Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Nicika: baba kora: 13+1
márti26
 
 


Anita! Javítottalak a táblában! Mindjárt megyek UH-ra, aztán utána felteszem a mai táblát!

Mariannka! A táblában pedig természetesen beteszlek hogyha szeretnéd! Csak írd meg az adatokat! Ja és gratula a kis egészséges babókához!

Eddig jutottam az olvasással! Pagának még lógok válasszal, de az már délutánra jut! Most indulnom kell a buszra és irány az UH! Szorítsatok hogy minde rendben legyen!

Ritaa! Téged is beteszlek ám a tábliba, amint úgy gondolod! Kép

KépKép
nicika
 
 


Nicika, nagyon várjuk a beszámolót és a képeket is! Drukk nektek! Kép
Vendég
 

 
 

Nicika!
Tök jó a tábla és a pocid is szép. Az enyém is hasonló pedig még csak 7+4 vagyok.
Állítólag van akinél korán is látszik.
Kíváncsi vagyok a beszámolóra/fotóra Én is!

Tegnap voltam a védőnőnél előszőr és megkaptam a KISKÖNYVEMET, bekerültünk a gépezetbe:-)). Elmondtam neki, hogy képtelen vagyok enni. Régebben nem bírtam ki hús nélkül 2 napig sem. Ma 2 hete, hogy a húsra még csak rá sem bírok nézni. Az eredmény szerint fogytam 5 kg 2 hét alatt. Azzal biztatott, hogy el fog múlni. Kaptam egy csomó mindenféle prospektust.
Egyetlen dolog amit kívánok néha, és meg is tudom enni az a KULEN kolbászos zsömle + egy kis gyümölcs.

Az elmúlt héten és most is nagyon rosszul vagyok,ezért nem is jelentkezem nagyon. Folyamatosan szédülök és émelygek.

Ugye ez is el fog múlni idővel????

Nekem is szokott szúrkálni / fájni / feszíteni a hasam. Ez nálatok, ha jelentkezett meddig tartott? Ilyenkor tényleg ajánlatos pihenni feltett lábakkal?

Köszi

Era

KépKép

KépKép
lingelera
 
 


Lingelera
Én ugyanígy kezdtem: 2 hét alatt 5 kiló... sokat feküdtem, próbáltam inni...mondjuk én hánytam is, és csak a daedalon segített. Ez kb 3 hétig tartott, utána már csak émelgyés maradt. Szóval elmúlik!!!! :-)

Pocak szúrkálás: nekem naponta 2-3 alkalommal vanm olyankor leülök egy kicsit, és segít... nem pócolom a lábam. Tapasztald ki, hogy neked mi segít...
titati
 
 


Era, ne aggódj, én is elég szarul voltam néhányszor, és nekem kb. 1 hete (10-11 hetesen)szünt meg. Néha még egy kicsit émelygek, de ez már semmi a régebbihez képest.

Ebben a hülye időben pedig azt mondják, többet szúr, feszül a hasunk. Amióta frontok jönnek-mennek nekem is jobban feszül, főleg a hétvégén.

Szóval kitartás, az első trimeszter végére biztosan jobb lesz, ha szerencséd van, hamarabb! Kép
Vendég
 


Mariannka: nem kell erről beszél a dokival, mert ha alacsony, úgyis elküldenek mindenfelé stb, de lehet ettől is. Meg hát az afp egyébként sem a megbízhatóságáról híres. Én erősen gondolkozom azon, hogy most ki fogom hagyni.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


SziasztokKép

Paga Kép
Ne izgulj ahogy élnéztem én vagyok most a legidősebb a topicban Kép a magam 38 és fél évével Kép A fiamat én is 36 évesen vártam, a szülinapom elött egy héttel láttal meg a napvilágot KépKép

Marianka Kép
Ez a jó hir Kép minden rendben és nem kell tovább izgulni apróságok miatt, rendes a dokid Kép

LingeleraKép
Sajnos van akinél ennyire felfokozott lesz a szervezett védekezése, de ha nincs semmi baj akkor ahogy Titati irta szépen lassan elmúlik és utána már csak élvezned kell hogy pocakos vagy Kép
Az ételeknél meg a szervezeted küldi a jelzéseket és ezért vagyunk kivánosak vagy éppen utálunk meg valamilyen ételt, mert az adott dologra szüksége van vagy nincs a babónak. Momentán én eddig imádtam a spenotot, most meg ha rágondolok is kiráz a hideg, az előző babavárásnál meg az erőspaprikára voltam rákantanva Kép

Esztipeszti Kép
Éppen néztem a táblicskut hogy egyidősek lennénk, ha normális ciklusom lett volna idén, nekem is május 18án volt meg utoljára de az uh szerint a doki modositotta két héttel.

Nicika Kép
Szeretnék én is bekerülni a táblicskuba:
Budapest, 38. um: 2005. május 18., babakora: 9+5, egy baba, második babó
Drukkolunk hogy minden rendben legyen a dokinál és reméljük egy jót mozizhattál Kép

Tünde Kép
Az AFPnél alapból a 0,8-1,2 ig a normál érték, 1,3-1,8 emelkedett, 1,9-2,5 magas érték utána már gázos... De ugyebár ezek az értékek ahogy Cory is irta a nagykönyvszerintiek, tökre befolyásolja hogy megfelelő időben vegyék le, ne előbb és ne később, sőt ha valaki ikreket vár ezek az értékek nem mérvadóak , mert náluk általában ez szinte duplázódik.
Amugy nagyon megértelek téged a félszázalék miatt, sokan nem vállalják be pont ezért. Belül azért sokan érezzük hogy nem lehet baj. Amugy nekem 1,3 volt az AFP szal tökre azt mondhatom hogy normális, de a doki mégis javasolta, mert ugye nem mai csirke katagoria voltam Kép

RitaaKép
Ez aranyos a gyerköceidtől: olyan apás KépKép
Rendi párod van hogy besegit, hála nálunk is ha valami gond van rögtön segit apaKép

Anita Kép
Az izgi.hun én is használom ezt a csikocskát, de ide valahogy nem sikerült bemásolnom, segitenél hogy te hogy csináltad a csatolást? kösziKép

Megyek és lefekszem alukálni a fiam mellé egy kicsit, mert mára már a téglapakolással kidöltem egy kicsit, nah nem kell félni nem erőltettem meg magam tulzottan, de azért a derekam érzi hogy más mozgást csináltam mint eddig szoktam volt.

Ági
9+5

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Lingelera: én is elég szarul vagyok a héten, pedig múlt héten már volt 2 nap, hogy semmi. Most meg rosszabb, mint eddig bármikor. Na, mindegy, majdcsak elmúlik.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem eljött az idő, hogy csatlakozzak hozzátok. Ezidáig nem akartam elkiabálni a terhességemet, ugyanis ikreket várok és az elmúlt három évben többször is elvetéltem. Amúgy van már két kislányom: Anna 5,5 éves, Dóra 3,5 éves. A pici pocaklakókkal tegnap töltöttem be a 14. hetet (biometriai adatok alapján). Bár az utolsó menstruációm április 18-án volt, de a szülés már módosított várható ideje február 6-ra esik. Ez a dátum izgalmas lenne, ugyanis Anna január 6-án, Dóra pedig március 6-án született.

Harmincasok!
Csak hogy gyarapítsam a körötöket, bár még csak az elején járok: 33.

Bori
(a felhasználónév választása kényszer volt, ne úgy szólítsatok)

Bori

Kép
borkadorka
 
 


Bori, üdv a csapatban, és remélem ez alkalommal semmi gond nem lesz a babákkal! Kép
Vendég
 


Kismamik!

Köszönöm! Kitartok...! És nektek is ezt kívánom. A kis csöppségért még többszörös kínt is simán elviselnék.

Úgy várom már a 12. hetet. Ekkor szeretnék elmenni rendes UH helyett 4D ultrahangra.

Ti voltatok már 4D UH -n?

A barátnőmét most láttam és végigbőgtem az egészet. Olyan édes volt és már olyan arckifelyezései voltak mintha már megszületett volna. Bár lehet, hogy zavarta, mert befogta a fülét.

Era

KépKép

KépKép
lingelera
 
 


Sziasztok!

Ahogy olvaslak benneteket, úgy látom, szurkálások, fájdogálások nektek is van... Lehet, hogy a babócák is megérzik ezt a nagy vajákos időjárás-kavarást?
Bori, és a többiek!
Én is az idősebbek táborát gyarapítom, 34 leszekdecemberben, első baba, ma, ha minden igaz, 9 hét + 6 naposak vagyunk.
Lányok, én már úgy nézek ki, mint egy 5 hónapos, szerintem roppant fúvódás inkább...
Van valakinek hasonló problémája?

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly, nekem csak az elején volt fúvódásom néha, és csak akkor, ha teleettem magam. Most már abszolút áttértem a sokszor kicsit kajálásra, és sokkal jobb.
Egyébként ez azért (is) van, mert a hormonok hatására ellazulnak az izmok, és ezzel együtt a belek is, így kevésbé tudják átmozgatni a kaját...
Szóval próbálkozz a kevés terheléshez, a nehéz kajákat kerüld, inkább a könnyű tejtermékek, gyümölcsök. A rostok is sokat segítenek (kivéve a felfújós gyümik: alma, körte, banán stb.).
Nekem ez vált be, de ez is biztos mindenkinél más.

Sok szerencsét. Kép
Vendég
 


Esztipeszti,

köszi a jótanácsokat. Egy baj van: pont ezeket a gyümiket nagyon szeretem...:-)
Sebaj, akkor marad a kevés kajcsi gyakran, és a léggömb-poci.

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!
Én eddig még nem írtam. Solymosy Rékának hívnak és 28 éves vagyok.
Most vagyunk 10 hetesek és 2 naposak. Azaz igazság, hogy én eddig túl sok kimamával nem beszélgettem és hát bizony Anyukám már elég régen járta ezt az utat, így ilyen apróságokban nem tud tanácsot adni.
Az elmúlt egy hétben elég rendesen megnőtt a hasam. Persze ezt most nem úgy kell érteni, hogy nem férek be az ajtón Kép, csak annyit, hogy láthatóan nagyobb lett (több mint felfújódás érzet). A könyvek azt írják, hogy ilyenkor még szó sem lehet ilyesmiről, de a Ti levelezésetek alapján nem ezt olvasom. Igaz a felfújódást írják, de én ezt határozottan többnek érzem. Szerintetek is lehetséges, hogy ez nem csak az?.

Igaz új vagyok, de a sex téma mindig fontos ilyenkor. Én is azt olvastam, hogy még kimondottan jót is tesz a babának is (érzelmileg) és a méhnek is (apró összehúzódások, amiktől nem kell megijedni) a sex. Persze abban is biztos vagyok, ha valaki nem kívánjak, akkor az is normális, mert ez minden embernél más, ahogy minanyian mások is vagyunk. Szóval csak annyit, hogy aki kívánja, tegye nyugodtan, mert mindenkinek jót tesz, aki pedig nem azzal sincs gond.
Réka
sréka
 
 


Lyly!
Talán az időjárás változást még nem érzik a babócák, viszont érzik a bennünk lévő feszültséget, amit ez a bolondos idő okozhat. A szurkálásokat és fájdogálásokat az első harmadban inkább a renyhült bélmozgásnak és a laza izomszöveteknek tulajdonítanám. Többedik terhességnél a megnyúlt, meglazult méhszalagok gyakran begörcsölhetnek egy hirtelen mozdulatra, sajnos elég gyakran előfordul nálam.

Era!
Én 10 hetesen voltam 4D UH-on, fantasztikus látvány már ilyen korai terhességnél is. A picurkák minden testrésze látható volt és sokkal fejlettebbnek tűntek, mint a könyvekben lévő 10 hetes magzatábrázolások. Megéri elmenni!

Bori

Bori

Kép
borkadorka
 
 


Sziasztok!

