Új privát üzeneted érkezett!

JUDY: Örülök, hogy minden oké a kis Izabellával, és a Te eredményeid is jók. A vizesedést pedig Te érzed, én sem hallgattam mindig a védőnőre. A lakás, amit belinkeltél, tényleg szépen meg lett csinálva, és bár kicsik a szobák, de legalább lenne mindenkinek egy saját kis kuckója. Sajnálom, hogy nem sikerül hitelt felvenni, az meg tényleg röhej, hogy hiába fizetitek már 4 éve a törlesztést, még mindig ugyanannyi a hitel. Kár, hogy kamatmentes hitelt nem adnak lakásvásárláshoz! De azért ez miatt ne fájjon a szíved, biztos lesz még olyan ház, lakás, ami tetszeni fog, és talán addigra jobb lesz az anyagi helyzetetek is. Férjed külföldi munkája intéződik már? A bilizést mi is ugyanúgy csináltuk, ahogy Te is leírtad. Pelust levettem, bugyi, nadrág helyette. Pár napig bepisiltek, kakiltak, de utána szóltak (ha néha későn is). Szerintem Barbinak is max. 1 hét, és szobatiszta lesz. Egyébként ő már a nyáron bilizett, nem? Pocakfotót nem mutatsz?
Vendég
 


Szasztok!

Gyabi: Ma mész kombira? Azért írhatnál, hogy hogy vagytok?

Judy: Jaja, ez így van, akinek van pénze, az most tök olcsón kéglihez jut, akinek nincs, az meg..... Bár most nálunk Szolnokon megint emelkednek az ingatlanárak, észhez tért a piac, azt mondják. De hitelhez attól még nehéz jutni.

Én úgy hallottam, csalánteát kismamák nem ihatnak, esetlen nagyon ritkán, pont azért mert vízhajtó és az ilyenkor kb. tilos. Vizesedésre a sószegény kaja és a sok folyadék a jó, nem?

Szupi, hogy minden rendben veletek!!! :-))

Bilizés: Mi újra kezdtük (Betsy, ahogy te tanácsoltad) Ééééés már a kaka is a bilibe megy! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Többnyire...De fontos állomás volt, hogy hajlandó volt bilibe engedni a kakát, mert eddig nagyon idegenkedett tőle a drágám.

Drukk hozzá, Judy! Kell hozzá egy csöpp kitartás, mert eleinte Réka is bekakált...az hagyján, hogy bepisilt, de a módszer nekünk nagyon bejött.

Betsy: A torták tök jó áron voltak sztem, nálunk az ilyesmi 7000 körül van. Az igaz, hogy nagyon finom, de akkoris. :?
jaimee1
 
 


Judy: Klassz ez a kéró, szépen fel van újítva. Hirtelen kevesellettem a 68 m2-et, de ahogy írja Betsy is, ha mindenkinek jut egy kis kuckó, akor teljesen jó! Mi ugyanennyi alapterületen élünk kb., de csak kettő darab szoba van.

Betsy: SZupik a vonalzóid! És laptető. Van fejlemény nálatok Hármaska ügyben? Fennáll még a május? Mert az ittvan a kapunban. :wink: nekem legalábbis nagyon úgy tűnik, hehe...

No jövök még, ha Réka alszik, most éppen elmélyülten rajzol, de így is csak csapongva tudok írni. :roll:

Heni: ???? :wink:
jaimee1
 
 

 
 

Kép

Ez pedig egy 30 hetes pocak. :) Nem tudom, mekkorának látszik, de naaaaagy....ahhoz képest, hogy még vagy 8 hét van hátra.... :shock:
jaimee1
 
 


Végre itt vagyok!

Köszönöm a kérdéseket, csütörtökön minden oké volt a dokinál, megcsinálta a rákszűrést, a genetikát stb...méretek jók, bár a kocsiban van a kiskönyv, így nem tudom pontosan leírni, nemét nem tudtuk meg, mondjuk nem is kérdeztünk rá... :oops:
Tegnap megvolt a vérvétel, 5 perc alatt letudtam az egész korházat!
Utána egész nap ülősarkot néztünk, mert a jelenleg nappaliként szolgáló helyiséget kellene úgy átrendezni, hogy ha apa nagyon nem tudna majd pihenni a kicsitől, meg esetleg Benike sem, akkor ők kijönnek ide aludni, de azért maradjon meg a nappali jellege, mert máshová nem tudok leültetni embereket. Árakat elnézve nem tudom mikor lesz rá keret.

Jaimee: nem semmi a pocak, nekem nem is tudom volt e ekkora...már annyira nem emlékszem.

Judy: jók lettek a szülinapos képek, na meg a teló is... :lol:

Na és hahiszitek-hanem...pocakkép, mert bár számomra hihetelen, de ekkora pocakom van...pedig a súlyom olyan mint Benivel, inkább minuszolok...

:roll: Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi: Mi ez a jel? :roll:
:lol: :lol: Szééééép!

Egyébként megnyugtatlak, azóta még nagyobb vagyok. :shock: :lol: :lol: :lol: Ma a DM-ben kaptam baba bónuszra jelentkezési lapot. Nem kértem, de kaptam. :lol: :lol:

No igen, mi egy szobában fogunk aludni négyen, az is érdekes lesz. Főleg, ha Ketteske hasfájós lesz esetleg....
jaimee1
 
 


Mi is így indulunk 4in1, de ha esetleg nem menne, akkor ne akkor kelljen kapkodni...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


sziasztok,

Gyabi,
Örülök, hogy minden ok veletek. Nagyon szép pocid van, én mindig irigykedek a vékony kismamikra. :lol: :lol: :lol:
Jaimee,
Tényleg szép a lakás, de végülis tök mindegy, mert hitelt nem kapunk. Erről most les is tettünk. Amúgy is , van hol laknunk. Majd talán pár év múlva tényleg rendeződik a helyzet, meg akkor már remélhetőleg én is dolgozni fogok. Akkor megpróbáljuk újra a lakáscserét. :lol: :lol: :lol:

Te pocid is csodaszép, csak pocak, semmi felesleg. :lol: :lol: :lol:
Betsy,
Melóval kapcsolatban egyenlőre várakozó ponton vagyunk. Várjuk, hogy szóljon a srác mehet-e ,kell-e ember most vagy nem. :oops: :oops: :oops:

Képzeljétek lányok, tegnap délelőtt minden bugyiba belepisilt, de délután már minden alkalommal ráült és belepisilt.

Egész nap nem volt rajta pelus, csak éjszakára.
Ma is jól megy, 2x csurgott be egy kicsit, de a másik fele már a biliben landolt. A többi pisilés a bilibe ment.

Igaz, még a kaki a bugyiba ment, de szerintem jól haladunk, ahhoz képest, hogy ez még csak a 2. nap volt. Szerintem 1-2 hét és szobatiszta lesz.

Persze az ágytisztaság más kérdés, majd később meglátom, hogy mennyire lesz száraz a pelusa alvás után és csak akkor kezdem el azt is. :lol: :lol: :lol:

Ja, és annyira örül, hogy bele tud pisilni, még tapsol is meg mondja magára, hogy "üdes". :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


JAIMEE: Gratula Rékának a bilibe „bogyózáshoz”. A pocakod szép formás továbbra is, de szerintem nem nőtt a 27. hét óta. Köszi a vonalzó dicséretet. Hármaskával kapcsolatban nem tudok mit mondani. Mostanában (apu betegsége óta )nem beszéltünk róla, de mindenképp szólok, ha indul a projekt.
GYABI: Szuper, hogy minden oké picúrral, kombinált eredménye mikorra várható? A pocakod látványosan nől, így pocak alapján kislányra tippelek! AFP-re van már időpont?
JUDY: Látod, mondtam én, hogy pár nap, és ráérez Barbi a bilire. Már a 4. napnál tartotok, most mi újság ezügyben? A délutáni alváshoz én a kezdetek óta nem adtam pelust, egyszerűen alvás előtt és után elmegy pisilni, és akkor tuti nem pisil be. Kinéztétek már, melyik oviba iratjátok Barbit? Nekünk a héten lesz a beiratkozás! Horgászni volt már idén Dani? Most már Petinek is kiváltottuk az engedélyt, szombat, vasárnap a jó időnek köszönhetően pecáztunk egy kicsit, szombaton 1 óra alatt 19 halacskát fogott Peti egyedül.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.03.30 06:59-kor.
Vendég
 


Betsy,
Nagyon jól haladunk, azóta sincs pelusunk, csak éjszakára, de pl ma reggel száraz volt a pelus.

Kb 2x folyik be a bugyiba 1 nap, szerintem ez jó arány. :lol: :lol: :lol:
Mondjuk, ha elmegyünk valahova, még nem merek pelus nélkül elindulni.
Este hisztizett, nem akar pelust felvenni, miután lefeküdt fél óra múlva fel is kelt, hogy pisilni kell, és húzta le a pelenkát.
Tényleg nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar ráérez az "ízére".lol: :lol: :lol:

A kaki volt nehéz szülés, azt valahogy csak ma merte a bilibe rakni, péntek óta tartogatta szegény. Sírt is és monda, hogy kaki nem bilibe, de aztán nagy nehezen rávettem, persze utána nagyon büszke volt. Szerintem most már ezzel sem lesz gond. :lol: :lol: :lol:

Nálunk Bazsi a pecás, és igen, most a hétvégén elkezdték a pecaszezont. :lol: :lol: :lol: Aminek nagyon örülök, így legalább nem egész hétvégén a gépen ül. Hétköznap tiltó listán van, ezért alig várják a péntek délutánt, és mind a két gyerek rohan mint az őrült, és veszekednek, hogy ki ül a gép elé. :oops: :oops: :oops: Szörnyű, hogy mennyire gép függőek a mai gyerekek, és a többi társuk is ilyen. Persze mi vagyunk a hibásak, kellett nekünk számítógépet venni. Azóta elfelejtettek játszani. Állandóan imádkoznom kell nekik, hogy eljöjjenek velem valahova a szabadba. :roll: :roll: :roll:
Szép fogása volt Petinek. :lol: :lol: Nagyon ügyes. :lol: :lol:

Ovit még nem tudjuk, de ha egyenlőre maradunk anyuéknál akkor valszeg ide a közeli oviba megy majd, kb 10 perc gyalog. :lol: :lol: :lol: Még nem néztük meg, de csak jövő szeptemberben tervezzük menni, majd év vége fele felugrunk egy kicsit látogatóba. Beiratkozás úgyis csak jövő tavasszal lesz.Bár ha jól tudom csak a nagy csoport kötelező, szóval nem vagyunk még elkésve. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Képek szenzációsak. :lol: :lol: :lol: Nagyon megnőttek a srácok. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Huh, de régen irtam már, pedig minden nap akartam, de valahogy csak a rohanás van, hétvégén meg apával voltunk kettesben... na, meg akkor is szombaton egész nap pakoltam össze a szekrényekben, spejzben, padláson, szelektáltam, mert ilyesmi nálam egész napos munka, igy ezt Niki mellett nem lehet csinálni semmiféleképpen!

Jaimee,
Neked is már rögtön akartam irni, hogy GRATULA A KISFIATOKHOZ, a 4d-s képek csodásak, és nekem is ahogy néztem őket rögtön az jutott eszembe, hogy mennyire hasonlit Rékára, teljesen olyan az orra, szája, és Réka ágyikója is szuper, tetszenek ezek a leeséstől védő ágyak. Réka benne alszik már?
És olvasom, hogy Réka is már szobatiszta, gratula hozzá!
Pocakod pedig szerintem nem nagy, pont annyit hiztál, amennyi a baba, legalábbis én úgy látom, nekem például százszor nagyobb volt (lehet, hogy azért tűnik mindenki annyira vékonynak)... na, de tényleg, vékony kismami vagy!

Gyabi,
Remélem már jobban vagy! Örülök, hogy minden ok a babával! A pocakod nagyon cuki, és tényleg hihetetlen, hogy ennyire egyértelmű az állapotod, ha minuszolsz! Talán, mert második terhesség, nem lehet, hogy előbb látszik?

Niki,
Altatással sehogyan sem állunk még mindig minden a régi, ha nem roszabb, most nagyon sok minden összejött, nincs erőm még ezzel is komolyabban foglalkozni...

Judy,
Jók a szülinapi képek, nagyon utólag is boldog szülinapot kivánok Bazsinak, és a telefon is csúcs!
Örülök, hogy Izi babával minden ok! Lakásról a képeket én is megnéztem, hát tényleg nagyon szép!
Leszoktatással hogy álltok már? Szerintem mire idejutok, már szobatiszta Barbika, ha már a második napon olyan ügyes volt, meg ahogy irtad, hogy tapsol, örül a sikerének, az inspirálja továbbra is, meg a kakival is igy lesz. Neked is mindjárt akartam irni, amikor olvastalak, hogy én is úgy vettem észre, hogy az válik be, hogy levenni a pelust, és nem tenni vissza! Azóta látom jól haladtok, már a kaki is betalált, nagyon ügyes Barbika!

Betsy,
Igen, gondolatban már elkezdtem készülődni, sőt egy-két kisebb dolgot már meg is vettem, hogy igy apránként menjen, mint gyertya, szalvéta, stb. Fotózásról még nem jutott semmi eszembe, az ötleted szép lenne, csak lehet, hogy apáék műhelyének egy kicsit extra, nemtudom, majd megkérdezem. Alvással meg mint irtam is, sehogyan sem állunk, de mindegy, majd ha lemegy ez a nagy hajsza, akkor talán, már gondolkozok a változtatásokon, de még tervezek!
A pecázós képek nagyon jók, és Petinek külön gratula a 19 halacskához 1 óra alatt, nagyon ügyes!

Apropó ágytisztaság, nyáron én is szeretném elkezdeni, de azt hogy? Gyerkőcöknél már éjjel sincs pelus nálatok? Nikinek néha száraz, néha vizes a pelusa éjjel, de ha majd szokik le, és mégis beszalad az ágyba, akkor ha esetleg nem kelne fel rá, nem fázik meg a veséje, meg amúgy is? Vagy csak akkor kezditek el, ha már valamennyi ideje folyamatosan száraz a pelus reggelre?
sirkici
 
 


Sirkici,
Én azt hiszem megvárom amíg huzamosabb ideig száraz lesz a pelusa reggelenként, csak utána kezdem elvonni tőle éjszaka. Pl ma reggel is és tegnap reggel is száraz volt. :roll: :roll: :roll: Még csodálkoztam is, pedig elalvás előtt még ivott egy kis teát. :lol: :lol:
Napközbeni alváshoz nem is adtam rá egyáltalán pelust, ahogy Betsy is írta előtte pisit, és kibírta. Olyan sokáig úgysem alszik.

Jól teszed, hogy nem egyszerre vásárolsz meg mindent, most már én is azt csinálom, hogy előtte hetekkel elkezdem a bevásárló körutat, így nem egyszerre kell kiadnom a sok píízt. :lol: :lol: :lol:

Elárasztalak benneteket egy kis képözönnel ha nem gond. :lol: :lol: :lol:

Gengszter Dani. :lol: :lol:
Kép

Buliba indulok. :lol: :lol: :lol:
Kép

Csipkerózsika ébredése. :lol: :lol: :lol:
Kép

A "Gépfüggő". :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

Tegnap esti ágyneműcsata, Bazsi alul rekedt. :lol: :lol: :lol:
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


omnia28 írta:Sziasztok!
Örülök, hogy megkerestetek:)
Sokat gondoltam rátok, de mire a visszaolvasgatással végeztem, már nem volt időm írni.
Én most mentem vissza dolgozni második félévtől, Úgyhogy Dóra bölcsis.
Röviden ennyit rólunk:)
Mi is szeretnénk már Dórinak egy kistesót, úgyhogy igyekszem majd gyakrabban benézni.

Puszi mindenkinek!


Na, rajtam nem múlott... :twisted:
Vendég
 


Judy,
nagyon pofák a képeke, gengszter Dani nagyon jó, de buliba indulós Barbika sem semmi, és ez az ágyneműcsata... hát, milyen jó, hogy eljátszanak, és még jön a negyedik tesó is! :lol: :lol:
4d-re tudod már a pontos dátumot, hogy mikor mentek? Lassan 30 hetes leszel?

Többiek???????????
sirkici
 
 


Sirkici,

Jövő hét szombaton megyünk 4D-re 11 órára.
Már nagyon várom. Kiváncsi vagyok hugi hasonlít-e Barbikára
Utána meg körülnézünk egy kicsit a Várban. :lol: :lol: :lol:

Dani még úgysem volt a fővárosban. Na persze ha el nem tévedek, azt sem tudom hol tudok parkolni, hogy ne hagyjam ott a gatyám. Majd még körül kell néznem. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Teszek fel pár képet, hétfőn készültek az egyik ismerős fényképésznél:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
sirkici
 
 


Sziasztok!

JUDY:
Szuperek a képek! Tényleg jól el vannak a gyerkőcök. Bár "gengszter Dani" képet raktál fel, de úgy tünik, hármuk közül Dani a legnyugodtabb, szófogadóbb, szorgalmasabb stb. Vagy rosszul látom? A gépfüggőség nálunk is jelentkezik sajnos, pedig Peti még csak 5 éves! Heti 1-2-szer szoktam engedni 1-1 órát, ő csak autós játékokkal szokott játszani. De tényleg jó, hogy végre itt a tavasz, mert a horgászat, a játszótér, motorozás, séta jobban vonza őt szerencsére. Attól, hogy nem megy Barbi oviba, nem kell őt beiratni? Nekünk úgy van kiírva, hogy aki 2011. május 31-ig betölti a 3-at, azoknak kell jelentkezni. 4D-re hova mentek?
SIRKICI: Nagyon szépek vagytok, helyes az anya-lánya kép. Niki huncut mosolya mit sem változott! Szokott egyáltalán komoly is lenni? Beszéd terén változás?
JAIMEE: Mi volt tegnap a dokinál?
GYABI: Sikerült kanapét venni?
Vendég
 


Bocsi, de rövid leszek..

Jelenleg hasmenéssel küszködöm 4 napja...ma Beni is rottyantott már 1x...adtam neki Smectát, azóta semmi, remélem, hogy csak a paradicsomos káposzta csapta át. Én 10-essével szedem a széntablettát, mostmár Smectázom én is, egész nap csak piritós, pedig annyi mindent ennék. Súlyom vészesen fogy! Doki szerint ha 2 nap nem múlik, menjek vissza.

Fix.b: kanapé még sehol, nem tudom mikor lesz rá keret.
Sirki: szuperek a képek!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Judy: majd dobj képeket, Dani pedig tényleg gengszter!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


MINDENKINEK KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!
sirkici
 
 


KELLEMES HÚSVÉTOT MINDENKINEK ÉS MÁRA ANNYI LOCSOLÓT, AMENNYI JÓL ESIK!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Hahó lányok, hol vagytok??????????????????

Kismamik??????????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hello!
Én lennék, vagyok, minden nap, de sehol senki... :cry:
sirkici
 
 


Sziasztok!

Szerintem a jó idő fogja kinyírni ezt a topicot is. :? De azért remélem, hogy nem!
Én is minden nap úton vagyok a gyerekekkel, egyszerűen nincs kedvem bent kuksolni, ha jó idő van.
Na, ma nincs az... :D

Judy: már 30. hetes vagy???
:shock:
Hihetetlen...
Mindjárt itt van a 4. lurkó.
Én néha kettővel nem bírok, neked meg dupla annyi gyerkőc van, nem lesz könnyű, bár a fiúk már nagyok.

Sirkici:

Mint mindíg Niki most is nagyon szép a képeken!
Szépek vagytok!
Én is minden nap felkukkantok egy kicsit, de tényleg alig irogatunk, Pedig nagyon jó ez a kis csapat!

Kép
Kép
sz.niki
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sz.niki 2010.04.14 10:57-kor.

Kép
Kép
sz.niki
 
 


sziasztok,

Gyors helyzetjelentés.
Ma jól elfáradtam. Voltunk 4D-n, a várban és a Csodák palotájában. Rengeteget sétáltunk, nem érzem a lábamat.

A lényeg, hogy Izi baba nagyon jól van,

Babócám fejjel lefele, "0" fokban érett a lepény, 1741g kis csöppségem, combcsont mérete alapján már 32 hetesnek felel meg. Amúgy minden mérete alapján 1 héttel idősebb. Magzatvíz átlagos. És tiszta apja. :lol: :lol:

És a képek.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Niki,
nagyon aranyosak a fiúk, hasonlitanak egymásra, és Alexnek milyen szép kék szemei vannak... :lol:

Judy,
végre, 4d-s képek, nagyon szépek, tényleg lehet még 30 hetesen is menni 4d-re, és annyira aranyos pofija van Izi babának, nagyon szép! :lol: A hasonlóságot én nem látom egyik gyerkőccel sem, mondjuk úgy értem, hogy pl Jaimee-nél egyértelműen láttam, hogy tiszta Réka a kisöcsi... :D
Barbika hogy áll a szobatisztasággal?

Betsy, Jaimee, Gyabi,?????????????????????????? Olik??? Te is azt irtad, hogy jönni fogsz!
sirkici
 
 


Sziasztok!

Ritkán babanetezem mostanság, már nagyon várandós vagyok. :lol: :lol:

De azért figyelek ám!

Judy:nagyon édes a leánykád! Nagyon jó képek készültek!

Sirki: Nálatok mindjárt szülinap!!! Ó, még emlékszem a szüléstörténetedre, szinte tegnap olvastam. Bár az is igaz, hogy a sajátom sem régen írtam. :D Csodaszépek a fotók, apa megint alkotott. :-)

Niki: nagyon helyesek a srácok és tényleg hasonlítanak!!!!

Betsy: Hogy vagytok? Apukád jobban van? Láttam, nyitva volt a blogod egy időszakban. Esetleg meghívó kapható? :oops: :oops: Ovis jelentkezés megvolt? Mi jövő héten nézünk szét két oviban is, hát egyiktől sem leszek elájulva, már látom, de azért nagyon kíváncsi leszek. Április végén pedig már le is adjuk a jelentkezéseket.

Mifelénk:

Már nehezen mozgok, kezdek nyűgös lenni, de jól vagyunk.
Megvettünk mindent, ami kell, lassan összepakolom a szülőszobás csomagom, kimosok minden babaruhát, plédeket, eztazt....Megy a nagy készülődés.

Eldőlt csemeténk neve is nagy nehezen, Zalánunk lesz. :-)

No ennyit röviden...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.04.11 18:44-kor.
jaimee1
 
 


Ja, Betsy: Ha lesz fejlemény szülés ügyben, küldök majd sms-t, ha nem bánod. :)
jaimee1
 
 


Jaimee,
:D ... ó, igen, én is emlékszem a tiédre, és éppen a héten jutott eszembe az enyém is. Niki szülinapjára készülődve automatikusan eszembe jut ezek szerint Zalán baba születése is, talán még akár egy napon is születhetnek, vagy majd a hétvégi partin fogok izgulni értetek is. Éppen akartam tőled kérdezni, hogy a csomagod készen áll-e már, de aztán láttam, hogy még van rá 2 heted... :wink: :lol: Izgulsz a szülés miatt? Réka hogy van? Mit vagy mennyit tud, hogy majd mi lesz? Egyébként a Zalán szép név! :lol:
sirkici
 
 


sziasztok,

Köszönöm szépen a dicséreteket Izi babára. Most hogy már láttam a pofikáját, egyre inkább szeretnék szülni és megpuszilgatni. :lol: :lol: :lol:

Ismételten nem bántam meg hogy a 30. hétig vártunk a 4D-vel. Ilyenkor már annyira kerek kis duci pofijuk van. :lol: :lol: :lol:

Jaimee,
Hát tudom mit érzel,én is ritkábban fórumozok,mert nagyon kényelmetlen az ülés. :oops: :oops:
Nagyon szép neve lesz öcsi babának. :lol: :lol:
Sirkici,
Hát igen, nemigen hasonlít egyik gyerekre sem. :lol: :lol: :lol: Remélem nem az ufó-k hozták. :lol: :lol: :lol:
Kiváncsi vagyok,hogy élőben milyen lesz. :lol: :lol:
És????Mit kap a nagy lány szülinapjára???
Betsy,
Én is neked sms-eznék,csak egyeztetnünk kellene a számainkat. :lol: :lol:
Niki,
Nagyon cukik a srácok,és hogy megnőt tmár Alex is. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Heni,
Veled mizu baba ügyben????? :lol: :lol:
Gyabi,
Veletek mi újság?????Már betöltötted a 16-ot,afp??????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Itt vagyok én is...

Sirki: utólag is boldog szülinapot!!!!!!

Judy: nagyon tuti a 4D-s kép, milyen szépen látszik az arca! :lol:

Jaimee: nagyon szép a név amit választottatok, nálunk is benne van az első 5-ben...

...ugyanis KISÖCSI VÁRHATÓ!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Pénteken voltam AFP-n, ha meglesz az eredmény , akkor kell ismét mennem a dokihoz.

Bandita épp verekedős és irigy korszakát éli, dehát csak túl leszü nk rajta valahogy!!!!
Ja és a NEM a válasz mindenre:
-szeretEd anyát-NEM
-kistesóval fogsz játszani-NEM
-eszel-NEM
-normális vagy-NEM!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


JAIMEE: Apukám már nincs köztünk :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Nagyon hirtelen történt, egyelőre még nem tudjuk elhinni, szeretnénk felébredni a rémálomból.. Majd írok privit valamikor, meg Judy Neked is..
Vendég
 


Sajnálom Betsy, tiszta szívemből...nagyon sok erőt kívánok az egész családodnak.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Betsy,
részvétem, neked és a családodnak is! Nagyon-nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry:
sirkici
 
 


Judy,
az biztos, hogy nem az ufo-k hozták, másfelől meg mondod, hogy az apukájára hasonlit! :lol: :lol:
Szülinapra még nemtudom mit fogunk venni, majd bemegyünk egy nagy játékboltba, és amit meglátunk, jónak, neki valónak találunk, meg lesz is rá keret, azt megvesszük!
Látom ma mész genetikai uh-ra! Utána gyerek a hirekkel!

Gyabi,
először is nagyon szépen köszönöm! :D
Gratulálok a kisöcsihez! :D És ez biztos? De nem voltatok még 4d-n, ugye? Vagy lehet, hogy lemaradtam... :oops:
Terhességet hogy viseled? Főleg a sok kinti programot?
Bandita mostanában kezdte el mondani a NEM-et? Mert akkor szerencsések vagytok... más szavakat mond-e már? Niki még mindig NEM-ezik, éppen a napokban néztem, hogy 16 hónapos kora óta rendületlenül tart a nem korszakunk, már több, mint fél éve, lassan már (sőt már régóta) jó lenne, ha abbahagyná, mert már a falon vagyunk tőle. Eleinte, meg még anno, amikor más gyereke mondta, meg másnak még most is, annyira vicces, de nekem/nekünk már nagyon nem... :roll:
sirkici
 
 


Sirki: igen, biztos :lol: :lol: , mi is láttuk. 4D-re nem voltunk még, nem is tudom, hogy megyünk-e, még nem beszéltük. Hasfájásom már elmúlt, most az energiám van túltengésben, csak az agyamat kellene helyrerakni, hogy mit lehet és mit nem. Múlthéten gyümölcsfákat ültettem(ásó-kapa-lapát), majd öntözőrendszert fejlesztettem ki...a család szerint teljes agymenésem van!!!!
Bandita már nagyon sok mindent mond...pl.: a basszus, az kristály tisztán megy! :lol: :lol: :lol: :lol:
Verekedést a napokban befejezte, jelenleg toporzékolós hiszti van, de ha hangosan kinevetem, akkor abbahagyja!

Ja és mióta kiderült, hogy kisöcsi lesz, ezek a mondatok hangzanak el a beszélgetések 90%-ban:
-nem baj, majd a harmadik
-nem baj, az a lényeg, hogy egészséges legyen
-ebből már tuti nem lehet lány????
...miért gondolja mindenki, hogy nekünk nem felel meg 2 fiú???? :twisted:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Betsy: Írok privit! Most csak annyit, hogy megdöbbentem és végtelenül sajnálom.... :cry: Őszinte részvétem, sok erőt kívánok neked! Várom a leveled....

Kép
jaimee1
 
 


Gyabi: Nálunk a bakker a menő... :oops: :oops:

Áh, ez így megy....amikor Rékáról kiderült, hogy lány, akkor is mondták, hogy nem baj, majd legközelebb fiú lesz...:shock: :shock:

Most meg senki nem hitte el, hogy nekünk tényleg mindegy, 2 kiscsajnak is örültünk volna. Gratulálnak, hogy milyen szuper, lesz 1 lány, 1 fiú...ami persze igaz, de 2 lány ugyanolyan szuper lett volna. Ezt többnyire nem értik. Furcsák az emberek. :roll: :shock: :shock:

Judy: genetikai uhu????

Hétfőn kezdem az nst-ket, sokat fekszem, mert keményedek. Egyébként jól vagyunk.
jaimee1
 
 


Gyabi,
ó, tényleg, ez most a tele vagyok energiával korszak, de azért csak vigyázz magatokra!
Beszédben akkor már nagyon ügyes Bandita, úgy látszik, hogy szinte csak Niki nem akar elkezdeni beszélni, de végül is még egyenlőre annyira nem aggaszt, bár már kezd...

Jaimee,
már nst-kre fogsz járni, nem semmi, ez már biztos jele, hogy nemsokára megszületik a kisöcsi. Pihenj sokat! Esetleg egy pocakkép???
sirkici
 
 


sziasztok,

Betsy,
Részvétem. :oops: :oops: Nem találok szavakat. :oops: :oops:
Gyabi,
Gratula a kis pöcsösöhöz. :lol: :lol: Másokkal meg ne foglalkozz. Tök jó fiús anyukának lenni, azt a szerelmet amit egy anya a fiai iránt érez nem lehet szavakkal kifejezni. :lol: :lol: :lol:
Lányokkal más a helyzet. :lol: :lol: Barbikát is imádom, de amikor egy csaj megbámulja a fiaimat,hát azt a féltékenységet amit érzek el sem lehet mondani. Szerintem írtó rossz anyós leszek. :lol: :lol: :lol:
Jaimee,
Húúú...már NST. :shock: :shock: :shock: Jól elszaladt az időnk. :lol: :lol: :lol: Nemrég teszteltünk. :lol: :lol:
Sirki,
Most még könnyű az ajándékozás, de később már írtó nehéz, hogy mit vegyen az ember egy megtermett kölöknek. :lol: :lol: Mondjuk lányok lehet egyszerűbbek, majd kiderül. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Genetikai uh:
Baromi szerencsém volt,kapuban összefutottam a dokimmal,aki épp kávét vett, így kb 5 perc múlva szólított is.
Minden ok, Izi fejjel lefelé tolakodik, méhlepény nincs a méhszájon. 81-es BPD-je van és 59-es FL-je.31 hetesnek felel meg,magzatvíz átlagos és 1780 g.Most már csak meg kell várni,amíg szépen meghízik. :lol: :lol: :lol:

Ma voltam vérvételen is, kb másfél óra múlva szólítottak is. Azt hittem már bepisilek. Hétfőre lesz eredmény. :lol: :lol: :lol:

Mi meg hétfőn megyünk autót nézni,még a szülés előtt le akarjuk tudni. Sajna új autót nem tudunk venni, na meg a nagycsaládos kocsik baromi drágák,így maraduk egy használtban, aztán meglátjuk pár év múlva mennyire tudjuk becserélni.
Dobok egy képet róla. Én nagyon beleszerettem, mert olyan kis csúnyácska. :lol: :lol: :lol:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/fiat/mu ... sx-3678289

Van egy másik is, de ezen még gondolkodunk, mert sok lenne a járulékos költsége,mint súlyadó és kötelező biztosítás. :oops: :oops: :oops:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/seat/al ... es-2897643

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
igen, még egyszerű, azért is nem stresszelem most ezen magam, hogy később mi lesz, arra meg még ráérek, de valahol már előre félek az igényektől, főleg attól, hogy a közösség miatt lesznek igények...
Gratula a jó hirekhez, örülök nekik, mostmár tényleg csak meg kell várni, hogy meghizzon Izi babóca! :lol:
Néztem az autókat, nem vagyok nagy szakértő, de azt érdekesnek találtam, hogy nem is olyan nagy autók, és mennyi személy elfér bennük, tutik, mondjuk nekem is az első tetszik, de ez a ti döntésetek! :D
sirkici
 
 


Ja, és eszembe jutott, hogy ma van Klárika szülinapja, bár nemtudom Christell olvas-e bennünket, de azért ezúton szeretnék
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNNI Klárikának!
sirkici
 
 


Judy: nekem a Seat nagyon bejön. :-)
Hm....én Rékába is szerelemes vagyok. :lol: :lol: Mi lesz akkor egy kispasival???

Betsy: Nem tudom, olvasol e, sztem nem, de sokat gondolok rátok....

Klárikának boldog szülinapot!

TEszek majd pocakfotót, ha lesz friss! :-)

Szép hétvégét mindenkinek!
jaimee1
 
 


Sziasztok,

KLÁRIKÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Betsy!
Nagyon sajnálom, és sok erőt és kitartást kívánok.

Lányok!
Köszönjük a jó kívánságokat. Olvaslak titeket, de mire írnék, Klárika rend szerint felébred. Ha ébren van, nem kapcsolhatom be a gépet, mert ő akar a youtube-n zenét hallgatni. Egyedül kezeli az egeret, és kattintgat a neki teszőre. Hihetetlen. :lol:
Olyan gyorsan megnőtt.

Sajnos ezek után még kevesebb időm lesz, mert visszamegyek dolgozni. Kell a gyes kiegészítés. :? Az a jó, hogy kötetlen munkaidőben tudok dolgozni, de sajnos sokszor itt kell hagynom Klárikát apára, mamára stb. Ez neki is nagyon rossz lesz, de nekem is. :? De tudjátok, a muszály nagy úr. Sajnos.

Nálunk egyébként minden rendben, kivéve a régi nótát. (kaksi ügy) De ezt már lassan megszokjuk. Múlt héten beiratkoztunk az oviba is. Nem tudom miért kell ilyen korán, de ez van. Sajnos vegyes csoportba fog járni, aminek én nem nagyon örülök, de sajnos változtatni nem tudok rajta.

Lányok!
Van valakinek valamilyen tapasztalata a vegyes csoporttal? Jó? Vagy rossz?

Csak csodálkozom, hogy eljár az idő, és a kismamik is mindjárt szülnek. De jó. Kicsit irigykedem. De ha minden a tervek szerint alakul akkor bő 1 év mulva én is babázhatok.

Megyek. Nem ígérem hogy sűrűbben jövök, inkább próbálom betartani. :wink:

Mindenkit puszilunk! Sziasztok!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


sziasztok,

Christell,
De jó, hogy jelentkeztél,már nagyon régen voltál.
Klárika nagyon édes, megkuksiztam az iwiw-es képeket. :lol: :lol: :lol:
Örülök,hogy sikerül dolgoznod egy kicsit a gyes mellett, de ahogy hallom nem sokat kell váni ketteskére. :lol: :lol: Te már lehet tudsz is valamit???? :wink: :wink: :wink: :wink:
Többiek????Már megint elbújtatok. :lol: :lol:

Rólunk:

Voltam védőnőnél hétfőn. Egy grammot sem híztam, sőt még fogytam is. 6 kg az eddigi hízás, azt mondta nagyon ügyes vagyok. Vérképem vizeletem még mindig jó, kivéve a hemoglobinom, az már határ alatt van, így elkezdtem a vasat. Vérnyomásom is tökéletes. :lol: :lol: :lol:

Persze azért már megint van egy kis izgalom. Pozitív lett a szerológiám, ellenanyagot termel a szervezetem. Mondjuk ez várható volt,mert az amnionál kaptam anti-D-t,mert negatív vércsoportú vagyok. A dr-nő a véradóban mondta,hogy rá kellett volna írni a beutalómra hogy amnio miatt kaptam szurit,mert akkor ők is máshogy álltak volna hozzá. Ez az anti-D még egy darabig ott is lesz a véremben és ugye bekerül Izi baba vérébe is, de nincs vele teendő, csak max jobban besárgul a baba,legrosszabb esetben vércserét kap,de remélem erre ne kerül sor. :oops: :oops: :oops:

Ja, és 99,9%, hogy császárom lesz a 38. ,de legkésőbb a 39. héten, hacsak nem indul be előbb.Mindezt az előzmények miatt. (méhszájplasztika, 2évvel ezelőtti császár,kemény zárt méhszáj és most az ellenanyag.)Nem akarnak sokat várni már.

Hát remélem szegény kislánykám egészségesen jön majd a világra. Ennyi megpróbáltatás után asszem sosem engedem kis a markomból ezt a gyereket. :roll: :roll: :roll: :roll:

Voltunk autót is venni. Hitelünket befogadták, úgy néz ki, hogy kedden el is hozhatjuk. Végül is a fiat multiplánál maradtunk, mert jó széles autó(kicsit ijesztő is volt beleülni a suzu után), na meg van még egy jó nagy csomagtartója is.
Most már csak majd fizetni kell. Asszem gatyaszíj még szorosabb lesz mostantól. :lol: :lol: :lol: :lol:
(vagy lehet majd a tütüt esszük meg pár hónap múlva. :lol: :lol: )

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: szuper a 6 kg és hogy meglesz a tütü!!!!!! :lol:

Jelentem ma voltam dokinál, 18 hetes genetikán...
Hát... az AFP értékem 0,79 :roll: , és a méretekkel is le vagyunk maradva, így a doki szerint nem vagyok 18 hetes csak 17, így akkor rosszkor vették le a 16 hetes vért...így megyek holnap és újra leveszik. Csak nem értem, hogy minek, amikor a gép szerint már 17 hetes vagyok, így tuti nem lesz jó eredmény most sem.
Nem tudom, hogy ez a 0,01 olyan vészesen nagy értékeltérés???????? ( 0,8-2,5 ):roll: :roll:

Kép
Kép
gyablonka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: