Új privát üzeneted érkezett!

Trécsi én is csak bíztatni tudlak nagyon is,hogy ez teljesen érhető,ami most a fiádnál zajlik. Új baba érkezett,új apuka jelölt,meg minden új neki! Sok foglalkozás,játék vele,ezt tudom mondani én is! :wink:

Na a 180ml tápszernek is annyi! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


El is dobta az üveget ,és rajta tele a pelust! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Igen én is látom ezeket a változásokat..
Nem lehet könnyű neki..Uj apuka,tesó,uj iskola,uj lakás..És ráadásul(távol)viszonylag..tehát nem napi kapcsolatban atöbbi rokonnal..

De az a gond,h a tanulás fontos!És pont ezen buknak a dolgok.Mivel ennyi dolog érte,dacol és nem is akar semmit!Tanulni meg pláne!De hát ezért meg nem dícsérhetem,jutalmazhatom.

a foglalkozás meg olyan dolog,h ahhoz h csak vele tudjak törödni,Milánnal meg apukának kéne lennie,de ez igy nem jön össze.

titkolózik,hazudozik,becsempészi atelefonját(pedig tudja h miért nem akarom h bevigye)
Most kapta karira és nem akarom h bármilyen atrocitás érje ezért)
dehát nm érti meg h az Ő érdékebében mondom.
trécsi
 
 

 
 

Igen ezt értem is,amit mondtok,sőt egyettértek vele,de baromi nehéz!

Most napii dolgokat nem részletezek,mert sorolhatnám estig...
Engem inkább a viszonyuk zavar..De mind2 olyan makacs!:(
trécsi
 
 


Jó étvágya van Gabikának:))

Nálunk a vacsi a 180 tápszer:))tudom mi kissebbek vagyunk..
trécsi
 
 


Hétfő reggelre párássá válik a levegő, néhol ködfoltok is képződnek. Napközben a pára- és ködfoltok feloszlása után napos idő várható, csak néhol lehet egész nap felhős az idő. Eső nem lesz. Az északkeleti szél mérsékelt lesz. Kedden és szerdán is marad a napos, kora tavaszra emlékeztető idő; majd csütörtöktől több hullámban átmenetileg hideg levegő áraszthatja el térségünket. A hétvégére kemény éjszakai fagyok alakulhatnak ki, néhol -10 fok körüli minimum-értékekkel; nappal kevéssel fagypont felett alakulhat a hőmérséklet. Komoly csapadék nem valószínű, de szórványosan előfordulhat hózápor. Az átmeneti lehűlés után a jövő héten felmelegedés kezdődhet.

Ha már Helga nincs itt,leírtam nektek! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Trécsi igen,akkoribban Gabika is annyit evett,most meg már 300mlt! :wink:
Teljesen megértelek,hszen nem könnyű neked most!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Teljesen kivannak kelve magukból,mindketten:((

Az én fiam soha nem beszélt csúnyán,erre pénteken azt mondja nekem,h -leszarom,én nem tanulok!:((
Levoltam döbbenve!!
trécsi
 
 


Ha jól olvasom,nem lesz rossz idő..a körítés csak riogatás:))
legalábbis én annak veszem:)
trécsi
 
 


csajok kicsit nem figyelek és már két oldalt írtatok pár óra alatt :):):):):):):):):):)

Boszi: ritka az ilyen orvos:) és örülök hogy a mamád a lehetőségekhez mérten jól van :)

Gabikánal és Áronkának SOK BOLDOG 11. HÓNAPOT

Trécsi javítottam :) de a nagyfiút nem rakom bele ha nem gond :)

majd folytatom az olvasást csak főznöm kell valami papit :)

nika70
Salgótarján
 
 


Na jól kipanaszoltam magam:)

Lassan indultok...Kellemes sétát Nektek!Szép idő van..De azért öltözzetek fel!
trécsi
 
 


Na felkelt Milán,megyünk ebédelni..

Köszi Nika:))persze nem gond,csak meg ne lássa:))

Jók legyetek!

Puszi,sziasztok!
trécsi
 
 


Boszi!
Most kelt Fanni, de nekünk még ebédelni kell, utána öltözni, meg mire a piacra kiérnénk... szóval fél 2 lenne jó nekünk. Ha addig nem tudtok várni, menjetek nyugodtan és akkor holnap sétálunk együtt.
Akkor mi legyen?

horvviki
 
 


Nem semmi! :( nagyon nehéz most vele,hiszen kamaszodik is :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Csajok! Délután mindenki jöjjön és akkor beszéljük meg a holnapot! Ha ilyen szép idő lesz, menjünk a tavakhoz! :wink:
Kia! Esetleg nem tartasz velünk?

horvviki
 
 


Trécsi! Próbálj meg beszélni a pároddal is! Ne legyen makacs, engendjen ő is egy kicsit! persze nem mindig kell engedni a gyerekeknek, de végülis ő az okosabb, nagyobb :wink:

horvviki
 
 


Ettem én is,öltözünk és indulunk lefele. :wink:
Viki akkor 13:30 köról a Dmnél?! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na megebédeltünk...
Nagyon ügyi volt most,le se ette magát:))))

A holnaphoz én is csatlakozok!

Köszönöm h meghallgattatok és próbáltok ellátni egy két utravalóval...
Igyekszem megoldani vhogy h mkinel jó legyen...

Még péntekenn írtam egy dokinak,de nem válaszolt még..
Kiváncsi vagyok a tanácsára azért..

Köszönöm lányok,nagyon aranyosak vagytok!
trécsi
 
 


Lemennék én,de nincs lelkierőm..:(

Majd holnapra összekapom magam...

Vigyázzatok Magatokra!
trécsi
 
 


Boszi, még az ebéd felénél tartunk. 13:45 jó? Addigra oda érünk.

horvviki
 
 


Trécsi! Biztos nem jössz? Süt a nap, hátha jobb kedved lesz lent :wink:

horvviki
 
 


háromnegyed óra alatt többet írtatok mint máshol két nap alatt :):):):):):) mondjuk nem baj :)


Viki : ha engednénk szerintem Gege is kipakolná a számítógépet :):):)

Trécsi mi 2004 augusztus 20.-a óta vagyunk együtt előtte 10 nappal ismerkedtünk meg a neten és 20-án találkoztunk előszőr majdhogynem szerelem volt első látásra nem vagyunk összeházasodva mert nem sok értelmét lárjuk:) a kapcsolatunkban nem lesz változás és csak egy papír:) nekem nem hiányzik:)

Boszi : nagyon szépek vagytok :):):)Igazad van nincs olyan kapcsolat ahol ne lenne surlódás e egy jól müködö párkapcsolatban hála istennek ezt meg lehet beszélni és akkor minden rendben van :)

Trécsi jól néz ki a cipőke:)Nem semmi hogy nálatok éjszakai élet van :):):):):)

Mi még nem voltunk igazából sehol az elmúlt 4 évben kettesben:) hacsak nem az hogy én pesti jány képpen salgótarjánban nyaralok már egy ideje :):):) de tervezzük csak eddig anyagilag nem engedhettük meg magunknak:):):)

Trécsi én is csak azt tudom mondani amit az előttem szólok:) türelem és mindkettőjükkel le kéne ülni együtt beszélni hármasban. és egy kicsit mindenkinek engednie kéne:) Nagyfiad a legrosszabb korszakában van kamaszodik dacos stb egy új helyzetbe került tesó holott eddig egyedűl volt a fogyelmedre. most tényleg csak a türelem segít tudom az meg nem mindig van elég:) kitartás

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!


HU! Nem voltam par orat, es mi tortent itt! Jo sokat irtatok!

Eloszor is koszonjuk a hofordulos koszonteseket es viszont boldog hofordulot Gabikanak!

Sajnalom, hogy ma ugy alakult, hogy nem tudtam Veletek talalkozni, de pont elkerultuk egymast! Mi voltunk lent mar delelott, most alszik Aron, igy majd delutan megyunk le majd ismet, ha felkelt. Egyebkent a tuloldalon voltunk most, megint elementunk a jatekdiszkontba, persze ismet nagy csalodas volt :(

Holnap viszont jo lenne nekunk! Csak akkor majd egyeztessunk!

Aron atallitotta valahogy a billentyuzetet angolra, igy lehet, hogy sok lesz a hiba! :evil: Ugyhogy nemcsak Fanni ilyen rosszasag :)

Boszi,
Orulok, hogy jol van a mamad, es annak is, hogy vegre normalis, jo orvost fogtatok ki! Kar, hogy nem elobb sikerult :(
Szep menyasszony voltal!

Trecsi,
Ugyanazt tudom mondani, mint a tobbiek! Turelem, de az vegtelen!!!! Es minel tobb idot Vele tolteni! Tudom, mindketto nagzon nehez!

Mi mar 11 eve vagyunk egyutt a ferjemmel, es 2005-ben hazasodtunk ossze. Naszuton Parizsban voltunk! Nagyon jo volt, hihetetlenul jol ereztuk magunkat! Urom az oromben, hogy az eskuvo elott egy hettel elveteltem, igy szomoruak voltunk, de bizakodtunk a mielobbi csaladalapitasban. Es hala, sikerult!!! :lol:

KépKépKépKép
thelga
 
 


Megjöttünk a sétából :lol:

Akkor holnap megnézzük a tavakat?

Majd írjatok kinek mikor jó. Nekünk mindegy... Bár inkább úgy, mint ma 1-fél 2 fele. Reméljük holnap is ilyen jó idő lesz, mert ma nagyon meleg van lent! :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Haza is értünk!Jót sétáltunk Vikiékkel. Trécsi,Helga holnap akkor ti is gyertek! :P
Az én kocsiban nem alvós kisfiam elaludt kint,most kelt fel a szobában,nemsokára eszik uzsit! :P
Ma hosszú napom lesz apjuk csak este ér haza 20 körül.
Csajok lehet már nem vagyok normális? :shock:
Kiürítettem a ládát,kivettem a számlákat amik jöttek meg a sok felesleges szórólapot,és az ELMÜ számlát elkevertem vhova,mert se a többi számla közt nem volt,se a szórólapos kis kukában! :shock: Mindent átnéztem ott lent pedig! Lehet nem is jött ELMÜS számla,csak én láttam úgy?! :oops:
Apjuk most hívott már jön haza! :P 1 órája a könyvtárban olvasott.
Azt hitte már felmentünk azért nem is hívott!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: szerintem nem jött még Elmüs számla... múlt hónap végén jött...
De jó Neked, hogy otthon van már a párod. Enyém későn jön :(

Kia! Hogy viselte Levi a szurit???

horvviki
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok végre...

Ennyit írni :shock: :P
Nagyon meglepődtem, amikor a 19. oldalon is febr. 11-et láttam.

Trécsi
Sajnálom ezt a helyzetet, nem lehet könnyű neked két embernek megfeleni.
Remélem a fiad hamarosan elfogadja a változásokat és kibékülnek.
Drukkolok!

Összeszokás - a hásasság előtt.... Na az volt nekünk is, de már minden jó, most, hogy minden mozdulatát ismerjük már egymásnak :lol:
Mi 2002 őszén ismerkedtünk meg (mi is az INTERNET-en, a "cég"-nél, ahol dolgozunk). Amikor éjszakásak voltunk állandóan írogattunk egymásnak és telefonálgattunk (ez is céges, így ingyen volt) :P Ő vidéken, én itt.
Apa akkor még házas volt, de a felesége épp nyáron lépett félre- ha minden igaz... minden erre utalt, így már nem voltak jó viszonyban, válás előtt álltak.
2003. májusában feljött ide dolgozni..
2004. szept-ben házasodtunk össze.

Boszi
Örülök, hogy a mamád végre otthon van.. Remélem ettől még jobb lesz a kedve, közérzete.
Szépek voltatok! Megnéztem a képeket!

Helga
Vetélés, ez nagyon rossz lehetett :cry:
Nekünk méhen kívüli volt (ez nem olyan, de ez is megviselt) 2006-ban.

A szuri
Levi nagyon jól érezte magát, amikor levetkőztettem.. A dokinő még egy másik gyereket vizsgált, addig Manó csak beszélt és beszélt :lol: Épp jött az egyik védőnő, aki az elején volt pár hónapig vnőnk és megdícsérte..
A vizsgálatok alatt is csak mosolygott.. Jött a szuri.. fogtam a két kezét és beszélgettünk. A szúrást nem is vette észre, csak a kis feszítést, amikor benyomta a szert. Pár másodperc sírás - aztán ismét jó volt a kedve :lol:
Szóval büszke lehetek rá.

Akkor érkezett egy anya a kislányával, aki 5 hónapos.
A kicsi is 59 cm, mint Levi, de csak 5 kiló. Most (pelussal) 6120-at mértek, a dokinő el sem akarta hinni, hogy ennyit hízott. :P

Holnapi séta...
Nekem délelőtt, vagy délban - attól függ meddig alszok :wink: főznöm kell, Apa horgászni megy pár órácskára addig.
Délután megyünk a postára, gyógyszertárba (beadatjuk a Rotát, holnap kell érte menni - ma rendelték), DM-be - végre leadom a jelentkezési lapot... sétálunk hármasban.... most először babakocsival :P
De ígérem megyek én is legközelebb :wink:

Apa péntektől megy vissza melózni (most még pihenget - betegen van ) :)

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szerkesztettem néhány képet:
( a homályosak videóval készültek :lol: - most olvastam be a vid.kazetta borítóról )

Kép
Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia! Nektek is olyan drága volt az esküvőtök? És Neked kék mennyecske ruhád volt?

A volt barátomnak, akivel 6 évig együtt voltunk (tudod Kia, aki szintén rendőr...), most szombaton lesz az esküvője. Engem 6 év alatt nem vett el, a mostani barátnőjével meg kb. másfél éve van együtt :wink: Így jártam... :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok,szép estét! :wink:

Jöttem panaszkodni! Sikerült anyukámmal összevesznem:

Egyik kedves nemsokára szülő barátnőm babaváró bulit tart nemsokára. Mertem anyunak mondani,erre ő teljesen kiakadt,hogy el akarok menni ilyenre! Mert miért szórakoznék én a párom és a gyerek nélkül?! :twisted: Meg ennyi erővel miért nem megyek haza a mamához,aki beteg?! :twisted:

Kicsit rosszul esett,de nem vitatkozom vele,mert sok most a gon a vállán. Nem megyek el a bababuliba,majd,ha megszült meglátogatom. Amúgy nem Pesten lakik,ott kellene aludnom,szerintem ez verte ki a biztosítékot anyunál! :roll:

Más téma:
Anyu mondta,hogy a mamának 1 hét múlva lesz varratszedés. A főrovos mondta,hogy nem kell visszamenni ezért,a háziorvos meg tudja csinálni,az a dolga.
Anyu fel is hívta,erre közölte,hogy ő pedig ki nem szedi! :twisted:
Akkor ki fogja???
Mamát nem lehet csak úgy ide-oda rángatni. MEntővel hozták haza fekve? Hova vinni anyu,ha körzetileg ide tartozik?!

Másik meg,hogy 1 hónapig vérhígitó szurikat fog kapni,és az asszintens akinek ezt nap mint nap be kell adnia lazán és bunkó közölte anyuval,hogy jó van beadja,de utána majd az aki akarja,mert ő aztán nem! :twisted: Anyu meg nem meri a mamának beadni,meg a főorvos is kikötötte,hogy csak egészségügyes csinálja!

Kíváncsi leszek,hogy majd mi lesz!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nika a táblázatba ötlet:

Babák névnapját is be lehetne tenni! :wink:
Gabikának március 24én van!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi ok beteszem a névnapokat a mienket is vagy csak a ygerkőcökét?
nem semmi nálatok az eü kutya kötelessége lenne beadni az injektiókat az asszisztensnek.
Fenyegesd meg hogy feljelented:)

nika70
Salgótarján
 
 


Boszi
Aranyos egészségügyi dolgozók...

Viki
Nem volt drága esküvő..
Otthon volt és csak úgy 60-70-en voltunk.

A ruha, igen kék volt :P
Ez volt a vágyam.

Ez sem volt drága.
30 valahány ezer ft volt össz.
Ukrajnában vettük a piacon.
Ruhák, kiegészítők...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Ruhák..
..és így legalább megmaradtak :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szép reggelt Mkinek!)

Ma gondoltam korán kelek és kitakarítok:)..még fél 9 sincs és mindjárt kész vagyok...Bár fél 6 kor keltem,elkávézgattam és neki fogtam...

Pedig éjjel akartam mindezt,csak rájöttem h mkit felkeltenék:)

Látván itt a gyönyörű esküvői képeket,bevallom nekem sem volt esküvőm,se elöbb,se most..
Engem csak a ruha meg a nászút vonz csak..
De a többiről hasonlóan vélekedek,mint Viki és Nika..)
Ha így is működik,hát legyen..
Ha nem ,akkor meg amúgy se fog..

Bár őszintén szólva nem ezt álmodtam meg magamnak kislánykoromban...De gondolom ezzel nem vagyok egyedül:)

Boszi ezért ez felháborító h mit képzelnek az orvosok!!belőlünk élnek,a zsebüket meg jól kinyitják h sokat tudjál bele tömni és ennyire nem képes egy ilyen betegért...
Komolyan,jelezni kéne az orvosi kamaránál,ugy névtelenül,mondjuk!

Akkor ki jön ma sétálni?
És hova megyünk?
Nekem bekell szerznem azt a bizonyos kartonpapírt és filcet,mindenek elött..

Ja és ami még nem volt,tegnap a fiam hazatért egy osztályfőnőki figyelmeztetővel:((ezért 4re bemegyek a tanárnőhöz..
Ugyanis leckehiány miatt kapta..
Megkérem h segítsen,mert én konkrétan mindig megnézem a leckéket és ez az ominózus lecke,se bejelölve,se beírva nem volt..És ez már nem az első volt.:(
Tudom ez afiam mulasztása,de megkérem hátha megteszi,h ránéz a leckefüzetére olykor ,mert igy még csak számonkérni se tudom...
trécsi
 
 


Kia gratulálok h Levi ilyen jól bírta az oltást,nagyon ügyesek Vagytok!
Az elsőnél én is halálra izgultam magam és nem volt semmi,észre se vette..

Viki ne bánkódj,biztos h nem Ő volt az igazi!A sors akarta igy..S látod nem véletlenül.

Ébredezést hallok..

Akkor írjátok meg ki-mikor ér rá..Nekem is kb.13 ó környéke a jó.

Jön anyósóm délután,de mondtam neki,illetve üzentem,h nem leszünk itthon.
De akkor is jönni akar.

:evil:

AZt mondta akkor megvár...
:evil:
trécsi
 
 


Milán május 19.-névnap
Armand május 10-névnap

Milán-szept.25-szülinap
Armand-szept.28-szülinap
:D

Véletlen,de jól kijönnek:)))
trécsi
 
 


Na megyek teregetni...meg befejezem a többit,míg ideértek:)
trécsi
 
 


HÉTALVÓK:D hehe
trécsi
 
 


Trécsi akkor jó korán keltél!
Mi 8ig pihentünk,majd reggeliztünk.
Nekem is elvileg 13 körül jó a séta,de majd még írom ugyis addig!
Kia nagyon szép mennyasszony voltál,szépek a képek!
Levi manó pedig kész hős,hogy ilyen jól viselt mindent! :lol:

Többiek???

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na a reggeli megvolt:)mármint Milánnak

Már csak a fürdő van hátra és kész vagyok.

Hétalvók,merre jártok?:)
trécsi
 
 


Hát igen lassan már 10 óra? Merre vagytok lányok? :roll:
Vki használ ARIEL folyékony mosopórt?
Én ma tesztelem először. Eddig TOMI-t használtam mindig,de gondoltam ezt is kipróbáljuk! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt!

Most keltünk :lol:
Gyorsan jöttem megnézni, hogy készüljünk Fannival, megyünk-e ma sétálni.
Nekünk is jó a 13 óra.
Helga? Merre vagy? Tavak? Vagy máshova menjünk?
Na majd jövök még, csak összekapom kicsit a lakást...

horvviki
 
 


Na a hétalvók felkeltek! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jo reggelt!


Mi mar 6 ota fent vagyunk! De csak most tudtam jonni.
Nekunk is jo lesz ma tavakhoz menni 13-14 kozott!
Majd legfeljebb a delelotti setank lesz rovid. Tudjatok, mi
naponta 2x is lejarunk, akkor jobban alszik a draga.

Arielt hasznalunk mi is, a simat a fehernemuekre, ez szerintem nagyon szepen kivisz mindent, nemhiaba ez a legdragabb mosopor. Aron holmijaira pedig a kidet hasznalom, ez is eleg jo.

Kia,
Neked nem Hont Judit az orvosod?
Mehen kivuli terhesseg :cry: szegenyke! Gondolom, Teged is elegge megviselt lelkileg a dolog. Engem nagyon, sajnos :(

Trecsi,
Ugyes vagy!
A nagyobbik kisfiadhoz pedig turelem-turelem!!!!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Én ma úgy érek rá,hogy 14re megyek apa elé a HÉVhez! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Méhen kivüli terhesség! :( Jobb nem is átélni,mert a gondolatától is kiráz a hideg!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Fanni névnap: márc. 9. Mindjárt itt lesz :lol: Apa múltkor kitalálta, hogy jól kiszúrtunk Fannival... mert hogy márc. 8 Nőnap után van a névnapja, és biztos mindenkitől majd csak egy csokor virágot fog kapni, és azt ossza be névnapra is meg nőnapra is :shock:

Mostanában Fanni 7-kor felkel, akkor áthozom a nagyágyba mellém (apa már ilyenkor elmegy dolgozni) és kicsit játszunk aztán együtt visszaalszunk fél 10-ig. Csak így borul az egész napunk. Mert pont ebédidőben lesz megint álmos. Viszont így én nem vagyok fáradt :lol:

Én még egyáltalán nem használtam soha folyékony mosoport. bár apa mindig mondja, hogy vegyünk azt. Lehet, legközelebb azt veszünk. Jobb?

Képzeljétek apával tegnap megbeszéltük, hogy csütörtökön megyünk moziba meg vacsizni :lol: A 9 és fél 7 randit nézzük meg, rá tudtam beszélni, pedig ő nem is szereti az ilyen limonádé filmeket. :lol:

Boszi: szerintem nyugodtan elmehetnél abba a buliba. Főleg, hogy több éve nem voltál, igazán rád férne egy kis kikapcsolódás. Én is megyek szombaton volt osztálytársakkal találkozni. Igaz 6 körül megyek, és 8-9-re már jövök is haza. Fannira meg anyuék vigyáznak addig. Ennyi meg azt hiszem nekünk is jár :lol:

Na csajok, akkor jó lenne úgy, hogy mondjuk 13-kor találkozunk az aluljárónál? Helgával meg az aluljáró túloldalán 13:05-kor??? :lol: És akkor együtt elmehetnénk azokhoz a tavakhoz. Vagy valakinek nem jó a túloldal?

horvviki
 
 


jaj, most olvasom, hogy Boszinak csak 2-ig jó. Addig nem járjuk meg a tavakat, nem? Na akkor hogy legyen?

horvviki
 
 


Viki mennék én,de nem veszekszem anyuval,aki szerint nem szabad egyedül szórakoznom! :evil: Majd megyek apjukkal vagy megyünk hármasban! :roll:
Séta nekem is jó persze,remélem a kerék is a helyén marad! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: