Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Minyu

A barátnőmnek van olyan kézi elemes orrszívója, de azt mondja, közel sem tisztítja ki az orrot úgy, mint a porszívó. Annó én nagyon ellene voltam a porszívós megoldásnak, túl drasztikusnak találtam. Több anyuka beszélt rá, így azt szoktuk használni.

Már akartam írni a torokgyulladásról... Mesinek 1 hónapja volt. Ügyeletet hívtam késő este, mert nagyon felment a láza. Szerintem akkor elhamarkodottan kapott antibiot. Most már mindegy... Nagyon ellene vagyok az antibionak olyan esetekben, amikor tényleg felesleges!!! Olvastam, hogy létezik egy strepteszt nevű teszt, amellyel az orvos meg tudja nézni, hogy a streptococcus okozza-e a gyulladást (ugyanis csak ez ellen kell antibio), ha vírusos a dolog, akkor az magától meggyógyul. Csütörtökön rákérdezek erre a tesztre a dokinőnél, ugyanis az orvos rendelkezik ilyen gyorsteszttel (már ha áldoz rá). Szerintem a miénknek nincsen, úgyhogy rávezetem, hogy én szívesen állom az árát (1000,- Ft/db), és ha szükséges, vessük be, így elkerülve a felesleges antibios kezelést.

Kép
dundó
 
 


Sziasztok!

Minyu:
Először is boldog szülinapot!
Nem jött be a grapefruit csepp.Annám sugárba hányta ki,
hiába raktam gyümilébe akkor is érezte a keserű ízt.
Most egy VITACOLAN nevezetű szirupot kap ami nagyon
édes, szörp ízű.Ez tetszik neki. Ebbe is van csomó vitamin
A,B1,B2,B6, rengeteg C vitamin és stb...... Remélem hatásos
lesz.
Ildikó: Nagyon sajnálom Mirtillt, jobbulást neki!

Szerintem is jobb a porszívos sokkal alaposabban tisztít

Megyek mert ébredezik a kisasszony!


Csucsu

Kép
csucsu74
 
 


Minyu
Boldog szülinapot utólag!!

Jobbulást a betegeknek!

Ti mit adtok a gyerekekre sétához ebben a bolond időben? És a lakásban? Anna nagyon izzadékony, de sokszor kiszalad a teraszra, így kénytelen vagyok hosszú ujjút adni rá, ami viszont a lakásban soknak bizonyul.

Kézi orrszívó szinte semmit sem ér, az első megfázásnál rohantam a patikába, hogy vegyek porszívósat.

Roberta

Kép
smici_robi
 
 

 
 

Minyu!!!
Mediator!!!!
Puszi

Kép
kajla
 
 


Jóóó rég nem írtam... :oops:

Ma kapta Zalán az oltást, karba. Kicsit még köhög, de azért megkapta, remélem nem lesz semmi baj belőle.

Először is szeretnék én ia gratulálni Mirtillnek a járáshoz!!!! :lol:

Elektromos orrszívó tényleg nem olyan jó, mi is használtuk, de lecseréltük a porszívósra.

Felébredt, megyek...

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Köszi az orrszivós hsz-okat. Nekünk is porszivós van, és tényleg hatékony, csak éjjel elég hangos, gondoltam hátha a kicsi is megteszi, de akkor kár beruházni rá :roll: :oops:

Kajla :)
Köszi :)


Roberta :)
Idebenn melegitöben (alsó-felsö) kinnt kabátban. Ha korán megyünk ki, mint pl mareggel 7-kor már dörömbölt az ajtón, hogy menjünk- akkor +harisnya, és vastagabb kabát. Délután csak vékonyabb.
Szemléltetés :lol: :
most idebenn:
Kép

reggel a csipös hidegben:
Kép

tegnap du napsütésben, játszótéren (de elötte bicajoztunk, ugyhogy kellett a sapka a menetszél ellen)
Kép

Na, pusz mindenkinek

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu!

Én ugyan nem próbáltam még az porszívósat, csak az elemes/220-as verziót, de eddig bevált... vagy inkább azt mondanám, hogy annyira ki tudta tisztítani az arc és homloküregét, hogy ne legyen utána fülgyulladás. De egy másik topicon már beszéltük, hogy bizony vannak nagyon gagyi elektromos orrszívók, de vannak nagyon jók is. Viszont a vélemények igen csak megosztottak voltak. :roll: Mire az ember megtalálja a neki megfelelő elektromosat, addigra egy csomó lóvét kiad...

Sz'al én csak annyit tudok mondani, hogy nekünk Pesztonka orrszívónk (a mellszívó nélküli) van és eddig bevált. (Hozzáteszem, hogy hallottam már erről a márkáról sok rossz tapasztalatot is...)
szilbee
 
 


NÁNDI!!!!
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Nándi!

Mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!

Kép

Kép
patrisa
 
 


Minyu! Kisfiadnak nagyon boldog névnapot kívánunk!

bockbrigi
 
 


Nándi!
Nagyon Boldog Névnapot kívánunk!
:) :D
Kép

Szuri:
No! Megvolt a 15 hós oltásunk is. Leventének egy hangja nem volt. Igazából észre sem vette, hogy szurit kapott. Jobban érdekelték a plafonról lógó pillangók... :lol: A doki ki is volt akadva. Azt mondta, hogy igen magas ennek a gyerkőcnek a fájdalomküszöbe... Szerintem inkább csak nagyon el volt foglalva a pillangók levadászásával. :D
szilbee
 
 


Nándika!
Kép
Boldog névnapot kívánunk mi is!

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Betegeknek, szurit kapottaknak jobbulást! :lol:

Mi 11-12-ig sétálunk délelőtt, akkor csak egy vékony kabátot és sapit adok rá. A sapka a kevés haja miatt kell.
Délután viszont 5-6 körül sétálunk, akkor már kell a vastagabb kabát és sapka. Itthon szabadidőben van, vagy szoknyában harisnyával.

:?: Van köztetek vállalkozó? vagy a családban valaki? Férjem -és majd később én is- szeretne elindítani egy vállalkozást. Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Azt hallottuk, hogy havonta a saját maga után az államnak fizetett terhek 70ezer ft. Ez tényleg így van?

:?: És volna egy más jellegű kérdésem is a pestiekhez. A dúlaképző helye megváltozott. A II. ker. Szilágyi Erzsébet fasorban lesz. Vonattal megyek, a NY-iban szállok le. Néztem a neten a tömegközlekedési lehetőségeket. Úgy láttam, hogy felszállok a 4-es vagy 6-os villamosra. Azzal elmegyek a Moszkva térig, de onnan nem teljesen világos a dolog. Az 56-ossal kell tovább mennem? Kérem, aki tud segítsen, mert nem akarok eltévedni :!:
Ja, és ez időben kb. mennyi? Mert nem sok időm lesz. Reggel 9-re ott kellene lennem. :(

Vanesszának adtam tonhalat rántva. A bundát nem ette meg, de a husi nagyon tetszett neki. Megevett 20 dekát egy nagy tányér sárgaborsó főzelékkel. Úgy néz ki nem lesz tőle baja. Néhány napja pedig szardíniát próbáltuk ki, de az nem ízlett neki. Biztos azért mert olajos lében volt. Nem is baj, mert számomra elég büdös volt. :x

Most megyek, elaltatom!
Szép napot mindenkinek!!! :D

Kép
patrisa
 
 


Nándi!
Nagyon sok boldog névnapot kívánunk!

Kép

Kép
kajla
 
 


Sziasztok!


Nándinak sok boldog névnapot!


Csucsu és Anna baba

Kép
csucsu74
 
 


Sziasztok!

Nándinak mi is boldog névnapot kívánunk!

Mirtill már jobban van tegnap óta nem lázas.Kedden nagyon lázas volt tegnap viszavittem a dokihoz és azt állapította meg,hogy van 1-1 tüsző a manduláin.Tegnap délután 3-kor elaludt és 8-kor kelt fel és azóta mint akit elvágtak.Se láz,se rosszkedv.
Ma délutánra tele lett piros kiütésekkel.Felhívtam a dokit azt mondta,hogy ne adjam tovább az antibiot mert lehet azt nem bírja de az is lehet,hogy a háromnapos lázat kapta meg és amiatt vannak a pöttyök.Holnap délelőtt viszem megint.

Már végig megy a lakáson atmegy a küszöbön és ha lehajol valamiért kapaszkodás nélkül áll fel és tud guggolni is!Ha jól lesz kedden megyünk tornára.
Az utcán nem megy egyedül csak úgy ha fogja mindkét kezem.Ez Nálatok is így volt?

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Köszönjük a köszöntéseket, átadom az illetékesnek :lol:

Csajok!
Használ vki pamperst?
Van 2db 500 ft-os kuponom (egy Rossmannba, 1 DMbe) szivesen odaadom bárkinek, mert mi nem használjuk. Jövö héten le kell vásárolni, igy ha postáznom kell, akkor mielöbb fel kell adnom. Sikitson akinek kell!!!

Ildiko :)
Ez szerintem természetes, nagyobb a biztonságérzete. Én alapbol fogom az egyik kezét, ha kinn sétálunk, mert ö olyan rohangálós, félek, hogy kiszalad a kocsik elé. :oops: A kertben persze nem fogom a kezét, de jó ideig -bár már ment anélkül is- kellett fognom.

A minap láttam, hogy a lépcsön már próbálkozik felmenni állva, szorosan a falhoz tapadt (ez kinn volt), nagyon mókás volt. Lefelé már párszor lement igy állva, de még mindig egyszerübb letolatni :)

Patrisa :)
Igen, az 56-os megy a Szilágyi Erzsébet fasoron. Én nem nagyon szoktam arra járni, igy nem tudoma menetidöt :( www.bkv.hu oldalon biztos van info.
vállalkozós kérdés: sztem atól függ, mennyi a jövedelmed, milyen vállalkozás (bt, kft, ec) de abszolút nem értek ehhez, érdemes lenne a neten keresni vmilyen tanácsadót.

Pusz mindenkinek

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Ildikó!
Mirtillnek jobbulást! :( Szegénynek most nagyon kijut a betegségből.

Szvsz teljesen normális, hogy még kapaszkodik. Az utcán cipőben egyébként is már menni, mint bent a lakásban. Kevésbé érzi a göröngyöket, meg az úthibákat... Ezzel Levente is így volt. Pár hét (de lehet hogy csak pár nap) és bele is rázódik. :)
szilbee
 
 


Minyu!
Ha nem kell a lányoknak, akkor nekem kellene! Igaz, hogy nem én, hanem a barátnőm használ Pampers-t, de ha nem baj, hogy elkérem neki, akkor megírom priviben a címem!
Köszi

Kép
kajla
 
 


Sziasztok!

Kérni szeretnék Tőletek lányok. :oops: Kaptam a dm-től levelet (bababónuszos), amely tartalmaz egy jó kis ajánlatot is a Hotel Lővérbe, Sopronba. A kislány keresztszülei is jönnének velünk, nekik szeretnék kupont szerezni. Ha valaki tud segíteni annak örök hálám (meg persze megadom a címem).

Nándinak boldog névnapot (utólag is)!

Ildikó
az utcán én mindig fogom a kislány kezét, csak olyan helyen engedem egyedül, ahol nem járnak autók. Addig örülj, amíg ő is fogni akarja a Te kezed, nálunk néha surlódások vannak ebből, mert Anna nagyon önálló szeretne már lenni.

Minyu
Te írtad, hogy lépcsőzni próbál a kisfiad. Engem teljesen meglepett mikor Anna elkezdte, én azt hittem, sokkal később tanulnak meg lépcsőzni. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy Anna profi lépcsőző, de azt hittem, van még időm erre készülni. Ezzel szemben ahogy elindult egy hét múlva már arra figyeltem fel, hogy a szobalétra harmadik fokán ácsingózik. A víz levert, hogy ebből mi lesz, de nem vettem le, hagytam, hogy magától megoldja a dolgot. Cirka fél óra alatt sikerült lejönnie (esés nélkül!) és még aznap délután nekiindult a lépcsőfokoknak.
Igazából csak annyi "gondom" van ezzel, hogy most már ragaszkodik ahhoz, hogy ő lépcsőzhessen, viszont mi a második emeleten lakunk, így hiába van közel a bolt, kb 1 óra alatt fordulunk meg!! :?

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Sziasztok!

Roberta!
A boltot mi is kb. egy óra alatt járjuk meg, pedig csak 10 percre van. :( Le kell szedni az összes kikirícset és "fújós virágot".
Ma pedig a gyógynövényboltban vásároltunk (grapefruit cseppet) , Ő pedig beleállt egy gyékénykosárba, amibe száraztészták voltak. Bele se merek gondolni mi lesz, ha már egyedül fog menni.
A boltban a széthullott blokkokat összeszedi és beledobálja a szemetesbe. A kosarakat pedig a helyére cipeli. Olyan édes!

Ezen a lépcsőzéssel teljesen megleptetek. Nem gondoltam volna, hogy ilyen korán megy nekik. Azt hiszem fel kell készülnöm ilyenekre. Roberta nem irígyellek, mikor megláttad Annát a létrán!!! :roll:

Minyu!
Köszi az infót, ha lemegy a keresztelői cécó rástartolok a dologra.

Most megyek, mert még meg kell sütnöm holnapra a pék kiflit.
Majd jövök és teszek fel keresztelői fotókat.
Persze Vaninak most lett egy szép piros folt a homlokán. Megütötte az este. :oops:

Jó 7végét!!!

Kép
patrisa
 
 


Sziasztok!
Én a 2006 nyári babák topicjának vagyok a tagja,és egy kis segitségre lenne szükségem.Azért Nektek irok,merttavaly télen akkorák voltak a babáitok,mint most a mieink.Nem tudom hogy milyen overallt vegyek,és mekkorát.Kétrészeset,vagy egyrészest ami lábas,vagy olyan lábast ami zsákká is cipzározható.Amelita 74-es rugikat hord most,7400 gr,és 65cm.Amiket néztem overalok,pont úgy vannnak számozva hogy egyikat kicsinek találom,a következő meg már túl nagy.Azt sem akarom hogy elvesszen benne.
És még az lenne a kérdésem ha kocsival utaztatok rövöd távon,akkor adtatok e a a babára overalt és nem fűtöttetek,vagy ha fütés megy akkor nem melegszik e be nagyon?
Előre is köszi a segitséget!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Itt vagyok, hoztam fotókat a keresztelőről.
Vanesszám jól tűrte a megpróbáltatásokat, csak a szenteltvizes-rész nem tetszett neki.
Dobok fel gyorsan néhány fotót.

itt locsolják a szenteltvízzel
Kép

Kép

kapunk egy gyertyát
Kép

itt már katolikusként
Kép

az ujdonsült keresztanyuval
Kép

Kép
patrisa
 
 


Pilchard!
Én olyan overált vettem, ami méret szerint 6-12 hós korig jó. Eleinte kicsit nagy volt, de jó volt mert legalább a kezét is jól betakarta. Nekem valahogy nem sikerült kesztyűt adnom a kezére. :oops:
Kettő volt (az egyiket örököltük) . Az egyik zsák, a másik szétcipzárózhatós lábú. És tényleg kibírta a telet, nem nőtte ki, pedig havonta egy kilóval gyarapodott mindig. :P
Mi ritkán autókáztunk, de akkor úgy csináltam, hogy levettem a sapit, és az overált kinyitottam.

Most megyek, jó éjt!!!

Kép
patrisa
 
 


Sziasztok:)

Régebben írogattam ide, mostanában csak olvaslak Benneteket...

Smici_robi,

Neked szeretném megírni, hogy a soproni Lövér Hotelben minden közönséges halandó számára elérhető ez a kedvezmény, a kuponon ott a honlap, nézz utána...

Enikő
benci
 
 


Sziasztok!

Roberta!

Nekem van olyan kuponom és nagyon szívesen Nektek adom.Küldd el a címed és már postázom is!

Mirtill már jól van szerencsére!A pöttyök is elmúltak és a torka is rendben.Remélem nem fog visszaesni mert 5nap helyett csak 3napig kapta az antibiotikumot.

Már nagyon szépen megy a küszöböt is át tudja lépni.Holnap megyünk a gyógytornászhoz kíváncsi vagyok mit fog mondani.Kicsit izgulok mert igazából most derül ki mennyire volt hatásos a kengyel.Amikor levették a szíjat akkor sem volt tökéletes a csípője.De remélem rendben lesz és nem lesz a járásával semmi gond.

Na megyek mert felébredt és elég nyügi.

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Még mindig én...

Szóval felhívtam a szállodát, és nekem azt mondták, hogy a 15.500 Ft egy fő részére az ár, ennyiért pedig bárki lefoglalhat szobát az adott időszakokban...


További szép ünneplést mindenkinek,

Enikő
benci
 
 


Sziasztok!


Ma érkeztünk haza a rokonlátogatásból. Lent voltunk Békés-megyében Mezőhegyesen szülővárosomba. 3,5 órás út autóval
amit a kisasszony nem igazán viselt el. Lemenet az út felét végig bömbölte, a másik felét azért nem , mert álomba sírta magát.
Nektek, hogy bírja a gyerköcötök a hosszú utat? Nálunk kész rémálom! Hosszú úton én már az 50km-ert értem!
Egyszerűen nem bír 5 percig nyugottan ülni. A visszaút már jobb volt, mivel szerintem elnyomta a "más" levegő és 2,5 órát aludt! Annyira jó volt.

A Lővér hotel kedvezményét én is olvastam valahol, nem rossz. Nagyon szép hely.


Hát, igen a lépcsőzés az nagyon jó dolog. Még jó, hogy csak a földszinten lakunk de kb 20-30 perc míg sikerül kiérni az utcára.
Hol le-hol fel.Jó szórakozás.

Na, megyek mert mióta megjöttünk megy a mosógép!

Csucsu

Kép
csucsu74
 
 


Ildikó

Megpróbáltam privátként elküldeni a címet, lszi jelezz, hogy megkaptad-e. Egyébként minimális árkülönbség van kuponnal ill. anélkül, csak több szolgáltatás vehető igénybe (legalábbis én ezt az infót kaptam tőlük).

Autóút nagyon változó, de általában jól bírja csak sok játék kell hozzá.

Lányok!
Van valakinek jó játékötlete amit ennyi idős gyerekekkel lakásban lehet játszani? Lassan jönnek a hosszú hideg napok amikor a játszótér tabu és fogalmam sincs, mivel fogom lekötni a kis örökmozgót.

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Sziasztok lányok!

Sopron kupon nekem is van, ha kell vkinek jelentkezzen.

Roberta!
Szerintem ne gondolkozz már most a téli játékon,nagyon leleményesek a gyerekek, meg fogja találni a szórakozását. Csak te bírd pakolással és idegekkel :wink: :lol: :lol:

Pilchard!
Nekünk is jó nagy overálunk volt 74-80.Arra gondolj, hogy még 5 hónap múlva is fel tudjátok venni! Akkor még csak feküdt benne, nem volt érdekes, hogy meddig ért a keze meg a lába.Ha veszel olyat keress aminek polár bélése van. Az jó meleg és nem kell nagyon aláöltöztetni. A kocsiban, üzletben csak kinyitod és nem sül meg.A legjobb, ha két zippzárost nézel, mert akkor az egész mellkasát könnyen szabaddá tudod tenni.A babaszobán mindig sok szép eladó van.

Patrisa!
Gratula a keresztény Vanihoz, nagyon jók a képek.Mi még nem jutottunk el.Andrissal nem rég mi is voltunk egy keresztelőn és annyira tettszett neki a templom akusztikája, hogy állandóan sikongatott. Ki kellett vele mennem.Na de a saját bulijáról, csak nem mehet ki az ember és a papunk is olyan nehéz ember.Nem is tudom mi legyen.

Kép
flocika
 
 


Csucsu!
Én is békési vagyok!!!!!! :D
Egy nagyon kedves barátnőm pedig Mezőhegyesi! Kerekes Mártinak hívják, nem ismered? Van egy bátyja, Gyuri!

Teszek fel képet Regiről! Most volt nálunk kolbászfesztivál, ő is be akart öltözni "gyúrónak".

Kép

Kép
kajla
 
 


Szia Roberta!

Megkaptam a címed.Valamelyik nap küldöm a kupont.

Kép
ildikó74
 
 


Lányok!
Ezt találtam a "Hétről-Hétre" rovatban...


[quote]T írta:opmenedzseri fizetés járna az anyáknak
2006. 09. 27.

Egy gyermekeit nevelő "főállású" anya, ha munkáját megfizetnék, több mint 134 ezer amerikai dollárt (több mint 27 millió forintot) keresne évente, annyit, mint a vezető cégek marketing- és reklámigazgatói, vagy az Amerikában oly elismert bírók - olvasható a salary.com internetes bértanácsadó oldalán.

Az összeget úgy kalkulálták ki, hogy számba vették azon 10 munkakör jövedelemátlagát, amelyek munkaköri feladatait a megkérdezett anyák nap mint nap ellátják, köztük a házvezetőnőkét, óvónőkét, szakácsokét, mosodásokét, gondnokokét, sofőrökét, pszichológusokét - számol be az Origo. A megkérdezett anyák egyöntetű tapasztalata szerint az idejük nagy részét a felsoroltak közül a legrosszabbul megfizetett házvezetői munkával - takarítással, rendrakással - töltik.


... hmmm ... Nem lenne rossz annyi suska. :)
szilbee
 
 


Sziasztok!

Kajla!
A kolbászt mi is nagyon szeretjük!!! Ilyen programokról elötte is tessék hírt adni :lol:

Szilbee!
Annyi lóvé?De jó lenne....... :roll:

Jó vagyunk, én egy kicsit torok fájósan, szerencsére a gyerekek még bírják.Andris egy nagy zsivány. Már nagyon sok mindent megért és megcsinál.Beszélni nem akar, minden "ta" A nagyoknak egész jól megy a suli, csak az a fránya írás óra ne lenne
Hétfőn voltunk Esztergomban az élményfürdőben.www.aquasziget.hu Egy két apróságtól eltekintve nagyon szuper volt. Családi belépővel 2 felnőt 1-5 számú gyereket vihet be. A babák kapnak bébiételt és úszópelust.A nagyokat egész nap nem láttam, csak ebédnél. Nagyon finom konyhájuk van, elérhető árakkal.Sok fajta bugyogó, 2 nagy csúzda, infraszauna,gyerekmegörző!!!, stb. Van egy külön wellness rész ami csak felnőtteknek van, mert no fürdőruci csak lepedő.
Ami nem tettszett, hogy ami ki volt jelölve babakocsis öltözőnek nagyon kicsi volt. Hirtelen 4 kocsival gyültünk össze és az egy téboly volt.
Na mennem kell, mert reggeliért reklamál a család. Briginek még ma is szünet van és már itt toporog.

Kép
flocika
 
 


Itt vagyok, énis, de nagyon sűrűre sikerültek a napjaim mostanság..


Mi jól vagyunk szerencsére..holnap megyek dokihoz és nagyon rohan már az idő.:)

Még 1hónapig szeretném húzni, aztán jöhetne a picurka.:)

Hétvégén voltunk mindenfelé és képzeljétek vettünk egy autót is a nevemre.:) Suzuki Maruti, nagyon tetszik.:)
Ma eredetvizsgázott és ma irattuk át.
Megnéztük a házacskánkat és már a tetőnél tartanak.:)
Voltunk szüreteni, csináltunk mustot is..nagy élmény volt, főleg Zsoltinak.

Pocaklakót mostanság Zsebinek hívjuk..az egész onnan jött , hogy én az erszényemben hordom a picit-mondta Zsolti vagyis Zsebi baba van a hasamban.:)

Szép napot, majd írok többet is, de most megyek vezetgetni.

Puszi:Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszike!
Mikorra is vagy kiírva??

Flocika!
Jobbulást nektek! :(

:?: Lányok!
Esőben vagy inkább úgy mondanám, hogy eső után csizmát vagy valami esőálló bakancsot (már ha létezik olyan) adnátok a csemetére??
szilbee
 
 


Sziasztok!

Sziszike! Miután megszületett Milán, mi is rájöttünk, hogy csak kellene még 1 kocsi, így vettünk nekem is 1 MARUTIT! Meglátod, hogy fogod szeretni. Teljesen jó a városban szaladgálni, vásárolni, keveset fogyaszt. Én meg vagyok vele elégedve!
Hú, hogy elszaladt az idő! Hamarosan megszületik a baba!

Patrisa! Nagyon jók a fotók!

Flocika! Irigy-irigy! Úgy elmennék már én is 1 hétvégére valahova, ahol kicsit szusszanok, kilépek a taposóból. Mert persze örömmel és nagy szeretettel csinálom a mindennapok dolgait, de fodrászhoz is pl. csak tegnap este jutottam el 2 hónap után! Mondjuk ez a hátránya, ha a nagyszülők máshol élnek!

Csucsu! Milánom leghosszabb útja 90 km volt. Ha aluszkál 1 kicsit, nincs gond, aztán előszedek ezer vackot a táskámból, amiket jó előre elrejtek, de a "hosszú" út végén már igen csak türelmetlen . Nem tartottatok pihenőt? Én azt fogom tenni, hogy kiszállunk, szaladgál, aztán irány tovább. Ezeken az utakon már nem ülök mellette, mert úgy jobban bírja!

Roberta! Amíg ilyen szép az idő, jól elvagyunk az udvaron. Aztán , ha beköszönt a napokig tartó eső, akkor elkezdünk járni játszóházba, gyerekelőadásokra, mert a gyereknél rosszabbul csak én viselem a rossz időt! Nem lehet kimenni, fúj!
Benti játékok valamelyik Anyák Lapjában vannak életkornak megfelelően felsorolva ill. ajánlva, majd ha előhorgászom, megírom, hogy melyik számban!

Puszi!

bockbrigi
 
 


Szilbee! Én vettem Milánnak gumicsizmát! Eddig még csak a lakásban adtam rá, mert mindig előszedi, hogy "csi-csi". Menni még nehezen tud benne, mert ugye bokánál nem úgy hajlik, mint a cipő, de mivel ő minden pocsolyát kipróbál, muszáj volt valamit beszerezni!

bockbrigi
 
 


Kajla:
Azaz igazság, hogy én már 1 évesen 1975-óta itt lakom Pétfürdőn és csak rokonlátogatásra megyek haza. Nem sok embert ismerek de az unokatesóim igen, úgyhogy meg is fogom őket kérdezni.

Bockbrigi:
Megálltunk, de rosszabb volt, mert alig akart visszaülni a kocsiba.

Megyek mert meghozták anyumék a csemetét!

Csucsu

Kép
csucsu74
 
 


Sziasztok!

Roberta!
Ma feladtam a levelet remélem hamarosan odaér.
Ha megkapod írd már meg!

Mi jól vagyunk szerencsére Mirtill jókedvű és elég jól eszik.Ma adtam lencsét szívesen fogadta és úgy látom nincs baja tőle legalábbis eddig.

Már egyre többet sétál az utcán egyik kezét fogva.Most ismerkedik a fűvel,fával,levelekkel.Minden falevelet felszed szintúgy a kavicsokkal.

A gyógytornán meg lettünk dicsérve.

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Kukk!

Roberta :)
Én épp ma vettem gumicsizmát :) Sok helyen néztem, végül a Deichmannban találtam jó méretü 19-est 2790 pénzvolt (ne fájditsátok a szivem, ha máshol sokkal olcsóbb :twisted: :) ) Kép róla:
Kép

Vizálló bakancsok is vannak, jóóóóóó drágán, ez valamilyen tex végü (gora-tex, sympatex stb, ahány gyártó, annyi név) De ezek sztem inkábbb hóállóak. :)

Csucsu :)
Mi 2hetente utazunk 90 km oda, majd vasárnap vissza. Ált. elég jól türui, hozzá van zokva a sok autózáshoz, hetente 2x Pest oda-vissza (35 km-re lakunk Pesttöl) De persze én is folyamatosan szedegetem az eldobált játékokat és rengeteg apró cuccot viszünk, mint Brigiék. Ja, utaztunk már (3-4szer eddig 250-280 km-t is (másnap meg vissza ugyanennyit) 8)

Floci :)
Hüüüü, irigy-irigy kikapcsért!

Sziszike :)
Grat a kicsi-kocsihoz és szurkolunk, hogy Zsebike idöben érkezzen. :)

Pusz mindenkinek :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!
Minyu! No, én úgy túrtam Milánnak a csizmát. De alig merem leírni, hogy 23-ast vettem belőle- gondolván a vastag zoknira. Ugyanis nagy lábon él a drága, 22-es volt a nyári cipője, de mostanában 23 felé hajlik. Szerintem öcséim vére is folyik ebben a gyerekben, az ő lábuk 46-os!

Múltkor ríttam, hogy nem nő a foga Milánnak. Jelentem , ma láttam kettő újat, de ismét felül, a 4-es fogak bújtak ki. És mi lesz a 3. fogakkal???!!! Alul még mindig 2 van csak, de mintha ott is lenne valami. Nem nagyon tudtam megvizsgálni, mert kézzel -lábbal tiltakozott!

Puszi!

bockbrigi
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást!
Nagyon sűrűek a napok, így alig jutok el néha az ágyig is.:)

Intézem a TB-nél a dolgokat, mert nem egyszuerű, ami megint még rám vár..aztán vezetek, programokra járok..stb.

Vezetésről: ma 1-3ig vezettem, illetve 7-8ig este.
A d.u. nem volt nagy élmény, de este kimentünk végre az autópályára, ami nagyon tetszett.:)

November 7én lesz a vizsgám 14:10perckor..40perces egy ilyen
vizsga.

D.u. feszült volt a hangulat és nemis élveztem, de este még ő is megdícsért, hogy nagyon jól ment!

Ami a gondom vele még mindig, hogy lecsalja a perceket állandóan.:( Az 50perces órákból max. 40-45percet vezetek.

Most megyek, de hamarosan írok még ígérem:)

Szilbee: dec. elejére.:)

Brigi: Nekem is nagyon tetszik!:) Remélem nálunk is beválik. Ami tetszett még benne a kis biztosítás..ilyen árak mellett.. :wink:

Szép estét.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Brigi :)
Hát Nándi meg olyan pöttöm lábú! Most nött bele a 18-as cipökbe, ugyhogy én is gondoltam a vastag zokeszra+harisnyára :D
Fogas kérdés: elöször a kisörlök nönek (általában) és aztán a szemfogak, igy a középsök után marad egy kis szünet aztán bujnak a következök :)

Sziszike :)
Szoritunk a vizsgához!

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu!
Nagyon jó ez a kis csizma. 8) Bélelt is? Úgy értem, hogy van kivehető bélése is?
[/b]
szilbee
 
 


Szilbee!
Anno a nagyoknak is volt gumicsizmácskájuk. Nagyon imádtak a pocsolyában trappolni. Ada még nem nőtt bele.
Amit Minyu vett azért nagyon jó, mert össze tudod húzni a száját. Nekünk olyan van amiről ez a sárga rész hiányzik és nagyobb tócsában becsapodott a szárba a víz. Hiába volt gumi, hamar vizes lett a zokni és nagy hiszti közepette mehettünk fel. :)

Fog: még mindig csak 3-3db.Nagyon mókásan néz ki.Majd megpróbálom lefotózni.

Kép
flocika
 
 


Lányok! :D
Köszi a sok segítséget!!! :mrgreen: Pénteken szerintem én is neki indulok Szolnoknak csizmát keresni... Majd teszek fel kéet, ha sikerült rálelnem az igazira...

Sziszike!
Hogy bírod ezt a sok vezetést akkora pocakkal? Én az utolsó hónapban még 5 percig sem tudtam ülni, nem még 40 percig...
szilbee
 
 


Szilbee :)
Nincs kivehetö bélése, ezért is vettem nagyobbat, hogy duplazokni+harisnya is beférjen, ha ugy adódik :)

pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Vezetést jól bírom azt kevésbé, ha kötözködik velem az oktató, na ő nem így látja, de ez most nem fontos.
Igyekszem, mert kell az a papírka.

még 4óra van benne az árban, aztán 2100/óra.

Szép napot.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Hali!

Sziszike!
Grat a kocsikához, és, hogy ilyen aktív vagy még mindig! Azért vigyázz magatokra, és nem is foglalkozz a hülye oktatóval!

Minyu!
Nagyon jó az a csizma. Én még ilyenen nem is gondolkoztam, szerencsére nem szokott pocsolyában tocsogni.
Ma annyira jó idő volt, hogy szandiban mentünk sétálni.
Vettünk egy gyerekülést a bicajra. Remélem merek majd vele közlekedni. És vettem egy bélelt nadrágot is, ha nagyon hideg lesz télen. Csak 1600 pénzbe került, mert tavalyi modell. :)
Megkóstoltattam vele a szója joghurtot és tejet, hogy valamiből pótoljuk a kálciumot. Nagyon ízlik neki, ma 6 dl. tejet ivott meg. De van egy kis gond, hogy nehezen emészti meg. Nagyon gyorsan átmegy rajta, és hasmenése lesz tőle. Nem tudom, hogy ez most allergia-e, vagy csak még nem szokott hozzá a szervezete. Mit tegyek? Próbáljam még, hátha megszokja a szervezete, vagy ne adjak neki. Megpróbálok írni egy szakértőnek is valamelyik fórumon, hátha tud segíteni. De ha ezt se ehet, akkor komoly gondok lesznek. :evil:

Még a játékkal kapcsolatban akartam írni. Ez nálunk is gondot jelent. Hiába van ezer féle játéka, nem foglalkozik vele. Folyton kint lenne. Szerencsére még jó az idő, így sokat vagyunk kinn. De a délutáni séta már gondot jelent. 3-4 között alszik el, és mikor felkel már sötétbe megyünk sétálni. Ma is 6-kor kelt fel, és nem mentünk már el itthonról. Meg is lett az eredménye, mert lehetetlenség kifárasztani. Még mindig ébren van. :x

Megyek is megpróbálom elaltatni...eltart vagy éjfélig!
Puszi

Kép
patrisa
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?