Új privát üzeneted érkezett!

Dóri: gratula a telekhez :lol:
Biztos jó lesz a színház, Gergő biztos élvezni fogja :lol:

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok,

Manóci,
Szerintem se aggódj, az UH úgyis teljesen rendben lesz. Azért drukkolok! :D Eszter nagyon helyes kiscsajszi!!!

Petra,
Nagyon helyes a kisfiad!!!! :D

Cintia,
Hú, nem semmi amit írtál a visszeredről… eléggé félelmetesen hangzik… :(

Timóca,
Livi is nagyon szép kislány! :D

Dóri,
Ez a kép a kislányodról… egyszerűen zabálni való :P:P :lol:

Mankababa,
Zsófi milyen komolyan el van gondolkodva ezen a képen! Édi! :D

Nelli,
A tiédek is nagyon helyesek! :D

Nagyon szépek mindenkinek a gyerkőcei! Már csak ezért is érdemes volt ide is csatlakozni, biztos ez a topik sajátossága :lol: :lol: :wink:

Tegnap este voltunk 4D-n, éééés kiderült, hogy Kislányunk lesz: Emese !!!!!!!!!!! :D
Fantasztikus élmény volt, egyszerűen nem győztem vele betelni…
Dobok is egy képet a kisasszonyról:

Kép

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Dóri :)
Gratula a telekhez, nagyon jó lesz Nektek!

Zsókuci :)
Kislányod tündéri! És mit szeretettek volna?

A mai vizsgálaton öregedtem 5 évet. A vérnyomásom megemlekedett. Az asszisztens nézte a kis szerkentyűjével a szívhangot vagy 2 percig, de nem találta. Borzalmas volt. Már minden átfutott az agyamon. Doki bekapcsolta az UH gépet, és megnézte a babát. Mutatta, hol pulzál a szíve, és állítólag még a kezét is mozgatta. Hát én azóta kómában vagyok, valahogy nem tudtam 100%-osan megnyugodni. Hétfőn lesz a genetikai UH. Ha azon azt mondja, minden rendben, akkor majd megnyugszom.
Viszont az AFP-m 1,4 lett, a rákszűrésem meg P1 :lol: Nincs gyulladás.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 

 
 

h.nelli!
nekem is 5 perc után került elö a szivhang,de ha mondjuk a háta van kifelé,nehezebb megtalálni,ne idegeskedj.A lényeg,hogy volt,láttad,tehát nyugi.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Zsókuci: gratulálok a kislányhoz :lol: . Eddig úgyis a fiúk voltak túlsúlyban, ideje, hogy a lányok is felzárkózzanak :lol:

Nelli: ezen ne izgulj. Nekem a védőnő nem találta a szívhangot, mikor ott voltam. De ő se csinált problémát belőle, én sem aggódtam, hiszen érzem, hogy sokat rugizik, csuklik :lol: . Meg hát nálad is az orvos látta az UH-on a szívét, tehát biztos minden rendben. Nem túl jók azok a doplerek, biztos azért nem találják mindig a szívhangot.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Az összes kicsi gyerek tündéri!
Zsókuci, Emese meg mintha mosolyogna.

Én még a holanpi nap dolgozom, utána már itthon készülök a babára. A jó kedvemet az a kerékbilincs sem rontja el amit a kocsin találtam ma, és kicsit drágáért tudtam leszedetni.

Nelli, én is így jártam múltkor.... de miután láttam az őrülten verő pici szivét, megnyugodtam.

Csilla
Vendég
 


Dóri,


Gratula a telekhez :) :) :) Tök jóóóó, hogy sikerült dönteni.Akkor most azért pár lazább hétvége jön, nem kell eröltetett menetet csinálni :wink:


Nelli,


AFP, klassz :) az jó.
Szívhang miatt valóban ne aggódj, főleg miután meglett, és ahogy a többiek is írják, ha érzed a mocorgást baj nem lehet4Pont most mondtam a férjemnek Barátok Közt nézés közben :D hogy mennyit mozog, és olyan jó, mert akkor mindíg megnyugszom, hogy minden ok.!
Amúgy Esztivel nekem is volt olyan, hogy keresgélni kellett, és akkor én is megijedtem.És néha sokkal ilyesztőbb volt mert már a 36.-ik hét után történt.De mindíg mondta a szülésznő, hogy ne aggódjak, mert soxor úgy fekszenek a manók, hogy hátuk van kifele, vagy épp a kis keze vagy akármi amin nem lehet hallani.Így idő mire úgy fordul, hogy meglesz!
Szóval,nyugi jól van a babuskád :)


Zsókuci,


Köszi neked is a bíztatást, aranyos vagy!Én is azt remélem, hogy minden okés lesz! :wink:
Gratulálok, Emeséhez :) kis tündérke!


Csilla,


Kerékbilincs :( a szenyák!

Utolsó munkanap??? :lol: :lol: :lol: az viszont tök jóóóó!
Utána tudsz jönni többet :wink: Meg pihizni is!

Itt megint tornádó van kint :? annyira útálom :cry:

Na, jó éjszakát mindenkinek!
manóci
 
 


Megjöttünk, Gergő bealudt a kocsiba, de a Vígszínháznál megkérdeztem nem álmos-e,ááá dehogy. Aztán horpasztott is 5 perc múlva. :lol: Az előadás jó volt egyébként tényleg, ott volt csomó osztálytársa, így a színház kicsit tomboldává változott a szünetben , a nyanyák meg ott próbálták csitítgatni a kölköket, pedig nem is voltak hangosak, és könyörgöm ez egy gyerekdarab és szünet volt.

Nnnna, Zsókuci, hát gratulálok a csajszihoz! :P :P :D

Csilla, sajnálom. :evil: nekem mindig ez a mániám, hogy ráraknak a kocsira egyet. Állítólag elég drága mulatság tényleg.. :evil:

Nelli, én már nem is nyugtatlak, a lányok megtették helyettem. :wink:

Lányok, a sebészünk holnaptól áll munkába, így aktuális lesz a napokban a hívása :cry: :cry: , nekem meg jövő héten kell mennem a MÁV-ba kontrollra.

Tiszta hülye is vagyok, ahogy mentünk gergővel el este, sréhen parkolt az autóm a ház előtt, apám meg beállt mögém du, én meg nekimentem. :oops: :oops: :roll: :evil: Kicsit "krémezni" kell, de omolyan el kéne tiltani az autótól most, annyira zizzent vagyok. (Persze, mert Gergő kiszúrta a csemegéket , amior pakoltam be a táskámba a ropit, üditőt s társait - szegény éhen ne vesszen a színházban-, és épp azt ecseteltem, hogy ne a zabálásról szóljon már a dolog, na és ekkor Dórika tolatott ki ügyesen. :oops: :shock: :shock: )
Vendég
 


Lányok,

holnap vérvételre kell mennünk az Urammal, mert a 16. heti vérvételen, amikor a vércsoport megállapítás, ellenanyag szűrés történt, találtak valamit a véremben... :shock: Január végére rendeltek vissza újabb vérvételre a kórházba, a beutalómon pedig az áll, hogy az apától is vért akarnak venni!!! A doki és a védőnő szerint ennek nincs jelentősége,a vérellátó legújabb "hülyesége", de azért nem vagyok tökéletesen nyugodt.... Hallottatok már ilyesmiről???

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Sziasztok!

Dóri: már rád fért, hogy szórakozz egy jót :lol: . Gergőről is tehetnél fel képet.

Erka: véletlenül nem negatív a vércsoportod? Vagy a férjedé? Mást nem tudok elképzelni, miért kell mindkettőtöktől vért venni... De gondolom holnap úgyis megmondják. Majd írd meg, kíváncsi vagyok...

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Timi :)
Kép Kép Kép
Vendég
 


Erka,
gondolom tényleg nem lehet semmi gond, csak azt a bizonyos összeférhetetlenséget nézik. Rh + vagy - vagy? Nyugi. :)

Képekről: 1. buzogánnyal is karatézik (kirándultunk kismaroson asszem :))
2. enyém gyerek piros pólóban, a szülinapi buliján. Tiszta csatak az összes :lol:
3. hugicájával :)

Na, eldugultam..
Vendég
 


Sziasztok!

Dóri: nagyon helyes a "felnőtt" fiad :lol: . Hihetetlen, hogy milyen gyorsan felnőnek a gyerekek. Nemsokára a pici csecsemőink is ilyen nagyok lesznek :wink:

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Az szerepel az előző leletemen, hogy a vérsavóban anti-M specifitású irreguláris allo-antitestek azonosíthatók. Egyikünk vércsoportja sem "Rh -".
Megjöttünk a vérvételről, a szülésznő, aki vért vett, azt mondta, hogy ennek valószínűleg semmi következménye nem lehet a babóra nézve, ne aggódjak...Oké, ha már három hozzáértő mondja, el is hiszem, de akkor könyörgöm, miért szűrik ezt? Főleg, amikor állítólag döglődik az egészségügy....ilyen felesleges vizsgálatokra van pénz????!!!!!
Szegény férjemnek annyira rossz a vénája, hogy többször is megszúrták, mire eltalálták és akkor is csak egy fél kémcsővel tudtak levenni.. :(

Dóri,

tényleg nagyon helyes a fiad, igazi szívtipró lesz majd belőle...nem is olyan sokára!!!! :lol:


Ma bejelentkezem 4D-re, remélem jövő szombatra tudnak

időpontot adni.....

Zsókuci,

gratulálok a kislányhoz!!!! Nagyon szép név az Emese, a mi esetünkben kiestek az e-vel kezdődő keresztnevek, amikor Zsófi született, mert a vezetéknevünk is "e" betűvel kezdődik, nekem meg nem nagyon tetszenek ezek az alliteráló nevek....


Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Manka,


Hát nem is hallottam még ilyenről :shock: de tényleg ne aggódj, ha már 3-an mondták, hogy babával semmi nem lehet ezmiatt!


Dóri,

Milyen helyes a kis "nagy"fiad :) Furi érzés lehet, hogy már ekkora gyereke van az embernek!Nekem Eszti is olyan furi.Tényleg még csak most született :roll: :)
manóci
 
 


Ma voltunk a vesevizsgálaton Domcsival. Elég kemény volt. Egész délelőtt ottvoltunk, mert kapott nyugtatót. Kicsit a szívére vette, hogy a vizasgálat egy részénél nem lehettem ott, mert röntgen volt. De aztán itthon kialudta magát, 3 órát aludt a fáradalmakra.
A jobb veséjénél visszafolyik a vizelet nagyon, a balnál már csak kicsit. A doki beszél a sebészekkel, s megejtik a beavatkozást.
Ráadásul most derült ki, hogy a hólyagja nagyobb, mint az átlag, mert valószínű jobban tartogatja a pisit. Így most erre nagyon kell figyelnünk.

Köszi csajok a nyugtatgatást! Az a baj, hogy még csak ritkán, és nem túl erősen érzem a babót, ezért ijedtem meg, de már megnyugodtam :lol:

Dóri :)
Nagyon szépek a gyerkőcök!
Beletolatás :( Ilyen bárkivel előfordul, és még szerencse, hogy apukád autója volt. Ő biztos nem fog akadékoskodni.

Manka :)
A lényeg, hogy nincs baj! És inkább nézzenek mindent, mint baj legyen!

Csilla :)
De jó Neked, hogy már nem kell dolgoznod menni! Én sem unatkoznék itthon egy cseppet sem.
Kerékbilincs kelemetlen és drága :(

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Szerintetek a táblázatba a baba neménél beírjuk a nevüket? (már aki tudja) Szerintem olyan jó már ilyenkor is a nevükön nevezni őket :lol:

Kép
Kép
timóca
 
 


Timi,

jó ötlet! Hozzánk be is írhatod, hogy Márton Péter :)


Bejelentkeztem a Praxis rendelőbe 4D-s ultrahangra február 17-re, éppen aznap töltöm a 24. hetet. Előkerestem a papírjaimat, Zsófival 24 hetes és 2 napos terhes voltam, amikor megejtettük ezt a vizsgálatot. Már tisztán kivehetőek ilyenkor a baba arcvonásai, annyira várom, hogy megpillanthassam Marcikát! Az Uram szerint leginkább Zsófira fog hasonlítani! :wink:

Kép

Kép
mankababa
 
 


Kép

Még egy kép az én kis Tündérkémről :) Nem az a kamerába mosolygó típus :lol:

Kép

Kép
mankababa
 
 


sziasztok!

A mi kisfiunk Brendon!beirod?

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Kép

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Reggel voltam mázsálni, kicsit megszaladt a mérleg :( + 7 kg....
Nem is értem! 3 héttel ezelőtt még csak 4-nél tartottam.

A mi kisfiunk PILLANATNYILAG Máté Márk, de ez változhat még.

Korábban a babanet főoldalán volt egy olyan menüpont, ahol minden hétre leírták hogyan fejlődik a baba, és jó kis uh kép is volt mellette. Ezt most megszüntették. Nem tudtok valami hasonló oldalt???

Nelli, szegény kicsi lány (?) micsoda tortúra lehetett neki ez a vizsgálat! Most már biztos, hogy megműtik?

Manka, helyes a kis nő!

Csilla
Vendég
 


Sziasztok!

Csilla: nem vagy egyeül (a hízással) :evil: Már én is 6 kg-nál tartok :evil:

Nekem van egy dokumentumom a gépen (még akkorról, mikor a lányommal voltam terhes), amiben benne van a heti fejlődés, stb... Egyszer próbáltam feltölteni ide, de túl nagy ahhoz. Átküldöm mailben, aki esetleg kéri még, annak is átküldöm. (egy régi Kismamában volt)

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok,


Nelli,


Domcsi vese vizsgálata :( :( édes szívem!Tuti már a műtét?


Manka,


Zsófikád továbbra is édes kiscsajszi :)


Lányok, ma voltam de. az UH-n!
Annyira örülök, mert minden rendben teljesen :) mondtam a dokinak aki csinálta, hogy kicsit az AFP eredmény miatt paráztam, erre ő azt mondta, hogy a miatt nem kell, mert az nem olyan alacsony.Benne van a normálba.Akkor kéne az amnion gondolkodni, ha 0,5 alatt lett volna az érték.De az UH is teljesen jó, így ne aggódjak!ÚÚúgy megnyugodtam, tök jóóóó!30dekás a picim :)
Ja, és összehasonlítottam Eszti ekkori leletével, és Esztinek nagyobb volt a feje, viszont ez a baba meg kisebb mindenben egy picivel :)
Szóval ez volt ma, holnap jövök, puszi mindenkinek!

Ja, és Dóriakinél szülni fogsz ő UH-ot!!!Nagyon aranyos közvetlen doki!Szimpi volt :wink:
manóci
 
 


Sziasztok!

Először is köszi a bókokat Zsófi nevében (is)!!

Csilla,

tudom, hogy ez nem vígasztal (de hátha mégis :wink: ) én már 8 kilót híztam, sajnos iszonyúan éhes vagyok állandóan és nem nagyon tudok ellenállni a fincsi falatoknak.. :(

Mónika,

örülök, hogy minden rendben, most már megnyugodhatsz!!! És a neme? Ezek szerint szégyenlősködött a kis Drága???

jó éjt Nektek!

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Csajok :)
Ne gondoljatok most túl sokat a súlyotokra! Nem lesz semmi gond!

Manóci :)
Akkor most már megnyugodtál, ugye? nagyon klassz, hogy jó lett az UH :lol:
Én hétfőn megyek a genetikai UH-ra, már nagyon várom.

Sajnos a beavatkozás már biztos, csak az nem, melyiket választják :( De már jó lesz rajta túllenni.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!

én is felkaptam pár kilót,már 6-nál járok,1 hét alatt 2 kiló jött rám,pedig nem eszem többet,semmit nem csinálok másképp.De ez a rendje,majd lemegy,a dokik azt mondják,9 hónap alatt átalakulunk,és 1 évünk van újra a réginek lenni.Igyhát megnyugodtam,mára nyugi van.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Erka, Nelli,


Igen, igen megnyugodtam, és mindenkinek, köszi hogy gondoltatok rám :)
Hát azt el is felejtettem írni, hogy a nemét nem mutatta!Lehet fiú?azért szégyenlősködik? :oops: kis szemérmes!Na, majd a köv-nél talán!Bár az még odébb van!

Nelliszorítok neked hétfőn én is :) reméljük nálad is ok. lesz !


Kilókkal ne törődjetek.Én jövő héten megyek dokihoz a leleteimmel, aztán meg a védőnőhöz!Ott majd meglátom én is hol tartok :lol:


Dóri,

Mikor mész te jöv. héten a kórházba?
manóci
 
 


Sziasztok!

Milyen helyesek vagytok a kilókkal, tényleg sikerült "megnyugtatnotok". Így hogy van összehasonlítási alapom, tényleg nem kiugró a gyarapodásom. :)

Timi, nagyon jó az a doksi amit küldtél, még részletesebb is mint ami itt volt. Köszönöm!

Szerintem jövő héten megnézem a közelben lévő kismamatornát, valamivel muszáj lesz elfoglalnom magam, meg nem is fog megártani a mozgás.

Csilla
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Mégegyszer köszönöm a bókokat Gergő nevében. :oops: :D
Nálunk fogzás van Vikinél ezerrel, 3 fog nyomakszik egyszerre kifelé :evil: :evil: , egy ki is jött reggelre. :) Panadol baby szart sem ért, adtam neki tegnap du, mert mindenen csak bőg. :roll: Éjszaka viszont ugyanúgy alszik. :)

Nelli,

veseügy. :( :cry: :( Átérzem és nagyon sajnálom. A sebészünkkel kedden tudok beszélni Viki ügyében.

Móni,
nna, örülök, hogy a Te véleményed is pozitív a dokimról. :) Olyan laza csávó :) , de nagyon alaposnak éreztem, mikor beszélgettünk, meg a legutóbb is az uh-nál.
Igazából nem tudom melyik nap, gondolom délelőtt, az meg tökmindegy, mert anyumra bízom Vikit, Gergő meg suliban. Majd hétfőn felhívom mikor menjek. Örülök, hogy minden okés a babával. De tényleg, neme :?:
Vendég
 


Sziasztok, csak bekukk!

Timi ha nem nagy kérés, nekem is átküldenéd azt a dokot, amiben a fejlődési menetről van szó?érdekelne.Jöhet a petra1978@irj.hu -ra is.

Most mennem kell befejezni a mai napot, elrámolni a gyümilevi főzés megmaradt kellékeit és eltenni magamat a hétvégének és a vendégjárásnak.

Mindenkinek jó pihit és laza weekendet!

sziasztok!petra :lol:

Kép
Kép
petra78
 
 


Dóri,


Hát a neme nem derült ki,szégyenlős :)
Csak azért kérdeztem, mert én 9-re megyek szerdán!Gondoltam, ha te is pont aznap jönnél, örülnék, ha találkoznánk személyesen!De persze ez nem rajtad áll, így csak a véletlenen múlik majd :wink:

Vikivel kapcsolatban próbáltad a Dentinox gélt?Sokan nincsenek megelégedve vele, nekünk bejött! :) Igaz ideig-óráig de kicsit legalább csillapított!
Azért az jó, hogy éjjel legalább alszik :)
manóci
 
 


Sziasztok!

Petra: átküldtem.

Dóri: fogzás ügyben nekünk nem használt sem a Panadol, sem a Dentinox. Egyedül a homeos bogyók segítettek: Chamomilla Vulgaris CH5 - ez a legjobb szerintem (legalábbis nekünk ez vált be).

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


szia timóca!

nekem is megtennéd hogy átküldöd? gabi.baba@citromail.hu

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Gabi: Neked is elküldtem :lol:

Kép
Kép
timóca
 
 


Jó reggelt! :?

Háát, Vikikém úgy döntött negyed 1-kor felébred (utolljára újszülött korában mívelte ezt velünk), és vmikor fél 4 után aludt el az apjával a földön egy matracon. :shock: és visszarakta a kiságyáb, fél 9-ig húzta a lóbőrt. Persze én is ügyködtem (Cataflam cseppekkel próbálkoztam olyan 2 körül, meg vizet ivott). Folyton felállt az ágyában és ordított :shock: :evil: . Kézben sem volt jó, sehogysem. Úgyhogy most mosott szar állapot van rajtunk. :? Edzés a babára.. :roll: :lol: :?

Dentinox nincs itthon, de az Gergőnél nem ért semmit arra emlékszem. Recept nélkül kiadják amúgy?

Timi, Chamomilla van itthon, be is próbálom. Mennyit 5 bogyót adtál, hányszor? Gyerekdokink homeós orvos egyébként, de tegnap voltam nála, most nem hívogálnám hétvégén.

Most legurítottam egy nagy bögre Nescafét tejjel.. :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Dóri: én akkor voltam homeos gyerekdokinál, mikor Livi 3-4 hónapos volt. Akkor azt mondta, hogy 1 bogyót olvasszak fel egy kiskanál vízben, és azt adjam neki, 1 nap max. 3×. Viki már nagyobb, így nem tudom. Amikor nagyobb korában volt fogfájása, akkor csak a szájába adtam 1 bogyót, hogy szopogassa el, egyébként nagyon szerette :lol: . (mintha cukor lenne)

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok lányok!

Fogzás: Nálunk bevált/beválik :) a Dentinox, ezen kívül Nurofent szokott kapni Zsófi, ennek ellentétben a Panadollal nagyon fincsi narancsos íze van, Zs. imádja, nyakra-főre fogyasztaná, ha tehetné....

Dóri,
tegnap éjjel telihold volt, lehet, hogy ez viselte meg annyira Vikit, Zsófira mindig hatással van, ilyenkor nyűgösebb, hisztisebb, egyébként teliholdkor született! :lol:

Csilla,
ma végre én is rászántam magam és elmentem kismamatornára és nem bántam meg! Nagyon jól átmozgatott és ez már nagyon hiányzott!!! Járni fogok rendszeresen! Az a jó, hogy szombat délelőtt van, így Zsófira tud vigyázni az Uram.
Az Óbudai Művelődési Központban van, senki nem lakik a környéken? :wink:

További szép estét Nektek!

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Én ma voltam a 18 hetes genetikai UH-n. MInden rendben, csak nem mutatta magát. Én ebből azt gondolom, hogy a 2 lányom mellé jön a 3. Domcsi is szégyenlős volt a 30. hétig.
Az UH 17+3-nap mérte.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli, nem baj, az a lényeg, hogy minden rendben van a picivel :lol: . Biztos szeretne meglepetést okozni a szüleinek :lol:

Kép
Kép
timóca
 
 


Nelli,


De jó, örülök, hogy minden okés :wink:
Nálunk dettó a helyzet, de én még bízom a kukisban!! :lol:
manóci
 
 


Nelli, az én kis kukisom a 22. hétig makacsul őrizte a titkát :lol: Manapság már a fiúk is szégyellősek.

Csilla
Vendég
 


Nálunk meg a lányom is rögtön mutatta magát :lol: . (legalábbis lent, mert az arcát végig takarta kezeivel-lábaival :wink: )
Úgyhogy tényleg nem lehet tudni :lol:

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok Lányok!

Nelli,
örülök , hogy minden rendben a babával. A kis szégyellős. :D Nem semmi, hogy Domcsi titkolózott a 30. hétig. :lol:

Móni,
Én csütörtökön megyek a dokihoz, ma hívtam fel. Ettől függetlenül sanszos, hogy összefussunk majd a kórházban.

Holnap szülői értekezelet. :roll: :evil: Ami nálunk mindig maratoni, 5-kor kezdődik és fél 8-kor ellépek, az tuti. Nem tudom mit lehet annyit pofázni, komolyan mondom. :shock:
Vendég
 


Lányok,

Ti mindig máshol érzitek a magzatmozgásokat? Én mindig csak a hasam alsó részén, középen illetve bal oldalon...Szerintetek ez normális? :roll:

e

Kép

Kép
mankababa
 
 


Manka,


Hát az tök jó!Nyugi,mért hol kéne még? :lol:felsoroltál 1 kivétellel minden lehetségest! :lol:
Én eddig ugyanígy mint te, csak a hasam jobb oldalán!Én meg még a balon nem nagyon éreztem.Szerintem ez a fekvéstől is függ, tuti!Viszont a bal oldalamon, már hetek óta fáj a derekam, mert ott nyom valószínű egy ideget ahogy fekszik :( Esztimnél is volt ilyen, de elég rossz.
Ma este nekem is teljesen alul vakarászott, olyan kis csikis érzés volt, tök édes :)


Dóri,

Hát igen, de gondoltam, hátha véletlen ua-kor :wink:
manóci
 
 


Manka :)
Én is alul érzem, és főleg jobb oldalt. És még ritkán :(

Dóri :)
Én tegnap voltam szülőin a suliba, és semmi lényegest nem mondtak. Főleg a fiúk viselkedését szidták, mert 27 gyerekből 18 fiú :shock:

Köszi lányok, akkor még bizakodom :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Szia Manóci,
annyira drága vagy, hogy vígasztalsz, de azt hiszem nem fogalmaztam egyértelműen, sőt így utólag elolvasva, tuti, hogy nem: Szóval csakis a hasam alsó (nagyon lent!!) részén, az alsó rész közepén illetve bal oldalán érzem a mozgást. Csodálkozom, hogy ennyire lent lenne a baba, de ezek szerint így van....Holnap van jelenésem a dokinál, majd rákérdezek...
Ez a derékfájás elég rosszul hangzik :(

Kép

Kép
mankababa
 
 


Nelli, egyszerre írtunk :)

Akkor lehet, hogy még tényleg ennyire alul helyezkednének el a babák??? Zsófival mindig inkább mindkét oldalon éreztem, ez most teljesen más és megfigyelésem szerint a fekvőhelyzet sem befolyásolja...

A 18. héten még én is sokkal ritkábban éreztem, ez már csak fokozódni fog!!!! :)

Kép

Kép
mankababa
 
 


:lol: Sziasztok! :lol:

Ma megvolt a Pécsi ominózus UH! Nagyon nagyon örültem, hogy a leginkább emlegetett (pozitív felhanggal persze) doktor vizsgált meg. Gyors UH-volt, feltérképezte az "előéletemet", leleteimet és megnézve a csöpit, azt mondta, hogy nem lát eltérést és szerinte nem lesz gond.Egy újdonság, amit eddig még senki sem mondott, hogy a Rovamicint azért illdomos végig szedni, mert ugyan a már kialakult baj kezelésére nem alkalmas, de a további felülfertőződést baba-anya között kiküszöböli ÉS (!) nekem is szükségem van rá. Ugyanis -ezt még sehol sem hallottam- az anyánál is okozhat szemészeti-difiket. Tehát szedem böcsülettel továbbra is.
Mért adataink:
BPD:6,04
HC: 21,65
AC: 18,15
FL:4,12
OFD:7,21
Hum:3,86

(Ha van valakinek 23.heti adat a piciről, megnézhetem?)

Hazafelé beugrottunk a jóhírrel Szekszárdra a dokimhoz, aki "örömében" alávetett egy ""turis"" vizsgálatnak és egy potya UH-nak is, mert Pécsen az adjunktus nem tért ki a baba nemére. Megerősítette amit korábban mondott, hogy csajszi lesz!!!!Annyira szeretnék most már felhőtlenül örülni!!!

Tényleg, a dokim megpedzette az orvosválasztásos dolgot. Eddig úgy tudta, hogy júl.1-ig marad minden a régiben, de állítólag ez storno, és már most sem mehet a dolog.Ti mit tudtok erről?Mit kell tennem és mennyit kell pluszban fizetnem köbö, ha mégis nála akarok szülni?

Sziasztok!Hasonló szép napot mindenkinek!
petra

Kép
Kép
petra78
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: