ne haragudj :(

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti!

Csak hogy ne magadat hibáztasd, az én manóim 2 hónaposan 1-1 hetet a kórházban töltöttek tüdőgyulladás gyanúval. Én is rágtam miatta magamat eléggé, főleg, hogy még jól "belém is rúgott" a dokinénink, amikor elvittem hozzá Flórát először, de aztán a kórházban felvilágosítottak, hogy nem az én hibám, gyakorlatilag bárhol, bárhogyan, akár otthon is, elkaphatnak bármit. És akkor még csak 1 hete kaptak tápszeres pótlást, addig full anyatejesek voltak. Szóval, magadat okold a legkevésbé, főleg, hogy ott van még két nagyobb gyerkőc, akikkel aztán tényleg hamar tudnak ezt-azt cserélni!!!!!! Hipp-hopp rendbe fog jönni az orrcsepptől, és nem lórúgás AB-t kap heteken keresztül, csak egy orrcseppet!!!!
Mennek a gyógymanók!!!!

Zsu!
Vannak színesek is, ha jól emlékszem, akkor narancssárga, zöld, barna van rúdban, meg ugye fehér, de lehet, hogy kérésre csinálnak más színűt is, azt nem tudom. Az árával nem vagyok naprakész, kb. 3-4 éve volt egy rúd 150 Ft. Ha kell, akkor szívesen utánakérdezek az árnak is, meg a színeknek is.

Most lépek, mert kéne valamit kezdeni a lakással, jön a védőnéni. :roll:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:köszi :lol:
Kicsit megnyugodtam hívtam a patikát, mert rendeltek tápszert is kifaggattam a csajt, azt mondta, hogy az kell , ha már olyan a váladék, mert kicsi még az orr meg a fül közti járat és könnyen ráhúzódik a fülükre!!!!! :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Márti, tényleg ne rágjad magadat kicsi Nissza náthája miatt, meg azon, hogy miképp is kapta el.
Samu alig múlt 6 hetes, amikor elkezdett köhögni, tüsszügni, náthásodni, és a mi dokinénink, aki azóta se nagyon adott Samunak antibikát (pedig már volt néhányszor beteg komolyabban), szintén ezt az antibigyós orrcsepppet adta, meg a azt a tanácsot, hogy csepegtessek anyatejet a nóziba, az is nagyon jó.
És szerintem két nagyobb testvér mellett ne keseregj azon, miképp kaphatta el. Samu is beteg lett, pedig még tesói sem voltak.

Most csak ennyi voltam, rohannom kell. Fel a fejjel és gyönyörködj a mosolygós kislányodban! Örülök, h Szoninak tetszik az ovi újból.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


ja és ha félreérthető voltam, nekem nem az Edith képeivel voltak gondjaim, mert tündéri az a kiscsaj, ha egy vadidegen baba szopizik akkor is görcsbe rándul a gyomrom.............de majd el fog múlni :? mikor már a köröm pörköltnél tartunk hozzátápiban!!!!! :wink: Vagy a szalonnánál, a nagyok imádják anyósom szokott adni nekik, meg a Szoni a töpörtyűt is!!!!! :wink:
Jó nem szomorkodom 8)
Aranyosak vagytok, és tessék elnézni a hülyeségeimet, főleg Te Edith!!!!!És sajnálom, hogy elrontottam a napodat!!!!!!!!!!!!! :(

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,
megértem,hogy lelkileg megviselnek a szopis képek,nekem is nagyon hiányzott az a meghittség,ami szopi alatt van.
Az AB orrcsepp miatt meg ne aggódj,amit a patikus mondott az úgy igaz.És tényleg nem nagy mennyiségű neomicint tartalmaz.Az meg,hogy náthás lett nem a te hibád,annyi baci van a levegőben,mindenre nem lehet immunis! :wink: Az anyatej sem csodaszer.Tudom milyen érzés amikor hibásnak érzed magad,hisz amikor Hanna füle annyiszor beteg volt,nekem is azt mondta mindenki,hogy nem öltöztetem fel rendesen.Csak a doki mondta,hogy ez nem kivülről ferőzi meg,hanem olyan bacik,amiknek elég egy kis fertőzés és akkor fellobbanak.Tudom nálatok nincs nagy baj,csak vigasztalni próbállak,hogy ne hibáztasd magad!!! :wink:

Hanna mégsem skarlátos!Már nagyon jól van,kis rosszaság,és már eszik is!

na megyek is,mert nem hagy írni!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Aranyosak vagytok tényleg köszi Évi, Timi!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Már jobban vagyok kicsikét.
Nálunk meg van a meghittség, úgy szorítja az ujjam, hogy el sem akarja engedni néha :mrgreen: .
Forma torta nem lesz:aranyárban van :shock: , így marad a bóti 8) , ha minden igaz anyós vigyáz délután a 3 jómadárra és megyünk kettesben vásárolni. :lol: El sem hiszem komolyan!!!!!

Timi:azért jó, hogy nem skarlát!!!!! :roll: És hogy már van étvágya! :wink:

Zsombi nem akart igazán ebédelni , evett egy :wink: kicsi és mondta hogy elég :shock: :shock: :shock: én meg csak lestem, hogy mit mond!!!!! :shock: :D

Edit, Iza :merre vagytok????Regi???????????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Timi,örülök,hogy "nagyjából" már jól vagytok.

Márti,jó csavargást :lol: mára,még ha ez csak egy kis vásárlás is,de legalább kimozdulsz otthonról a gyerekek nélkül :lol:
Nekem is ma megmelengette a fiam a szivemet:az mondta,hogy ANYÚ.
Du.az alábbi párbeszéd zajlott a 2 kölköm között:
Encsi: szeretsz Geri?
Geri:neeeeeeeeem
Encsi:picit sem :cry: ?
Geri: picit -és ezt mutatja is 2 ujjával.

Zsu,képek a babakocsiról?

Andi,lejátszható a kazetta?
Képzeld,a Gergőnek most az Elmo a kedvence.Mozdulatlanul ül a tv elött,és tök jókat röhög rajta.
Fürdős játék: nekünk ilyen nincs.Viszont van helyette ilyen -olyan kupakok /mosószeradagolós/,habtapiból kivett állatok,kinder figurák.Mindegy,hogy mi,csak be lehessen tenni a vizbe,ne ártson neki a víz.Vettem tök drága pénzen FP pancsimanókat,,hát a Gergő 1 percig sem türte meg a kádban,szerintem fél tőle.Ezek után ugy döntöttem,hogy nem is próbálkozok semmit sem venni neki,jó neki a bovli,kidobásra itélt cuccos is.Meg nálunk a fürdés max.15 perc-Lajosnak nincs nagyon kedve ott ücsörögni vele :oops:

Az én környezetemben is nagyon sokan betegek-náthásak.Szerintem a hirtelen jött jóidő miatt mindenki nagyon levetkőzött,én az iskolából láttam kijönni gyerekeket pólóban :roll: .
bibolya
 
 


Megjöttem a képekkel :)

Babakocsi:

Sportrésszel:

Kép


Mózessel:


Kép


Hordozóval:


Kép


Testvéri szeretet:

Kép


Katus:

Kép


Bencus:


Kép


Kata sírt:


Kép



Zsu :lol: :lol: :lol:

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Ibolya, nálunk a thomas, és a noddy jön be. Közli reggel hogy anya, mesét. KÉrdem melyik mesét tegyem be? Erre mindig e kettő közül vmelyik a válasz... és ha egy harmadikat teszek be, kitőr a hiszti....

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

A 2 hónapos "kicsi Boló"-nak nagyon boldog hófordulót kívánunk.

Zsu, nekem kicsit űrbéli ez a babakocsi. De biztosan nagyon klassz, és könnyen irányítható, az látszik.
Viszont nekem hiányzik róla alulról a bevásárló rekesz. Azt imádtam, ha nyáron mentünk sétálni beraktam magamnak ásványvizet vagy bármit. Még a vásárlás is belefért. Hiába no, én a békebeli babakocsit részesítem előnyben. :lol: :wink: (nem is fér el az autóban :wink: )

Andi, fürdőjáték?
Kiürült tusfürdős flakon! :wink: :lol: Hiába vettem ezt az FP-s játékot, (szerencséren nem volt drága) azzal leginkább én és az apja játszunk. Ő viszont minden mással. De leginkább a flakonokkal.

Mondjuk az Ádám ebből a szempontból nagyon jó gyerek. Nem kell neki drága játék, sőt, játék sem. Órákig eljátszik egy doboz tik-tak-kal, vagy például a mosógép dobozával.
Vettünk vasárnap egy új mosógépet, és a doboz a nappaliban volt. Na, azzal játszott 3 napig. Bunkert épített belőle, bemászott a kutya elől, vagy a kutyával... Sírt amikor kivittem a kukához (én hülye, kivihettem volna akkor amikor alszik) de már nem lehetett elférni attól a rohadt nagy doboztól. Pedig nem kicsi a nappalink.

Ja, bunker. Ne tudjátok meg miket csinál. Leül a földre, feldönti a széket, a motort, mindennek körberakja magát és az a bunkere. Nem számít, hogy egyik oldalon a "kerítés" az csak egy popsitörlős doboz, tehát kb. 5 cm, a lényeg, hogy minden oldalról elzárja magát. Az apja szerint ezt tőlem örökölte, mert én voltam ilyen "bunkeres". Tény, hogy imádtunk az öcsémmel bunkert építeni, de hülye, hogy lehet ezt örökölni? :lol:
Ja, és hiába mutatom neki, hogy hogyan csináljon komoly bunkit, ő csak ilyen kezdetlegeseket készít. De annyira aranyos, sokszor a könnyem potyog amikor elkészül a műve és ő benne csücsül.
Lefotóztam az egyiket, megnézem, hogy van-e feltöltött elem és megmutatom.

Ibolya, aranyos lehetett a Geri, ahogy mutatta a picit. Gondolom az Encsi megsértődött, amikor azt mondta, nem szereti. Nem?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Képet majd holnap, egyik elem kimerültebb mint a másik. :x

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi, igen az még nekem is hiányzik, mármint a bevásárlóháló, de lesz hozzá :) De most az nem fért már bele (no meg azt csak újat lehet kapni) így majd jövő hónapban veszünk :)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Ibolya:picit???? :shock: Nem semmi a fiad :lol: , szegény Enikő, bár gondolom csak nevetett!!!!!

Zsu:jó a babakocsi, és mennyibe kerül egy ilyen csoda??????????? :shock:

Hol mennyit eszik a gyerek:tegnap anyós etett Anisszát mikor elmentünk, 140 körül eszik a gyerkőc, de ugye nem mindíg, raktam az üvegbe 160 ml tejcsit biztos ami ziher, erre nem bevágta mindet :shock: :shock: , múltkor ugyanezt játszották el csak 170-nel!!!!! :roll: Most vagy én éheztetem, de nem szokott reklamálni, vagy anyós tömi!!!! :lol: :lol: :lol:

Edith:jelentkezz :roll: úgy ég a pofám :oops: , tegnap láttam egy mesekönyvet és Boróka a nyuszi volt a főszereplője!!!!! :lol:

Zsandi:Zsombinak van egy felhúzós polipja, azt szerette az elején, de most :shock: , tegnap apja ki sem tudta szedni a kádból, mert nem akart kijönni...............a titok:2 db már nem használt cumisüveg :lol: :lol: :lol: öntögette az egyikkel a másikba a vizet!!!!! 8)

ÉS a fiam állítja, hogy mindenkit szeret 8) , tegnap kérdezgettem délelőtt, hogy szereti a Szonit......stb és mindre azt mondta, hogy IDEN!!!!!! :wink:

Na megyek, rendet kéne vágni a lakásban, holnapra :shock: nagy meló lesz, meg főzőcskézni, is.

Éééééééééééés nem is mondtam Nini baba(Zsombi hívja így) mostanában eszik este, 20-21 körül, majd 2-3 óra körül aztán már csak reggel :shock: :shock: .Elhiszem, hogy fáradt napközben max. 4-5 órát alszik azt is több részletben.

Nem bírom abbahagyni :oops: , múltkor Roland ment melózni, anyós nem volt még itthon, így gyorsan lefürdettem a nagyokat, Nissza az ölemben nnézegette őket, majd gyorsan Anisszát is, pont jókor mert már kezdett éhenhalni, így mikor fél 6kor csörgött anyóskám, hogy hazaért, mondtam neki, hogy már túl vagyunk a fürdésen!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Először voltam így este egyedül.
Ma este is megy el, azért nem valami jó így egyedül, mondtam is neki, erre mondja, hogy nem kell aggódni................na mondom csak Te lennél velük egyedül egy este, vagy netán 24 órát mint én :roll: , elmegyek egyszer a Julcsiékhoz aludni :mrgreen: persze csak viccelek!!!!!!!!!!!!Julcsi ne rémülj meg!!!! :wink:
na léptem :arrow:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Bocsi a sok szóismétlésért, de Zsombi már itt szórakoztat!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: Persze jó kifogás.

Edith:tényleg írj :(

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: