Új privát üzeneted érkezett!

Betty, hogy két óránként kért cicit éjjel, az nem azt jelenti, hogy éhes. Inkább nyugtalan valamiért. Fogak is lehetnek már, vagy akármi ok. Az oltást még nem kapta meg? Másrészt van ez a bizonyos növekedési ugrás, szaporítani kell a tejmennyiséget. Bocs, hogy a múltkor félreértettelek, csak azért volt, mert azt írtadm szeretnél valamit, ami a tápszernél izgisebb. Ebből következtettem, hogy azt kaphat. Meg hogy pontos mennyiségeket írsz. De rájöttem, hogy biztos egyszerűen csak méritek! Kép Gellértnél még mi is sokszor mértük a szopikat, de elég frusztráló dolog, az ember képes 190-re is azt gondolni, hogy kevés. Mostanában nem szokták tanácsolni a szopik mérését, csak a gyarapodást hetente, később havonta.
Ha nagyon aggódsz, menj át a szopis topikba, ott vizsgázott szoptatási tanácsadók is szoktak válaszolgatni, de előreláthatólag kb ugyanezeket fogják írni, persze sokkal szakszerűbben.
Nem tudom, mennyire nyugtat meg, ha azt írom, hogy nálunk mindkét gyerkőnél voltak ilyen 2 óránként ébredős periódusok, ráadásul vissza-visszatértek. Pedig egyértelműen degeszre zabálták magukat. Nekünk az együttalvás jött be, úgy sokkal nyugodtabbak, könnyen visszaalszanak. Lehet, hogy Lili is így van vele, felriad, nem találja a mamát, ijedtségében kezd sírni, és aztán csak a szopi tudja megnyugtatni, hogy megvagy még.
Kitartás, gondolok rátok! És állíts le nyugodtan, ha nagyon osztanám az észt.
Pussz, K.
klara
 
 


Sziasztok!Kép
Csak pár perc erejéig nézek be hozzátok mert Bence nagyon nyűgös. Állandóan rángatja a kezemet és hisztizik ezerrel. Pedig azt hittem most nyugodtan írhatok!Kép
Klárus: Jó volt találkozni veletek, remélem megismételjük hamarosan!Kép
Szerintem Jankának semmi baj nincs a lábával de azért vidd el ortopédiára.

Evetke: Remélem a legközelebbi randira ti is eljöttök!
Zenebölcsi az sajnos nem jön össze mostanság. Már nagyon szégyenlem magam Cili előtt.Kép
A húgodnak már ekkora a hasa?Kép
Az AFP eredményem jó lett. Pont ma telefonáltam a dokinak. Úgy örülök!Kép Majd június 7-én kell mennem akkor lesz megint uh. Remélem akkor már megmutatja magát a babóca és kiderül hogy fiú lesz vagy lány.
Most már jól vagytok?

Tigribigri: Remélem jól vagytok és semmi komolyabb utózöngéje nem lett az oltásnak. Fogad helye?
Bence mondja már, hogy az anya pocakjában van a kistestvére és majd ha megszületik akkor Ő fogja tologatni!Kép Szóval szerintem tudatosan mondja.
Nagyobb a pocim mint Bencével ennyi idősen, de ezt már több anyukától hallottam hogy a másodiknál nagyobb.
Milyen volt a tűzoltónap? A Bence leendő keresztapja is tűzoltó, úgyhogy mi is hivatalosak voltunk rá, de nem mentünk el.

Betty: Lili szépen gyarapodik szerintem is. Sajnos én csak 5 hónapos koráig tudtam szoptatni,de 3 hónaposan már ki kellett pótolnom tápszerrel. Ő nagyon hamar átaludta az éjszakákat és hamarosan elment a tejem is.
Evetkével egyetemben én sem látom és láttam hátrányát a tápszernek, de természetesen az anyatej az ász.

Verona: Drukkolunk neked nagyon hogy mihamarabb összejöjjön a baba!Kép

Jovika: Sajna nem tudok segíteni, de a városházi naplóban az összes műv. háznak a programja benne van. Itt a neten is van a XV. kerületnek egy lapja. Hátha ott sikerrel jársz.

Na mégis tudtam írni egy-két sort de már megint kezdődik a hiszti. Nagyon náthás és állandóan tele van az orra és ez idegesíti.

Puszi mindenkinek!

Kati
kfk
 
 


kfk
 
 

 
 

SZiasztok!
Klara: azért tudom ilyen pontosan a mennyiséget, mert minden vacsit cumisüvegből kap, kb két hetes korától. A védőnő megijesztett már az első alkalommal, hogy egy ilyen babának min 8x kell enni egy nap. Szegényt keltegettük éjjel is, amíg ki nem buktunk a párommal egy hét után. A család azt mondta, hogy hülyeség éjszaka felébreszteni, mert ha éhes, úgy is jelezni fog. Aztán abbahagytuk az ébresztgetés. Méregetés:eleinte rendszeresen mértük, hogy mennyit evett, de az volt a szokása, hogy szopi közben kakszizott, és állandóan pelust kellett cserélni, és így soha nem tudtuk, hogy most valójában mennyit evett. Na ez a nagy összevisszaság amit itt leírtm... szóval azért cumisüveg, hogy ne kelljen méregetni, ugyanakkor én is nyugodt vagyok, hogy tutira rendesen vacsizott. -->innen tudom, hogy mennyit eszik esténkét. Bocsánat, de ez az éjszakai ébrenlét teljesen kiborított.... és ma még színházba is megyek.... :-(
betty77
 
 


Helló lányok!

Örülök, hogy egy kicsit beindultatok!

Alexa is tiszta nyügi. Egyik pillanatban még beszélget, aztán meg keservesen sírni kezd! Remélem nem fáj semmilye. Kép

Kati szuper, hogy minden rendben! Én is azt olvastam, hogy a második babánál hamarabb nő a pocak azért is kérdeztem!
Fogam helye kb egy hét alatt gyógyult, vagyis egy hétig fájt. Tegnap meg megint migrénem volt.
Szóval most kicsit nyomi napjaim vannak Kép Kép
A Ligetben a Tűzoltó napon idén nem voltunk, mert aznap szolgálatban volt a párom.

Megyek, mert nagyon sír szegény!
Betty, jó szórakozást! Hol és mit néztek meg?

Puszi
Tigri
tigribigri
 
 


Sziasztok lányok!!
Na végre Kati is előkerült komolyan kezdtem azt hinni hogy valami gond van!-de örülök hogy minden rendben:-))Jönnek a jobb idők aztán uccu neki összehozzuk a csoportos randevút!Most pihizek melóilag de a hétre igérték nem tom mikor jön!Mindenesetre tudok itthon munkát találni magamnak lazán:-(( Klárus ti nagy mesterei vagytok a dolgok rendszerezésének:-))Mindjárt eszembe jutott a párod:-))Mi ujsi a gyerekekkel??El akarod vinni Jankát a lábacskája miatt dokihoz??
Betty látod idővel kiépül a saját kis életritmusotok!-ezért lehet ugyan meghalgatni mindenkit,de a saját kényelmetek szerint hozni a döntést!:-))Végre elalszik a babuci isten őrizz felkelteni:-))
Jovika hastánc ügyben aztán én se vagyok cseppet se képbe de remélem összejön,aztán majd tessék mesélni hogy haladsz!
Tigrikém Veletek minden okk!!-a pici lány mit halad a beszéddel??Voltatok majálisozni?Legyetek jók puszi evi
evetke
 
 


Sziasztok!
Háát, köszke a javaslatot, elkezdtem beleolvasni a szoptatós és más hasonló topikokba....
De most nem ez a lényeg, hanem az a sok rosszindulat, amivel találkoztam.... Nem is hittem volna, hogy egyeseket mennyire zavar mások boldogsága! Persze a rosszindulatú beszolások mindig "Névtelen" azonosítóval kerültek elő. Csak azt nem értem, hogy akkor miért nem tudja egyenesen megmondani, hogy konkrétan kivel és mi a baja..... most jól kipuffogtam magam!
betty77
 
 


Evetke: az a baj, hogy lehetetlen bármilyen rendszerességet kialakítanunk.... persze ez nem csak a Lili hibája. Most hétvégén megint lecuccolunk a nagyszülőkhöz, mert a párom elutazik 4-5 napra. Készüljetek a rosszidőre és az esőre.... :-( Akár hányszor megyünk vidékre, jönnek a minuszok... Ott pedig csak a kényeztetés megy :-)
Nem azért szeretnéd azt a "csoportos randevút", mert téglát kell hordani?! :-)))

Tigri:még mindig nincs sok kedvem menni, nagyon fáradt vagyok... A Don Q-t nézzük meg, de tegnap balesete volt a főszereplőnek, lehet, hogy mást adnak helyette. (De azt már sztem bemondták volna a rádióban.)
Voltunk hétvégén babalátogatóban, és ott is tüzoltó az apuka :-)

Kati:az a kép a ami "itt" szerepel, az babaúszáson készült? Ha igen, hova jártok/jártatok? Élvezte a bébi?
betty77
 
 


Sziasztok!

Betty: Igen, babaúszáson készült a kép. Ide a Pólus Hotelbe jártunk. Az nektek sincs messze.
Ha kell meg tudom adni a telcsiszámot, de itt megtalálod: http://www.bebiuszas.hu/
Nagyon szerette a Bence. Mi 3 hónapos korában kezdtük és sajnos most februárban abba kellett hogy hagyjuk mert nem javasolta nekem a doki.

Kati
kfk
 
 


Szép jó estét!!
Betty hogy gondolod:-)))bár nem is rossz ötlet!:-))Ki bántott mondd és mi ellátjuk a baját!:-)))Na nekem is izgis napom volt ma és lesz holnap!Meg kellett szerveznem hogy holnap 7 órára kinn legyek Mogyoródon,de a gyerekeimmel is legyen valaki.!Nem egyszerű szervezést igényelt,de remélem minden gördűlékenyen fog zajlani,szoritsatokk!!!Várhatom a téglát!!-Békéscsabáról szállitják,jó kis női feladat mi??-de sajnos életem párjának nincs szabija ill.maszek világban másképp műkszik minden!Aztán még megyek OTP.Önkorm. nem is tudom eljutok e mindenhová:-))Talán ha kettő lenne belőlem:-)))Bár néha talán egy is sok:-))) Na huzok is aludni puszika!!Megpróbálok feltenni pár képet az albumomba,lehet hogy nem fog összejönni,akkor legközelebb:-)) Evi
evetke
 
 


Sikerült:-)))
Puszika
evetke
 
 


Evetke, nagyooon szépek vagytok! A gyerkőcöktől el vagyok ájulva, Niki kész nő és milyen szép! Aranyos a fotó az építkezésről!
Na most csak ennyi, megyek csicsikálni csak ezt feltétlenül közölni akartam. Már nem a csicsikálást Kép
Jó éjt!
Tigri
tigribigri
 
 


Evetke egyforma az üzenet számunk, azaz az enyém már eggyel több Kép
Ja és Alexa neve szerepel a május havi Kismama újságban a Gratulálunk az újszülöttekhez rovatban. Kép
tigribigri
 
 


Akkor gyorsan irok eggyet:-)))))
Sziasztok!! Köszike Tigri mindent.Na csajok jól kidolgoztam magam:-))Reggel háromnegyed 7-re kinn voltam a telken jött is az egyik kocsi de a másik csak 9 után.Hasznossá tettem magam volt egy"kis" adag sóder ami elvileg utban volt ugyhogy szépen át talicskáztam máshová.Ez kb.min.50 teli fordulást jelent:-))azt hiszem ha fiu lennék holnap nem lenne erőm megfogni a kukim a pisiléshez:-))))De közbe meg jól is esett a meló esküszöm:-))Na kicsit lépek pihenni!-legyetek jók később lehet hogy vagyok még! Evi
evetke
 
 


Evetke! Te nehogy sérvet kapjál! Nagyon lelkes vagy, ez annyira jó!!!

Képzeljétek végre ma összejött a randi Bettyivel és a Lilivel! Kép Sétáltunk egyet csak aztán meg megéheztek a csajok és felváltva szirénáztak és nagyokat cuppogtak a kezükön Kép
Betty, remélem már nem áztok! Sikerült a romokat eltakarítani? Én balga meg sem kérdeztem kell e esetleg valamiben segíteni Kép

Puszi
Tigri
tigribigri
 
 


Sziasztok csajok!!
Hát nagyon örülök hogy végre megismertétek egymást,és egyeztettetek előtte telcsin??-vagy csak egymásra köszöntetek vagy-vagy???-alapon:-))))Ki tudja mikor jutok el feléd babanézőbe,remélem hamarosan!Most ugyis megállunk a telken pénz hiján ugyhogy egyik du.megszervezem majd és addig Gáborom el lesz a gyerekekkel.Kati remélem jobban vagytok már!!!-nem is csodálom hogy szegény kölkök állandóan taknyosak halál össze-vissza idő van!! Klárus veletek mi a helyzet???-nagyon elfoglalt vagy??
Na léptem tiszta álomkór van rajtam!! puszika evi
Ui:Csak nem a szomszéd áztatott el betty??-az nagyon szar lehet!!-szegény te!!
evetke
 
 


Sziasztok!
Szerda: Lili ismét 2 óránként ébresztett bennünket, ettől már jól indult a napunk. Aztán nagy nehezen elaludt, neki álltam tojáslevest főzni. Már az elején felébredt és olyan keserves sírásba kezdett, hogy berohantam hozzá, természetesen az olajba beleégett a kömény....
Aztán csinálta túrógombócot, a negyedik tojás, amit beleütöttem a túróba, véres volt.... Aztán elkezdett ömleni a víz a folyosón lévő szekrénybe. Gyorsan behoztam minden olyan dolgot, aminek ártott (volna) a víz. Közben Lilit is húrcoláztam magammal, nem mertem egyedül a lakásban hagyni. Ő is elkezdett sírni, kiderült, hogy nyakig kaszis volt, teljesen át kellett öltöztetni, közben elkezdett csöpögni a víz a páraelszívóból, majd a hűtőalól folyt ki, aztán a mikróra, és a végén pedig a villanytűzhelyből is.... Ekkor jött Tigri sms-e, hogy nincs-e kedvünk lemenni. Lilit gyorsan beledobtam a kocsiba, és a sírógörcs helyett sétáltunk 1/2 1 órát :-)
betty77
 
 


Köszi Tigri, de a legnagyobb segítség az az volt, hogy nem ültem itt a káosz tetején, és örülök, hogy végre személyesen is megismerhettünk benneteket :-)
Ja és a vicc az az volt, hogy amiket behoztam a kinti szekérnyből, az a konyhában ázott el, mert a földön és a munkalapon is állt a víz.... A szekrényben pedig csak a föld lett vizes a polcok nem :-(
Evetke: állítólag a tetőről folyt a víz, és a pincében 1 méter magasan állt. A legrosszabul a föntiek jártak..... de ez nézőpont kérdése, mert nálunk pedig 8 emeletnyi kosz gyűlt össze, ami azért ott maradt a tapétán. Ja és a szagokról nem is beszélek....
Tigri: Alexa hogy viselte a mai napot?!
betty77
 
 


Sziasztok!
Kicsit úgy érzem, mintha magammal társalognék... :-(
Ti előszoktátok hívatni a digitális képeket, és ha igen, hol?

Evetke: kicsit későn, de válaszolok :-) engem nem bántott senki, csak egymást...
betty77
 
 


Szia Betty!

Mi az usziban csináltunk digitális képet amit CD-re kiírtak. A Pólusban a Pálvölgyi fotós előhívja. Nagyon szépen dolgoznak, egy kicsit drágák de van összehasonlítási alapunk a többi fotóssal.Kép

Sajnálom, hogy így alakult a napod!Kép Szerintem is ez volt a legjobb megoldás, hogy hagytál a fenébe mindent és lementetek sétálni.

Kati
kfk
 
 


Betty, én még sose hívattam elő, de szeretném. Az interneten vannak megrendelőhelyek, állítólag azok jók. Ha jutsz valamire ez ügyben, írd meg légyszi!
Hát igen, elég ijesztőek tudnak lenni, ezek a "viták" egyes topikokban, de így virtuálisan, arctalanul mindenki más, mint ha személyesen beszélgetnénk. Akkor biztos mindenki finomabban fogalmazna.
Kellemes lehetett ez a csőtörés.
Kati, képzeld, kedden a férjem hagyta benne a kulcsot az autóban, megint fel kellett törnöm, dehát ugyebár már van gyakorlatom Kép
Evi, nálunk pl hétfőn nincs ovi. Összehozzunk valamit?
Tigri, hát akkor gratula az "újszülötthöz"! Jobb későn, mint soha Kép
Pussz, K.
K.
klara
 
 


jk @>;<<{>>>>>>>>>>>>>>>>>;> . ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁł>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>k .k kmn kkk .,,......... yy
tigribigri
 
 


Az elöbb a lányom írt nektek!

Betty, egész tűrhetően viselte a tegnapot Alexa. Lili nyűgös volt?

Klárus, köszi Kép Kicsit hosszú az átfutási idejük és nem is minden hónapban jelenik meg ez a rovat.

Fotókat Apa intézi, majd megkérdem.

Pusz
Tigri
tigribigri
 
 


Sziasztok!
A Pálvölgyiben voltam én is, csak az előhívandókat felejtettem otthon. :-) Én a Ring-be szoktam kivinni a Gyáli úti Metró mellett van. Itt 65 Ft/db (10*15-nek)az előhívás, és nincs semmi extra díj, 1 nap alatt megvannak a képek.
Halottam és láttam a digilabor.net képeit. Ők nyomdában hívják elő, és bevonják egy fóliával. Igaz csak 35 Ft/db (9*13-as) egy kép, de nekem annyira nem jött be a minősége. Most gondolkozom a depo online-on, csak nem ismerem a minőségüket...

Lili már kezdte átlépni a nyűgösség határát... ma pedig folytatjuk.. most végre elaludt, de reggel 1/2 9-óta még nem evett...
betty77
 
 


Janka is extra nyűgös ma, viszont el sem aludt. Kép És hosszú még a nap...
klara
 
 


Sziasztok lányok!
Jó kis szomoru nap ez a mai ami az időjárást illeti:-((Lehet hogy ezt érzik a csemeték????Gergő reggel megint taknyos volt és megőrülök ha megint visszanáthásodik,de hát ebben a foska időben azt se tudja az ember hogy öltöztesse sokszor szegényeket!!Hétfő elvileg okkés,van kedvetek átjönni picit Klárus:-))Nem akarok nagyon csatangolni mert a melómat egy hete nem vitték el és már nagyon aktuális lenne! Ráadásul fél dél körül a kis fiam borul el olyan álmos,ugyhogy azt meg sajna nem hagyhatom ki!De ha gondoljátok du.nagyon szivesen megyek bármerre ha az idő engedi!Elhozom kukacot az oviból és 4-körül már akár valamelyik játszótéren is találkozhatunk!!-Na mit szóltok??
Kati mikor vagy msn-n ???
Én a neten keresztül hivattam elő digiképet anno valami két nap mulva lett kész!.és nagyon elégedett voltam az árával és a minőségével is!
Azt hiszem a hétvégén néha bekukk.de rengeteg dolgom lesz:-((Vigyázzatok magatokra,és pihenjetek is!!! puszi mindenkinek evi
evetke
 
 


Sziasztok!
Legyetek jók a héten és írjatok sokat, én megyek egy wellnesshétre.... :-) a családomhoz!
betty77
 
 


Sziasztok!!!Betty érezd jól magad!!-aztán mesélj!Mi ujság lányok??-merre jártok??Elég mozgalmas hétvégém volt nekem is,most meg jó kis fejfájással indul:-((( Na később talán vagyok Puszika evi
evetke
 
 


Sehun senki????-na tessék!!!!
Pusza evi
evetke
 
 


Hát senki sem viszi túlzásba az irogatást... Kép

Velünk nem sok izgalmas dolog történt mostanában. Tegnap megünnepeltük Alexa első névnapját. Kapott egy rakat játékot.

Ma megint Barátok köztöt forgattak a házunk elött. Egész délután szenvedtek 2 mini jelenettel.

Evetke remélem a buksid hamar meggyógyult. Nekem is olyan sokat fáj mostanában. A múltkor úgy éreztem mintha a hajam fájna, már a hajhagymáknál. Mondtam is Jancsinak, hogy elég röhejes, de így érzem. Aztán amikor átjött anyukám, mit mond? Hát hogy olyan mintha a haja fájna! Érdekes, hogy mindketten ugyanúgy éreztünk!

Na puszi
Tigri
tigribigri
 
 


Tigri, ez nagyon aranyos! Micsoda egységben vagy anyuddal! Kép
A barátok közt hogy kerül a Mézeskalács térre? Kép
Lányok, ma du tali? Evetke, Tigri? Ovi után bárhová elmegyünk.
Pussz, K.
klara
 
 


De jó is lenne Klárus:-((De a lányomat ma "szomszédolni"adtam mi pedig du.4 re Mogyoródra vagyunk hivatalosak mindenféle egyeztetés céljából a mérnökkkel és a köművessel:-(( Hát megint lemaradtam,ez van! Kati tegnap örültem neked csak megjött Gábor és kellett azonnal a gép mert valami tüzépet keresett:-))Bocsi remélem összefutunk megint! Tigri!!!!-én néztem hogy a lányod Alexa Regina!!-az nem Alexandra direkt megnéztem a bemeden vagy csak béna vagyok! Mindeggy akkor viszont Isten éltesse a pici manócskát sokáig!!!
Hát most léptem lett melóm is és a de.tervet teljesitenem kell!! Puszika!! Evi
evetke
 
 


Nagyon sok boldog névnapot Alexának!KépKép

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Hát Klárus asszem a mai randinknak annyi, mivelhogy kicsit késő van... A fene, hogy nem néztem reggel a netet Kép

Köszi lányok a köszöntést! Valóban mi simán csak Alexák vagyunk, de ők is ilyenkor tartják a névnapjukat. Elvileg Sándor napkor is létezik állítólag, de én még egy naptárban sem láttam Alexa napot. Na persze ez nem azt jelenti, hogy nincs is. Amúgy nekem az Alexandra a Szandra miatt nem tetszik. Viszont az eleje nagyon jóóó! Pláne a Bendegúzomnak, vagy Selyemmajmocskámnak vagy Tücsöknek vagy... Szóval hívjuk mindennek. Annyira odáig vagyunk ettől a Kismaszattól! Igaz elég strapás, még mindig nem alszik napközben... Max a babakocsiban séta közben. Ráadásul egy rabszolga kell neki aki rázza a fenekét, és egy aki szórakoztatja Kép Én egyedül kevés is vagyok neki.

Kati hogy telnek kismamás napjaid?

Evetke nagyon beindultatok, öröm olvasni!

Betty talán még "üdül", szerencséje is, mert ma egyáltalán nem volt vizünk, se hideg se meleg! Király erre rájönni az WC lehúzás után Kép

Ja a Barátok közt: azt játszák, hogy a Barta Zsolt lakik ebben a panelházban, ahol mi is. Most a Miklós jött vele megverekedni. Feldúltan érkezett a kocsival és Nórával meg az egyik sráccal távozott összeverve. Messziről ez jött le nekünk. Bocs a rögtönzött műsorelőzetesért Kép

Jó éjt!
Tigri
tigribigri
 
 


Tigri, nekünk a ma délelőtt is jó. Küldj sms-t vagy írj ide, ha oké. Odamegyünk a Mézi térre szívesen Jankával.
Kati, téged kifelejtettelek, pedig hozzád akartam szervezni a talit. Kép Na szép.
Alexának utólag boldog névnapot.
És hányadikon lakik Bartha Zsolt? Kép
K.
klara
 
 


Halihó!!! Oda vissza elszervezünk egymás mellett:-)))))) Majd összejön ez csajok! Én nézem a barátokat köszi az infót Tigri.:-) Rohanok lányok megyek takaritani,holnap ballagunk,vasárnap Szentendrézünk:-))De ahogy tudok irok!Legyetek jók Kellemes hétvégét puszi evi
evetke
 
 


Sziasztok!
Újra itt! Háát nem volt valami nagy pörgés :-(
Tigri:valóban kellemes lehetett víz nélkül... látod nekünk mennyivel jobb?! még a falból is víz folyik....
betty77
 
 


Sziasztok lányok!!!
Hát lassan tényleng azt hiszem magamban beszélek:-))) Betty mesélj milyen volt pihizni,Lili hogy viselte??-és főleg jó időtök volt e?
Hát ti kedves többi barátnéim???Ilyen lustik lennénk?Remélem nincs semmi baj egyikőtöknél sem!!Nekem elég mozgalmas hétvégém volt!A ballagás elég akadozósan zajlott és kutya hideg volt de a lányom egyszerűen élvezte:-)))Rakok fel pár képet nézzétek meg ha van kedvetek/csiribirik/Képzeljétek a páromtól kaptam egy uj telefont,totális meglepetés mert azt hittem magának szánja.Ezer éve vágytam egy ilyenre,lehajthatós flippes kamerás.Imádom,persze a Gáborom,na és a telcsiért is oda vagyok:-)))
Ma befejeztem hajnalba a melót is elbirnék viselni pár nyugis napot.Most ennyi legyetek jók és tessék picit beköszönni!!!! Puszi evi
evetke
 
 


Sziasztok!
Evetke hol lehet megnézni a képeket? :-(
betty77
 
 


Sziasztok!
Na jó, beköszönök én is. Kép
Találkoztunk ám pénteken a Tigriékkel, édik voltak. Ahogy Alexa cuppog, ha valakit enni lát, az elképesztő aranyos. (Nálunk ilyen nem volt...) Janka szvsz jól érezte magát, pedig nem volt semmi csilivili játszó, nekem meg nagyon szimpi a Mézeskalács téri bölcsi és ovi. Kár, hogy nem oda tartozunk. És Bartha Zsolttal sajna nem találkoztunk. Kép
Jankát elvittem ortopédiára a lábával, szerencsére semmi baja, csak túl gyorsan akar menni, azért botlik el a lábában. Kép
Mi továbbra is szívesen megyünk főleg délutánonként bárhová, de délelőtt se kizárt. Preferálom Katiék zárt udvarát, az nagyon tuti. Kép(Evetke, mikor tudnál jönni?) Kati, veletek mi van? Minden OK?
Pussz, K.
klara
 
 


Sziasztok!
Gratula az újabb randihoz :-) Lassan csak-csak összejön egy igazi nagy "buli".
Sajnos én hétfőn belázasodtam, és a keddem is elég nyűgösen telt. Többen is megjegyezték, hogy a gyerekemnek jobb szine van, mint nekem....
Talán 2 nap volt jó idő, de a szél folyamatosan fújt...szóval ennyi volt, semmi extra... :-(

Képzeljétek, ma megfordult a Lili a hasáról a hátára. Már alig várom, hogy üljön, és akkor mi is mehetünk a nagykádba pancsizni.
Vagy jöhetne ő is netezni, mint Alexa... :-)
betty77
 
 


Halihó!!Hurrá ügyik vagytok Betty!:-))És jobblást minnél előbb!!
Én is látni akarom Alexát!!!!:-)))Klárus du. nekem elvileg bármikor jó azt hiszem a héten egyedül szerda nem.De az idő legyen jobb mert ez igy totál fagyás!Na húzok pancsizni álmodjatok szépeket!!puszi evi
evetke
 
 


Sziasztok!
Azt hiszem sikerült regisztrálnom magam a msn.com-on, már csak az a kérdés, hogy hol találok meg ott bárkit is?
betty77
 
 


Halihó!Betty vegyél fel engem uj partnerként email cim alapján a többit majd ott megbeszéljük:-)))champipikukacfreemail.hu puszi
evetke
 
 


Szia Evetke!
Már addig sem jutok el.... :-(
betty77
 
 


Sziasztok!


Na szóval:
Volt megint egy kis vírusunk és azért (is) maradoztam el.
Randi tényleg sikeresen összejött Jankával és Klárussal! Kép Képzeljétek néhány srác távirányítós autóval játszott a téren és Janka ment az autók után! Csuda aranyos volt! Amúgy Klárus fel tudok neked ajánlani egy db DM-es hőlégballonos joker matricát.
Ja és mi ilyen kis rucikat is szeretünk hordani, látod: Kép

Evetkém én is szívesen látnálak már titeket, ezer éve nem találkoztunk! Minden oké nálatok? Tesókád hogy viseli a kismamiságot? Sógornődék gyerkőcei jól vannak? Kár, hogy nem jutok az MSN-ig jó lenne dumálni! Milyen rendes a férjed! Meglepi telcsi Kép

Betty volt a dokinéni? Hogy viseltétek a szurit? Fülecskével minden rendben? Egész nap rátok gondoltam! Doktor néninknek úgy emlékszem lánya van, de lehet, hogy nem is egy. Még a fülbevalóval kapcsolatban beszélgettem vele róla. Végül is hozzánk nem jött, szóval megtalált titeket Kép

Mitől lettél lázas múlt héten? Remélem nem mellgyuszi volt!

tigribigri@msn.com vagyok, remélem sikerült regisztrálnod. De mint említettem sajnos Alexától semmit sem tudok csinálni, csak így estefelé. Na jó éjjel...

Falból víz Kép Mi a helyzet, remélem fizet a biztosító. Az elektromos kütyük működnek?

Pöttömökkel kapcsolatban csak annyit, hogy érdekesen alakul a fórum. Enyhén gyerekesek!

Közös fürcsivel kapcsolatban akarom írni, hogy nekünk van kölcsönbe egy műanyag kádba való babatámasztószerűség, sajna nem tom' a nevét. Igazából félig meddig fekszik és ül is egyben a babó benne. Tapadókoronggal tapad a kádhoz. Ha együtt akarunk fürdeni mi ezt használjuk. Ilyen:
Kép
Hát igazából nem sok látszik így belőle, ha gondolod lefényképezem "szárazon".


Na puszanat mindenkinek! Remélem most már jönnek a jó idők és tudunk egy nagy közöset randizni!
Üdvözlettel: Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Tigri te szoktál egyáltalán aludni?! :-) Az utóbbi időben csak azt látom, hogy 23 óra után írsz! Én már tízkor szundizok egyet Lilivel a vacsi közben, és utána igyekszem minél előbb megtalálni az ágyikóm. Hogy bírod? Reggel mikor keltek? Nagyon édes a rucija. Hol szoktatok vásárolni? Megnéztem azt a bababoltot, de csak nagykereskedők vásárolhatnak :-(
Volt a drnéni, és Lili megint tök jó fej volt. Amikor lefogtam, és megkapta a szurit, rám nézett és elkezdett hangosan kiabálni. Nem igazán értette, hogy most ezt miért kapta, hisz ez még fájt is neki, és pont tőlem&#8230;.. Nagyon fel volt háborodva!
Láz: fájt a torkom, elmentem a dokimhoz, hogy mit tehetek ellene. Azt mondta szopogassak sztrepszilzt vagy mi a neve. Nahát én ezektől rosszul vagyok, mire hazaértem 38 fokos lázam lett. Anyu egész nap borogatott, és másnapra elmúlt minden! Néha éreztem csak a torkom.
MSN: átjöhetnétek egyik nap, a lányok játszanának, te meg segítenél beállítani :-) Víz: nem jelentettük be, de ennek hosszú a története, majd egy kicsit később mesélek.....
Babatámasztószerűség: láttam már én is a Brendonba, csak nem tudom mennyire éri meg az árát. Ha esténként végeztek a fürdéssel dobd át:-)
Megtudtál valamit a képekről?

Evetke: irigyellek a telefonod (vagy a férjed?) miatt. :-) Tavaly a névnapom előtt elkezdtem célozgatni a páromnak, hogy Nokia mennyi új telefont adott ki, és hogy az enyém mennyire gyenge már... A netről is kinyomtattam 3-4 telcsit, hogy azok mennyire jópofák stb stb.
Ő pedig mindig lelkesen magyarázta, hogy a Sony Ericssonnak mennyire jó az a kis telcsije.... Mondanom sem kell, hogy mit kaptam.......... :-(

Randi: rossz idő esetén 1x talizhatnánk nálunk is. Igaz csak egy panel, de a gyerkőcök uralnák a nappalit, a szülők pedig sütögethetnének valami izgis nasit!
betty77
 
 


Na halihó!

Megint ilyen későn írok... Betty úgy örültem a mai telefonodnak, csak kár, hogy épp elmenőben voltunk.
Szóval mostanában kb. 22 óra körül elalszik a lány, sajnos még mindig szopi közben. Utána én még vasalok, mosogatok stb. Aztán ha jó napunk van alszik 7:30-ig. Mostanában ez ritka. Egyik reggel már 5 előtt kukorékolt. Hát alig láttam a csipától Kép Kép Aztán szopi következik, de azt már mellettem az ágyban, és így még nyerek pár óra alvást és talán Alexa is visszaalszik még picit. Napközbeni alvásaink még mindig elég összevissza vannak. Nagyritkán besikerül pár perc alvás, ha esetleg egy óra, akkor már rendesen csodálkozom. Dokinéni szerint ha éjjel alszik, akkor nem kell a nappal miatt aggódni.

Köszi a ruha dicséretet, ez épp egy Kenguru Gold-ból való darab és épp saját. Amúgy a ruháink kb. 80%-a kölcsön darab.
Akartam is mondani, hogy sétáljunk le a nagykerig, de akkor megelőztél!

Szegény Lili, át tudom érezni a fájdalmukat, de szerencsére hamar felejtenek!
A doki szopogatós gyógyszerötlete nem semmi, és még csodálkoznak, hogy az ember nem akar elmenni orvoshoz ha beteg. Az a lényeg, hogy már jobban vagy!

Képeket Forte-ban szoktunk a Pólusban előhívatni, mi meg vagyunk a minőséggel és az árral is elégedve. Múltkor még kedvezményt is kaptunk, mert jó sok képet hivattunk elő. Viszont már nem emlékszem mennyit fizettünk a 10*15 képekért.

Ari vagy hogy kinézed belőlem, hogy tudok az MSN-ben segíteni, de csalódni fogsz Kép
Egyébként nagyon köszönjük a meghívást, valószínű majd élünk is vele! Kép
Persze titeket is nagyon szívesen látunk, csak még kell egy kis idő míg normális állapotok lesznek nálunk. Ugyanis még egy hónapig könyv-jegyzet stb. káosz van. Ja nem is mondtam: túl van a férjem az írásbeli érettségin! Már csak a szóbelik vannak hátra. Addig még kibírom a rendetlenséget talán... Eszméletlen, hogy a pasik, hogy tudnak tanulni! Igazából sehogy Kép

Melóhelyen is voltunk ma GYED-et intézni, ami kell: igénylőlap, anyakönyvi kivonat és egy illetménynélküli szabadságot kérvényező lap. Legalábbis nálunk ezeket kérték.

Holnapra ramaty időt mondanak, remélem tévednek!
Mindenkinek puszi:
Kép
tigribigri
 
 


Ezennel ünnepélyesen bejelentem, hogy kis topikunk az 1000. hozzászólását "tölti be" ebben a pillanatban! Kép Kép Kép
Köszönet érte mindenkinek!
Kép
tigribigri
 
 


Halihó!!Na hogy ide felfejlődtünk:-))Éljen!Éljen!Szépek vagytok Tigri:-))És nőttök mint a gomba!! Tegnap Bettyvel Összejött az msn kapcs.Örültem neki csak sajnálom hogy segiteni nem tudtam neked??:-( Sajna halál nem vagyok müszaki tálentum ahogy Klárusunk mondaná:-))
Én csak azt tudom csinálni amit előtte megmutatnak:-) Betty a telcsi majd összejön idővel,mondd még sokáig a párodnak egyszer hátha szöget üt a fejében:-))A párom :-hát igen mindenkinek ilyet kivánnék:-))Imádom!!!! Sokat akartam irni de a kisfiam itt tobzódik majd igy talán később! puszi Evi
evetke
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?