Új privát üzeneted érkezett!

Roberta:hol tudnám megnézni ennek a Mikulás-Mikulás dalocskának a szövegét? Rövid vagy hosszú dal? Csak azért kérdezem mert kéne egy rövid vers vagy dal amit elénekelhetne a Mikulásnak majd. Hiába kerestem a neten ilyen verseket, nem tetszik a Dorcsinak egyik sem :cry:
Az "Egy kis malac röff-röff-röff"-öt azért mégsem énekelheti :lol: (merthogy ez a kedvence!! :? )

Kép
tikó
 
 


Tikó
a zene-ovi Téli Ünnep CD-jén van rajta (ha kell, szívesen megírom Neked), de ezt énekeltük mi is anno gyerekként, csak kicsit máshogy emlékeztem a szövegre. Egyébként ő is csak a rövid refrént ismételgeti.

Csucsu
én is gondoltam rá, hogy hazajárnék, de tanulni is kell, mert minden nap vizsga van, ill. elég húzós lenne a buszköltség minden nap.

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Robi!
"Mikulás, Mikulás, kedves Mikulás, gyere már, gyere már, minden gyermek vár!
Krumplicukor, csokoládé, jajj, de jó, de a virgács jó gyereknek nem való!
Mikulás..."
Jól emlékszem a szövegre :lol:

Bölcsi!
nem sok jót tudok mondani! :cry: 1/210-re mentünk, aztán tízórai volt, ami kb.1dl ivólé (ananász), utána kimentünk az udvarra, ahol motoroztak a gyerekek, Regi már fázott szerintem, mert kérdezgette, hogy be lehet-e menni? Kb.40perc után mentünk be, utána pisilés, játék, 1/212-kor ebéd, sárgaborsófőzi, töltött tojás, amit megevett, és alma. Eztán el is jöttünk, így első nap!
A bajok ott kezdődtek, hogy 5gyerek volt, mert a többiek mind betegek (14-en vannak eredetileg), de erre a kevés gyerekre sem jut figyelem. A mi gondozónénink egyszer sem mosolygott, illetve csak akkor, amikor jöttek Főiskolások megnézni a bölcsit... :shock:
Nincs közös játék, éneklés, rajzolás... :?: Mikor mi Regivel leültünk rajzolni, szegények mind odajöttek és rajzoltak velünk, olyan rossz érzés volt. Ebédkor elvárják, hogy mindenki maga egyen (27-28hónaposak), aki azt mondja, hogy nem kér, meg sem próbálják kedvesen megetetni, azt mondják, ők semmit sem erőltetnek! :shock:
Alváskor aki sír, azt elkülönítik, szerintem, inkább mellé kellene ülni és szépen beszélni vele. Az egyik kisfiú úgy sírt, meg sem vígasztalta a mi gondozónénink! Mindenre csak csóválja a fejét, meg csúnyán néz, pl. összefirkálta egy kisfiú az asztalt, megszégyenítette, hogy miért nem vette fel a leesett papírlapot a földről, most nekik kell dolgozniuk miatta! Nemhogy odaült volna mellé és tanítgatta volna rajzolni! NEM???????
Vagy én várok el túl sokat! Azt hiszem, ovit magánovit fogok választani, ha megengedhetjük magunknak!
Na, jól felhúztam megint magam!!!

Kép
kajla
 
 

 
 

Sziasztok!

Tegnap este már nem volt erőm írni...

Voltunk NST-n és a doki kiírt 16-ra császárra, hacsak nem szülök hamarabb. Egyenlőre csak 1 ujjnyira vagyok tágulva, szóval ennek kicsi az esélye... de hát ki tudja...

Kajla!
Elsőre nekem is ilyen rossz tapasztalataim voltak a bölcsivel kapcsolatban, aztán szerencsére visszajött dolgozni Levente tényleges gondozónénije és onnnantól kezdve már megnyugodtam. Vele teljesen meg vagyok elégedve! Levente is nagyon szereti! :) Amire egy picit féltékeny is vagyok, de hát inkább ez legyen, minthogy utálja! :)
Remélem nálatok is változik majd a dolog pozitív irányba!!

Ez a Mikulásos dalocska nem a Zene Ovi (Téli Ünnep) -n van rajta??
szilbee
 
 


szilbee
az a mikulásos ének a zeneovin van rajta,igen.de ezt irta Roberta is feljebb :lol: Léni is nagyon szereti azt a cd-t.Már tavaly is ezt hallgattuk.
akkor már csütörtökön befektetnek? :shock: nagyon elszállt az idö.de szólj valahogy,ha megszültél.hogy tudjuk,minden rendben!
Más:regisztrálni akartam magam a noivonal.hu-n,de nem kapok soha sem visszaigazolást az emil címemre.nem értem,pedig mindent ugy csináltam,ahogy kellett..gondolom.na mind1,majd próbálkozom még.

kajla
bölcsi :cry:
nincs tapasztalatunk,nem tudok hozzászólni.De azért nagyon durva amit meséltél.nekem sem lenne jó érzésem a helyedben.

Kép
Kép
ritago
 
 


Roberta: Köszönöm az infót, le fogom tölteni a netről! :wink:

Kép
tikó
 
 


Kajla!
Hááát.... Azért ne csüggedj a bölcsi miatt. Mondjuk aki ilyen savanyú uborka-gondozó, az mit keres ott? Te választottál csoportot? Vagy a bölcsiben döntötték el, hova jár majd Regina?
Közös éneklésre, rajzolásra ne nagyon számíts, mert (legalábbis nálunk) csak kezdeményeznek a gondozók. Ha van kedve a gyereknek, bekapcsolódik de kötött foglalkozások nincsenek. Milán sem ragasztott eleinte, de aztán mondtam a gondozónak, hogy nyugodtan "erőszakolja" kicsit, és már ő is szokott festeni, ragasztani is. Azért a sírós jelenet durva lehetett....
Enni egyedül esznek nálunk is, de reggelizni segítenek nekik. A tízórai nálunk is 1 pohár rostos lé, ill. gyümölcs, mi is szoktunk vinni almát, körtét.
Azért nagyon szorítok, hogy jobb legyen a helyzet.

Nálunk a városban meg akarják szüntetni az egyik bölit, szerencsére nem a mienket és azt is remélem kihúzzák a tanév végéig!!!

Milán itthon van. Csúnyán köhögött, folyt az orra, láztalan, de a héten nem viszem már. Holnaptól én is itthon vagyok vele szabin.

Sziasztok!

bockbrigi
 
 


Szilbee: Én is császáros voltam, és ha még lesz lehetőségem mégegyszer teherbe esni, azt is császárral szeretném megszülni.
Gondolunk rád csütörtöktől!

Roberta: El is felejtettem kérdezni, hogy Palotára a Ker. Bankba sikerült?

Várom a hóesést, de nálunk süt a nap!!!!


Csucsu

Kép
csucsu74
 
 


Csucsu
igen, a palotaiba megyek. Legkésőbb januárban felköltözik a sétálóutcára, így sokkal közelebb lesz a bölcsi!!

Bölcsi: nálunk is egyedül esznek a gyerekek (több-kevesebb sikerrel). Ebben én csak azt furcsálltam, hogy nem adnak nekik előkét sem?! Sajna nálunk nagyon ritkán viszik ki őket mióta hideg van, pedig a gyereknek most is szüksége lenne rá. Közös éneklések, rajzolások nálunk nagyon mennek a böliben, mindig kiragasszák a műveiket az öltözőbe, haza lehet hozni (persze a dadus ráírja a nevet) :lol:
Egyébként lehet, hogy ez vmi központi marhaság, de nálunk sem próbálkoznak a dadák ha a gyerek elutasít vmit.
Fogmosás megy a böliben? Engem kicsit bosszant, hogy nem mosnak benn fogat. Azt mondták, hogy meg kell várni, míg teljes lesz a csoport (nov vége). Akkor máshogy kell fogatmosni???

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Sziasztok!

Vagyogatunk... lassan eljutok oda, hogy rendszeresen be tudjak kukkantani...
Vendég
 


Bölcsi: igen, nálunk sem lehet kezdeményezni a gondozónéniknek, énekelni is csak ha a gyerekek kérik :shock:
Ma jobb volt a helyzet, mert csak 4-en voltak, a többiek mind betegek lettek. Így több mosolyra futotta, sőt még vígasztalásra is.
Tornázni csak akkor fognak, ha mindenki beszokott, szerintem fogat mosni is, sőt dalokat is csak akkor tanulnak karácsonyra. Lesz majd családi karácsonyi délután is
Kapnak új játékokat a héten.
Itt minden nap 3/4 10-től 10óra 20-ig kinn vannak az udvaron, ma már vastag nadrágot adtam rá, tanulok azért a hibáimból! :D

Holnap nem lesz a Regi gondozónénije, mivel ilyen kevesen vannak a lurkók, szabin lesz! Azért én ott fogom hagyni kb.1/2órára. Majd meglátjuk!
A kaja rakott brokkoli volt, a csajszim mindent megevett! :D
Ez van!

Kép
kajla
 
 


Kajla :)
hááát, ez tényleg elég elkeseritö lehetett igy elsöre, de még nem bizttos, hogy annyira rossz. Lehet, hogy csak rossz napja volt a gondozónéninek, nem?
Én úgy tudom, hogy már valami törvényrendelet, szabályzat, anyámfüle szabályozza, hogy nem szabad kötött foglalkozást "szervezni" a gyerekenek, tehát tényleg csak keztdeményezni és akinek van kedve, az odaül rajzolni/szinezni/festeni/mesétolvasni/énekelni, akinek meg nincs, annak meg nincs és kész, nem kell bekapcsolódnia.
Egyébként nincsenek nagy elvárásaid, szám,omra is az lenne a minimum, hogy foglalkozzanak a gyerekkel, és kedveselk legyenek hozzá.

Szilbee :)
Szoritunk majd :)

Csucsu :)
Irtál már mailt? Nem kaptam még :(

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Szilbee! Szurkolunk mi is, majd adj hírt mihejt tudsz!

Most jöttem haza nagybevásárlásból. Vaninak megvettem a karácsonyi ajándékokat. Vettem neki vastag nadrágot, meg játékokat. Most tartunk 15 ezernél, ami csak a játék. :? És még mikulásra eztán veszek valamit. Nyomdát szeretnék neki és kézzel festhető festéket, ami könnyen lejön a kezéről.

Kép
patrisa
 
 


Patrisa,
és milyen játékokat vettél?én is mindent megvettem már karácsonyra.Kap playmobilt,orvosi táskát,stabilo 3in1 vastag színest.Nyomdával még nem próbálkoztunk,félek,hogy mindent összeken.

Kép
Kép
ritago
 
 


Ritago!
Nekünk már van nyomdánk.Nagyon praktikus.Vastag, egyik fele filc, másik fele nyomda különböző szinekkel, formákkal. Ajándékok: egy készségfejlesztő Shrek figurák kicsiben, egymásba kell illeszteni a részeit, stb. (Csak zárójelben megjegyzem, hogy 6500-ért vettük a Tescoba, ma meg 4000-ért láttam a Corában :twisted: ) Megkapta a L'ecsóból a patkányt plüssbe. Régóta tetszik már neki. Meg konyhát akartam venni, de nagyon gagyinak találtam, így apa azt mondta vegyük meg neki a laptopot. Betűk, számok, dalok. Nem nagy valami, de arra jó, hogy gyakorolja az ABC-t.
Én orvosi táskát egyenlőre nem veszek. Mivel nem járunk dokihoz (kop-kop-kop), így nem ismeri azokat a "műszereket".

Kép
patrisa
 
 


Patrisa :)
Léni is csak könyvekböl ismeri a "müszereket" :lol: ...de nagyon szeret gyógyítgatni.Ja meg mikor voltunk oltáson,onnan ismeri a stetoszkópot,mert meghallgatta ôt a dokinéni.
Nekünk van egy kis fa konyha,a müanyagokat nem szeretem.ráadásul olyan nagyok is.
Az a laptop biztos jó lehet:-)

Kép
Kép
ritago
 
 


Hahóóóó! Beteleltetek? Itt aztán semmi hózik-zik-zik...

Puszi!

bockbrigi
 
 


SZIASZTOK, SZILBEE SÓGORNŐJE VAGYOK ÉS ÖRÖMMEL ÉRTESÍTELEK BENNETEKET,HOGY
MA DÉLELŐTT 11.25-KOR 3300 G-MAL ÉS 51 CM-REL MEGSZÜLETETT SZILVÁSI DÁVID ANDOR!!!

KÉPEKET A SZÜLÉSZETEK,KÓRHÁZAK - SZOLNOKI HETÉNYI GÉZA KÓRHÁT TOPIKBAN TALÁLTOK!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Szilbee! Nagy szeretettel gratulálunk, jó egészséget, sok-sok örömet és tejcit kívánunk!

bockbrigi
 
 


szilbee,
nagy-nagy gratula a kis Dávidhoz,nagyon cuki kisbaba! :) ..végülis nem is lett olyan óriás baba :wink: !gyere majd,ha tudsz.

többiek?merre vagytok?
Léninek begyulladt a bal füle,a fülbevalójánál.Megnyomom,folyik belöle a genny :( és vérzik is...Augusztusban lövettük ki neki,azóta az a csavaros van benne,nem hagyja kiszedni :( nem is tudom,mit tegyek,vegyem ki neki?de akkor benöl.lefertötlenítettem meg neogranormonnal kentem be.Valakinek más ötlete?köszi

Kép
Kép
ritago
 
 


Nagy gratula Dávid babához!!!!!! :D

Ritago!
Nekünk Tetran krémmel kellett kenni, mikor belőtték a fülbevalóját Reginek!

Kép
kajla
 
 


kajla,
hát nekünk is valami ilyesmi kellene.lemegyek gyógyszertárba,megkérdezem mit ajánlanak.mert ugye tetrán az itt nincs.és ti mikor cseréltétek ki Reginek a fülbevalót?hagyta rendesen?Most már majdnem megbántam,hogy kilövettem neki,vagypedig akkor kellett volna,mikor még nagyon pici volt.na mind1.

Kép
Kép
ritago
 
 


Szilbee
nagy-nagy gratula!! Jó egészséget és sok tejcit!

Ritago
nekünk 90%-os alkoholt adtak, azzal kellett lemosni a fülbevalót hetente, a fülét igény szerint. Nekünk semmi gond nem volt vele, 2 hónap után cseréltük le aranyra, azóta sincs gond vele (kopp-kopp-kopp).

Mi szépen behavaztunk, de napközben eléggé el is olvadt. Azért holnap nekifutunk egy szánkóavatásnak!!!!!

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Rita!
Reginek is pár hónaposan lőtték be a fülbevalót, üvöltött, mint a sakál! Egy hét után ki lehetett venni, mi is aranyra cseréltük és most szülinapjára kapott újat. Hagyta kicserélni, nem fájt neki!
Sajnálom, de szerintem hamar el fog múlni! Nekem is volt ilyen, be is forrt a balcimpámon a lyuk, újrafúrták tűvel! Álítólag az albán szamár kismiska volt hozzám képest! Szóval, megsínylettem, na :oops: :roll: :lol:

Kép
kajla
 
 


Szilbee! Nagy grat Dávidhoz! Pihenjetek és ismerkedjetek! Sok tejcsit és lelkierőt a két gyerekhez!

Vaninak fél évesen lett kikőve a füle, és két hónapra rá már a rendes fülbevalót tettük bele. Semmi gond nem volt vele a mai napig. (kop-kop)

Kajla! Mivan a bölivel? Jobb már a helyzet?

Kép
patrisa
 
 


Roberta! Irígy vagyok a hóra. Itt az előbb szállingózott, de csak pár percig. :(

Kép
patrisa
 
 


Bölcsi: pénteken otthagytam egy órára, sírdogált, de mindent megcsinált, amit mondtak neki, válaszolgatott is, ha kérdezték. Egyébként ilyen téren nincs gond, szófogadó. De nagyon várt engem, mikor meglátott, üvöltve sírt fél percig, aztán megnyugodott. Azt mondták, hogy így elsőre ez nem rossz!
Sajna folyik az orra, kicsit köhög...nem csoda, szinte minden gyereknek ez volt, csodállom, hogy hamarabb nem kezdte el!
Ha nem lesz lázas, viszem hétfőn és ugyanúgy otthagyom kicsit. Majd meglátjuk, menniyre lesz vészes a helyzet!

Patrisa!
Mi újság? Férjed?

Rita!
Megoldódott a fülbevalós dolog?


Karácsonyra: eddig egy Micimackós társasjátékot vettünk és megnéztem, hogy hol mennyi a Lego, amit szeretnénk. Valahol megvesszük, az biztos :wink:

Kép
kajla
 
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

Pszichológus, családkonzulens édesanya vagyok. Négy éves ikergyermekeim egyike súlyos fejlődési rendellenességgel született, az ő fokozott ápolása, gondozása miatt munkámat itthonról végzem. Így elmondhatom, hogy elméleti tudásomat ugyan az egyetemen szereztem, de ikergyerekeim és a betegséggel járó teendők sok mindenre megtanítottak a gyakorlatban.

Gyerekneveléssel, családi gondokkal, párkapcsolati nehézségekkel, személyes jellegű problémákkal küzdő személyek bizalommal keressenek fel egy e-mailben, segítek megtalálni a jó megoldást és kivitelezni azt. Akinek egy kis bátorításra, problémáinak megoldásában segítségre lenne szüksége, de a távolság miatt, vagy bármi más okból kifolyólag nem tud személyesen keresni fel egy szakembert, annak ideális megoldás lehet az e-mail-en át történő konzultáció (pszichotanacs@freemail.hu). Lásd még: www.pszichologia.mlap.hu

A www.pszichologia.multiply.com oldalon ingyen letölthető anyagok várják a kicsiket és a nagyokat egyaránt: babazenék, gyerekzene, kifestők, rajzfilmek (angol, magyar), oktatóprogramok, könyvek, zene minden kornak... A feltöltés folyamatos, érdemes többször benézni.

üdvözlettel, Nisreen
nisreen
 
 


Sziasztok!

Gratulálunk Dávidhoz!

Fülbevaló:
Mirtill 2és fél hónapos volt amikor kilövettük a fülét.Nem kentem semmivel naponta többször megmozgattam és 2hét után a barátnőm(én nem mertem)beletette a másik fülbevalót.Semmi gond nem volt vele nem váladékozott,nem pirosodott.Amikor lőtték ki akkor sem sírt.
Tényleg ezek a bébi fülbevalók mennyi idős korig jók?Ti mikor cserélitek le?Mirtillnek még nem kicsi!

Ajándék:
Mi még nem vettünk semmit illetve a babakocsit szántuk Karácsonyra de mivel meglátta amikor hozták így odaadtuk.
Mikulásra kap egy csomagot,Karácsonyra pedig valami apróságot,hogy legyen a fa alatt ajándék.
Én nem vagyok híve a sok ajándéknak mert úgy gondolom,hogy ha már most miden alkalomra sok ajándékot kap nagyobb korábanmég többet fog elvárni.És szerintem nem is tudja még annyira értékelni.Inkább kapjon csak kevés ajándékot de azzal szívesen játszon.Persze ez csak az én véleményem!
Én úgy látom,hogy van 1-2kedvenc játéka és szinte csak azokkal játszik.

Patrisa!
Az jó jel,hogy a férjeddel mentetek ajándékot venni Vaninak!Tudtarok már beszélni?Vagy hajthatatlan?

Az itteni bölcsiben sem erőltetik az evést.Ha nem akar enni a gyerek nem eszik.Az alvásnál odaülnek melléjük(ha igényli a gyerek)ésaddig simogatják amíg el nem alszik.
A játszócsoportban ahová szoktunk járni ezt mondják a gondozónők.

Itt nincs hó pedig mi a hegyekben lakunk.Na de ami késik nem múlik!

Teszek pár fotót az új kocsiról és persze Mirtillről! :D

Sziasztok!

Kép

Kép

Kép

Kép
ildikó74
 
 


sziasztok!
ma már jobban néz ki Léni füle...mégsem mentem gyógyszertárba,neogranormonnal kenem,meg fertötlenítö.De iszonyu mennyire cirkuszol.Sajnálom,legszívesebben kivenném a francba. a fülbevalót.Ha ma is piros lett volna,akkor nem próbálkoztam volna tovább,kivettem volna.Na meglátjuk a köv.napokat.

én is irigy vagyok a hóra :cry:

én szeretek karácsonyra ajándékokat venni,nem hinném,hogy késöbb többet akarnak.Ezt a nagyobbik lányomon látom.amikor pici volt többet kapott,mint most,mivel most már kettönek kell vennünk.Ö megérti és egyáltalán nem követelödzö.MIndennek örül.
Hát igen,a túl sok játék sem jó.én játékvételnél a minöséget nézem,nem pedig hogy sok legyen,na.

kajla
milyen legot akarsz venni?tudod már?

Kép
Kép
ritago
 
 


Rita!
Éppen most értünk haza, megvettük a legot, hogy túl legyünk rajta és ne kelljen agyalni még decemberben is! Duplos alapot vettünk, hozzá egy 50db-os kockacsomagot és egy kicsi állatfarmosat! van benne kutya, boci..összesen valami 9000Ft volt.
A lenti szomszédoknak ilyen van és ha lemegyünk, mindig játszik vele. Remélem, szeretni fogja!
Örülök, hogy a fülbevaló alakul!

Kép
kajla
 
 


Szilbee
Gratulálok!


Nálunk van bőven :cry:
Depis is vagyok a téltől... :evil:
Vendég
 


Natit elérte az őszi baciszezon, eléggé legatyásodott. Hétfőn kihívtuk a dokit, kapott antibogyót. :( Láz, iszony elesettség, rosszkedv. Még most sem ok, pedig általában pikk-pakk leráz mindent. Szabi is vacakolt, de szerencsére ő helyrejött magától meg néhány porszívós bevetéstől. Holnap megy játszóházba, az lesz a teszt. Remélem, bírja. Le is fogyott kicsit, eltűnt a kis pókhasa. Azt azért szerintem hamar visszaszedi, csak olyan rossz látni.

Kajla,
Bölcsi. :evil:

Szabi szól :wink:

Kép KépKép
lorca
 
 


Voltunk tegnap szánkózni, szuper volt. Telcsivel fotóztunk, majd lementem és teszek fel képet. Látta élete első igazi hóemberét, hógolyóztunk :lol: Sajna ebéd utáni alvás után mentünk ki, így elég rövidre sikerült, mert korán sötétedik :(

Holnap kezdődik a fejtágító, így most egy darabig lehet, hogy nem jövök, talán hétvégén.

Karácsonyra Anna egy szép babát kap tőlünk. Igazából én azért nem akarok többfélét venni, mert úgyis az egész rokonság játékot vesz. Tavaly meg is keveredett kicsit, hogy mi ez a sok új játék...

Kajla
nekünk is van farmos legonk, Anna nagyon szereti, énekelgeti neki a Boci-boci-t...

Ildikó
Quelle-s a kocsitok?

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Kép

Kép

Kép

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Rita!
Írtam privit! Köszi!

Robi!
Micsoda nagy hó! Szuper lehetett! Hol vettél ilyen jó kis overált???

Kép
kajla
 
 


Kajla
egy hatalmas vagyonért szereztem be bababörzén (2800Ft) :lol:

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Sziasztok!

Roberta
irigy-irigy a képekért :lol:

Kajla
visszaírtam :wink:
Léninek teljesen rendbe jött a füle:-)..szorítok az ovi miatt,hogy hétfön jobb legyen.Az addig rendben van,hogy ha igaz az,hogy nem szabad kötelezö foglalkozást csinálni a gondozónéniknek,de azért kezdeményezni szabad,nem?és ahogy leírod nem nagyon foglalkoznak a gyerekekkel.Mi lesz,ha ´mind a 14 gyerköc ott lesz?és mi az,hogy nem mosnak fogat?? :evil: Itt velünk szemben is van egy ilyen hasonló bölcsi,voltunk szeptemberben megnézni,hát tuti,hogy nem oda iratom be.

Lorca
jobbulást Natinak.Nálunk Ninát kapta el valami fránya vírus,holnap viszem orvoshoz,mert nem javul :cry: (fejfájás,hasfájás,láz,torokfájás takony nélkül..nem értem)..ja,és egy napig annyira köhögött,de ma már szinte semmit.szóval nagyon magas ez nekem.

jó éjt mindenkinek

Kép
Kép
ritago
 
 


De jó ez a nagy fehérség, itt folyton csak az eső esik. :evil:

Ildikó, szupi ez a babakocsi. Jobb, mint a miénk. És a baba hol van? :)
Nem együtt vettük az ajándékot. Én mentem át Szegedre vásárolni + egy kicsit egyedül lenni. Telefonon beszéltük meg, hogy mit kapjon Vanika.
A helyzet látszólag idilli. Beszélgetük, el vagyunk. Viszont ő megvette magának a laptopot, hogy legyen netközelben ezután is, én pedig elkezdtem dobozolni a cuccainkat. Decemberben költözünk. És érdekes, hogy mióta napi szinten van a költözés téma nem vitázunk semmin. Sőt, nevetgélünk, hármasban játszunk. Tényleg az lesz, ha külön leszünk jóba maradunk egymással.

Kép
patrisa
 
 


Hahó!

Itt vagyok ám én is, olvasom mindig, csak hozzászólni nem nagyon tudok a topichoz. De most szabin vagyunk, igy maradt pici idöm netezni is.

Betegeskedöknek jobbulást!!!

Sok hóért irigy-irigy, itt csak 1 hete volt, el is olvadt másnapra.

Karácsony: mi sem veszünk sok ajándékot, most konrétan fogalmam sincs, mi mit veszünk. A nagyiknak irtam ötleteket (a mikulás igénybejelentö lapon :lol: ) mi is majdcsak kitalálunk valami izgiset.

Fülbevalós témához nem tudok hozzászólni :mrgreen:

Pusz mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Roberta!
Igen a Quelléből van a kocsi!
Nagyon jók a képek!

Patrisa!
A baba azlrt nincs rajta mert épp hintázott vele.Nálunk még mindig a hinta a nagy sláger.Képes benne fél délelőttöket elülni!
Sajnálom,hogy nem rendeződik köztetek a dolog.De miért Ti költöztök?Ő akar menni hár menjen Ő.
Vaninak nem hiszem,hogy jót tenne.Nnem elég,hogy az apukáját ritkábban fogja látni még új helyet is kell szoknia!

Minden betegnek jobbulást!

Mi most jól vagyunk szerencsére!

Mirtill mostanában nagyon csúnyán viselkedik!Addig jó amíg az van amit Ő elképzel.Ha valami nem úgy történik ahogyan Ő szeretné vége a világnak!Ordít és visít olyan hangon mint akit nyúznak.
De még mindig bejön,hogy ha nem figyelünk rá seperc alatt abbahagyja.
Megint ütögeti a fejét a padlóba(persze nem nagyon)és csapkod,ütöget.
Azt hittem már elmúlt ez a korszak de most újrakezdi.
Szerintem az is benne van,hogy nagyon unatkozik itthon,pedig próbáljuk lekötni.


Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Szilbee

Gratulálunk Dávidhoz!!

Kép
tikó
 
 


Szilbee! Boldog szülinapot kívánunk!!!

Kép
patrisa
 
 


Minyu!
Feldobnál egy táblit, ha megkérlek! Köszi

Kép
kajla
 
 


Uppssss! lap teteje!

Rita!
Köszi a privit! Nagyon hálás vagyok!

Patrisa!
Ha Szegeden jársz, hívj fel, itt lakunk a Tesco mellett!!!!

Kép
kajla
 
 


minyu
fülbevaló :lol: vannak fiú fülbevalósok is ám :wink:

Kép
Kép
ritago
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu!
Köszi!

Lányok ezt most találtam Szegeden, egyedi mesekönyveket csinálnak, szerintem nagyon jó ajándéknak: www.auditandaudio.hu/mese

Kép
kajla
 
 


Voltunk védönéninél (merthogy szabin vagyok :) )

Most másfél hónap alatt nött 2 centit és gyarapodott 120 gr-ot. A gyarapodás nem sok ugye, de figyelembe véve, hogy nött is és hogy nem eszik a böliben, én most nagoyn elégedett vagyok :) (néhány hete ugye panaszkodtam, hogy nem nö a gyermekem, nos, hazamentünk hétvégén és simán lefejelte anyuéknál a tálalópultot, ami alatt eddig elment... :lol: :P )

Tábli már ezer éves, és még Szilbee Dávidot nem is tettem bele :oops:

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a gratulációkat! :)

Csak egy gyors bejelentkezést tudok megejteni!

Tegnap engedtek minket haza! minden rendben van! Dávidom szépen gyarapszik! Tejem van dögivel!

A tesók tegnap láthatták először egymást.

Hát tegnap este Levente jobban örült Dávidnak, mint nekem! :shock: :D Úgy rohant hozzá, nagykabátban, bakancsban, ahogy épp megérkezett a bölcsiből. :lol: Rögtön nekiállt játszani vele. Mesimogatta, megitatta pohárból, a hordozóban elkezdte ringatni. Tüneményesek voltak. Dávidtól kapott ugye egy puzzle-t is, de nem elvonult a játékkal, hanem Dávidot nyözgette, hogy játszon már vele. Olyan drága volt. Azon se volt megrökönyödbe, hogy Dávidot szoptatom. Viszont míg oda voltam, nagyon szófogadatlan lett... de hát ez érthető... majd visszazökken ő is a régi kerékvágásba... no meg én is az újba... :roll:

Teszek néhány képet, aztán húzok aludni, mert az első éjszakánk, kicsit fárasztóra sikerált...

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
szilbee
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: