Új privát üzeneted érkezett!

Ildiko :)
Ha elkezdted adni az antibiot, akkor add neki végig, mert rosszabbat tesz a félbehagyott kúra, mint a végig szedett. Én legalábbis igy tudom.

Én is dögrováson vagyok...

megyek is hütöfürdözni :(

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Minyu: utólag is boldog névnapot kívánunk Nándinak!

Ildikó: Jobbulást nektek, én is úgy tudom, hogy ha elkezdted az antibiotikumot akkor nem szabad abbahagyni, mert rosszabbat teszel mintha adnád. Hasmenésre én a birsalmát hallottam a dokinéninktől.

Patrisa: Anna a fürdőszivacs egy darabját dugta az orrába, de úgy, hogy csipesszel tudtam csak kivenni. Én is leizzadtam! Mi is nézünk mesét, kedvence a Hupikék törpikék, az Eldorádó, a Spongyabob és a Micimackó kalandjai.

Holnap megyek az eredményeim egyik részéért, majd utánna jelentkezem.

Csucsu

Kép
csucsu74
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám,csak olvasgatlak Titeket....
Gréta egyszer a zizit dugta az orrába,de szólt,hogy cicakaka van benne... :shock: Majd infarktust kaptam.

CSUCSU:Mi újság már veled???

Gréta is szeret tv-t nézni,a minimaxot!Thomas a gőzmozdony a kedvence...Teletubbies-azt végig nézi mozdulatlanul!

Még nem volt beteg.Erős kislány.A családon végig söpört a megfázás,ő nem kapta el...
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Móni!

A kislányom csak 2 nappal fiatalabb mint Gréta :)

Dorina szeret tévézni. Kedvence a shrek, garfield(film), némó, mazsola és tádé. Ezenkívül a minimaxon a mentőosztagon kívül mindent megnéz. Az Elmó világát végégnézi mozdulatlanul. És imád táncolni!! Van egy Pinokkió a bohóc című cd, azt szépen bekapcsolja magának a hifin és ropja ezerrel. :lol: Olyan aranyos ilyenkor! Legalábbis nekem :)

Mirtill, hogy van?

Kép
tikó
 
 


Filmnézés:
Léninek most a Tarzan 2 és a Laura karácsonyi csillaga a kedvence,nem tudom ismeritek e.Nagyon aranyos film,én is szívesen nézek ilyeneket így karácsony elött...

Kép
Kép
ritago
 
 


Ildikó!
MInyunak igaza van! Ha elkezdted az antibiót, add be végig!!!!!
Nálunk répa szokott használni és sok krumpli, mert az vírusölő is!

Tv: reggel a BBC-n a Tubbie-k, illetve dvd-n Kisvakond, Süni és barátai. Szám.gépen: Hófehérke, Süsü.

Kép
kajla
 
 


Antibió: én is úgy tudom, hogy nem szabad abbahagyni a szedését, csak a kúra lejártával.

Mesefilm: Nálunk a Thomas az abszolút favorit most, de mellette sokszor nézi a Szilajt is (teljesen oda van a lovakért).

Táncolni Anna is nagyon szeret, meg rengeteget énekel.

Tudom, hogy még odébb van, de Ti mit mondtok a gyerekeknek karácsony ügyben? Ki hozza a fát, ajándékot stb?
Lehet, hogy a böliben beszélnek róla, de Anna teljesen be van már sózva, hogy mikor jön a Mikulás, meg hogy mindjárt itt a karácsony... :lol:

Megyek, mert lassan odaég a pöri!!!

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Sziasztok!

Mirtill már sokkal jobban van köszi a drukkokat!
Ma még csak 2kaka volt az sem vizes hanem már kásásabb(bocsi)És ami a lényeg elkezdett enni!!Igaz még csak madáradagot de eszik és ez a lényeg.Annyira sovány lett,hohy rossz ránézni.Szerintem olyan 10kg körül lehet.De majd pár nap múlva elkezdjük a Bérest és remélem összekapja magát!
Apa még nincs olyan jól de már Ő is megmarad.Ha minden igaz engem elkerül(kopp-kopp)

Mese:
Mirtill még mindig nem érdekli egyik sem.Könyvből szoktunk mesélni de ott is inkább még a képről.Neki szerintem a fantáziája működik jól mert olyan történeteket ki tud találni.Azokat szokta mesélni de másféle nem érdekli.A védőnő szerint nézessek vele meséket mert a gyerekeknek szükségük van rá.De ha nem érdekli nem fogom a tv elé kötni!

Mi mondtuk Mirtillnek,hogy jön a Télapó és a Jézuska de nem hiszem,hogy tudja mi az.Mutattam képet a Télapóról és tudja,hogy csak a jó gyerekekhez jön.Mindig megígéri,hogy nem fog csúnyán beszélni de nem sikerül betartani.Ill.mostanában nem nagyon beszél csúnyán.Remélem elmúlt az újdonság varázsa.

Kajla!
Regina szívesen megette a Kids vitamint?Mert Mirtill nem eszi meg akárhogy is próbálkoztam.Szerintem lehetne alamivel jobb ízű és puhább.Még mi is alig bírjuk elrágni és olyan mintha meszet ennénk.Na mindegy majd eladom vkinek és kapja a Bérest!

Sziasztok!

Kép

Kép
ildikó74
 
 


Mi még diafilmezni szoktunk!Gréta imádja!
Karácsony:Már nagyon várja.Emlékszik,hogy kapott ajándékot és azt is,hogy mit :shock: Télapó hozza az ajándékot a csizmába.Angyalka hozza a karácsonyfát,Jézuska meg az ajándékot...Imád fantáziálni.Már nagyon várja!!!
Mirtill nagyon szép kislány és gyönyörű a neve...Gréta is ilyen testalkatra,12kg.Enni eszik,de nem mindent.De amit szeret rengeteget.
Vendég
 


Sziasztok!

Megjött az eredményem: patkóbél gyulladás! Igaz, ez nem felelős a hasmenésért, azt még nem tudjuk mitől van, de ez lett a gyomortükrözés szövettani eredménye. Jó, mi? Nem, hogy meg lett volna az oka, még találtak mást is.
Hallott valaki a biorezonális vizsgálatról? Az egyik barátnőm bejelentett, állítólag itt minden rejtett betegséget ki tudnak mutatni számítógépes műszerrel. Hát, kíváncsi vagyok. Eddig csak Pesten csinálták, de most már van Veszprémben is.

Megyek, mert lassan ebédidő!

Csucsu

Kép
csucsu74
 
 


Csucsu!
Nem ismerem a biorezonanciát, én is csak hallottam róla.

Ildikó!
Regina nagyon szereti, ha meglátja már mondja, hogy együnk "oroszlánt", elrágja, lenyeli. De az Oscillicoccinum (nem biztos, hogy jól írtam) pici golyócskáit is szétrágja és mondja, hogy "még", biztosan azt hiszi, cukorka.

Egyébként most neki is folyik az orra, meg este köhögött. Nem csoda ebben a sz@r időben!

Tikó!
:D :D :D

Kép
kajla
 
 


Ja!
Hogy mit mondok:

A Mikulás bácsi minden gyereket figyel és csak a jógyerekeknek hoz ajándékot! Eddig úgy néz ki, hogy valamelyik törpét a Hófehérkés meséből, láttam a Tescoban 1000Ft körüli árban!
Karácsonykor a Jézuska a soros ajándékot hozni! Ami valószínűleg Lego Duplo lesz! :lol:

Kép
kajla
 
 


Sziasztok!

Hozzánk dec. 6-án a mIkulás jön, Karácsonykor pedig a Jézuska.
Úgy szeretném, ha nagyon sokáig hinne is ebben.

Amúgy bepöccentem és felhívtam Pampers-éket. Elpanaszoltam , hogy milyen sz.r szériát dobtak ki. Ákllítólag vissza fognak hívni. Majd referálok.

Menő mesék nálunk: Noddy, Thomas, Sam a tűzoltó,.... No, meg a Verdák, A nagy Ho-ho-ho.., Pom-Pom.

Csucsu: gyógyulgass! Én is csak hallottam még erről a vizsgálatról.

bockbrigi
 
 


Most mindkét gyerek beteg, csorog és köhög. Nem a legnyugisabb napok. Szabinak kijött a két alsó foga, hát ez sem dobja fel. Ráadásul most küzd a mászással, ami csak hátrafele megy. Na ez a legrosszabb, mert nagyon frusztrálja. De olyan aranyos! :lol:

Tv: Nati nem néz mesét, mást sem. Nálunk most Annipanni a favorit és egy állatos képeskönyv. Ezzel is úgy vagyok, mint a csokival. Tiltás két éves korig, aztán én úgy maradtam. :)

Csucsu,
:( A patkóbélgyulladás nem okozhatja a tüneteket? Vagy a tünetek a gyulladást? Mi a következő lépés?

Ildikó,
Szerintem egyáltalán nem kell a tv elé ültetni, csak azért, hogy mesét nézzen. Miért is kéne?? Fura védőnői hozzáállás. Amikor ennek az életkornak a szabadon mondott mese felel meg leginkább.
Szegényke, jó, hogy már gyógyulófélben. Ha teljesen rendben van, biztos gyorsan visszaszedi a kilóit. :)
Az antibigyót végig kell szedni, még ha tünetmentes is akár már másnap (ami azt jelenti, hogy felesleges volt elkezdeni). Mert úgy lehet szép ab rezisztens bacikat kinevelni, hogy a kúrát elkezdjük, az elpusztítja a bacik nagy részét, részrehajlás nélkül jót is és rosszat is. Csak a legerősebb marad, a rosszabb fajtából. Azután, amikor idő előtt abbamarad, a fennmaradt hely remek táptalaj és jóóóól elszaporodnak.
Sima színes Tesco pelust próbáltál? Nekünk pont olyan jó, mint a Pampi.

Karácsony:
Még nem tartunk ott. Majd olyan 20-a körül, akkor van apuci szülinapja. Télapót nem tudom, hogy ünnepeljük. Csokit azt nem kap. :wink: Gonosz vagyok, azt csak én eszek. :oops: :twisted:

Betsy,
Kitartás :wink: Szerintem az első két hónap volt a legrosszabb, de azon már rég túlvagytok. Fél év után meg kész díszmenet. :D Igaz, hogy még most is vannak húzós pillanatok. :wink:

Nati egyszerre kinőtte az összes harisnyáját. :evil: De legalább vehettem neki egy csomó újat. :D Ráadásul amit Angliában vettem, 98as és kicsi. :evil: :evil: Meg tegnap még kapott 3 pár kesztyűt is. Már van 3, de mindig csak felek vannak meg, ahogy beindul a szezon. Egyik a fregolin, kimosva, a másik jó esetben a sarokban, koszosan. Volt vagy június, amire azt a hármat össze tudtam párosítani. :oops: Nem vagyok egy rendmániás. :oops: :lol:

Kép KépKép
lorca
 
 


Lorca:Nálunk se csokit hoz a mikulás,hanem:narancsot,diót,mogyorót+pici plüss állatot :D
Most 24 zsákocskát készítek és mindennap karácsonyig kap valami meglepetést!Pl:matrica,hajgomi,hajcsat.... :D
De várom már!A Hugomnál mindig bejött,szerintem még az indén is lesz neki,bár már tudja,hogy nem az angyalka hozza :cry:
Ő most 7 éves....
Vendég
 


Moni
24 csomagocska? Áááá, ilyen lelkes nem vagyok. Örülök, ha túlélem a napot és szépen letottyanhatok a gép elé randalírozni.
7 éves hugi?

Kép KépKép
lorca
 
 


igen! A hugom 8 éves...19 év a korkülömbség! Anyukám újra férjhez ment,és 40 évesen terhes lett!Szóval Szabó Dóra,mert így hívják most már 8 éves..bocsi mert betöltötte 6 évesen Nagynéni lett...nagyon büszke rá!
Nem tudok képet szerkezteni...
Vendég
 


Moni,
Mi a baj a képszerkesztéssel?
Azt hiszem, én erről a testvérkülönbségről lemaradtam. :D Nagyon furcsa lehetett, hogy szinte felnőtt fejjel láttad anyukádat terhesen! Meg neki is gondolom, amikor nagymamaként vitte a gyerekét az iskolába beiratni. :lol:

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!

Minyuuu! Merre vagy? Gondolom, velem együtt neked sincs semmire időd. De! Lesz idén is karácsonyi képeslap projekt? Tavaly nagy volt a sikere nálunk! Minták?

Puszi!

bockbrigi
 
 


Lorca:Igen eleinte furcsa volt...De mikor Anya hazahozta a picibabát....Az még furcsább volt!
Én fürdettem meg legelőször,mert Anya aranyeret kapott és alig bírt állni..
Anyukám 40 évesen szülte Dórit!És azóta is sokat fiatalodott!
Én rengeteget segítettem,segítek neki a mai napig!Vigyázok rá...
4 éves koráig én is otthon laktam így fürdettem...stb.
mikor költözködtem otthonról,és megkapta a szobám sírt,hogy Jóska(a párom)elviszi az ő családját és neki nem lesz többet családja... :cry: Olyan aranyos volt!!!
Imádja Grétit!Gréti is Őt!

Lányok!Ti adjátok a D vitamint?Kell még adni???
Vendég
 


Nem tudok képet kicsinyíteni!!Egyáltalán nem találom,hogy hol kell!! :cry: :x :cry: :roll: :evil: :evil:
Vendég
 


Sziasztok!
Jaj, megint eltüntem , bocsi! Szerda óta hol 39 fokos lázam van, hol hányingerem, igy igyekeztem pihenni, persze nem nagyon jött össze. Dolgoznom meg muszáj :(

Brigi :)
Igen, lesz képeslap project, mintákat kénytelen voltam átpakolni másik helyre, mert a yahoo megszüntette a képtáras szolgáltatást.
Ide tettem képeket:
http://galleryedit.fotopic.net
Irj nyugodtan a nyaff@vati.hu cimemre, és megbeszéljük!

Mestermoni :)
Sima Painttel is tudsz kicsinyiteni. A Kép/Nyújtás-döntés menüpontban, a nyújtás részt leveszed kisebb %-ra.

Csucsu :)
Juuuj. És kapsz valami gyógyszert? Vagy most mivan?

karácsony: úgy látom, mi vagyunk az egyetlenek, akiknél nem jön a Jézuska. Mi magunk diszitjük a karácsonyfát és anya-apa-nagyik stb veszik az ajándékot, egymást ajándékozzuk meg, Jézus születése alkalmából, a szeretet ünnepén. Viszont "Miku-bá" jön majd.

tv: leginkább a Spektrum köti le!!! :shock: De komolyan. Emellett a 5 percre a Thomas, Danny&Daddy, Elmo is, de nem igazán tvzik. (régebben sokkal többet figyelte)

pusz mindenkinek

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Minyu

A karácsonyi képeslapok engem is érdekelnének! Alkalom adtán elmondanád, hogyan tudnék én is ilyet csinálni a Dorcsi képeivel?

Egyébként a karácsonyfát nálunk is az angyalkák hozzák az ajándékokat pedig a Jézuska. Miki bácsi csak és kizárólag tiszta csizmába hoz szaloncukrot, mogyorót, diót, mandarint (kinder tojást, kinder mikulást :oops: :oops: :wink: )

Mirtill hogy van???

Kép
tikó
 
 


Szaisztok!

Minyu! Köszi! Majd írok üzi, ha lesz fénykép! Gyógyulgass ám! Nem tudom mi van a levegőben, de fél ország szept. óta mindenféle baciktól, vírustól szenved. Szörnyű!!!!

Puszi!

bockbrigi
 
 


tikó :)
A képeslapok nagyon egyszerűek: letöltesz szép háttereket és Photoshoppal, vagy Gimppel, vagy bármilyen komolyabb képszerkesztővel összebarkácsolod őket.
Ha nagyon nem megy, szivesen segitek!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu nekem is segítenél,ha küldök képet???
Vendég
 


Kép Gréti Kép Grétike
Vendég
 


Kép Ő a nagynéni :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

D-vitamin: mi csütörtökön voltunk felíratni,mert a védőnő szólt, hogy valami új rendelet miatt szedni kell a téli hónapokban. Persze ráfelejtettem, és csak ma jutott eszembe, hogy be is kéne adnom. :oops:

Szerettem volna megméretni, ha már elmentünk a tanácsadóba, de annyi baba volt, hogy inkább nem vártam meg.

Ünnepek: a Mikulást most kezdtük el beszélni. A csomagba gyümölcsök lesznek még idén is.
Úgy vagyok vele, mint Lorka. Régen azt mondtam, hogy két éves kor a határ, de nem birok neki még mindig édességet venni. Vagyis nem tiltom én el, mert eszik néha műzli szeletet vagy házi süteményt, háztartási kekszet, de mást nem kér. Persze tőlünk se látja, így könnyebb.

Karácsonyt még nem beszéltük, olyan messze van még. Nem igazán emlékszik a tavalyira már, talán majd ha előveszem a képeket.

Tv: a Bebe tv, amit esetleg jónak tartok. Sajnos az Apafejből sok rosszaságot megtanult már. :? Viszont a Paprika tv-t is szereti.

Bockbrigi: hívtak már a Pampers-től?

Betegeknek jobbulást!!!

Kép
patrisa
 
 


Betegeknek jobbulást!! Lehet, hogy mi is visszaesünk :cry: Reggel leányzó úgy kelt, hogy "fáj a fejem, josszul aludtam!" Láz, hőemelkedés nincs, egyéb tünet nincs, pici orrfolyás... Elvittem bölibe, de felhívtam a figyelmüket, hogy azonnal szóljanak, ha van vmi.

Karácsony: én köztes megoldást választottam. Együtt fogunk fát díszíteni és ha tetszik a Jézuskának, akkor tesz alá ajándékot!
Már elsorolta, hogy mi mindent szeretne a Mikulástól és Jézuskától kapni, így szerencsére már el tudtuk kezdeni a beszerzést.
Vki írta (bocsi), hogy Lego Duplo lesz a fa alatt... csak annyi infót hozzá, hogy idén már nem jön szállítmány az országba, van ami van, ha konkrét dolgot szeretnétek, időben menjetek. (Mi emiatt majdnem elszúrtuk a szülinapi meglepit!)

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Sziasztok!

Patrisa! Naná, hogy nem hívtak még Pampers-ék vissza! Mi egyébre számíthattam volna!

bockbrigi
 
 


Mestermoni :)
Szivesen segitek bárkinek, bármikor :) Küldj képet a nyaff@vati.hu-ra, és irj instrukciókat :)
Edit

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Végre Mirtill úgy tűnik a javulás útjára lépett!!Tegnap még híg volt a széklete és puffadt a hasa így megint elvittem a dokihoz.Írt fel egy gyogyit azt mondta,hogy bakteriális bélfertőzése van(honnan tudja székletvizsg.nélkül??)és adjam be neki.Kicsit félve adta be de úgy látom használ.Aóta nem kakaált és nem fájlalja a hasát sem és nem annyira gázos!Holnap még megnézi újra!

Mi rendeltünk a Quelléből Mirtillnek egy babkocsitegy beszélő babával!Nagyon szeretne egy oyat mert a barátnőm kislányának is van és nagyon szereti tologatni.Sőt a múltkor kölcsön Kptuk 1hétre és nagyon keserves volt visszaadni!
A többit majd még kitaláljuk!

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Ma kiszaladtunk a Tescoba, de mikor megláttam a játékosztályt megbántam, hogy kimentünk. :P Shrek-figurák, LEGO-k, beszélő babák, stb. Végül vettünk egy szép nagy babakocsit a beszélő babája pont belefér. Persze ki kellett bontani, így karácsonyra mást kell kitalálni.

Kép
patrisa
 
 


D-vitamin:
Én nem adok, de látja, hogy Szabi kap. Olyankor hanyatt vágja magát, száját kitátja és közli, hogy neki is kell vitamin :D

Gyógyszer:
Van még olyan gyerkőc, aki nem szereti a Nurofent (már aki ad)? Szabi ordít, ha be kell vennie. Nati meg ma jött, hogy beteg, gyógyszert kell kapnia meg hogy köhög is. Még pár gyenguca köhintést is produkált, hogy alátámassza érveit. :twisted: Szabi nagy örömére, Nati nagy bánatára szerencsére azért gyógyulnak és már nem kell nekik adni.

Ildikó,
Most nemrég kapott ab-t, nem? És már van egy bakteriális fertőzése? Mit kapott rá? Milyen ab volt előtte?

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!
Mostantól bátran írhatom, hogy elkezdtem dolgozni a Brókernetnél! Ez egy független pénzügyi tanácsadó cég, így ha bárkinek (vagy ismerősének) pénzügyi megoldásokra lenne szüksége, ne habozzon felhívni!!! A szolgáltatás ingyenes!!!

Puszi

Kép
kajla
 
 


És hogy hol tudtok elérni? A telefonszámom:06302481459

Kép
kajla
 
 


patrisa
babakocsi :D ez jó,igy karácsony elött...ilyen nagy aji.gondolom nagyon örült lányod neki!
D-Vitamin:nálunk már nem javasolják ilyen korban.

lorca
nurofent eddig egyszer kapott Léni,mikor magas láza volt.akkor még szerette.szerintem se rossz ízü,pedig én utálom a szirupokat.

ildiko
végülis hogy döntöttél?beadtad múltkor végig az antibiot?és amit most kapott "gyógyit",az is antibiotikum,csak egy másfajta?

kajla
gratula :)

játékok:érdemes elmenni Bécsbe, a ToysRUs-ba,nagy a választék, és olcsóbbak a legok..stb...(aki nem lakik messze a határtól,mert ugye sajnos oda is kell valahogy menni és az is pénz :(
Csak bosszantó,hogy M.o,-on drágábbak a játékok,mint nálunk.

Kép
Kép
ritago
 
 


Sziasztok!

Mirtillnek is megérkezett a kocsi szintén egy beszélő babával.Perszee meglátta azóta le sem teszi.Majd karira kap vmi apróságot.Nagyon örül neki és azóta valóban jó gyerek csak ne vigye vissza a Télapó!

Nem adtam be a múltkori gyógyszert.Írtam a netre egy gyerekorvosnak Ő azt mondta,hogy jó,hogy abbahagytuk akkor a gyógyszert.Amit most kap az is antibiotikum áll.bélfertőzésre való.De ettől jól van nem megy a hasa és már nem is fájlalja.Írtam a netdokinak,hogy mit kap szerinte előtte székletvizsgálatot kellett volna csinálni,hogy valóban bakeriális fertőzése van-e.Na mindegy.a lényeg,hogy jobban van és eszik végre!!Most viszem vissza fél 11-re a dokihoz!
Mirtill nagyon szereti a Nurofent mindig azt akarna enni!Van amikor szól,hogy adjak neki,hogy ne sírjon!

Sziasztok!!

Kép
ildikó74
 
 


Amúgy Supraxot kap!

Kép
ildikó74
 
 


Babakocsisok :)
dobjatok képet a szép járgányokról és a boldog kis anyukákról :lol:

kérdés:
akik emeleten laknak,nálatok szívesen lépcsöznek a picik?Léninek csak kezdetben tetszett,mostanában cipelteti magát :? harmadikon lakunk :cry: ...pedig már kapaszkodás nélkül is tud lépcsözni..ha máshol vagyunk,ott szeret,csak otthon nem.na mind1,remélem hamarosan változik a helyzet.

Kép
Kép
ritago
 
 


Rita!
MI a hetediken lakunk, így nem kérdés, hogy a liftet választjuk :lol:
De előfordult már többször is, hogy valaki költözött, vagy javították a liftet, akkor gyalogolunk! Nagyon szereti, egyedül jön, nem engedi, hogy az apja felvegye, fogja a korlátot és lépeget!

Kép
kajla
 
 


Lorca:
Grétinek én panadol sirupot adtam szurik előtt,meg mikor fogzási problémája volt!Hál istennek még nem volt beteg!Kopp-kopp...
Még nem kapott antibiotikumot!
Grétinek az emeleten van a szobája...imád lépcsőzni!
Vendég
 


Ritago,
Engem is nagyon bosszant, hogy mennyivel drágábbak itt a játékok. :evil: Nati karácsonyi 10e-s játéka Londonban 7e volt átszámítva. Pedig egy kicsit mintha jobban keresnének. :?
Mi is harmadikon vagyunk. Nem vagyok hajlandó cipelni, pedig akarná.

Kajla,
Gratulálok!!! :D
Pénzügyi kérdés: Gyedből meggazdagodni? Ha tudod a választ, azonnal felhívlak. :wink:

Kép KépKép
lorca
 
 


Lorka!
:lol: Jó kérdés!!! :lol:
Amint kiokoskodok erre a problémára valamit, nem is kell, hogy Te hívj, azonnal közzéteszem a topikon! :lol:
De ha majd rádszakad a Nemzeti, akkor gondolj rám! :wink:

Kép
kajla
 
 


Rám is gondolhattok!!
Ez a gyed még wc papírra sem lesz elég,hogy kitöröljem vele a ... :oops: :x
Vendég
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
uvme
 
 


Apucival most elég keményen beszéljük a kistesó kérdést. Már addig eljutottam, hogy az legnagyobb fenntartása anyagi. Azzal annyira nem tudok mit kezdeni, de szerintem mi még egész jól állunk, legalábbis nincs adósságunk és van egy lakás a fejünk felett, ami elég nagy öt embernek is. Nekem ez már elég lenne. :wink: Igaz, hogy ez még csak bőőőven jövőre fordulhat élesbe, de én egy nagyon hosszan előre tervező lény vagyok. :lol: Szerintem ahol elfér két gyerek, ott elfér három is. :roll: Persze még ott van, hogy összejön-e meg hasonlók. De ha legalább meg tudnám győzni, már az is jó lenne. :)

Kép KépKép
lorca
 
 


Lorca:Nem semmi 3 gyerek!!!Irigyellek,hogy már a második is megvan!
Én dolgozok 2-3 évet,majd jöhet a kistesó!A párom nagyon szeretne,de én még nem érzem ,hogy fel lennék rá készülve...Meg építkeztünk,adósság...
Bár a szocpolt 2 gyerekre írtuk alá,így igyekeznünk kell!De szeretnék majd én is,meg legjobban Gréti szeretne kistesót .Imádja a piciket...
Vendég
 


Moni,
A szocpolhoz mikor kell megszületnie a 2. gyereknek? Vagy a teherbeesés van meghatározva? Nem is tudom, hogy működik.
Grétinek üzenem, hogy vigyázzon mit akar, mert a tesót nem lehet visszaküldeni. :lol:

Kép KépKép
lorca
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: