Új privát üzeneted érkezett!

Móni, ha lehet akkor én szeretném azt a meghívót - egy barátnőm áhítozik nagyon az iwiw után. Majd priviben elküldöm az emailcímet és naaagyon köszönöm! :D :D :D
Manapság egy iwiw meghívó valóságos kincs. :roll:

Reni, Peti szuper cuki!
Szép napot mindenkinek, megyek reggeliztetni meg ilyesmi!:-)

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Jó reggelit Mindenkinek!

Reni, most vasárnap, 25-én van az óraállítás. Petinek hogy tetszik az új kocsi? Nagyon vagányan feszít benne. :)

Csajok, én ettől a kiságytól a falnak megyek. Ágyneműtartós, ezért nem lehet nagyon mélyre letenni. Néztem, hogy ha feláll Milán, akkor a derekáig fog érni a rács, amin könnyen átbillenhet. Baromira veszélyes. Van még valakinek ilyen gondja? Ti hogy oldjátok meg?

Egyébként tegnap rémes esténk volt. A mindíg nyugis, jó alvó gyerekünk felpörgött és fél 12-ig ordított, ha le akartam tenni aludni. Bakker, ehhez mi nem vagyunk hozzászokva. Most olyan vagyok, mint az a bizonyos mosott ... Kitti, Meteor, el nem tudom képzelni ti ezt hogy bírjátok! Főleg huzamosabb ideig, állatira fárasztó lehet. De komolyan, minden elismerésem.

Ma megint megyünk kórházba, utána pedig vendégségbe.

Kitti: küld a címet, küldöm a meghívót!

Megyek én is, kezdek valamit az ábrázatommal.
Vendég
 


Kimike, nagyon nehezen bírjuk az éjszakázást.
Van úgy hogy a férjemmel már egymással üvöltözünk az éj közepén az idegességtől...nagyon durva, pedig szeretjük egymást. de majd mesélek Ádi éjszakáiról rémtörténeteket, ha hétvégén találkozunk.
Címet átküldtem priviben.
Nagyon köszönöm a barátnőm nevében is.

No megyek összrakom a lakást meg magamat, mert 11kor be kell mennem a céghez egy értekezletre, s előtte még Ádit is el kell hoznom a bölcsiből.

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 

 
 

Sziasztok,

Kimike,
én idegenforgalmi és szálloda közgazdász szakon végeztem.
Akkoriban ugyanis amikor kezdtem a sulit még szállodában dolgoztam. De már elmúlt :)

Tegnap Pancsinak sem volt egyszerű estéje, de most szegény tesómék szívták meg. Úgyanis már régóta szerettem volna kimoccani és bevállalták a bébiszittet. Pancsi fél nyolc körül elaludt, gondoltam tíz-tízenegyig biztos alszik, így elmentünk.
Amint mesélték 5 perccel azután, hogy kiléptünk az ajtón a Kisasszony felkelt. először még vidor volt, de aztán valószínűleg a fáradtság, meg némi fogfájás hatására elkezdett ordítani és semmi nem volt jó neki. Fél óra torkaszakadtából ordítás után végül tesóm befetette a kiságyba és masszírozta a lábát és ettől visszaaludt a Kisasszony.
Ki is ütötte magát rendesen, mert utána csak hajnali 3kor és 5kor volt egy-egy rövid ébredése.

Azért olyan szempontból jobb, hogy tesómék voltak itt, mert Guszti tuti 10 perc ordítás után hazarendelt volna :)

meteor
 
 


Sziasztok!

Köszi, hogy megnyugtattok, hogy nem is lógunk ki!

Nem semmi volt tegnap Mesi, reggel 6-kor szopizott, aztán 8 után aludt el, de felébresztettem, mert 9-re mentünk a dokinénihez. Hazaúton elaludt a babakocsiban, nem is reggelizett, és egészen 2-ig aludt! Aztán benyomott egy üveg kaját, még majdnem kevés is lett! Kész vagyok tőle!

Holnap este megyünk bulizni, laktanyás buli, egy panzióban a Körös-torokban svédasztalos, nem kiöltözős buli lesz, anyu vigyáz a gyerkőceinkre, remélem minden jó lesz a bulin is, és itthon is.

Képzeljétek el, milyen mákom volt! Elindultunk, hogy veszek valami jó kis tavaszi cipőt meg egy vékony nadrágot. Orosházán 4 üzletet végignéztem, nem volt semmi a tetszett volna, ami cipő jól nézett ki, az magassarkú volt, abban nem tudok járni, a nadrágok közül meg a szépek csípőgatyák voltak, viccesen állt rajtam. És hát drága is volt, max. 5000-et szántam a két holmira. Laci bemérgelte magát, átmentünk Szentesre, és mit találtam? 4200-ről leárazva a cipő 1900-ra, mert már csak 3 pár volt belőle, és csak 38-as. Aztán nadrág vadászás! 1 db világos drapp színű vékony gatyót találtam, tök egyszerű, de nem annyira csípő, felpróbáltam, tök jó! Már az ára se érdekelt, de aztán kiderült, hogy ez is le van árazva! 595 Ft-ba került!!!!!!!!!!!!!!! Végre valami pozitív dolog!!!!!!!!!!!! Mire hazaértünk azért volt egy kis negatív is, eláztam mint állat, mert reggel óta nem szopizott Mesi. Már csak este-éjjel-reggel szopizik, meg mikor már nekem nagyon kell egy kis ürítés...

Most megint nem tudom,mit akartam még... Mindjárt kitalálom!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Bocsi, mégse írok, mennem kell!

Kellemes hétvégét mindenkinek! Hétfőn jövök!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Mi már a második éjszakát nyűglődjük végig, nappal persze a fáradtságtól extra nyűgi, én totál hulla, ebből a két napból a férjem összesen 14 órát volt itthon, ebből 13-at alvással töltött persze.
:cry: :cry: :cry:

Szerintem megint fogügy van, csak most nem a fájásos, hanem a járulékos része a baj, amivel az a gáz, hogy nem tudok vele mit kezdeni. Amikor a foga fáj konkrétan, arra tudok adni Nurofent mondjuk, és akkor tud 3-4 órát aludni. Most kb. 20-40 percenként sír, vagy felébred, vagy nem, én biztosan felébredek. Pocakmasszírtól néha elmúlik átmenetileg a dolog, de ma éjjel kb. 2-2,5 órát volt a karomban összesen. Már nem nagyon bírom a dolgot :-(
Szörcsög és hasmenése van, egész éjjel mutatja, hogy fáj a hasa, és nem tud cumizni a szörcsögéstől, de nincs egyéb baj. Nem annyira híg a széklet, hogy betegség lenne, a szörcsögés is épp annyi, hogy őt zavarja, de nem lenne mit leszívni a nózijából. Szóval nem tűnik bacinak vagy vírusnak, hőemelkedése is csak egész pici van, ami fogzásnál nála totál normális. Nem tudok másra gondolni, mint a 6. fogára.
Nektek van vmi egyéb tippetek, hogy mi lehet?


Gabella!
A régiek közül van csomó májusi, meg még korábbi is, de Misi is május 19-én született, Mézgombi Julcsikája meg 26-án ha jól emlékszem. Colett Noija pedig 16-án.
Anno nézegettem a májusi topicot, nem nagyon pörgött, és ott írták valakinek, hogy inkább jöjjön a nyáriakhoz, a többi májusi is itt van. Hát én is ide jöttem.

Na megyek, mert épp üvöltés hallik...

Kata

Kép
wkata
 
 


Sziasztok!

Misi elaludt, lenne most néhány kérdésem:

- Ti használtok már fogkrémet? Mikortól lehet szerintetek? Nem nyelik le a babók?

- Vannak olyan dolgok, amiket már elzártok? Anyám azzal őrjített, hogy az öblítőt el kell zárnom Misi elől (a többi 5000 dolgot, amit szerinte el kell zárnom, már nem is említem - egy része valószínűleg helyes, de a méregtől gondolkodni sem bírtam). Ti hogy oldjátok meg a veszélyes dolgok és a baba elkülönítését? Vagy ez csak a mi paránk?

Na, volt még valami, amit meg akartam kérdezni, de most a fejemben sötét nagy üresség van... majd legközelebb.

Köszi,
Kata

Kép
wkata
 
 


Sziasztok!

Kata!
Én a takarítószerek egy részét a fürdőben tartom szekrényben elzárva, de egyenlőre a fürdőbe sem jut be, mert zárjuk az ajtaját. A mosószer, öblítő stb. nekem a konyhában van ( ott a mosógép is) a konyhaszekrényben, amit még nem tud kinyitni, mert elég magas és fent van a fogantyúja. Igazán még nem is gondolkodtam ezen. Peti inkább fióknyitogató fajta!!!! :lol: Egyelőre a saját ruháit pakolássza.

Éjjel Peti sírására ébredtem. Teljesen felhergelte magát, mire hozzámentem. Este a férjem becsukta a gyerekszoba ajtaját, mert hangosan tévézett. A lelkére kötöttem, hogy mielőtt lefekszik, ne felejtse el kinyitni. Háát, persze hogy elfelejtette, így nem hallottam, hogy Peti mocorog, majd sirdogál. Majd 1 órámba telt, mire visszaaltattam. Legközelebb, majd a férjemeet küldöm Petihez éjszaka! :twisted:

Peti legújabb szokása, hogy szuszimuszizik!!
Kép

Reni
Kép
prenata
 
 


Kata!

Fogunk még nincs, így fogkrém téma kilőve! :lol:

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok Csajok,

Wkata: mosószer, öblítő nálunk nincs Marci által elérhető állapotban, bár tudom, hogy ez csak egy volt a sok minden közül, amit említeni lehetne.
Ha végiggondolom nálunk is úgy van, hogy a kábeleken kívül, ami elé ma párnákat tettem, mert már nagyon rájár Marci igazából még nincs olyan, amit el kellene tüntetni.
Amit nem szeretek, az az, ha a porszívót kezdi el nyalogatni, akkor gyorsan elviszem onnan, de a porszívó nálunk nincs elzárva, hiszen nap mint nap használom.
A virágokkal vagyok úgy, hogy remélem nem fog ráindulni, mert azt sem tudom igazán máshova tenni, de talán nem lesz ilyen gond.

Reni: nagyon aranyos Petike, mi az a szuszimuszi???
Fogkrém: én megvárom, amíg felül is kijön 2 fogacskája és azután szeretném elkezdeni a fogainak az ápolását. Persze nem képzelem, hogy olyan szintű fogmosást rendezünk, mintha én mosnám a magamét, na de kicsi lépésekkel megpróbáljuk megismertetni vele :) !
Egyébként fogkefe szettet én már 4 hónapos korában vettem Marcinak :lol: ! Volt benne kettő olyan eszköz, ami a fogait masszírozza, azokat már használjuk régóta :) !

Reni: nagyon aranyos Petike, mi az a szuszimuszi???

Nemsokára megebédeltetem, ma borsófőzeléket készítettem neki gabonával dúsítva és egy kis almalével higítva, remélem fini lesz :) !

Nemsokára megyünk sétálni is, de ma nem maradok kint sokáig mert már megint fúj a szél :evil: :evil: :evil: !

Eni

Eni
marcy
 
 


Sziasztok!

A párom sikeresen elkavarta a fényképezőgép madzagját, így a gépen ragadtak a fotók :(

Képzeljétek, a tali után mi még körberallyztuk az IKEÁt, mert előszobaszekrény ügyben már lépni kellene. Kijáratnál meg összefutottam az egyik barátunk feleségével, vele is dumáltam, így 4 óra volt, mire hazaértünk. Márk ott nem evett, kimaradt az ebédje, és aludni is kb 20 percet szunyókált a babakocsiban. Azt hittem, majd milyen éhes és álmos lesz, ennek ellenére megevett kb 120 ml tejet, kipattantak a szemei, és itt pörgött nekem egészen este 7-ig. Akkor dőlt ki. :shock:

Ma reggel meg nagyot alkotott: összetörte az ébresztőórám, a távkapcsolóból úgy elszórta az elemeket, hogy nem is találtam meg, reggeli közben meg belenyúlt az orromba, és belülről úgy megkarmolt, hogy elkezdett ömleni a vér. Éa ekkor még csak fél nyolc volt... Juca, még mindig úgy gondolod, hogy Kinga extrán nehéz eset? :D

Képzeljétek, a második fogacska úgy bújt ki, hogy észre se vettük a közeledtét. Azóta Márk egyfolytában az én számban nyúlkál és tapogatja a fogaimat, hogy azok mik is :D

Fogkrém: Úgy tudom, addig nem ajánlott, amíg nem tud öblíteni és kiköpni a baba. Fogtisztításra én azt olvastam megfelelő ha egy pelenkadarabot megnedvesítes, az ujjadra csavarod és azzal megdörzsölgeted a fogacskákat. Az egyik barátnőm meg azt csinálta, hogy vett babafogkefét és odaadta azt rágcsálni a gyerkőcnek, így az közben tisztította a fogát.

Elpakolás: Mi nem vagyunk hívei a nagy elpakolós divatnak, a lakást is alig alakítottuk át. Mindössze a virágállványt száműztük, mert az borulékony ha fel akar állni és belekapaszkodik. A gyógyszereket persze olyan magasságba raktuk, hogy ne érhesse el. A mosószerek pedig mindig is a mosógép tetején voltak. A szekrényeket sem tervezem zárni, bár ez attól függ, mennyire lehet majd neki megtanítani a "nem szabad" dolgot. Lehet rákényszerülök.

Gabella, tényleg jó vásárt csináltál! Jó szórakozást nektek!

Reni, jópofa Peti ezzel az arccal :)

Nem tudom, ki kérdezte az áneműtartós ágyat. A miénk is ágyneműtartós, Faktum-os van. Nálunk a rács olyan magas, hogy én (igaz, én kicsi vagyok) alig tudok behajolni, jóval derék fölötti. Nem is tudom, ha le kell majd tenni a matracot, hogy fogom tudni megoldani. Így nem hiszem, hogy ha fel is állna, akkor ki tudna esni.

Kitti, jobbulást Ádinak. Milyen jó, hogy elutazhattok munka ürügyén pihenni kicsit.

Andi

amandi
 
 


Eni!

Felhúzza az orrocskáját és száját és fújtat. Csakúgy remegnek az orrlukai, persze közben nevet! :lol:

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Sikereren hazaérkeztünk a kórházból. Amíg az utcáról betoltam a babakocsit az épületbe csúnyán megáztunk. Itt szakad az eső. :(

Kata: mi is tisztítjuk Milán fogacskáit, de nem használunk fogkrémet, mert nem tudja kiköpni.
Mi nem igazán pakolunk el semmit, nincs is hová. A vasalót és az állványt raktam el biztonságosabb helyre, hogy ne tudja magára borítani. Mást nem. A kazetta, cd, dvd állandó játékszer.

Eni: elég bizarr ez a borsófőzi almalével hígitva. :D :wink:

További szép napot Mindenkinek! Ebédelünk és indulunk vendégségbe.
Vendég
 


Kimike: borsófőzi: tudom, nővérem is ki van akadva, miket kotyvasztok, de nagyon finom édes íze lesz az egyébként semmilyen ízű főzeléknek :lol: !
Egyébként Marci benyomta :lol: !

Kitti: én is akartam írni, hogy milyen jó lesz nektek a wellness hétvége, most már csak azt kell eldönteni, hogy mikor mentek :) !

Gabella: tényleg jó vásár volt, örülök, hogy nem kellett súlyos ezreket kidobni, ha így is meg lehetett oldani :) !

Eni

Eni
marcy
 
 


Eszembe jutott még valami, amit nem írtam tegnap.
Volt ugye nálunk a védőnéni és kérdezte, hogy hogy állunk a kukihúzogatással. Mondtam, hogy füdés közben minden nap csináljuk, de igazából nincs nagy változás.
Mondta, hogy semmi gond, a doki 2-3 éves korig egyébként sem nyúl hozzá. Amikor aktuális lesz, akkor Ausztriában lehet kapni egy krémet, amivel bekenik, 2 órára bedunsztolják (fogalmam sincs, hogy így kell-e írni :D ) és utána simán fel lehet húzni.
Majd megkérdezem pontosan a krém nevét, mivel még nem aktuális ezért nem írtam fel.

Azért ez jó hír a jövőre nézve, szerintem :) !

Eni

Eni
marcy
 
 


Eni: ez nagyon jó hír!!!!! Nekem ez a mumusom. Ha majd megkérdezed a krém nevét, akkor hozatok is egy ismerőssel, aki gyakran jár Bécsbe. Ezek szerint itthon nem kapható ez a krém?
Vendég
 


Eni!

A krém neve engem is érdekel majd! Igaz, most teljesen visszajön, amióta hülye dokinéni visszarántotta, de a sógornőm ( 2 fia van)azzal ijeszget, hogy még simán letapadhat a húzogatás ellenére is :?: :!:

Kimike!
Miért voltatok kórházban?

Itt esik az eső! :cry:

Reni
Kép
prenata
 
 


Képzeljétek, holnap este megyünk pizzázni a barátnőmékhez gyerekmentesen!!! Már alig várom! Olyan jól esik néha Peti nélkül kimozdulni!

Viszont ma éjjel ketten leszünk petivel. Párom dolgozni fog! :(

Reni
Kép
prenata
 
 


Ádinak nagyon boldog hófordulót kívánok!!!

Kép
Kép

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!!! :D

Megint eltűntem, de többnyire képtelen vagyok időt szakítani, hogy a gép elé üljek!!! :cry:

Kukitéma: hát nálunk kukiból dömping van :lol: de szerencsére nem volt eddig baj. Ilyen kicsi korben még nem kell foglalkozni a témával, ugyanis azok a mirigyek amelyek a bőr alatt esetlegesen felgyülemlő váladékot termelik még inaktívak. 2 éves kor után kell erre fokozottan figyelni. Nekem ezt mondta a gyerekorvosunk és eddig ez be is vált, remélem Ádival sem lesz gond.

Sajnos nem tudom, hogy Pesten hol lehet Clarks cipőt venni, azt azonban tudom, hogy goromba ára van. Ti nem babaszobáztok? Én rengeteg szupi márkás kisruhát veszek ott Ádinak és adom el azokat, amiket már kinőttünk! Szerintem nagyon jó lehetőség, ebben a korban nem igen tudják még elnyűni a ruhákat, valami csodákat szoktam találni. Gyakorlatilag még semmit szinte nem vettem Ádinak boltban!

Ádi két napja nagyon nyügi, most már tuti lesz végre foga, mert üvölt ha bármi hozzáér az ínyéhez, ezáltal etetni is kész kaland, mert mindenáron ki szeretné pöckölni a kanalat a szjából. De az anyák varázslók, így azért beletuszkolom a kajcsit. Ma brokkolit ebédeltünk! A nagyfiaim ezen teljesen ki vannak akadva, kész babakínzásnak tartják, ugyanis ők a legsúlyosabb fenyegetések kilátásba helyezése mellett semm ennék meg a brokkolit! Zöld karfiolnak hívják és menekülnek ha csak meglátják. Pedig én imádom és Ádi is nyeli, mint kacsa a nokedlit!

Készültök már a Húsvétra?? Én ma megcsináltam a tojásfákat, feltettem a húsvéti ablak és ajtódíszeket, olyan szép tavaszi hangulata lett a lakásnak! :lol:

Na, megyek, mert fiatalúr fellázadt és a mosógépen is lejárt...
Itt is ömlik az eső! Hű, de utálom....
Szép napot!

Évi
Kép
Kép
Kép
mamavica
 
 


Sziasztok!

Láttam a talis képeket, nagyon édesek a babák.

Reni!
Petike nagyon nagy fiú lett.Igazi kis vőlegény.

Kitti!
Sajnálom, hogy a férjednek ilyen tortúrán kellett átesnie.
panna ezt a hetet kihúzta a bölcsiben de sajnos már ma reggel ki kellett pórszívózni az orrát.
nemsokára megyek érte kiváncsi vagyok milyen állapotban lesz.

Gabella!
Nagyon ügyesen vásároltál!

A férjemet ma műtötték ( térd-porcleválás), úgy néz ki jól sikerült, holnap remélem hozhatjuk haza.

Kép

Kép
katus73
 
 


Köszönjük a köszöntést Reni!

Képzeljétek Ádinak nincs gondja fütyi ügyben. Az apja meg rém büszke rá emiatt.

:oops:

Most jöttem meg az értekezletről, majd este írok. Most játszom Ádival mert reggel 8 óta nem láttuk egymást és már nagyon hiányzott a kis kópé.

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Kitti!
Ádámnak boldog hófordulót kívánok!

Reni!
Jó a képed!

Kép

Kép
katus73
 
 


Megjöttünk a sétából és a bevásárlásból, most végeztem ki egy twixet :lol: :lol: :lol: !

Kitti: Ádinak boldog hófordulót, már ő is igazi kislegény :) ! Na meg hogy a fütyivel sincs gondja, hát szerencsések vagytok.

Katus: ha többet tudtok a férjedről írd meg, mennyi idő a felépülés?

Mamavica: nem baj, ha nem tudsz rendszeresen jönni, de ha van egy kis időd, adj életjelt magatokról :) ! Nem feledkezünk meg rólatok :) !

Írtam sms-t a védőnőnek, hogy küldje el a krém nevét. Ha válaszolt, akkor továbbítom az infót nektek :) !

Mivel Marci nem aludt a levegőn, ezért most dőlt ki, úgyhogy van egy kis pihi.
Még nem is írtam, hogy az utóbbi napokban be nem áll a szája :lol: . Mozgásban is nagyon gyorsan fejlődik, ma eljutott a konyháig, ami a nappalitól számítva a legtávolabbi pont a lakásban :) .

Na, lazítok egy kicsit és várom a párom :P !

Eni

Eni
marcy
 
 


Üdv.

Na mondtam én, hogy ritkábban jövök...de azért reagálok, max. írok egy regényt, ti meg majd szépen elolvassátok. :D
Az előbb beszíneztem a hajamat, mézszőkére...hát világosodott vagy fél árnyalatot (se). Legközelebb szőkítőt veszek, az tutira hatásos!

Colett, Máténak utólag boldog születésnapot! Isten éltesse még jó sokáig!

Kitti, de nálunk nincs szopi...sebaj. Állítólag én nem voltam ilyen, én jót aludtam a saját ágyamban, de amint nagyobb lettem, volt olyan, hogy bebújtam anyukámék közé, nekem mindegy volt, hogy mit csináltak. :D
Ádinak boldog hófordulót.
Én a Vigantolnak szupi helyet találtam, van az asztalon egy lámpa, arra teszem, ott nem veszik el, csak ha a cica véletlen leborítja, és elgurul...
Kikapcsolódás miatt irigy-irigy-irigy. Sárgulok...

Reni, jók az új képeid! Egyébként nem lehet, hogy Peti a fogzástól "hörög"? Mert a bnőm lányánál pl. a sok nyál okozza, neki az orvosunk mondta, és néha az én Petimnél is észreveszem ezt a tünetet.
Mi is májusiak vagyunk ám! :D Én az óraállításról teljesen elfeledkeztem...

Marcy, én is elég ritkán hordom a szemüvegemet, leginkább csak vezetéshez meg néha a gép előtt üléshez, de mindig az asztalomra teszem, bele a tokjába, mert ha Peti rátalál, és véletlen leszedi, akkor sem lesz baja. :o
Hát akkor jól mértétek a kiskrapekot. Peti szerintem a legközelebbi mázsáláson fogja elérni a 9,5 kg-t, de hogy mennyit fog addig nyúlni???
Nálunk Peti a főtakarító. Én nem bírnék naponta porszívózni pl. Ma a férjemnek lazsálós napja volt, vagyis lecsúsztatott egy egész napot. :) Igaz, most nincs itthon, szokásához híven az autót szépíti, az okot ld. lentebb.
Nálunk Peti előszeretettel nyaldossa a gégecső végeit, hiába teszem el, megtalálja...én ráhagytam, így nyal rajta kettőt, azt kész.
Én születése óta nem nyúltam Peti kukijához, a felkészítőn és az orvosnál is azt mondták, hogy majd egyéves kora után...én betartom. De ha a férjemből indulok ki, lesz gondja, de ezzel ráérünk később foglalkozni.

Gabella, Peti kéthósan kapott olyan E-betűset, amikor campylobacter fertőzése volt. Akkor használt neki, utána kapott Ceclorettát és Amoxicillint, mikor a mandulájával volt baj.
Ez a szülinapos dolog jó kérdés: Peti a keresztszüleitől biztosan játékot kap (a keresztanyja a Gulliverben dolgozik), a mamámék úgyis pénzt fognak adni, hogy vegyünk valamit, én meg...az az igazság, hogy mindene van. :o Még érintésre különböző hangokat adó Pluto kutyusa is (de hogy hol lehet, azt nem tudom).
Zenélős FP csigánk is vagyon, imádja Peti kiszedni belőle a formákat... :o
Mesi jól bírta kaja nélkül. Nálunk max. 4 óra, amit napközben Peti kibír, és hajnalban nem kap kaját.
Ügyesen vásároltál, tényleg mákod volt! :)

Mári, a fogzásról írtam! Hogy akkor mi van ezzel, hogy a láztól jön a fog, vagy a fogtól a láz... :D
Vencusnak gratula az új tudományhoz.

Kimike, az az igazság, hogyha Pesten vagy környékén járunk, annak nálunk egy oka van, Skoda-talira megyünk. Én meg nem szeretek ketté osztódni, mikor a kosdi tali volt, akkor is egyik helyről mentünk a másikra, majd vissza. És így sehol sem tudtam úgy igazából lenni...
Nálunk esik!!! A férjem meg tiszta ideg, mert holnap viszi a kocsit mosatni, mert viszi ki a Carstyling kiállításra, és oda tiszta kocsi kell(ene).
Nem tudom, a mi kiságyunk legalacsonyabb magassága a földtől számítva kb. 25 cm (eredetileg ágyneműtartós, de mi nem vettük meg hozzá a fiókját), és erre jön a 7 cm vastag szivacs. Petinek most az ágy legfelső része a válláig ér. És ő közel 80 cm magas. Szóval nem hiszem, hogy baja lenne Milánnak.
Petinek is ezek a játékai...dvd-lemez, cd-lemez, videókazetta. :)

Meteor, szerintem lehet fagyasztani a sütőtököt...de ahogy Wkata írta, pürésítve is. Én megértelek, én bezzeg mehetnék bulizni, mert én jószívvel hagyhatom itthon a gyereket a férjemre, anyukámra és az öcsémre, de én már rég leszoktam erről, vagyis inkább rá sem szoktam.

Wkata, Petinek még nincs foga, de azt hiszem az Elmexnek van olyan fogkréme, amit le lehet nyelni. (Megjegyzem, én nagyon sokáig nyeltem más fogkrémekből, és még élek.) Egyébként állítólag egy jó ideig megteszi a sima vizes textilpelus is.
Elzárás nálunk nincs. Érdekes, hogy a fürdőben Petit csak a kis hajlakkos flakon érdekli, a kád széléről meg csak a samponos flakonokat hagyom, hogy leszedje, azokat (egyelőre) nem bírja felbontani. Nem azt mondom, hogy az orra elé kell rakni, de teljesen úgy sem tudod elzárni, mert a gyerek sem hülye, és rájön, hogy hova kell mennie, max. a magasság jelenthet megoldást egy ideig.

Mamavica, nálunk nincs húsvéti készülődés...az az igazság, hogy nálunk a húsvét a rokonok fogadásából áll, ill. a férjemék indulnak útnak húsvét hétfőjén.

Katus, jó, hogy sikerült a műtét, remélem, holnap mehet haza a férjed!

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk tanácsadáson, mérésen, utána elmentünk Csandyékhoz Gergőt felköszönteni, és hazafelé jól eláztunk... Ill. csak én, Julcsin volt esővédő, ő jót aludt, míg én szakadó esőben desszantoztam vele.
Julcsika 10 kiló 5 deka, és 76 cm. A dokink egy kicsit régebbi évjárat, a memója nem mindig tökéletes, pl. azzal indított, hogy ugye Julcsi már betöltötte az egy évet. :shock: Mert hogy olyan nagy... Megbeszéltük az oltásokat, mivel ősszel szeretném bölcsibe adni. A dokink szerint csak oltásokkal felvértezve mehet közösségbe, és még azt is megjegyezte, hogy jobb lenne, ha csak oviba menne majd. Hát, kicsit lestem, mondtam neki, hogy én is szeretnék még otthon lenni vele, de dolgoznom is muszáj. Ja, bónuszként még felfedezte, hogy Julcsi egyik szemére kicsit kancsal (megjegyzem, eddig nem vette észre, meg azóta sem tudom, melyik szeméről beszélt, mert én nem látok semmi eltérést), így majd mennünk kell szemészetre. Egyébként meg volt elégedve Julcsi fejlődésével, produkálta magát a kiscsaj, mutogatott, integetett, pedig már elég álmos volt.

A barátnőkkel kapcsolatban nekem is hasonló a tapasztalatom, eléggé lemorzsolódtak. De nem csak az én barátaim, hanem a férjem haverjai is. Gondolom azért, mert tudják, hogy mi általában együtt járunk el itthonról, így már őt sem hívják, mivel ketten ritkán jutunk el, maximum apósomra tudjuk rábízni Julcsit. Viszont bulizni már voltam háromszor is, csajbulik voltak, a férjem akkor szerepjátékozott, Julcsi meg anyával volt. Már megszoktam, hogy akkor találkozom a barátnőimmel, ha én keresem őket, és hívom el őkat valahová. De én azt mondom, eljön az én időm is, amikor ők majd szülnek, az én lányom már rég sulis lesz, és eljárhatok bárhová, ők meg irigykedhetnek. :lol:

Kitti, jó mozizást nektek, és jó pihit a wellness hétvégén! Mi is voltunk még novemberben Debrecenben 3 napot, és kicserélve jöttünk haza. :)

Reni, nagyon édes Peti azon a képen! :lol: Jó pizzázást nektek! Az utazással kapcsolatban, mi hétvégente így szoktunk menni, vonat, gyerek, motyó, babakocsi, tömeg... stb. Imádom..

Kimike, a mi kiságyunk is ágyneműtartós. Mi akkor tettük a legalsóra, mikor Julcsi felállt. Én is szeretném, ha kicsit magasabb lenne, de azért remélem nem billen át rajta. :roll:

Wkata, sajnálom, hogy így megszenvedtek a fogacskákkal. :( Nekünk még egy sincs, de ha belegondolok, még nem is hiányzik...
Én próbálkozom a veszélyforrásokat elzárni, pl. a számítógép előtt egy összecsukahtó szék van, a virágokat a járóka mögé tettem (nálunk a járóka csak játéktároló, nem szeret benne lenni), a fürdőbe meg nem tud kimenni. A konnektorokba meg holnap veszünk biztonsági dugaszt. Persze ettől függetlenül minden nap kirámolja a pizsamás fiókokat, és minden egyes elérhető papírt begyűjt, imádja őket. :)

Gabella, mi is szoktunk a Körös-torokban kirándulni, nagyon jó hely. :) Jó szórakozást nektek!

A sütőtököt én úgy csináltam, hogy megsütöttem, majd krumplival vagy rizzsel pürésítettem, és kiadagolva tettem a fagyasztóba. Így egyszerű, mert csak pár perc olvadás, és mehet az arcba. :)

Na, lelövöm magam, és besegítek apának, mert tereget, csak közben Nyuszó meg sprintel utána...

puszi

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok Csajok.

Segítsetek! Néhányótok példáján felbuzdulva én is csináltam magamnak egy blogot, méghozzá a www.blog.hu oldalon. A helyzet az hogy sehogyan sem sikerül képeket feltöltenem, nem találom az erre vonatkozó dolgokat a szerkesztős oldalamon.Odáig jó vagyok hogy feltöltöttem a fotókat csak nem tom hogyan kéne csinálni hogy meg is jelenjenek.Van valami blogszakértőnek ötlete? :D

Kimi, holnap séta kora délután ha jó lesz az idő?

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Sziasztok!

Először is: Ádám, boldog hófordulót kívánunk! :)
Kitti: Ádám csak délig van bölcsiben? De jó nektek! Milán egész műszakot fog húzni sajnos. :( :( :(
Ha holnap nem esik, akkor ebéd után sétálhatunk. Kb. 13 óra körül eszik Milán és utána, oké? Barátnőd megkapta a meghívót? Bloggal kapcsolatban sajnos nem tudok segíteni.
Hogy ma mennyire trutyi idő volt/van!

Képzeljétek, Milánnak kijött a 8. foga. Szóval a tegnap esti műsor valszeg ezért volt. Kis drágám, egy kis hős. Ma este már szépen elaludt magától.

Reni: a sok bukás miatt kellett megint mennünk a kórházba, mert újból megultrahangozták a gyomrát. Úgy néz ki, hogy lassan tényleg kinövi.
De jó Nektek, jó pizzázást!

Gabella: szuper, hogy ilyen olcsón tudtál jó dolgokat venni. :)
Mesi miket csinál már?

Katus: jobbulást a férjednek!

Méz: én is ezt mondom, hogy eljön még a mi időnk!!! :) Én már nem bánkódom a lemorzsolódott barátokon. Mondjuk elég rossz érzés egyedül shopingolni, hát fagyizni azért nem ülök be egyedül, hülyén nézne ki... :D

Eni: de rendes vagy, hogy megkérdezted a védőnőt a krémről! Azért ez sokkal barátságosabb megoldás. Az egyik ismerős kisfiúnak most oldotta meg a dokibácsi, szegényke 2 napig fájlalta. Az anyukája azt mondta neki, hogy a doktorbácsi majd meggyógyítja a kukiját, ő pedig szépen, fegyelmezetten várta, aztán pedig nagyon sírt és csalódott, hogy nem is gyógyította meg, mert fáj neki. Úgy sajnáltam szegény kisfiút. És ha ez elkerülhető, akkor tutira beszerzem a kencét.

Meteor: és milyen volt a tegnap esti buli? Gusztival voltatok kettesben?

Ex: már akartam írni, hogy köszi a kukoricafőzi tippet. Azt hittem, hogy valami különleges babarecept szerint készítitek.

Megyek elteszem magunkat holnapra. Jó éjt Mindenkinek, kevés ébredéssel, sok pihenéssel!
Vendég
 


Sziasztok!
Eddig nem volt netünk...új olcsó szolgáltató... :?
De most sem tudok írni olvasni, csak épp beleolvastam.
Katus! Férjednek gyors regenerálódást!
Ex! Ja! :D Ok! Lassú a felfogásom, vagyis nem is fogtam fel...
De szerintem egyszerű, a fogzás NEM okozhat lázat, a láz viszont okozHAT fogzást! Tehát a láz mástól van... :D

nyírom a férjem haját...

sziasztok

Mári

Kép
mári
 
 


Sziasztok, képfeltöltés kérdését megoldottuk.:-)

Majd írok csak most takarítunk családilag. Ádi segít a mosott ruhákat szétszórni a szőnyegen.

:-)

Pusz

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Kitti,
sajnos minden blogszolgáltatónál máshogy működnek a dolgok. Csinálj freeblogosat, abban tudok segíteni :)
Ja és utólag is boldog hófordulót Ádinak. Jobban van már?

Kimike,
jó volt kimoccani, de most nem édes kettes volt, hanem néhány (blogos :) ) ismerőssel találkoztunk. De már fél11-re itthon is voltunk. Tudva azt, hogy éjszaka lesz még pár ébredés, meg kelés reggel 7kor én nem bírok tovább maradni.

meteor
 
 


Jó reggelit Mindenkinek!

Kitti: most jöttem ha a corából, szakad az eső. :(

Megyek kipakolok, főzök, majd később jövök.
Vendég
 


szóval most jöttem haza :lol:
Vendég
 


Kimike, tényleg nagyon szar egy idő van kinn, halasszuk holnapra? Bár még kisüthet, fene tudja, bolond egy március...

Rita, már megoldottam a fotó kérdést. :D Lásdd a blogban.

Hú csajok, annyira menő lettem most hogy nekem is van blogom.
:D

Megyek főzni.

Pusz

Kitti

Ja, Ádinak adtunk homeopátiós bogyókákat s úgy tűnik valamit használnak a köhire. :)

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Kitti, hallottad, hogy meghalt Kaszás Attila? Annyira ledöbbentem. 48 évesen. Borzasztó. :( :( :(

Hát ha kisüt, akkor talizhatunk, de nem úgy néz ki. Remélem holnapra jó idő lesz. Most elképzelni se tudom mit csinálok Milánnal a lakásba bezárva egész nap.
Vendég
 


Mári!

Okozhat a fogzás lázat.
Nagyon kevés esetben, sokkal kevésbé, mint azt korábban mondták (akkor mindenre ezt mondták), de előfordul.
Mi ugyanis voltunk teljes kivizsgáláson a folytonos hőemelkedés / magas láz váltakozása miatt, és mindenféle mintavétel, tenyésztés, anyám tyúkja után full egészségesnek minősítették Makit a Heim Pálban, nála a fogzás okozott 39,6-ot többször is.

Most másra nem tudok reagálni, majd este még jövök.

Puszi,
Kata

Kép
wkata
 
 


Sziasztok!

Peti alukál, a férjem elment az autókiállításra...háromra ér haza, remélem is, mert ötre megyünk az utolsó felkészítésre a keresztelő előtt. Petit majd megetetem, és berallyzok vele a városba (itt még nem esik, de viszek ernyőt Peti fölé), hátha találok neki egy fehér szandit a jeles alkalomra...
Már kimostam, lassan valamit normálisat kéne ennem...ehelyett itt ülök. :)

Gombi, Julcsika súlyilag lekörözte a szegedi vőlegényét, de hál' Istennek magasságban (még) nem. :D Nálunk meg az ismerőseimnek híg az esze, egy héten belül kb. hárman kérdezték meg, hogy Peti mennyi idős, és megjegyezték, hogy ugye ő már a második gyerkőc... :o
Nálunk egyévesen kötelező szemészeti szűrés van, majd ahhoz viszem Petit, akihez én is jártam (ill. vittek). De a háziorvosunk már Peti törpekorában megjegyezte, hogy az egyik szeme kisebb, mint a másik, ahogy nekem is...
Ha sikerül, én is megyek dolgozni, de egyelőre bölcsit nem kell keresnem, mert a nagyszüleim örömmel vállalják a gyereket.
Mi tegnap nem áztunk, én felvettem a műanyag kabátomat, az esernyős kocsin meg jó szolgálatot tett a bevásárlóháló, mert tökéletesen tartotta az esernyőt a babakocsi felett. :)

Kimike, foghoz gratula. Én Petinek nem különösebben főzök külön, ill. annyi, hogy ő a főzit rántás-habarás nélkül kapja, de ha azzal kapná se okozna nála gondot, mert nem liszt vagy tejérzékeny.

Mári, sebaj...értettem én, hogy mit írsz. :D Én egy hete tartottam "birkanyírást".

Kitti, ügyi vagy, hogy csináltál blogot, Petinek azért nincs, mert arra már nem jutna időm...

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Kimike, igen, hallottam. :cry: És csak 47 volt. Tegnap este már ki volt írva a Story TV-n. Tudod nagyon sok hozzá hasonló színésszel találkozom a munkám miatt, de igazán kevesen vannak, akik emberként bánnak még az újságíróval is. Ő ilyen volt, és egyébként is nagyon jó ember. Elképzelni nem tudom hogyan fogja mindezt feldolgozni a felesége, a kétéves kisfiukról nem is bezélve. Nagy tragédia ez. Óhatatlanul belegondoltam, mi lenne, ha velem ilyen történne...szerintem én túl sem élném ha elveszíteném a férjemet. :cry:
Sebaj, sétálni megyünk majd holnap. Mi most délután kocsiba ülünk és elmegyünk venni Ádinak nagyfiús cipőt meg nagyfiús autósülést. Nem lesz olcsó a túra. :roll:

Ági, én is azon morfondírozom hogy mikor is fogok blogot írni és ha oda leírom mi van velünk, akkor mit írok Nektek? Aztán eldöntöttem hogy oda kicsit más aspektusból fogok írni majd. :P

Megfőtt ádi ebédje: krumpli, répa, csirkemell mix.:-)Nyam. Még az apja is megirigyelte. Mi viszont megyünk apósomhoz ebédelni.

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Kitti: sétáljunk holnap, trutymák az idő nagyon.
Számomra az a döbbenet, hogy mostanában sok haláleset történik 50 év körüli emberekkel. Családunkban is augusztusban történt. Beszélgettünk a férjemmel, hogy tényleg addig kell tartalmasan, boldogan élni az életedet, amíg tudod. Ki tudja mit hoz a holnap.

Képzeljétek, úgy alakul, hogy kimehetnék Írországba 4 napra. De Milánt itthon kellene hagyni. Ahová megyünk ott nincs rácsoságy, köztünk még soha nem aludt. És városlátogatni se lehetne könnyen vele. A szállás ingyen lenne. Férjem azt mondja menjünk, vissza nem térő lehetőség, viszont én el sem tudom képezelni a dolgot. :roll: Szerintetek?
Vendég
 


Kimike, oké, séta holnap.
Férjem anyukája karácsonykor halt meg, 56 évesen, akkor nagyon kiborultunk. :cry:

Írország? Hááát, nem tudom mit tennék a helyetekben, őszintén. De sanszos, hogy elmennénk. Őnző disznók vagyunk.:-)

Megyünk vásárolni.

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Sziasztok!

Előszor is Ádinak nagyon-nagyon boldog hófordulót!

Kimike: az biztos, hogy soha vissza nem térő alkalom. Ha jól elvan Milán mással, és Nektek nem okoz problémát másnál hagyni, akkor miért ne? Mondjuk én nem biztos, hogy mennék (ma, most jól elbeszélek magam mellett), de az a helyzet, hogy Kornél nálunk még szopik reggel és este és igényli is. Így ez egy kicsit problémásabb lenne. Meg az az igazság, hogy nekem piszok módon lelkiismeretfurdalásom lenne, ha itthon hagynám. De minden ember és minden babó más. Szerintem ezt Ti tudjátok a legjobban, hogy Milán mit bír.

Sajnos én Kaszás Attiláról most olvastam. Borzalmasan nyomaszt a hír! :( :cry:

Gabella: nagyon örülök a jó vásárnak!

Reni: Peti igazi huncut! Nagy vagány lesz!

Kitti: voltunk fodrásznál, és nagyon jól bírta. Szinte végig vigyorgott. Persze ez köszönhető annak, hogy saját bejáratott házi fodrászunk van unokanővérem személyében! Az a welness hétvége nagyon jó! Ha nem tudtok menni, mi szívesen megyünk és utána elmesélem milyen volt, s megírhatod a cikket! :lol: (Szerintem visszautasíthatatlan ajánlat!) Hova mentek?

Ex: akkor ezek szerint keresed az állást és a közel jövőben tervezed a munkát? (lehet, hogy írtad, de nagyon felületesen olvastam csak :oops: )

Tandika, Juca: merre vagytok? Hiányoztok ám! Gyerünk lányok!

Rólunk: Kornélnak még mindig van egy kis hasmenése, viszont el sem hiszem, de az utóbbi napokban nagyon jól alszik. Reggel 7 helyett 8-fél 9 magasságában kel, és éjjel is max kétszer ébred meg. Ami kész csoda, ha figyelembe vesszük, hogy éjjel is hasmenése van a drágámnak! Remélem most már vége lesz ennek a nyavajának. A jó időt pedig piszok módon várjuk újra, mert ez a trutyi már kiborít!
A barátnőkkel hasonlóan állok, mint Ti, bár nekünk nagyon sok gyerekes házaspár ismerősünk van, akikkel gyakran összejárunk. S mindenhol két fiú van! :lol: Ugyanakkor új ismeretségekre is szert tettem. Olyan babás anyukákkal ismerkedtem meg, akiket eddig nem ismertem. Mindenek van egy jó, meg egy rossz oldala. Viszont amióta Kornél megvan, sokkal szorosabb lett a húgommal a kapcsolatom pl. Addig is jó testvérek voltunk, csak ők Pesten élnek és így ritkán találkoztunk. Most viszont sűrűn járnak haza, és mindig jönnek (van, hogy szinte egész napra és besegítenek Kornél körül).

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Sziasztok!

Ádinak és Petinek is boldog hófordulót!

Ex! Tényleg, ti is májusiak vagytok! Remélem, egyszer legalább veletek tudunk találkozni! Na meg Katusékkal!

Fogkrém téma! Én is úgy tudom, hogy amíg nem tud a gyerek köpni, nem szabad! Ez olyan 2 éves koruk körül van, de mi csak az ovikezdés előtt pár hónappal kezdtünk Lackóval fogkrémet használni, még akkor is sokat lenyelt belőle. Simán vizes fogkefével elég neki megmosni, és az se rossz, ha játszik a fogkefével, utánozza a szüleit! Lackóval úgy csináltuk, hogy fürdéskor a kádban az apja először megsikálta a fogát, aztán odaadta, hogy ökörködjön vele egy kicsit. Mesi másfél fogát még nem fogkeféztem, de lassan időszerű lesz.

Gombi! Körös-torokba mi nem sokat járunk, pedig itt van 40 km-re... Majd a nyáron lehet, kinézünk!

Babaszobán az apróhirdetésekben, vagy hol lehet ilyen szupi babaruha bizniszt bonyolítani???

Bocsi, most megyek, készülődünk, igaz, csak 6-kor indulunk, de már be vagyok sózva!

Pusz mindenkinek!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Én is be vagyok már sózva az esti pizzázás miatt. Mi visszük a desszertet, így kétfajta sütit összeütöttem. A férjem elment horgászni. Remélem időben hazaér, mert ha nem, én elmegyek nélküle is!

Kimike!
Én biztos nem mennék, mert nálunk még napi 4-5 szopi van. Ha tápis lenne, talán. Nem tudom. És ki lenne Milánnal? Én egyedül anyámra merném hagyni. Őt ismeri Peti a legjobban!

Képzeljétek, amióta Peti kompozik, mindig összeszed 1-2 lila foltot. Épp mondtam a férjemnek, hogy ha meglátná a védőnő, még azt hinné, hogy verjük a gyereket! :roll:

Nem tudja véleletlün valaki, hogy hol tudnék Fischer Price kutyust venni, akár webáruhban is. ( ez az a bizonyos kutyus, ami mondokát mond stb.)

Másik kérdésem: aki már adott sajtot a babának, milyet és milyen formában? Milyen gyümilevet adtok babának, már aki ad?

Ex!
Ti mikor tartjátok majd Peti névnapját? Én az április 29.-ét néztem ki, mert a júniusi nekünk közel van a szülinaphoz.

Petinek boldog hófordulót kívánok!

Kép

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Milánnal anyukám lenne, én is csak rá merem bízni egyenlőre. Nálunk már csak este és reggel van szopi, de az esti olyan, hogy kettőt beleszív, aztán utána hasravágja magát és vigyorog. Ezt párszor eljátszuk és ennyi. De a tápszert utána bevágja. Ő egyébként saját magát szoktatja le a szopiról. Mikor mennénk, addigra már szerintem egyáltalán nem fog szopizni.

FP kutyust nem tudom hol lehet venni. Nekünk zenélő csigánk van, de nem lelkendezik érte túlságosan Milán.

Sajt: mikor ebédre zöldséget kap husival, akkor szoktam ráreszelni trapistát. De kapott már a mackósajtból is, de csak picit kenyérrel.
Milán csak gyümilevet iszik. Se babatea, se víz. A Corába szoktam venni, a gyermekosztályon van kifejezetten babagyümilé.
Vendég
 


Ex: boldog hófordulót Petinek!
Vendég
 


Reggel nem tudtam mindenre reagálni, mert Pancsi elkezdett ordítani.
Azóta megint volt egy ordításos jelenet, pedig ez egyáltalán nem jellemző rá.

Kimike,
én biztos nem hagynám itthon, de persze mások vagyunk. De itthon sem maradnék, hanem megpróbálnám megoldani, hogy vihessem.
Végül is a repülő ingyen van, szerintem a városlátogatást is bírná a gyerek.

Mondjuk nekem tegnap jelentette be Guszti, hogy a tanfolyam legutolsó része, amire a cége küldi valszeg Londonban lesz, szeptemberben pedig Spanyolországban lesz valami céges meetingjük. Én mondtam is neki, hogy no problemo, Pancsival boldogan elkisérjük :)
Gondolom majd a szállásra rá kell fizetni, meg a repjegyemet is ki kell fizetnünk, de ki nem hagyok ilyen lehetőségeket :)
Londonban simán elcsavargok a gyerekkel több napon át, Spanyolhonban pedig még nem is jártam, úgyhogy duplán kiváncsi vagyok rá!

Wkata kérdezte asszem még korábban, hogy a tisztitószereket stb. hogyan helyezzük el. Nos, nálunk nemrég készült el a fürdőszobaszekrény és abban van, de majd asszem veszünk rá kinyitásgátló bizét is.

Sütőtöktippeket köszi.

Ma édesburgonya volt az ebéd, de ez ma annyira nem jött be a Kisasszonynak, bár azt hiszem inkább az általános nyüglődés lehetett az oka.
Most meg fekszik a szőnyegen és morcog :)

meteor
 
 


Ja és persze boldog hófordulót Petinek!

meteor
 
 


Hali!

Köszike a köszöntéseket...őszintén megmondva én el is tájoltam magam... :oops:

Kimike, én is önző vagyok, én mennék kettesben a férjemmel. Igaz, nekem nagyon jó dolgom van, mert van kire jószívvel ráhagyjam a gyerekemet.

Voltam Petivel sétizni, vettem neki kisszandit. Nem márkás, de bőr a belső része, van harántemelése, és képzeljétek, még tetszett is neki! Sokkal stabilabban megáll benne, ha elengedi azt, amiben kapaszkodott. :)

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok Csajok,

most gyors leszek, de még jövök :) .

Ma taliztunk Oriandyval, este mellékelek képeket, csak még nem töltöttem le. Nagyon jó volt, a fiúk (Marci és Dani) is jól megértették egymás :) .

Ex: boldog hófordulót Petikének :) , már csak 2 hónap és 1 éves lesz, jesszus :) !

Kitti: szupi a blog, megnéztem ám :) !

Reni: ma mentek pizzázni, ugye? Jó kikapcsolódást!

Kimike: én elmennék Írországba, biztos nem hagynám ki, de lehet, hogy vinném magammal a babókát is. Az, hogy nem aludt még közöttetek nem jelent semmit. Itthon Marci is a saját ágyában alszik, de amikor anyósomékhoz megyünk, akkor közöttünk és nagyon jó neki is és nekünk is :) . Férjem ezen felbuzdúlva mondta is, hogy egy héten egyszer igazán aludhatna közöttünk, mert olyan jó érzés, amikor hol hozzám, hol a hozzá bújik oda :) !

Mellékelek néhány képet a rosszcsontról, már úgyis régen tettem fel képet :) !

Eni

Kép

Kép

Kép

Eni
marcy
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?