Új privát üzeneted érkezett!

Alice: nálad meddig tart a nyár? Lesz ilyen? Kép Kép Kép

Zsuzsa
zerko
 
 


Kinga!

Látod ezért vagyunk különbözőek. Én mikor megismertem a párom már az első héten tudtam, hogy a felesége leszek. 3 hónapnál eljegyzés, 6 hónapnál esküvő. Papír nem boldogít egyáltalán, de nekünk így sikerült. Azóta is együtt vészeltük az örömöket és bánatokat egyaránt. Tényleg jó párom van. A két ünnep közt volt egy film, ami arról szólt, hogy a mennyasszony megszökik állandóan. Ez a Big Brotheres jó hasonlat, de mi csak az összefoglalókat látjuk. Pedig ezt néznénk naponta többször is.
Zsuzsa, Chello, Alice!
Köszike! Már nem is izgulok az uh-ra, csak azért várom, hogy lássam az én nagyon élénk babómat. Igazatok van a csodababák erősek!
Puszi Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Zsuzsa!

Nincs nagyon mit írni magamról, teljesen jól vagyok, mármint fizikailag. Lelkileg talán egy kicsit hisztis vagyok, úgyhogy jól kijövünk a lányommal, aki szintén most lépett a hiszti korszakba.
Ja és én vagyok az a szerencsétlen, aki pont fordítva van az édességekkel, mint ti. Eddig abszolút nem voltam édesszájú, most meg mindent felzabálnék.

Soraya,
ne írjalak be a táblázatba, hogy ne Alice legyen az utolsó?

Panó
panó
 
 

 
 

Megint én!

Zsuzsa kérdése jogos Alicenak. Valószinű, hogy indítanak egy őszi topicot is és a szeptemberi babók már ott jelentkeznek. Másik topicban olvastam, hogy valaki már azért nem akar jelentkezni, mert nem akar utolsó lenni. De a végén sem biztos, hogy az utolsó fog utolsónak szülni!!!! Alice kitartás!
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Kinga: én is hamar tudtam, a férjem lesz a férjem. Bár akkor már 27 éves voltam. Mi is asszem 1 hét múlva összecuccoltunk, és 1 éven belül férjhez is mentem. Nem bántam meg Kép
De ez nem erőszak!

Mucska: BB összefoglalő??? Hát, nem is tudom... Ezek nagyon kiragadt szemelvények. Össze sincs foglalva. De kiszavazás tényleg nincs Kép
Szerintem mi inkább kukkolunk néha. Kép

Zsuzsa
zerko
 
 


Zsuzsa!

Igazad van,mert nálunk is az összefoglaló eléggé hiányos. A férjem itt vigyorog, hogy inkább "peep showra" hasonlít az ő szemszögéből, mert neki rendesen kell dobálózni a pénzekkel, hogy láthassa. Na persze ez is egy idétlen hasonlat!
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Kismamik
Ti hogy jelentettétek be a melóhelyen????? SOS lenneKép

Alice
8+0
malice
 
 


Alice!

VAgy bemégy és szólsz a főnöknek tisztességgel, vagy kiíratod magad és akkor megtudja. Főnök függő, mert volt ismerősöm, akit azért dobtak ki mert férjhez ment és ebből következtettek, hogy babát akar. Ha rendes a főnököd akkor nem lehet baj, ha tisztességesen oda állsz elé.

Ügyi legyél!
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Pano: de lemozgod a kalóriákat a hisztis lánykád mellett, nem? Melyik fajta csoki jön be? Nem eszi el előled a család?

Alice: van, ahol jó utolsónak lenni. A névsorban én gyakran voltam az! Kép

Zsuzsa
zerko
 
 


Mucska: idétlen, de jó!!! Üdv a Kispapinak!

Alice: ha dolgozol tovább, akkor ráér. Majd a 12. hét után bemész, és elmondod neki, hogy mi van.
Ha kiiratod magad, akkor meg lsd Mucska.

Zsuzsa
zerko
 
 


Hát ezaz hogy szerintem,megtudta a könyvelőtől és én úgy érzem hogy nekem is elkellene mondanom.
Vagy nem?

Alice
8+0
malice
 
 


Lanyok!Kép
Lehet irigykedni...

Most jovok az orvostol,mindem rendben.A CRL=7cm,a fej atmero is megfelel koranak,de ezt vagy nem mondtak vagy nem jegyeztem meg mennyi...Mozog es ver a kicsike szive.Ezuttal anyukam jott velem mozizni,nalunk beengednek ferjet is,anyut is,megkerdeztem szepen es behivtam.Hat,az elejen csak anyu arcat lattam,a monitort csak kesobb nezhettem en is,de mar ot nezni is elmeny volt.Aztan a (szerintem) kislanyom bemutatkozott nekem is,jol kidugta nekem az egyik kis talpat...Hat,en meg eletemben ilyen szep pici talpacskat nem lattam.Kép Es a feje latszott meg,a doki szerint egyszerre nem fer be a kepbe az egesz gyerek,erre nagyon buszke lettem,hogy mar milyen nagy.Szoval elkonyveltek "minden normalis"-nak es en kiropkodtem a rendelobolKép.
Remelem doki bacsi nem teved.
Olyan jo volt most nekem,kivanom neketek is mihamarabbb a hasonlo elmenyt!
szoszi
13+2

Most elsetalok angolorara.illetve ellebegek odaigKép
szoszi
 
 


Sziasztok Kismamik!

Ismét bejelentkezem gyorsan a munkahelyröl, bar megkértek, hogy a személyes internet-hasznalatot probaljuk a lehetö legkevesebbre korlatozni...

AliceKép
A fönöködtöl függ a bejelntés. Ha normalis, öszintén bejelented és kész. Annyira csak ismered, hogy kb tudd, hogyan fog reagalni.
A többiben egyetértek Zsuzsaval.

KingaKép
Férjnél lenni olyan jo! En nagyon boldog vagyok a hazassagomban és nekem szamit, hogy össze vagyunk hazasodva. Nem igazan tudom elmagyarazni, hogy miért, de jo érzés.
De ez egyéni dolog, ha Te nem igy érzed, jobb ha nem mész férjhez. (Bar még ki tudja, he-he)Kép

Z. ZsuzaKép
Még Te kérdezted, hogy miböl vizsgazom: németböl probalok egy felsöfokut. A jövö héten 3 napig (2 délelött irasbeli, egy szobeli) vizsgazni fogok. Szoritsatok, bitte!Kép

Egyébként pénteken megyek a dokihoz, mar lehet, hogy latni fogjuk, hogy kisfiu vagy kislany Dömperke. Mindkettönek örülnék! Mar ugy varom!

Képzeljétek a mozgasokat is elkezdtem érezni, nagyon enyhén, de mar biztos vagyok, hogy Ö az!!!

Nem tudom, hogy irtam-e mar, hogy 2 kilinka közül kell majd valasztanom, hogy hol akarok szülni. Az egyiket megnéztük hétvégén. Nagyon klassz! Olyan, mint egy szalloda, a szülésznök nagyon kedvesek és iszonyu nagy a nyugalom. Van külön 1 személyes vajudoszoba, egy személyes szülöszoba és mas lehetöség a vajudasra (pl van egy fürdökadas vajudoszoba is, ahol szülni is lehet, ha minden OK).
A szülés utan 2 személyes szobaban leszek, a babaval együtt.
Nagyon tetszik a hely, de még megnézem a masikat is, bar gondolom nem nagy különbség lesz.

Puszi Mindenkinek,
Süncsi

Ui: Pano, köszi a tablat!
süncsi
 
 


Alice!

Igen. Jobb az őszinte út. Ha meg nem úgy fogadja ahogy szerinted kéne símán kiirnak. De azért vannak ám megértő főnökök is!
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Alice, én csak a 12. hét után jelentettem be. Egyszerűen bementem a főnökhöz és elmondtam, normálisan fogadta. A kollégák is aranyosak voltak, névnapomra már kaptam is egy babás könyvet. Szóval csak ügyesen.

Chello
chello
 
 


Szöszi!
Gratula!
Süncsi! Örülök, hogy jól vagy és hogy Dömperke életjelet adott magáról! Ird majd meg, hogy mi volt az uh-n. Én is remélem, hogy 28-n már nem kell találgatni, hogy Anna v. Gergő.
Pusz: Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó jó hogy odaáltál elé és elmondtad de HOGY???????????

Szöszi
Júúúúúúúújjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Kép GratulálokKép
Alice
8+0
malice
 
 


Alice!
Hát azért ne úgy mondd meg, mintha a kispapának mondanád!
Menj be, ha úgy látod, hogy már szükséges és egyszerűen közöld vele a terhesség tényét. De gondold át előtte, hogy meddig szándékozol dolgozni, mert erre biztos, hogy kíváncsi lesz!
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska
Köszike,de már tudja mert a könyvelő elszólta magát, csak úgyérzem nekem is el kell mondanom vagy várjak még??????

Alice
8+0
malice
 
 


Alice!

Szerintem mindegy, hogy már tudja, de illik neked megmondani. Kezeld a helyzetet úgy, mintha nem tudná. Ha nem tudná akkor én is arra biztatnálak, hogy várj még, de így nem. Rossz úgy kerülgetni a górét, hogy nem tudod, hogy mit is gondol. De ezt Neked kell eldönteni, mert te ismered a helyzetet. Én megmondanám ebben a helyzetben.
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Gabi:
nekünk is ilyen játszószőnyegünk van, és az a "lógós izé" is ilyen.Nekünk bevált mindkettő, bár kincsem mindig a tavon tenyerel, és nem tudja kitolni magát mert kicsúszik maga alól a keze KépJa, és repkedő Lepke Lillát szereti a legjobban Kép
Ami a hoson fekvést illeti, Dominika nem igazán szereti, de nagyon szépen emeli a fejét, magasra, szinte szembe néz velem. Csak hát egyszer megemeli a buksit, utána belefúrja az orrát a szőnyegbe és úgy sír mint akin hangtompító van, úgyhogy mindig szórakoztatni kell hogy megmaradjon hason, énekelni szoktunk, meg csörgőzünk, ilyesmik...

Most a lábujjával vagyok bajban. Mindkét lábán a "mutató" ujjai dundibbak mint a többi és kiemelkednek a sorból. valaki azt mondta hogy ez húúúú micsoda rendellenesség, úgyhogy most ezen parázok.Szerintem egyébként semmi baja csak husisak azok az ujjai....majd megkérdezem a dokitól. A védőkét sikerült lerázni Kép
most megyünk hamizni
sziasztok
Regi
gregina
 
 


Sziasztok!
Panó, nagyon klassz a táblázat, de én kimaradtam belőle...
brühühühühühühü
de ugye beleférek még (léciléciléciléci) tehát:
noes - 25 év - 16+5 - 2004.06.23. - Szent János
Tegnap voltam AFP-n és elfelejtettem megkérdezni az asszisztens hölgyektől, hogy mikortól kell, lehet, érdemes terhestornára vagy pláne valamiféle oktatásra járni.
Nem tudjátok véletlenül?

Alice,
Szerintem is mondd meg. Csatlakozom Mucskához, mert tényleg jobban veszi ki magát, ha odaállsz elé és bejelented, még akkor is ha már mástól tudja, mintha titkolózol.
noes
 
 


Sziasztok!

Alice!Ha már úgyis tudja,jobb megmondani.Én spec kivárom,míg vége ennek a vizsgaidőszaknak és majd utána szólok.És azt fogom mondani,hogy szeretném elmondani,hogy kisbabát várok,és megkérdezem,mik a teendőim.Bár azokat már tudom,de így korrekt.

Szöszi!Gratula és jó lebegést!Csütörtökön én is majdnem nekiálltam csuszizni a Balcsin,olyan boldog voltam.

Zsuzsa,Mucska,Süncsi!Köszi,hogy normálisan fogjátok fel.Az összeköltözéssel nincs bajom,eddig együtt éltünk,és az valóban tökjó,csak ne kelljen odaállnom valaki elé és azt mondanom,hogy esküszöm,ez a pasi kell örökre.És igen,ez is egy súrlódási felület köztünk kispapival,de asszem,belátja,hogy nem az ő és nem az én hibám.

Mucska!Peep-show tökjó KépKülönben én kértem karácsonyra uh-gépet,de valamiért nem kaptam.Nem értem.

Süncsi!De jó Neked,én is akarok mozgásokat!

Kinga
nyinike
 
 


Alice, hát angolul ! Kép Mert német a főnököm de németül nem tudok. Egyszerűen elmondtam a tényt hogy babát várok és hogy kb. meddig akarok dolgozni. Ezt tényleg gondold át mert tuti megkérdezi. Ja és még azt is megkérdezte, hogy meddig akarok otthon lenni a babával !

Chello
chello
 
 


Sziasztok!

Jó régen nem írtam, azért remélem még emlékeztek rám. Annyi mindent írtatok, hogy alig győztem elolvasni.

Még mindig hányok, de mintha javulna a helyzet, ma csak 2x hánytam.

Ma voltam vérvételen, kicsit késve, de levették az AFP-t is.

Január 27-én megyünk a Praxisba 3D-re, már várom nagyon.

Szöszi: örülök, hogy minden rendben volt az UH-n.

Alice: én az első babánál nagyon hamar megmondtam bent a munkahelyemen, úgy tünt, hogy örülnek. Aztán mégse. A 12. héten úgy begörcsöltem, nagyon megijedtem, de nem engedtek el orvoshozKép A másodiknál nem szóltak semmit, most hogy voltam bent, és mondtam, hogy jön a harmadik baba, annyi volt a főnököm reakciója: már megint?. Kis kedves. Ha meg már úgyis tudja a főnököd mástól, akkor szeintem jobb, ha minél előbb szólsz neki.

Zsuzsa: nálunk a kisebb lányomnak "van" baba a pocakjában (ő két éves), aki néha rugdos és szerinte rádiót hallgat. A nagyobbat (3 és fél) most kevésbé foglalkoztatja.

Ramcsi: grat az UH-hoz.

Egyébként semmi különös nincs velünk se, állandóan álmos vagyok, és nem mindig van türelmem a lányokhoz. Csoki: én is úgy vagyok vele, hogy mióta pocakos vagyok azóta nem kívánom igazán. Még szerencse, nem tenne túl jót a már meglévő kilóimnak.

Na pussz:

Lino
17+4
lino
 
 


Kinga!
Szerinem ezt csak így lehet felfogni. VAn aki akarja van aki nem.Ez nem lehet erőszak kérdése. Az a lényeg, hogy Te és a párod egyformán gondolkozzatok!
Pusza Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Szia Linó!

De jó, hogy előkerültél!!!!!
Akkor 27-n csinálják a genetikai uh-t? Majd feltétlenül írd meg, hogy milyen volt a 3D-n, mert én még később megyek csak. A kispapa türelmes és azt mondta, hogy várjunk, amíg van értelme is.
Neked is "kedves" Főnökeid lehetnek. Ha engem nem engednének el rácsapnám az ajtót az biztos! Elég heveske vagyok.
Remélem elmúlnak a rosszulléteid most már mihamarabb!
Pusza Mucska 17+6

Andi
Kép
mucska
 
 


Hali!

Csak gyorsan beugrottam!

Gabi,
nekem a védőnő azt mondta, hogy elég 20-25 percet háton tartani kaja után, aztán már hasalhat, ha nagyon akar. Mi Gabit csak karban tudjuk megnyugtatni, az sem mindig sikerül, az kell hozzá, hogy mi nyugodtak legyünk. Szerintem Zsolti nem könnyű, Gabi pl. csak 6 kiló kereken.

Gabi, Regi, és mindenki, akinek ilyen játszószőnyege van!
Én is akarok ilyet, hol vettétek??? Eddig nem sikerült még hasonlót sem találni, pedig néztük (szüleim nézték) a Kikában, a Metróban, a Corában a 13. kerületnél, a 18. kerületi Elefániban. Brühühü!!! Játszószőnyeget akarok!!!

Regi,
ilyen mutatóujjdologról nem hallottam még. Nekem nem dundibb, csak hosszabb, mint a többi, és Gabi is ezt örökölte. Sőt nekem az egyik lábamon a középső a leghosszabb.Kép Írd majd meg, mit mondott a doki!

Mára búcsúzom, nem hiszem, hogy jönnék még, de holnap megpróbálok!

Szép estét, és jó éjszakát!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Alice: szerintem várhatsz. Ez a terhességednek nagyon az eleje. Nem tudtad tartani a szádat? Kép
Amúgy talán elébe nem mennék a dolgoknak főnök ügyben, de ha valami miatt kettesben maradtok, mondd el neki. Talán úgy, hogy babát várok a nyár végére... Kép

szöszi: ez tényleg nagyon jó!!!
És anyukád sem rántott vissza a földre? Így legalább ma nem lesz vizes, sáros a rucid! Kép

Süncsi én nagyon szurkolok neked! És Bitte sehr!
Az nagyon klassz, hogy jó helyen tudsz majd szülni, és az is, hogy a baba mocorog! Kép

Noes: te is a Jánosban? Kinél?
A terhestornát a nőgyogyitól kérdezd meg.
Az okatatás is ráér, de szerintem a szülőszobán megmondják neked. Lehet, hogy a doki is tudja. Vagy ott, ahol az AFP-t levették, oda kédezz be, ha amúgy is mész majd genetikai UH-ra, vagy a leletekért.

Kinga: nekem van egy ismerősöm, aki férjhez ment. Volt templomi szertartás is. Hát, a házasság nem sikeredett sajna. De válni egy darabig azért nem akart, mert hát ő ott megígérte... Ilyen is van. Amúgy ma már független csaj...
És olyat is ismerek, aki akkor ment férjhez, amikor a huga. Akkor már 2 gyereke volt. Most jön a 3.
UH gépet? Te kis kukkoló! Akkor mégis nőgyogyi leszel??? Kép Kép Kép

Lino: csak most vették le? És meglesz az eredmény a Praxisig?
A főnököd kis kedves Kép
Akkor az én lányom korban pont köztük van. De most komolyan, mint a te 2 évesed. Nem lesz elég az a két gyerek? Kell nektek 3 újszülött??? Kép
A hányást meg már elhagyhatnád!

Zsuzsa
zerko
 
 


Sziasztok lányok!

Bocs,hogy eltűntem, de mostanában ránk járt a rúd.
Péntek fél négyre arra ébredtem, hogy Dani hörög.
Berohanok, hát összehányta az ágyát. Reggelig jóformán egyfolytában hányt. A végén már epét.
Elrohantam az orvoshoz -aki átvette a régitol a parxist és most láttam elöször-. Azt mndta sok folyadék, meg írt fel hányás elleni kúpot és mondta, hogy este ügyel itt a váci kórházban, ha gáz van 6 után mehetünk. Na, alig érünk haza a gyerekbol már alul is dol a dolog...Úgyhogy a hányás elleni kúpról ennyit... Egész nap hányt ment a hasa, a végén már víz lövelt ki a fenekébol! Nagyon megijedtünk. este bevittük a kórházba, mert addigra már láza is volt és nagyon rosszul volt már. Ott akartak tartani minket infúzióra tenni a bébit, de végül megállapodtunk a dokinovel, hogy ha egész éjjel max.20 percenként itatjuk Danit akkor mehetünk, de reggel kontroll. 10 percre lakunk a kórháztól ezért mertünk bele vágni. Danit magunk mellé vettük az ágyba és jéghideg vizet próbáltunk itatni vele kanalanként. hosszú éjszaka volt, de nem száradt ki. Ez pont akkor volt mikor az a jó nagy hó esett. Reggel, hogy azért Dani is szánkózzon, azzal húztuk el a dokiig. aki javulást emlegetett. Itthon persze továbbra is dölt a gyerekbol alul felül minden. Szépen irogattam egy papiron, hogy mibol mennyi...
Este ismét nagyon rosszul nézett ki a babám ezért telefonáltunk a kórházba, ahol megnyugtattak, hogy ez most "normális".
Na, summa-summárum tegnap késo délután volt hajlandó enni a kincsem egy kis zöldség levest. Majdnem 4 napig koplalt. Kép Tegnap volt itt a dokino is és már egyértelmuen javulást látott.
Ma már rosszalkodott és nem volt hányás, láz csak egy surubb hasmenésféle.
És persze a tetejébe még én is elkaptam. Állati jó volt. Azért féltem emiatt, mert a Duphston nehogy így vagy úgy kijöjjön... állítólag ez valami járvány.A férjem vett ki szabit a múlthéten mert mostanában alig volunk együtt, de eddig csak ápolóként volt jelen szegényem.
Ma a védonő is volt kinnt, és kiállította a kiskönyvem. Kép Remélem nem kapkodtam el, bár ez már a 11-ik hét.
Lányok, végigolvasom majd amit írtatok,addig is mindenkinek sok puszi:
Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Túlvagyunk a duplaszurinKép
Szerencsére nagyon jól viselte Bence, sírt ugyan mikor beadták, de nem kellett 5 perc hogy megnyugodjon. Nagyon ügyes voltKépKép
Itthon beborogattuk, vigyorgott ezerrel, úgyhogy egyelőre nagyobb baj nincs. Mondjuk a 3hós is így indult, aztán este megkaptuk...Kép Remélem most nem lesz nyűgös, és nem fog fájni a lábacskája.
Mindenesetre 8kor pancsi, aztán még egy kúp, remélem így nem lesz semmi gond!

A babaúszásra azt mondta a doki hogy inkább várjunk kora tavaszig, nehogy összeszedjen vmi bacit. Úgyhogy EditKép mi még nem megyünk. Ti hogy döntöttetek?

Most megyek vasalni, meg pakolászni, sosem lehet tudni hogy Bencének milyen kedve lesz este, inkább legyen tök nyugis az esténkKép

Üdv mindenkinek:
Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Zsizsa: mi a törökbálinti Corában vettük Kép

DBarbi
DBarbi
 


Sziasztok!

Regi, a lábmutatóujja Zsoltikának is dundibb! De nekem semmit nem mondott eddig a doki erre. Engem is nagyon érdekel, mit mond a ti dokitok.

Zsizsa, a játszószőnyeget mi kaptuk, a szüleim vették a fóti Corában, még karácsony előtt. Nem tudom, hogy máshol kapható-e... Esetleg talán érdemes felhivni a Corát. A szőnyeg neve DADOO, és nagyobb zöld doboza van.

Vera, szurihoz gratula! Bence ügyes baba, biztos nem lesz gond Kép

Zsoltika már ficánkol, megyek is hozzá! Jó éjt mindenkinek:
Gabi

pgaboka
 
 


Szia Vera!

Boldog névnapot kívánunk.

Marcsi és Ákos

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Szia Vera!

Boldog névnapot kívánunk.

Kép

Marcsi és Ákos

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Hali!

Mégis jöttem, mert apája még dolgozik, és azt mondja, hogy még nem látni a munka végét.Kép Szerencsére ilyen csak nagyon ritkán van. Nem is tudom, hogyan bírjátok ki, ha nem alszik otthon apacuka, nekem már így is olyan rossz kedvem van, még pizzát is rendeltem, hogy felvidítsam magam, és jöttem netezni is.

DBarbi, Gabi,
köszi, majd megpróbálom akkor felhívni a Corákat, hogy van-e még. Lehet, hogy tavalyi termék volt.

Gabó olyan cuki most délután, hagy netezni, szépen beszélget magában. Elkezdtük a hozzátápit is plüss hupikéktörpike-orr formájában.Kép

Megyek is telcsizni apunak a szőnyeg ügyében.Kép

Vera,
mi is boldog névnapot kívánunk. (Én nem tudok virágot, sajnos, de itt van pár vigyori arc: KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép)

Zsizsa és Gabó

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Vera,

Nagyon Boldog Névnapot Kép és minden jót kívánunk:

DBarbi & Fanni Kép
DBarbi
 


Bellana: sajnállak benneteket, és jobbulást!
Amúgy ez a vírus sokakat kísért, és lehet, hogy még az uradat sem fogja kímélni. Ismerek olyat, akiken többször is átvonult.
Bár ahogy hallom, a te legénykédet jól elkapta Kép
Gondolom jól lefogyott szegény, de majd lassan azért visszaszedi. Ilyenkor jó, ha egy gyerek nem annyira vézna!
A kiskönyv meg nem korai Kép

Még egyszer teljes gyógyulást nektek!

Zsuzsa
zerko
 
 


Sziasztok~Lanyok!

Olyan sokat irtatok tegnap este ota, hogy nem gyoztem keresgelni es elolvasni! De jo, hogy ennyi idotok van erreKép En sajna csak este jutok ide, jo faradtan!

Pano!
Koszi a tablazatot, ezt kerestem a babpont.hu-nKép Azert jellemzo ramKép

Kinga!
Koszi a valaszt, azt amit irtal vegul is megtalaltam, tok jo, hogy ennyi mindent meg lehet tudni mindenfele, csak gyozze az ember befogadni es feldolgozniKép

Figyeljetek!
Akkor ha en meg nem kaptam kiskonyvet, meg meg semmi kulonosebb vizsgalat nem volt, az rossz? Vagy igy is nyugodt lehetek, hogy a 10. het utan fogja megcsinalni a doki? Amugy eleg lelkiismeretesnek mondjak, meg tok nyugis doki, csak en vagyok ennyire rinyalos, Anyukam meg a Hugom ki is van akadva tolem (foleg a HugomKép ), hogy mindent olyan jol szeretnek csinalni, hogy az neha mar faj! (Mellesleg nekem isKép ) Sajnos egy javithatatlan maximalista vagytok, de ez van!

Szoszi!
Gratulalok, remelem jovo hetfon (akkor megyek dokihoz) mar en is ropkodni fogok, es minden rendben lesz a picurkammal! Azert kicsit izgulok, tenyleg olyan sok ez a 4 het varakozas!

Na puszi mindenkinek!
Sziasztok!

Orsi
9+4

avocado
 
 


Alice!

Ez a fonoknek megmondas eleg kenyes ugy, meg en is varok a megfelelo pillanatra, elegge felek is tole, ugyanis meg csak szeptember ota dolgozom ott es nem tudom, hogy fog reagalni! De valahol letojom, mert a baba a fontos, akit mar annyira szerettunk volna!
En a helyedben megmondanam, ha mar ugy alakult, hogy megtudta. Voltam mar egyszer ilyesfajta szituban, a dolog, amivel vartram mas volt, de mastol elobb tudta meg es mivel en nem szoltam (legalabbis a fonok ezt hitte a varakozasom miatt)eleg rosszul sult el a dolog, utana meg csak a magyarazkodaS, meg a rossz erzes, hogy igazsagtalanok az emberrel! Szoval ilyenkor mar jobb tiszta vizet onteni a poharba (szerintem).
Sok sikert!Kép

Orsi

avocado
 
 


Vera!

Boldog Névnapot kívánunk mi is!

Dandy, Dorka, Martin
Dandy
 


Sziasztok!

Vera: boldog névnapot!

Regina: nekem nem dundibb (vagy legalábbis az elmúlt 26 évben nem tűnt fel) a mutató ujjam, viszont az a leghosszabb ujjam. A nagymamámnak is az volt. És tudtommal semmi bajom nincs. Olyan tuti nincs, amivel gáz lenne.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

ÁÁÁÁ, nem győzöm olvasni, amit írtok ha-ha (nem tudok smily figurát, pedig próbálam a formázási szabályzat szerint)

Köszi a bókokat Andris nevében. Amúgy sztem csak azért tűnik nagynak, mert rajta volt a kapucni. Amúgy kopasz és ez sztem kisebbíti :-)

Irtó rosszul vagyok. Szedem az augmentin adagokat (csak ezt lehet szoptatás alatt antibiotikumként) de úgy érzem semmi hatása. Nagyon-nagyon rossz, ráz a hideg, fáj a fejem/torkom, pocsék érzés. Remélem holnapra jobban leszek mert már nincs több ötletem mit tegyek (kamillás inhalálás, forró fürdő már volt)

Most csak ennyire telik az energiámból,
Üdv mindenkinek:

Docka
Docka
 


M. Alice! (Malice???) Bocs, hogy idepofatlankodom, de többen is irtak, hogy Te vagy Mamszi, aki rutul elhagyott bennünket!!! Igaz ez??? Megbantottunk a gif-ekkel??? Vagy miért nem jössz??? Amugy a Profilodban a képen bomba csaj vagy!!!
Szio!!!

Bellana!!! Te meg miért nem irsz priviben??? Igaz, hogy tegnap 800 valahany tarskeresö levelet kaptam a freemail-re (nem tudom, miért???), ma CSAK 64-et... Letöröltem mindet, de szerintem Töled nem volt semmi. Pedig nagyon varom!!! Puszik!!!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Sikerult vegre atkoltoznunk, igaz a halo + furdo kivetelevel mindenhol meg dobozok allnak. De par honap mulva megint koltozunk, lehet kis sem pakolom oket. Szerintem sose lesz rend Kép

Ujaknak udv!

Vera,
boldog nevnapot!

DBarbi,
lenne par kerdesem a jarokatokrol Kép mennyiert vettetek? jol latom, hogy az egesz muanyag? milyen nehez? van alja? es mekkora (csomagolva es osszerakva)?

cory,
jo, hogy irtal magatokrol Kép meghogy nincs mit irnod, Zsoma nagyon helyes pasi mar most! Tegyel fel gyakrabban kepet a fiukrol, olyan helyesek. Helyatadas ismeros Kép

Zsizsa,
jok a forgos kepek Kép Emma meg mindig kapaszkodva fordul - ugy a biztos Kép

Alvas: mi sem alusszuk at az ejszakat, sot! Este kb. 10 korul elalszik, 3-4, ritkan 5 ora mulva ebred, majd 1-2 orankent... DE az elso ilyen ejszaka utan attertunk az "onkiszolgalas"-ra. Azaz az 1. ebredes utan mellettem alszik, es kedvere csatlakozhat fel-le. Igy mindenki tud pihenni.

Altatas: mi eloszor oldalt altattuk, aztan kesobb mar atfordult hatra, akarhogy tamasztottuk ki. Par hete pedig hason alszunk, mert haton allandoan ebresztette maga + kaparta a fejet. Persze van legzesfigyelonk, kulonben en nem mernem hason altatni.

Forgas: Emma eleg koran megfordult hasrol hatra, de szerintem csak azert, mert utalt hason lenni. Amugy nem is volt sokat hason, csak a furdes utani olajozas-masszazsnal (akkor fordult meg). Azt hittem hatrol hasra soha... de a mult heten kapott egy uj jatekot, amit kicsit messzebb tettunk tole (veletlenul), igy eloszor oldalra fordult (szinten eloszor), ugy sem erte el, igy aztan atfordult hasra. Ezen felbuzdulva gyorsan megismeteltettuk vele Kép de magatol "csak ugy" azota sem forog

Hozzatapi: ti honnan tudjatok, hogy a babok mar keszen allnak? Mert szerintem ez is valtozo...

Tobben irtatok a sulyrol... Emma most kb. 6200 g, pedig 3925-tel szuletett. Kizartnak tartom, hogy ezt felevesen megduplazza. Nagy gratula mindenkinek, szepen behoztatok minket (vera, cory, es a tobbiek)!

batkamano
batkamano
 
 


Bellana

Bocs, hogy egy másik topikból idepofátlankodok, ne az én gyerekem ugyanilyen beteg volt decemberben. (csak ő 8 éves)
Tényleg virus van az országban. A székletéből 1 nap alatt kitenyészett a ROTA virus.
Erre tényleg nem adnak semmilyen gyógyszert csak folyadékot és kb. 3-5 nap alatt levonul a gyerek szervezetéből. Ezután még fájdogálhatnak belül a belei, mert a sok fosi lemarja a bélbolyhokat, de a fokozatos kajáltatással majd rendbe jön.
Diétázni nem kell a betegség alatt, persze ugysem marad benn a kaja Kép

Nálunk az volt a fura eset, hogy exotikus külföldi ut utáni enyhe hasmenéssel korházba vittük a gyereket, ahol csupa ilyen ROta virusos beteg volt. A én gyerekem minden lelete negativ lett, de mire hazamentünk már el is kapta a virust! Kép
ezek után otthon kezeltem ki. Kép

fiona
fiona
 
 


Sziasztok KismamikKép

Köszönöm a sok hozzászólást majd igyekszem elintézni ezt a főnökös dolgotKéptegnap nem volt rá lehetőségem.

Szöszi Kép

Még mindíg lebegszKép?

Kukacz!

Nem nem én vagyok Mamszi én is olvastam a történetét és egy pár dologban hasonlítunk ugye de nem szeretnék a helyében lenni.
Nagyon sajnálom szegényt igaz sokan kiáltak mellette de sokan is bántották és ezekután nem is csodálkozom hogy nemigazán válaszolgat.
Én nem akartam beleszólni a beszélgetésekbe de megvolt a véleményem mindenkiről.
Mindenki úgy irányítja az életét ahogy akarja és tudja.

Pusszantás mindenkinek

Alice
8+1
malice
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a névnapi köszöntést, nagyon aranyosak vagyokKépKépKép

Jó kis névnapi ajándék volt tegnap az oltás, mi? Kép
Sajnos minden ugyanúgy volt mint a 3hósnál. Estig minden oké, még a fürdést is nagggyon élvezte, aztán már az öltözésnél gyanús volt, mert mindenért nyivákolt. Szopizni már nem is tudott csak pár kortyot, mert addigra már üvöltöttKép Fájhatott a lába, mert nem nagyon lehetett hozzáérni. Másfél órán keresztül sírt nagyon, pedig végig kézben volt. Persze próbáltunk mi mindent, de nem használtKép Úgy sajnáltam szegénykét!
Végül 10körül csak letettem az ágyába, hogy ott altassam el, zenéltettem neki a játékait, csörögtem, mutogattam neki mindent, és közben megállás nélkül beszéltemKép Nagy nehezen elaludt, de még csukott szemmel is panaszkodott. 11-kor megfordítottam a hasára, persze akkor is sírt, de az csak fél perc volt és már aludt is. Reggel 7igKép Szopi után pedig még elaludt, most várom hogy ébredjen. Remélem mára nem lesz semmi baja!

Lányok, nálatok is így van ez oltás után, vagy csak Bence a szuperérzékeny?

Ja, képzeljétek, nekünk a doki azt mondta hogy már nem kell a K-vitamin, ha már almát is kap. Mondtam hogy csak 2naponta egy felet max., azt mondta akkor sem kell. Mondjuk örülünk neki, eggyel kevesebb cucc amit este be kell venniKép

És ami a legfontosabb most már tutira megfordul Bencike a hátáról hasraKép Nagyon megfontolt, egy fordulás kb. 10 percKép
A tegnapi mérés eredménye pedig: 6280 gr, tehát jól tippeltemKép

Bocsi hogy most csak magunkról írtam, de ma még jövök. Ha Bence engedi...Kép
Puszi mindenkinek:
Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Én is hasonló helyzetben vagyok, tudjátok bejelenteni a főnöknek. Én ugye már a 12. hetet is betöltöttem, így éppen itt az ideje a "vallomásnak". Én egy iskolában dolgozom éppen most lesz egy éve februárban. Amitől tartok, az az, hogy febr. 24-én kellenne meghosszabbítania a szerződésemet. És mi van ha akkor már nem teszi meg, mert hogy terhes vagyok. Megteheti szerintetek? Az ig. helyettes mát állítűlag tudja, mert egy kolléga elszólta magát előtte, és csak annyit mondott, hogy majd akkop meglepődnek, ha én fogom mondani. Szerintem akkor már az igazgatónak is elmondhatta. Ma akartam reggel elmondani nekik, de inába szállt a bátorságom, és fogalmam sincs, hogy miért??????????? Örülök ennek a babának, és leszarom a munkahelyemet. Különben sem akarok szülés után ide visszajönni. Most még órám van (infó), de szünetben megpróbálom. SZORÍTSATOK!!!

Majd még jövök!

Ramcsi
12+2
Ramcsi
 


Sziasztok!

batkamano: köszi Kép
Azt szokták mondani, hogy 6 hónapos kor előtt az emésztőrendszerük még nem elég érett a hozzátápláláshoz. De akkor el kell kezdeni kínálgatni, max nem fogadja el. Balun onnan látszott, hogy elég érett a dologra, hogy egyszer csak elfogadta. Mármint addig a nyelvével tolta ki a szájából, akkor meg már nem. Ekkor 7,5 hónapos volt. Mi 5,5 hónaposan kezdtük el nála, mert valami döbbenetes nyeldekléseket vágott le minden alkalommal, mikor mi ettünk. De most már tudom, hogy az nem jel volt még Kép

Docka: jobbulást!!

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: