Új privát üzeneted érkezett!

Koszike :) Hat, lehet, hogy nem is kiabal :) De olyan, mintha az a nagy fekete folt a szaja lenne alul :) Kis gyagyusz, sose akart az oldalara fordulni, mindig szembenezett velunk :) Mintha tudta volna, hogy ott vagyunk :)
kami
 
 


Látod milyen béna vagyok,én meg azt hittam,hogy oldalról látom.Hiányzik még a rutin belőlem! :lol:
Vendég
 


Ez nem bena, Sagi, ez nagyon aranyos :) Szembol lathato Zsebibaba: a nagy tokfejen van a ket szeme, kozottuk picit lentebb az orra es alul a nagy folt az a szaja kornyeken van (az egyik szeme olyan, mintha le lenne takarva kaloz-modra :)) A masodik kepen kis UFO-feje van: 2 szem, orr, "mosolygos" szaj.
Alul van a nagy pocakja, benne a folt a jobb keze, a masik kintebb a bal. Legalul lathato ket kis felhuzott "lab" :)
kami
 
 

 
 

Kami!
Éljen, éljen, éljen! Végre láthatjuk Zsebit! :D :D
Nagyon aranyos, kis formás! :) Jövő héten remélem nekem is lesz ilyenem! :D

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Lesz hat, Timo, de azert a biztonsag kedveert szolj, hogy kell foto, nehogy elsumakoljak!!! Vigyel videokazit is, felveszik az egesz show-t :) Mi a hetvegen neztuk meg megint... ollan alanosz volt, ahogy mozgott, evickelt, meg minden...
kami
 
 


Sziasztok!

Fajo szivvel bucsuzom Toletek, sajnos nekem jovo tavasszal mar nem lesz kisbabam.

Hugyuti fertozesem volt, rament a mehemre, meginditotta a szulest es szombaton megszuletett a kisfiam mar halottan. Most engedtek ki a korhazbol, nagyon faj a szivem de nemsokara ujra elkezdunk majd probalkozni es talan lesz majd egy nyari vagy oszi babam.

Nagyon vigyazzatok Magatokra es a babakra, gyonyoru terhesseget, szep emlekezetes szulest es gyonyoru, egeszseges babakat kivanok Nektek!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Jesszusom Tonti!
Annyira megdöbbentett, amit írtál! Nagyon-nagyon sajnálom és együttérzek veled! Remélem hamar rendbejössz és nemsokára újra átélheted a pocakosság érzését! Kitartást és sok-sok erőt neked és a kiscsaládodnak! :cry:
Vigyázz magadra nagyon és néha nézz be hozzánk!
Most sírok... :cry: :cry: :cry:

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Kami is sir :( Tonti, nem tudok mit mondani. Tesommal ugyanez volt, ugyanilyen idosen... Nagyon szomoru vagyok. Ha nem fajo nagyon, neha nezz be hozzank. Szeretnek meg hallani rolad. :(
kami
 
 


SZia Tontica!
Nagyon sajnálom a veled történteket! :cry:
Nagyon vigyázz magadra!És tényleg szeretnénk hallani rólad.Ha már jobban leszel nézz be hozzánk.Mi sokat fogunk rád gondolni és várjuk,hogy minnél hamarabb jelentkezz a jó hírrel!
Puszi Neked!
Vendég
 


Sziasztok!

Hátha valakit érdekel: Kismama cikk-kollekció különböző szülészetekről

http://www.kismama.hu/cikkonly.php?id=61&cid=4884

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Tonti:

Csak most láttam a hozzászólásodat. :( Őszinte részvétem! Remélem minél előbb sikerül újra a babaproject.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Nem tudom, szoktatok-e más topicokat olvasni itt a babaneten, de rövid idő alatt annyi szörnyűség történt. 4 kismami is elveszítette a babáját: az egyik 18 hetesen, a másik a 41.héten, a harmadik a 30.héten és most Tonti is! Bocs, hogy leírtam ezeket, de annyira megviselnek! Most már szinte félve jövök, hogy kivel mi történik!

Csajok!

Adjon mindenki életjelet magáról!!!!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Timocska:

Velünk minden rendben! Érdekes, én Zsuzsával való terhességem alatt nem hallottam ennyi szörnyűségről mint amit te most leírtál. A két topikból (amit akkortájt követtem) egy mami vesztette el a babáját, de ő tag maradt, és most már megszületett neki is a következő babája. Addig is járt a talikra, és tartotta a kapcsolatot, nagyon megszerettük.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Koszonom Mindenkinek!

Most nagyon szomoru vagyok de arra gondolok hogy 3-4 honap mulva mar ujra probalkozhatunk es ez egy kicsit megvigasztal.
A kovetkezo terhessegem veszelyeztetettnek szamit majd, kulonosen oda fognak figyelni ram hogy nehogy megegyszer ilyen szornyuseg tortenjen. Ez megnyugtat!

Mindig is volt kesoi abortusz csak most hallunk is rola mivel ide irogatunk ez nem jelenti hogy tobb vagy kevesebb van, ez sajnos benne van a pakliban de nagyon kicsi ra az esely hogy megtortenik Veled ha tenyleg odafigyelsz. Nagy hiba volt hogy hazautaztam kocsival, ezt soha tobbe nem teszem meg terhesen!!!

Kami: A tesoddal mi tortent? Mi van Vele azota?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Szia Tonti!

A tesom ugyanilyen fertozes / felfazas soran veszitette el a babajat. Gorogorszagban nyaraltak es egy fizetos program kereteben turara indultak. A tura resze volt atkelni egy hideg patakon, ami kb derekig-ciciig ert - nem igazabol volt mit tenni, nem akartak a patak partjan egyedul maradni a vadonban a ferjevel. Mikor hazaertek Mo-ra, szinte egy hettel a tura utan a tesom hasa gorcsolni kezdett, gondolom, mint a tied. Par csepp piros ver is jott, de mivel o is hallotta, hogy mas lanyok "barnaznak" es a has gorcsolhet mehszalag-nyulas miatt, nem gondolt semmi rosszra. Masnap reggel viszont elfolyt a magzatvize es bevittek a korhazba, ahol megszult. Kb 16 hetes volt a baba. Lany. Na de ahogy letelt a kotelezo pihenoido (nala 6 honap volt anno), jott Fruzsika, akit a kepen copfosan lathatsz. Fru 2 eves volt kb, amikor jott Viki is. Ket gyonyoru kislany! Raadasul Fruzsi se volt egyszeru eset: a tesomat is veszelyeztetettkent kezeltek, ahogy teged is fognak, aztan egy ido utan mar nem, mivel nem volt semmi baj. Aztan egyszercsak elkezdett kinyilni a mehszaj. Megint be kellett fekudnie es az agyat ugy allitottak be, hogy fejjel lefele fekudjon. (!!!) Fruzso vegul 35 hetre szuletett, a tudejevel volt icipici gond (koraszulotteknel sajnos elofordul) de par het inkubator utan "megnott" es azota is okos, gyonyoru (es rettento elelnk) csajszi. Remelem ez nemi vigaszt nyujt neked! Nagyon is sejtem, min megy keresztul, a tesom miatt. De azt is tudom, hogy nincs ezzel vege semminek! Remelem hamarosan erore kapsz lelkileg. El fog jonni az ido, hidd el. Ha pedig elfog a rosszkedv, talan hulye otletnek tunik, de irj nekunk, megprobalunk segiteni es felviditani!!! UGYE CSAJOK????
kami
 
 


Szia Tonti!

A tesom ugyanilyen fertozes / felfazas soran veszitette el a babajat. Gorogorszagban nyaraltak es egy fizetos program kereteben turara indultak. A tura resze volt atkelni egy hideg patakon, ami kb derekig-ciciig ert - nem igazabol volt mit tenni, nem akartak a patak partjan egyedul maradni a vadonban a ferjevel. Mikor hazaertek Mo-ra, szinte egy hettel a tura utan a tesom hasa gorcsolni kezdett, gondolom, mint a tied. Par csepp piros ver is jott, de mivel o is hallotta, hogy mas lanyok "barnaznak" es a has gorcsolhet mehszalag-nyulas miatt, nem gondolt semmi rosszra. Masnap reggel viszont elfolyt a magzatvize es bevittek a korhazba, ahol megszult. Kb 16 hetes volt a baba. Lany. (Ha emlekeztek, en ezert odzkodtam a Balatonban furdeni 40 fok melegben. nalunk ez megtotent, nem akartam kockaztatni!!!)

Na de ahogy letelt a kotelezo pihenoido (nala 6 honap volt anno), jott Fruzsika, akit a kepen copfosan lathatsz. Fru 2 eves volt kb, amikor jott Viki is. Ket gyonyoru kislany! Raadasul Fruzsi se volt egyszeru eset: a tesomat is veszelyeztetettkent kezeltek, ahogy teged is fognak, aztan egy ido utan mar nem, mivel nem volt semmi baj. Aztan egyszercsak elkezdett kinyilni a mehszaj. Megint be kellett fekudnie es az agyat ugy allitottak be, hogy fejjel lefele fekudjon. (!!!) Fruzso vegul 35 hetre szuletett, a tudejevel volt icipici gond (koraszulotteknel sajnos elofordul) de par het inkubator utan "megnott" es azota is okos, gyonyoru (es rettento elenk) csajszi. Remelem ez nemi vigaszt nyujt neked!

Nagyon is sejtem, min megy keresztul, a tesom miatt. De azt is tudom, hogy nincs ezzel vege semminek! Remelem hamarosan erore kapsz lelkileg. El fog jonni az ido, hidd el. Ha pedig elfog a rosszkedv, talan hulye otletnek tunik, de irj nekunk, megprobalunk segiteni es felviditani!!! UGYE CSAJOK????
kami
 
 


Ez a bolond Babanet a draft-ot is foltette!!!! Pedig megszakitottam!!!! Bocsika!!!
kami
 
 


Kami: Az a ket gyonyoru szoke kislany az Ove? En ugy gondolom hogy ennek igy kellett lennie, Isten valamiert igy akarta es nekunk erosnek kell lennunk hisszen van egy kisfiunk es biztos vagyok benne hogy nemsokara lesz kisteso is, mi karacsonyra tervezzuk a tesoprojekt elkezdeset.
Megigerem Nektek rogton megirom ide ha osszejon!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Tonti! Nagyon sajnálom ami történt! Sejtem mit érzel, velem is történt hasonló... igaz kb 8-9 hetesen.
Én úgy fogtam fel, hogy inkább ilyenkor történjen ilyesmi, mintsem később, vagy egy beteg baba szülessen. Azt mondják, okos a természet! Mégha fáj is.
Ezt azért gondolom így, mert nekem volt egy bátyám. Néhány napig élt miután megszületett....
Gondoltam leírom... hátha segít!
A párom anno megtanította, hogy soha ne hátra nézzek, csak előre! Néha nehéz, de segít! Neked is csak ezt tudom kívánni!
elmo
 
 


Tonti: bizony am, az a ket szoke huncutsag az ove! O pedig a kepen kozepen van Fruzsoval. Es most boldog es a kislanyra, akit megszult, is teljes kiegyensulyozottsaggal tud visszaemlekezni. Tud rola beszelni, szerintem a lanyok is tudjak, hogy volt egy " nover" valamikor regen... Szepen foldolgozta es az elete megy tovabb. Veled is ez lesz, ne aggodj! Szoval varunk itt a jo hirrel :)
kami
 
 


Jó reggelt!
Tontica szomorúan olvasom, hogy mi történt veled :cry: :cry: Kép
Én két babámat veszítettem el tudom milyen érzés. Sőt az első 5 órát élt, de erről nem szeretnék itt többet beszélni. Ha gondolod priviben beszélhetünk, és a történetemet el tudod olvasni a Várandósság, Elvesztettem kisbabámat topicban ápr.-ban írtam le azt hiszem.
Viszont a kisfiad, most rengeteg erőt tud adni, és meríts is sokat belőle.

Lányok remélem nem tartotok bunkónak, de olyan ritkán tudok jönni, és tartozom képpel is amit most fel szeretnék tenni, remélem nem baj.
Kép
Ő az én pocaklakóm 12+2 napos korában
Kép
12+6 napos reggeli pocak
Kép
pocak oldalról
Kép
Ők az én manócskáim
Kép
Adrikám
Kép
Csibészke

Cat a párommal a képet elfelejtettem átméretezni, de igérem pótolom, de most már kelnek a gyerekek.
Szép napot mindenkinek:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Kedves Tontica!

Nagyon sajnálom a történteket. Hiszem, hogy a sors kárpótolni fog a tragédiáért (már amennyire, ezt lehet pótolni), és gyönyörűséges babával fog megajándékozni. Őszintén kívánom, hogy a babavárás öröme és boldogsága költözzön minnél hamarabb ismét a szívetekbe!

Kép
miaa
 
 


Gratulálok Kis Plutó!
Nagyon szépen látszik a felvételen a kis Bütyike. Hát és a pocakod, az se semmi. Szépen formálódik. Jó látni nagyon.
Remélem, hogy délután jó hírekkel, és Uh képpel tudok nektek szolgálni. Azt azért elmondanám, hogy nagyon nagyon félek,hogy minden oké-e a babával. Egy pár héten belül már a nagyon sokadik tragédiát hallom. Persze az ember igyekszik elhitetni magával, hogy vele ez nem történhet meg, és a világon minden rendben van, de azért vannak pillanatok amikor ez nagyon nehéz!
Mindig bízni kell a legjobbakban!

Kép
miaa
 
 


Gabi!
Nagyon aranyos a bébi a képen és a gyerekeid is nagyon helyesek! A pocid meg pláne, nekem szinte még semmi nem látszik, simán be tudom húzni. Ezért is aggódom kicsit, hogy minden rendben van-e!

Miaa!
Drukkolok neked és hát persze, hogy minden oké odabenn és szépen fejlődik a babád! Majd várjuk a beszámolót és a képet!
Neked látszik már valami a pocidon?

Nekem még egy hééééét!!!! Olyan hosszú idő!

Vajon Mónival mi lehet?

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Timo: Hát persz, hogy minden rendben van Veled is. A pocak "elvileg" a 12 hetes kortól kezd el nőni, hiszen az előtt még nem emelkedett ki a méh. Ez persze abszolút egyénfüggő. Én annyit érzek, hogy nehezebben tudnám behúzni a hasam, ha akarnám, de inkább nem is erőltetem. Illetve valamennyire kitapíntható, hogy hol lehet a baba: azon a helyen egy picikét keményebb a has, és érzhető, hogy na ott van valami.
Természetesen ahogy visszaértem az UH-ról, azonnal jelentkezem. Szerintetek ilyenkor lehetne már látni, hogy Bogyócskám lány vagy fiú?

Kép
miaa
 
 


Miaa!
Elvileg nagyon jó felbontású készülékkel már megállapítható! Ha rendes a dokid és megkéred, hogy tüzetesebben nézze meg, akkor szerintem meg lehet látni! :D Ti mit szeretnétek jobban?

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Nyilván a legfontosabb, hogy egészséges legyen. De ha már lehetne választani akkor lányt. Nálunk az egész családban szinte csak lányok születtek. A férjem is lánypárti, de viccesen megszokta jegyezni, hogy azért ha fiú lesz, azt is hazzavisszük. A lányka lesz, akkor Lili lesz a neve, ha fiú, akkor Milán. Nálatok???

Kép
miaa
 
 


Nálunk teljesen mindegy! Én kislánypárti lennék (tesómnak két fia van), a párom azt mondta, hogy ő csak fiút tud csinálni! :D De mindkettőt nagyon fogjuk szeretni, hisz már nagyon vártuk!
Neveink nincsenek, egyáltalán nincs megegyezés e téren!
Ti nagyon szép neveket választottatok, a Milán nekem is nagyon tetszik, csak a vezetéknevünkhöz nem megy! :(

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sziasztok!

Bocsi a visszatolakodásért. Olvastam Tonti szörnyű hírét, és miatta térek vissza egy hsz erejéig.

Tonti!
Nagyon nehéz lehet Neked most és hidd el, hogy tiszta szívemből kívánom, hogy minél előbb költözzön be hozzátok egy gyönyörű egészséges kisbaba. Segíteni nem tudok, csak szavakat tudok leírni, amik igazából nem segítenek, de lélekben veled vagyok, és sok-sok erőt kívánok!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Timo: Mikor mész UH-ra? Nekem a jövő hét sajna nem volt jó, és a dokim csak kedden Uh-ozik, ezért megyek egy pár nappal korábban.

Kép
miaa
 
 


Koszonom Mindenkinek, nagyon jol esik hogy gondoltok ram.

Elmo: igen, en is ilyen vagyok, tudom hogy elore kell nezni, en mar csak arra tudok gondolni hogy karacsonyra talan mar lesz valaki a pocimban, ugy varom mar!
Sajnalom hogy Te is elvesztetted a babadat de most ez a baba mar biztosan egeszseges lesz ne aggodj!!!

KisPluto: Nagyon szepek a gyerekeid, Sajnalom hogy Veled is megtortent!!! Gondoltam is ra hogy jobb hoy mar halott volt amikor megszuletett mert nem birtam volna nezni ahogy szenved, talan ezek a kicsi babak meg nem szenvednek annyira, nem is tudom ereznek-e egyaltalan fajdalmat, jo lenne tudni hogy nem!

Mia: ne eld bele magad, nem fog meg latszani, annyira fejletlen meg a nemi szerv, majd csak olyan 16-17 hetesen tudjak megmondani, tudod az en babamnak a doki szabad szemmel nezte hogy kisfiu vagy kislany ott elottem es igy 16 hetesen is meg alig latszott a kulonbseg, par milimeter volt csak ami eldontotte a dolgot.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Miaa!
Én is kérdeztem a dokit, hogy ezen a héten mehetek-e. Mondta, hogy igen, de jobb lenne jövő héten. Úgyhogy ezért már 12+3 napos leszek, mikor megyek. De már nagyon várom!
Tonti!
Nagyon jó, hogy így tudsz előre nézni, nagyon erős lehetsz! És biztos, hogy karácsonyra már lesz új kis pocaklakód!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sziasztok,

En most azt nem tudom, hogy az AFP-t a 16. heten kell csinaltatni, tehat 15 + 0 es 15 + 6 kozott, vagy pedig a 16-17. hetek kozt. Ha az utobbi a szitu, az nem jau, mert nem leszek Pesten... Szerintetek???
kami
 
 


Kami!
Én úgy tudom, hogy az AFP-t betöltött 16.héten kell levenni és ez nagyon fontos, mert csak így ad pontos eredményt. Ha nem muszáj elmenned, akkor próbáld úgy intézni, hogy itthon legyél. Vagy mindenképp beszélj a dokiddal, hogy mi legyen.

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Hat ez az, en is igy tudtam... nya, majd a doki megmongya. Meg fogom oldani mindenkeppen, ebbol nem lehet problema, az biztos... csak kicsit bonyolultabb lesz az a het...
kami
 
 


Kami!
Látom megváltoztattad Zsebi alsó vonalzóját! Háát, ez így nem olyan Nóris! :D Ha kisfiú lesz, hogy fogják hívni? (bocs, ha már írtad)

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Jaja, meg kellett, mert ez a nemtommi, ami volt, betojt. Tudom, hogy kek, de Nori szeretni fogja a keket, meg az elefantokat is :) Fiu nevem nincs, illetve de, nekem van, Aron pl, am meg meg kell gyoznom az apjat :) Aki Gabort akar. Mert o is az. Jajj!!! Mindenkinek jobb lesz, ha leanyzo lesz :) Semmi bajom egyebkent a Gabor nevvel, az apukam is Gabor es sztem szep is, kulonosen a vezeteknevvel egyutt (Gedei) - na de 2 GG a csaladban??? Neeeeem...
kami
 
 


Jaja, jóból is megárt a sok! :)
Nekem a Milán nagyon tetszene, de Mérő Milán elég furán hangzik! :D A Gábor is bejön, de tesóm fia az, úgyhogy kilőve! Az Áron is jó, de megint nem megy a veznévhez. Úgyhogy szerintem Barnabás lesz vagy Benedek. Ha kislány, akkor meg passzz! :D

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Amit az en szerelmetes parom szeretne meg, az a Norbi. Na, az is tetszene (majdnem Nori :)), de a szerelmetes parom occse is Norbi, az meg hogy nez mar ki, hogy az en fiam Norbi? Es ha neki is lesz majd fia? Az nem lehet mar Norbi? vagy az is Gedei Norbi lesz es 3 gedei Norbi lesz a csaladban??? Na neeeeeem...

Nori, Nori, Nori! :lol:
kami
 
 


Kami:

Érdekes, hogy a párod így ismételgetni akarja a családbeli neveket. Nálunk pont az lőtte ki a Zsófi és a Viktor neveket, hogy már van a családban. Pedig nem is közeli rokonok: párom öccsének az egyik kislánya Sophia, úgyhogy azért nem lehet a miénk Zsófi. :( Pedig mindkettőnknek nagyon tetszik, de párom hajthatatlan. Viktor pedig az én unokatestvérem. Így maradunk a Szilvinél és az Olivérnél.

Nekem is tetszik a Lili név, de olyan népszerű lett mostanában, hogy a játszótéren szinte minden kislány Csenge vagy Lili. A nyáriak/ősziek között is van minimum 5 Lili. Egyébként a Zsuzsanna is liliomot jelent, úgyhogy lehet hogy ezért is szimpatizálok a Lili névvel. :)

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Egy ilyen borús, esős, szomorú reggelen engedjétek meg, hogy megosszam Veletek a nagy hírt: életem legcsodálatosabb napja volt tegnap. Az Uh-on végre láthattam a Bogyócskámat. Icerget, ficerget, úgy járt keze lába, hogy még az orvos is megjegyezte, hogy nem semmi, milyen mozgékony.
56,4 mm-esek vagyunk.
Van azonban egy adat, amit nem igazán vágtam, hogy micsoda:
Nucha= 1,1 mm. Ez a nyaki redőre vonatkozó adat? Mert azt mondta a doki, hogy azzal is minden rendben van!
Kaptam fénykéte is, de majd csak később tudom feltenni, mert nincs most nálam.
Fantasztikus érzés volt látni a monitoron, hogy ficereg és hogy ott van, és hogy minden rendben van vele! Ennél nincs nagyobb csoda!

Kép
miaa
 
 


Sziasztok,jó reggelt!
Miaa
Gratula a kisizgő-mozgó babához! :D Éljen-éljen-éljen!!! :lol:
Igen az a nyakiredő és az tuti jó érték!Gratula! :D
Vendég
 


Szia Ági!

Nagyon aranyos vagy!!!!!!Nagyon köszönöm! Akkor már minden oké, ha az az értek a nyaki redőt mutatta.

Kép
miaa
 
 


Sziasztok! :)
Miaa!
Először is gratulálok a kis ficergőhöz és örülök, hogy minden rendben van veletek! Majd a képeket mindenképp tedd fel! :)
Ági!
Hogy vagytok?
Én reggel ráálltam a mérlegre és rájöttem, hogy már 2 kilótól szabadultam meg! Remélem a babának ez a fogyás nem árt!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Szia Timo!
Jól vagyunk.Nő a hasam... :lol:
A dokim azt mondta,hogy ha a 2o.hétig nem híyik a kismama az nem baj,a baba mindent elvesz ami neki kell.Szerintem attól fogytál,de az teljesen normális,nagyon sokmindenkitől hallottam már.Én nem fogytam,de nem is híztam.szerencsére :lol:
Tegnap megint babáztam egy 6 hónapos kópéval.Mondhatom mind a ketten elfáradtunk. :lol:
Vendég
 


Mit tudtok a szülés előkészítő tanfolyamról?Mikortól érdemes menni és milyen...?Ti tervezitek,hogy mentek?"Haladó" anyukák ti jártatok?
Vendég
 


Szep jo reggelt, Kismamik!

Miaa - gratula! Ugye milyen jo erzes latni a babot a monitron??? En mar alig varom a ovetkezot - megprobalom ma este kibulizni a dokinal, hogy amikor megyek az AFP vervetelre, surranjunk be az UH szobaba es hagy nezzem meg Zsebibabat + hagy kapjak 1-2 fotot is... remelem megesik rajtam a dokiba szive... majd probalok nagyon elesett kepet vagni :)

En eddig 3 kilot szedtem fol. Na de sebaj. Van egy lany, aki most lep a 6. honapba es o is 3 kilot szedett eddig fol... Majd megprobalok nem szedni fol tobbet a 6. honapig :)
kami
 
 


Sági:

Én az Istvánosra mentem, 6 előadás szülésznők és orvosok meg más szakemberek által a terhesség, szülés és gyerekgondozás mozzanatairól. Meg kell érdeklődni, hogy a választott kórházadban van-e ilyen, és ha igen, mikor. Nekem a legnagyobb bajom az volt, hogy munkaidő alatt tartották, és nem tudtam elmenni, aztán mire szabira mentem és tudtam volna menni, addigra nyári szünet volt és nem volt több előadás. :twisted: Minden kórházban kicsit más a módi, ezért érdemes arra menni, ahol szülni fogsz, mert pl az Istvánban más fájdalomcsillapítást használnak, mint máshol, meg más a rendszer a gyermekágyon, meg ilyesmi.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Tonti: nagyon sajnálom, ami történt. :cry: Remélem, sikerül hamar túltenned magad rajta!

Én is sírok...

KépKép
catrine
 
 


Szia Cat!
Jól vagy?mi van veled?Építkezés,munka,babó?
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: