Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Exdeus köszi a jókívánságokat! Igen, ma vagyunk fél évesek! Nyáron még olyan messzinek tűnt ez az időpont és lám itt van... :-)

Tjuca! Én nem hallottam ezeket az infókat a Rókusról, de olyan szempontból könnyű helyzetben vagyok, hogy a mostani szülésemnél is az orvosom volt adott, őhozzá ragaszkodtam, és mivel a Rókushoz tartozott, egyértelmű volt, hogy oda megyek szülni. Egyébként az a gyanús nekem, hogy a Rókus éppen tavaly költött rengeteg pénzt a szülészetre. Én is ideiglenes szülőszobában szültem, mert pont nyáron folytak a nagy átalakítások, hogy egyágyas, papás-mamás szülőszobák legyenek. Gondoljátok, hogy most meg hagyják ezt a sok pénzt és energiát elúszni? Majd megkérdezem a dokimat, ha megyek hozzá, de ha minden jól megy, ez csak őszel következik be.

A kaki-problémán nálunk a barack szokott segíteni, de úgy, hogy még le sem ér a vége, és az eleje már jön is kifelé :-)

Meg a szilva is jó, de abból én még nem mertem túl sokat adni.

Most elutazunk hosszú hétvégére a nagyszülőkhöz (egyik messzebb van, mint a másik), de hétfőn itt vagyok újra.

Üdv mindenkinek
Tandika

tandika
 
 


Tandika!

Szabolcs dettó. Felújították a szülészetet, erre összevonják a MÁVval, pláne, hogy a Szabolcsban volt a diabeteszes központ. A döntések racionálisak valakiknek a zsebe szempontjából biztosan. Persze csak tervek vannak, de áll. ápr. 1-től már élesben megy, annak ellenére, hogy most senki sem tud semmit. Végülis a gyógyszer "reformot" is végigcsinálták ész nélkül, már lesz "tapasznyalatuk". Nem irigylem a most szülőket az már biztos.

tjuca
 
 


Sziasztok!

Jelentem, megvagyunk, csak volt egy kis probléma a billenytűzettel. Olyanokat csinált, hogy csuda... Pl. a "q" betűre kikapcsolta számítógépet, a "G"-re meg bejött aszámológép.. Semmi nem ott volt, mint lennie kellene. De kaptunk egy másikat, így most Kornélnak is van min dolgoznia! Nem tudom mit szeret rajta, de egyszerűen püföli. Közben azért olvastalak benneteket, de most nem reagálok mindenkire, mert nagyon sokat írtatok!

Képzeljétek, ma voltunk amolyan játékos vizi mozgásfejlesztésen. Igazából nagy szükségünk nincs rá, de az egéészséges babákat is erősíti, és csak ajánlani tudta mindenki. Aztán ma indult. Két gyógypedagógus tartja, s mi megragadtuk az alkalmat és elmentümnk. Kornél nagyon élvezte. Vígan végig pancsolta a 45 percet, pedig attól féltem, hogy nem fogja bírni!

Kitti: remélem sikerül a beszoktatás! Drukkolok majd!

Pogi: gratula a vizsgához, így utólag is!

A képek tündériek, amiket felraktatok! Egyébként én is duci voltam! :D Kornélnak csak a pocakja nagy! Kis Budha!

Tandika: gartula Kírának! Tényleg nagyon gyorsan nőnek! Én sem akarom elhinni, hogy már elhagytuk a félévet!

Na, megyek! Most már majd jövök rendesen! :)

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 

 
 

Anita, Kori és Ádám minden bizonnyal jól kijönnének egymással, nagy egyetértésben püfölnék a klaviatúrát!:-)

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


hali mindenkinek évi vagyok az én harmadik babám 2006 06 22-én született Máté-nak hivják igazi mosolygós barátságos baba. Talán azért mert van már két báttya Dani6 éves Bálint3 éves és hozzá szokott a gyerekzsivajhoz ,nem ijed meg olyan könnyen mindentöl. Most megyek rendezem a fiukat fürdés stb.....sziasztok[/b][/quote][/url]

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Anita! Kitti!

Beveszik a fiúk a csapatba Kingát? (Három hónaposan lábbal tiporta a klaviatúrát, vagy kézzel püfölte)
Kép
Kép

tjuca
 
 


A kis huncut rendszergazdák!:-)
Kinga birtokosi mozdulattal rávetette magát a billentyűzetre!:-)

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Kitti!

Az akció után egy emelettel feljebb tettük a gépet :lol:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Készül a vacsi...fogyózók kímélése miatt inkább nem írom meg, hogy mi lesz. :)
Ma Peti kb. 15-20X kipakolta a videókazettákat és a DVD lemezeket, mivel kicsuktam öcsém szobájából. A csatakiáltását hallani kéne, olyan édes, mikor "kurjant" egyet és nekiindul. Most épp az ásványvizes flakonnal a kezében mászik... Ill. bámulja a monitort, hogy mit gépelek, biztosan érdekes.

Kitti, akkor tényleg jól megjártad. Igaz, nekem is volt olyan, hogy cipeltem Peti fenekét egész délelőtt a kenguruban, de akkor még kb. fele ekkora volt a súlya. :D
Ahogy nézem, rád is igaz, hogy dundiból soványka lettél...

Colett, Máténak javulást, de gyorsan!

Tandika, ha a pénzből indulunk ki, akkor hagyni fogják elúszni, hidd el! Szegeden pont ugyanez a helyzet, a kórházi szülészetet néhány éve újították fel, a szülőszobák nagyon szuperek (apás szülés mindig lehet), erre be fogják zárni, és a klinika veszi át, holott ott eleve nagy a zsufi, és hely nem lesz egy négyzetmilliméterrel sem több. Szardíniásdoboz...ráadásul ott kennelek vannak, ott vajúdhatsz, és ha szerencséd van, akkor épp szabad az apás szülőszoba, és mehettek oda.

Wawel, ennyire bedilinyósodott a billentyűzet? :o Én hülyét kaptam volna...igaz, van itthon egy tartalék, de nálunk még ilyen gond nem volt.
Egyébként néha Peti is rázizzen a billentyűzetre, de érdekes módon leginkább a vezeték érdekli rajta.

Évi, szia. Írj magatokról bővebben! Látom, nőként igencsak kisebbségbe kerültél. :)

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Helló Lányok!

Engedjétek meg, hogy megosszam Veletek a nap viccét. A férjem úgy látszik minden fürdetésnél csinál valami bakit mostanában.
Képzeljétek, úgy adta rá Ádira a pizsijét, hogy elfelejtett alá pelust rakni.Csak nézem, hogy gyanúsan aprócska a gyerek hátsó fele a pizsigatyóban, hát olyat röhögtem!:-)

Jóéjt mindenkinek!!!!!!!!!

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Kitti!

Ez jóóóóó :-)

tjuca
 
 


Oltásos infó a blogban :-)

tjuca
 
 


Szia Ági! Eléggé el vagyok nyomva mint nő! De hát igy szép az élet ha zajlik. Arról nem is beszélve ha mosok mennyi gatya lóg a száritón ,nem bántam volna ha egy bugyogós csatlakozik a családhoz. De most már nem adnám egy lánykáért sem Máté babát , annyira kis kedves, mosolygos kisfiu. Amugy 31éves leszek májusban jól telnek napjaink igaz hosszabb kirándulásra most még nem nagyon jutunk el de annak is eljön az ideje. A nagy fiaim lázasan készülnek már :oops: a farsangra DAni mumia, Bálint szőlő lesz. Majd küldök képet róluk. Most kiszálok mert még van egyéb teendőm is Szia Évi :D

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Szia Ági! Eléggé el vagyok nyomva mint nő! De hát igy szép az élet ha zajlik. Arról nem is beszélve ha mosok mennyi gatya lóg a száritón ,nem bántam volna ha egy bugyogós csatlakozik a családhoz. De most már nem adnám egy lánykáért sem Máté babát , annyira kis kedves, mosolygos kisfiu. Amugy 31éves leszek májusban jól telnek napjaink igaz hosszabb kirándulásra most még nem nagyon jutunk el de annak is eljön az ideje. A nagy fiaim lázasan készülnek már :oops: a farsangra DAni mumia, Bálint szőlő lesz. Majd küldök képet róluk. Most kiszálok mert még van egyéb teendőm is Szia Évi :D

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Lányok!

Most főleg kérdéseim vannak:
Tudja valaki, hogy meddig nem szabad héjával adni a gyümölcsöket? Az összes törpöm tele van a szűrőn passzírozással...
A meggyfoltokat ti mivel veszitek ki a ruhából?
Hallottam valami babakekszről, amit lehet adni 8. hó után, hogy próbáljon rágcsálni a babó - ismeri valaki esetleg a receptjét?

Még annyi mindent akartam, de most nem jut eszembe semmi :-( kótyagos vagyok, mert mikor áztatóvizet csináltam a gyümis ruháknak, felállás közben úgy bevertem a fejem, hogy tényleg csillagokat láttam :cry: :cry: :cry: és valahol azért ez vicces, csak még szédülök :lol:

Puszi,
Kata

Kép
wkata
 
 


Hali,
Kata, én a naaagy háziasszony aki szintén szenved hogy ugyan mivel vegye ki a foltot a rucikból, nem tudok segíteni ezügyben.
Viszont nagy nagy együttérzésem a kobakod beverése miatt, az velem is előfordul sűrűn. :roll:

Most csak bekukkantottam, értekezleten voltam, Ádi pedig beájult a bébiszitterünk mellett, ami jó mert legalább szusszanhatok egyet mielőtt kezdődik a délutáni játék a babóval. Meg sétálni is megyünk.
Hétvégén nem leszek, mert elutazunk anyukámékhoz vidékre és ott nincs net.

De szerintem ma este felé még jövök.

Ja és Anyuci3 én már alig várom hogy Ádinak is legyen farsangja meg ilyenek, szerintem én jobban fogom élvezni a jelmezgyártást, mint a fiam!:-)

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Szia Kata! 8 hónapos babának bármi adható kivéve aprómagvas. almát hámozz de ne vágd cikkekre hogy nagyobb darabo ne tudjon leharapni csak ugy egészben.Babapiskótát próbáltál már?Minden gyümölccsel igy járj el.Mi 6 honaposak vagyunk ,az almát miért nem reszeled babapiskotával mi megesszük.Ő már annyi mindent ehetne kérdezz bátran. az előbbi üzenet azért lett dupla mert beszart a redszer Hali :lol:

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Kata!

Meggylére Vanish (kétsznű egy flakon két résszel) vagy ecetes olló. Ha még szédülsz, lehet, hogy enyhe agyrázkódásod volt.
DM-ben kapható babakeksz, azt hiszem Hipp, meg Milupa. Az a gáz, hogy ezek keményen cukrosak. A manner babapiskóta, ha jól emlékszem az egyik felén kristálycukros :shock: erre azért emlékszem, mert nagy tiramisu előállítók vagyunk, és az pl. nem jó, mert egyrészt cukros, másrészt nem szívja rendesen a nedvességet. Ált. az 1.0-ás tecsó és egyéb termékek még jobbak, mint a drága, kifejezetten babáknak ajánlott.

Baby bisquit receptek vannak fent, még nem néztem. Ha találsz jót, akkor azt megírod ide?

Évi!

Kinga fuldokol az almától, amíg csak alul volt két foga addig nem volt gond, mert aprókat kireszelt, de mióta 4 foga van, akkorákat kiharap, azátn meg krákog :-( Egyébként, ha kicsit is gyanúja van étel akkergiának, mint Kingánál a tej, túró (mármint, ha én eszem :shock: ), akkor érdemes vigyázni, meg várni. De ez csak az én véleményem persze. Milyen babapiskótát adsz? Tojás nem gáz? Csak kérdezem, mert mi is megpróbálnánk.

tjuca
 
 


Juca és Kinga! Mindegy milyen a piskota csak kemény legyen,ja és persze ne feledkezzünk meg a lisztérzékenységrőlés glutein mentes legyen de ezeke már ugy hozzák forgalomba. a tojássárgáját lehet afehérjét 1 év után.Ja és vkata sütőtök az kiváló csemege persze ha elfogadja évi :?

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Szia megint én vagyok évi .Egy kérdésem lenne. Normális dolog ,hogy 2006 06 22-én szültem 3-dik fiamat ezzel kértem a sterilizálást, na de 4 hónapig szopott aztán először december utolso hetén jött meg először. Azóta még mindig van nem is kevés. Szerintetek mi lehet az oka? Adjato legalább tippet, voltatok ilyen helyzetbe már? Bocs hogy ilyen témát hoztam fel. évi :cry:

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Sziasztok!

Gyári babapiskótát nem szeretnék neki adni, mert dolgoztam sütigyárban, ahol gyártottunk babapiskótát is...
Asszem ez amit én keresek, az gluténmentes vhogy és mintha nem lenne benne tojás... séta közben mesélte egy lány (11 hónapos fia van), de azóta nem találkoztunk, így a receptet nem tudtam leírni. Ha megtalálom, feldobom ide.

Vanish izét veszek a jövő héten sztem, elvileg akkorrameggyógyul Bandi, az autónk.

Évi!
Steriziláshoz tök hülye vagyok, de ilyen hosszas vérzés nekem állati gyanús, hogy nem kóser. Dokit nem hívod fel?

Kata

Kép
wkata
 
 


Az a gáz hogy én voltam az utolsó kismamája,uj állást kapott más megyében évi

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Hát attól még felelős azért, amit korábban másutt csinált szerintem. Meg hát nemcsak hogy felelős, hanem ő ért hozzá, biztosan meg tudná mondani, hogy mi a helyzet. Vagy ez azt jelenti, hogy nem ismered az új elérhetőségeit? Akkor az ügyeletes nőgyogyit kéne megkérdezni, vagy aki a dokid helyett lett.
Ilyen dolgokkal állatra kell vigyázni, inkább ne hagyd annyiban a dolgot. Vagy vannak nőgyógyászati ügyeletek, központok Bp-en ha jól tudom, ott biztosan tudnál érdeklődni telefonon. Azért nem gondolom, hogy ez normális jelenség, mert azt hiszem, akkor ezt mondta volna neked a doki, hogy ne ijedj meg tőle.

Kata

Kép
wkata
 
 


Kép Kép
Ök a fiaim,a nöi dologról késöbb beszélünk évi

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Évi!

Szerintem is orvos. Mi az az mp, mint tartózkodási hely?

tjuca
 
 


Na várj a kicsi stimmol, a nagyobb srác kettő? Most már nem csak hülyének látszok, de az is vagyok mi?
Amúgy a nagyobbaknak nagyon helyes arcuk van, de nagyon hasonlítanak, ha kettők :shock: Kész, megyek megetetem a lyányt, addig sem fárasztok itt senkit, most az energiaminimumra állt az agyam :lol: vagy, mint a Trabinál volt a takarék üzemmódra
Háhá a frufru árulkodó két skac csak nagyon egy stílusra :lol: :lol: :lol:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Juca: naná, hogy bevesszük Kingát a csapatba! Egy hosszú hajú leányka csak nyerő lehet informatika fronton! :D

Wkata: nagy-nagy gratula Misinek a betöltött 8. hóhoz! Milyen nagy legény már! :)

Évi: üdv köztünk. Sajnos nekem semmi ötletem a feldobott témára, de azt hiszem én sem hagynám annyiban a dolgot, s inkább keresnék egy másik orvost. Mégis csak rólad és az egészségedről van szó!

A babakekszre én is vevő vagyok, így ha valakinek lesz valami infója, akkor plíz szóljon!

Kitti: nagyon tetszett a sztori! lehet, hogy a párod már tud valamit! :lol: Egyébként Kornéllal én is szoktam viccelni. Mindig reggel kakkant, és már mondta a férjemnek, hogy akár szobatisztaságra is szoktathatnánk, csak reggel 7 körül rárakom a bilire, és ott hagyom, amíg nem produkál. :wink:

Ági: eddig nekünk se volt gond egyik billentyűzettel sem, de a mostani nagyon bekattant. S a legdurvább, hogy fogalmam sincs mi lelte. Biztos nem vírus, mert a másik rendesen működik, az ötletekből meg kifogytam, így aztán ment a selejtbe.

Két hét múlva szeretnénk keresztelőt tartani Kornélnak, hétvégén most azt próbáljuk majd intézni. majd jelentkezem még!

Üdv mindenkinek!

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


A kicsi egy kis kakukktojás, de biztos hogy a milyenk :shock: mert császáros volt és láttam ahogy kiemelték és persze odaadták, egyébként mind császáros volt ,azért is döntöttünk a sterilizálás mellett ez a lebiztosabb hogy ne legyen ujjabb baba nagyon kockázatos lenne egy ujjabb baba kihordása. :!: A nöi dologgal még várok egy pár napot hátha változás áll be unom már hogy mindig csak piszkálnak,dehát ha nem változik a helyzet teszek ellene hali évi :o

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Sziasztok Lányok!

Amiket írtok a korházakról egyszerűen érthetelen.

Én májusban a Schöpf-Mereiben szültem és arról is egyre aggasztóbb híreket hallani, pedig Budapesten nem sok PIC intenzív van amire azért sok koraszülött vagy valamiért veszélyeztetett babónak szüksége lenne.

Én elégedett voltam a kórházzal, bár a dokim és a szülésznő miatt szültem ott, de a második babánkat is szívesen szülném ott.

Van aki csináltatott már útlevelet a babának? Nem tudjátok mennyibe kerül és nekünk kell e a fényképet vinni vagy ott csinálják?

Szép estét és jó hétvégét mindenkinek!
Kari
kari
 
 


Helló!

Juca, küldtem Neked egy privit!

Jó hétvégét mindenkinek, vasárnap jövök!

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Sziasztok!

Nagyon el vagyok veszve mert itthon van a férjem 3 napja és ilyenkor nem jutok ide a géphez.

Kari!
Útlevélhez nem kell vinni fényképet csak a gyereket akit majd az okmányirodába fényképeznek le.
Amikor mi Katának csináltattuk azt hiszem 7 hónapos volt és az apja ölébe ült úgy készítettek róla fotót.Akkor 1500 ft-ot kellett fizetni és 2 évig volt érvényes az útlevél.

babpiskóta: nem szivesen adnék babapiskótát a cukor és a tojás miatt.
A gluténról a jelenlegi álláspont, hogy mehet azoknak a babáknak akiknek a felmenőinél nincs glutén allergia, ugyanis genetikailag örökölhető.
A kórházak bezárásról csak annyit, hogy itt Békéscsabán az eddigi 60 szülészet-nőgyőgyászati ágy számot le fogják csökkenteni 30-ra.Pedig szerintem eddig is mindíg fullon ment.

Kép

Kép
katus73
 
 


Ja és elfelejtettem a jó hírt :

Pannának kibújt az első foga.

Kép

Kép
katus73
 
 


Katus, gratu Pancsának az első fogihoz, bárcsak már mi is ott tartanánk, egyelőre még csak nyavalygunk és nyavalygunk rendületlenül.:-)

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Katus Máténak is kibujt az első foga :P tegnap este 22 óráig kinlódott mire a sirástol elaludt. Ugy sajnáltam adtam neki gyógyit ée megkönnyebüt.mMi 22-én töltjü a 7- honapot.Szia évi :D

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Sziasztok!

Ma Peti nagyon jó alvókával rendelkezik. Aludt kb. este tizenegytől reggel fél kilencig, aztán 10.45-13 között és kb. fél órája megkezte az esti tentijét. És csak négyszer evett, kivi vagyok, fel fog-e kelni éjjel.
Akit érdekel, és van hozzá Tesco közel, lehet, hogy ott is akciós a lila csomagos Tescos pelenka, nálunk most 1499 Ft egy csomaggal. Most vettünk eggyel, de holnap Feri még elmegy és vesz kettővel. Egy ideig megint elég lesz. :D

Kitti, :D Én meg mániákusan el szoktam felejteni alul bepantetolni Peti body-ját, mielőtt ráadom a rugit. És mindezt nappal, szóval még fáradságra se hivatkozhatok...
A jelmezgyártás nálunk tutira anyósfeladat lesz! Nekem kézügyesség 0, ő meg úgyis varrónő, már varrt Petinek egy plüssös rugiszerűséget (nincs talprésze) és két mellényt. És mi lesz később??? :o

Évi, akkor megy a farsangi készülődés. Nem sokan vagyunk itt, akiknek ilyen nagy gyerekei vannak, a többség egyelőre egy gyermekes. :) Várjuk a képeket a fiúkról. Nagyon hasonlít az arcuk! Kis karakán álluk van, nőcsábász lesz belőlük!
Egyébként mi Petivel együtt 6-an vagyunk, és rajtam kívül csak anyukám nőnemű a lakásban. Még a háziállataink is hímneműek, kivéve a kacagógerlénket! :D
Vérzésügyben nem tudok segíteni, én most veled ellentétes helyzetben vagyok, kivizsgálás van folyamatban, valszeg megint összekavarodtak a hormonjaim és nem jött meg egy jó ideje...

Wkata, meggyfolt nekem passz, Peti még nem kapott meggyet.
Misinek boldog hófordulót!
Más tollával ékeskedve:
Banános babakeksz
1/4 csésze cukor, 1/2 csésze olaj (vagy bármi zsiradék), 1 csésze összetört banán, 1 3/4 csésze liszt, 2 teáskanál sütõpor.Összekeverni jól, utána egészben kisütni kb 170 fokon amíg jó állagú nem lesz (40-60perc) Ezután feldarabolni csíkokra, és langyos sütõben tovább szikkasztani.
Peti egyébként babapiskótát eszik... És valamelyik babakaja gyártónak van kifejezett babakeksze, de gondolom, van benne cukor, tehát jobban megéri a babapiskóta, vagy épp néztem, hogy a TG piskótallér is nagyon puha. (Babapiskótából a Manner a legjobb, de talán a legdrágább is.)

Mári, Vencelnek is minden szépet és jót hófordulója alkalmából!

Juca, én nem vettem észre, hogy a Manner ennyire cukros volna. Egyébként Petinek mindegy, ő alapból eszik már pl. tejpépet is, abban is van cukor...
Na meg a babapiskótában liszt, tojás, stb. Persze, ha nálunk lenne valaki, aki allergiás volna, én is jobban vigyáznék, de nincs!

Wawel, vicces, de én is gondoltam a bilire, főleg, hogy Peti is a reggelije után szokott termelni. :D
Szerintem két hét kicsit kevés lesz a keresztelőhöz, nálunk min. 3 alkalmas felkészítők vannak...

Kari, olvast el ezt: http://www.magyarorszag.hu/allampolgar/ ... ml#paragr6

Katus, grat. a fogacskához. Nekünk még mindig semmi...

És végül egy kép a bevásárlókocsiban csücsülő Petiről.
Kép

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Wkata!
Meggyfoltra nekem is csak a vanish jut eszembe.
Mi a Hippes babkekszet próbáltuk. Tojás ugyan nincs benne, de glutén van. Jó drága volt. Hatszázvalamennyi, és 26 db keksz van benne. Én teljesen összemorzsolom és a gyümivel adom Petinek uzsira.

Ex!
Én úgy elmennék tescozni. Láttam, hogy csomó baba dolog akciós. Különösen a Libero érdekelne, de a férjem már rosszul van tőlem, mert kb. 650 db pelus van itthon. Még tavaly ősszel bespájzoltam 1000 db-ot a netről!

Katus!
Gratulálok Pannának a fogacskához. Nekünk még nincs. :cry:

Viszont Peti mostmár ezerrel kúszik HÁTRAFELÉ!

Évi!
Üdvözöllek én is!

Kúszás lefelé a szőnyegről!
Kép

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk. Most nagyon nincs időm, holnap jönnek a szüleim, meg anyósék is beugranak. Messziről...Anyukám itt marad egy hétig, így remélem jövőhéten jövök majd!
Vencel ma fél éves! Köszi Ex! Ari vagy!

Üdv itt anyuci, Tandi!

Mindenkinek szép hétvégét!!!

Mári

Kép
mári
 
 


Sziasztok!!

Igaz totál kába vagyok, de ha most nem írok estére marad, és akkor tuticsek, hogy megint elmarad.

Pocak+munkahely:
Én is gondoltam, hogy írok neked Kitti, hogy szívesen, de én máááár lassan 3 éve nem dolgozom, vagyis Tomi pocakkal voltam jó munkás ember. Adélossal csak anyamanó, és úgy csak a kisfőnököt kellett kiadni megőrzése de akkor mentem amikor akartam.
Amúgy Tomival sem volt semmi gáz a melóhelyen…Bár igyekeztem munka időn kívül intézni a dolgokat, vagyis olyan napra nem írtam magam be dolgozni mikor tudtam, hogy tanácsadásra kell mennem délután, de pl. ha dokihoz kellett mennem akkor meg pont hogy beírtam magam, mert akkor a busz pont a rendelőtől nem messze állt meg így nem kellett felgyalogolni, csak oda meg aztán haza.(így is kb.40 perc volt gyalog)Csak arra kellett ügyelnem, hogy akkor ne én legyek aki az éjszakás kolléganőt megvárja. De egyszer áthúzták a számításom, és munkaidő alatt kellett tanácsadásra menni, simán elengedtek. Sőt mikor pocak szúrásra mentem, se volt gáz. Szóval nekem mákom van a melóhelyemmel…. Már csak azért is mert már várandósan is mentem oda dolgozni. :)

Nah a kisasszony besokallt… akkor később jövök.

Kari:
Én igaz csak az egyik verziót tudom megélt szülői tapasztalatokkal alátámasztani. De van előttem példa abból is ha nagyobb korkülönbség van a gyerekek között.
A kicsi korkülönbség előnye, nálunk legalábbis, hogy most tudok írni, mert már Tomi lefoglalja Adélt, és fordítva. Nem kellett újra beleszokni a babázásba, csak kicsit leporolni a dolgokat. Nálunk 2 év egy hónap a különbség elviekben 1,5 éves kortól lehet próbálni a szoba tisztaságot. 2 évesen sikerülhet is. Nálunk csak azért van pelus, mert Tomi szarik a dologra, és kényelmesebb neki, de mint azt a járás tanulásnál is megtapasztalhattam bíznom kell benne, mert lehet jobban járunk. (mert igaz 17,5 hónapos volt mikor elindult, DE egyszer nem volt kék-zöld az esésektől->csont nélkül körbe szaladta a lakást; nem mondom hogy nem taknyol, de nem többet mint pl. egy felnőtt ha összevissza ugrándozik eszetlenül)
Szóval az se előírás, hogy kettőt kell pelenkázni.
Hátrány: az éjszakai ébresztés, DE pl. én így is sokkal boldogabb vagyok, mert ha belegondolok, Tomi mondjuk 6 éves elsős lenne, Adél meg akkora mint most, sokkal nagyobb gáz lenne, ha nem tudna aludni.
Az érdeklődésről nem is beszélve… igaz most összevesznek a játékon, de mégis egy hullámhosszon vannak. Míg spec.a tesóim gyerekei 4-5 év különbséggel vannak… és igen csak megy a veszekedés.(én végül is emiatt is döntöttem úgy ahogy)
És végül de nem utolsó sorban valahol olvastam hogy asszem ha legalább hat év van a két szülés között akkor a szervezetnek a következő gyerek szinte majdnem olyan mintha az első lenne.Furi, de ezt egy nőgyógyi doki írta.
A nagyobb korkülönbség meg pl. ami köztem meg a tesóim(11 ill. 13 év) között van több irányból is rossz. Köztük 2 év van így kijönnek, én meg még most is úgy vagyok kezelve, hogy ” áááá te még kicsi vagy ehhez” meg hát pl. a idősebb bratyóm lánya meg köztem 7 év van csak így pl. ő sem tekint rám úgy mintha a nagynénje lennék.
Az meg már csak egy másik adalék, hogy a szüleim sem az a korosztály, mint pl. az osztály társaim szülei-> ahova az osztálytársaim elmehettek én nem mert ugyan…
Szóval a generációs különbségek több irányból is ütköznek.


Ex:
Végül is igen eszünk fog mosás után, de ha vacsi után mosnánk, akkor alszik már, meeeeg Adél 3 óránként eszik így elvileg nem sokára újra eszik. Szóval ekkor ennek még csak szoktatási szerepe van, bár valamennyire meg is tisztul a fogacska, hiszen utána nálunk csak anyatej rakódik rá, már nem eszünk se főzit, se gyümit.
De idővel már fürdés előtt lesz vacsi így ha megszokja hogy fürdéskor fogat is mosunk akkor az csak jó.
Más verebet éretem én… de sajna a felnevelésre értette… a megcsinálással nincsen baja, a kis hamisnak, csak azzal, hogy aztán 9 hónap múlva visít…

Amandi:
Nem semmi esetre sem bántam meg. Vagyis van amit igen, de azt Adéllal már máshogy csináltam. :)
Amúgy ha nem B lenne az igazi, akkor nem is lettem volna pocis Tomival, mert totál lehetetlenségből jött össze. Szóval ez volt a jel.
És én mint amolyan kis ezoterikus lélek nem hiszek a véletlenekben… :)

Kitti:
Csúcs édes Ádi!!
Apa is az egyik nap így csórin tartogatta Adélt addig míg beszálltam a kádba…éééés nem maradt el az eredmény :)
A HP utolsó kötetét nekem is átküldhetnéd, mert ugyan egy annak nevezett dolog már landolt apa gépén, de állítólag, az csak egy nagyon jól megírt hamisítvány.

Rita:
:) Én ezt mondom. Persze nem mondom azt hogy idővel nem fogok elvégezni egy valamilyen diplomával járó szakot, de most per pillanat azt sem tudom milyet szeretnék. Mert sok minden érdekel ahhoz, hogy dönteni tudjak.

Colett:
Jobbulást a törpiknek!!
Tomis alapból nem volt ébredős, csak amióta Adél megszületett. De szerintem ennek a hátterében az van, hogy létszám ellenőrzést tart, meeeg meg akar bizonyosodni,hogy őt is szeretjük… vagyis ő is kijöhet mellém, vagy esetleg apa mellé aludni. Szóval
:)És még így is rendre fiatalabbnak néznek… asszem már meséltem, hogy már meg volt Tomi amikor anyumnak kellett bigarettát venni, és a pénztáros kérte a személyim kicsit se volt durva, mert az ilyenre erre felé mindenki felkapja a fejét és lesi…. :(

No eddig jutottam, ééés most 3 napos kihagyás után folyt.köv. :)

Pogi:
Gratu a vizsgához!! Ügyi vagy!!!
Örülök, hogy tetszett a 22 éves sztori :) Alapvetően nekem is tetszik…

Kitti:
Nálunk Tomi plázafóbiás, vagyis bemegyünk és amint az első áru a kocsiba kerül neki áll nyávogni, hogy idézzem:” menjetek már fizetni!!”
Adél is csinál ilyen cici nyomkodást reggel. Egyik reggel arra ébredtem, hogy ül a fejem mellett szájba rugdos, aztán oda mászott a mellkasomhoz és addig cibálta a hálóingem amíg kigombolta. Aztán mikor meglátta a cicimet, mint egy megszállott tátott szájjal rám vetette magát. Majdnem besz@rtam a röhögéstől.

Wkata:

Boldog 8 hónaposságot nektek is!!! :)
Gratu a felüléshez!!! Adél is azóta folyton felül alvás helyett amióta ülni tud…

Rita:

Nem a gyerkőcöt szúrják meg a pocidba. De elhiszem, hogy elakarod kerülni, de ha kell akkor kell. Nekem spec. mindkét gyerekkel volt. És ha lenne 3. akkor is lenne(úgy is ráveszem apát ha előbb nem akkor utóbb). Egy előnye tuti van. 99% ra meg tudják mondani a nemét!!! :)

Kitti:
Jó fej a nagynénéd.
Ismerős a történet annyiból, hogy egy időbe, sok-sok kis csitri akart velem barátkozni, mert jóba vagyok a általuk/lunk kedvelt együttes énekesével… és hátha megadom a címét telcsi számát…aztán alább hagyott. Szerencsére…

Az írás hatásfokom nekem is fordított arányban változik az épp velem egy légtérben tartózkodó gyermekeim számával… :)
Talán ezért nem jött össze 10-ed annyi iromány, mint amikor még gyerektelen voltam...(jóóó nem maratoni fórum hsz-ekről van szó :twisted: )

Ex:
Ekkora nagy egyeztetéseknek kell lenni, ahhoz, hogy meg legyen keresztelve Peti… ejj. Én gyorsabb voltam. Oda mentem Keapához megkérdeztem lenne-e kedve, volt… és azóta ő a Kejesztapa.
Mert a helyi plébános úgyse keresztelné meg egyik csirkémet se, míg nem vagyunk házasok… az meg nem hiszem, hogy lesz. De valahogy szerintem nem is ezen fog múlni a dolog.

Távszerelem:
Mi 3 hónapig senyvedettünk ebben, de ebből majdnem kettőt már babásan…az volt a legrosszabb, mert anyumék nem tudták… és olyan jó lett volna ha itt van Balázs, de aztán összeköltözünk, és mák volt, hogy pont akkor járt le valami cucc, és kapott B 120 ezer pénzt, mert mivel se nekem se neki nem volt melója. Nekem 2 hét múlva már lett, de tök jó volt az a 2 hét míg itthon voltunk mind a ketten. Aztán neki… meg csak egy év múlva lett melója… deeee azóta is ott dolgozik.
Ja és ez az összeköltözés már 3 éve és 4 hónapja és egy hete volt. :)

Tanácsadás:
Amikor haza jöttünk kijött a doki meg a védőnő is, aztán a védőnő hetente jött, aztán 6 hetesen kellett menni, aztán havonta. Meg a védőnő kijön minden hónapba(már ha bejön).
De most bökte ki a múlthéten, hogy nem is kéne minden hónapba menni a dokihoz is… ha méretni akarom akkor hívjam megbeszéljük és leméri… De jó hogy a második gyerek 8 hónapos korára ezt is megtudtam…

Kisvirág:
Pontyosan okleveles frissítő masszőr tanfolyást.
De remélem menni fog, mert eddig nem nagyon tudtam gyakorolni, mert anyum kerekperec megmondta, hogy hogyan akarok dolgozni vele, ha most nem tudok a gyerekek miatt gyakorolni. Bezzeg amíg azt mondtam, hogy nem tudom most elmenjek-e napokig azon sírt, hogy ezt nem szabad kihagynom, mert mi lesz ha esetleg kirúgnak…meg ilyenek. Aztán most hogy elkezdtem, és benne van a pénzem(58 ezer forint), már totál ellene van. Mert miért nem megyek több órára, mert hogy ez milyen, hogy egy alkalom alatt megtanuljam…és hogy így biztos megbukok. És most szerintem arra játszik, hogy megbukjak, és akkor majd mondhatja. Hogy ugye megmondtam, hogy nem elég egy alkalom… és hogy mennyire hülye vagyok. NA de mááár mindegy annyira megszoktam már hogy ilyen… és hogy mindig megszívom vele. De szeretem, mert az anyukám, csaaaak néha nem értem miért jó ez neki.

Hello:
Akkor a te 22-es sztorid viszi az aranyérmet. Le a kalappal előtted!!!

Tandika:
Jó hogy újra vagy!!
Édes nagyon Kíra baba!!

Kitti:
De legalább a férjed, kiszedi a fiát a kakiból… enyim apjuk kajabálna, hogy :”Ééééééééviiiii gyere mert betojt a fiad/lányod!!”
Jóóók a baba kori képek!!!:) Nekem is volt ilyen sapim!!!

Juca:

Boldogult lánykoromban, engem ezzel cikiztek a haverok élen a barátnőmmel, hogy a legbonyolultabb kaját megtudom csinálni, de pl. paprikás krumplit nem csináltam még sose(azóta persze igen). Persze mint utóbb kiderült a barátnőm főzési antitalentum, én meg azóta még ügyibb lettem. Hehe a vőlegénye(az én exem) azóta már megbánta, hogy anno szakított velem, egy hónappal a kitűzött esküvő előtt :) és a barátnőmmel jött össze. Se főzni nem tud, se nem akar gyereket…(a srác meg imádja a hasát, meg baromira vágyik gyerekre). Balázzsal akkorákat kuncogunk mikor összefutunk velük, azt a fejet ahogy rám meg a gyerekeinkre néz…

Anita:

Tomi is ennyi idősen kezdte az informatikus pályáját… egy billentyű nyomással úgy kikapcsolta a gépet, hogy még hiba üzenetet se írt ki következő kikapcsolásnál…
Meg totál átállítgatta… szóval tudnak a törpék….

Évi:
Üdv köztünk!!Szépek a kispasijaid!!!
Druszák vagyunk :) bár én többnyire mint BR vagy Blackrose szerepelek. :)
A vérzést holnap megkérdem anyumat nála hogy volt…miután én születtem.
De szerintem is gáz az ilyen hosszú vérzés… meg gondolom kellemetlen is.

(hehe én voltam a 3. és az első császáros szülése… aztán a doki elkötötte anyut…kérdezés nélkül… másnap mondta neki, hogy: Ugye Vargáné nem baj, ha elkötöttem ha már úgyis nyitva volt a hasa, már úgy is van kislány is…meg 3 gyerek elég… Jó fej mi?)

Juca:
De nem simán taposta a billentyűzetet Kinga, de az iwiwre is felmászott rajta. Ügyi!!
Hogy a fiamat idézzem:” fenn van az intejmeten” :D

Ex:
Ma Adél is leporolta a videokazikat… hagytam addig is elvolt… Tomi meglátta, oda rohant: „Adélka nem szabad, menj innen!!” és elhessegette onnan éééés neki állt befejezni a lepakolást amit Adél félbehagyott :D

Kaja:
Én mostanság vezettem, be a tojás sárgáját, meg a héten kapott először kekszet, babapiskóta elvileg a Kismamás táblázat szerint 2 éves korig fekete listás…így azt nem adok neki.
Eszik már sok mindent…(ahhoz képest hogy 2 hónapja kezdtük csak a „mást) pl. ma magamnak finom főzeléket csináltam és abból szedtem ki Adélnak is. Ízlett neki.

Anita:
Ha ilyen könnyen menne a szobatisztaság… Tomi azóta hogy így próbálkoztam inkább összevissza időben termel… csak nehogy kicselezzem.
Amúgy pont ma mondtam anyumnak, hogy szerintem én bőgni fogok örömömbe, ha csak egy pelenkásom lesz… Apa erre: ja amikor már csak Tomi lesz pelenkás.
Ma úgy jöttem haza a tecsóból mint ama málhás iááá, mert csak 3 csomag pelenkát vettem(max. vásárolható mennyiség) és ez is csak egy havi adag. Arról nem is beszélve, hogy mivel Tomi ugyanazt eszi amit mi, így a végtermék is olyan szagú, és máááár elegem van… naaaaagyoooon. Már kész felüdülés Adél baba kaka szaga. ;)

Kórházak:
Itt is leépítik a kórházat(bár eddig is olyan „király” volt)… amúgy nekem a felújított és most bezárásra kerülő helyekre van egy teóriám, de nem akarok se politizálni, se összeesküvés elméletet gyártani, de szerintem neeeem fognak azok se ott állni üresen és porosodni ;P

Katus, Évi:
Gratula a foghoz!!

Farsang:
A szilveszteri álarckázáson felbuzdulva meghirdettem, hogy csinálunk farsangot… de még nem tudom hogyan lesz de lesz!!

Ex:
Nekünk is van kacagógerlénk!! :)
Nagyon vagesz Peti a kocsiba!!

Reni:
Mi popsi törlőből vásároltunk be nagyon… vagyis a mai 4 csomaggal együtt van 8 csomag plusz kb. 3 napja nyitottam idehaza a dobozba új utántöltőt, meg anyumnál a múlthéten. Így az is majdnem tele van… így egy hamar nem kell venni.

Mári:
Boldog félévességet Vencelnek!!!
Eddig nem is tűnt fel, hogy pont 2 hónap különbséggel szültünk az Istvánba.

Rólunk.
Adélt ma megpróbáltam fürcsi előtt jóóól beetetni, hogy talán tovább alszik… nem jött be. Pedig fürdés után még rendes adagot szopott is.
Amúgy olyan hihetetlen, hogy már 8 hónapos ez a tündér Szellőrózsa. :) Még csak most született.ééééés sír. Pedig nincs még ¾ órája hogy evett.
Vissza aludt!!
Asszem most ezt gyorsba elküldöm és elfekszem, hátha ha nem hall nem ébred meg. Meg különben is már 6 oldal megint wordbe.

Jó iccakát!!!

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok!

Peti ma reggel lebukfencezett az ágy végéről...lövésem sincs, hogy csinálta. Szerencséjére alatta volt a nagy plüsscicus, így puhára pottyant.

Preni, akkor én kispályás pelusraktározó vagyok. Nálunk a mai két csomaggal együtt lesz kb. a tiétek harmada. :)

BR, és ha mondanád neki, hogy jön a bébi?
Egyébként mivel Peti még fogatlenke, remélem, kihúzzuk mostmár addig, hogy evés után legyen a fogmosás...ugye ő tápis, és az más mint a tejcsi.
Keresztapa meg keresztanya nálunk is van, de én szeretném ezt "hivatalosan" is, ezért kell egyeztetni. Holnap majd kiderül!
Én úgy vagyok vele, hogy beviszem Petit a dokinénihez. Vesztenivalóm nincs, főleg, hogy ha vmi bújkál Petiben, ő nagyobb eséllyel veszi észre (pl. kicsit piros a torka, stb.), meg úgyis íratok tápit...nekem nem terhelő, mert jobb esetben gyorsan megjárjuk.
Érdekes sztorijaid vannak.
Egyébként pont a paprikáskrumpliról jutott eszembe (én nem főzök, nem is főztem, csak ha nagyon muszáj volt). Szóval kb. 10 évvel ezelőtt szól a bnőm, hogy menjek már át, mert neki főznie kell, de ha van időm, menjek át, és tanuljak a tesóival (köztük is van 7 ill. 8 év). Mondom OK. Átmegyek, megkérdezi, hogy hogyan kell a paprikáskrumplit megcsinálni??? Holott ő már főzicskélt előtte, mert muszáj volt, hogy legyen vacsi. :D
Jó fej gyerkőceid vannak.
A dokihoz no comment, de lehet, hogy ő már tudott valamit...
Én nemrég olvastam, hogy babapiskóta mehet féléves kortól. Ezek a táblázatok csak hülyítésnek jók. A két évet egyékbént sokallom...
Peti ma délelőtt meggyes joghurtot kapott pár kanállal, de ha rajta múlt volna, az egészet elette volna előlem...
Egyébként semmi nem fog kárba veszni az tuti, de ha magánjellegű kórházak kialakítására gondolsz, szeritnem rossz fele tapogatsz.
Popsitörlőből nálunk még kb. 8 csomag van kibontatlanul...és van egy majdnem tele a dédiéknél meg az útitatyóban.

Na megyek, mert a BR-es válaszom kicsit sok lett, meg Peti is nyüszi, hogy alukálna még egy órát tízórai előtt.

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Halihó!!

Ex:
Az hogy kész tények elé állítsam, nem nagyon az én stílusom, meg tartok tőle, hogy rányomná a bélyegét a kapcsolatunkra… mert inkább legyen csak kettő+apa, mint 3 de apa nélkül.
Nálunk van hogy egy órát kell várni a dokira… mert közbe megy a rendelés is… meg sokan is szoktunk lenni tanácsadáson. Szerencsére nálunk a betegség lefülelés se szokott játszani, viszont attól hogy rájuk herákolnak a betegek jobban tartok.

HP:
Amúgy a témához még annyit hogy első körbe marhára nem érdekelt, de aztán na jó elolvasom, és annyira „belezúgtam” hogy már alig várom az utcsó kötetet.
Meg a filmeket is nagyon bírom, meg a szg-es játékokat(csak nincs időm rá mostanság).


Na ma még vettem 3 csomag pelust a Tescoba. Remélem most már egy darabig nem kell vennem.

Futok is tovább mert már illatozik a buktám és nyami nyami… csak apa érne már haza a dolgozóból.

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


kemény forgalom van erre felé....

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 






Szia BR
!

Nincs nagg forgalom a fórumon.Köszi az aggódást ,tegnap kemény napom volt , már a párom azt fontolta kihivja az ügyeletet ,óránként mentem a wc -re, egyszerüen ömlött, féltett ki ne vérezzek.Egész éjjel nem aludtam féltem mi történik,elég hüje vagyok,minthogy halgattam volna apára. De mára szépen lecsökkent ahogy kell normális ütemben zajlott.Anyu szerint rég voltam ilyen helyzetben és talán a méhfalon felgyülemlett,vagy még a szervezetem nem szokta meg.Utánna néztem a neten de semmit nem ir amit ne tudtam volna.
Amugy jó távol lakunk egymástól én debreceni vagyok .

most szia évi :lol:

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Szia!!

Mondjuk ebben is lehet valami, hogy azért több, mert régen volt meg...mert nekem is amikor először megjött akkor olyan szintű volt, mint szülés után. DE nem tartott tovább. Vagyis első nap ömlött, aztán már csak fele annyira, és szépen 5 nap alatt végetért.

Hááát akkor tényleg nem a szomszédban laksz.
Nem mintha a többiek nem lennének távol tőlem.

No lépek, mert vége lett a Micimackónak(a rendes Micimackó mesefilm neeeem a sorozat)... :lol: :D 8) és a fiam végig nézte!!!

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Ex!

Boldog névnapot kívánok!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Először is utólag :oops: boldog 8. hót Adélnak és félévfordulót Vencelnek!!!

Most keveset tudok jönni, mert iszonyatosan ki vagyok készülve, Misi nagyon zaklatott, hihetetlenül nyugtalan, az ember kezében is fel-fel sír, néha lehetetlen kézből letenni, nemhogy aludjon... Nem tudom, mi van, de volt már hasonló időszak korábban, és némi türelmes elviselésre elmúlt. Asszem talán a nagyobb belső, fizikai és inger változásokra ő így reagálhat talán :cry: :cry: :cry:
Szóval hulla vagyok, emellett a melómban most határidő hegyek vannak, ÉS elkezdtünk az építkezéssel komolyan foglalkozni!
Van engedélyünk, és jönnek az ajánlatok, egy csomó anyagajánlatot kell bekérnem, mert nincs annyi pénzünk, hgoy rábízzuk az egészet egy vállakozóra anyagostul (azon sokat lehet spórolni utánjárással meg ismeretséggel, kedvezmények felderítésével), és ezt mi úgy osztjuk meg, hogy az előkészítés (terepfelmérés, ajánlatok, összehasonlítás, fényképek, stb.) az én részem, az alkudozás a férjemé meg a barátunké, akinek vannak ismeretségei és kedvezményei. Ha most nem lenne gyerekünk, akkor is non-stop melóznék és az építkezéssel foglalkoznék max. 4 óra alvás mellett, Makikám pedig még nehéz időszakában is van mostanság a jelek szerint.
De ha írtok, olvasom, mert valamikor meg kell ennie az embernek a salátáját (ha már diétázik a nyomorult) meg a koffeinmentes tejeskávét is a gép előtt szoktam meginni... És igyekszem reagálgatni is majd, mert azért pár sor talán belefér.

Első menzesz:
Nekem 2 hete jött meg kb., 5 napig tartott, és egyáltalán nem volt több, sőt, a réginél kevesebb volt és szinte fájdalommentes, aminek nagyon örülök, mert korábban volt hogy az első napot görcsökben fetrengve töltöttem, és most már van ugye összehasonlítási alapom: olyasmi volt, mint az 5 perces vajúdási fájások. Na hál'Istennek ez most egyáltalán nem volt, remélem, ez mostantól már így lesz.

Na, megyek kajcsit csinálni Makinak (szilva lesz, délutánra meg paradicsomos krumpli, amit most kap először, kiváncsi leszek, mit szól majd hozzá...)

Puszi mindenkinek,
Kata

Kép
wkata
 
 


Kata:
Hasonló dolgok miatt szenvedünk mi is éjszaka, mert Adél amint leteszem felsír és ki van akadva. Csak kézben akar ellenni. Hehe pótolja, hogy napközben már nincs annyit kézben. Szóval ha nem alszik el szopi közben, vagy túlzottan megébred akkor igen csak sok sírás, árán alszik vissza. :(

Mensi:
Tomi születése után nekem is tuti lett. Előtte nekem is volt hogy leterített, de kaptam rá gyógyit... aztán mikor beteg lettem nem szedhettem, de nem is nagyon volt vérzésem... de szerencsére nem tért vissza a görcsölés... Most Adél után nekem csak a mennyiséggel van bajom(de most az se volt durva annyira) amúgy egy szavam se lehet, mert nem 28 hanem 34-35 napra jön meg azóta. ;)

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok!

Kata MI már befelyeztük az épitkezést,már csak a külső munkálatok vannak,mint pl szigetelés,fetés, udvar pofozá és kész. Hál istennek a ördögi kör már lefutott, már csák szépiteni kell.
Nektek türelmet és kitartást kivánok nagyon nehéz feladat. Gyerekekre jár támogatás, mi igénybe vettük.?

BR!

MÁr a nöi dolgom kezd rendezödni jobban vagyok ,de ugy vettem észre ha tampont használok valahogy kellemetlen,eddig tök jól elvoltam azzal is de most változott a helyzet.Amugy mi is nyüglődünk mátéval kijott az első foga és sok a kaki azt monják a fogzás miatt :roll:



Na hali évi :lol:

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Helló lányok!

Én is jövök, bejelentkezni. Hála istennek nekem még mindig nem jött meg a menzeszem, de nagyon jól el vagyok így. :D Remélem még sokáig így is marad! Voltunk a keresztelőt elintézni, de nekünk nincs ilyen 3 hetes felkészítés. Nem is bánom. Ha minden jól megy, akkor talán február 4-én megtartjuk. A pap azt mondta, hogy akármelyik vasárnapot választhatjuk! :) Ez pozitív!

Ex: boldog névnapot!

A családi ház nekünk egyelőre még csak álom, de talán nem sokáig! Nagyon szeretnénk menni, majd alakul...

Nekünk rendeződtek az éjszakai alvások! Olyan szinten, hogy Kornél már csak egyszer kel fel, olyan 3 körül, aztán szépen alszik is tovább. S egyfolytában 10-11-12 órákat alszik. Mikor hogy. Ez így már egész elviselhető a korábbihoz képest. :lol:
Viszont még mindig fogatlanok vagyunk!

Na megyek, holnap biztos többen írnak majd!

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Sziasztok!!

Ex:
MI is boldog Névnapot kívánunk!!!


Építkezés:
Mi szerencsére ezt megúsztuk, mivel már 9 évesen megörököltem a házat, amiben lakunk. De ezzel is lenne mit csinálni, csak hát az anyagiak hiányoznak hozzá. Mert azért már majdnem 45 éves lesz a ház. De legalább nem kell totál az elejéről kezdeni, de majd egyszer, mert azért tök szeretnénk olyan házban élni ami olyan mint amit elképzelünk.

Éjszakák:
Hááát horror, vagy nem sose lehet tudni. De legalább nem egyhangú, és unalmas az életem. Minden éjszaka más és más. A két gyerek szolgáltatja a programot.
ééééé nem a fog a ludas... mert Adélnál alább hagyott a lendület, Tominak meg már meg van mind.

Nah megyek átcsapom anyámhoz a gyerekeim, és kíméletlenül neki állok tanulni...

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Kép Adél éhes :D

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?