Új privát üzeneted érkezett!

Csandy Gergőjének nagyon-nagyon boldog első szülinapot kívánok!!!!
Kép

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Preni, nagyon szépen köszönjük a jó kívánságot, már készülődünk, 12.49-kor született, alig fél óra.

Este jövök, és teszek fel képeket!

Puszi mindenkinek!

Andi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Csandy! Boldog szülinapot, bár nem ismerjük egymást, de sok puszi Gergőnek!
Kép

Off. Tudtok ajánlani egy olyan helyet, ahova egy kb. 6 perces video felvételt feltölthetnék?

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 

 
 

12.49! Még egyszer nagyon boldog szülinapot Gergő!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Anita!!

Merre vagy mostanában? Remélem jól vagytok!

Reni
Kép
prenata
 
 


Igaz is, épp ma gondolkoztam azon, hogy Nyanya, Blackrose, Macsek, Esztianyó, Ti hová tüntetek?

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Megjöttünk a sétából.

Reni: képzeld, csak most olvastam a hsz-t és én is túróstésztát csináltam :) . Nem volt itthon semmi kaja és rákívántam.

Csandy: BOLDOG SZÜLINAPOT GERGŐNEK!!! NAGYON VÁRJUK A KÉPEKET!!!

Megyek ebédelek, mert ugyan elkészült a túróstészta, de még nem ettem.

Eni

Eni
marcy
 
 


Itt majszolom a túróstésztát :lol: !

Reni: nyugtass meg, hogy nem te gyúrod a tésztát, hanem kész tésztát főzöl ki :lol: :lol: :lol: .

Kitti: Ádi hogy van??? Férjed most van meghallgatáson, ugye :( ?

Írjatok vmit, hogy amíg ebédelek tudjak olvasni :) .

Eni

Eni
marcy
 
 


Sziasztok,

Csandy, Boldog szülinapot Gergőnek!

Nagyon telik az idő...
Ha jól emlékszem volt egyforma kismamagatyónk :D

Bocsi lányok, nagyon eltűntem, nem tudtam folyamatosan (meg igazság szerint sehogysem) követni az "eseményeket". Decemberben költöztünk, azóta meg zajlik az élet, valahogy sehogysem tudom utolérni magam.
Mondjuk most minden délelőttre csináltam programot, valahova mindig megyünk a gyerkőcökkel.

Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Marcy!

Most megnyugtatlak! Nem én gyúrom a tésztát. Még csak az kellene! A férjem tésztaőrűlt!!! Gyúrhatnám neki heti kétszer minimum!

Szia Doren!

Azért ha van időd, írj bővebben a gyerekekről!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a taliról, nagyon jó volt!!!! Mi legalábbis jól éreztük magunkat. Főleg Milán, aki érkezés után nem sokkal evett, majd bealudt és indulás előtt ébredt. :)
Most mennem kell, indulunk a reptérre. Később jövök és teszek fel képeket, bár nem sokat sikerült készítenem sajnos. Láttam, hogy más is kattingatott, remélem tesznek fel.
Vendég
 


Milán újra alszik, úgyhogy a Férjem indult a reptérre a tesómékkal. Így tudok feltenni képeket.
Vendég
 


Kép Kíra baba
Vendég
 


Kép Kíra baba újra
Vendég
 


Kép Pancsi
Vendég
 


Kép Kinga
Vendég
 


Kép érdeklődő Kinga
Vendég
 


Kép Kíra
Vendég
 


Kép Mamák és babák (bocs Tandika :oops: )
Vendég
 


Kép Vencel olvas
Vendég
 


Kép Márk baba
Vendég
 


Kép Az úszófiúk: Milán és Misi
Vendég
 


Sziasztok!
Jó volt a tali, nagyon édesek, szépek ügyesek voltak a babák. A mamákkal meg nem mindenkivel tudtam beszélgetni. Na majd itt. ...
Meteor! azért jövök még 1 kávéval. :)
Nekem is nagyon fájt a gát, 2 hétig nem tudtam az ágyból felállni....

Ex! Nem feltétlenül okoz a láz fogzást, csak felgyorsíthatja az eseményeket. Majd teszek fel fotót, csak nekem nem olyan egyszerű az ilyesmi... :oops:

Tündérpöcök! :( :(

Mári

Kép
mári
 
 


Kép Amandi is fotózott :-)
Vendég
 


Kép Colett, Noi, Amandi, Márk, Panna
Vendég
 


Kép Panna hazafelé készülődik
Vendég
 


Kép Anya és Fia
Vendég
 


Kép Kinga is maradni akar
Vendég
 


De jó, hogy jelentkeztetek és tettetek fel képeket :) ! Még-még-még :lol: !

Az utolsó képen ki ül törökülésben (Amandi?) és ki a szőke a háttérben :shock: !
A korábbi képen Márit is csak Vencel alapján tudtam beazonosítani :) .
Bocsi, de nem mindenkit ismerek meg, na meg persze az is lehet, hogy nem mindenki tartozik a társasághoz :shock: .

Ez olyan édes volt, hogy az "úszófiúk" :) ! Nagyon helyesek a gyerkőcök, mindnekié!!! Na és persze jó látni az anyukákat!!!

Eni

Eni
marcy
 
 


Sajnos nincs több :cry:
Vendég
 


Már meg is válaszoltad a kérdésemet :) !

Eni

Eni
marcy
 
 


Eni: Amandi ül törökülésben, mellette Colett
Vendég
 


ja! A könyvet, amit Vencel olvas :) , nem tudom ki hagyta ott, de leadtam a földszinti információra.
Jó borzas a fiam. :)

Mári

Kép
mári
 
 


Mári: ez azt jelenti, hogy legalább van haja :D ! Édes!

Eni

Eni
marcy
 
 


Mi nemrég értünk haza. Voltunk még Jucáékkal az Árkádban egy kicsit körülnéztünk.

Tök jó volt ez a randi és jóóóóók a képek.

Remélem fogjuk még ismételni. Jó időben akár szabadtéri is lehet!

Mári,
ok :)

Kimike,
hívtam Grisát, dumáltunk egy nagyot. Tényleg jön náluk is a baba június végén és úgy tünik kisfiú lesz!

meteor
 
 


Csajok, tényleg mindenki babája tündéri! :) Kár, hogy néhány mamával nem tudtam beszélgetni, de majd legközelebb!!! Úgy elment az idő.
Vendég
 


Nagyon tündériek a gyerkök!!!!!
A mamákat is sikerült beazonosítani!
Még-még képeket!!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Tényleg, Kittin és Ádin kívül végülis mindenki el tudott menni???

Eni

Eni
marcy
 
 


Meteor: tök jó, hogy van közös ismerősünk! Látod milyen kicsi a világ! :D
Vendég
 


Szerintem eljött Mindenki. :roll:

Kitti, mi van Veletek?

Csajok, én is benne vagyok, máskor is talizhatnánk!

Meteor, Juca: vettetek valamit az Árkádban?
Vendég
 


Mári!

A könyv a mienk, majd megszerezzük valahogy. Felhívom őket, hogy raktározzák egy kicsit. Köszi :-)

Nagyon jó volt a tali, bár Kinga kicsit rémFeri volt a többi gyerekhez képest. (legalább látjátok a jövőt :twisted: )Jók a képek, még jöhetnek!
Rita vett egy nyári kalpagot, mi meg csak császkáltunk. Most értünk haza, Kinga elfáradt és szunyál, mivel idáig reggel óta nem volt ideje 8)
Akivel nem beszéltem, legközelebb :wink:
És köszi mindenkinek, aki vigyázott a lányomra, míg én kajáltam!!!!

tjuca
 
 


Sziasztok!

Tudom, hogy régen írtam már, sokan nem is tudják , hogy ki vagyok, de gondoltam teszek fel egy pár képet, a ma 1 éves , első 2006-os nyári babáról. :)

Kicsit melankólikusan telt ez a nap, mindíg eszünkbe jutottak az egy évvel ezelőtti dolgok, és hogy a mi pici babánknak meg kellett ma születnie, hogy életben maradhasson.

Persze, csak rá kell nézni ma, Maszatra, és halványodik minden.

Nagyon köszönjük a köszöntéseket, teljesen meghatódtam, nagyon jól esett. :D

Biztos jó volt a tali is, mi is itt lakunk az Örs közelébe, legközelebb mi is megyünk.

Puszi mindenkinek!!!

Andi&Gergő

Kép 2006 03. 21. Nyolc órás, az én picurom ( 780 gramm ), de a körülményekhez képest jól van.

Kép az első szülinap

Kép

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Reni, annyira rossz volt Pesten lakni? Nem szeretted?
Vendég
 


Nagyon nagyot nőtt Gergő, igazi életvidám kisbaba, látszik a szemein :) !

Eni

Eni
marcy
 
 


Kép ez lemaradt
Vendég
 


Csandy,

én is nagyon BOLDOG SZÜLINAPOT kívánok Gergőnek!

meteor
 
 


Csandy!

Gergő nagyon helyes srác!!! Boldog szülinapot! (tudom, hogy első, de a hónaposk számát mutatja a gyertyamennyiség :-))
Kép

tjuca
 
 


Kimike!

Annyira nem volt rossz. 7 évig éltem Pesten. Amikor ott voltam haza vágytam. Amikor mentem vissza, már alig vártam, hogy megint Pesten legyek. Az első 3-4 évben elég rosszul kerestem. Hárman, majd ketten béreltünk egy lakást. Amit kerestem elment az albérletre és a minden napi szükségletekre. Persze 1-2 havonta eljutottam azért színházba stb. Főleg mikor anyukám jött meglátogatni, jó sokat csattangoltunk a városban. Aztán lett egy jól fizető munkahelyem és már egyedül is tudtam bérelni egy icipici lakást a külvárosban, csak éppen a város másik végében dolgoztam. Reggel 3/4 6-kor már a buszon ültem. Este 7 előtt ritkán értem haza. Közben összejöttem a párommal, aki " hazai" és kijelentette, hogy nem szereti Pestet. Szóval összességében jó volt, de nem láttam értelmét annak, hogy napi 3 órát elbékávézzak az életemből, hülyére dolgozzam magam és mindemellett másra nem is jutott idő, mert már vége is volt a napnak. Persze kereshettem volna közelebb is albérletet, de ez tényleg nagyon olcsó volt, ráadásul a szomszédban a nagybátyámék laktak. Röviden ennyi.
Kicsit bánom, hogy nem próbáltuk meg a párommal Pesten. Jó, biztos nem lenne még ott lakásunk, mint itt, de most már mindegy. Ki tudja mit hoz még az élet.

Reni
Kép
prenata
 
 


Csandy!

Gergő helyes kiscsávó!!! :wink:

Reni
Kép
prenata
 
 


Reni: értem. Szerintem ne sajnáld. Az albérlet egy pénztemető. Ha pedig Záhonyba tudtatok lakást venni, az a lényeg. Biztos vagyok benne, hogy ott is megtaláljátok a számításotokat. A lakás árak eléggé elszálltak itt, a házról ne is beszéljünk. És nem csak Pesten, hanem a környékén is. Annak pedig nincs értelme, hogy azért keress jól, hogy kifizethesd az albérletre. Egyébként érdekes ez a hol lakjunk kérdés. Mert igaz, hogy a fővárosban több a lehetőség, de akkora távolságok vannak, hogy azt elég nehéz megszokni. A bűzről és a dugóról már ne is beszéljünk.... Viszont vidéken nehéz jó munkát találni. Örök dilemma.
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?