Új privát üzeneted érkezett!

Igen, de ALgopirint, Quarelint is. Nekem rengeteget fájt a fejem terhesen és szedtem.
Vendég
 


Dancsi,
Nem tudom, mennyi volt a zacsi, egyébként darabra is adnak és nem drágább, mint ha 1 csomaggal veszel. Kérdezd meg a Vasas Patikát telefonon. A számuk: 426-585

Karmen,
Mi is szúratni akartuk a fülét, de azt mondták, hogy olyat már nem lehet. Csak lőnek. Ezt a kettesben mondták, lehet, hogy rontotta volna a forgalmukat.
Hol szúrnak fület? Nekünk is olyan fülbevalónk van, ami kapcsos. Tudsz adni valami címet?
Meg azért is akartunk szúratni, h ne legyen olyan nagy lyuk a fülében.
Eszter nem sok főzeléket eszik, max 5 kanállal. De a végén már forgolódik, sokszor utol sem érem :-) Ezen akadt ki a mi dokink is, mire azt mondta, adjam neki NAGYLYUKÚ CUMISÜVEGBŐL. Basszus. A gyerek nem is tudja mi a cumisüveg. Hát hogy mondhat ilyet egy orvos???
Ti mit szerettek a legjobban? Főzelék, gyümi ilyenek.
A www.babaszoba.hu - itt sok recept van, innen szedtem a borsót is.
Amúgy ma megevett fél banánt, meg fél almát és utána nem kért cicit.
Úgy látom, sorstársak vagyunk a kanállal etetésben. Amúgy a folyósabb húsos bébiételt is szívesebben issza, mint kanalazza. Muris egy nő az én Eszterem :-)

Enikő,
nekem is Algopyrint mondott a doki. A Panadollal vigyázz, olvasd el az apró betűs részt is. Nekem egy idős gyermekorvos hívta fel a figyelmemet, hogy a gyereknek is jobb az Amidozopheum (nem tom, így kell leírni-e?) fájdalomcsillapító, azóta nem adok neki Panadolt.
De kinek a pap, kinek a papné, te tudod.

Mi a tapasztalatotok amúgy a fülbelövésről?
Sokat nyűglődik utána?
Meddig sír a Pici?

Sziasztok!
Krisztina

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Én is a koccanásból vettem észre a fogát. A kanál koccant.
Hihetetlen élmény, ugráltam összevissza, a Lányom meg csak nézett ;-)

Kép

Kép
eszteranyu
 
 

 
 

Halli!
Enikő! Nekem a múltkor iszonyatosan fájt a fejem, és felhívtam a szülőszobát, h mit szabad, azt mondták kizárólag a panadolt. Szülés utáni fájdalomcsillapításra is ezt adják. Ez nem megy át a tejbe, algopirint pl nem szabad.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Ahány doki, annyi szokás :-(
És akkor legyél okos...

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Hát szerencsénk van a foggal mert nagyon féltem lesz höemelkedés, meg nyüglödés. Egyik sem volt. Söt, nyáladzás sem.Kép

Krisztina! Eszti nem akar többet enni, Orsi viszont enne még, csak nem kapKép Tejcsit igyonKép
Föleg tejberizs almával-barackkal amit adok, néha krumplifözelék meg 1x volt már répa is.
Tesom a klinikán szuratta mindig a gyerekek fülét, ott vannak növérek akik elvállalják. Én a gyerekorvos asszisztensét kérdeztem meg, mert ki volt irva lehet ilyet kérni. Mátyás térre visszük.

Enikö! Nekem kellett terhesen Panadolt szednem.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Krisztina: Boginak 6 hetesen a klinikán lőtték a fülébe a fülbevalót. Állítólag amikor olyan picike a baba, akkor még nincsenek úgy idegek a kis fülébe és nem fáj neki! Ezért is szerettem volna minél gyorsabban túlesni rajta. Bogi akkor sírt amikor lefogtam a kis fejét, sztem azért, mert lefogtam. A gép egyet kattant, de nem volt vészes. Egyébként csak az egyik fülecskénél sírt. A másiknál már nem. A hátulján műanyag bizgera volt, hogy ne nyomja a füle mögötti részt! Nem vérzett egyáltalán. 5 perc alatt túlestünk rajta bejelöléssel együtt.Ha megint lányom lesz, megint oda viszem fület lövetni és szintén a 6 hetes kontrollkor!

Köszi a fejfájás infókat, nem tudok eligazodni. A Sas patikába a gyógyszerész csaj azt mondta, hogy csak és kizárólag Panadol szedhető terhesen. De másik topikokon pocakos lányoknak, meg Algopirintól kezdve Aszpirinen át, mindent.... Hát én nem tudom. Jó lenne ha eldöntenék az orvosok,gyógyszerészek, hogy mi is az ami nem árt a babának!

OFF
Láttátok a vizipóló meccset?? frenetikus volt KépKép Nagyon szurkoltamKép Ma vége az olimpiának, elvonási tüneteim lesznek...Kép
ON

No megyek tévézniKép
Puszika
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő,
nekem is mindenki más mást mondott és sokáig nem mertem semmit beszedni, ami egyszer nagyon durva fejfájásban végződött. Na, akkor a nőgyógyászom jól letolt, és azt mondta, hogy 1-1 szem nyugodtan bevehető. Nem naponta, de néhanapján lehet.

Angi,
megkérdeznéd, hogy anyukád boltjában van-e ilyen rongyi? Piros kellene, és az ára is. A babaszobán találtam 1900 pénzért, nem tudom megvegyem-e. Jozsó "rongyos" baba, én is ilyen voltam.
Köszi.

http://www.babaszoba.hu/services/smallad?cid=5;t=2

minden ami puha, azt tömi befelé, az apja ingjét is

Kép
Vendég
 


Dancsi: Mondtam én, hogy Rád hasonlít Jozsó!Kép Csupa Te vagy!Kép Nagyon szépek apával képenKép Ez babatornáztató amit "töm" befele? Sztem 1900ért nem sok!!!!!
Puszó
E

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Nem találom a linketKép
De vannak rongybabák a boltban.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Nagyon édes ez a képKép))

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a szülinapi jókívánságokat!Kép
Két turnusban jöttek a vendégek, pénteken is, és szombaton is szülinapoztunk. A tortáim is nagyon jól sikerültek (szerencsére nem csak finomak voltak, hanem jól is néztek ki). Rengeteget sütöttem-főztem, de megérte a fáradtságot!

Ági!
Megnéztem a képeket, tényleg gyönyörű hely Prága! És látszik mennyi turista van! Kristóf tündéri a képeken!Kép

Dancsi!
Nálunk Bálint a "rongyos" baba. Szinte születése óta van egy rongya, azt gyürkész, a szájába veszi, azzal alszik. Én egy géz (lehet hogy nem az) v. valami hasonló puha anyagú kendőt találtam neki itthon, és azt adtam oda, mert láttam rajta, hogy imád morzsolni minden ruhát, v. bármit ami csak a kezébe kerül (törölköző, fürdőlepedő stb.)

Sziasztok: Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 


Sziasztok,
Karmen,
okoskodni nem akarok távol álljon tőlem, de attól nem fog előbb leszokni Orsi a szopiról, ha több főzeléket adsz neki. Én mindig annyit adtam Gábornak, amennyit szeretett volna, voltak időszakai mikor kevesebbet evett, volt mikor habzsolt, 27 hónapos koráig szopizott (20 hónapos korától a tetejébe bölcsis volt...Kép )

Még egy példa: a gyermekem 32 hónapos 26-os a lába. Nem egy kis méretű, de ami szandált, cipőt már kinőtt...Most azért vannak itt-ott jó áron.
Dr. Leo cípőt én a Tescoban lévő gyógynövényesnél láttam, ahol Scholl cipők is vannak. De a Brendonban is elképzelhető.

Ági,
azok a fogacskák, amikkel rág majd Kristóf, majd csak később bújnak ki.Kép Jóval később.

Edit,
látom óvónő vagy. Néhány mondatban, ha van időd leírnád a szakmai tapasztalataidat a szegedi óvodákról. Már ha van. Jöhet priviben is. Köszönöm szépen előre is.

Dancsi,
hidd el, azért nem apad ám olyan gyorsan hipp-hopp a tej, főleg, ha ennyi van.Kép Kiönteni, pedig, ha nem muszáj, azért mégsem kellene, hátha oda lehet adni vkinek, majd, annak idején.

Kellemes hetet mindenkinek:
ági

Kép
Ágci
 
 


Enikő,
amit töm befelé, az az apja ingje. Kép Kép Kép

Ágci,
a kiöntést úgy gondoltam, hogy ha már a fagytitej szavatossága lejár. AMúgy megint becsomósodott reggelre, de Jozsó kiszívta. Igaz, keltenem kellett 7-kor, mert aludt, én pedig nem bírtam tovább. Mindig ugyanott csomósodik be, van valami ötleted mi csináljak?

ANgi,
a rongyi a játékok/kínálat/rongyi. De azt hiszem, megrendelem. Tényleg tetszik, és Jozsó mindig pelit kajál, annak meg nem örülök, mert szöszöl.
Vendég
 


Sziasztok

Nagyon pörögtök lányok, nem néztem be pár napig és azt se tudom hol tartottam. Jo kis össze szokott a társaság, ide biztos még be lehet kerülni? :-)

De arra még emlékszek kérdeztétek hogy élünk igy hogy apánk mindig máshol játszik. Szoval ez ugy van hogy mi 5 évet éltünk görögországba kettecskén és amikor megtudtuk hogy jön Bori akkor ugy döntöttünk hogy ideje lenne normálisan élni és haza kellene jönni, és ekkor kapora jött egy ajánlat szegedröl (vizilabda csapat) és tavaly novemberebe haza jöttünk.ennyi rövöden a történet.
Kértétek hogy mondjak Borirol is többet.
2004 Március 30.-án született a János korházba, éjjel 3-kor ébredtem 6-ra mentem be a korházba és 11ora 2 perckor lett meg. Élmény volt a szülés apával, aki szegedröl 50perc alatt ért fel (REKORD :-) ). Szoval Ma BORI 5 honapos. 8600gr egy hete kap kis gyümit de a szopi az a kedvence. négykézláb hintázik forog mindenfele. És 2 hetes kora ota alszik 8-tol reggel 7-ig. Hát ennyit és probálok bekapcsolodni.
Szoktatok talit csinálni??

sziasztok
Viki
boribaba
 
 


Anita, koszi szepen, tenyleg szep volt Praga. A gyerekek is elveztek a szulinapi bulit?

Agi, akkor a felso fogak tok feleslegesek ragas szempontjabol? Azert csak jobban osszeapritjak a husit 6 foggal, mint 2-vel.

Viki, termeszetesen be lehet meg kerulni.Kép Ez nem egy zart kor. Kép Szokott lenni tali, jo lenne meg egy, amig ilyen jo ido van. Amugy nagyon szep parameterei vannak a kislanyodnak, es ezek szerint az alvokajaval sincs gond. Kép

Dancsi, nagyon aranyos Joci baba. Tudod, hogy vannak olyan kabalak, aminek a teste rongy? Szerintem azt is szeretne a kisfiad.

Voltunk ma szemeszeten, es minden rendben. Persze alig tudtak megnezni Kristof szemet, mert allandoan razta a fejet, hogy nem, ot hagyjak mar beken. A rossz hir, hogy a rovidlatosag 100%-osan oroklodik. Csak ido kerdese mikor kap szemuveget Kristof. Jo lenne, ha minel kesobb kellene, mert ha mar 3 evesen kap, akkor 7-es dioptriaig meg sem all. Kép

Agi
agi77
 
 


Felhívtam az LLL-t a mellgyuszik miatt. AZt tanácsolták, hogy

1) keljek fel órára hajnali 2 körül és fejjem le a rossz mellemet vagy
2) keltesem fel Jozsót szopizni (brrr, ezt nem)
3) aludjak vele egy ágyban és akkor valszeg magától fog felkelni, mert érzi a Mama közelségét, na ehhez sem szoktatom.

Örülök, hogy elalszik a saját ágyában és durmol éjjel, dehogy keltem fel. SZóval marad a hajnali fejés. Kép Kép Kép
Meg javasolt egy tenyésztést is.
Vendég
 


Ági! hát én ezt nem hiszem mert tesomnak sas szeme van nekem meg gyerekkorom óta rossz a szemem. Volt mütét de a bal szemem az évek alatt picit megint romlott, igaz most még szemüveg nélkül sem zavaró csak vezetésnél.

Dancsi! valamelyuj éjjel nekem is megint bedurrant a cicim most másutt mint a multkor nem birtam aludni, ráfeküdni. Én is szaladtam fejni és most is megusztam ennyivel.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Ilyen még nem történtKép(

Képzeljétek, intézkedtünk délelőtt, és Anyutól a boltból indultunk haza, mikor is Tata kezében elkezdtett sírni Virág. Gondoltam szomjas. MEgitattuk volna, de nem kellett neki semmi. Csak sírt, mind1 kinél, nagyon ki se látott a szemén, annyira... A kocsiba beültünk tovább sírt, gondoltam majd elalszik az úton, ház nemKép(. Apukám vigasztalta egész úton (szegény tökre magába roskadt, h nem tudott segíteni VIrágon), és fájdalmasan, többször felsikítva sírt. Felvettük Apját, a kezébe vette, és hol aludt egy szemet, hol felordított és zokogottKép(((. Megszakadt aszívünk. Felhoztruk, és a nagy ágyon álomba simogattuk, addigra annyira kimerült volt, h 1órája mozdulatlan alszik.

És B. látni vélte alul az egyik szemfogat, mintha az akarna áttörniKép. ANnyira haragszom ezekre a nyüves fogakra, h ennyire megkínozzák a kicsimet. És a rágók még hol vannak... 8metszőnk van kint, most jönnek a szemfogak, és a rágók, ugye? Ha minddel így járunk, lelkibeteg lesz a gyerekem, meg mi isKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Karmen, mar mit nem hiszel? Kicsit utana fogok nezni ennek a rovidlatosagnak. Meg az a furcsa, hogy ki kell deritenunk, hogy valamelyik unokateso, es a szeles csaladi korben barki szemuveges-e.

Dancsi, amikor Kristof atalaudta az ejszakat, en is felkeltem 2-korul fejni. Na nem azert, mert nem volt mas dolgom, hanem mert majd szet durrantam.

Agi
agi77
 
 


Viki! Nem semmi méretei vannak a babádnakKép. Gratula, hogy ilyen jó kislányotok van!

Ági! Örülök, hogy Kristóf szeme rendben. De mit jelent amit mondasz? Nem értem.
Most minél előbb jó szemüveget kapnia, vagy minél később? (jöhet mélben is)

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok!

Megvolt az első délelőttünk a bölcsiben!Kép
És nagyon jól sikerült.Kép
Busszal járunk, majd kb. 10 perc séta. Szépen eljátszott a "babákkal". Tízóraira nem evett egy falatot sem (kopasz barack volt), utána kimentünk az udvarra jáccani. Hát én szépen beszélgethettem a padon ülve a többi "szoktatós" szülővel (akik közül egy a volt szomszédunk), Lottika meg játszott ezerrel. Homokozott, képeskönyvet nézegetett, csúszdázott. 11 után mondta, hogy "ebédeljünk, éhes vagyok". Tényleg az lehetett, megevett 2 nagy tányér zöldbabfőzeléket, töltött tojással. Utána meg alig akart hazajönni.Kép

Hóember a jele, ez rajta van a törülközőjén, kiságyán, szekrényén.

Egyszóval klassz volt a bölcsi, remélem ez így is marad.

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Melinda! Ez remekKép. Gratula!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok!
Csak jelentkezem, hogy mi is élünk még. Kép
Lilinek oviba, Jankának meg bölcsibe szoktatás van, én meg kivagyok. Kép Remélem, gyorsan túl leszünk a nehezén.
Ildianyu
ildianyu
 
 


Dancsi: Szoktunk Szegeden járni, talizhatnánk! A kígyó patikában van egy csomó Aventes cucc. Kedden, szerdán benn járunk!

Angi: Szegény Virág...Kép

Melinda: De ügyi Lotti!

Gabi3
inecsg
 
 


Gabi,
ez a hét nem nagyon jó, holnap megyünk csípőszűrésre, meg vérvételre, Jozsó ki lesz kattanva tuti.

Szerdán meg jön egy barátnőm. Jövő hét? Merre jártok benn?

Angi,
Szegény pici Virág!!! Jobbulást Nektek, a fogmanókat pedig rúgd fenékbe!
Vendég
 


Angi: Kép Jobbulást Virágnak. Szegénykém, ha minden fogácskával így megszenved....KépKép

Dancsi: Jobban van a cicid? Éjjel kelsz fejni? Nem irigyellek, én is csináltam, utáltam, többet nem fogom! Mondjuk én nem gyulladás miatt fejtem, hanem a gyereknek lefagyasztani. Többet ilyen hülyeséget nem csinálok!Széttrancsírozódott a cicim és még csak meg sem itta a Bogi, a lefolyóban végezte az összes lefejt tejcsi.Kép Ezért én többet nem vágom tönkre magam.

Este jöttök a Klauzál meg a Szécsényi térre? Jönnek a szegedi olimpikonok és lesz tüzijáték meg utcabálKép A Bogi már nagyon rá van indulva a tüzijátékra Kép Ja és Charlie koncert lesz! Tessék eljönni kérem, nem otthon ülni folyton!!!Kép

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


ENikő,

helyzet változatlan, fáj, mindig becsomósodik.Kép

Én nem jószántamból fogok kelni fejni, de hátha ez segít. Olyan nagyon elegem van.
Vendég
 


Sziasztok!
Csak beköszönök, mert Tomika a kezemben nyűglődik. Péntek óta rossz volt az internetünk, azért vesztem el. Ma nem lesz időm vissaolvasni, mert nagy örömünkre jön egy rokon hozzánk aludni.
Amúgy jól vagyunk, Tomika pénteken volt 6 hónapos.Nagyon szereti a barackot.
Remélem, holnap már nem zavar senki, Tomika is időben elalszik, és tudok jönni.
Üdv mindenkinek!
Tünde+Tomika

Itt egy "jóllakott" kép Tomikáról:
Kép
ptünde
 
 


Jaj, Lányok, megint lázas vagyok, a mellem bedurranva, megyünk be a klinikára, csak várom a szüleimet, mert a férjem dolgozik és nem tud hazajönni. ANnire, de annyira elegem van.
Vendég
 


Dancsi: Na neeee, már megint? Figy ez nem normális, hogy ilyen gyakran van mellgyuszid. Senki sem tud rajtad segíteni?? Nagyon gyorsan gyógyulj meg!!!

Tündi: Tomika nagyon édesKép

Rakok fel egy képet a szegedi olimpikonokról. A képet ma este készítettem a Szécsényi téren. Tudom, hogy off, de muszáj felraknomKép

Kép

Pusz
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Ági! azt hogy a rövidlátás öröklödik 100%-osan. irtam miért gondolom másképpen.

Angi! tesom engem is azzal vigasztalt most hogy nem vettük észre a fogat hogy majd a hátsó rágofogaknál megtudom mi is az a fogzás. Szegény Virág, adtok neki valamit a fogzásra?

Enikö! Na legalább most megtudtam mi volt a tüzijaték, a kutya ugatta nagyon, nem értettem mi a fenét ünnepelnek már megint. Erre nem gondoltam. Hü ilyen sok szegedi volt ott? Nem vagyok egy sportbarát, mondhatni fogalmam sincs ezekről.

Melinda! Ügyes Lotti, remélem a többi nap is ilyen lesz.

Tesom mondta hogy ö is bölcsibe adja a lányt a suli miatt, de állitolag elég kevés a nyitott bölcsi Szegeden. Van infotok melyek ezek?

Dancsi! Szegény, te aztán tényleg nagyon megszenveded. Nem tudom hogyan lehet igy kihuzni a min. 6 hónapot jó lenne addig szopizna. Én meg ma ittam 1 liter szopis teát el is öntött rendesen, de néha szoktam inni hogy elfogyjon. Hülyeség volt, odaadom tesomnak inkább.

Viki! igen szokott lenni tali, sajna mi csak 1x tudtunk elmenni még. Borika szép nagy baba, gratulálok.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Terhesen es szoptatosan Panadolt lehet szedni. De ha nagyon pontosan akarjatok tudni, hivjatok fel az lll-t.
Angi,
minden atmegy a tejbe, csak ez kevesbe karos, mint a tobbi.

g.
gabomamo
 
 


Karmen: Flóránál egyiket sem vettem észre, hogy bajlódott volna vele. Sőt volt olyan örlő amit tök véletlen vettem észre! Ne aggódj nem hiszem, hogy a többi fog zavarni fog.

Dancsi: Biztos megyünk a jövő héten is Szegedre, addig előkaparom, mert hirtelen fogalmam sincs hogy hol vannak. Valahol Flóra ágyában. Persze jó helyen, mert ott vannak a féltve őrzött Kismama magazinjaim. Ott biztos nem talál rá, hogy összegyűrje. Kép
Jobbulást!!!Kép

Enikő: Mennénk mi elég sokfelé, de két gyerek mellett....Nem hobbink az otthonülés.

Sztem is Panadolt lehet csak bevenni, a gyerekágyon is azt adják.

Gabi3
inecsg
 
 


Dancsi, remelem azota jobban vagy. Valahogy be kellene allitani a tej mennyiseget, hogy nem legyen tultermelesed.

Karmen, akkor Neked a szemed miatt volt csaszar? Amugy igazad lehet, mert a tesom sem szemuveges.

Eniko, mi 8 utan letesszuk Kristofot, ugyhogy bulik kizarva. Kép

Tunde, nagyon szep Tomika! Kép A szeme milyen szinu?

Tegnap nalunk jart Virag, 1 kep a gyerekekrol:

Kép

Agi
agi77
 
 


Sziasztok!
Annyi minden történt Veletek 1 nap alatt, h nem is győztem olvasni.

Angéla,
Virág hogy van? Remélem, jobban és átvészeltétek az éjszakát.

Ági,
nagyon édesek a gyerekek Kép

Enikő,
klassz a fotó! Milyen volt a buli? Én csak hallottam a Charlie koncertet, ha kinyitottam az ablakot. Sajnálom, h nem tudtam ott lenni, nagyon kíváncsi lettem volna mindenre. A tűzijátékot is az ágyról néztük - nem sokat láttunk, de Eszterem le volt nyűgözve a látványtól.

Dancsi,
mindenképp beszélj a nőgyógyászoddal, mutasd meg neki a cicidet és amit már tanácsoltam, masszírozd ki a csomót belőle, mert nagyon komoly következményei lesznek Kép. Csodálom, hogy nem kaptál antibiotikumot, mert véleményem szerint ez mellgyulladás. A dkidhoz menj el, vagy a körzeti nőgyógyászhoz. Ez nem állapot. Nagyon sajnállak érte. Seb van a mellbimbódon?
Ha akarod, megadok Neked egy szuper védőnő számát, aki nekem is sokat segített. Csak szólj. És nemsoká semmi baj nem lesz Kép
Masszírozd a csomót rendületlenül.

Karmen,
mizu a fülbevalóval?

Edit,
megadnád annak a hölgynek a számát meg a nevét, aki házhoz megy fület lyukasztani? Köszi!

Szép napot Mindenkinek,
Krisztina

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

Ági!
A férjed is szemüveges, v. csak te? Mert szerintem, ha mindkét szülő szemüveges, akkor nagyobb az esélye, hogy a gyerek is örökli. Te hanyas szemüveget hordassz, és mióta kell hordanod?
Nem vagyok szemész, de nekem furcsa, hogy ilyeneket mondott nektek a doktornő (7 dioptria stb.)!
Egyébként azt sosem értettem, hogy egy 1-3 év körüli kisgyereknél hogy tudják megállapítani, hogy hány dioptriás szemüvegre van szüksége?
A fiúk is nagyon élvezték a szülinapot!

Angi!
Milyen kicsi a világ! Képzeld 7végén itt volt nálunk a Noémi, aki a közeletekben lakik, és könyvelt nektek. Épp a terhességről beszéltünk (tudod ő is kismama), elkezdte mesélni a történeteteket, és az első mondat után rád ismertem.
Virág jobban van? Azóta nem sírt? Biztos a foga miatt volt a tegnapi?


Sziasztok:Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 


Dancsi,
a Kismama 2004. januári számának 50. oldalán szoptatási testhelyzetek vannak arra az esetre, ha gond van.

Üdv,
Krisztina

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Ági! Császár azért kellett mert a méhem fejletlen meg Orsi harántfekvéses volt. Igaz a csipöm miatt se tudtam volna valszeg megszülni de ennek már nem kellett utánajárnom mert akkor már tudtam ugyis császár lesz.
Remélem Kristófnak nem kell szemüveg! (amugy nekem nagyon tetszenek a szemüveges pasikKép)
Amugy a férjemnek -6-os van, nekem meg -4 volt.

Krisztina! du. megyünk szuratni, de én már tiszta ideg vagyok, a fene hogy senki se tudja helyettem bevenni. Bár Orsinak meg biztos jobb hogy én leszek vele, csak nekem lesz nagyon nehéz. Remélem pár óra mulva már nem emlékszik rá.

Látom még mindig imádják egymást Virág és Kristóf.Kép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Orsi igy alszik újabbanKép

Karmen
Kép
Kép

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Erika! Boldog névnapot kivánok!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen,
nagyon édes Orsi Kép! Eszter is olyan pózokban alszik... Olyan jókat nevetünk még mindig. Volt olyan, h a babakocsiban is keresztbe fordult.
Szorítok Nektek, aztán írj, hogy sikerült!
Krisztina

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Az előbb írtam és elszállt, már nincs időm újra írni annyit.

Karmen, köszi, aranyos vagy. Szorítok nektek a lyukasztásra!

Nagyon szépek, aranyosak a gyerekek, mindenkié.

Dancsi, kérj tenyésztést mostmár, ez tényleg nem állapot! Kép

Enikő, jó a fénykép!

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Boldog névnapot, Erika!

Karmen, Luca is így alszik, ebből kifolyólag nem hagyja magát betakarni. Most még csak-csak elmegy így nyáron, de hogy télen mi lesz, azt még nem tudjuk.

Melinda, tök jó, hogy Lotti ennyire ügyes. 2 hétig jársz vele, ugye?

Tündi, nagyon édi Tomi, sokat változott az utóbbi időben.

Ági, nagyon tetszenek a képek, aranyosan játszanak. Hétvégén nálunk volt Luca kis barátnője, 2 hét van a gyerekek között. Fogócskáztak:-))) Azt hittem, belehalok a nevetésbe, ráadásul rájöttek, hogy zokni nélkül jobban lehet szaladni a metlakin:-)))))
aztán megtanították egymást puszit dobni:-)))
Klassz volt.

Angi, köszi a tippet, megvettük nálatok a xilofont, most megy a barátnőm is venni egyet:-))
Nem állítanám, hogy ez a kedvenc játéka, de ha olyan kedve van, püföli a lány rendesen.

Szép napot mindenkinek!
B
babamama
 
 


Dancsi! Minden elismerésem a szenvedések miattKép((

TOmika még mindig nagyon szépKép. Őszibarack meg finom, naná:D

Enikő! Kösz a képetKép. NEkem elment a kedvem az olimpiától. Pedig úgy, de úgy szerettük nézni. A végén már csak a vizilabdásokat követtük. Mindenki, mindenhogy doppingol, és ez elkeserítő...

Gabomamo! Kösz a pontosítást, igazad van!

Gabi3! Én már odaadtam a kismamákat is Virágnak. Imádja lapozgatni, és ha babát lát, akkor "híííííííííj baba" felkiáltással irtóra örülKép. De csak összegyűri, és nem direkt, hanem mert annyit lapozza. Ritkán tépi szét. Könyvániás. Kis intelektuel;)

Kriszta! Közsi a kérdést, éjjel is volt sírásKép, így (elveimmel ellentétben) kapott panadolt. És most délben is. MErt nagyon nyűgöskeKép

Banita! Tényleg kicsi a világKép))

KArmen! Orsit megzabálomKép. Annyira édes kiscsaj!
Igen, még mindig tart a szerelem, nagyon szépen eljátszanak együtt. PErsze mindig a másik játréka kell, de Ágival hagyjuk, h rendezzék a dolgaikat, kiállnak mindketten az "igazukért"Kép

Babamama! AKkor Neked jó hallgatást hozzá;)

Én voltam tegnap dokinál, és úgy tűnik befordultunk a célegyenesbeKép. 36+3napos vagyok, azaz érett a terhességKép. Koraszülés elfelejtve, nagyon jó érzés! 1cmre nyitva vagyok, és a koponya tapinthatóKép. Néhány napja már megváltozott a keményedések jellege is, már meg kell állnom, és picit elakad a szavam, biztos ismeritek az érzést. De klasszikus értelemben vett fájásaim még nincsenekKép. Doki szerint lehet ebből még 40hét is. MEglátjuk, ideges nem vagyok, hagyom, h történjenek a dolgok. Fáradt az éjzskázás miatt vagyok inkább, meg nehéz már jó alvópózt találnomKép.
Mindjárt teszek fel képet isKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Ma már egy fél órára otthagytam Lottit a bölcsiben. Nem is keresett.
Tízóraira gyümilé volt, bevágott 2 pohárral. Végig az udvaron voltak, tiszta kosz a gyerekem.Kép
Ebédre rizsehús volt, púpozott tányérral evett. Utána meg hátraesett a székkel. De túlélte..Kép

Én hulla fáradt vagyok máris, este tanulok, korán kelünk, szörnyű...

Babamama! Elvileg 2 hét a beszoktatás, de persze, mint minden ez is gyerekfüggő.

Karmen! Mi az a nyitott bölcsi?

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


SZijasztok!

Szilde! Én épp most váltottam gyerekorvost, mert a régi messze van tölünk(3 hónapja költöztünk). Ma voltunk az új dokinál, csak egy papirt kell aláirni az újnál, és ő mindent lerendez a régivel. Bár én a régi dokinak szóltam, hogy átmegyünk egy másikhoz, de nem muszáj szólni.

Itt is lemérték Bercelt, 7100g, egy hét alatt 250g-ot hizott, jó étvágya vanKépMost 3hónapos és 3hetes.

Banita! Boldog szülinapot a fiúknak!

LAra
lara
 
 


Kép

Kép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi! Nagyon szép kismama vagy!

Gabi3! Ha emlékeim nem csalnak, boldog szülinapot!

Lotti ájultan alszik!

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Melinda! Nagy dolog, ha ilyen szépen beszokik a bölcsibe, grat hozzá. És milyen jó étvágya vanKép

Lara! Bercel nem semmi méretekkel rendelkezikKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: