Új privát üzeneted érkezett!

Szilvi!

Laptetőn vagy :lol: :lol: :lol: :lol:

Én meg a lap alján, de én ennek is tudok örülni, apró örömök az életben! :lol: :lol: :lol:

Kép
ire81
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is :) hát igen Reni ezek olyan pánikrohamok vagy mik. Sokat sírok meg nem is tudom össze vissza a közérzetem gatya.
Voltam a háziorvosomnál, elmondtam neki, hogy nem jól vagyok olyan pánikrohamok amik visszajönnek meg ilyenek (nekem sosem volt) és azt mondta, hogy a terhesség miatt lesz az nem kell mindjárt hülyének titulálnom magam. Készül a testem a szülésre és a hormonok szórakoznak velem+rá is érek a vége felé se munka semmi és gondolkodok a hülyeségen, hogy jaj,jaj, most itt fáj mi lesz....a gyerekkel......szóval ennyi. Jól ki is röhögött mikor mondtam, hogy sokat írok! Nekem soha nem voltak ezek a tünetek ez előtt és azért kicsit megrémültem. Én is hallottam, hogy a vége felé a kismamik nem alszanak, nincs étvágyuk...csak én nem gondoltam, hogy ez velem is megesik.
Felírt valami kis nyugtatót, de nem váltottam ki, hanem a sedatif PC vettem meg. Az azért mégis gyógynövényes. Nem tudom mennyire hatásos, de majd elválik.
A vérnyomásom azért nem ingadozik annyira és nem megy 130 fölé.

Amúgy elég nagy a mozgásigényem :) sokat sétálunk, most is elmentünk ide-oda és különös, hogy nem kell pisilnem sem :)
Néha egész nap teszek-veszek és le sem ülök. Mint a hiperaktív gyerekek. De tök jó, mert jól esik a testemnek :) anya szerint ez jótékony hatású lesz a szülésnél :)

Én 18-án megyek csak a nőgyógyászomhoz. Gondolom utána már CTG-re fogok járni hetente.
Itt van már a hétvége is. Jól eltelt ez a hét is :P

Kép
Vendég
 


Igen Reni már megint laptetőn vagyok! :D :D :D

Anna nem lesz semmi baj! Minden oké lesz! :lol: :lol: :lol: :lol:

Én iszonyú lusta vagyok! Ha már fel kell jönnöm az emeletre, és márpedig fel kell, elfáradok, és majd kiköpöm a tüdőmet! :oops: :oops: :oops: Tök gáz.

Holnap reggel 10-re megyek uh-ra.

Kép
Kép
szilvancska
 
 

 
 

Csajok pár napja mértem a hasamat,akkor volt 115 cm, az előbb megint megmértem, 118 cm!!! :oops: Pár nap alatt újabb 3 cm, komoly! :shock: :shock: :shock: :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Szilvi: nekem nem nőtt a pocim semmi még mindig 91 cm. Nem tudom hová bújt ez a gyerek :)

Kép
Vendég
 


Látod, Anna nincsen semmi gáz, biztos nem jó érzés ilyeneket átélni, de nyugtasson a tudat, hogy tényleg nemsokára túl leszel rajta, sztem Neked is már csak 3, max 4 hét! :lol: Kitartás!

Nekem 107,5 cm a hasam, legutóbb 3 hete mérte a védőnő akkor 105 cm volt. Ha-ha, hol van ez a 60 cm-es álomderéktól :?: Már nem mintha lett volna valaha 60 cm-es derekam :D Na jó, volt: oviban :lol: :lol: :oops:

Nekem meg ma szokatlanul jó kedvem van, jót tett, hogy dolgoztam egy kicsit, bár jövő hétig elég is volt ennyi.

Kép
ire81
 
 


Anna,nyugi,ez tényleg csak a szemét hormonok műve! :lol: :lol: :lol:
Rossz és ijesztő,de próbáld nem túl komolyan venni! Ahogy te is írtad:agyban sokat lehet tenni ellene! Ezen én is átestem párszor a szülés előtt és nem akarok senkit elszomorítani de ez a szülés után is előfordulhat könnyen,főleg első babásoknál...jön a híres "baby-blues"... :? :oops: :roll:
Ezek nem könnyű időszakok,de közben mindig arra kell koncentrálni,hogy nem veletek van a gond,csak a hormonok műve és hamarosan vége lesz!!!Nem a ti hibátok,mindenki csodálatos anyuka lesz,vagy már az! :lol: :lol: :lol:
Szóval fel a fejjel mindenki! :lol: :lol: :lol:

Pankakirálylány mára elérte a születési súlyát! :lol:
Sajnos éjszaka nem nagyon akar eszegetni,vagyis inkább a nővérkéknek nincs türelmük ébresztgetni szerintem,így tegnap éjjel a fele kajáját már szondán keresztül kapta,ami eléggé kiborított,mert nappal nekem meg az apjának nagyon jól eszik,egyre ügyesebben minden nap...utálom,hogy mindig gyötrik valamivel,pedig olyan kis pici,törékeny és mégis olyan békésen viseli a sorsát...
Érdekes dolog ez az anyaság... :oops: :oops: :oops:
Meló közben gond nélkül megfogtam a gyerekeket oltásnál,bent voltam velük többször is kórházban,végigcsináltunk különféle vizsgálatokat,vérvételt stb...sajnáltam őket,vigasztaltam őket,de nem rendültem meg különösebben,pedig imádtam mindet,egytől-egyig.
A saját lányomnál már egész más a helyzet...valamelyik nap már attól elbőgtem magam,hogy szélcsövet dugtak a popsijába,mert nem bírt kakilni...pedig az nem fáj...nem is sírt,csak fintorgott,hogy mi az már megint...én meg minden ilyesmitől kiborulok,pedig alapból nem vagyok ilyen...megőszülök,mire hazahozhatjuk végre...

piki
 
 


Sziasztok!

Marcsi: köszönöm a nyugtatgatást :) egész éjjel tudtam aludni úgyhogy túl leszek ezen is. Ez a homeopátiás bogyó azért tényleg segít Reni, nem gondoltam volna :)
Olyan jó, hogy a kis Panka napról napra jobban van és növöget. Tudja, hogy a szülei szeretik a legjobban és vigyáznak rá azért tud olyan jóízűt enni. A nővérek meg :evil: :evil:
Kitartás, kitartás minden rendben lesz. Nemsokára már otthon lesztek, ha ilyen szorgalmasan növöget.
Elhiszem, hogy nem jó így anyaként átélni ezt a dolgot és fel is nézek rád-e miatt. Kitartóak vagytok nem is beszélve a kis Pankáról. Olyan kis pici mégis milyen erős kislány.
Tejcsid az van?

Reni: sztem is jó, hogy kicsit dolgozgatsz, mert itthon ülni sem jó :S az ember ezen akad ki :)

Holnap disznóvágásra megyek :D hát nagy kedvem van. Igazából inkább egy 2 éves gyerekre fogok vigyázni :) nem tudom melyik a rosszabb :D ez a kisfiú olyan eleven, hogy 1 percig nem marad meg :D

Kép

A többiek merre bujkálnak??? :)
Vendég
 


Kép CSontika

Itt van a csontvázrugi :) azt hiszem borsoo írta, hogy tegyem fel :)

Kép
Vendég
 


Anna, cuki a rugi! :lol:

Marcsi, örülünk a jó híreknek, már ami a fejlődést és a súlygyarapodást illeti, a többi meg majd elmúlik. Nehéz ilyenkor okosat és bíztatót mondani és el tudom képzelni, hogy mit érezhetsz, mikor látod, hogy a csöppségeden vmilyen beavatkozást végeznek, legyen az bármilyen kicsi is és fájdalommentes. Már én is előre rettegek ettől. Hülye hasonlat, de én még azt sem bírom végignézni, mikor a kiskutyánk megkapja a védőoltásokat, mi lesz még, ha a gyereket kell majd vinni injekcióra. De ez az anyák dolga, erősnek kell lenni, mert szerintem az a piciknek is megnyugvást jelent, ha ott van mellettük az aanyukájuk, úgyhogy erősnek kell lennünk.

Holnap Eszti a szülinaposunk, jól emlékszem? És még van vki mostanában, így februárban, csak most nem jut eszembe, hogy ki, segítsetek, nehogy elmaradjunk a köszöntéssel! :lol: :idea:

Kép
ire81
 
 


Sziasztok!

Anna örülök, hogy tudtál aludni és jobban vagy, a kisgyerekhez pedig kitartás! :D :D :D
Édes a kis babaruci!:)

Ügyes kislány Panka, hipp-hipp-hurrá!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Reni, Annának van vagyis lesz a szülinapja 12.-én. :)

Ma voltam dokinál, szerencsére minden rendben, és már Barni 1977 gramm. :lol: :lol: :lol:
Olyan kis cuki, nem akarta megmutatni a kis arcát, de amennyit láthattunk belőle, az nagyon kis édi, épp kortyolgatott a magzatvízből. :P :D :D :D :D :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Csajok mire jó a málnalevél tea? Ha jól tudom segíti a tágulást,ugye? Mikortól kell/lehet inni? Ti vettetek, fogyasztjátok? :oops: :D :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Szilvancska!

A málnalevél tea és a homeopátia előkésziti a méhszájat a szülésre.
Felpuhitja,rugalmassá ,tágulékonnyá teszi.
A 36-ik héten érdemes elkezdeni bármilyen kúrát előtte nem hat.
Patikában kb 200 ft körül van.
manojoco
 
 


mármint a málnalevél tea kerül ennyibe
manojoco
 
 


Csajok, Eszti és Fanni ma még nem jelentkeztek :shock: :shock:

Köszi Szilvi az infót, tudtam, hogy sok Vízöntőnk van.
Még van egy pár hetünk a málnalevél előtt,de én is akarom inni mindenképpen, már ha kihúzzuk odáig.

Kép
ire81
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan beköszönök!! Minden ok velünk! :)
Eszti is írt iwiwen, hogy ő is jól van, de valamiért nem tud belépni a babanet-re :(
Majd lehet még később jövök!
Pusz
Vendég
 


Manojoco köszi az infót! :D
Én is alig bírtam belépni most babanetre, valamiért szarakodott. :?

Tegnap összepakoltam a kórházi csomagom, de ez csak egy "sürgősségi csomag" féle, hogy ha véletlen menni kell idő előtt, akkor azért legyen nálam valami. Majd márc. közepe fele összerakom rendesen, mert még hiányos egy kicsit. :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Lányok, én nem tudom mi van.. de egész nap eszem! :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Na, még egyben, de sajna tegnap nem engedte megnyitni a babanetet, nem tudom mi volt... :?

Fanni, köszi, hogy szóltál! Ja, ne aggódj, nekem is vannak ilyen napjaim, egész nap szószerint éhezem, aztán van az amikor meg szinte enni sem bírok...De nálam ez nem terhesen is fennáll.. :lol: :lol: :lol:

Szilvi, nekem a szülésznőm homeós botyókat adott és én azokat szedtem az Ő előírása szerint. Én azt hallottam, hogy azért vigyázni kell a málnalevél teával, mert azt se lehet csak úgy iszogatni. Én bizti nem merném csak úgy magamtól. Sztem kérdezd meg a dokid vagy a sznőd. Gratula Barnuska szép eredményeihez. :D

Anna, tündéri ez a csontis rugi..Nagyon kis divatos lesz Jázminka. :lol: Nagyszülők látták már??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Remélem most már jobban vagy és enyhülnek a pánikorhamjadi is. Meglátod, ha megszületik Jázmin, nem lesznek ilyenek...majd lesz más helyette... :lol: :lol: :lol: :lol: Bocsi, de ezt nem hagyhattam ki. :lol:
Mára jó disznóvágást, én nem irigyellek... :roll: :roll:

Reni, na akkor lassan kezded a pakolást? De jó lesz, majd meglátod, mikor minden a helyén lesz.

Marcsi, nagyon ügyi Pankus. Csak így tovább. Nektek meg sok-sok kitartást!!!! Én is nehezen bírnám, és nem is értem miért nem etetik éjszaka...Hihetetlen. Ne haragudj, de mikor olvastam ezen nagyon kibuktam. Sőt! És az a legrosszabb, hogy most mit tudsz tenni???!!!Semmit... :evil: :evil: :evil: ÁÁÁÁÁ! Borzasztó!!! Na nem dühöngök t :evil: ovább. Nemsokára otthon lesztek és akkor majd minden mehet úgy, ahogy nektemk a legjobb!!! Sok puszi nektek!!!!

Na most lépek, mert ma végre költözünk!!!!!!!!!!!!!!Annyi dolgom lesz otthon! Holnap meg nagy vendégség...ÁÁÁÁÁÁ, hulla lezek hétfőre! Sztetetk gáz, hogy ezt a hátam közepére sem kívánom???Lehet önző vagyok, de miért nekem kell a saját sznapomon takarítanom, sütnöm, főznöm, kiszolgálnom?????Nem is éretm!!!! Néha olyan jól esne, ha nem kéne már ilyenekkel bíbelődnöm. Semmi kedvem ehhez és eleve sem sztem, mikor mindenki kötelezően nyüglődik a sznapomon... :cry: :cry: :cry: Nem is értem miért eröltetik, én meg lennék nélküle is....

Na ma mindenkinek lehet elronottam a napját, ne haragudjatok!!!!
Megyek is! Pusssssssz-pussssssssssssz
Vendég
 


Eszti Boldog szülinapot! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Ezt nem hagyhattam ki, mármint a lapos hasat, mert most mindenkinek annyira az. :lol: :lol: :lol:

Ne idegeskedj a vendégség miaatt és főleg ne erőltesd meg magad. Nem lett volna jobb vmi étterembe elmenni? Nyilván költségesebb, de ott legalább Téged is kiszolgálnak és nem kell takarítanod, meg pakolnod.

Fanni, néha én is eszem egész nap, de már úgy hogy szinte kipukkadok. Vagy ez már a gyerek? Már ezt sem tudom, nem tudom megkülönböztetni. Tegnap este is azt hittem, szétszakad a bőröm, de szó szerint, és azt nem tudom, hogy ez attól volt-e, mert be volt keményedve az egész hasam vagy azért, mert tegnap adtam a kulináris élvezeteknek :?: De lehet, hogy Nálad ez az evés ösztönös, készül a szervezeted vmi nagy feladatara, és ne is fogd vissza magad, hiszen lesz szükséged energiára bőven! Lehet ez már tényleg vminek az előjele :idea: :lol:

Kép
ire81
 
 


Sziasztok!

Eszti: Nagyon Boldog Szülinapot!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Eszti,Nem kívánok egyéb átkot, egyél meg 1 hekto mákot! Minden nap csak 1-1 szemet, addig élj míg meg nem eszed! :)
Boldog Szülinapot!!!
:D:D:D:D:D:D:D:D
Kép
Vendég
 


Születésnapodon kívánok neked sok szépet. Legyen vidám, derűs számodra az élet! Szerencse galambja mindig feléd szálljon, légy boldog sokáig ezen a világon.


Eszti nagyon sok BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!


Ui: fel a fejjel és nem kell annyit készítened! Hozzanak neked tortát :):D

Kép
Vendég
 


Köszönöm csajok, nagyon aranyosak vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Most viszont megyek, hátha végre aludhatok is egy picit!!!!


Puszi nektek!!!!!!!!!!
Vendég
 


Esztinek természetesen mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sajnos most többre nem futja tőlem,mert eléggé fáradt vagyok már,viszont:Panka ma kikerült az inkubátorból!!! :lol: :lol: :lol:
1930 gramm! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Olyan boldog vagyok!
Hihetetlen érzés volt végre megölelni,puszilgatni,babázni vele úgy igazából! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tesz majd apa képet valamikor.Örülök,hogy jól vagytok,vigyázzatok magatokra a továbbiakban is!Pussssszzzzz mindenkinek! :lol: :lol:

piki
 
 



Nagyon aranyos Panka baba!!! :D
Köszönjük az új képeket!
Milyen jó, hogy már a kezedben is láthatjuk! Egyre közelebb vagytok a hazamenetelhez! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon édes a kis Panka :) csak így tovább.

Tegnap jól kifáradtam a disznóvágáson aludtam is mint a tej :)

Megyek megnézem a Randigurut. Én is kimostam a kisruhákat tegnap kaptunk egy csomót. Holnap még mosok és vasalok :)

Velünk minden ok és még egyben :)

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ma totál hulla vagyok, mert vendégsereg volt itt...Majd holnap jövök részletesebben.

Pankának külön köszönöm a sznapi Jóhíreket!!! :D Igazi kis tündér a kiscsaj!!!!Remélem hamarosan hazajöttök!!!!

Megyek pusssz
Vendég
 


Hello!

Marcsi tündéri a kicsi Panka! :lol: :lol: :lol: :lol:

Anna , Eszti pihenjetek, remélem nem vagytok ki totál! :D :D :D

Ma vettünk egy új vasalót a Media Marktba, Moulinex 1990.--ért amit reklámoznak, ki is próbáltam gyorsan kivasaltam a babarucikat! :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Marcsi! Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, miszerint Panka-baba nagyon kis cukifalat, gyönyörű kislány és hidd el, már nemsokára vége ennek a kórházos időszaknak és mehettek haza!

Nagyon passzív volt mindenki ezen a hétvégén.

Mi délután 5-re megyünk orvoshoz, akkorra már biztos lesz jó sok csúszás. Majd még este jelentkezem, hogy mi volt.

Kép
ire81
 
 


Sziasztok!
Igen, igazad van Reni.. elég passzívak lettünk.. :(
Én dolgoztam is egy kicsit az elmúlt pár napban. Közös képviselő voltam ez Üzletházban és most összehívtam egy közgyűlést, megcsináltam a tavalyi elszámolást, lemondtam... ma átadtam a ház összes papírját is az új képviselőnek.
Legalább e miatt sem kell többet idegeskednem. Most már tényleg HTB lettem...

Remélem minden ok lesz a dokinál! Majd írj, hogy mit mondott! Mik a méretei Esztinek.?

Beszéltük, hogy néha görcsöl a hasunk.. és hogy ezek biztos jóslófájások... hát nekem most éjszaka olyan szinten fájt 2x is, kb 1-2 percig.. hogy inkább ezeket mondanám most már jóslófájásoknak!
:shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Na voltunk a dokibácsinál, a fejátmérő 84 mm, a mellkas 81 mm, és ebből azzt aa következtetést vonta le, hogy a súly kb 2000-2100 gramm, azt mondta, nem lesz kis baba, 3 kg alatt bizti nem lesz. :shock: Hát azért azt is remélem, hogy óriás bébi sem lesz :roll:
Említettem a dokinak ezeket a premensi-szerű tüneteket, nem kukucsokált be, csak kíívülről megtapogatta a hasamat, azt mondta, hogy jó puha a méhem, ezeket a tüneteket lehet inkább már a gyerek okozza a súlyánál fogva. :?: Hát ő tudja...
Húú, mostmár sok mindent beszéltünk, kaptam magzatmozgást regisztráló kis naptárt, amibe minden nap fel kell jegyezni, hogy mikor érzek 10 magzatmozgást :shock: , ez tök gáz, mert biztos erre fogok figyelni egész nap és akkor tuti nem fog mozogni ez a kis drága, úgyhogy lehet én minden nap a sürgősségin leszek. Mert ha nem érzek 10 mozgást, akkor menjek be a sürgősségire, biztos, ami biztos. :shock: :shock:
Ha nincs semmi baj, aakkor megint csak 4 hét múlva kell mennem, felhívtuk a szülésznőt, majd vele is kb a 36. héten kell taliznunk, de már számításba vett minket.
Csütörtökön védőnő, nem akarom!!!! Nem akarok mérlegre állni, tegnap kicsit kiakadtam és bőgtem egy sort, már egy bálna vagyok, de mindegy, nem fárasztalak Titeket.
Azt is mondta a dokibá, hogy ne aggódjunk a szülés felkészítő tanfolyam hiánya miatt, hiszen elvileg úgyis ő engedélyezi az apuka bent létét és már kifejezésre juttatta, hogy nem lesz Szabika ellen semmi kifogása, pláne, hogy be van oltva. :D

Fanni, jól tetted, hogy lepasszoltad ezt a munkát, én is már csak ebben a hónapban dolgozom, de azt sem viszem túlzásbaa, elvileg 18-a után már nincs tárgyalásom.

Ma végre megrendeltem a függönyt a gyerekszobába, semmi extra, én nem akartam micimackósat, vagy hófehérkéset, egy egyszerű voile, olyan bézs színű.

Na, mostmár más is írjon bővebben! :)

Kép
ire81
 
 


Mennyire mások az orvosok.. Az enyém minden alkalommal "benézett".. megnézte a méhszájat.. Havonta jártam hozzá, most már 3 hetente..
8,4mm? Akkor már 33-hetesnek felel meg ez a táblázat szerint ! :)
http://www.mamanet.hu/kismama/magzat.html
Ne aggódj, én is bálna lettem.. és egyre nagyobb az integető "izom" a karomon.. :?

Nektek a vérképetek milyen szokott lenni? Nekem már az előzőn és a mostanin is magas a koleszterin szintem.. Bár sok helyen azt olvasom, hogy ez a terhesség miatt van.. Érdekes, hogy még húst sem eszem..

Anna, most jut eszembe.. nem felejtettem el, amit egyszer kértél tőlem, hogy kérdezzem meg apumat a depivel kapcsolatban.. Csak egyszerűen nem hiszem, hogy bármit is tudna így mondani.. elég nehéz ezt így leírni, megfogalmazni.. de talán annyit, hogy ilyen ügyben én sem fordulnék hozzá.. :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni: köszi, hogy nem felejtetted el a kérdésemet. Nem baj, hisz már nincs is nagy gondom. Tudok aludni...ez csak amolyan hormonális változás. Szoktam sírni hülyeségeken...de már jobban vagyok. Vettem homeopátiás gyógyszert sedatif pc-t és az segít tudok aludni. Valamikor be sem veszem és jobban vagyok. Szóval nem őrültem meg :)

Reni: örülök, hogy minden rendben a picivel és veled is. Jó nagy baba :) nekem 32 hetesen 1800 grammos volt, szerintem az én picim sem lesz kicsi baba. Az orvos annyit mondott, hogy formás :D
Én nem kaptam semmilyen magzatmozgást regisztráló kis naptárt

:shock: nem is tudnék nagyon mit írni, mert 18 óra óta szinte egyfolytában mocorog Jázmin. Nem tudom mi van vele, de nagyon aktív. Szóval a 10 mozgás tuti meglenne.

Eszti, borsoo nagyon el vagytok veszve. Remélem minden rendben.
Mostanában nem nagyon írunk annyit mint régen. Legalább egy betűt küldjetek, hogy minden oké :)

A vérképem nekem mindig jó volt. A cukrom 4,5. A védőnő azt mondta normális. A hemoglobinom 140.
19-én megyek a véralvadásgátlás nézik meg vérből. Gondolom nektek is kell menni, de ez nem éhgyomros hála az égnek :)

Ma kivasaltam a kisrucikat nem semmi. Belefáradtam és még annyi van :)

Kép
Vendég
 


Csá,csajok!

Csak egy gyors bejelentkezés:Panka bébit hétfőn,tehát egy hét múlva hozhatjuk haza!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szépen,egyenletesen hízik,semmi gond vele-a kórházban meg kell a hely...már alig várom...ÉN OLYAN BOLDOG VAGYOK,hogy azt el se hinnétek... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Igazából már pénteken jöhetett volna,én kértem,hogy hadd maradjon bent a szombati esküvő miatt,mert egyrészt nem tudnám kire bízni,másrészt nem akarom ennyi ember közé hazavinni.
Ma már megkapta a BCG oltást is és képzeljétek,nem is sírt! (csak én,szokás szerint :oops: :oops: :oops: )
Egy kis hős! Igazi kis túlélő!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Próbálok majd jönni bővebben,de most vissza se olvastam,bocsi... :oops:

piki
 
 


Sziasztok!

Igazatok van...Mostanában nagyon passzívak vagyunk. Főleg én.... :cry: :cry: :cry: Bocsi!!! :oops: :oops: :oops:
Most kivételesen van alibm, mert szombaton költöztünk haza, vasárnap meg vendégésg volt. Persze ismét hulla vagyok. Mint mindig mostanság.
De szerdától Bibu nagyizik, én meg pihizek is talán, de még szőnyegeket akarok puceválni és még rendet rakni, gardóbot pakolni, stb...Muszáj lenne magam utolérni...Anyum szerint, ha végig csinálom (bár szerinte mér a szőnyegpucolás után) biztire megszülök... :lol: Ja, mondtam, hogy fent kb. 85nm szőnyegpadló van??? :lol: :lol: :lol: Na nem tudom mi lesz.
Ma lóti-futiztam, ajándékot cseréltem, 2x postáztam(mert egy idióta postás kisasszony csak a felét adta oda a csomagjaimnak :? ), most meg melllszívót vadászok a neten, de István szerint mr megint 5ft-on smucigoskodok...haha!!!Pedig nálunk Ő a smucig... :lol: :lol: :lol:
Holnap dokizom és sztem a héten kezdem az nst-ket!!! :lol: :lol: :lol: Remélem szerdán, akkor megy a barinőm is...

Jaj,Marcsi, holnap majd gondolok rád...Az egy picit kár, hogy csak nem találkozunk a dokinál. :cry:
A jó híreknek viszont nagyon örülök!!!!Nagyon ügyi a kis Pankus!!!De jó, hogy hétfőn jöhet haza!!!! :D :D :D Jól tetted, hogy nem teszed ki szombaton az esküvőnek, Ő még nagyon csöpp ehhez!!!! De jó! Esküvő!!!Majd arról is kérünk képeket!!!

Reni, jó kis baba lesz Esztike!!!!Nekem is nagyot jósolnak, de én még reménykedem, hátha elmérték....

Fanni, engem sem vizsgált meg mostanság, de elötte vagy 10percig faggat és csak akkor vizsgál, ha a panaszaim olyanok. Én annyira nem bánom... :lol: :lol: :lol:
Jól tetted, hogy leadtad a munkát. Most már relaxálj és készülj, mert még vissza fogod sírni ezt a nyugalmas, unalmas életet. :lol: :lol: :lol: Én az éjszakákat nagyon nem bírtam...De most már okés lenne , de újra át kell állnom...

Anna, örülök, hogy jobban vagy! Csak így tovább, jó????

Igen, borsoo és manojoco is nagyon eltünt!!!

Na megyek, pörgök tovább, lassan aluszkálni is kéne...
Vendég
 


Ja, Fanni. Nem tudom ez jó e vagy sem, de igazából semmit nem jelent, hogy kinek mekkora fájásai vannak. Nekem Bibuval semmi nem volt, sőt!!!Na, aztán mikor megindult a szülés... Lillussal meg eszméletlen fájásaim vannak, amik végig körbefutnak a derakamon (nekem ilyen volt szülés közben is), szóval most remélem lightos lesz maga a szülés...Vagy csak túl optimista vagyok???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Na, mostmár tényleg lépek!!! Jó éjt!!!
Vendég
 


:)

Nagyon örülök Marcsi, hogy jövő héten már otthon lesz a kis Panka. Jajjjjjjjjjjj de jó istenem :) nem is kellett sokáig várni és látod szépen növögetett a kis Panka :):)
Csak így tovább. De jó szombaton esküvő :) szűk családi kör lesz? Hány fős? Én terhesen csináltam végig. Nem volt semmi azt hittem széthányom a polgárit :D :D de az újasszonytánc is jól ment :):)

Eszti csak óvatosan a nagy pakolászással! Mindent lágyan és finoman :)

Többiek? Szilvácska merre vagy?

Kép
Vendég
 


Sziasztok

Csak gyorsba bekukkantottam, nagyon pocsékul vagyok, benyaltam valami fain náthát, egész nap dögrováson vagyok/voltam. Holnap jövök, és visszaolvasok.

Jók legyetek, puszi

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Igen..most azt olvastam én is hogy ha már előtte tágulsz akkor legalább akkor kevesebbet kell! :)
Én már ennyit tuti nem tudnék dolgozni amit te leírtál.. :shock: Igaza van anyukádnak.. ha ezt mind megcsinálod, előbb fogsz szülni mint én! ;)
Kérdezd majd meg mekkora Lillus! Kíváncsi vagyok :)
Holnap én is megyek Nst-re vagy ctg-re vagy mi ez.. de a doki csak jövő héten néz meg..

Marcsi, nagyon örülök a jó híreknek! :)

Anna, örülök, hogy hatott a homeo bogyó! :)
Ti szedtek/ fogtok szedni a szüléshez is ilyesmiket? Van valami olyasmi is ami a tágulást segíti..
Vendég
 


Szilvi, csak most látom amit írtál!
Jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Köszi Fanni :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok
csak egy gyors bekukk, minden rendben velünk, csak itt vannak pár napig a férjem szülei és azt se tudom, hol áll a fejem. Azért jöttek, hogy így el tudjak szabadulni ügyintézni, barátnőzni, de persze ezek mellett azért csak kell itthon is tenni venni - 5 emberre.. De legalább a csajszit teljesen lefoglalják, most ilyenkor pár napig nem cserélek pelust, nem fürdetek, semmi - egész elszokom tőle.
Most mennek sétálni, így lesz időm kicsit tanulni, lazítgatni.

Majd jövök később, csak futva olvastam vissza.. de láttam, hogy Panka jön haza, szuper hír!!! :D :D :D Esküvő meg.. hmmm de jó lesz!

Betegeskedőknek jobbulást, Eszti, örülök, hogy végre visszaköltözhettek, utólag is nagyon Boldog Boldogat!
(mi is megcsináltattuk a fűtést, kb fél óra volt és alig került valamibe.. mi meg mennyit t@költünk rajta..)

Puszi mindenkinek

B.
Vendég
 


Anna,
cuki a kis rugi!

Eszti,
Ti ugye most gyerekágyba teszitek át (tettétek át) Bibut? Tehát ami nem rácsos (hanem leesésgátlós)? Ha igen, hol vettétek? Én is azt keresek egy ideje, olyat szeretnék, ami több méretbe állítható (de azért nem egy vagyon).

Sziasztok
bújok vissza az ágyikómba :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Marcsi nagyon örülök, hogy Pankuci végre hazamehet hétfőn, ráadásul hétvégén esküvő, tök szupi!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én pénteken voltam uh-n ott mondta a nő, hogy Barni 1977 gr, és ez teljesen megfelel a 32 hétnek, dokihoz meg elvileg most pénteken megyek vagy a jövő7 pénteken, nem emlékszem mit beszéltünk meg telón,csak ara hogy délelőtt 11-re kell menni. :oops: :oops:
Engem se szokott minden alkalommal megvizsgálni, de azt tudom, hogy nemsokára lesz még egy vérvétel, vizeletvizsgálat, meg vesz kenetet, hogy nem e "jött vissza" a fertőzésem. Remélem nem, és sikeresen kikezelte. :oops: :?

Eszti ne hajszold túl magad, pihenj is azért ha tudsz! :D :D

Borsoo használd ki hogy ott vannak nálatok Párod szülei, és pihizz te is sokat :D :D :D

Én ma változatlanul vagyok, tegnap vettük ezt a tenger vizes orrspray-t, szegény Balázsnak semmit sem használ, nekem meg olyan mintha egyszer használna, egyszer meg nem, mert éjjel jó volt, szerencsére én végig aludtam az éjszakát, csak egyszer keltem fel, hogy pisilnem kell. :lol: :lol:

Jajj Csajok, engem itthon megöl az unalom, most meg hogy náthás vagyok, még annyira sem tudok kimozdulni itthonról. :( Ti mivel kötitek le magatokat???
Barninak már kimostam, kivasaltam mindent.

Na nem fárasztok senkit, majd később még jövök. :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Ezt az előbb találtam :D

Mit tanultam anyukámtól?

Megbecsülni mások munkáját. -> "Ha mindenáron meg akarjátok ölni egymást az öcséddel, kint csináljátok. Most takarítottam fel."

Vallást. -> "Jobb lesz, ha imádkozol, hogy kijöjjön a fehér ingedből!"

Az időutazás alapjait. -> "Úgy megcsaplak, hogy a jövő héten térsz magadhoz!"

Logikát. -> "Azért, mert én azt mondtam!"

Tornamutatványokat. -> "Most nézd meg, hogy néz ki itt hátul a nyakad!"

Az ozmózis alapelemeit. -> "Fogd be a szád, és edd meg a vacsorád!"

Türelmet és kitartást. -> "Addig ülsz ott, amíg a spenót el nem fogy!"

A meteorológia alapelemeit. -> "Úgy néz ki a szobád, mintha egy tornádó söpört volna át rajta!"

Irigységet. -> "Ezer és ezer gyerek van a világon, akik boldogok lennének, ha ilyen nagyszerű szüleik lehetnének, mint neked!"

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Jah és azt olvastam az egyik topikban, hogy a terhes kiskönyv hátuljára be kell íratni a dokival, hogy a szülés beindulásakor fogad a kórház, különben a mentő automatikusan az ügyeletes kórházba fog bevinni. :?

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Na jó mára eldugulok... :oops: :oops: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Marcsi, gratula a jó hírekhez és kellemes készülődést a Nagy Napra, és én olyan romantikusnak is találom, főleg, hogy a szülőszobán húztátok fel a gyűrűt :) Panka volt a kis koszorúslány :D

Szilvi, jobbulást, remélem, már jobban vagy egy fokkal! Mostanában nekem is állandóan be van dugulva az orrom, nem vagyok taknyos, nem fáj semmi, de alig jön levegő, muszáj orrspray-t használni. :? Én sem találom a helyen, vagyis egyre nehezebben, amikor itthon vagyok, aaz sem jó, ha meg vaan mit csinálni és mászkálni kell egy csomót, mint pl ezen a héten, az sem jó. Sehogy sem jó semmi :(

Ma megvolt szerencsére a tíz mozgás, már délután 5 körülre, úgyhogy megnyugodtam. Tök furi, mert csak délelőtt volt vagy 8 db mozgás, utána délután csendespihenőzött a kis drága.

Megőrülök babakocsi-témában. Mindenki mást mond, mindenkinek más a "fogadd-meg-a-jó-tanácsomat" Nagy legyen a kerék, nem, kicsi, legyen ilyen-olyan, aamolyan. ÁÁÁÁÁ. Pedig lassan tényleg dönteni kellene :?

Jó pihit Nektek!

Kép
ire81
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: