Új privát üzeneted érkezett!

lorca,
milyen ajit vettetek Natinak karácsonyra,ami Londonban jóval olcsóbb volt?érdekelene :wink: ... ötleteket gyüjtök :)

Kép
Kép
ritago
 
 


Sziasztok!

Hát én tavaly alig találtam Vaninak megfelelő ajándékot, most meg egy vagyon is kevés lenne, hogy megvegyek mindent, amit szeretnék. A babakocsi ugyemár megvan. De azt már meg is kapta. :) Most vettünk Shrekfigurákat, azt elraktam. De nagyon szeretne egy patkányt a L'ecsóból. Szeretnék neki egy konyhát (a Corában van többféle), meg olyan alagutas sátrat. Majd látjuk mennyit sikerül megvalósítani belőle.

lorka! De jó, ti már a 3.-on gondolkoztok. Sajnos nekünk nem lesz több közös gyerekünk. Apa válni akar. :cry:

Teszek képet az új kocsiról:
Kép

Kép

Kép
patrisa
 
 


patrisa,
válás :cry: :cry: ne hülyéskedj!!és ezt csak úgy mondod?ez már eldöntött tény?...Hapsik :evil:
Amúgy szupi a babakocsi és olyan nagy már a lányod!!
karácsonnyal én is így vagyok,hogy minden héten új dolog jut eszembe,mit is akarok ajándékozni... :?

Kép
Kép
ritago
 
 

 
 

Patrisa!
Ezt tényleg komolyan írtad?
Ha nem vagyok indiszkrét, MIÉRT?
Próbáltalak msn-en elérni: kulikani@hotmail.com

Kép
kajla
 
 


Ritago,
Kapott egy Thomas készletet. Nem valami lányos, de iszony beleszeretett. Most már egy hónapja megy a Pőszi meg a Tomaaasz. :D Anélkül, hogy egyszer is látta volna a tv-ben.
A kutya, ami Londonban olcsóbb volt, azt itthon vettük meg. :twisted: Mintha Kajlánál is láttam volna egy régebbi képen, de nem tudom, hol van vagy mikor volt...

Patrisa,
Válás? :( :( Jaj, ne. :( Még helyrehozható szerinted? Vagy már döntött? :cry:

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!!!!

Lorca! Hajrá a 3. babócához! Mi is és a férjemék is hárman vagyunk, de nekünk valszeg ez az egykénk lesz.

Patrisa! Ez most komoly?

Ma ment Milánom bölcsibe őszi szünet után. Naná, hogy cak csimpaszkodott belénk, meg sírdogált is. Azt mondták, nem nagyon találta a helyét. Remélem csak múló állapot!

bockbrigi
 
 


Bockbrigi,
Mennyire jó három testvér közül az egyiknek lenni? Mert az ismerőseim, akiknek sok testvérük van, azok általában nem akarnak, max egy-két gyereket. :roll: Én mindig sajnáltam, hogy csak egy tesóm van, igaz, vele nagyon jó a viszonyom, meg mire kezdtem egy kicsit agyasabb lenni, addigra ő már kiröpült, így nem is kellett igazából semmin osztozkodom.

Kép KépKép
lorca
 
 


Igen csajok ez komoly, sajnos! Szergán bejelentette, hogy már nem szeret, válni akar. Kb. fél éve nem vagyunk túl jó viszonyban. Én próbáltam beszélni vele, ő sose akart róla beszélni. Veszekszünk, mert szólni merek, hogy nem foglalkozik velünk. És ide jutottunk. Napközben próbálom tartani magam, hogy Vani ne lássa, de estére teljesen kiborulok.
Na de nem akarom sajnáltatni magam, csak kibukott belőlem.

Bocs!

Kép
patrisa
 
 


Patrisa,
mikor olvastalak eszembe jutott a mi válásunk 6 éve :( :(
Férjed :twisted: nem akart a problémátokról beszélni,viszont egyszer csak bejelenti,hogy nem szeret és egyböl válni akar??Lányotokra nem gondolt?és arra,hogy esetleg együtt is lehet harcolni azért,hogy újra rendbejöjjön minden?
sok eröt és energiát küldök...msn-en megtalálsz,ha gondolod.

Ildikó,
Mirtill hogy van?rég nem írtál :wink:

Kép
Kép
ritago
 
 


Lorca,
bár nem engem kérdeztél,de mi is hárman vagyunk testvérek.Nálunk úgy volt otthon,hogy anyu általában mindenért engem hibáztatott,ha veszekedés volt,mivel én voltam a legidösebb :? Húgom viszont középsönek nem szeretett lenni,mert elnyomva érezte magát :shock: ..az öcsém pedig nem is tudom,de valami neki sem tetszett :) ....De én mégis örülök,hogy 2 testvérem van! :lol: szeretem,ha együtt vagyunk,a sok-sok gyerekkel!és mindketten nagyon hiányoznak.
ha csak rajtam múlna,én is bevállalnék egy harmadikat,de párom nem szeretne.Beletörödöm,mert egyetértek az érveivel :wink:

Kép
Kép
ritago
 
 


Patrisa! :cry: :cry:
Olyan fura ez... Szerintem minden kapcsolatban van ilyen holtpont... nálunk többször is volt az elmúlt 12 évben... de valahogy mindig természetes volt, hogy az idő múlásával a szerelem valami egész más dimenziójú érzéssé alakul át... talán szeretet ez is, de valahogy mégsem az... nem"tom mennyire is érthető ez... :roll: :oops:
szilbee
 
 


Patrisa :)
Sajnálom. Azért remélem, még alakul adolog.

Szilbee :)
Pont azimént gondoltam rád, hogy mi van veletek!
Én teljesen értem, amit mondasz! És szerintem is igy van, hogy a szerelem átalakul egy nagyon erös kötödéssé, szeretetté.

Szaladok, majd este mesélek. Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Ritago,
Remek hír, hogy ilyen jó a három gyereknek a családban :D Akkor próbálom nem a nagyot okolni, a középsőt elhanyagolni és a kicsit, hát, csak úgy boldoggá tenni. :lol:

Kép KépKép
lorca
 
 


Vani rendszeresen összepisili magát az utóbbi időben. Gondolom érzi, hogy baj van. Apa hajthatatlan. Én viszont nem akarok válni. Szeretem őt. Mint ahogy Szilbee Te is írtad, úgy érzek. Ő viszont teljesen elutasít. Sőt, mivel én nem szeretnék válni, próbál szemét lenni, hogy mégis megtegyem. Vani nevelésében is tök az ellenkezőjét teszi, mint amit idáig "alkalmaztunk".
Hirtelen megugrott a tel. számlája, és írt rengeteg sms-t, pedig sose szokott.
Nagyon fáj, hogy ezt teszi, és nem tudom mit tegyek.

Kép
patrisa
 
 


patrisa
akkor talán mégis van egy harmadik személy a háttérben,mint ahogy csendben gondoltam,csak nem mertem írni? :cry: valahogy nagyon úgy viselkedik szerintem....rákérdeztél erre konkrétan?
én is egyetértek szilbee-vel mivel ez a normális,ha a szerelem szeretetté alakul..èn a helyedben semmiképpen sem könyörögnék neki,vagy hasonlók,próbálj meg nagyon erös lenni és ne mutasdd a kiborulásod,mert azzal csak az ellenkezöjét válthatod ki benne..Várj,hogy mi fog történni,mit lép ö....(bocs,tudom kapsz most elég sok tanácsot,ez csak az én véleményem)
szegény Vani,hát persze,hogy érzi a bajt.Mi apával egyszer veszekedtünk igazán,Léni napokig emlegette,hogy csúnya apa,anya sírt.
talán jóra fordul minden,remélem van egy jó barátnöd,aki most melletted áll!

Kép
Kép
ritago
 
 


Sziasztok!

Patrisa!
Nagyon sajnálom,hogy így alakulnak a dolgaitok!
Nem lehetne leülni és megbeszélni vele,hogy mi vezetett idáig?Esetleg lehetne rajta segíteni már csak Vani miatt is.Ha nem akkor pedig el kell engedni!

Ritago!
Már jól van Mirtill!Annyit eszik mint még soha.Olyan ételeket is megeszik amit eddig soha.Szinte egész nap eszeget!
Már kezd egy kicsit kikerekedni!Megmérettem 11,3kg a nagy fogyás után!

Nálunk tegnap esett a hó Mirtillnek nagyon tetszett,voltunk is sétálni!

Szép napot Nektek!
Sziasztok!

Kép

Kép
ildikó74
 
 


Még ez lemaradt!

Kép

Kép
ildikó74
 
 


Léni mostanság( szégyenlösködik és ilyenkor behúzza mindig az alsó ajkát)
Kép

HALLOWEEN

Kép
Kép
ritago
 
 


Patrisa!Sajnálom!De Vanira tekintettel jobb,ha elengeded,ha nem megy a kapcsolat!
Mi még nem veszekedtünk Gréti előtt...Hál'Istennek!Le is kopogom(kopp,kopp)Valahogy ezt megkéne beszélnetek!A párod is megérthetné,hogy nem csak Ő és Te vagy,hanem van egy pici emberke is kettőtökön kívül,aki túl sokat nem ért ezekből....
Anyukámék is elváltak mikor én 12 éves voltam,de hál istennek előttem nem veszekedtek....
Vendég
 


Sziasztok!


Patrisa: Nagyon sajnálom, borzasztó lehet most neked. Ha nem hajlandó megmenti a házaságotokat, akkor szerintem is jobb ha elengeded. Még az is lehet, hogy idővel rájön mit is veztett!

Elutaztunk az a hosszú hétvégére Mezőhegyesre a rokonokhoz, Anna nagyon jól érezte magát, alig akart hazajönni.

Én is már nagyon várom a havazást, tavaly kapott egy szánkót, de azóta lent áll a pincébe és mindig megkérdezi ha meglátja, hogy mi az? Szegényke nem tudta kipróbálni tavaly, remélem az idén sikerül majd.

Szilbee: Mi van veletek? Jól vagytok? Izgulsz már?

Minyu: én is vevő leszek a naptárra és a képeslapra! Feltéve ha lesz időd így meló mellett. Nándi már jobban eszik a bölibe?

Lorka: 3 babó? Irigyellek, én is belevágnék, de sajna még csak most kezdtem a 6 hós gyógyszerkúrát a patkóbél gyulladásomra, és addig nem eshetek teherbe. Mintha olyan könnyen menne nekem.

Csucsu

Kép
csucsu74
 
 


Kép

Kép

Unokatesóval:
Kép

Kép
csucsu74
 
 


Csucsu :)
Nándi még mindig sehogy s eszik a böliben :( Én már kezdek beletörödni. Itthon próbálok neki minél egészségesebb és táplálóbb kajákat adni :?
Küldj képet a nyaff@vati.hu ra, ird meg az igényeidet, és megcsinálom.

Pusz mindenkinek. (bocsi a szükszavuságért... :oops: )

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Ritago! Te mikor szoktál msn-en lenni? Régen olyan jókat dumcsiztunk,de azóta én korábban fekszem. :) Te még mindig éjjeli bagoly vagy? :lol:
Egyébként nagylányod akkor hogy viselte a válást? Meg a nagy távolságot? (Ha jól tudom exférjed itt él.)

Szilbee! Nagyon a finishben vagy már. Lehet, hogy szülinapi ajándékod lesz Dávid-baba?

Jók a képek!

Rólunk:
Itt hó még nem esett. Viszont eső annál inkább. Nekünk is van szánkó még tavalyról, talán idén kipróbáljuk végre.
Szerencsére két napja viszonylag normálisan meg vagyunk. Na ez nem azt jelenti, hogy mégse válunk. Csupán annyi, hogy egyikőnk se beszél a válásról, és, hogy mennyire sz@r egymással. Esténként jár haza így csak a legszükségesebbeket beszéljük meg. Viszont jövőhéten végig szabin lesz. Remélem azért nem megyünk túlságosan egymás idegeire. :?
Hát igen, ez is egy lehetőség, hogy könnyedén mennyek bele a válásba. (Mondjuk azt mondta, ha nem akarok válni, akkor az ügyvédek elintézik. ) De, ha Vani nagy lesz mit mondok neki? Apa válni akart én meg szó nélkül belementem??? Azért ez se jó.
Az, hogy Vanival mi lesz? Mondom én neki, de szerinte meg fogja érteni, nem viseli meg. Ezt előre nem tudhatjuk...

Minyu! Engem olyan naptár érdekelne, hogy 12 lapos A/5-ös méretben. Árat lehet tudni? Mert két éve csinált egy ismerősöm, de azóta saját fotó-boltot nyitott és nem tudom foglalkozik-e még ilyennel.
Nándi akkor min él egész nap, ha nem eszik a bölcsiben? Hihetetlen hogy bírja. Gondolom a gondozó nénik azóta is nyaggatnak!

Kép
patrisa
 
 


Patrisa,
ááá,én sem vagyok már éjjeli bagoly,de azért 11 elött sosem fekszem le,mert akkor nem tudok éjjel rendesen aludni.Bármilyen fáradt is lennék :? Ha Léni délután alszik,akkor sajnos ö is fent van elég sokáig.
A volt férjem német,itt él ö is Hamburg közelében.A távolság nem gond,ami a baj,hogy ö még mindig szemétkedik néha velünk,válásunk is elég dramatikus volt. Hiába szerettem volna békésebben a dolgokat,nem ment.(bövebben privin vagy msn :wink: )A lányom szerencsére nem hiányolja az apját,ha oda is megy hozzá minden második hétvégén,nem érzi olyan jól magát náluk.

Nálunk zuhog az esö már egy hete.Asszem idén sincs semmi esélyünk a fehér karácsonyra. :( A tél itt enyhébb szokott lenni,mint M.o.-on.

Minyu,
tényleg nem eszik egyáltalán semmit?és mikor hazajön mindent bepótol? :lol: szegényke...csak az ételt utasítja el,vagy inni sem akar a böliben?érdekes,hogy így reagál...

Kép
Kép
ritago
 
 


Patrisa
őszintén sajnálom, de sztem csak a gyerek miatt nem szabad együtt maradni és küzdeni is csak addig érdemes, amíg van remény.

Csajok, nagy gondban vagyok! Régi munkahelyemről leszámoltam, szerencsére találtam is másikat. A gond "csak" annyi, hogy 3 hétre fel kell költöznöm Budapestre és csak hétvégére tudok hazajönni. Kiscsajom még soha nem volt nélkülem egyetlen napot sem, így én már eléggé parázok, hogy mi lesz. Próbáljuk adagolni neki, hogy anyunak hamarosan el kell utaznia, de sztem nem fogja fel, hogy ez mit is jelent. Járt már vki hasonló cipőben?

Minyu
Annám a másik véglet, mindenből repetázik a böliben (itthon meg folytatja). Fogalmam sincs, mit kezd ennyi kajával!! Szó se róla, szépen gyarapodik (14kg), én már azon aggódok, nehogy átessünk a ló túloldalára.

Szilbee??? :lol:

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Megvagyunk! Megvagyunk! 8)

Tényleg a finishben... de még egy testben két lélek!! :lol:

Hát Patrisa, a doki nem akarja megvárni a szülinapomat... de ha magától nem indul be, akkor 18. környékén megejti a császárt. Ha magától beindul, persze akkor is csásár lesz ugye az előző császár és Dávid nagy méretei miatt is.

Minyu!
Te jó ég... Frankón nem tudom,hogy mit tennék a helyedben. Fogyott is Nándi??
szilbee
 
 


Roberta: Gratulálok az új melóhelyhez, emlékszem,. hogy nem igazán szerettél ott lenni. Mi ez a másik?

Kép
csucsu74
 
 


Megküzdöttünk az internettel. :evil: Már harmadik napja döglődik, és már másodszorra csinálják meg. Panaszra annyira azért mégsem lehet, okom, mert két nap alatt kétszer kellett már valami "komoly rendszerhibát" elhárítani, és végülis van net. Egy ilyen netfüggőnek, mint én, végülis ez a fontos. :wink:

Ma 9-12 között kellett volna jönnie a gázosnak, egy kis garanciális melóra, így itthon maradtunk. Naná, hogy nem jött, de még csak nem is szólt. :evil: Pedig ma volt Szabi babatalija. Igaz, oda egyébként sem tudtunk volna menni, mert Szaszamaszat tegnap belázasodott. Mára már semmi nyoma, nem tudom, mitől volt, ahogy jött-ment.

Natival meg el kellett volna mennem fülészetre, de szintén nem tudtam. Különösebb baja neki sincs, csak nem múlik el az orrcsorgás vagy egy hónapja, úgyhogy vszínűleg van vmi góc, amiatt nem gyógyul meg teljesen. Persze ez is ugrott. :? Dokinénit majd hívom jövő héten, sajna nem valószínű, hogy addigra meggyógyulna. Bár úgy lenne.

Roberta,
Hasonló cipő annyi volt, hogy Szabi születéséig nem voltam távol Natitól - 21 hós volt. Kórház egy hét volt, egyszer jöttek be meglátogatni. Semmi gond nem volt, pedig én is tartottam tőle. Addig max reggeltől délutánig volt távol tőlem párszor. Mi majd 1,5 éves koráig együtt is aludtunk, mert éjjel is szopizott. Ennek ellenére sem.

Kép KépKép
lorca
 
 


Lorka: a gázosok már csak ilyenek. Tudom, ott dolgoztam. :)
Szerencsére nekem egy telefon és 10 perc múlva már itt is vannak.

Roberta: számomra is nehéz volt januárban a 4 nap dúlatréning. Aggódtam, hogy mi lesz vele. Szerencsére jól meg voltak apával és keresztanyuval, míg anya tanult. Akkor 1,5 éves volt. Hát csak nem lesz gond!

Szilbee: azt nem tudtam, hogy császáros leszel. Nálam nem egyértelmű, hogy ha az első az, akkor a 2. is az legyen. :? Amúgy mekkorák a méretei, hogy így döntött a dokid?

Kép
patrisa
 
 


Patrisa :)
Több laposat sajni nem tudok csinálni, mert nem tudok spirálozni, igy azt profinál keresd. 1 oldalas A/4-eset szivesen csinok :)
Válásra :evil: visszatérve, ha nagy lesz és ilyet kérdezne (hogy csak úgy "egyszerűen" belementél a válásba, akkor már szerintem elég nagy lesz ahhoz, hogy elmondd neki, és meg is fogja érteni később, hogy egy házassághoz 2 ember kell. Hiába akarja az egyik nagyon-nagyon, ha a másik nem. Szerintem ha "egyszerűen" belemész a válásba se lesz egyszerű (mármint maga a procedúra, nem az egyedüli nevelés nehézségére gondoltam)

Bölcsis nemevés: nem, nem fogyott Nándi, sőt, rendesen gyarapodott, tehát itthon és hétvégén behozza, csakhát nem egészséges igy. Bölcsiben a gyümölcsöt, kekszet megeszi, inni iszik bármit (kakaót, teát és gyümölcslevet, vizet is) DE! A bölcsis gondozónénik nem nyaggatnak már 1 hónapja. Nem tudom, hogy az orvosi papir miatt (irt néhány sort a gyerekdokink, hogy nem látja szükségesnek a székletminta vételét, mert gyarapodott a gyermek+ vagy nem izlik neki abölcsödei koszt, vagy pszichés oka van a nemevésnek) vagy az hatott, hogy bőgtem egy sort a böliben :oops:

Roberta :)
Mi már sokszor voltunk külön 2-3 napra, úgy, hogy anyukám vigyázott rá, és nem volt gond. De az is igaz, hogy pici korától kezdve (amint elhagyta a szopit) van 1-1 napra kimenőnk apával, mikor anyukámék vigyáznak Nándira, igy ezt már megszokta.

Pusz mindenkinek és szép hétvégét!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Patrisa!
Ez alapvetően egy kórházi protokol, de mivel nálam nem csak császár miatt volt a hasfal megbontva, ezért is egyértelmű a császár. No és persze nincsenek csöpp méretei. Most 38 hetes vagyok, de 41 hetes méretekkel bír a pici.
Félő, hogy a hasizmom se bírná a terhelést, de ami fontosabb, hogy a császározott méh normál szülés közben kinyílhat és a pici a hasüregemben köthet ki :arrow: fertőzést kaphat, de meg is fulladhat.
Egyébként nem csak a dokim döntése ez, hanem hármunké.
szilbee
 
 


Szilbee,
Szabi topicjában is van egy anyuka, akinek Levente korú gyerkőce császárral, Szabi korú picúrja meg hüvelyi úton szültett. Elég nagy is volt. Már nem emlékszem, mekkora. :roll:

Minyu,
Ha iszik rendesen, akkor sok gond nem lehet, de tényleg jó lenne, ha azért enne. :( Egy kis bőgés sokszor jót tesz, nekem is azt kellett előadni a kórházban, hogy rendesen szopizhasson Szabi éjjel is.

Patrisa,
:( Szerintem azért küzdjön meg férjemény a válásért! De a véleményemet azt tudod. :wink: Most már van net, remélem, összefutunk majd msn.

Kép KépKép
lorca
 
 


Hát ilyet már én is hallottam... meg olyat is, hogy 2 császár után normál szült egy nő... no és persze olyat is, hogy vajúdás közben szétrepedt a méhfal és rohanhattak a műtőbe császározni.

Igazából engem elsősorban a tények és az esetleges komplokációk érdekelnek. Ez alapján döntöttünk. Első a gyerek és csak utána az én igényeim. Ez persze nem azt jelenti, hogy más rossz és felelőtlen szülő lenne... mármint, aki nem császároz császár után, de én ezt nem merem bevállalni. :? :oops: Nem magamat féltem, mert ha gond van akkor max. összefércelnek... inkább a picit... ez nem különösebben izgat. De az egész családunk menne benne tönkre (nem csak én), ha ennek a babának valami baja lenne, mert én normál akartam szülni. :?
szilbee
 
 


Mármint az nem izgat, hogy engen összestoppolnak... :oops: :oops: Bocsi a kuszaságrért...
szilbee
 
 


szilbee,
én teljesen meg tudlak érteni!!Ismerek egy olyan anyukát,akinek most annyi idös lenne a kislánya,mint Leonie,csak szegény a szülés közben meghalt.Felrepedt a császáros heg és megfulladt a pici.Na erröl ennyit.Szörnyü volt. :cry:

Kép
Kép
ritago
 
 


Te jó Ég! :( Ez nagyon durva... :( :(
szilbee
 
 


Hull a hó és hózikzikzik, Micimackó fázikzikzik,
Hull a hó és hózikzikzik, Micimackó fázikzikzik...

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu! Hol????? Nálunk csak havas eső potyorászik!

bockbrigi
 
 


Inárcson :)
Tennék fel képet, de nem látszik rajt semmi.
A füvön meg is maradt, a betonon olvad, igy lapátolni nem kell :)

Nándorom meg horpaszt... Hátha még megmarad, mig felébred...

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Itt nincs semmi se... se hó... se más... csak sok randa felhő! :(
szilbee
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu!
Ez friss kép?? :)

Javítok:
Havas eső esik...
szilbee
 
 


Szilbee :)
Extra friss, kb másfél órája csináltam :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


hát nálunk meg sütött ma a nap,hónak semmi híre:-(

szilbee,
tuti jók a vonalzóid,lehet én is lopom az ötleted,nem baj?

Kép
Kép
ritago
 
 


Minyu!
Irigy vagyok a hó miatt!!!!! :lol:

Lányok!
Holnap kezdjük a bölcsit! Szorítsatok Nekünk! Remélem, szeretni fogja! Tudom, hogy az eleje nehéz lesz...


Rita!
Írtam egy mailt régebben, amiben azt kérdeztem, hogy nem tudod-e hol lehetne megnézni Frankfurt repülőterét a neten? Vagy van-e ilyen? Anyu megy Kanadába decemberben és ott kell neki átszállni, tudni kell, hogy anyukám még a mi lakásunkban is eltéved :lol: Szóval, nem lesz egy egyszerű menet...gondoltam, hátha előre meg lehetne nézni legalább a terminál elosztást, mivel olyan k..va nagy reptér, hogy vonatok viszik az embereket :shock:
Köszi, ha bármit tudsz!!!

Kép
kajla
 
 


kajla,
nem kaptam emilt töled :( ..hacsak nem megnyitás nélkül véletlenül kitöröltem,ilyen ma´r elöfordult velem :oops:
írdd meg pontosan mikor megy anyukád(gépjárat szám vagy hasonlók,meg dátum,idöpont)és nagyon szívesen megnézem!már megtaláltam a weboldalt! :wink:
bibiana1971se@aol.com a címem vagy privit is írhatsz,ahogy gondolod!

Kép
Kép
ritago
 
 


...ja,és gondolok rátok a bölcsi miatt,majd számolj be milyen volt!

Kép
Kép
ritago
 
 


Rita!
Dehogy baj! Én is úgy loptam! :wink:

Kajla!
Kép Kép Kép Kép
szilbee
 
 


Minyu
Nálunk is havazott gyönyörűen, de nem maradt meg semmi, így a szánkó tovább porosodik :cry:

Kajla
számolj majd be a bölis élményekről.

Csucsu
Kereskedelmi Bankba megyek dolgozni, szerdán kezdek és a jövő héttől 3 hét Bp. Frász kerülget miatta, de majd ezen is túl leszünk egyszer.

Anna már megtanulta a "Mikulás, Mikulás..." kezdetű dalocskát, így mikor az utcán/kirakatban meglát egyet, rögtön dalra fakad (természetesen maxi hangerővel) a járókelők nem kis örömére :lol:

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Roberta: ez tök jó! Közel is lesz tőletek. Nem tudsz hazajárni?
Krisztián nagynénje is Pesten dolgozik, de reggel megy busszal és este jön. 1,5 óra a busz. 06:30h-as busszal megy és a 17:00h-sal jön.

Kép
csucsu74
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: