Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Henke:
az egyik csuklója belsõ felén van 3 pötty, a másik kézfején 1, feljebb még 1. Tegnap láttam, amikor megcsípte egy szúnyog - de megdöglött utána a gonosz!!! - és ma reggelre ugyanolyan lett, mint a többi, kemény, göbös, kiemelkedõ, a közepe fehér. Lehet, hogy allergiás???

Szila:
gratulálok Hangának!!! Tomi is próbálkozik a felüléssel: egyelõre a Z-üléshez fogott hozzá. Tisztára úgy, mint a nagylányom anno 16 évvel ezelõtt Kép

Tikk:
jobbulást Bejának !

Andysj:
Tomi is egyre kevesebbet alszik napközben és több foglalkozást igényel. Amíg nincs suli, könnyû dolgom van, mert a 3 nagy közül egy mindig felkapja és elviszi játszani vagy csak "beszélget" vele. Kép

borcsa:
a "jobbak" hetente összejárnak, a kevésbé jók (pl. vidékiek, stb.) csak ritkábban jutnak el a talikra. Mint pl. én Kép Vannak újak is. A helyszíneket cory tudja a legjobban és õ tudja a legklasszabbul megszervezni a helyszínt és az idõpontot.
Hogy hívják a kisfiadat? Miket csinál?

Jó volt a SZIPben? Nekem kora reggel be kellett vinnem Danit a Délibe, onnan meg rohantam haza és már nem volt kedvem visszamenni a városba Kép De talán majd legközelebb!
El ne áruljátok a nagy gyerekeimnek, de kicsit várom a sulit, mert akkor Tomival szabadabb leszek. Igaz, Dani már most is hiányzik, pedig csak néhány órája ment el.

Na, kezd esni az esõ, pedig nemsokára akartam volna sétálni menni Tomival. Na, mindegy, így legalább nem kell öntözni a kertben Kép

Üdv
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok

Remélem jót taliztatok. Nekem ma jöttek meg a nagyok a táborból úgyhogy elmaradt a menet. Jövõ héten nyaralunk, úgyhogy majd utánna. Hajdúszoboszlóra megyünk egy hétre, már alig várom.

Nagy az ujság. Reggelre lett 1 fogunk. És észre sem vettük..... Remélem a többi is így fog kibújni.

Üdv
Zkati
zkati
 


Sziasztok!

Mi sem jutottunk el a mai talira, söt az a gyanúm, Barnika most van leszokóban a ciciröl, úgyhogy Kép Kép Kép
Nem harapja, csak kiköpi, és elmászik a helyszínröl sürgösen.
Pedig én minden tölem telhetöt megtettem!!!
Sziasztok, meséljetek sokat, hogy feldobjatok.
H.
Henke
 

 
 

Henke! Próbáld meg akkor amikor aludni készül, hátha akkor nem mászik el. Én is ezzel próbálkozok most, mert Hanna is állandóan felül az ölemben még akkor is ha elsszunnyadt közben.
Kitartás, hátha visszajön a kedve.

Tikk
tikk
 
 


Henke! Mint mondtam az nagyon fontos, hogy ne kiálts fel, mert megijedhetett tõle és azért nem kell neki a cici. Próbáld meg mártírként Kép tûrni és nyugodtan "Nem szabad"-ozni! Este sem fogadja már el?
Ha tényleg akarod még szoptatni, akkor addig míg ez megoldódik fejjél valamennyit, ha egyátalán nem szopik.
Puszi! Menta
menta
 
 


Sziasztok!

Tali: nagyon jó volt szerintem! Kép
Jövõ hét: hol legyen? Ötleteket várok szerda estig. Szerda este 10-kor kihírdetem, mire lehet szavazni Kép
Azon gondolkoztam, hogy mi legyen 2 hét múlva. Az augusztus 19-e, és ha jól tudom, hosszú hétvége. Van-e igény akkor is talira vagy sem? Én szívesen mennék, valszeg apával együtt. Ti?

zkati: itt is gratula a foghoz Kép

Fiam beájult Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Henke!

Ha ez megnyugtat nem hiszem hogy nem akar már cicizni nálam mind a három " rágcsált " némelykor! Napsugár is ráharapott néha akkor is is amikor mág picinyke volt, hát még most! Pedig az egyre nagyobb fogacskával bizony nem egy leányálom. Szerintem is próbálgat! Felszisszenni nem kellene? Amikor annnnnnyira fáj? Hát????
Napsi is felhuzza megát néha meg forog stb. aztán eszik...
Ez van.
Sír megyek!

Pussz: Dzsili
dzsili
 
 


Sziastok!

ZKati!
Gratula a fogacskahoz!

Bogancsi!
Nalunk is szokott a novere jatszani vele, de a naggyal is kellene foglalkozni, mivel nemreg koltoztunk ide igy eleg keves a baratja, a regi baratai meg nyaralnak, rokonok meg ugye csak nagyon messze vannak. Igy marad a nethiany es megyek jatszani veluk.

Sziasztok,
Andysj
andysj
 
 


Szila!

Gratula Hangának az Ülcsizéshez! KépKépKép

Zkati!

Nektek a fogacskáhozKépKépKép!

Menta!

Eszegetek már fõzit vagy gyümit?

Bogancsi!

Tesó ügyben én is így érzek, néha jó lenne kicsit szuszanni ma alig tudtam valamit a kicsivel lenni / leszámítva az etetés, és hasonló "kötelezõket" / mert mindíg kitalálnak valamit nem beszélve a nagy család többi járulékos macerájával. Pl. gõzöm sincs hogyan lehet 4 embernek + Napsinak a sajátja, ennyi koszos pohara óránként? Mintha egy egész csapat után mosogatnék!
Viszont ha nincsenek itt hiányoznak nem is tudok mit csinálni és persze segítenek a pici körül is!


Napsugár beteg lett KépKépKép torok gyulladás!
Most sokat köhög fõleg álmában. Remélem jobban lesz mert hétvégén mennénk egy kis nyaralásra az Alföldre!

TETTEM FEL RÓLA FRISEBB KÉPET A PROFILOMBA!

Jó éjszakát, jobb napokat!
dzsili
 
 


AndiSJ! Azért annak is örülünk, ha legalább néha hallunk rólatok! Kitartást a nethiányhoz, de biztos megéri a nagylányod miatt. Aztán majd jön a suli....

Dzsili! Napcsiga Kép nagyon gyönyörû! Sok gyógyító Kép neki! Helena még mindig csak szopizik, mert próbálom minél késõbb kezdeni a hozzátáplálást az ekcémás terheltség miatt. De nem éhezik... Kép A ciciharapásnál pedig tényleg csak nyugodtan, de határozottan szabad rászólni a kicsire, semmi kiabálás, mert megijed és összeköti a szopit ezzel az ijedtséggel és akkor persze, hogy el fogja utasítani.

Cory! Én még nem tudom, hogy tudek-e a jövõ héten menni, így nem ajánlok helyet, nem mintha volna valami jó ötletem. A SZIP nagyon klassz hely volt tényleg. Viszont 19-én tutira nem megyünk, mert nyaralunk. Hurrá!!!

Szép napot!
Menta
menta
 
 


Bogancsi!
A kisfiam Bátor. Eddig kúszott. Tegnap négykézlábra állt. Azt hiszem ma elkezd mászni... ;o)

Már van egy foga.
borcsa
 
 


Sziasztok!

Köszi a bíztatást, de nem kecsegtet túl sok reménnyel a dolog. Az a gyanúm, mivel Barni olyan, hogy amit mi csinálunk, azt szeretné ö is (azt enni, fogat mosni, stb), és nem látja, hogy mi is szopiznánk, szóval talán ezért nem akar már.
Persze föleg alvás elött próbálom, de 2 másodperc után felül és elmászik - a franciaágyon, alig gyözök utána rohanni, nehogy lepotyogjon. Így az altatás is zürös, ahogy beteszem a kiságyba, torka szakadtából elkezd ordítani, pedig soha nem használtuk büntetésnek vagy ilyesminek.
Éjszaka szopizik, ha közénk veszem, de ma az volt a legújabb, hogy már fél 6-kor felébredt, és hiába altatgattam cickóval, pedig tudjátok, eddig szuper jó alvó volt, igaz, ha cicin is.
Menta, köszönöm a tanácsokat, megyek is fejni, és még azért reménykedem.
Persze nem lenne tragédia, ha ezután egy darabig tápszert vagy babatejet kapna, de még nem készültem fel erre, azt hittem, még böven egy éves kora fölött is menni fog a szopi.

Bocs az "off"-ságért, ez inkább a Szoptatás rovatba tartozott volna.
Ráadásul Apunk reggeltöl estig dolgozik, igy még ö sem tud vígaszt nyújtani.

Dzsili, Napsugárnak jobbulást.

Barnika most mászik bele a papírkosárba (már régóta üres mondjuk), úgyhogy megyek. Kép

Henke
gesztenye
 
 


Sziasztok!

Mi meg csak eloszor voltunk tegnap talin, de nagyon jol ereztuk magunkat.Sajnaltam, hogy nem vittunk tapszert, mert akkor meg maradtunk volna.
Mi penteken koltozunk,de azert megprobalok elmenni jovoheten is!

Tiduj
Tiduj
 


OFF

Henke! Talán még azt is megpróbálhatod, hogy több fajta szoptatási pózt kipróbálsz, így lehet, hogy esetleg újra érdekes lesz Barninak. Fekve, ülve, hónaljtartás, aminek én 3 formáját is ismerem. Vagy, hogy fölé hajolsz, amikor õ fekszik, vagy õ térdel melléd, amikor te fekszel, stb. stb.
Menta
menta
 
 


Sziasztok!
Dzsili!
Napocska nagyon szép baba, gyógyuljon hamar-hamar!

Henke!
Kitartás! Esetleg más, szopizó babák társasága? Én legalábbis úgy figyeltem meg, hogy a nagyobbak a talikon is kedvet kapnak egymástól a szopihoz.

Tominak gratula a szép új fogacskákhoz! Kép
Hangának az ücsörgéshez! Kép

Borcsa!
Ügyes babád van!

Másik Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


BSzilvi! Kérdezted, hogy mi a különbség a bocskai-ruha és az atilla között. A bocskait bizonyára ismered, ez a link pedig egy atilla-t mutat be:

[url=http://www.sulinet.hu/eletestudomany/archiv/2001/0103/bocskai/bocskai.html" TARGET="_top]http://www.sulinet.hu/eletestudomany/archiv/2001/0103/bocskai/bocskai.html[/url]


Szia Laura
p_laura
 
 


Sziasztok!

Henke,
pont ez jutott nekem is eszembe, mint Mentának...Kép Kitartás!Kép Hanga üzeni Barninak: Barni, koncentrálj: cici, cici, cici, cici...KépKép

Dzsili,
Napcsiga-baba gyógyuljon meg mihamarabb.

Bogancsi,
Tominak fogacska?KépKépKépKépKépKép
Hangának még nem akar nõni. Bár nekem is, meg anyukámnak is olyan 8 hónapos korunk körül kezdett el nõni annak idején...

Borcsák,
akkor most titeket hogyan különböztessünk meg?

Csajok,
annyira furi, hogy ül Hanga. De nagyon jó ám!Kép Most már szinte csak ücsörögve játszik. Azért még annyit nem tud tök egyedül ülni. Pár percet csak.

Ja, és képzeljétek, pár napja napközben, amikor álmosnak látom (mondjuk már 4-5 órája ébren van, dörgöli a szemét, stb...), akkor berakom a kiságyába, megsimizem, mellé rakom Kutya Urat (frottír kutyi) és elmondom neki, hogy akkor most alvás van meg ilyenek. Amikor kimegyek, nagyon szokott sírni, de idõnként (egyre nagyobb idõközökkel) visszamegyek és igyexem megnyugtatni. Ma meg 3óra 2perckor beraktam a kiságyba, és 4 perc múlva aludt is már...Kép Amúgy meg azt találtam ki, hogy alvásilag (mivel kell neki a napi kétszeri) de. 10ig kéne valahogy aludnia, aztán meg olyan 3 körül (az ebéd után), és akkor kibírná talán estig. Nem tudom. Majd ma meglátjuk.

Üdv
Szila
Szila
 


Menta!

Látod nekünk meg állandóan mondogatják "jóakaró" lelkek, néha még az orvos is pedzegeti, hogy már husit és egyebeket is ehetne stb. Csak nem úsztam meg de engem nem érdekel, Naphugi még mindíg csak egy félszer / utánna szopik / eszik papit igaz hogy azt változatosan. Már a sárgarépát és a paradicsomot is megkedvelte ez haladás mert csak gyümizni akart. Érdekelt mit szólt a lánykád az elsõ kajcsijaihoz, majd meg írod ha aktuális lesz. A képeiteket, /Ismerjük meg egymást /nézve biztos voltam benne hogy éhezik, onnan lehetnek a hurkái is KépKépKép
Az ekcémája miatt megfelelõ étrendet is kell neki majd tartania ? Mennyire súlyos ez nála ? Mindíg látszik a kis bõrén vagy inkább idõszerû, és jól karbantartható ?
Ha jól tudom a gyermekkori ekcéma kinõhetõ, vagy nem ?

Lányok!

Szerintem a szopis gondok nem igazán OFF téma, hiszen ez is az "osztályban" lévõ történés! Nem? Nem gyõzök már mindenfelé külön olvasgatni, itt legaláb már képben vagyok, mamák és babák terén.

Henke!

Ne add még fel szerintem is próbálkozz hátha ez csak átmeneti dolog! Ha nem akkor meg el kell fogadni, hogy bárki bármit is mond a babák egy része hamarabb válassza el magát mint ahogyan "nagy könyv" szerint kellene, vagy mi szeretnénk!

Képzeljétek, hogy jártam!
Elrettentõ péda is lehetne frissen babakocsit nézõ mamiknak. Kimostam a huzatunkat és olllllyan ronda lett, mintha leh...ták volna. Csupa folt meg szösz..... Jaj úgy sírtam. Szerencsére apa megsajnált és vett nekünk egy másikat, most figyeltem a minõségre / jobban mint az árára/ és hogy a huzatra is legyen garancia. Mind a háromnak más kocsija volt /lévén a korkülönbség elég nagy/, mind minõségben mint stílusában de még így nem jártam. Azt hittem ha nem is márkás de 36 000 Ft-ért már egy gyereket kiszolgál. Hát nem így lett!
A mostani egy Chicco Pick Up Air 6, elég nehéz volt olyant találni ami nem újszülötteknek való de nagy kerekû / vidék ugyebár / azért van lábzsákja is,átlehet fordítani a tolókart, hát ami tetszett és megfelelõ volt az mind csak egyirányból tolható, hogy miért? Így a miénk is ilyen lett.Vehettem egy napernyõt is hozzá. Ez is elég nagy és télen sem fog megfagyni benne, Napsi szereti másképp lehet eldönteni így közép állásban jól kilát de mégis támassza a hátát, amíg nem ül egyedül hosszabb ideig meg nem szeretném ültetni. Ennyi panasz elég is lesz na ez igazi Off téma volt de legalább kidühöngtem magam KépKépKép Bocsi!

Pussz: Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

Dzsili,
megkérdezhetem, hogy hol és mennyiért vettétek a kocsit? Ugyanis én is kezdem belátni (persze szigorúan csak magamnak), hogy ha még egyszer választhatnék, akkor valszeg nem ilyen kocsit vennék. Bár nincs bajom vele, de valahogy mégsem klappol.

Köszi
Szila
Szila
 


Sziasztok!

Zkati:
gratulálok a fogacskához Kép Irigyellek titeket, amiért ilyen észrevétlenül jött ki. Remélem, nálunk is így lesz!

Dzsili:
hogy van Napsugár???

borcsa:
Tomi is ma kezdett mászogatni. Már nem lehet akárhol ott hagyni, mert pillanatok alatt elmászik. A járókát csak kb. fél óráig bírja, aztán kikéredzkedik a parkettára, ahová leterítek egy kinõtt hálózsákot és ott játszik.

Henke:
Tomival is így vagyok: alig vártam, hogy végre csináljon valamit, aztán most meg folyton figyelni kell rá, nehogy rossz helyre mászkáljon. De olyan aranyos, ahogy felfedezi a nappalinkat Kép A könyvesszekrényünk különösen tetszik neki, leginkább odamászik elé és figyelmesen nézegeti a könyveket az üveg mögött Kép

Tiduj:
Jó költözést kívánok! Hú, hát én most nem szívesen költöznék. Nem is tudom, hogy lehet kibírni a cuccolást. A barátaink viszont kifejezetten élvezik. AZ utóbbi néhány évben legalább hatszor költöztek.

Szila, Borcsa Boszorka:
még nincs foga Tominak Kép

Menta:
A gyerekkori ekcéma kinõhetõ, nálunk Julinak volt elég ronda, de mostanra már teljesen elmúlt. Egyébként jót tesz neki a napfény, de persze nem a déli.

Mai napi újdonságunk a mászáson kívül: ma használtuk elõször a sportbabakocsit! A mózeskosaras részt már kinõtte és folyton hasra fordult benne. Onnan már csak pillanatok kérdése volt, hogy oldalt megfogja a szélét és már szinte ki is esett. Szóval én már nem bírtam idegekkel. Csak az a probléma, hogy még nem ül rendesen, ezért fekvõre van állítva, úgy viszont nem lehet rendesen bekötözni. Na, mindegy. Azért így is élvezi. Fõképp azt, amikor hason van és kilát a kocsiból. Kép

Hú, de sokat írtam. Bocsi
üdv és puszi
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Szila!

Mi Székesfehérváron vettük / közelebb van mint Bp./ a Brendonban. Valszeg a " nagy " Brendonban és egyéb babakocsi szalonokban még nagyobb a választék. Nem volt olcsó 45 900 Ft lábzsákkal mert lehett volna nélküle is, de az az 1500 Ft már ezek után.....
Nekem nagyon bejött, leányzó szereti, nézelõdik belõle, prímán beköthetõ az 5 pontpos biztonsági övvel.
Nekem igazán az volt a gondom, hogy vagy veszek egy jó kocsit drágán 60-80 ezerért ami újszülött kotról való / mózeskosár vagy bébi hordóval/ ami nekünk már nem kell, bébi ülése meg ugye már van, vagy ülõ kocsit, olyan kicsi összecsukhatót. Az nekem nem jó mert vidéken lakunk borzalmas utakon járunk így nagy kerekû kocsi kell, viszont nem szempont hogy könnyen lehessen vele tömegközlekedni, ami viszont igen hogy télen is bírja a strapát!
Ha rászánod magad a váltásra szerintem mazsolázz egy kicsit, a választék nagy ha az ember pénztárcája bírja.
Megkérdezhetem, hogy milyen a mostani és mi nem jött be rajta? Azt hittem csak én vagyok ilyen "mázlista" hogy egy gyerek mellé két kocsit kell vennem.

Bogancsi!

Napsugár köhög szegénykém,de az alváson túl ami nem igen megy nem tûnik megviseltnek!!KépKép
Kissé zöld lett a széklete és gyakrabb is , ami nálunk kifejezetten rossz mert nagyon érzékeny a bõre.Kép
Az elõbb "bepattogott a székem alá aztán levadászta a pelusos zacsiját, most szedtem ki a szájából. Közlekedik itt nekem most kell majd a lejebb lévõ tárgyakat úgy mint az újságok az asztal alsó részén eltüntetnem mert már eléri õket.KépKépMost néztem meg Tomi képét a profilodban / megszoktam mindenkiét rendszeresen, fõleg akinek írok, hogy képbe legyek/ mennyi haja van! Napsura ráférne egy kis "Bánfi hajszesz" ha még emlékeztek rá. KépKépKép

Ami még nagyon tetszik, nem vetétek észre, hogy a saját árnyékukat vadásszák a lurkók? Napsi éppen a fejecskéje árnyékát próbálja meg elkapni, rém muris!KépKépKép


Pussz: Dzsili
dzsili
 
 


Szila!

Csak most olvastam visszább / ez nagyon magyaros volt/ én is kiszámoltam már sokszor hogyan kellene aludnia, de ez a fránya gyerek egyszerûen nem akar!KépKépKép
Nálunk nem az elalvással van baj, a felébredéssel mert 20 perc szunya után kukorékol / nappal/.
Na kiszedtem a székem alól, egyébként a lányom engem egy kis kutyára emlékeztet, ahogy közlekedik, meg játszik! Most az a problémája, hogy nem fér be a székem alá, beveri a kupáját mindíg. A csörgõjét eldobja majd utána ered....Na mire emlékeztet ez?

Köszi a kedves érdeklõdéseket, és jókiváságokat mindenkitõl a Kép pontokat hasznosítjuk a gyógyulás során.


Pussz: Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!
Csak tegnap jottunk a nyaralasbol, igy nem tudtunk talizni, talan hetfon. Nekem az eddigi helyszinek kozul barmi johet, kiveve az Orczy kertet (bocs Marti), az valahogy nem jott be.
Erdelybe majd csak ugy 2 het mulva jutunk el. Most Gyulan voltunk es nagyon jol ereztuk magunkat, tuti a gyerekmedence is. Kép

Dzsili
Amulva olvasom mindig, hogy a te babad mar mennyi mindent csinal.Kép

Szerintem sem off a szoptatas, meg egyeb temak.
Most huzok, mert mindjart ledolok a szekrol, most neztuk meg a Valami Amerikat a moziban.
Udv: Gorsi es Peti
gorsi
 
 


GOrsi!
Üdv itthon! Te vagy az én emberem! Mi is Gyulára megyünk nyaralni és már kérdeztem is a strand üzemeltetõitõl ezt-azt, de hát akkor te jobban tudod. Szóval milyen volt a gyerek medence? Nem volt túl hideg Petinek? Nem volt túl piszkos a víz? A benntit, vagy a kintit használtátok?
Bocsi az OFF-ért. Nyugodtan írhatsz e-mailt is, ha majd kipihented magad. Nem semmi, hogy éjfélkor ti még moziba mentek. De hát gondolom, csak ilyenkor tudtok, ez is tök jó!

Menta
menta
 
 


Bocsi! Most látom, hogy már voltatok a moziban. Na de így is tök jó!!!
M.
menta
 
 


Sziasztok!

Hát, végre nem vagyok olyan paff, mint tegnap, söt.

Igazság szerint azért (IS) szeretem ezt a topicot, mert nem kell szigorúan ON-nak lenni - hiszen minden összefügg a gyerekekkel! Aranyosak vagytok!

Szóval: az történt, hogy végre úgy fogtam fel a dolgot, mint (ideiglenes) sztrájkot, és így kezdtem hozzáállni a szopihoz. Visszaemlékeztem összes szopis olvasmányélményemre, és ezek alapján cselekedtem. Pont ahogy írtad, Menta, Szila: pozíció-változás! Levetköztem, és hagytam hogy Barnika pl négykézláb fölémmmásszon, és úgy vesse rá magát a cicire, aztán lefektettem és fölé hajoltam, hasamra fektettem, stb. Amellett, hogy igen jól szórakoztunk Kép, egész nap jókat is szopizott, aztán 3-kor is és este is cicin aludt el, a szokásos helyzetben! És egyszer sem harapott meg!!! Utána egész éjjel cicin aludt, ami rém kényelmetlen, de nem bánom. Fél tíztöl 8-ig!!! Hurrá!

Más: Bogancsi, Barninak a járókája mellett vannak a polcon a könyvei, és ilyenkor, az "önálló játék" idejében rendszeresen leveszi öket, és olvas!!! Lapozgat, meg minden! Ezen kívül is rengeteget kell neki olvasni ám, és én ennek úgy örülök! (Mivelhogy szintén könyvmoly vagyok)

Na megyek is, megyünk vidékre Kép, félig meddig munka-ügyben Kép.

Dzsili, Szila: én sem ezt a babakocsit választanám már! Nekünk Graco van, a kereke is kiesett, nem kényelmes a fekvö része, de végülis nagyon kihasználjuk.
Most olvastam az Autósélet c. magazinban egy tesztet a gyerekülésekröl. Érdekes.

Sziasztok,

Henke+Barnabás
gesztenye
 
 


SZiasztok!

Henke! Ügyes vagy.Kép

Gorsi! üdv újra itthon. Jól vagytok?

Dzsili! Jobbulást a picinek!

Hanna is elindult a lakásban, most már keresei hol lehet felállni. Néhányszor sikerült is neki. Sõt tegnap este az ágyában is felállt, úgyhogy még egyel lejjebb teszem az ágyát, biztos ami biztos. Ha sikerül neki valami, vagy lát valami újat, akkor felül és tapsolKépKép Hirtelen annyi mindent elkezdett csinálni, hogy alig tudom követni.Kép

Szép hüvösebb napot mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

A jövõ heti talihoz még senki nem szólt hozzá konkrétabban. Ma estig lehet helyszín javaslatokat tenni. Ha nem lesz új, akkor ismét SZIP vagy Margitsziget szavazás lesz.
A talin hagyott játékok nálam vannak Kép

tikk: gratulálok Hannának Kép

Balu nagyon nyafi. Tegnap is és ma is. Csak tudnám, mitõl. Ma pl 1 órája kelt, de már megint ásítozik, dörzsöli a szemét. Viszont, ha lerakom az ágyába, visít Kép

Tegnap éjjel, egy éjszakai szopi után Balu szépen ráfeküdt a mellemre, a feje alá igazgatta KépKép Csak tudnám, honnan látott ilyet Kép Alig lehetett lebeszélni arról, hogy a mellemen fekve aludjon Kép

Most megyek altatni.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory! Egy szavazat a SZIP-re, nekünk nagyon bejött.
Biztos emiatt az álmosító idõ miatt. Hanna is 2 órája dörzsöli a szemét, de már kétszer jött vissza játszani, meert nem tud elaludni, itt a szönyegen meg elnyúlt mint a kisbéka, így visszatettem, de megint csak kínlódik.
Én is kicsit keveseltem a játékokat, lehet mi is hagytunk ott?Kép

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Henke! Nagy-nagy gratula neked és Barninak, ügyesek vagytok! Kép Kép Kép

Mi is nagyon jól éreztük magunkat a talin. Úgy tûnik, nálunk is be fog jönni az, hogy jó hatással van a babákra más babák társasága: Romola 1 órán keresztül nézte a többieket, hogy mit csinálnak, majd itthon másnap elkezdett mászni! Igaz, még rettentõen esetlenül adja elõ, de tündéri! A popsiját az égnek emelte, de a fejét már nem tudta felemelni, ezért a homlokán és az orrán tolta elõre magát. Kép Hihetetlenül helyes volt! Kép
A talin remélem, nem zavart senkit, hogy a párom is ott-ragadt. De hát a kisasszony sokáig nem volt hajlandó elaludni, ezért riasztottam a párom, hogy vigyen haza bennünket, és persze mire õ megérkezett, Romi már vígan szuszogott, és nem szerettük volna felébreszteni.

OFF
GOrsi! Hova mentek Erdélybe? Mármint, melyik városba?
ON

Sziasztok: Laura
p_laura
 
 


Sziasztok újra!

Cory, Tikk! Romi is rettenetesen nyûgös lett: éjjel állandóan felébredt, most pedig egész nap álmos. Biztos az idõtõl van!

Pusssssz: Laura
p_laura
 
 


Sziasztok!

Laura: Dehogy baj, hogy ott volt a párod!!!!!!! Hozd máskor is nyugodtan Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Cory! Remélem újként nem tûnök túl szemtelennek. Önzõ érdekbõl nekem kellemesebb lenne a városliget a talihoz. Ugyanis közelebb is van, meg tudom, hogy hol tegyem le a kocsit.
Apu is jöhet ugye?

Szila!
Szerintem könnyen meg lehet minket különböztetni, mert a másik Borcsa boszorka is, én meg Szabó is vagyok (fejlécben).
De engem emlegethettek Borinak is... Vagy ahogy jól esik... Kép
borcsa
 
 


Laura!

Hanna is így kezdte 3 hete és ma már bejárja az egész lakást.Kép És szerintem is a többi baba gyorsította meg. vagy mégsem?Kép

Tikk
tikk
 
 


Henke! Kép Kép Kép Annyira örülök nektek! Akartam én is mondani a meztelenkedést, de féltem, hogy egy ilyen nyílvános topicban mégiscsak túlzás. Ezek szerint mégsem az.

Tikk! Gratulálok Hannának! De add át ám neki! Kép Olyan édesen figyel mindig a talikon, nagyon kedves kislány. Biztosan ennivaló, ahogyan tapsikol. Kép

Cory! Nekem majdhogynem mindegy a tali helyszíne (Margit v. SZIP), mert lehet, hogy most nem tudunk menni.

Laura! Tényleg nem zavaró, ha elhozod a párod is, gondolom hozzászokott már a baba és szoptató anya látványához. Kép

Menta
menta
 
 


Tikk!

Köszi, még nem nagyon javulunk, a híg széklete egyre jobban kimarja a popóját,nehezen tud aludni a köhögés miatt, holnap jön megnéznia dokibácsija. KépKépKép A hétvégi "nyaralászás" kettönknek ugrott, csak a három hapsi meg a sogórnõmék mehetnek. KépKép
Hannának sok sikert a legújabb felfedezéséhez, ügyes hogy már fel áll. KépKép

Laura!

Romolának is küld a Napsugár KépKépKép fejecskéket a mászásához,hogy ne essen sokat a pofijára. / Napsi is szokott ilyeneket, popó fel és a lábával, nem a térdén elõre./

Henke!

Látod a pozitív hozzáállás sokat segíthet!!!KépKépKép
A Graco kocsikat én is néztem de a kerekük nem volt / pont/ ami tetszett volna!

Gorsi!

Sziaaa! Köszönöm az "ámulást" jól esett! Tudod tényleg jó hogy ilyen kis ügyes, aranyos baba, és minden dícsérettõl hízik a májunk.
Peti baba jól érezte magát a nyaralás alatt olvastam, nem volt szokatlan neki az új hely , éjszaka? Ti már eszegettek mást is anyatejcin kívül ha jól emlékszem, mit szeret? Mesélj róla ha ráérsz!

Pussz: Dzsili+ Napsugár
dzsili
 
 


Sziasztok!

Nincs idõ olvasni benneteket, drága net és a szakdolgi miatt, de dicsekedni szeretnék!

Dorka elkezdett végre enni!!! Húsos dolgok izlenek neki, szépen tátja a száját, emellett szopizik is. Persze az adagok kicsik, de legalább elindultunk az elválasztás útján. Most természetesen el is szomorodtam, hogy milyen kár, hogy vége lesz a szopizásnak :-(((((

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok, és átaludt éjjeleket (ami nálunk még minidg nincs)

Üdv:

zsuzsiék (Dorottya 8 hónapos múlt)
zsu26
 
 


Sziasztok!
Épp most szállt el, amit elõzõleg írtam, tehát próbálom rövidebbre fogni.

cory
SZIP

Menta
Kint voltunk. A gyerekmedence úgy 32-33 fokos, Peti nagyon élvezte, szerintem forgatják a vizet és nagyon tiszta. A medence egy kis része árnyékban van, úgyhogy a leégést is el lehet kerülni. Jó nyaralást nektek!Kép

Laura
Csomó helyre megyünk - a család kissé szanaszét van. pl.Nagyvárad, Kolozsvár, Ditró, Szováta, stb.

Dzsili
Peti jól aludt ill. ahogy itthon is szokott, éjjel egyszeri ébredéssel. Az elején talán nyügi volt egy kicsit, igaz hozzájárulhatott, hogy kapásból leesett az ágyról.Kép
Amúgy inkább az utazást nem szereti (ez Erdélynél még nagyobb gond lesz), mert unja a hordozóban való ücsörgést.
Valóban elkezdtük a hozzátáplálást, de még csak ízlelgetünk. Õszibarackkal kezdtünk úgy 3 hete, abból 2 teáskanállal eszik meg, de ízlik neki. Az alma egyáltalán nem jött be. Viszont most a sütõtököt kóstoltuk, az nagyon ízlett Petinek, 4 kanál körül eszik belõle. Ennyi. Nem erõltetem. Általában bevadul, ha meglátja a színes kanalat a kezemben, máris tátog és nyújtja a kezét, mindent maga akar csinálni.Kép Nem bánom, hogy nem eszik még többet, bár a szopik után is van, hogy elégedetlennek látszik. Majd csak rájön, hogy amit kanálból kap, azzal is a bendõt tömi. Addig meg majdcsak kihúzzuk. Az utóbbi 2 hétben ugyanis egy grammot sem hízott a lelkem, kíváncsi vagyok, mit szól ma hozzá a dokinéni.

Eldugultam
udv: Gorsi és Peti(fél éves)
gorsi
 
 


Sziasztok!

Gyõulek olvasni benneteket! Nem lehet kihagyni 1 npot sem, mert aztán nem tudom bepótolni az elmaradásomat. Mi most nagyizunk ezerrel, még a hétvégéig, Gabó nagyon élvezi, hogy reggel 7-tõl minden percben az õ kívánsásgát lesi mindenki. Csak hogfy fogok vele bírni otthon jövõ héten?! No, mindegy, lesz, ahogy lesz.

Zsuzsi,
még hónapokig szoptathatod Dorkát, ne keseredj el azért nagyon! Lehet, hogy két éves koráig szopizni fog!Kép

Gorsi,
ha belegondolsz a 3-4 kanáltól nem fog nagyon megugrani Peti súlya. Nálunk épp azóta állt meg a rohamos gyarapodás (na, azért már ideje volt), mióta meg kezdtük a hozzátáplálást. A fiam így is már 10-12 hónqposnak néz ki, meg hát emelgetni sem igazán könnyû. Most 8 hónapos majdnem 9,5 kiló. Szerintem nálatok is vannak tartalékok, úgyhogy ne aggódj! Meleg volt, nem kellett neki annyira kajcsi, mi is vagyunk, nem? Majd 1-2 hét múlva meg egyszerre mehozza a lemaradást. Nekem a védõnénim mondta ezeket, és ha belegondolunk teljesen igaza van!Kép

Szép napot mindenkinek:
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mégegyszer a segítö szavakat és a bíztatást! Menta: Kép Kép Kép (A meztelenkedés itt abszolut gyógyító célzatú!!! Éjszaka amúgy is így megy nálunk Kép )

Azért még nem száz százalékos a dolog, de már szerintem nem is lesz, hiszen Barnika egyre nagyobb, minden más érdekli már. Tegnap egyszer próbálkozott a harapással, de megelöztem - ismét túl korán vittem aludni! A nem alvással egybekötött szopi már nem megy, de nem baj. Ja, és szerintem az egyszerü "eröfitogtatás", amikor alighogy lefekszünk egymás mellé, ö rögtön felkel és elkolbászol. Ilyenkor szabad a vásárt játszunk: ha megunja, visszajön cickóra.

Képzeljétek, ö már jó ideje megeszi a darabos ételt! Söt, a mienkböl szeret enni a legjobban! A pépeset, ha nincs semmi nekivaló, alig-alig fogadja el. Múltkor vendégségben ropit kapott, úgy ette, mintha mindig ezt csinálta volna. (Amúgy már kiderült, nem lisztérzékeny) Túrót, joghurtot egy-egy csipetet adtam neki, ízlett, de nem siettetem.

Tök jó nektek, mindenkinek, hogy nyaraltok!!! Nálunk ez idén kimarad Kép Kép Kép Bár, lehet, hogy télen pótoljuk...
GOrsi, nálunk is egyre nehezebb vele autózni, amikor kisebb volt, többször megjártuk vele pl Mosonmagyaróvárt, semmi gond nem volt, de most, ha éppen nem az alvásidejére esik az út, folyamatosan szórakoztatni kell: énekelünk, mesélünk, bábozok neki...

Még csomót bírtam volna írni, de megmenekültök, jelenésem van!

Henke+Barnabás
gesztenye
 


Sziasztok!

Tök érdekes mostanában Balu. Egyszerûbben sokkal kevesebbet eszik, mint korábban, és egyre többet szopizik megint. Ez csak annyiban gáz, hogy most vissza kell állnia erre újra a mellemnek. Most megint elfogadja a bal mellemet, úgyhogy megint van benne tej, de még mindig nem sok. Végülis, ha neki jó így, akkor legyen Kép Doki bácsi egyébként is meg van vele elégedve. Azt mondta, hogy 1 évesen szerinte a szuper tökéletes 10kg-s gyerek lesz. Most 9,7 volt legutóbb, szóval tényleg jó esély van rá.

Mostanában a lakásban cirkál úgy, hogy tolja maga elõtt a fotel lábtartóját Kép már egész komoly távokat megtesz így. Úgyhogy a hétvégén elmegyünk bébitaxit venni, mert inkább azt tologassa, mert a lábtartó végigkaristolja a parkettát.

Ti mit csináltok ebben az idõben? Balu alighogy felébredt, már ásítozik is. Úgyhogy most ringatom.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Ágci
Igaz, Peti is nagy babának indult.Kép

Henke
Nálunk ugyanez van, berekedek mire odaérünk valahova.

Gorsi
gorsi
 


Sziasztok!

Cory! Hanna is alszik, pedig alig egy órája kelt fel. Éjszaka megint ramazurizott egy kicsit.Kép De jön a foga. Félig megrepedt az 5. foga és ma megsimiztem és üvöltött, úgyhogy bekenegettem szegéynkémnek. Ma függölegesen is felállt, mert eddig igazából kicsit döntött szögeben sikerült, de ma az asztalnál sikerült.Kép

Gorsi! Miben fürdött Peti? Valaki mondja már meg melyik a legjobb öltözék/pelus fürdéshez. És milyenfaktorú napozót használtál?

Na megyek munkálkodok valamit amíg alszik

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Cory! Szerinted mit csinálok ilyen idõben? Kép Várom, hogy csörögjön a telefonom. Kép Közben pótolom az elmaradt házimunkákat. Tudja ez a Balu fiú, mi a jó neki, csak szopizzon bátran.
Luca mostanában viszont egyre többet eszik (persze csak akkor, ha elég darabosKép). Lehet, hogy a hétfõi taliknak köszönhetõ? Kép Arra persze nagyon ügyel, hogy meglegyen a megfelelõ számú szopi is.

Zsuzsi! Örülök, hogy Dorkának megjött a kedve a falatozáshoz! Ne félj, ettõl még a szopit nem fogja olyan gyorsan abbahagyni!

Henke! Jó olvasni, hogy alakulnak a dolgok szopi ügyben. Szorítottam ám nektek! Luca mostanában próbál néha játszani a cicivel (a foga közé szorítja és közben hangosan kuncog). Megbeszéltük, hogy ez nem játék, ha már nem kell a tejcsi, elpakoljuk... Ilyenkor inkább folytatja a szopit. Kép

Remélem, hétfõn már jobb idõ lesz, mint a mai.
Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

Olyan jó olvasni titeket! A fel nem tett kérdéseimre is válaszoltok Kép Pl. Miért eszik mostanában sokkal kevesebbet Tomi, vagy miért álmos és alszik folyton, napjában hatszor?

ÚJDONSÁG: ma teljesen önállóan térdelésbõl felült Tomi! Kép Kép Kép
Viszont a fa járókánk megunta az életét és kijöttek a lécei, felül is, alul is.

Közös nyaralás nálunk sem lesz idén, majd jövõre pótoljuk. Nagyon vártam ezt az enyhülést, de nem pont most, amikor Dani a Balatonon van Kép Igaz a jövõ héten is jó idõ kellene, mert akkor meg Zsófi megy a Balcsira. Szept. 1-ig legyen már nyár!!!

Üdv és kellemes idõt mindenkinek!
bogancsi és Tomi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Lányok! Azoktól kérdezném, akiknek már nagyobbak a babái, és még mindig szoptattok: meddig kell vigyázni az étkezésünkre? Értem ezalatt azt, hogy mikor lehet már puffasztó ételeket ennünk? Lányom 8 hónapos volt a múlt héten, és mióta megszületett, most elõször ettem fejtettbab levest. Kicsit izgultam, mi lesz, és kapott Romi köményes teát, de nem fájt a pocakja. Ma kelkáposzta-fõzeléket fogok enni, de úgy vágyom már egy kis karfiol, karalábé után... De szerintem már lehet ilyeneket enni, nem?

Szerintetek?

Laura
p_laura
 
 


Sziasztok!
Gorsi!
De jó, hogy eljutottatok nyaralni. Tényleg milyen volt kisbabával pl. a strandon? Nem volt nagyon macerás? Peti élvezte a vizet? Mit tudott csinálni a medencében??? Nem azt írtad, hogy még nem ül? Hármasban voltatok, vagy volt segítségetek is????

Henke!
De jó, hogy Barni újra szopizikKépKép Csak így tovább! Nálunk is Donci inkább a könyveket választja kb 10 másik játék közül is. Mondjuk mi még csak mûanyag könyveket használunk, azt lehet gyûrni, csócsálni, szopni.... De leginkább lapozgatni és rágni szereti.

Laura!
Aranyos lehet Romi, szinte magam elõtt látom. Donci is pont ezt csinálja. Ill. az a legújabb találmánya, hogy az egyik talpát lerakja a födre popsi közben fent van, és így tolja magát, a másik lábán meg térdel. El tudod ezt képzelni, ez még murisabb, mint ahogy Romi közlekedikKép

Zsuzsi!
Ügyesek vagytok! Sejtettem, hogy a husi nagyon be fog jönni, valahogy ízt ad a fõzeléknek, nem??? A szopi miatt meg ne bánkódj, hiszen attól még szopizik DorkaKép Hozzá kell szoknunk, hogy nem csak velünk telik az idõ, hanem a bébik is nagyobbak lesznek, szerencsére.

Puszi mindenkinek!

(Van egy pár képem a máj.15-i Millenáris parki taliról, hova tegyem fel???? Oda, ahová Gorsi a multkori képeket?? De akkor nem lesz idõrendben, ez nem baj??? Segítsetek!)

Nyuszimanó és Donci
nyuszimano
 
 


Sziasztok!

Laura: nyugodtan egyél már akármit! Balu hasfájós volt 3 hónapos koráig. MIkor az elmúlt, én már ettem töltött káposztát, bablevest stb, és nem volt vele semmi gond. Mondjuk nekem a vigyázás odáig fajult, hogy csak krumplit ettem.

Nyuszimanó: szerintem nyugodtan töltsd oda Kép

Andi: azt a telefont várhatod, de itt még mindig szakad az esõ Kép Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Laura,
szerintem is nyugodtan ehetsz már akármit.

Cory,
én is hasolóan voltam a vigyázással...Kép(baromfi, rizs, krumpli)Kép

Hanga még pörög most is. De. 11ig (10tõl) aludt, azóta megy a játszás. Hazafeléjövet, képzeljétek, a héven etettem meg (üveges kaját kapott), és olyan szépen evett, hogy csak na! Kép Úgy tátogatta a száját, még csak bohóckodni sem kellett neki. Zokszó nélkül bepakolta az egész üveggel Margit-híd és Kaszás között...Kép

Bogancsi,
Tominak KépKép

Dzsili,
Graco Sterling a babakocsi. Nem rossz, csak...

Üdv
Szila

Itt egy táblázat is:

<pre>
Anyuka neve Gyerkõc neve Születési idõ Születési hely Lakóhely (város-kerület) Többi gyerkõc
Zsuzska(Mazsi) Bence 2001. június 16. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, XIV. ker.
Sophi Robert 2001. június 18. Budapest, Szent Margit Kórház tesó(3 múlt)
Zsorka Zsófi 2001. június 20. Budapest, Szent István Kórház Budapest, Soroksár
Katus Peti 2001. június 30. Budapest, SOTE II. Üllõ
ÉvaIII Máté 2001. július 18. Budapest, SOTE II. Budapest, Óbuda
Goanna Andris 2001. július 25. Budapest, MÁV Kórház Budapest, XVIII. ker. Peti(1998)
Moni Viktória Kitti 2001. július 31. Szombathely
Andi3 Luca 2001. augusztus 16. Budapest, Kútvölgyi Kórház Kerepes Zsófi(3,5)
MancsiManó Dorka 2001. augusztus 17. Budapest, Szet István Kórház Budapest, Rákoshegy
JéJé Panna 2001. augusztus 30. Frigyes (7), Kamilla (4)
Cory Balu 2001. szeptember 12. Budapest, Szent Imre Kórház Budapest, XXII. ker.
Heni (Henke) Barnabás 2001. szeptember 21. Budapest, MÁV Kórház Budapest, X. ker.
Peni Benedek 2001. szeptember 23.
Remama Réka 2001. szeptember 25. Debrecen, Kenézy Kórház Debrecen
Momo Timi 2001. október 8. Budapest, Szent István Kórház Albertirsa
Lara Hanga 2001. október 24. Szeged, Nõi Klinika Szeged
Ildianyu Lili 2001. október 28. Szeged Szeged
Orsi Sziszó 2001. október 29. Pécs Budapest
Norcsi Bánk 2001. november 1. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, Kispest Annus(6), Julcsi(3)
Bencemama Bence 2001. november 1. Budapest, Kútvölgyi Kórház Diósd
Rebi Ildikó CSENGE 2001. november 7. Budapest, MÁV Kórház Budapest, II. ker.
Christi Bálint 2001. november 9. Nagykanizsa Nagykanizsa
Márti Ármin 2001. november 15. Budapest, MÁV Kórház Budapest, IX. ker.
BGabi Noémi 2001. november 18. Nyíregyháza Nyíregháza Flórián(2000.január 24.)
Tikk Hanna 2001. november 21. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, XIX. ker.
Nyuszimanó Donát 2001. november 25. Helsinki
Bea Ajsa Soreya 2001. november 29. Budapest, MÁV Kórház Bicske
Laura Romola 2001. november 30. Budapest, Péterfy Kórház Budapest, XVI. ker.
Zsuzsi Dorottya 2001. november 30. Budapest, MÁV Kórház
Ágci Gábor 2001. december 4. Szeged Szeged
Kata Sári 2001. december 17. Budapest, Kútvölgyi Kórház Budapest, Gazdagrét Dani (2)
Zafi Réka 2001. december 18. Budapest, MÁV Kórház Budapest, Kõbánya
Bogancsi Tomi 2001. december 18. Budapest, MÁV Kórház Telki Zsófi (1986), Juli (1987) és Dani (1990)
BMárti PiciLaci 2001. december 23. Budapest, Szent Margit Kórház Budapest, III. ker.
Szila Hanga 2001. december 25. Budapest, Péterfy Kórház Budakalász
Pocaklakó(Andi) Liliána 2002. január 21. Cegléd Nagykõrös Dávid(3múlt)
Jucusmamus Soma 2002. január 22. Budapest, Budai Honvéd Kórház Budapest, Kelenföld
Dzsili Napsugár 2002. január 28. Budapest, Szent Imre Kórház Márk László (1992), Máté Richárd (1996)
Gorsi Peti 2002. február 1. Budapest, MÁV Kórház Budapest, IV. ker.
Menta Helena 2002. február 3. Budapest, MÁV Kórház Budapest, III. ker.
Jandora József (Kisjósti) 2002. február 15. Budapest, MÁV Kórház Budapest, Kelenföld
Kuga Balázs 2002. március 14. Budapest,
Virág Ráhel 2002. március 14. Budapest, MÁV Kórház Budapest, XV. ker. Ruben (5), Rebeka (4), Abigél (2)
Annamari Balázs 2002. március 20. Budapest, SOTE II. Budapest, VI. ker.
Andysj Madison Shannon 2002. március 22. Carrolton, TX USA San Jose, CA Fatime(8)
Zkati Máté 2002. március 27. Budapest, MÁV Kórház Budapest, XV. ker. Gábor(14), Barbara(8)
bszilvi Peti 2002. május 1. Budapest, II. Nõi Klinika Budapest, XIII.ker.
Zsunya Peti 2002. május 8. Budapest, Szent János Kórház Budapest
Dojika Máté 2002. május 10. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budaörs
Borcsa Barbara Luca 2002. május 24. Budapest, HIETE Budapest, Kelenföld Réka Sarolta (1993)
Kanga-Zsebibaba Blanka Flóra 2002. május 27. Budapest, Szent István Kórház Budapest, VII. ker. Gergõ Tibor(3)
Kata007 Dóra 2002. május 29. Miskolc, Megyei Kórház Miskolc Anita(15), Daniella(7)
Norci Vili 2002. május 31. Budapest, Szent István Kórház Budapest, XI. ker.
Évi Csongi 2001. Március
</pre>
szila
 
 


Laura! Helena nagyon hasfájós volt 3 hónapos koráig. Most fél éves és ha karalábét eszem, akkor kicsit többet pukizik, de csak ennyi, nem fáj neki a pocija.

Végülis mi is elkezdtük kedden a hozzátáplálást komoly fél kiskanálnyi alma formájában. Kép

Képzeljétek! Ma végre sikerült elérnem a védõnénit, hogy mennénk 6 hónapos megmérettetésre és erre kijelentette, hogy ha nincs nagy gáz, akkor menjünk szeptember második felében, mert a dokinéni szabin van. Örülök is meg nem is. Legalább nem fogok parázni, ha esetleg nem hízik olyan nagyon Helena. Kép

Ágci! Már épp hiányolni akartalak. Jó hallani rólatok! Én is azt hittem, hogy Gabó olyan 10 hónap körüli lehet.

Cory! Nem kötözködni akarok, de nem félsz attól, hogy ha újra sokat szopizik Balu, akkor több nikotin jut a kis szervezetébe? Ha nagyon megutálsz ezért a kérdésért, akkor írd meg, jó?

Zsuzsi! Látod így van ez! Valamit úgy várunk, hogy eljöjjön már, aztán máris visszafelé pillegetünk. Kép Azért mégiscsak jó, hogy Dorkának ízlik a husi!

Menta


BMártiról tud valaki? És Zafiról?

Bogáncsi! Gratula Tominak!
menta
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: