Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Reggel 8-kor kezdtek a mesterek, és még mindig itt vannak!!! :shock: De legalább most már mi döntjük majd el, hogy mikor legyen meleg!!! Ez sem egy elhanyagolható szempont, főleg mert pld. tavalyelőtt, amikor igen hideg volt a tél, még novemberben sem volt fűtésünk... :evil: :evil: :evil:

Úgy látom, hogy én vagyok az egyetlen, aki nem bánná, ha a baba a születés után is megtartaná a jó szokását... :lol: Nem tudom, a mienk nagyon nyugis, bár a legváratlanabb időpontokban mocorog , de például az apjának még egyszer sem mutatta meg, hogy milyen ügyes... :(

Lecsó, Bettó - mindketten nagyon szép mennyasszonyok voltatok!!!

Lecsó - Nekem a Te csokrot is nagyon tetszett!!! Lehet, hogy én is megpróbálok esküvői fotót feltenni, ha nem gond???? :)

Laura - megnyugtattál, már azt hittem, hogy egyedül vagyok, akinek mostanra nagyon-nagyon megnőtt a pocakja!!! Bár azt hiszem ez az egyetlen eset, amikor ennek nagyon tudok örülni... :lol:

Bettó - a Csapó utcán ismerem ám, bár a tékátokat még nem, de legközelebbi debreceni látogatásunk során mindenképpen figyelni fogom!!! :wink:

Adri - köszi a tanácsot, kapkodom ám a Renniet rendesen... :?

agi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
gnesa
 
 


Ági!
De hogyha erre jársz, ugorj is be :wink: Nem lehet minket eltéveszteni, ki vagyunk plakátolva teljesen :lol:
Köszi a bókot, dehogy gond! Kiváncsi vagyok milyen voltál. :)
De jó, akkor jó meleg lesz nálatok is. Nálunk mióta az új abalakok bent leledzenek, sokkal melegebb van :)
Szerintem holnap a festők sem fognak hamar végezni, legalább is remélem, hogy addig dolgaznak, amíg majd látnak :lol:

Manka!
Örülök, hogy jól vagytok! :wink:

Kép
bettó
 
 


Csajok!

Hol vagytok? Hm.. biztos mindenki sétál, meg pihizik :cry:
Uhh.. ne tudjátok meg mi van otthon. A feje tetején minden. Elvileg mire hazamegyek, szines lesz a fal, igaz, hogy festékszagban kell majd aludni, nem számít.
Képzeljétek ma este nem kellett kimennem a szokásos időben a wc-re és Kincső sem ébredz fel. Eddig azért nem aludtam, mert ébren volt és figyeltem milyen édin mocorog, most meg nem tudtam aludni, mert egész este nem ébredt fel. Szerencsére most napközben bepótolja, bár sokkal kevesebebt mozog, mint szokott. Nagyon nem tetszik neki ez a hidegfront :(

Kép
bettó
 
 

 
 

Sziasztok!

Eléggé nyomottnak érzem ma magam, nem szerettem ezt az időt. Bár tegnap kicsit buliztunk a párom szülinapja volt és hajnali 1:30 körül értünk haza.

A babókkal minden okés.

Nekem meg vissza jött az érzékenység. Minden miatt el tudnám sírni magam. Elég rossz!

Betti! Örülök, hogy már ott vannak a festők. Bizti nagyon szép lesz! :lol:

Remélem nektek vidámabb napotok van!


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Ja nekem is van Skyp nevem: jadika77

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Skyp=Skype

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Mindekinek nagyon jó hosszú hétvégét!!!

Manka!Bocsi mégegyszer a PCOS miatt :oops: :oops: :oops: .
Közben vissznéztem és megtaláltam az emberkét!Laura az akiről beszéltem!Nem tudom miért te rád emlékeztem!Remélem,hogy mindig így lesz ,hogy csak hírőből valahonnan messziről tudod csak mi az! :D

Olyan vacak idő van most délután.Az előbb ébredtem fel a déli alvásomból,de BRRRR.Rossz még az ablakon is kinézni.Délelőtt nagyon szépen sütött a napocska!


Legyetek !
Puszi

Kép

Kép
lecso
 
 


Adri! Még aztán jó sokáig bírtad :lol:
Sajna az én kedvem sem fényes. Pincur már kezd magához térni és jelzi, hogy ébren van, de én álmos is vagyok, nyűgös is, és ilyenkor minden bajom van. Remélem nem fog bejönni senki olyan aki kötekedni akar, mert most nem állok jót magamért :lol: Mint tékás egy dolgot tudok tanácsolni bújj be az ágyba és nézz meg egy filmet :wink: Utólag boldog szülinapot a párodnak!

Lecsó, szerintem te is bújj vissza. Pihenjetek helyettem is :wink:

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!
Végig takarítottunk anyuval a lakást. Kicsit el is fáradtam.
A tűzhely, mikró, kenyérpirító, meglegszendvicssütő, wc, kád, mosdó, mosógép, ajtók le lettek mosva. Meg felsepertünk (mert Lili aludt, így a porszívózás nem volt megoldható), és felmostunk. Egy kicsit ki vagyok. Plusz: még délelőtt volt egy nagy sétánk. Auchanba (jó 20-25 perc tempós gyaloglással) kellett elmennünk kenyérért, mert az itteni kisboltokban már egyikben sem volt. :evil:
Szóval kivagyok. :? De legalább már nem zavar annyira a mocsok... Már nagyon váratott magára ez a takarítás. :?

Szép hosszú hétvégét nektek. Mi melózunk ezerrel.

Kép
Kép
giga1
 
 


Kép

Bettó:sajnálom,hogy nem tudsz pihenni!Kitartást!

Giga:Jó pihit a takarítás után!Nálunk is jó lenne egy ilyet összehozni!De apára vár,mert én aztán nem nyúlok vegyszerhez márciusig!

Kép

Kép

Kép
lecso
 
 


Pénteken költözés... :lol:

Kép
Kép
giga1
 
 


Giga! Ez nagyon jó hír! Gondolom várod már nagyon.
Mit nem mondjak én is elfáradtam rendesen. Még jó, hogy anyukád tud segíteni :wink:

Lecsó! Én már tegnap jelezetem Gézunak, hogy ahogy végeznek 23-án, még szerdán délelőtt bejövök, mert új filmek jönnek, de utána felejtsenek el. Ráadásul csütörtökön, vagy pénteken cukorterhelés. Majd sógornőmet beállítjuk és akkor Gézu is tud pihenni. Kiveszi rendesen a részét a munkában a kis drága. Most is kétszer elugrott hozzánk (még szerencse, hogy csk 5 percre lakunk a tékától), és én nem pakoltam vissza a lemezeket a helyére, mert sokat kell hajolgatni, meg lépcsőzni. És most nem is mondott semmit (utája, hogyha nincs elpakolva). Szó nélkül visszatett mindent a helyére. Kis édes.

Szép álmokat mindenkinek!

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Szép jó reggelt!

Bettó:Nagyon helyes! :D Rendes párod van!

Giga:kitartást még mindig!A fél nehezén már akkor túl vagytok(takarítás).Mi 4-szer költöztünk,mire végre a saját lakásba sikerült!Nem leányálom! :wink:

Mindenkinek szép napot kívánok!

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Bettó!
Tényleg nagyon aranyos a párod, hogy nem szólt semmit! :wink:

Lecso!
4-szer? :shock: Nem semmi!
Én megmakkantam volna addigra tuti!

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Igen Giga 4-szer.Vidéki lány vagyok(Hajdú-Bihar megye:Polgár).Egyszer fel Pestre,majd az albérletből sógorómék.Onnan egy szállóra,majd végre A SAJÁT LAKÁSBA!!!!!

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok!!!

Hogy vagytok? Én a múlt heti vidámság után épp ellenkezőleg. Péntek óta valami van velem, mert nagyon gyenge vagyok, és rengeteget hányok. Szinte minden kijön. Mint az elején. Tegnap is voltunk vacsorázni a barátokkal, úgy örültem, hogy végre ehetek valami finomat, vajhalat ettem zöldkörettel, és mikor hazaértünk kijött az egész. Mi van velem????

Most is mindjárt rohannom kell. Pont olyan, mint az elején. És az a baj, hogy retttenetesen éhes vagyok, de nincs étvágyam. Bármire gondolok, vagy ránézek, elfog az undor. Mit tegyek??? SEGÍTSÉÉÉÉG

jutiboszi
 
 


Ja és ez mind 4 év alatt sikerült összehozni! :D

Kép

Kép
lecso
 
 


Szia Juti!

Szerintem érdemes lenne elmenni orvoshoz vele.Lehet valami vírust szedtél össze.Vagy gyomorrontás?Igyál sokat legalább,ki ne száradj! :(
Kép

Kép

Kép
lecso
 
 


Szerdán megyek UH-ra! Nem bírok várni jövő hétig! Majd beszámolok, hogy mit mutatott a kis drágám.

Képzeljétek, hétvégén tartottuk a lakásavató bulit. Gondolhatjátok, mi volt itt. De rendes csapat volt, a végén segítettek összepakolni. Kaptunk bababoltba vásárlási utalványt. Majd csütörtökön megyek vásárolni, mert hátha addigra kiderül, hogy mi is van a lába között.

Na, most megyek, megpróbálok enni valamit.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, már most rosszul vagyok!

jutiboszi
 
 


Köszönöm a jókívánságot! Szerinted az orvos jó ötlet? Mert gondoltam rá, de most mit tud csinálni? Antibiotikumot nem fogok bevenni, szerintem csak azt mondaná, hogy pihenjek sokat, meg egyek kekszet, meg párolt répát, meg krumplit. Az elején is ezt mondta. Terhességnél ez természetes. Ma még maradok a seggemen, pihenek, aztán szerdán úgyis megyek UH-ra, majd megkérdezem az orvost, ha még mindig szarul leszek.

jutiboszi
 
 


Lecso!
Hát ez nem semmi! De már végre a saját kis lakásotokban vagytok... :wink:

Juti!
Szerintem is csak ezeket tudod tenni szerdáig. Igyál-igyál, sós vízben főtt krumpli, meg egy kis natur háztartási keksz. És ha valamit megkívánsz azt nyugodtan edd meg. A szervezeted jelzi, hogy kell-e neki az a valami.
JOBBULÁST!!!

Kép
Kép
giga1
 
 


Köszönöm Ági, jobbulok! :lol: :lol: :lol:

Most rákattantam a rozskenyérre, talán ez bentmarad. Nem tudom mi ez, de azt hittem, ennek az időszaknak már vége! Majd meglátjuk. A tejet kívánom, de kegyetlenül. Pedig sose szerettem. Azon gondolkodom, hogy pétek óta iszom ezt a Hipp natal gyümölcskoncentrátumot. Lehet,hogy ez nem tetszik a szervezetemnek? Na, majd most szerdáig nem iszok, aztán kiderül. De nem hinném, hogy ez az oka, mert az csak gyümölcs. Semmi olyan nincs benne. Na, meglátjuk

jutiboszi
 
 


Juti!
Jobbulást neked! Tényleg fontos a sok folyadék. Szerintem sem lehet a nektár, mert abban elvileg tényleg csak gyümölcs van. :wink: Pihi-pihi-pihi!!!!!

Lecsó nem semmi! nem lehetett könnyű. Mi hogyha minden igaz innen már a véglegesbe fogunk költözni. (Remélem)

Giga! Óvatosan a pakolással majd :wink:

Azt hiszem tényleg szerencsés vagyok a férjem miatt. Ágyba megkapom a reggelit, fürdéskor a kád elé készíti a papucsom, este, hogy picit ki vagyok takarózva, ő betakar. Máris imádja Kincsőt, és nem lusta emberke. Édesen kivette tegnap is a részét a munkából, holott a festők jól lesznek fizetve :)

Amúgy szerintem Kincső is érzi, hogy otthon változás van, teljesen más időpontokban ébred fel, mint eddig. Reggel, amikor felébredtem ő is ébredt. Ma meg csak akkor, amikor már nem voltunk otthon. Érdekes kis teremtés. :)

Kép
bettó
 
 


Bettó!

A mi babánk is összevissza van fent. Nem úgy, mint eddig. Szerintem megkavarja őket az időjárásváltozás is. Most nagyon hirtelen lett tél, eddig volt 20 fok is napközben, most meg csak 5 max. Szerintem ez is lehet ok.

Most ébredtem fel. Szundiztam egyet. De jól esett!!!
Látom, ma mindenki nagyon elfoglalt, alig írtok!

jutiboszi
 
 


Juti!
Én írnék, mert most kora délután a kutya se néz be (na majd este :wink: )
Sikerült megnyugtatnod. Olyan rossz volt, hog yalíg mocorog. Éppen csak nyújtózik egyet és kész :cry:
Hogy vagy? Gyomorban maradta a hami?

Kép
bettó
 
 


Igen, bent maradtm de megint éhes vagyok, és nem tudom mit egyek, nem kívánok semmit. Rögtön hányingerem van, amint kajára gondolok. Az elején ugyanígy voltam.

Mostanában egyébként én is nagyon érdekesnek találom a mocorgását. Van olyan, hogy majdnem kirúgja a hasfalam, tegnap is amikor vacsoráztunk, ugrottam egyet, mert olyat rúgott hirtelen. Kaja után meg aludt. Este amikor lefeküdtem aggódtam is, mert még mindig aludt. Fel se ébredt, hiába simogattam. Aztán éjjel megint beindult.
Ja, és vasárnap délután 2 gyerkőc volt nálunk, rokonok. az anyóssal jöttek, 3 éves kisfiú, meg 5 éves kislány. Amikor ők, meg az anyósom odatették a pocimra a kezüket, nagyon beindult rá. Anyós érezte is ahogy mozog. A gyerekek nem, de olyan pici a tenyerük, nem csoda. A gyerekek rohangáltak, meg bírkóztak, meg sikongattak, szerintem megirigyelte tőlük a kisbabóca, és játszott volna velük szivesen. :lol:

jutiboszi
 
 


Egyébként a barátnőm azt mondta, hogy ne aggódjak, ha nem érzem a mocorgást mert több oka is lehet. Vagy mozog, de épp úgy fekszik, hogy nem érzed, vagy alszik. Állítólag a 24ből 20 órát alszanak egy nap.

Na, no para! Minden oké!

jutiboszi
 
 


Örülök, hogy az a kevés is bentmaradt. :wink:
Nekem este ugyanúgy beindult, mint szokott, aztán este szinte semmi, reggel sem, csak a kocsiban. Most is kaja után vagyok, de nagyon enyhe mocorgásokat érzek csak :cry: Tegnap pl. bejött az egyik festő. Rekedt, mély hangja van. Mielőtt megjelent volna, mocorgott rendesen, ahogy meghallotta a hangját, mint akit kettévágtak. Meg se moccant.
Voltam tesóméknál, ott Alíz 5 éves. Mocorgott egy picit, de mint ahogy te is mondtad, pici a tenyere és nem érezte. A kis drága Lizi meg azt mondta, hogy biztos azért mocorog, mert szopizni szeretne. Olyan édes volt. Elmagyaráztuk neki, hogy ő még máshogy táplálkozik, de az enm volt olyan érdekes, mint a hasam simizése :)

Kép
bettó
 
 


A pitába!!!!!!!

Akartam feltenni képeket a buliról, de a drága uram megint elkevert valamit. Állandóan ezt csinálja, egyszer jól elverem érte. :evil: :lol:

Most éppen a kártyaleolvasó csatlakozója tűnt el. De hova? Ááááááááááá! Ideges vagyok!!!

Szerencséje van, megtaláltam!!!

jutiboszi
 
 


A kisfiú nekem is édes volt! Már régebben mondtuk neki, hogy babánk lesz, akkor örült, de nem nagyon foglalkozott vele. Aztán most mondtuk megint, hogy ott a kisbaba a pocakomban, erre azt mondja, és mikor jön ki? Holnap? Mert én már játszani szeretnék vele! Holnap nem jöhet még ki?

Anniyra cuki volt, majdnem megzabáltam.

jutiboszi
 
 


Juti!
Nem szabad idegeskedni!!!! :wink: Tegnap amikor pakoltak a fiúk, direkt szóltam, hogy melyik szekrény legyen hozzáférhető, mert ott van az ágynemű, meg minden ruha. Szerinted? Persze, hogy nem. Először azt mondta Géza, hogy ruhában alszunk. Mondom felejts el, nekem holnapra nincs semmi tiszta ruhám. Na nagy nehezen elpakolt az útból. Ami csoda volt, hogy nem voltam ideges! Ilyenkor már nagyon morci szoktam lenni. Ez a kis csöppség a pocakban csodákra képes :lol:
Mostmár tényleg nyugottabb vagyok. Olyan fura, mert feszül is a hasam, olyan keményke. De nem olyan, mint amikor bekeményedik és érzed a "dudrot", hanem úgy az egész. Gondolom, most nagyott fog nőni és azért is. (Legalább is remélem)
Olyan fura, szinte függő lettem a mocorgása miatt :) Hiányzik, hogyha nem csinálja :lol:

Kép
bettó
 
 


Alíz nálunk még pár hetes lehettem, azt kérdezte, hogy hogy fog születni, simán, vagy császárosan. Montuk neki, hogy az majd csak a kórházban fog kiderülni. Válasz: hm... csak azért mert, hogyha simán születne, az neki is jobb lenne. Következő kérdés: kisfiú, vagy kislány. Persze erre is mondtuk, hogy még nem tudjuk. Utolsó mondata, kis dacosan: Azért remélem a meséket fogja szeretni!!!! :lol: Édi volt.

Kép
bettó
 
 


Olyan régen raktam már fel:
Kép

Kép
bettó
 
 


Igen, ezzel mindenki így van. Én anyunak mondtam, hogy annyira megszoktam már, hogy ott bent "bálnázik", hogy nagyon fog hiányozni az érzés. Erre anyu: Lesz majd annyi dolgod, eszedbe se fog jutni, hogy milyen volt. Jó ez a "bálnázik", nem? Tényleg, mintha egy kis bálna lubickolna odabent.

Én meg azt vettem észre, hogy hamar bepöccenek, aztán hamar lenyugszom. Kicsit morgok, aztán vége. A múltkor is a drágámat megkértem, hogy mosson fel a konyhában. Szegényem meg nekiállt a büdös vízzel, ami még előtte maradt, fel se söpört előtte, csak kente a koszt. Kivettem a kezéből, és hangos morgás közepette:

"még erre se vagy képes, nem igaz, most mindent szétkentél, először söpörtél volna fel, mindjárt megnyugszom, csak még morgok, jó már meg is nyugodtam, szeretlek"

Kb. 5 másodperc alatt.

De most megint ideges éettem, mert a konyhában cigizik, és ide érzem... Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

jutiboszi
 
 


Végre egyem meg kapirgál a kezeivel :lol:

Kép
bettó
 
 


Jujjj, az nem jó, hogyha cigizik. Nem akar leszokni?
Jó lehetett, ahogy morogsz, uátna meg meg is nyugszol egyből :lol:
Végül is még bálnázik, mert van helye. Pár hét múlva már nem nagyon lesz. Tegnap azt mondta egy kölcsönzőnk, hogy Kincsőnek még van 7 hete, hogy jó irányba forduljon. Azt mondta, hogy a 30. hétre már illene neki a jó irányba feküdni, mert utána már nem lesz túl nagy hely hozzá. :)

Kép
bettó
 
 



Én most úgy érzem, hogy forog az enyém, de csak a fején, mint az utcai táncosok. Szóval egyszer jobb oldalon bokszolja a hasfalam, aztán meg hátul, aztán kicsit lejjebb. Majd szerdán kiderül. De szerintem még mindig fejjel lefelé van. Még jó, hogy ilyenkor kering bennük rendesen a vér, mert különben a fejébe menne az összes. :lol: :lol: :lol:

jutiboszi
 
 


Jujj akkor nem jó helyre írtam valakinek a cukorterhelést. Bocsika :oops:
Kép

Kép
bettó
 
 


Ja, le akar szokni, de most volt ugye a buli, addig nem, aztán most nem tudom. Amióta együtt vagyunk már vagy 5x abbahagyta, több kevesebb sikerrel. De hálisten keveset dohányzik, és nem a konyhában szokott. Csak ma...

jutiboszi
 
 


Ilyen 4d-s uh-ra fogtok menni? Kincső még mindig ugyanúgy van ahogy volt. Jól érzi így magát úgy látszik. Keszecskéjével mindig a köldököm körül, a lábával meg mindig a vesémnél táncol :lol:

Kép
bettó
 
 


Az jó, hogyha nem sokat cigizik. Nálunk Gézu nagyon rühelli, és én sem vagyok odáig érte. Rá is szoktam szólni az emerekre, hoygha úgy jönnek be, hogy az utolsó slukk a tékában marad, hogy akkor legyen szives nyissa ki az ajtót, mert engem zavar. Persze fel szoktak háborodni, mert nekik fel sem tűnik. Én meg határozottan, de azért próbálok mosolyogni is, hiszen belőlük élünk :P

Kép
bettó
 
 


áááááááá már megint pisilnem kell. Ilyenkor meg sem szeretek mozdulni, mert akkor Kincső nem mcorog annyira :roll:

Kép
bettó
 
 


Pedig pisilni menni kell!!!!!

Nem szabad bent tartani. Amúgy megértelek teljesen, én dohányoztam mielőtt jött babóca, és azóta tudom a különbséget. A dohányos tényleg nem érzi, és sokan tényleg megsértődnek már egy csúnyább nézéstől is. Bár én mindig tiszteletben tartottam a nemcigizőket, nem pöfékeltem az orruk alá.

jutiboszi
 
 



Mentem is és most csak úgy minimálisat mozog, nem úgy, mint az előbb :(
Igen szerencsére akad oylan is, aki figyel és még bocsit is kér, de a többség az ellenkezője.
Nagyon nehéz volt leszoknod?

Kép
bettó
 
 


Látom jó volt a hangulat :lol:
Gézu is fotómániás :wink:

Kép
bettó
 
 


Nehéz volt leszokni, de a baba mindenekelőtt. Az elején még elszívtam pár szálat, de csak akkor, amikor majd felrobbantam a dühtől. Akkor megnyugtatott. Azóta inkább morgok egyet, aztán megnyugszom. Elméletileg a 3. hónapig még "megengedett" 1-2 szál, mert akkor még nem a méhlepényből táplálkozik a bébi, meg azt mondják, hogy ha a kismama nem tudja azonnal abbahagyni, akkor fokozatosan kell leszokni, mert a hirtelen megvonás stresszel jár, ami még károsabb is mint a napi 1-2 szál. Mondjuk valahol szerencsém is volt, hogy állandóan rosszul voltam, mert így még a gondolatától is volt, hogy rohantam hányni.

Most már nem is kívánom, csak olyankor jut az eszembe, ha nagyon ideges vagyok.

jutiboszi
 
 


Na, most mennem kell, mert a volt munkatársak fehívtak, hogy egész nap nincs vendégük, látogassam meg őket. Megyek csajozni! :lol: :lol: :lol:

Sziasztok!

Este, vagy holnap jövök!!

jutiboszi
 
 


Az jó! :wink: Akkor gondolom szülés és szopiztatás után sem szeretnél visszaszokni.
Apukám is akkor szokott le, mikor beteg lett. Elszívott egy fél szálat a kórházban és attól kezdve egy szálat sem. Pedig nagy dohányos volt.
Szerencsére mi tesómmal inkább megutáltuk, mint hogy kiváncsiak lettünk volna rá.

Kép
bettó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?