Új privát üzeneted érkezett!

Szonce: akkor gyertek hozzánk hétfön délelött :wink: itt is kajcsizhattok :wink:
Gombocka: Ti is feljöhetnétek, hm?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:17-kor.
szonce82
 
 


ok, akkor tömeggyülekezőt tartunk a babusoknál hétfőn délelőtt, vagy esetleg nálunk, ahogy gondoljátok.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 

 
 

------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:17-kor.
szonce82
 
 


szupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Micsoda gyűlést szerveztetek!! :-)

Na, megjöttem, csupán két órát vártam a dokira! :evil: Természetesen 5 perc alatt lezavart, csak szívhangot hallgatott és leszúrt, hogy a múltkor, mikor az ügyeleten adott beutalót a májműködés ellenőrzésre az eredménnyel miért nem hívtam fel?
Vicces, nem is adott meg telszámot, meg ha negatív a dolog, akkor miért is zaklassam? :roll:

Aztán azt gondolja, hogy nagy a gyerek, lehet, hogy császárral kell majd szülnöm. Mondtam neki, hogy nekem mindegy, hogy miképpen csak gyorsan szedjék ki. :-)

KépKép
charlott
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:17-kor.
szonce82
 
 


Charlott: hu ezek után nagyon kivi vagyok bejön-e a joslat és nagy babucitok lesz-e :lol: :wink: a lényeg h egészséges legyen és az is lesz :wink:
hát mi majd lemerészkedünk, musz postára mennem meg boltba, de nem leszünk lent sokat sztem ebben a szélben így nem invitálok, de persze ha vki gondolja összefuthatunk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


"legjobb": ma kedves szomszéd becsöngetett 1 órakor :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: persze h felébredtek Csajok :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
mondtam is Apának csináljon vmit a csengövel mert irgumburgum :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:17-kor.
szonce82
 
 


Szonce: szerinted nem mondtam, h nálatok már van ilyen??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: Ah, hülyeségeket beszél ez a doki! Mindegy is! Mit várhatnék tőle?! Egy hónap múlva kell csak visszameni hozzá, szerencsére!
De egy hét múlva 4D UH!!! És ez a lényeg, itt aztán kiderül többek között az is, hogy mekkora a gyerek?! :-)

Babusok: a csengőt érdemes lehalkítatni vagy kikapcsoltatni, ahogy Szoncéknél van! Alvó embereket ne zavarja meg semmi sem. :wink:
De úgy látom, ezt már meg is beszéltétek.... :oops:

Párom most vágott be egy jó nagy, zsíros pizzát!
Nincs igazság a földön! :evil:

KépKép
charlott
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:17-kor.
szonce82
 
 


hát ezen én is meglepődtem, hogy ilyen korán megmondták neked Charlott, hogy nagy babád lesz. lehet hogy csak nagyokat hízik, bár az majdnem ugyanaz. végül is az csak jó, hogy nagy babulika lesz...
mi voltunk kinn délben, de siettem mint a nyavalya, ugyanis akkora szél volt! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Haho, hát mi sem voltunk lent sokat :lol: :lol: :lol: tényleg oriási a szél :cry: legalább postát meg vásárlást elintéztem :wink:
Szonce: mikor tervezel jönni hétfön? (ne nem kell percre pontosan ám, csak nehogy pizsiben legyek :lol: :lol: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:18-kor.
szonce82
 
 


[quote="szonce82"][ írta:szonce82b]Babusok, mit szólsz a fél 9-9-hez? Korai?

Nekünk??? ÁÁÁ dehogy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: szupi lesz :wink:
Jó éjt, hétvégén leszek, Apa dolgozik :cry: jön Anyós meg Anyum meg Barátnöm nem fogok unatkozni :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


CSAJOK MOST DÉLELÖTT BABABÖRZE A KÖZÖSSÉGI HÁZBAN!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:18-kor.
szonce82
 
 


Babusok: én is köszi az infót, de vásárolgattunk itt-ott egész délelőtt, így lemaradtunk róla, pedig éppen kismama hálóinget kerestem, de a nagyobb áruházakban nem találtam.

Szonce: mikor hétfőn hazaérek a kórházból Rád csörgök, hogy szabad a pálya nálunk. Ugye cicától nem fél a fiatalember?? Különben, napközben a macsek jóformán csak alszik. :-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára charlott 2010.03.06 15:25-kor.

KépKép
charlott
 
 


Charlott, nem tudom fél-e, pár hónapja találkozott utoljára macskával, de kicsi az esély, mert érdeklődik az állatok iránt. Én sem féltem az állatoktól őt. Azt nem tudom, de lehet a cicának van félnivalója :)
Jó lesz, ha rám csörögsz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2010.03.06 20:13-kor.
szonce82
 
 


Haho, én vettem Csajoknak farmerrucit meg harisnyát elég jo áron sikerült, meg kinéztem egy tavaszi sapit de nem volt 2 db méretünkben, de azt mondták lesz majd április-május környékén megint börze :wink: voltak uj és használt rucisok is
Ja és elárulhatom, h Gombocka is vett farmerrucit :lol:
Charlott: háloinget tényleg neház találni, nekem sikerült mázlim volt pont volt az auchanban, de ugye annyi volt benne a kismamás h végiggombos, pont 2 szinü volt kék meg rozsaszin, jo kis pamutok voltak, de tényleg neház volt mert nem akartam tul drágát ugye...én pizsis vagyok igy azota sem használtam csak amig szopiztak :lol:
Szonce: jöhettek ám korábban is, hányra mennek a munkások? mi is szeressük a tescos bodykat, rugikat, a multkor tök mázlim volt pont kezdték kinöni a pizsiket és pont akkor volt leárazás és sikerült 2 csomagot szerezni tök olcson (ez ugye 3-3 db)
Apa megint dolgozik :cry: de ma mozgalmas napunk volt de. jött anyosom, du. barátnöm és Anyum is ideért :lol:
További jo 7végét :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:18-kor.
szonce82
 
 


Szonce: oksa, csörizz nyugodtan :wink: sztem fent leszünk :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kusi: szokásos esti bejelentkezést kérünkszépen :wink:
akartam még irni, kérdezted a szopit...hát mi amig szopiztak nem nagyon mentünk max ugye 2 kaja között vagy nagyikhoz ott meg nem volt gond, vagy bevásárolni du. mentünk szopi után és vittünk kicsi tápit mert azt olyankor ugyis kaptak és ha éhesek voltak kéznél volt :wink: sztem 1 gyereket is macera nyilvános helyen megetetni nemhogy 2t :lol: persze van aki birja, nekem mondjuk semmi bajom ha vki nyilvános helyen szoptat :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Charlott: hétfön a 4Dre mentek? vagy vmi más?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!
Kaptam új hűtőt, nagyon oda vagyok :D :D :D :D :D

Holnap megyünk a tescoba mert kinőttük a rugikat :D ha kell valami Nektek írjatok, remélem jövő héten ha jó idő lesz mi is tudunk veletek sétálni és akkor oda adom.
ma elmentünk turiba hátha találok 1-2 rugit pizsónak de nem volt, viszont túrtam 2 pulcsit és 4 hosszú ujjú pólót Beninek szinte ingyen :D :D :D
Nagyon rám jött a vásárolhatnék :?

jól kidicsekedtem magam, bocsi :oops:

babusok: nekem sincs bajom vele, de én mégse szeretnék. viszont olyan rossz, hogy mindig rohanunk haza 3 óránként :)

Megyek altatni
Jó éjszakát :D

KépKép
kusi
 
 


Jó reggelt!

Babusok: pont olyan hálóinget keresek, amiben lehet szoptatni, azaz elől gombos. Találtunk egy kismama üzletet neten a 15. kerben, jövő héten elugrunk oda bevásárolni. :lol:

Hétfőn a cukorvizsgálatra megyek. Tudod, írnom és mérnem kell a fogyasztásaimat és külön számolni a CH-kat. És ma össze kell gyűjtenem az összes vizeletemet és két mintát (12-12 órásat) vinnem kell holnap hajnalban a terhesgondozóba.
Utána éhgyomori vv lesz és reggeli utáni ismét egy vv, ezzel ellenőrzik a cukorszintemet.
Azt hiszem elleszek én holnap délelőtt. :roll:

KépKép
charlott
 
 


Szonce:

Ezeket a képeket Ádinak küldöm! :wink:
Kép
Kép Kép

KépKép
charlott
 
 


Jó reggelt!
Ma megint sikerült 6kor kelni :evil: :evil: :evil: :evil: mondjuk este már 8kor aludtak :lol: :lol:
Kusi: gratula az új hütöhöz :wink: milyen márka?
köszönjük szépen, nekünk nem kell semmi tescobol :wink:
lassan majd én is akarok menni turizni tavaszi cuccokat :lol: :lol:
Charlott: na akkor tényleg nem fogsz unatkozni :lol: remélem minden okés lesz :wink: hányra kell menned?
nagyon cuki cicákat találtál Ádámnak :lol: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:18-kor.
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:18-kor.
szonce82
 
 


Szonce: hát ha ezen meg tudod mutatni ami nekem van, akkor ne cipeld :wink: de köszi :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!

charlott: én a csobánka téri kínaiban vettem hálóinget és pizsit is :D
Drukkolok holnap, hogy jók legyenek az eredményeid! :D

babusok: köszi :D Whirlpool hűtő, úgy örülök még mindig... :D :D :D

szonce: mi finomat főztél?

KépKép
kusi
 
 


tényleg, lehet abban a kinaiban lesz vmi, én terhesgatyot vettem ott, mikor már semmi nem jött rám, pont jo lett rám az xxxxxxxxl-es :lol: :lol: :lol:
Kusi: bizti kafa a gép :wink: na sikerült bevásárolni rugibol?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


:D :D :D
Majd 6körül megyünk, Beni még az erkélyen... :D

KépKép
kusi
 
 


Szonce: összesen 24 órát kell figyelembe venni, de két részletben. Szóval először az első 12 óra anyagát kell gyűjteni és utána indul az egész előről - ez lesz a második mintavétel anyaga.
Érdekes, hogy max 1 liter ittam mostanáig és 2 liter jött ki!! Honnan?? :shock:

Kusi: köszi a ruhásbolt infót, tényleg közelebb van, mint a 15. ker. :wink: Hát, hogy holnap milyen eredmény produkálok???, nem tudom.... Neked hogy sikerült átvészelned ezt az időszakot? Végig kellett járnod erre a fránya ellenőrzésre két hetente?

Babusok: reggel 7-re megyek!
Tényleg xxxxl-es méretes voltál? :lol: el sem tudlak képzelni ennyire gömbölyűnek!

KépKép
charlott
 
 


Lányok, azt hiszem jelentős mértékben nőtt Picúr a pocimban, tegnap óta kemény a hasam és kényelmetlen az ülés, állás. Feküdni meg nem szeretek egész nap! Alig tudtam valamit is csinálni itthon. (takarítás, cipőfelvétel) Ez az állapot a szülésig fennmarad, sőt fokozódik vagy enyhül valamennyire??

KépKép
charlott
 
 


Charlott: én kaptam egy tépözáras cipit :lol: :lol: (azt egyedül is fel tudtam venni és bele is fértem, picit én vizesedtem vége felé) ja cipökanál jobarát :wink:
hát ha jelez a szervezeted bizony pihenni kell!!! de tényleg, picit vedd vissza a tempot, sajnos musz :? :wink:
hát elég nagy lettem, inkább a hasam de sajnos máshol is, ami maradt is, de gatyábol tényleg a legnagyobb kellett a boltbol :lol: :lol: :lol: 74 kg lettem és 60al kezdtem, elején fogytam 4et, a mostanit nem irom le :oops: :evil: :oops: :evil:
Kusi: mekkora szuszid van :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok csajok!

mi közben megjöttünk esztergomból az unokagyimálásból! :D :D :D :D :D
babusok: köszi, hogy szóltál szombaton, én addigra teljesen elfelejtettem :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
tényleg cukika ruhákat vettünk, nekünk mind jó lett, és a babusokkal vettünk egyformát is!!!! :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


charlott: én bevallom, nem mentem el 2 hetente, csak 3 :? és kikunyiztam, hogy a Csobánka téren vegyék le a vért, házi dokitól meg előre elkértem a vérvételre a beutalót :D :D :D
pocakosoknak nem kell időpont, sőt a sort se kell végig várni itt :wink: :D :D :D

Kitartás, majd jön a fészekrakó ösztön, akkor majd megint lesz erőd :D :D :D de pihenj sokat, szülés után már nem lesz időd :D


Babusok: :D :D :D persze, most meg itt dumál nekem törpim... :D

Láttátok hogy esett este a hó??? :evil:

Jó éjszakát! :D

KépKép
kusi
 
 


Jó reggelt!
Na micsoda idö :evil: :evil: :evil: mikor lesz már tavasz??? :cry:
Mi már fent persze 6 óta :evil: :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jó reggelt!

mi is fenn vagyunk! :D :D :D :D
képzeljétek, a Nelli úgy issza a tápszert mintha egész nap nem ivott volna semmit. :D :D :D :D
2 dolgot vesz figyelembe. kell bele tennem pici kakaót, és nem meleg, mert ahhoz nem szokott hozzá, inkább ilyen szoba-hőmérsékletű hideg.
a cumisüvegen kicsit nagyobb lukat vágtunk,a zóta kb. 2 perc alatt megy le a 2,5 deci. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka na micsoda jo hirek :) :)
feljöttök majd?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: persze, felmegyünk,a mint felkel, mert visszafeküdt! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
jók lettek a ruhák a csajszikra?
szonce már ott van nálatok?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: Szonce patikázik de utána jönnek :lol: irok ha ideértek és akkor Ti is jöhettek bármikor :wink: vagy jöhettek elöbb is :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babusok 2010.03.08 09:01-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


én mennék bármikor ha jó, csak most alszik a kis ludmilla egy kicsikét!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


de még csak fetreng, így ha nem alszik,a kkor lehet hogy felmegyünk, és akkor valamikor később lejövünk alukálni! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


gyertek nyugodtan :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


no már alszik is! :wink: :wink: :wink: :wink:
most mentem be hozzá betakarni

Kép
KépKép
gombocka79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?