Új privát üzeneted érkezett!

Húúúú Katus ilyet én is csinálok nagyon tetszik.... bár lehet nincs minden hónapban fotóm :oops: ... hiába cipész és az a bizonyos lyuk :lol:
kállai
 
 


Katus, Isten éltesse a kis gyönyörűségeteket :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Ancsi!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk Neked! :D
Kép

(Katus, szuper ez a montázs - én is csinálok. Na nekem van képem rendesen, szinte minden naprról tudnék :oops: :wink: )

Tomi, Maja, Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

 
 

Szandra üzeni (ma már csak későn tud jönni a géphez, mert suliban van), hogy holnap délelőtt 10 körül vár mindenkit nagy szeretettel.
Én gyümölcsöt ígértem, hogy viszek, de okos fejemmel elfelejtettem, hogy fogorvoshoz megyek :? Így esetleg, ha valaki vinne....

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ancsinak boldog 2. születésnapot kívánunk!

Katus, szuper aranyos a montázs!

Szandra, ha nem jön közbe semmi, akkor mi holnap délelőtt ott leszünk!

Anett, jobbulást!

Ma mi is megjártuk az SZTK-t, Marci tetőtől talpig pöttyös lett reggelre, de szerencsére nincsen gáz, csak a "szokásos": a nem túl erős immunrendszere így reagál mindenre - most pl arra, hogy az elmúlt napokban kijött másfél foga (persze megint nem mi vettük észre, hogy kint vannak... :shock: ), és a hirtelen jött meleg is kiválthatta a pöttyösödést. Kaptunk rá 2féle kenőcsöt, 1-2 nap alatt elmúlik.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Ancsinak boldog 2. születésnapot kívánunk!


KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


basszuskulcs, képet nem enged csatolni, és még szép, nagy színes betűkkel sem írhatok, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Édes Ancsi, nagyon boldog szülinapot!

KépKép
KépKép
wiki12
 
 



Sziasztok!

Akkor mindenkit várunk szeretettel!

Anita!
Te nem jelezted, hogy jöttök e vagy sem de úgy veszem jöttök, Anikóval már lerendeztük tegnap :wink: :lol: .

Anikó!
Te pedig siess nagyon vissza!

Sajnos nem sikerült venni a homokozóba homokot mert már nem fért bele apának, hogy csak 7 után menjen pecázni :evil: , tipikus pasi.....!
Azért így is jó lesz.

Sz

szandrakiss
 
 


Szandra,
mi jövünk, legalábbis egy órácskára biztosan, mert írtó sok teendőm van itthon :S

Köszönjük még egyszer mindenkinek!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Drága Ancsi!! Boldog születésnapot kívánunk!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Anyós tegnap délután távozott, hurrá:)
Most egy jó nagy takarítás vár rám, de nagyon nincs erőm hozzá:(
Zorka még köhög, de amúgy már jól van. Én még mindig nem gyógyultam meg:(
Jó bulizást Nektek!!!
Vendég
 


Sziasztok!
A foltok elmúltak, így mi is megyünk.

Gyöngyi!
Orsi jól van! Levi rendes munkát végzett!
A Sára miatt sorry, nem tudtam! Bár gondolhattam volna, hogy ilyen szép nevett nem kaphat akárki! :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
A magas láz pont három napig tartott, és másnap, mikor már hőemelkedése sem volt, jöttek a foltok.

Ancsi!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk mi is!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


sziasztok,

hogy sikerült Szandráéknál a buli? várjuk a képeket! Katus, Évi, Tôletek is! :)

Judit, jobbulást!

Anikó, édes Maja, fôleg hogy Eszter szétrágta a katicáját! ja, Eszter azóta minden csúszdára visszafele próbál felmászni! :) ez a hetünk elég zûrös, de jövô héten bármelyik nap jó, várunk Titeket szeretettel!

Kata, azóta sem mutatta meg magát a pocaklakó?

Mi jól vagyunk, már alig várom a májusi nyaralást, hármasban 10 nap!
8)

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!


Szandra,
nagyon köszönjük a délelőttöt, Ancsi (bár egész délelőtt evett), itthon még lenyomott egy kis adag főzeléket, és ment aludni. NAgyon jól éreztük magunkat, jóval tovább maradtunk, mint terveztük.

Várom a képeket :D

Adri,
mivel nézegettek képeket? Nekünk InfranView van, én azzal is lehet kivágni a képből.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Hoztam pár képet, bár még nem szülinapi bulisak :D
Itt volt átutazóban egy barátnőm a 3 gyerekével, a kislány 7 éves, és Ancsi teljesen levette a lábáról, ő akrobatikázni tanul, beavatta a kiscsajt az alapokba :D

Kép

Atti oldalán meg van pár kép a buliról, após csinálta a montázst :D
sattila.freeblog.hu

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szandra, köszi a bulit, nagyon jól éreztük magunkat! Sőőőt, Marci azt üzeni, hogy beleszerelmesedett Tamiba! :)

Jövő héten valamelyik délután nálunk is lehetne egy zsúr, csak azt nem tudom, hogyan lehet megoldani, hogy a nagyok is jól érezzék magukat, mert nekik való játékaink még nem nagyon vannak... :shock:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szandra!
Mi is nagyon jól éreztük magunkat!

Teszek fel néhány képet, hogy a hiányzóknak is jusson valami, ahogy szupi hangulatból.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Én is köszönöm, hogy eljöttetek szuper volt. Csajok teljesen fel voltak pörögve mikor elmentetek. Edó nem is aludt el, apa azt mondta befejezte, ő többet nem stresszeli magát, nem hajlandó többet altatni. Nem tudom miért ilyen paprikajancsi, hiszen pecázni volt, kisimultak az idegei :wink: :lol: .

Utána én is elintéztem a passzív táppénzes papírjaimat az OTTOban és így holnap munkanélküliként tengetem napjaimat. Még szerencse, hogy ma volt a buli holnap már..... :wink:

Na megyek mert a homokozót használják fürdékádként :shock:

Sz

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Szandra,
Még egyszer köszi a bulit, tökjó volt. Maja persze annyira bepörgött, hogy nem aludt semmit:-( Kikészülök a nyáron, ha így lesz. Estére annyira fáradt, hogy kezelhetetlen:-( Lehet, hogy mégis azt teszem, amit tanácsoltál, hogy ott maradok a szobájában, míg el nem alszik. Az esti alvásokkal szerencsére nincs gond.

Judit,
Gyorsan gyógyulgassatok, hogy ne maradjatok le legközelebb ilyen szupi buliról!

Viki,
Sajna a jövő hetem elég gáz. CTG, fogorvos (ami ma elmaradt, mert Londonban ragadt a dokim), fodrász (hétvégén esküvőre megyünk, ha még nem szülök), anestes megbeszélés (a császár miatt)..., szóval lesz program rendesen. Ja, persze, ha nem indul addig a szülés :roll: Pedig jó lenne találkozni.
Hova mentek nyaralni?

Katus,
Még egyszer köszi a ruháknál a közbenjárást :D
Nem semmi a 2 akrobata :lol:

Adri,
Jók a képek.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Csak hogy jobban fájjon az otthon maradottak szíve....
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
A többit majd ahogy időm engedi felteszem a közös fotóalbumunkba.
Jó éjszakát!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ezt a 2 képet nem rakta fel, vagy én hagytam ki? :shock: :oops:
Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!!

Sára se aludt!! :roll: :roll: Így folytatta a reggeli hisztijét délután is. De én a takarításra hivatkozva lent hagytam őket a kertben apával :lol: szenvedjen ő is :lol:
Szandra köszi!4 tényleg jó volt. És az időzítés is :lol: már csak az eső miatt is :wink: :wink:

Adri, Anikó!!

Szupik a képek (látod Anett: nem csak én használom ezt a szót! :lol: cikizni szokott érte, csakhogy értsétek :lol: )

Azt nem is láttam, hogy a Tami Dórit is megitatta, csak azt, hogy Ábelt megetette!!! :lol: :lol: Szandra!!!!! Kell egy kistesó!!! :lol: :lol: Kibicnek semmi se drága!! :oops: :lol:

Katus!!

Ez a kislány tényleg döbbenetesen ügyes, csak ámulok!!! :shock: :shock:

Kata!!

Gondolom tudod: imádnivaló ahogy Marci nevet!! :lol:

Megmutatom mit alkottunk ma - a takarításon kívül:
Kép Kép Kép Kép

Ha már a képeknél tartunk: megmutatom milyen volt a Marietta kiütéses feje :
Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Nézem a képeket és a szívem szakad meg, hogy miről maradtunk le.
Anikó,
Nem semmi, hogy Maja hogy kikerekedett. Az egyik képen nem voltam benne biztos, hogy ő az, a ruhájáról azonosítottam be:)) Az óvodai koszt jótékony hatása:))

Katus
Ancsi is hihetetlen nagylány azon a képen, amin egyedül áll. De nem volt melege abban a sapkában???

Minden gyerek tüneményes

Gyöngyi
Marietta feje horror...Mi volt ez??Én lemaradtam...vagy kimaradt egy-két hsz?
Vendég
 


Szandra, köszönjük, nagyon jól éreztük magunkat :-) Ha nagyon nem akar enni Ábel áthívhatjuk Tamit? :-)
Képzeljétek leégett a karom :shock: Más is járt így, vagy csak az én hófehér bőröm nem bírja már a tavaszi napot sem?

Anikó, nagyon jók a képek, köszi :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon irígykedem.............. 8) 8) sőt... :twisted: ... de azért :P

Mi is szeretnénk majd látni mindenkit!

Szonjabori ma is lázas volt még.... és nem vagyok egy nővér alkat. Próbálok megértő , türelmes és szórakoztató lenni, de csúfos bukásaim vannak.
A rohadalom betegség miatt nem csak a buliról, de egy Szegedi kirándulásról is lemaradtunk.
Ha kiviszem őket, Szonjus egyből belázasodik.
Ja és Tami imádja az apját, de nem az átlagos szinten. Zoli csúnyán letolt a trónusról... :D ebből adódik, hogy a társaságom neki alig üti meg a megfelelő szintet...

azért festettünk ma tojást.

A gyerekek lenyűgözőek.

Anikó!

Ez nagyon durva hogy mindjárt szülsz!

Évi!

Élmény volt veletek lenni. És sietek a képekkel, de most szinte alig tudok dolgozni...

Gyöngyi!

Nem is emlékszem, hoyg cikiztelek...

:roll:

:oops:

anett
kállai
 
 


Anett!
Én emlékszem!!!! :lol: :lol: :lol: . De szerintem teljesen helyén való volt a cikizésed!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jobbulást még mindig!!

Gyöngyi!
A Tami itatta a Dórit, etette az Ábelt és etette-itatta a Marcit, mint egy anyuka :) .

Természetesen mindenkinek kölcsön adom szívesen a én nagy és okos lányomat.

Húúúú ezek a foltok, el is hiszem, hogy be voltál parázva tök be van dagadva az egész feje.


Mi ma nagyot takarítunk, meg munkaügyi központ ás rántott hal készítés (3 ponty lett a tegnapi peca eredménye :D ), így lesz mit csinálni.

Sz

szandrakiss
 
 


Anikó,

köszönöm a tippet! Védőnői szolgálatnál voltam, sajnos legközelebb Pestszentimrén van kismama jóga, de az is munkaidőben.

Judit
kolobok
 
 


sziasztok,

ma du. Halmyra nem jön valaki? vagy Martinkára?
ma 2-kor lelépek, viszont otthon esô csatornát csinálnak...

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


ezek szerint senki. :?

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Helló!!

Boldog névnapot a Zsoltoknak!!!!!

Viki!! Nem olvastam, de mi kint voltunk!!! :? :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,
Klassz a tojásfátok :)
Marietta arca viszont ijesztő :shock:

Judit,
Ja, ezek szerint ilyen sz@rul főzök :roll: :D Én nem látom, hogy annyira kikerekedett volna, de sokan mondják. Az tény, hogy most már nem mindegyik gatya esik le róla, csak minden második :lol:
Ti hogy vagytok?

Anett,
Jobbulást a lányoknak!
Ja, most már a doki szerint, meg a ctg szerint bármikor indulhat a "buli". Főleg, hogy ma telihold lesz... :roll:
Azért még szeretnék Hozzád eljutni pár kép erejéig. Megörökíteni a brutál pocakom. Majd hívlak.

Kolobok,
Szívesen, bár sok segítség nem voltam :( Mikor jön a picur?

Zsoltoknak boldog névnapot!

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Rakok fel "pár" képet:

Mi is alkottunk. Nyuszikat csináltunk az óvónéniknek, meg tojást és néha mást is festett Maja :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kicsit fura nyuszik lettek (Malacka reinkarnációk), de Maja festette egyedül, és nagyon élvezte Kép A húsvéti asztalunk

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Nem tudom miért vettünk Majának ágyat :roll:
Éjszakánként folyamatosan össze kell szedni a földről. Először azt hittük leesik, de takaróstul, párnástul, babástul nem hiszem :wink:
Kép Kép Kép

Ma meg csigabigáztunk a kertben :D
Kép

Jó éjszakát!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,

Hasam fogom a röhögéstől az alvós képek láttán. Képes volt bemászni az ágy ALÁ aludni????Haláli:)))
Na tudtam, hogy félreérted az óvodai kosztra való megjegyzésemet.
Köszi jól vagyunk már, voltunk ma a dokinál, még holnap adnom kell neki az antibiot, de már kutyabaja. Én is meggyógyultam szerencsére.
A húsvéti asztalotok nagyon szép!!!Én lusta dög voltam, se tojásfestés, se díszek, se ajtódísz, semmi!!!Még sonkát sem vettem:)
Mindenkinek kellemes nyuszizást!!!!
Ja Anikó azt akartam már kérdezni, hogyha netán éjjel rohannotok kell a kórházba, mi a terv? Hívjatok ám nyugodtan az éjszaka közepén is, átmegyek Majához!!
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó!
Ez nagyon édes :) :) , bekuporodik az ágy alá :lol: :lol: .

Köszönjük a Zsolt köszöntést.

Gyöngyi!
Azt üzeni a Zsolt, hogy a Sanyi vigye vissza a homokját!!!

Kép

Kép

Kérték hagy mehessenek le homokozni míg mi takarítottunk, átmásztak majdnem a szomszédhoz a kerítésen át, majd mikor rájuk szóltam inkább elfoglalták magukat, előbb lefotóztam majd megszídtam őket, hogy megfáznak :) :roll: .

Sz

szandrakiss
 
 


Szandra,

Azt a micsoda iszapbírkózás!!!Fel van adva a lecke a folttisztítónak:))
Vendég
 


Helló!!

Elöször: Boldog húsvétot mindenkinek!!!
Kép

Judit!!

Lemaradtál??? De lehet nem is írtam :oops: :oops: Valszeg penicillin érzékeny a lányom, és ez jött ki rajta ilyen csúnyán!

Anikó!!

Jók az alvós képek!! :lol: :lol: :lol: Az enyémeknek is volt ilyen korszakuk!! :lol: Idegesítően viccesek! :roll:
Húú, nem semmi, hogy milyen dolgot vállalsz be még:...........de szuper jó lehetet, látszik mennyire élvezte Maja!! :lol:
Mi csak a tiszta keratív dolgokat szeretjük! :lol: :lol: Jó, én!!!
Ezt csináltuk:
Kép
És a durva az. hogy a Marietta varrta össze a filcnyuszikat :shock: :lol: Teljesen csapat munka volt: apa megalkotta a sablont és kivágta a filcből a nyuszikat, Marietta és én összevarrtuk, Sára arcot csinált nekik!! :lol: Így varr a nagylányom:
Kép Kép

Szandra!!!

A nem rendeltetészerűen használt homok esetében reklamációt nem fogadunk el!!! :lol: :lol: Én idegbajt kaptam volna :oops: :oops:
Ma volt a pókerbajnokság - állat jó volt!! A következőn (24-én) én is indulok!!! Nagy élmény!!

Azért nem csak erről szólt a mai nap:


Kép Kép

További szép ünnepet mindenkinek! Csajoknak sok locsolót, hogy el ne hervadjanak!!!

Puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Én is KELLEMES HÚSVÉTOT kívánok Mindenkinek!!!
Nálunk is volt ma ajándék-keresés a kertben. Zorka a csokin kívűl kapott egy Barney-laptopot,(ami már karácsony óta a szekrényben lapult)egy Anna-Petit és egy Barney-házikót. Olyan, mint egy babaház, csak a Barney házának a másolata, és babák helyett a Barneyból ismert figurák vannak hozzá. Persze ez lett a nagy kedvenc, egész délután ezzel játszott, a figurákat vitte magával aludni is. Olyan jó volt nézni, hogy örült:)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


2. 45 perckor megérkezett Anikó kisfia, Ákos Tamás. 3300gr, 54cm.
Baba és anyukája jól vannak. Én fényképet is láttam róla, gyönyörű kisfiú, tiszta Anikó!!!!

Jó egészséget és sok-sok tejecskét!!!

Kép
Vendég
 



Anikó!!

Gratulálunk a fiacskádhoz!! A méretei szuperek lettek!!
Kívánunk sok boldogságot a kibővült családnak!!

Sára, Marietta, Sanyi és

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Drága Anikó!

SZÍVBŐL GRATULÁLUNK!


Kép

Évi&Zéti&Attila

Pont tegnap gondoltam rátok...Zéti is 37+4-re született :P
benettke
Vecsés
 
 


Anikó, nagyon gratulálunk, ügyesek vagytok, nagyon szép méretekkel született a fiúcska!
:)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 



Sziasztok! Judit lelőtte a poént, úgyhogy én már csak feltöltök pár képet! Baba és Mama jól vannak, a gratulációkat és a jókívánságokat tolmácsolom!
üdv:
-T
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó! Gratulálunk az eseményekben gazdag Húsvéthoz! Sok boldogságot kívánunk!
almi
 
 


Gratulálunk Anikó! Jó egészséget, millió örömteli pillanatot kívánunk a kislegénnyel :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Tomi,

Bocsi, de nem hagyhattam a népet egy napig tájékozatlanul:)))Köszi a képeket, nagyon helyes bébi!!Mikor jöhetnek haza?
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?