Ágiboszi, Cory: Szerintem sem valami megbízható az AFP, csak feleslegesen izgulunk ha nem jó az érték. Egyébként úgy tudom, hogy tőlünk nyugatabbra már nem is foglalkoznak vele.

Mindenkinek aki rosszul van: ELMÚLIK egyszer!
Sajnos van aki rosszabbul viseli, van akinek nincs is hányingere. Én is az előbbi csoporthoz tartozom. Vannak napok, amikor úgy tűnik, mintha múlna, aztán másnap megint rosszabb.
Nekem is az sokszor kevés hami vált be.

Próbáljátok ki a szárított gyümölcsöket, isteni, talán gumicukor helyett is jó. A Lehel csarnokban lehet kapni kilóra kimérve, van aszalt meggy, áfonya, ananász, barack, szilva, mangó... Nekem a mangó izlik legjobban.
Másrész sok vas van ezekben.

Tünde

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Bori, Réka! Sziasztok, üdv köztünk! Gyertek, amilyen gyakran csak tudtok!

NicikaKép Köszönöm a javítást, és már nagyon várjuk a beszámolót! Ment ám a drukkKép

Era! A 6-10 hét között idő nagyon megviselt engem, azóta viszont egyre jobb a közérzetem. Vannak még gyengébb napok, émelygek is néha, sőt vasárnap még hánytam is, de bizton állíthatom, egyre jobban vagyok! Bízom benne, hogy jövőhétre már ez a maradék is elmúlik! Nekem is az segít, ami Esztinek a felfúvódásban: többször kevesebbet enni! Kitartás Neked is!
4D-s UH-ra mi is készülünk, de mi csak a 17. hét környékére gondoltuk!

Ági! A lilypie.com-n vannak ezek az édi mérőszalagok, de ezt biztos, tudod. Én az aktuális állást (hogy mennyi idős a baba) képként lementem a számítógépre. Amikor ide írom a hozzászólásomat, a melléklet feltöltésére kattintva, ki tudod keresni a lementett képet (tallózás), és belinkelni. Ennyi. Remélem, érthetően írtam le! Ha mégsem, kérdezz bátran!

Hasszurka nekem is szokott lenni, ezt nagyon nem szeretemKép

Anita

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Tünde: igen, én is így tudom. Elméletben remek vagyok, hogy nem megbízható stb, de Zsomával mégis végigparáztam az egész terhességemet emiatt. A szülés után, mikor felmutatták, csak az arcát néztem, nem down-kóros-e. Nem kívánom senkinek.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Anita Kép

Köszi szépen, érthető voltKép hogy ez eddig nem jutott eszembe hogy képként mentsem le, nah mindegy, mindig tanul az emberjányaKép

Cory Kép
Nagyon megértelek, sokszor tök feleslegesen paráztatják az anyukákat és szegények egyáltalán nem élik meg felhőtlenül a terhességet, pedig nincs is rá ok. Az olyan rendelleneségeket meg amik láthatóak uh -án is lazán átsiklanak feletteKép Kép

Külföldön már simán anyavérből kiszürnek egy csomó problémát, kár hogy itthon ezt a vizsgálatot csak maszek uton tudja az ember igénybe venni, kemény pénzért... inkább ilyenre költenék a manik.. nah nem akarom megváltani a világot, mert ugy se tudom, csak leirtam...

BoriKép RékaKép üdv a pocakosok táborábanKépKép

Réka Kép
Szerintem tök alkati kérdés kinek mekkora a pocija és mennyi idős várandóság látszik meg rajta, ha valaki eleve egy vékony alkat és ha lenyel egy szem cserimagot és terhesnek nézik, annak már a 10 hetes babó simán meglátszikKép és nem csak a belek felfujódása játszik közre...
Szexet általában a dokik csak azoknak tiltják meg akik igazán veszélyeztett várandósok, amugy ahogy leirtad nyugodtan és ugye most igazán felhőtlenül lehet élvezni(no para hogy terhes lesz az ember esetlegKépKépKép)

Bori Kép
Szépen összehoznátok a dátumi triót Kép Nálunk a fiam és az apja kilencedikei, és manót is kilencedikére várjukKép Mennek a drukkok hogy minden rendben legyen. Két kislány után fiúkat szeretnétek? vagy maradtok a bevált lány oldalnálKép
Nekünk a szomszédunk járt ugy hogy volt két lánya, gondolták megprobálják harmadszorra is, hátha jön egy fiu a családba, ikerterhesség lett, és természetesen két lány született KépKép ötödiket nem probálták megKép Bár a volt magyartanárom forditott helyzetben bevállalta az ötödik babát is és sikerült végre egy kislány, a négy fiu melléKép

Tünde Kép
A száritott gyümikkel azért nem árt egy picit csinján bánni, mert baromi magas a cukor tartalmuk, sokkal több mint a friss gyümiké, bár tény és való egészségesebb mint a gumicukor Kép

Lányok a sok folyadékra is figyelni kell ám a többszöri étkezés mellett, az is segiti a szervezetet, nagyon jót tesz a gyümi tea, de a fekete teákat ajánlatos kerülni, a sok csersav miatt.

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Üdv, Bori és Réka!

Én egyik nap teljesen jól vagyok, másik napon pedig csak feküdni jó, fáj a hasam stb. Még szerncse, hogy ez nem minden napra jut ki.
Holnap reggel 6-kor kelek, 7-re megyek adokihoz UH-ra!Kép Drukoljatok, hogy minden rendben legyen, majd utána írok.

Ági!

Én holnap nem téglát, de majdnem: tüzifát fogok pakolni, persze, ha bírok. Kandallónk van és holnap de. hozzák a téli tüzelőnket.

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok Kismamik!!!Kép

Már a mensi elmaradása után 1 nappal olvastalak titeket, és nagyon jó érzés olvasni olyan dolgokról amit nem sok mindenkivel tudok megbeszélni. Remélem még befogadtok!!KépKépKép

A picurkámról: holnap lesz 13 hetes!
A születése várható időpontja: 2006.02.09.
Voltam 12 hetes UH, és a nyaki redővel minden rendben volt, hosszúságra pedig már 65,3mm-ek vagyunk. Kép
Az orvosom azt mondta nagyon úgy néz ki, hogy kisfiú!!Kép

Így utólag is gratulálok mindenkinek a babához/babákhozKép, és gyögyörű panaszmentes terhességet kívánok!Kép

Nekem a pocimról annyit, hogy kezdenek a nacik roppant szűkek lenni, cipzár félig lehúzva,Kép és nem találok normális kismamanadrágot. Ami maradt a nyári kollekciókból mind olyan nyanyásKép, és iszonyú fazonuk van.
Ti hol vettetek vagy néztetek ilyen cuccokat?

Pusz Alina
Vendég
 


Sziasztok!
Mindjárt felrobbanok, írtam egy csomót erre elszállt.

Üdv az újaknak! Olyan jó, hogy már ilyen sokan vagyunk. Kép

Tegnap nem voltam, mert annyira vacakul voltam, fájt a hasam. Nem bírom már ezt az időjárást.
Nicika neked is gratula a 12. héthez! Kép Mesélj mekkora a babó, minden okés?

Bori
akkor mi egyidősek vagyunk (mármint én is 33 vagyok)

Réka
Nekem is nagy a pocakom, a nadrágokat már nem bírom begombolni (pedig még nem is híztam). Én is olvastam, hogy a felfújódást emlegetik még ilyenkor, de szerintem ez már nem az. Bár nem vagyok egy nádszálkisasszony, de ez már akkor sem attól van, hanem határozottan a babó. Akárki akármit is mond.

4D uh: én készülök majd menni. Az előző gyereknél a 23. és a 32. héten voltam, de most gondolkodom rajta,hogy a 16. hét körül elmegyek, nem akarom átélni azt a frászt ami az előzőnél volt. Nekem sem volt jó az afp-m (0,7 volt mint Corynak) csak engem a Shöpf Méreibe küldtek genetikára. Hát azt az időszakot nem kívánom senkinek. Egyébként kiderült, hogy hamarabb vettek vért mint ahogy betöltöttem volna a 16. hetet, és ezért volt az egész rossz. Remélem most minden okés lesz.

Szilvi
12+1

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Hát legnagyobb csalódottságomra ma potyára mentem be UH-ra, ugyanis az orvos aki csinálta volna műtéten volt! Váratlan műtét volt, egy kismama begörcsölt és laparoszkópiát kellett nála csinálni, de még akkor nem tudták pontosan hogy kisműtét lesz, vagy nagy. Szóval inkább azt tanácsolták hogy ne várjak órákat, inkább holnap menjek vissza! Szóval holnap délre megyek! Remélem most már tényleg megcsinálják azt a fránya UH-ot!

KépKép
nicika
 
 


Lányok!
Köszönöm a szívélyes fogadtatást.

Ági!
Én nyilván fiúkat szeretnék, vagy legalább az egyik legyen fiú. A párom, amikor megtudta, hogy ikreket várun, az első reakciója: "Úristenem, mit kezdek én öt nővel!". Benne van a pakliban. Ami február 6-át illeti, nagy valószínűséggel korábban fogok szülni. Ugyebár az ikerszülések nagy része még a 36. hét előtt bekövetkezik, de én már megbeszéltem a babákkal, hogy kihúzzuk a 38. hétig, ja és spontán születnek majd.

Alina!
Bár én is új vagyok, de üdvözöllek.
Sajnos nekem is be kellett ruháznom pár nyári nadrágba, mert így két babával gyorsabban növekszik a hasam. A 2 in 1 kismamaboltra az interneten találtam rá. Nem tudom a pontos címét, de utánnanézek. Nagyon megtettszett a kínálata, ruhái egyáltalán nem nyanyásak, mind a szín-, fazon- és méretválaszték nagy, ráadásul nyárvégi kiárusítás (50%)is van.
Megtaláltam: www.2in1collection.hu

Bori

Bori

Kép
borkadorka
 
 


Mariannka! Az adatok amik a kistáblába kellenek: Város – Kor – Utolsó mensi – Szülés várható időpontja – Magzat kora – Hány baba van a pociban – Hányadik baba
A nagy táblába még megadhatod, hogy mióta próbálkoztatok a teherbeeséssel, Hol fogsz szülni, Ki az orvosod, mik az utolsó adataid a babáról (méret, egyebek, bármi), mikor lesz a köv. vizsgálat, vagy UH, illetve küldhetsz UH képet, fotót magatokról vagy pociról, vagy bármit amit meg akarsz osztani velünk!

Üdvözöllek Borkadorka! Érezd jól magad nálunk! Szorítok hogy minden rendben legyen a babókkal!

Lányok! Mindenkit betettem a táblába aki kérte! Remélem nem hibáztam el semmit! Ha mégis, akkor szóljatok!

Lyly! Nekem az elején iszonyatok haspuffadásaim voltak! A honlapomon láthatod is azt a bizonyos képet! Nekem nagyon fájt! De most már nincs ilyesmi panaszom!

Szia Sréka! Az én hasam is nőtt már! És nem a felfújódásról van szó! Már simán látni rajtam hogy kismama vagyok, pedig még csak most töltöttem be a 12. hetet! Mindenki más, rajtam már látni! Van aki a 16-20. hétig abszolót lapos! Gondolom kinek mennyi a hely a medencéjében! Bár ez lehet hogy hülyeség…

4D-s ultrahangra én a 19. héten készülök. Kipróbálom hogy milyen ez a Soproni UH készülék! Meg hát ez a többihez később olcsó! 8000Ft

Nekem nincsen hasszurka! Abszolút semmi bajom! Kopp-kopp-kopp! Remélem a Picurka is jól érzi magát odabent és minden rendben vele! Ha a megérzésem nem csal, talán nincsen baj!

Ritaa! Megy a drukk holnapra! És várjuk a beszámolót!

Alina! Irigyellek hogy már ilyen korán látták nálad hogy valószínűleg fiad fog születni! Gratula!

KépKép
nicika
 
 


Tyű Dorka! Nagyon szépek ezek a ruhák, de piszok drágák! Azt hiszem én ezt nem engedhetem meg magamnak! Kép

KépKép
nicika
 
 


Sziasztok!

Alina! Üdv a körünkben!
Úgy látszik itt csupa nagy hasú kismama jön össze:-) Rám is már csak a bővebb ruháim, nadrágjaim jönnek rám. Azt sem tudom mit vegyek fel holnap reggel, amikor a dokihoz megyek? Biztos hideg lesz még reggel.

Szilvi, Bori! Úgy látszik hozzánk 72-ekhez most (is) jön a gólyaKép
Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Nálunk is 72-eshez jön a gólya, a férjem ugyanis 72-es Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!!Kellemes pocakosodást!Kép

Én is belépek a "nagy hasúak" sorábaKép a felfújódásban tuti van valami, mert én estére úgy nézek ki mintha 5-6 hónapos lennék és nehéz is.Ilyenkor reggel szuper.Kép
Tegnap elég vacakul voltam szurkált egész nap, így pihengettem.Remélem nem lesz gond belőle, már nagyon várom a keddet,hogy a doki lásson.
Mi pedig a babát!!!

Nagyon örülök, hogy sokan vagyunk 3. babások és szaporodnak a iker babások isKép

Nicika úgy vártam a beszámolót..........ma szorítok összejöjjön végre!!Kép

Gyerekeim javulóban,remélem!!!

Szép napot sziasztok:Becsi
becsi
Iklad
 
 


Tiginek gratula a 15. héthez!

Trallalának és Lettymamának gratula a 13. héthez!

Illetve Esztipesztinek nagy-nagy gratula a betöltött 12. héthez!

Ja és mellékelem a mai táblát immáron 19 fővel és 22 babával! Kép
Kép

KépKép
nicika
 
 


Becsi! Ma már tuti össze kell hogy jöjjön az az UH! Ha nem akkor nagyon ki fogok akadni és nem fogom magam hagyni elzavarni! Meg hát én ugye vidékről buszozgatok be és a jegyem napi 600Ft. Ezt mind a babára is tudtam volna költeni! Kép

KépKép
nicika
 
 


Sziasztok mindenki! Már alig lehet követni, hogy hányan vagyunk! Tök jó! Kép
Épp azt néztem, hogy alig van első babás, és sokkal több a 2. vagy 3. babát várók tábora!

Én ma lettem 12 hetes, és Réka, simán lehet már, hogy nem a felfúvódástól nőtt meg a pocid! Nekem is kb. egy hete már reggel és este is ugyanakkora. Rám már csak három nadrágom jó, ezek mind lennadrágok, összehúzható derekuk van...Kép
A "nyarat" már ebben csinálom végig, de őszre venni kell már igazi kismama nadrágot! Kép

Nicika, hát akkor ma is drukk neked! Kép

Becsi, mi is kedden megyünk UH-ra!! Kép Mi is nagyon várjuk!
Vendég
 


Mi a nadrág kérdést illeti, rám még 3 nadrágom jön fel, de az egyiknél már ki kell gombolnom a felső gombot! Õszre már nekem is kell vennem legalább 1 vagy 2 kismamanacit!

Jaj bárcsak már 12 óra lenne! Úgy várom hogy láthassam Õt!

KépKép
nicika
 
 



KépKép
nicika
 
 


Nicika, veled érzek, de gondolj bele abba, hogy neked már csak pár óra, nekem viszont még napok vannak hátra, hogy láthassam a pici babámat!
Szóval neked sokkal jobb! Kép

Olyan jó látni a táblában, hogy mennyien vagyunk! Kép
Vendég
 


Nagyon jó ez a link! Kép
Vendég
 


Nekem is nagyon tetszik! És azt írja hogy a 13. héten a baba már elviekben hallóképes, bár valószínűlet az agya még nem elég fejlett hozzá.

KépKép
nicika
 
 


És már összehoztunk egy ovodányi gyereket! Ha egy helyen laknánk nagyjából azonos csoportba kerülnének! Kép

KépKép
nicika
 
 


Köszönöm az üdvözlést mindenkitől!!

RitaKép
Nekem is nagy probléma a reggeli öltözködés, főleg így munkába menet(sajna még dolgozomKép),ez a hideg meg rátesz még egy lapáttal, ugyanis az őszi-tavaszi gatyóim még szűkebbek, mert eléggé le voltam fogyva amikor vettem őket.Kép

BoriKép (bár én imádom a Borka becenevet)
Köszi a címet, ari vagy. Ezek tényleg jól néznek ki, csak legyen még választék a nyáriból!!Kép

NicikaKép
Nálam véletlen volt hogy látta a doki Picúr csomagjátKép, éppen terpeszállásban rúgkapált!Kép
Bár azt mondta, hogy a 16. heti UH-ra lesz biztos. De 90% hogy jól látta. Mindenesetre nekünk tök mindegy milyen nemű, mert több babát szeretnénk.

Felveszel 23. babának minket a szép kis tábládba?
adatok: Alina, Budapest, 26, 2005.05.11, 2006.02.09, 13. hét, 1baba és az első is

KöszönömKép
Vendég
 


Alina, ha tényleg igaz, akkor gratulálok a fiadhoz. Végülis szerintem annyira mindegy, és úgysem befolyásolhatjuk. Kép Csak minden rendben legyen! Kép
Budapesten merre laksz? Én XIII. kerület.
Hol fogsz szülni?
Vendég
 


Nicika!
Tényleg drágák azok a ruhák és ha nincs 50%-os kedvezmény, talán én is máshol veszek nadrágot. Sajnos Budapesten nem találtam olyan olcsóbb kismamanadrágot, ami nem esik le rólam.

Bekerülhetek én is a táblába? Az adataim: Bori, Budapest, 33, 2005.04.18, 2005.02.06, 14+2, ikrek, 3-4.

Lányok!
Ha nektek nagy a hasatok, akkor mit szóljak én? Mintha 6 hónapos terhes lennék és nem csak este a felfúvódás miatt nagy.

Lenne egy kérdésem: nincs problémátok az alvással, mármint aki hason alvó, tud még a hasán feküdni? A lányaimmal öt hónapig tudtam így aludni, de most már két hónap után oldalfekvésbe kényszerültem. Egyszerűen nem tudom magam kipihenni az oldalamon. Állandóan fáradt, aluszékony vagyok.

Becsi!
Nálad már biztos, hogy felszívódott az egyik baba? Mert a barátnőmnél is beindult az egyik felszívódása, de mégis megmaradt. Bár jóval kisebb a másik babónál, de az UH alapján ugyanolyan fejlettnek és egészségesnek tűnik. Nemsokára megszületnek.

Bori

Bori

Kép
borkadorka
 
 


De hiszen te akkor már a 14. hétben vagy!

Kép

KépKép
nicika
 
 


Sziasztok Kismamik!!!
Csatlakozhatok? Ahogy elnézem én vagyok a legfrissebb pocakos a magam 6+2 napommal, de áprilisra várjuk, az még tavasz ugye?
Örülök, hogy ilyen sokan vagytok itt, olyan nehéz néha, hogy az embernek fogalma sincs normális-e,amit érez és olyan jó lenne ha meg tudnám valakivel beszélni ezeket.
Puszi mindenkinek!
Bartika
6+2

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Bori kedvéért:
Kép

KépKép
nicika
 
 


Alina!
Szólíthatsz Borkának is. Én a Borkadorka felhasználónévre utaltam, hogy kényszerválasztás volt, mert a Bori, Borbála minden becézett formája már foglat és jobb ötlet híján a második lányom nevét csaptam az enyémhez.

Bori

Bori

Kép
borkadorka
 
 


Szia Bartika! Üdv itt! Tényleg te vagy itt most a legfiatalabb kismami, de hidd el hamarosan lesznek még újabbak is! Kép

KépKép
nicika
 
 


Nagyon szépen köszönöm Nicika. Úgy látom lesz még munkád, mer ismét újakat üdvözölhetünk.

Bori

Bori

Kép
borkadorka
 
 


Még a Május is tavasz, vagy nem?

KépKép
nicika
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: