Új privát üzeneted érkezett!

Köszi borsika az infót! Rendes tőled, hogy így törődsz Timciékkel... Szurkolok, hogy hazajöhessenek a hétvégén...

ennn: nagy-nagy gratula!!!!!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Manófalvi: csüt-ön jössz tornára? Remélem nem marad el... Tegnap voltam aquafitnessen, tényleg intenzívebb, mint a terhestorna, de még jól esett... :D

Pálfinoémi: veled mi van? elkezdted a diétát?

Timcike: remélem hamar hazajöhettek a kórházból...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Timcike, örülök, hogy szép élmény maradt a szülés, és Atticy baba egy angyal! :D Olyan kis picurka, még szinte elveszik abban a hatalmas ágyban...
Remélem, van tejed bőven és tudod szopiztatni. :)

Falevél, megyek csütörtökön, már be is jelentkeztem. :D Ez a torna már a víz miatt megéri... :wink:

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 

 
 

Sziasztok!


Hazaengedtek.Attila jol van,mindjárt 4 kg.Eszik,alszik. :lol: Itthon kell adnom neki antibiotikumos szirupot,és annyi.Köszönjük,h.aggodtok,meg gondoltok ránk.Igazán jolesik.
Borsika-neked külön köszönet mindenért,és azért is,h.informáltak az embereket. :wink:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci: de jó!!!! remélem most már minden rendben lesz... Szurkoltam ám értetek! :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Timcike, én is örülök, h minden rendben, és h végre otthon vagytok! :)

Velünk minden rendben, bár alig mocorog Borsóbabám :roll:
Majd belejön.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok csajok!

Teszek fol egy par fris kepet Attilarol.Minden rendben van.Eszik jol,es nagyon jo kisfiu.Mar voltunk kint setalni is. 8)


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Koszonom,h.gondoltatok rank.Igazan jolesik.Puszi nektek!



Kép [/b]

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Falevél!
Köszönöm, hogy hiányoltál! :-) Természetesen elkezdtem a diétát, nem kívánságműsor! :-))) Az első 3-4 nap volt nehéz, de mára abszolút belejöttem. :-) Már harmadik hete csinálom. Az első két nap alatt fogytam több, mint másfél kilót.

Azért vagyok ennyire elveszve, mert most zajlik nálunk a festés, és van egy klassz kis őskáosz! :-)))

Csütörtökön voltam 28 hetes uh-n, minden a legnagyobb rendben, Babamaci 1115 g!

Timcike!
Még egyszer gratula! Örülök, hogy otthon vagytok! Tündéri cuki kisfiad van! :-)

Geli!
Az a barátnőd, aki szintén terhességi cukorbeteg lett szülhetett természetes úton?

Kellemes hétvégét Mindenkinek!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Nóémi-köszönöm szépen.Aeanyos vagy.Hamarosan már te is babázni fogsz. :wink:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike!
Igen! Már nagyon várom! Éppen tegnap találkoztam egy ismerőssel és meg is jegyezte, hogy látszik, hogy most már minden gondolatom a Kicsié! :-)

Lányok!
Nem tudjátok, hogy a városban hol lehet olcsón kókuszmatracot venni?

Kellemes hűsölést Mindenkinek!
Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Timcike: nagyon helyes a kisfiad!!! :D

pálfinoémi: nem tudom hogy hol lehet olcsón venni, de a Petőfi Sándor utcai bababoltban biztosan van kókuszmatrac.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Timcike, én is drukkoltam Nektek, és most már remélem, minden rendben lesz! :) Atticy meg egy tündér! :D

Noémi, remélem, a diéta nem visel meg nagyon... Bár ebben a hőségben én sem nagyon tudok enni. Csak iszom, mint a kacsa. :)
A matracot én sem tudom, hogy hol lehet olcsón venni. Az ágyak házában is lehet kapni, azt tudom, de az árakat nem...

Falevél, vettél párnát meg labdát azóta? Mi még nem, a jövő héten megyek beszerző körútra. :D

Szép napot mindenkinek!

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Noémi - kókuszmatrac a faktumban140x70-es méret 13.500 Ft.- volt. Nagyon klassz, levehető a huzata, mosható. A brendonban ugyanez 9990.-, ezt már én is csak később láttam:
http://www.brendon.hu/shop/browser.aspx ... kuszmatrac
Meg is rendelhető, ingyen szállítanak házhoz aznap amikorra Te megjelölöd az időpontot.
Kecskeméten nem tudom, hogy máshol mennyi.

Kép
potykamanó
 
 


...ja, Faktum bababolt a Szilvási mellett az Izsáki úton, de gondolom ismered.

Kép
potykamanó
 
 


Sziasztok,


Noémi,

Mi 2 éve az Alföldben vettük a kókuszmatracot, 9000 forint körül. meglepő, de néhány dolog olcsóbb ott, mint a bababoltokban.


Timci,

Örülök, hogy jól vagytok és hogy otthon. Atticy még mindig tündéri.


Szép estét!

geli08
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki nagyon meleg hetünk lesz! 8)

Köszönöm az ötleteket matrac-ügyben. Mindjárt végighívom a helyeket. Menni már csak oda szeretnék, ahol tényleg vásárolunk. :-)

Potykamanó!
Sajnos, a Brendon webáruházában a mi bankkártyánkat nem fogadják el. Egyszer már befürödtünk vele. De azért köszönöm! A Faktumot igen, ismerem! :-)))
Nektek aztán már tényleg csak napok kérdése! Izgalmas! Sz. Gábor, ugye? Megírnád pü-ben, hogy mennyit szántok Neki?

Manófalvi!
Köszönöm, hogy aggódsz értem. Csak az eleje volt nehéz, mert a Kicsi sem értette, hogy eddig jó világ volt, aztán meg alig eszem. Az első két napban egyfolytában dörömbölt! :-))) Úgyhogy persze, akkor Érte aggódtam jobban. Mára eljutottam oda, hogy van, hogy nem is kívánom a teljes előírt adagot. :-)

Szép napot!
Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Közzéteszem az eddigi eredményeket! :-) /Miután úgyis majdnem mindenkit érint./

Végigtelefonáltam 1-2 helyet. Az árak 140*70-es kókuszmatracra vonatkoznak, levehető-mosható huzattal!

P.S.u-i bababolt /Baby Bell/: 15600,-
Ágyak Háza: 12700,- (rendelni kell, 2-3 hét)
Színfolt Kft /Széchenyiváros/: 11990,-
Komforttéka: 14700,- (rendelni kell, 2-3 hét)
Faktum: 13500,-

Az Alföldet is próbáltam, egyelőre ott még nincs eredmény. Ha lesz, azt is felteszem! A Dobosnál pedig nem lehet kapni.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Noémi - küldtem választ pü-ben. Jó eltérő árak vannak matrac ügyben!

Kép
potykamanó
 
 


Jó reggelt, jó reggelt!

Tegnap beszéltem még az Alfölddel, ahol Billerbeck matracot lehet kapni, hab+kókusz kombináció, huzat NÉLKÜL... és most jön a legszebb az ára: 26090,-!!!

Amikor már meghallottam, hogy Billerbeck, sejtettem, hogy nagyon drága lesz, de hogy ennyire! :-))))))))))

Potykamanó!
Én is küldtem választ! :-)

Szép napot Mindenkinek!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok! Nállunk minden a legnagyobb rendben van még mindig.Eszik jol,és alszik.Néha mostmár fönnt van órákat,de akkor se sir,csak bámészkodik. :lol: Imádnivaló.Az antibiotikumot csak csütörtökig szedi.Utána csak a vitaminok maradnak már. :roll: Most itt van velem ő is az ölemben.Nagyon érdekli minden. :lol:
Pussz


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

pálfinoémi: köszi a tájékoztatást, tényleg elég nagy különbségek vannak... mi még nem döntöttük el, hogy szivacsmatracot vagy kókuszt veszünk...

manófalvi: jössz ma tornára? a szoptatós párnát még nem néztem meg, de ma délelőtt bemegyek a batthyányi utcai boltba és ha tetszik, akkor meg is veszem ... :D

potykamanó: látom még "egyben" vagy... :D Minden rendben van?

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Szia Timci!

Örülök, hogy minden rendben... és irigyellek!!!!! már én is úgy babáznék...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Na, megjöttem... voltam a Batthyányi utcán (Medident gyógyászati segédeszközök boltja). Vettem is egy szoptatós párnát: 3100.- ba került.

3 féle méretben van: a legkisebb 3100.-, a közepes 4700.- ba kerül, a legnagyobb nem tudom mennyi, mert én már a közepest is nagynak találtam, úgyhogy a legkisebbet vettem.

Egyébként érdemes benézni ide, mert rengeteg dolgot árulnak: lázmérő, vízhőmérő, cumisüvegek, mellszívók, ágynemű, textilpelenka stb. fel se tudom sorolni.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Timci - szerencsés vagy, hogy nemcsak szép, de ilyen jó baba is a kis Attila! :wink:

Noémi - üzi ment, de kifelejtettem belőle, akartam kérdezni, hogy cukrosság esetén miket ehetsz, mennyire szigorú diétát kell tartani? Én most a vizesedés miatt megint próbálkozom a csak gyüminappal, de elég kegyetlen, nem könnyű kibírni, eddig két nap volt a max, persze kopogtak a szemeim :roll: szerencsére nem túl vészesen vizesedem!

Falevél - egyben igen :lol: és a hetet szeretném is még kibírni!!! Aztán már jöhet bármikor! A meleget leszámítva minden rendben! Azt elég nehezen viselem! Te is már 28 hetes! innen már elrohan az idő! :wink:

Falevél, Manófalvi - Vizitornára jártok? Végig a vízben kell tornázni?

Lányok végül mentek vagy fogtok menni szülésfelkészítőre? Mi voltunk és szerintem nagyon hasznos volt! Sok jó infó elhangzott! M. Márti nagyon topon van a témában!

Kép
potykamanó
 
 


Sziasztok!

potykamanó:
igen végig vízben tornázunk(ill.az elején a bemelegítés egy nagy labdán van, aztán megyünk a vízbe), ebben a melegben kifejezetten jól esik...

De ma sajnos elmaradt a torna, mert kevesen jelentkeztünk... :( Pedig úgy vártam, hogy úszhassak egyet... Csütörtökön meg vizsgázom, úgyhogy azért nem tudok menni...
No, de holnap akkor elmegyek aquafitnessre... :)

Szülésfelkészítő: manófalvival és pálfinoémival a július 2.-án kezdődő felkészítőt néztük ki, mert addigra mindhárman pont betöltjük a 30.hetet. Én személy szerint mindenképpen szeretnék menni, a férjem is jön...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Noémi, köszi az infót, tényleg elég eltérőek az árak!

Falevél, majd csütörtökön megyek tornára, a mai nap nekem nem jó. Bár mire írom, már lehet, el is indultál... Jó lubickolást!
A párna ára tényleg elég baráti! Mindenképpen elmegyek én is, mert most már nagyon jó lenne kényelmesen aludni! :D
Csütörtökön meg vizsgázol, igaz? Remélem, akkor is lesz torna majd, mert akkorra mondja a legmelegebbet a héten... Te meg ügyes legyél! :)

Potykamanó, hát nagyon a végén vagy már, drukkolunk! A jövő hétre hűvösebbet mondanak, talán a frontok hatással lesznek rátok is...
A torna vízben van végig! És mennyei! 31 fokos, a legmelegebb hidegvíz. Elbírnám, ha itthon is lenne egy ilyen medence... :lol:

És jó hogy említed a szülésfelkészítőt, mert mindenképpen szeretnénk menni. Eddig telefonszámot kaptam, de még nem érdeklődtem meg pontosan a részleteket. De ami késik, nem múlik! :wink:

Most a holnapi UH miatt izgulok már nagyon! Mert nagyon kíváncsi vagyok, mekkora a babóca, és remélem, minden rendben odabenn! :D

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Szopipárnám már nekem is van. Nagyon tutkó. Mi rendeltük, és tönkölyös. 2 huzattal van, + a legbelső is mosható. Jó nagy, így nem kell tényleg a gyereket fogni, és már most jókat tudok vele aludni. Olyan hosszú mint én, majdnem. www.szopiparna.hu innen.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Falevél - sok sikert a vizsgádhoz!
Szülésfelkészítő nem júni.25-én indul a következő? Csak mert az előzőnek most hétfőn lett vége, bár lehet hogy van egy kimaradt hétfő is.

Manófalvi - köszi, a drukkot! Uh-hoz sok sikert, majd gyere mesélni milyen lett!

Ennn - klassz a párna!

Kép
potykamanó
 
 


falevél-hamar el fog telni ez az idő,meglátod. :wink: Észre se veszed és a pici édes már az öledben lesz. :wink:

Csajok,van egy problémám.Vasárnap vettünk az üzletbe 2 zacskó pelust,de sajnos nem vált be.Túl agy Atticy-nak.Véletlenül nem kellene valakinek?9oo Ft ért vettük nincs még kibontva,2-ös és 3-6 kg-ig van Sleep and play Pampers pelus.32 darab van benne.


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

A következő szülésfelkészítő július 2-án kezdődik.Ma voltam a védőnőnél és megkérdeztem.

Ma tudtam meg azt is, hogy melyik gyermekorvoshoz tartozom körzetileg (Juhász Antal) , tudtok róla valamit?

Timci: miért akarod eladni a pelust? majd belenő Atticy, nem?

Na, éjjel felavattam a szoptatós párnát, tényleg nagyon kényelmes... :D bár figyeljetek oda, mert az én férjem már szemet vetett rá, délután azon feküdt és kijelentette, hogy neki is kell ilyen... :oops:

Kép

Kép
falevel2
 
 


falevel-mert nekunk most 1 esre van szukseg,nem szeretek gyujteni. :wink:
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Falevél, mi is beruháztunk egy párnába, ma avatom majd fel estére. Szerintem nálunk is szemet vet rá a férjem. :wink: És ott a Batthyányi u-ban nagyon sok mindent meg lehet majd venni. És elfogadható áron! :)

Du megyünk UH-ra és már nagyon kíváncsi vagyok, hogy is érzi magát odabenn a baba! :D
Tegnap strandoltunk, igaz, nem sokat voltam a medencében, de azért néha jól esett megmártózni. :D Most meg majd izgulok, hogy minden rendben legyen, és remélem, semmit nem kaptam el. Bár ezzel korábban sem voltak problémáim, azért most egy kicsit aggódom. :roll:

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Lenne egy oriasi kerdesem.Valaki nem tudna juli 15 tol egy honapra max.kolcson adni egy hordozhato mozeskosarat?Mert nekunk babahordozonk van,es nagyon kenyelmetlenul ul benne a kicsi draga,es nem szeretnem 5oo km-ren keresztul kinozni benne,mikor megyunk haza.Nagyon megkoszonnem. :oops:

Pussz


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, csak másik topikba is írogatok és elég nehéz mind a kettőt követni. De azért általában elolvaslak beneteket.

Jól vagyunk, kicsit küzdünk a szopival. Kicsit kevesebb is lett a tej és ebbe a melegbe nem is nagyon hajlandó enni.
Illetve van egy kis kaki gondunk is. Múlt héte hétfőn kakiltunk, majd csak nagy nehezen sziruppal pénteken leközelebb. És azóta se tökéletes.

Tegnap fürcsinztünk kint a medencében illetve mesztelenkedtünk, mert a nagy melegben, a pelus alatt kipirosodik a popsink. Teszek fel pár képet:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Sziasztok!

Potykamanó!
Bocsi, hogy csúszok a válasszal, holnap lesz időm írni!

Manófalvi!
Hogy sikerült az uh?


Én már vagy három hete vettem ott szopis párnát, csak mindig elfelejtettem írni. Bocsi! :oops: Én is a legkisebbet vettem. Istenieket alszom vele! :-))) Hál'istennek a férjem azt mondta, hogy Neki nem elég puha, úgyhogy az enyém lehet! :-)))))))))))

Hűsöljetek!
Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


timci: nekünk van mózesünk, de sajnos azt nem lehet az autóban vinni, mert tuti megbüntetnek, meg balesetveszélyes is. Nem tudok sajnos segíteni....

Kép

Kép
falevel2
 
 


Mar tud nagyokat mosojogni,es gogicsel,meg almaba nevet hangosan. :lol: 8) Nem baj falevel,de azert koszi.

Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Timcike csak a 4funkciós babakocsik mózes részét lehet szabályosan az autóban használni, a többit nem. Ha 3 óránként megálltok ( amit úgyis kell a szopik miatt), akkor vedd ki, tedd vízszintesbe a picit. Esetleg egy összehajtott pelust tehetsz a dereka mögé, h ne hajoljon be annyira. Kézben menet közben ne legyen soha!!!!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Timci,
már amott is akartam írni, csak elmaradt a gyereküléssel kapcsolatban, hogy anno, mikor mi Lilit utaztattuk (igaz már 2,5 hónapos volt, és Sopronig mentünk) mondták, hogy a gyerekülés nem a kényelemről szól. Elvileg egy ilyen pici baba fél-egy órát ülhetne benne egyfolytában. Viszont így biztonságos, ahogy van, mert ez a kialakítás biztosítja, hogy ütközésnél nem repül ki, ha laposabb lenne, pont kicsúszna ha ütköztök. De még mindig inkább ez, sok megállással, mint hogy egy nem biztonságosan bekötött valamiben véletlen is baja legyen. Sokat megálltok, max. kétszer annyi idő alatt értek oda, de inkább a hordozóban!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Timcike: nagyon helyes a kisfiad... :D

Ma voltam a 28 hetes UH-n és minden rendben van, "még mindig" kislány!!! :D
Szépen növekszik Sára baba a pocakban, kb.1435 gramm...

Kép

Kép
falevel2
 
 


b.lin: mekkorát nőtt a kislányod!!!! :D Szerintem nem baj, ha kicsit kevesebb a tej, ha a babóca ilyen szépen növekszik és hízik... Ebben a nagy melegben mindenki kevesebbet eszik...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Gratulálunk, Falevél! :-)))))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


falevél-hamrosan már babázhatsz te is. :wink:

Csajok!Köszönöm a jótanácsokat,emg is fogadom.Teszek egy kis textilpellust a háta mögé,hátha akkor kényelmesebb lesz és,persze 3óránként ugyis megállunk szopizni és akkor nyujtozódhat egyet a kicsi drága. :wink:


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

B.Lin, mekkora már a kislányod! Olyan gyorsan nőnek! Nem? Nagyon édes, szeret pancsizni??? :D

Timcike, nagyon édes a kisfiad, ahogy mosolyog! :D Egyszerűen zabálni való! :D
Remélem, az utazást, meg tudjátok oldani, és szerintem is többször álljatok meg pihenni, mint hogy egy rosszul berögzített mózes miatt bármi baj történjen. És nektek is jót fog tenni a kinyújtózás! :)

Falevél, gratula! Szép nagy baba Sára! :D Én is voltam UH, és minden rendben! :D Bár nekünk 1199 g-ra becsülték. A drága most sem nagyon mutatta meg magát, de a doki szerint "talán" kisfiú. Bár ettől a talántól nem kezdek el kék ruhácskákat venni...
Hogy sikerült a vizsgád? Gondoltam Rád a medencében hűsölve... :wink:

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Manófalvi: örülök, hogy nálatok is minden rendben. :D Köszi, hogy gondoltál rám, de sajnos nem sikerült a vizsgám... :( Elég keveset tanultam rá, ez a kánikula nem nagyon segített a koncentrálásban. No, de most csütörtökön megyek és kijavítom....
Holnap jössz terhestornára?

Sára baba lehet, hogy idősebb is, mint amit a dokik kiszámoltak, mert már többször mondták az ultrahangon, hogy a méretei szerint egy héttel előrébb van. Mindegy, a lényeg, hogy egészséges legyen és akkor bújjon ki, amikor már megérett rá...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nem lesz a héten terhestorna... :( :( :(

Kép

Kép
falevel2
 
 


Manófalvi: Most jöttünk haza a dokitól, kereken 5500 g és 61,5 cm és kaptunk szurit is, amit nagyon jól viselt.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Sziasztok!

Most egy jó darabig nem leszek net közelbe,mert tanulok az államvizsgára,már amennyit tudok Atticy-től,és utána meg megyünk haza,majd mikor visszajöttünk,akkor majd jelentkezek.Puszi nektek,vigyázzatok magatokra meg a kis bébikre! :wink: Juli 14-én indulunk haza,h.mikor jövünk vissza az a keresztelötől függ,mert meg szeretnénk otthon kereszteleni. 8)


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Küldök egy pár bucsúképet!

Kép

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: