Új privát üzeneted érkezett!

Anyapoc

A homeos szert odaadom Villőnek alkalom adtán..KépRemélem elfogadjátok.

Nálunk egyébként egész délelőtt és este is még 3 órán keresztül ez ment.Ati most szembesült vele.Kép
De ma bevittem hozzá egy kisrádiót, és egész nap akiságyában van, nézelődik, beszélget, néha sír ha kiesik a szájából a cumi.De ma legalább tudok nélküle is mozogni a lakásban.Kép
Ami még jó,hogy EGYEDÜL aludt el, csak a cumi miatt rohangáltam néha, de végül az sem kellett neki.
A héten talizahtunk mert nem mentem ki Herendre.Így most egy kicsit körülményesebb lesz, mert ide kellene jönnötök a házunkhoz, és vigyázni Márkra amíg levarázsolom a kocsit. És hát ue. visszaKépRemélem nem vettem el a kedvedet.Bár az is lehet, hgoy kenguruban viszem le,ha megszeretni. Ma anyu beállított 1 kenguruval.

Egyébként igyekszem nyugodt maradni, de tegnap már mondtam Atinak, hogy meggondolnám én még ezt a három gyerkőc kérdéstKépNem ellenkezett nagyon ő sem.

Bulcsú minden gond nélkül el van újra a bölcsiben?

pusz
Szilvi

Ui: kérésed számomra parancs.Kép
Még lenne egy kérdés.A pampers pelus mostanában minden éjjel átereszti a pisit vagy a kakszit(már nagyon unomKép).Nem jó! Pedig kg szerint a Márkra való.Te mit használsz?

Annyira szeretem amikor így bújik a kis pocok!!!KépKépKép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Andi
köszi a tanácsokat!
hason sehogy sem szeret lenni.a mellékelt ábra mutatja, itt nem mosolyog hanem sírKép
Mi még csak most (tegnep) vagyunk 4 hetesek.Hogy szalad az idő.Majd ha már lehet, azt is kipróbáljuk.
Ma egyébként tündér a kis Márk.Most először (az éjszakain kívül) nem félórát alszik itthon.Kép

holnap megyünk tanácsadásra.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Szilvi

Jók a képek,épp itt volt az idejeKépKép...azért már Te sem vágsz olyan rémes képetKép!
Márknak jó nagy még mindig a hajacskája!Nem kezdett még kopni?Kép
Homeos bogyót köszönjük,elfogadjukKép..és majd megháláljukKépKép.
Pesze,szívesen segítek leköltözniKép,gondoltam már én is rá,hogy csak meg tudjuk mi ezt oldaniKépKép...
Mondjuk csütörtök?Kép
RádióKép.Így biztos nem érzi magát egyedül és te is levegőhöz jutsz egy kicsit..KépNálunk is bejön a TV háttérzajnakKép!
3 gyerekKép:ugyan,nemsokára nagyon edzett és rutinos leszel, a másodiknál ezeket már észre sem veszedKép.de tényleg,egy idő után annyira rááll az ember szervezet,hogy erre nemnis emlékszikKép!Na meg semmi nem garantálja,hogy a következő gyerkőcök is ilyen pocifájósak lesznekKépKép!Hidd el,pár hét/hónap múlva irigyen nézegeted majd a pocakokat!KépKép

Bölcsivel minden rendben,nagyon rugalmasan kezeli a dolgot a drágám,az sem baj,ha nem tud "csimbókolni"(vagyis egy kicsit hozzámbújniKép),pedig eddig ez elmaradhatatlan voltKép.
Mi Pamperst használunk,de asszem a fiúknak jobb a Libero,az talán magasabban vagy szorosabban zár.Próbáljátok ki,hogy beválik-e.Már nem emlékszem,hogy anno mi mit használtunk,de egyébként nem bizti,hogy a pelus hibája,hogy kimegy a dolog,mert sokszor olyan elemi erővel tör előKép,hogy egyszerűen nincs az a pelenka,ami megakadályozza a kilyutástKép.emlékszem,volt,hogy Bulcsú nyakig kakás voltKépKép.
Nekem van egy pár csomag Pampersem,amit úgy kaptam.Ha azokat elhasználtam,visszatérek a Liberora,mert azt jobban csípem...
AlvásKép:azért csak ügyi ez a Márk babaKépKép...Nálunk ma este csak 25 perc ordítás voltKép,egész jóKép...az is inkább light-osKép...
egyedül alvásKép...tegnap ilyen nap volt?Villő is produkált,ő is egyedül aludt el a kiságyban,igaz némi ordítások közepette,de pont nem értem rá felvenniKép..mire mentem,már aludtKépKép!
Na,kiváncsi vagyok a tanácsadásra,majd írd ám meg!Kép
Mi elértük a bűvös 4 kilótKép(igaz,most hasmenés van soron...Kép),de úgy nyúlik a kisasszony,mintha húznák..mmár simán a 62-es rucikat hordjuk..asszem nem lesz egy elhízott csajKép!

Andi

Küld csak a képet,aztán módosítok!Kép
Hason alvás:hát,annyira nem szíveli,inkább elviseli,mert olyakor csak így nyugszik el,így tudom beadagolni a cumitKép...
Bulcsú bezzeg imádta, a mai napig is hason alszik.Villő meg megsértődik tőleKép..egyébként midentől...
MegfázásokKép...remélem,nem kaptok el semmit,nem igazán lenne jó,mi lesz akkor télenKép...
BenceKép..hát igen,könnyen megszokják a jót,Te meg győzd pótolniKép!Anno ezt magyaráztuk anyósomnak,aki 1 éves korától Bulcsúra vigyázott,mert én dolgoztam,hogy ne játszon egész nap a gyerekkel,mert amjd követelni fogja,mi meg nem tudjuk biztosítani neki,mert nem csak az a dolgunk...hűűű,kicsit nehezen értette meg..Kép


na megyek,mert Bulcsú is itt vár a soráraKép..

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 

 
 

Sziasztok

mi is előrébb hoztuk a fürdetést, már 8-kor fürdetünk.Ma apa véletlenül belelógatta a fejét a vízbe, egy kissé bugyborékolt a gyerekKépRemélem nem lesz rossz élmény a számár, és nem fog ezentúl ordítani fürdés közbenKépEddig ugyanis nagyon szerette. Arra a legnagyobb sírás közepette is megnyugodott.KépMondtam apának, kitekerem a nyakát, ha ez megváltozikKépKépKép

Bölcsi
örülök, hogy rendben mennek a dolgok!Bulcsún látszik, hogy igényli a társaságot, és nem gond a bölcsi.A beszoktatás is ilyen könnyen ment?
Pelus
sztem azzal van a baj, mert van, hogy 1 nap alatt 3x cserélek ruhát a kőcön.KépA liberót akarom én is kipróbálni.
ordítás
az öledben ordított?nálunk este kézben van, valahogy ez így alakult, inkább apája foglalkozik ilyenkor vele. de ma nem sírt, csak egy kicsit.5 percKép?
Csütörtök:úgy néz ki, hogy nem jó, de majd még jelzek, mert lehet, hgoy visszamondják a talit.
Péntek vagy szerda?

Andi
ma este amikor sírt táncoltam Márkkal. Tetszett neki.Jó ötlet volt.Képköszi Lilla baba, hogy van?

Sziasztok

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi

Hát ez a fürdős mondat elég félreérthető volt...először arra gondoltam,hogy Apa lógatta bele a fejét a vízbe...de gondoltam,ez miért érdekes????Aztán a következő mondatból már rájöttem,hogy Márk fejéről van szóKépKépKép!
Nem fog rá emlékezni,meg hamar megszokják ám újra a jót!Ráadásul szt ezt ők még nemolyan tragédiaként élik meg!Sokszor félrenyelik a tejcit is,köhögnek,de 3 óra múlva megint szopizni akarnakKépKépKép!
Apa és az ő nyaka...hát csak gondold meg,mert akkor ki fog Márkkal foglalkozni esténként?Kép
Bölcsi:nagyon könnyen ment a beszoktatás,már a 3. napon ott ebédelt,következő nap meg ott is aludt,azóta semmi nagyobb gond,olykor egy kis fennakadás,de az ált. egy olyan fiúcska miatt volt,aki szeretett verekedniKép.
Pelus:na,ha ennyire kimegy,akkor kísérletezz másikkal!Azt akartam kérdezni,hogy hol folyik ki?Oldalt vagy hátul?A Libero egyébként asszem magasabban zár,telejesen más,de annyira gyerekfüggő,hogy melyiknek melyik jön be...Na,majd kíváncsi leszek,hogy az bejön-e...
Ordítás:igen,nálunk ilyenkor ölben is ordít,látszik,hogy el akar aludni,akkorákat ásít,aztán egyre csendesebb lesz ,aztán egyszer csak beájul.Olykor,ha ügyi vagyok,akkor sikerül elaltatni ordítás nélkül is,de sokszor kell neki ez a levezető.tegnap pl. fél 7-től már kiságyban aludt reggelig és csak enni kelt felKép...
5 percKép..igen,az ilyenek nekem is élményszámban mennek...Talán Márk kezd hozzászokni a külvilághozKép.
Tali:akkor legyen péntek,mert szerdán apázunk egész nap PestenKép...Ha visszamondják,akkor meg úgyis szólsz!

Villő most a hordozóban alszik az erkélyajtóban,nem volt szívem kivenni,olyan jó idő van kint,inkább rányitottam az ajtót,hadd aludjonKép...na meg ugye megspróolok magamnak egy altatástKép...úgyis mindjárt kajaidő!

Na megyek rendezkedni,amíg ahgyja,mert délben jön a barátnőm olaszbólKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Andi
szombaton délután megyünk Herendre és vasárnapig maradunk.KépHa gondolod összefuthatunk egy picit.

Anyapoc
örülök, hogy végre apáztok!Jobb program mint én.KépJó időt fogtatok ki.
A péntek ok.Talán addigra lesz másik bkocsi.Tegnap voltunk a Brendonba, a Peg Perego le lett szavazva, elég drága.DE vettünk egy utazóágyat.KépRemélem abban is jót fog aludni Márk.

Apa nyaka még a fején vanKépKőc nem visított a fürdetés alatt.
Tegnap este megint para voltam.Kiszívta mind2 cicit (90gr) és még vinnyogott kajciért.De sikrült megnyugtatnom, és a következő szopi már rendben ment.Hát nem tom', de nekem nem igazán tűnik pofon egyszerűnek a szoptatás.Bár az is igaz, én is tápin nőttem fel, anyunak nem volt tejcije.Nem tudom igaz-e, hogy van összefüggés.
Pelus: áttértem a babylove newborn-jára,és milyen jól tettem. Volt egy nagy adag kakszi az éjszaka folyamán és mégis száraz maradt a ruha.KépHa nem változik, akkor maradok ennél.Olcsóbb is, jobb is.Mikor hazajöttünk a kórházból, akkor is ezt használtam. A másik ajándék volt.Na, ez volt itt a reklám helye.Kép

Milyen volt barátnőzni?
Mi is, még Brendon után beugrottunk egy barát házaspárhoz(Várpalota).Igaz sokat nem tudtunk maradni, mert már fél 7 volt.Van ott két kicsajszi, annyira oda voltak Márkért. A kissebbik (2 éves)folyton a cumival volt elfoglalva.Mindig adta apánk, hogy tegye vissza a gyerek szájábaKépVagy 15x megmostuk a cumitKépNagyon arik voltak a csajok.

Na megyek vasalni.

Sziasztok!
Szilvi

Ui: ezt már tegnap írtam volna, de elszúrtam és elveszett a levélKépMár nem volt kedvem újra írni.

Többiek! Ti hol vagytok?

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

SzilviKép

Megjöttünk,szuper volt azt leszámítva,hogy a pocakom mgeint rendetlenkedett,Villő ordított egy sortKép és bukott egy szépet(jó nyálkásat,még mindig a megfázás miattKép,aztán bealudt az egész család délbenKép...
Barátnő is jó volt,egészen este fél 7-ig maradt,jót dumcsiztunk,sétáltunk meg mindenKép.
Babakocsi:remélem,találtok vmit,bár én akkor is a Peg peregora szavaznék,mert tényleg az a legkönnyebb...Kép
Pelus:én is használtam olyakor babylove-ot,de szt olyan sokkal nem olcsóbb,mint a Libero,mert azt is általában jó áron van.Egyébként ez pont a Libero koppintásaKépKépKép...
Szopi:hát nem kell túlbonyolítani,de az biztos,hogy a babának is és a mamának is tanulni kell.Nekem tegnap kevesebb volt a tejcim,gondolom a mensi miatt,így tegnap másfél óránként volt szopi,de mára meg is lett az eredménye...Igaz,most növekdeési ugrás is van,szóval lehet,hogy most ezért is gyakoribb a szopi..KépDe azért csak ügyesen csináljátok ámKépKépKép!Meg ha még kér,próbáld meg visszatenni az előző cicire,mert azért tud ő még onnan szopizni,ha akarKép.
UtazóágyKép:az jóóó!Remélem,a héten én is visszakapom a mienket,mert hétvégén már kelleni fog!
Apa fejeKép..ugye mondtam énKép!

Nálunk már vannak hangocskák,"beszélgetés" és voltak már mosolyok isKép...olyan édes tud lenni...bezzeg,mikor üvöltKép!

Na megyek,mert a nagyobbik wc-n,aztán fürdés,aztán alvásKép!

Pusszancs,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

A pakolás miatt csak olvasó üzemmódban voltam az elmúlt napokban. Estére meg mindig olyan hulla vagyok, hogy már nincs erőm írni. Pedig szombattól egy ideig nem tudok jönni, mert mint kiderült, netet még rendezni kell Kép.

Szilvi!
Nagyon jók a képek, amiket feltettél! Annak meg nagyon-nagyon örülök, hogy ilyen jól alakul a szopizás! Hidd el, minél több idő eltelik, annál zökkenőmentesebben fog menni a dolog Kép. És élvezd a meghitt, hosszú összebújásokat, amíg lehet, mert pár hónap múlva már pár perc alatt le fogja rendezni a fiatalúr a táplálkozást és már megy is a dolgára KépKép.
Pelus: Én azt vettem észre mindkét gyerkőcnél, hogy igazából semmi különbség a pelusok közt (csak mintázatban és árban). Ha sokat termelnek bele, egyik sem bírja, ha meg normál "adagok" mennek, akkor tök mindegy, hogy Pampers vagy No Name. Én mindig azt használom, ami vásárláskor az utamba kerül, vagy akciós. Pl. ha járok a Penny Market felé, akkor ott veszek saját márkás pelust (ezt szeretem és olcsó is). Még szeretem a DM-est is. Érdekes, hogy nekem legkevésbé szimpatikus a Libero...

Anyapoc!
Na, én sem voltam olyan erős, mert tegnap rendesen ágynak dőltem egy pár órára. A láz után jöttek a tünetek csőstől Kép. De azért rendes volt velem ez a nyavalya, mert megvárta, míg elvisszük Ákost az óvodába és azt is, míg lefektettem Encit. Utána aztán... Hasgörcs, hasmars, hányás Kép De lezajlott két óra alatt, jobban lettem pont, mire a kicsi felébredt. Estére aztán az étvágyam is visszatért. Szóval gyorsan átment rajtam hál' Isten.

Puszi, most megyek, még pakolgatok kicsit.
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Hát, már jó régen jelentkeztem, becsületesen olvastalak Benneteket minden nap, de arra, hogy írjak, már valahogy sosem volt időm.
Nálunk még sajnos változatlan a helyzet, apának még nincs munkahelye, küldözgetjük a pályázatokat mindenfele, de visszajelzés még sajnos nincs. Már kezdek nagyon aggódni, hogy mi lesz így?

SzilviKép
Szopizás miatt ne következtess arra vissza, hogy anyukádnak sem volt teje, ezért Neked sem lehet. Anyunak sem volt, sőt van 6 leánytestvére is, egyikük sem tudott szoptatni, pedig van unokatesóm bőven! Ilyen előjelekkel én sem voltam túl bizakodó, de Gergővel rácáfoltunk a családi előzményekre, 14 hónapos koráig naponta többször és még éjjel is szopizott, utána kezdtem el én leszoktatni róla. Ha hagytam volna, még mindig a cicimen lógna egész nap és éjjel. De én úgy gondoltam, hogy nekem/nekünk már elég volt ennyi, szépen fokozatosan elhagytuk. Most ott tartok, hogy még este adok neki elalváshoz. Már alig van tejci, sztem. csak pár csepp, úgyhogy már lassan ez is elmarad.
Babakocsi: unokatesómék Graco babakocsit vettek, sztem az is elég könnyű. Meg néztetek már Pierre Cardin és Chicco kocsikat? Állítólag azok sem olyan nehezek.
Pelenka: mi Lidl pelenkát használunk, szinte olyan, mint a Liberó, puha és gumírozott. Nagyon olcsó, egy csomag 2000 Ft, és 50 db van benne.

AnyapocKép
Szépen kikaptad ezt a fránya járványt, sokan voltak betegek mostanában. Még jó, hogy a gyerekek nem fertőződtek meg. Villő nem érezte meg, hogy menstruálsz? Sokan mondták, hogy ettől megváltozik a tejci íze, nem szeretik a gyerekek. Én nem tudom, mert szedtem gyógyszert, így nagyon-nagyon sokáig nem jött meg.
Édes lehet Villő, ahogy kezd kommunikálni, meg a mosolyaitól lehet gondolom olvadozni...

KrisztaKép
Hogy áll a költözés? Gondolom, már minden a feje tetején. remélhetőleg a gyerekek hamar megszokják az idegen környezetet.
Megnéznéd a mi horoszkópunkat is? Gergő 2004. április 29-én született, 23.20-kor, én pedig 2003. június 2-án 13.10-kor.

AndiKép
De jó, hogy szeretsz sütni. A férjem cukrász, de fél évet kell könyörögni, hogy készítsen valamit. Szülinapi tortákat azért bevállalta az idén. Részemről muffin-sütő vagyok, azt szívesen megcsinálom, mivel sok dolog nincs vele és emellett finom nagyon, legalábbis nekem nagyon ízlik. Variálom sokféleképpen, így nem unalmas, hogy mindig csak ez van.
Jó a kép a gyerkőcökről nagyon, mindig együtt fürdenek?

Na, megyek, irány a fürdő, elteszem magam holnapra.

Sziasztok: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Móni!

2003-ban születtél??? KépKépKépKépKép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Apázás jól sikerült,de estére nagyon elfáradtam,úgy aludtam,mint a bunda,csak az etetésekre keltemKép(persze máskor isKép)...

Kriszta

Hát szomorú vagyokKép,hogy egy darabig nem tudsz jelentkezni,de remélem,mihamarabb sikerül a netet elintézni!!!
Betegség:hát nagy mázlid voltKép,mert nekem még tegnap is voltak wc-gondjaim,amikor ApáztunkKép.
Nálam ugyan nem volt hányás,hasmenés,de azért érzem,hogy nem minden OK az altájonKép...étvágyam viszont nem sok van még mindig...Kép
A Pennys pelus is textil bevonatú?Mert nekem csak azokkal van bajom,amik műanyagok,azt nem vagyok/voltam hajlandó ráadni a Manókra..Kaptunk egy fél csomag Rossmannost,az is ilyen,inkább odaadtam a védőnőnek,hogy ajándékozza elKép...

Móni

SziaKép..jó,hogy jársz erreKépKép..
ÁllásKép..hát nem túl bíztató,de előbb-utóbb biztosan összejönKép.
Férjed cukrász?KépÉs a szakmájában dolgozik?Mert ahogy kivettem,talán nem...
Tejci:nem érezte meg,legalább is az ízén nem:9de anno Bulcsúnak sem volt vele baja,csak az első napokban kevesebb a tej,ezért gyakoribb volt a szopiKép...De már az is megoldódott,ahogy látomKép.Ezt egyébként én is hallottam,de szt inkább az a baj,hogy kevesebb a tej és amelyik baba hozzá van szokva,hogy ömlik,ilyenkor sztrájkolKép...Aztán tudja a feneKép...
Anno én is elkezdtem gyógyszert szedni,de apadt tőle a tejem,ezért gyorsan abbahagytamKép.
Kommunikálás:nekem is tetszik,lassan be kell szereznem vmi lógatható játékot a kiságy főlé,mert azzal még adósa vagyok,hadd beszélgessenKép...

Szilvi

Ja,azt elfelejtettem írni,hogy szt semmi összefüggés nincs abban,hogy kinek az anyukája hogyan tudott vagy nem tudott szoptatni.Régen sokan nem szoptattak,vagy nem sokáig,mert azonnal adták a tápszert,nem azt próbálták kitalálni,miért nem megy a szopi.És olyan sincs,hogy mert anyukámnak nem volt teje,nekem sem lesz..Kép
Anyukám tesómat nagyon sokáig szoptatta,tejtesója is volt,engem 1 hónapig tudott...Persze ebben én voltam a ludas,mert nem tudtam megemészteni a tejfehérjét és mindig visszabuktam,így át kellett állni tápszerre(már ami akkor voltKép)...És lám,én 17 hónapig szoptattamKépKép..Szóval ilyenekre ne is gondolj!!!Ha egyszer beindult a tejtermelés(márpedig nálad beindult!!!),akkor BIZTOS,hogy VAN!!!!!Csak olyakor nehezebb előcsalogatniKépKép...

Na megyek pakolni,amíg a kisasszony hagyjaKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


KrisztaKép

Hát, látszik, hogy le voltam már kissé fáradva. A születési dátumom: 1973.KépKépKép

Kösz: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Mejöttünk a kórházból. Márk buksijával minden rendben. Csak rápillantott a drnéni.Kérdezte van-e valami probléma és végülis ennyi volt.Kép
Az első tanácsadás is meg volt.Ott is minden ok.Így megúsztuk elgalább a védőnéni eheti látogatásátKép
Vettünk babakocsitKépPierre Cardint.Ha nem muszáj ezt sem fogom egyedül cipelgetni.De a mostaninál jóval könnyebb!!!!KépÉn hoztam fel a lépcsőn.Csak tudnám miért a 3.emeletre költöztünk.Kép

Drága betegeskedők
Remélem minnél előbb véglegesen meggyógyultok!Rossz olvasni, hogy én itt vígan élek, Ti meg otthon, folyton a wc-re futkostok.KépDe az viszont nagyon jó hír, hogy a kőcöknek nincs semmi bajuk!Kép

Kriszti
engem meggyőzött az elmúlt két éjszaka, hogy van külömbség plus és pelus közöt.KépA babylove-nál nem kellett 2x átöltöztetnem a kőcöt egy éjszaka alatt.Ez azt hiszem elég meggyőző.Nekem nem ígéret kell, hanem bizonyíték!Kép
Ha meg lesz újra a net, tesség visszaolvasni bennünket becsületesen!!!!KépÉs lehet utólag is reagálni.

Móni
sajnos a munkáltatók nem arról híresek, hgoy visszajeleznének, akár igen akár nem a válaszikKépPár éve én is ezen mentem keresztül, és csak pár hívott vissza.
Munkaügyi központba nem ment el a férjed?
Kitartás előbb utóbb lesz valami.Egyébként milyen területen akar elhelyezkedni a párod?

Ja, és természetesen a jól megszokott kérdésemKép
Hogyan vegyem rá Márkot, hogy ne csak akkor akarjon szopizni ha dől a tej, hanem akkor is amikor már meg kell érte dolgozni.Egyelőr visít ha már erővel kell dolgozni.Kép

Anyapoc
a holnapi randink él?
Most nem készültek fényképek apázáskor?

Csók
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


SzilviKép

Holnap randi természetesen OKKép,megint olyan 3 körül,ha nektek jó.Nem mondok pontosabbat,mert Villő egyenlőre kicsit össze-vissza eszik,megyünk Bulcsúért,aztán indulunk,de akkor majd küldök sms-t!Kép
Örülök,hogy dokinál minden ok volt,ezek szt nem kellett leszívni a vérömlenyt?Kép
Fényképek nem készültek sajnaKép,nem vittem semmilyen eszközt,meg a kamerát már amúgy is utálom,olyan nagy...már várom,hogy meglegyen a fényképezőnkKépKépKép...
Szopi:ez jó kérdés,szt próbálkozz türelmesen.Illetve egyszer vhol olvastam olyasmit,hogy ilyenkor az lehet célravezető,ha nem akkor adsz neki,amikor már nagyon éhes,mert akkor ugye semmi nem elég gyorsKép.próbáld figyelgetni,amikor kezd ébredezni,cuppogni,akkor adj neki,hátha akkor türelmesebb.És hagyd,hadd cumizgason,hogy megszokja,akkor is jön tejci,nem csak amikor a reflex beindulKép...Egyenlőre ennyi jutott eszembe,de ha okosabb leszek,majd még jövökKép!

Csók,Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc
Köszi a tanácsot.
Nem igen hallom a cuppogást, mert ugye mi már a saját kiságyunkban alszunkKépÉn meg vagy a konyhába vagy a szobába teszek-veszek.Ugyanis már van időm.Mint azt a mellékelt ábra mutatja.Kép
Éjszaka jó mert akkor egy szobába vagyok vele, és hallom rögtön.De már néztünk bébiőrt, az talán fog segíteni.

Nehéz lesz akkor összehozni a randit, mert Márk sem tartja be a 3 6 9 stb órás etetéseket.Van, hogy 4 órát alszik már a kiságyában.Akkor persze borul minden, mert én fel nem keltem.De majd próbálunk egyeztetni.Kép

Pusz
Szilvi

Dobok fel egy kb 2 órás képet róla.Evés után, ezt talán mondanom sem kell. Sztem meg lehetne zabálni!KépMár megint elfogult vagyok!Kép
Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Anyapoc

ha tudtam volna, hogy 15 óra helyett még most sem lesz itt az illető, akkor inkább ma is Veletek találkoztunk volna.KépNagyon mérges vagyok. MÁrk már több mint egy órája evett, tiszta nyügi volt.Most végre elaludt, kelthetem majd felKép, hogy felöltözzünk, mert hát sétálni muszáj amíg ilyen idő van. Ja és a vásosba akartam menni.
Igazán lemondhatta volna ezt a mai délutánt.

Már bocsika a kifakadásért!

KépKépKépKépKépKép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

csak gyorsan pár szót, mert itt volt Bence unokatesója és mindenhol játék van.

Szilvi

Szombaton tótvázsonyban leszünk, de vasárnap itthon. Szerintem meghallod, ha lentleszünk az udvaronKép. Vagy ha ti kint lesztek csengess be és sétálhatnánk egy nagyot!

Móni

Muffint még sosem csináltam ha van időd küldhetnél egy alapreceptet nekem. Gyerkőcök csak ritkán fürdenek együtt, mert Bencének ugyebár saját akarata van.

Még valamit el kell mesélnem és már megyek is pakolni. Lillát etettem a szobában, Bence mesét nézett a nappaliban. Mire kijöttem Bence aludt a fotelban hason magaalá húzott lábakkal.

Puszi

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors "macskakaparás" és már itt sem vagyok. A pakolással. takarítással el vagyok csúszva, így egy perc szabadidőm sincsen Kép. Holnap Apa jön haza, HURRÁ!!!!!!!! Már nagyon várjuk! Kép

Móni!
Horoszkóp adatok Gergőnél: Nap-jegy Bika, Hold-jegy Oroszlán, aszcendens Nyilas. És a tiéd: Nap-jegy Ikrek, Hold-jegy Ikrek, aszcendens Szűz.

Szilvi!
Nagyon örülök, hogy alakul a napirendetek Kép. Nagyon szorítottam nektek, hogy minden jól alakuljon Kép!!!!

Na, tényleg mennem kell, mert most, hogy van egy kis nyugi, össze tudom szedni a gondolataimat a pakolás szervezése terén.

Pussz: Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Szilvi!

Akkor majd dél körül egyeztetünk,hogyn fog alakulni a szopiKép.Nekem ugyan mindegy,mert én egy padon is tudok szoptatni,nektek legyen jó,az a lényegKép,mi felxibilisek vagyunkKép...
örülök,hogy alakultok,látod-látod,megy ez,mint a karikacsapásKép.
Nálunk már elég sok olyankor az éber időszak és olyan édesen nézelődik Villő,hogy őt is meg lehetne zabálniKép...kedvence egy nagy virág alakú párna,amit a Rossmannban vettem.Szép színes és hát ugye mosolyog,ami neki nagyon tetszik.Dumál neki és írtózatosan figyeliKép..Lassan jövök neki vmi ágy főlé akasztható játékkal,de dilemázzok,hogy milyet vegyek...
A hasmars ellenére szépen hízott a héten,meg vagyok elégedve vele és már nem is parázokKép.Ráadásul mára tényleg rendesen működnek a cicikKép.
Bébiőr:nekünk Philips van,szt jó,de nézzetek körül a használtaknál is,mert jókat lehet kifogni.Egyszer én anno a majdnemsógornőmnek itt a Cholnokyn vettem asszem 1000 Ft-ért és nagyon jó volt,igaz nonameKép!
Szopi:szt,amikor már gondolod,hogy lassan etetés lesz,akkor ülj oda és figyeld a jeleket,mert ugye nem azonnal sírásban törnek kiKép!Na,ilyenkor vedd fel és próbáld megetetni,szt menni fog és nem lesz olyan nyügi a végére sem.Mert nem jó,ha a hátsó zsíros tejcit nem szopizza ki,csak az elejét,ami dől,mert akkor nem bizti,hogy úgy fog hízni,ahogy kéne...Kép
Kifakadás:hát megértem,mert amikor az ember készül rá..KépAz ilyenért én is fel tudnék robbani,ne aggódj!KépMi bent voltunk a városban,ilyenkor csörögj ám rám nyugodtan,mi délután ált. úton vagyunk valamerreKép.
A kép édesKép,jól sikerült és nagyon elégedett feje van Márknak tényleg!Asszem nem kell aggódnod a tejci miatt, a kép magáért beszéltKépKép!
Na,majd vmikor már én is prónálok vmi friss képet készíteniKép!

Kriszta

Apa hazaKép...de jóóóóó nektek,most irigy vagyok ámKép!

Mentem,pusza,Anyapoc

anyapoc
 
 


Na,itt egy totál friss:

Kép

anyapoc
 
 


Anyapoc
legközelebb a gyerek is látszódjon ám!Kép

Nem éretem ezt a Márki Márkot!
Ma reggel szívta a hátsó tejcit is.Elég gyorsan végeztünk az evéssel(2 ciciből)ezért azt hittem megint csak 50-et szopizott, erre kiderült, hogy 100-at!!!KépPedig most sem rögtön adtam a kajcit.
Ja, és ma 3x kellett felkelnem hozzá éjjel.Na ez nem esett olyan jól, már hozzászoktatott a 2x-i keléshezKép

Andi
majd akkor jelentkezem!Kép

Kriszti
köszi a drukkot!
Remélem nálatok is alakul a dolog!

Csók a családnak!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Mostanában csak olvasó üzemmódban voltam, mert megkeztük az őszi-téli "nehogybehülyüljünk programot"! Minden napra jut valami: játszóház, Csivitelő, jóga, haverok stb. Nóra már igényli a társaságot. Már igazi nagylány. Legnagyobb "öromömre" tök határozottan mondja, hogy NEM. Már csak napi egyszer alszik (most is éppen). Szóval nem unatkozunk. De ahogy látom, ti sem.

Kriszta
Hát, akkor jó utat és pakolást nektek! Aztán majd jelentkezz élményeiddel! Remélem, mindenki egészséges már nálatok! Kitartást!

Anyapoc, Szilvi
Ahogy látom szépen gyarapodnak a csemeték! Éjszakák milyenek?
Hány kilósak már?

Megpróbálok most majd megint gyakrabban írni!
Utólag is mindenkinek köszönöm a névnapi jókívánságokat! Kép

puszi mindenkinek
petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!

Jöttem az átmeneti net nélküli időre elköszönni tőletek Kép. Remélem minél hamarabb tudjuk intézni, és akkor majd jövök az élménybeszámolóval. Addig is legyetek jók és főképp mindenkinek egészséges őszi napokat kívánok!
Megyek, mert háromkor indulunk...

Puszillak benneteket!

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Szép hetet mindenkinek,még ha hétfő is vanKépKép.
Mi a hétvégét anyuméknál töltöttük(na azért itthon aludtunk),nagyon szupi volt,szinte egész nap kint volt a csapatKép.
Villő tegnap már szinte csak kint volt hajlandó elaludni,amit nem is csodálok,mert Apum úgy befűtött,hogy nem lehetett bent kibírniKépKép..
amint ráadtam az overállt,már aludt isKép...
És nagyon beállt az esti napirendje,amikor 6-kor megfürdetem,utána esetleg kicsi nyügi,irány az ágy és szépen ott alszik reggelig,csak enni kel felKép...

A tejcimet olyan szépen visszahozta a sok szopi,hogy most meg egyfolytában folyik,ha kell ,ha nemKép!

Bulcsú bölcsiben szokás sztKép...mi meg indulunk a városba nemsokára...

PetraKép

Nóra és a NEMKép..hát ezt tényleg hamar megtanuljákKépKép...
NagylányKép..olyan hamar megnőnek...perzse most nem bánnám,ha gyorsabban menne az időKépKép!Legalább csak 3 hetet...Kép
Mi megvagyunk,köszike,az éjszakák elég jók,csak enni kel fel a drágám,meg hajnaltól(5 körül) nagyon tekereg,ami éjjel nem jött,az akkor távozik.ez persze azt jeelnti,hogy én már nem nagyon alszok,bezzeg ő...KépKép
Tegnap mértem a tiszta súlyát,akkor volt 4150 gramm...Hivatalosan csütörtökön mértem,csak kíváncsiság,mert hasmenéses voltKép...

KrisztaKép

Nagyon vigyázzatok magatokra és azonnal jelentkezz,amint tudsz!Pusza!!!!KépKép

Szilvi

Mizujs?KépJa, jó a Sudocrem a pofira,kínomban elkezdtem kenni és már nagyon sokat javult Villő bőre!

Na megyek,mert itt vki éhen akar halniKép!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


És egy kép,ahol látszik is a gyermekKép

Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

KrisztaKép

Kívánok minden jót, remélem, nagyon hamar berendezkedtek és megszoktok ott kint, a nagy messzeségben. Jelentkezz majd az élménybeszámolóval.

AnyapocKép
Nagyon édes kislány Villő, gyarapodik rendesen. Szerintem ne siettesd az időt, magától is olyan hamar telnek a napok, hetek, hónapok. El sem hiszem, hogy a Gergő is volt valamikor olyan pici, mint most Villő. Sokszor szeretném visszahozni azokat az első hónapokat, akkor még olyan nyugodt volt minden. Ez az állandó frász, ami most a gyerekkel jár, teljesen lefáraszt. Minden nap történik vmi baleset, egyszerűen nem lehet egy ilyen izgő-mozgó gyerekre minden pillanatban figyelni, egy óvatlan pillanat, aztán meg ott a baj.

SzilviKép
Mi helyzet? Péntek reggel óta nem jelentkeztél.

PetraKép
Akkor te is úgy voltál, ahogy én sokáig, csak "olvasóban". Én is igyekszem ősszel beprogramozni magunkat, hiszen olyan hamar sötét van, a világos órákat tartalmasan kell tölteni, már amennyiben persze lehet.

Mi még most megyünk barátnőmékhez, fél éves lesz a kislányuk a jövő héten. Nagyon édes, csak sajnos ritkán látom. Gergő éppen alvó üzemmódban van, nagyon szét volt csúszva egész nap, alig bírtam vele. Így nem tudom, mikor alszik el este, de hát mindegy is, egy-egy ilyen szabálytalan nap belefér.

Pusz: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolástKép
Minden ok!Herenden voltunk, és hétfőn későn értünk haza, már nem volt kedvem (fáradt voltam) írni.Az éjszakák nem az igaziak ott.A gyermek esti etetés után fél órát sírt, úgy mintha fájna a hasa.Milyen érdekes....., itthon tegnap este simán elaludt.Most mondja valaki nekem, hogy az iyen apróságoknak mindegy hol alszanak éjszaka.
Mostnában biztos nem alszom Márkkal másnál!Az éjszakát is aktívan töltötte ott,járt keze lába,így én sem aludtam semmit szinte.Kép
Petra
Márk már 3960 gr.Kép3180 grammal jöttünk haza 5 hete.
Az éjszakák jók.Isten tartsa meg jó szokását a gyermeknekKépKépKépLeginkább 2x eszik éjszaka,1/2 2-kor utána a reggel 1/2 5kor.

Sztem a gyerekek kedvenc szava a NEMKépNóra baba sem kivétel.De lesz ez még rosszabb is a tapasztalt anyukák szerintKép

Kriszti
alig várjuk, hogy jelentkezz!KépRemélem a kőcök (és persze a ti beilleszkedésetek is) simán fog menni.

Andi örülök,hogy végre személyesen is taliztunk.
A gyerekek tündériek és Bence valóban nagyon értelmes.

Anyapoc
neked külön köszönöm az smst.Képnagyon jólesett.
Azt hittem Villőt takargatod előlünk.Pedig nagyon szép kiscsajszi.Márkbiztos bukni fog rá.KépKépKép
A péntekem szabad.Neked?

Móni
milyen volt a barátnőzés?Gergő hogy van? Az alváson kívül mostanában mit csinál?Nem akar kistesót?Kép

Sziasztok
Most csak ennyi,mert már órák óta írom.A vége pedig 1kezesKép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Alszik a széken a kabát..KépKépKép

MóniKép

KösziKép.Hát,azért most nem bánnám,ha 3 héttel később lennénk,aztán tőlem megállhat az idő,mert az utána levő 4 hónap,amit Apa itthon tölt,biztos hamar el fog menni..KépPLáne annyi programmal,amit tervezünk...Kép
Izgés-mozgásKép...Bulcsúval nem volt probléma,igaz kicsi volt a lakás,így szinte mindig tudtam,merre "tekereg"Kép...Ha meg gyanúsan nagy volt a csend,akkor kerestemKép.De nagy baja soha nem történt...Igaz,sokáig csak mászott,aztán hirtelen kezdett menni,de olyan biztonsággal,hogy nem kellett már félteniKép.De azért átérzem a problémád,mert félteni mindig lehet őket!Először akkor volt rossz érzés,amikor bölcsibe ment,mert ott ugye nem lehetettem ott mindig vele és olyan furi volt,féltettem..Kép
Milyen volt babázni?KépKépKép

SzilviKép

Látod,Te is nem jelentkezel 2 napig,aztán már hiányzol a leltárbólKép!
Péntek elvileg OK,majd még pontosítunkKép.
Alvás:szt ilyen kis korban jó a rendszeresség és lehetőleg ugyanott.Én Villővel meg sem próbálok máshol aludniKép és igyekszem haza legkésőbb 7-re,hogy ne nagyon boruljon a napirend...Bulcsúval,amikor még kicsi volt egészen,egyszer próbáltunk meg anyuéknál aludni,az lett a vége,hogy az éjjel közepén hazajöttünkKép és itthon szépen aludt mindenki...KépKép
Köszi a dicséretet,pedig eléggé félresikerült a kép,olyan kis béna feje lett rajta,mert oldalról fényképeztem és hát ugye tartanom is kellett a vízbenKép
Kiváncsi vagyok,hogyan fogják egymást csipniKép...
Tényleg,neked Márk mindig elfogadja a cumit,amikor adod neki?Nálunk sokszor küzdeni kell,de muszáj,mert ha éppen öltözünk,vagy Bulcsúval van dolgom és nem akarom,hogy üvöltsön,akkor inkább adok neki...

Na mentem pihizni,amíg csend vanKép.

Pusz,anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc
néha próbálom eröltetni, van amikor elfogadja, van hogy nem.Ha nem fogadja el és sír, akkor marad az ölemKépDe ha megnyugodott irány az ágy.KépMa sétánál, 3x kellett kivennem a kocsiból, mert nagyon sírt.Meg is jegyezte egy kedves néni,milyen méregből sír.Mert ugye az erölködéstől nem lehet a gyereknek vörös a feje.?!
Még1 a cumihoz: nem vagyok cumiellenes.Saját tapasztalat, hogy az ujjszopásról nehezebb leszoktatni a gyereket,mert az mindig kéznél van.

Nagy gond ha már vasárnap óta nincs kakszi?Ha holnapig nincs eredmény felhívom a védőnőt.Kép

Sztem nagyon édi Villőről a kép.Nagyon ügyi vagy, én biztos nem kockáztattam volna meg.Kép

Hali
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Szilvi

Örülök én is a találkozásnak!
A tel.számom ha legközelebb is itt lesztek és keved is lesz sétálni. Húsz-negyvenkilenc,kilencvenöt, négyszáznyolcvankettő.
Lilla ma kapta a 3 hós oltást. Egy hangja sem volt. Ez szokatlan nekem, mert Bence már akkor sírt ha beléptünk a rendelőbe. Itthon viszont nagyon sírt és a lába is piros és dagadt, a láza is felszökött. 60 cm és 5650g. Márk is növöget rendesen, látod kár volt izgulni a tejci miatt!!

Anyapoc

Sikerült egy jót pihizni?
Látom apa hamarosan otthon lesz veletek.
Azért várom én is a telet hátha többet látjuk mi is az apucit.

Móni

Sajnos a kisebb-nagyobb balesetek a gyerekkor velejárói. Bencét nem győzöm leszedni az asztal tetejéről, ablakból, szekrényről. Néha megáll bennem az ütő attól amiket csinál.

Petra

A nem szócskát biztosan még nagyon sokszor fogod hallani. Úgy vettem észre ez a legkedvesebb szava a kicsiknek:Kép

puszi

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Szilvi

Na,vhogy nálunk is így megy a cumizás.Tapasztalatom még nem volt,mert Bulcsú ordítva köpte ki az első pillanattól kezdve,meg hát ugye jobban ráértem,nem kellett nyugtatóKép.Aztán ő megtalálta az ujját,de én ennek sem vagyok ellene.Vmi kell,hogy megnyugtassa,ha neki ez kell,akkor ez vanKép.Van olyan,aki ennyi idősen pelenkát,vagy takarót hurcol,szopizik,ő az ujját.Na meg ha már az anyaméhben is ezt tette...KépKépA cumitól csak azért féltem,nehogy bezavarjon a szopiba.De most már nem valószínű,hogy befog,így nem aggódok...Csak soha nem akkor kell neki,amikor én szeretnémKépKép.
Kaka:egyáltalán nem baj,ha vasárnap óta nem kakilt Márk,ez teljesen normális.Nem tudom,mit fog mondani a védőnénid,de amíg nem nagyon kínlódik,nem érdemes semmit tenni vele.Ez csak azt jelenti,hogy teljesen hasznosítja a kaját,ezért nem jön ki alul semmiKépKép.Bulcsúnál is volt ilyen,és semmi gond nem volt veleKép.De inkább a dokinénit hívd fel ezügyben,a védőnőd egy kicsit furi nekemKép!
Pöttyök:képzeld,kétszer kentem azóta Sudocremmel Villő arcát és már alig maradt 1-2 pötty rajta!Tényleg érdemes kipróbálniKép.
Kép:majd ha rutinos leszel,megy minden fél kézzel...pláne eggyelKépKép...Anyum volt édi az első fürdetésnél,megjegyezte,hogy úgy csinálom,mintha tegnap hagytam volna abbaKépKép...Hát lehet ezt elfelejteni????Kép

Andi

SziaKép.Pihi-hehe...Ja,vagy negyed órát sikerült,aztán keltünk enniKép..aztán mehettünk a bölcsibeKép.De az is jól esett,ez tényKép.
Igen-igen,már nagyon várjuk Apát,főleg énKépKép...ennyire még tán sose..Kép
Nálatok mi változik télen,hogy apa többször lesz?Kép
Felmászás:érdekes,Bulcsú nem volt felfelé törekvőKép,de lehet,hogy nálunk nem is nagyon volt mire...bezzeg mostKépKép!

Na megyek,mert megpróbálom megetetni most este is Villőt,hátha később ébred hajnalbanKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc
már nem kell felhívni a védőnőt.KépZuhany volt a végeKépFénykép is készült róla, de ide talán nem tenném felKép

Apa megjegyzése a ti másholalvásotokra:
"- nekünk akkor még szerencsénk van."

Gondoltam magamban:persze mert nem te, nem aludtálKép

Remélem érthető voltam!Kép

Fürdetés: már nekem is olyan mintha mindig ezt csináltam volna, és apa is nagyon rutinos már.Kép

Hali
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Anyapoc

Hogy mi változik télen?KépSötét lesz korán és hó, így nem lehet kertet építeni. Ezen okok miatt akár már du. 5 körül itthon szokott lenni.
Tegnap apa vett nekünk egy hondát, így végre kitudunk mozdulni herendről, akkor is ha ő dolgozikKépKépKép

Szilvi

Lilla is csak 4-6 naponta kakil, de akkor neki is fürödnie kell utánaKépKép
Megyek vár a tök és a céklaKépKép. Nem akar magától bemenni a fagyasztóbaKép.

puszi

andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Barátnőzés ilyen is meg olyan is volt, a baba nagyon édes, barátnőm már kevésbé. Valami baja van, nem olyan, mint rég volt. Mintha nem is lennénk barátok. Beszéltem erről neki, de ő tereli a témát, azt mondja, egyszerűen kevesebb ideje van mindenre és mindenkire. Hát nem tudom.
Furcsa.
Ma voltam orvosnál, mert olyan fejfájással ébredtem, hogy megijedtem magamtólKép. Szédülök is tőle, olyan vagyok, mint a mosott kaka. Holnap megyek vérvételre, hátha kiderül valami. De nagy valószínűséggel a stressz okozhatja, ami a párom munkanélküliségétől van. Majd kiderül remélem.

AnyapocKép
Most már értem, hogy miért szeretnél 3 héttel öregebb lenni! A helyzetedben én is ezt kívánnám. Nehéz lehet a két gyerkőccel egyedül lenni, én azt is nehezen viselem, ha a párom 1-2 napig nincs itthon. Nem csak fizikailag, de lelkileg is elég megterhelő lehet egyedül "vinni" a családot. De most már hamarosan jönnek a dőzsölés hónapjai.
Jó hír, hogy Villőnek eltűntek a pöttyei.

SzilviKép
Kaka nem gond, Gergő volt, hogy 10 napig nem kakilt. Voltunk vele az ügyeleten is, de minden rendben volt, egyszerűen annyira felhasználta az anyatejet, hogy nem jött ki semmi. Utána is hetente kakilt, de akkor sem jelentős mennyiséget. Most sem mondható rendszeresnek a kakaürítése, sajnos sokszor vissza is fogja az ingereket, de nem tudok vele mit tenni, pedig sztem szenved tőle. Pedig nincs szorulása, csak egyszerűen nem akar kakilni valamiért. Remélem, elnövi, pár hete csinálja ezt.
Gergőnek is nehezen ment és megy a máshol alvás, ha nem itthon vagyunk, sokszor felébred.
Kistesó: már hónapok óta próbáljuk összehozni, eddig sajnos sikertelenülKépKépKép. Bár amilyen idegállapotban vagyok mostanában, nem is csodálkozom ezen. Sztem majd ha a páromnak lesz újra munkahelye, tartósan, akkor megnyugszom és talán összejön a babó.

AndiKép
Szegény Lilla, remélem, már jól van. Gergőt szerencsére egyik oltás sem viselte meg.
Szerintem teljesen megőszülök, mire a Gergő eléri a min. 3 éves kort. Most is csupa seb az arca, leesett a lépcsőről, aztán nekiesett az ágyvégének, tegnap meg futás közben elesett, a kezében levő kulcs meg felhasította a száját. Szóval kész vagyok, minden nap van valami "balhé". Ez a mindenre felmászok dolog is minden nap újat hoz, már lassan nincs hely,ahova még ne jutott volna fel. Kész.
De jó, hgy kaptál autót! Én is úgy szeretnék, remélem férjecskémnek már lesz egy jó állása, és akkor talán kapok én is valami 4 kerekűt.

Puszi: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Ismét megjártuk Pestet,de ma korán hazajöttünk,mert Apa du már nem ért volna ráKépKép..Sajnálta is szegény,de már csak kétszer jönnek Pestre,aztán irány hazaKépKép...


Szilvi

kakaKépKép..na igen,ilyenkor jön mindenestül..Akkor ez olyan lehetett,amikor Villő engem nyaktól bokáig lefosott(már bocsKép)...Látod,csak ijesztgetni kell a védőnővelKépKép!
Alvás:na,gondolhatod,hogy akkor is azért jöttünk haza,mert én nem bírtam továbbKép..egyébként vihar is volt,emlékszem,nagy dörgés villámlás,szóval valszeg ezért sem aludt jól Bulcsú...
FürdetésKép.Már várom a pancsis időszakot,akkor olyan édesek!Kép
Hajnalban még mindig szenvedünk,mert akkor minden baja van,tekereg,nyekereg,felsír,aztán persze olyan 7 körül ezt mintha elvágták volna,ő édesen alszik,én meg kelhetek felKépKép.

Andi

Kocsi szuperKépKépKép...Azért jó,ha az ember akkor mozdul ki,amikor akarKép.
Hát persze,kertépítésKép(most gondold hozzá azt is,hogy a homlokomra csaptamKép).Mert ugye elfelejtettem,hogy párod mit is melózik..Kép
OltásKépKépgyi volt,ha egy hangja sem voltKép.Én előre félek a 3hóstól,mert ugye Apa még nem lesz itthon és emlékszem,hogy Bulcsút nagyon megviselte...De érdekes, a 3 hós után semmi baja nem volt...Most a madárinfluenza ellenin gondolkozok,dea pici tuti nem kaphatja meg addig,amíg a többit meg nem kapta...

Móni

Család egyedül,hát igen,nem könnyű.De inkább engem is lekileg ráz meg,hogy nem tudok senivel egy értelmes szót váltani..KépKép
KistesóKép...azért drukkolok a projekthez!Ha minden rendben lesz nálatok,tuti azonnal összejönKépKépKép!
BarátnőKép...azért ez pocsék érzés lehet,hogy már jöttök ki olyan jól,mint eddig...Pláne,hogy az okát sem tudod..
FejfájásKép.Remélem,semmi komoly nem lesz!!!A stressz monjuk könnyen bezavar!

Na megyek,indulunk sétálni!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

időjárás jelentés: front van, eső várható!Kép
Márk ma nagyon nyügi, így örülök, ha a bkocsiban alszik. Nem eröltetem a kiságyat, ja és rajtam alszik el, nem önállóan.(Szegény kicsi manó)
Más babák is nyügisek? Azt hiszem hosszú lesz ez a nap! És pont ma jönnek vendégekKépNa mind1.

Anyapoc
tudtam, tudtam, tudtam!!!,hogy apáztok!KépÍgy legyen 5ösöm a lottón.
Nálunk 1/27körül kelés van,jól beprogramozták a kórházbanKépelőtt 5kor persze kaja vanKépJa, Márk nem alszik vissza a köv. etetésig.
oltás: az agyhártyagyuszi ellen nem oltatod be Villőt?

Szóval, mi itt nem vagyunk értelmes emberek???Kép

Móni
remélem a párod hamarosan már talál munkát!

Mi Márk érkezésére 3 évet vártunk.Aztán, hogy elmentünk dokihoz, és már megvoltak a vizsgálatok, megijedt és jött magátólKép
REmélem nincs semmi komoly bajod!

Andi
milyen tök és cékla terem apudéknál, hogy nem megy magától a fagyasztóba???KépKép
Gratula az új autóhoz.Így sűrűbben mehetsz anyudékhoz.De jó.
Én is örülnék egy saját autónak.Sztem tavaszig ebből nem lesz semmi.
Ma mondtam anyósnak, hogy mostanában nem alszunk Herenden, de azért leszünk ott sokat.Kép

sztok
Szilvi

ui:
Anyapoc péntek?
Vasáranp nem leszel esetleg Tobrukban? Valahova el kellene húznom a csíkot Márkkal, hogy apa tudjon tanulni.Félre ne érts, nem azért,hogy levigyélKép, hanem hogy talizzunk ott.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


SzilviKép

Nálunk egyenlőre nem zavart be a front,bár délelőtt volt süvöltés.Igaz vendégek is voltak,na meg nem mentünk sétálni...KépDe most békésKép.Remélem,alszik is,mert itt vagyok vizes fejjel,vmikor szárítanom is kéneKép!
Pedig féltem a mai naptól én isKép...kop-kop...KépIgaz, az alvás nem az igaziKép..
Lottó 5ösKépLeglább lottózol????
Agyhártya:én Bulcsúnak 1 éves korában adattam be,akkor már csak 1 kell.Előtte felírta a dokinéni,kiváltottuk,mert addig olcsóbb,mert ugye 1 éves kor alatt 3 kell és olcsóbb 1 szuri,felette 1 kell,de drágábbKép.Most is kérdeztem a bölcsi miatt,de azt mondta,ő nem oltatná be a sajátját,legfeljebb ha halljuk,hogy járvány van.Általáben rossz szociális körülmények között élőket fenyegeti,így én még nem adatom beKép.Viszont a madárinfluenzával nem tudom,mit csináljak..KépKép
Kelés:nálunk is olyan fél 7 tájban nyitogatja a szemét egyébként,de hogy ezt hajnalban miért csinálja alvás közben..KépKépKép.Utána viszont kénytelen visszaaludni,mert visszük Bulcsút és ugye a kocsiban elalszikKép...Bezzeg délben fent van,amikor végre aludhatnékKép...
Péntek OK,megint hasonlóan,mint a múltkor,igyekszünk odaérniKép.
Vasárnap:attól függ,hogy anyum elutazik-e vagy semKép,Mert ha megy,akkor nem megyek le,nincs értelmeKépKép...De ha megyünk,szívesen leviszlek benneteketKép...
Mi van az értelmes emberekkel?????Ezt nem értem..Kép
FONTOS:az infacol segít a pukiknak is kijönni?Vagy csak a görcsöket szünteti meg,Vagy miben nyilvánul meg a hatása,Lehet,hogy kipróbálom,mert ezeket a hajnalokat már nehezen bírom...

Na tsók,Anyapoc

anyapoc
 
 


Infacol
Márk pukizik rendesenKépSokszor egy felnőtt is elbújhatan mellette.
Ha akarod este másolok a be egy részletet a leírásából
Nem mondom,hogy teljesen megszűnt a hasfájás, de jobb.
Köszi, de nem is férnénk be a kocsiba, mert mi is cipeljük a bkocsit is.Kép
Aput kérném meg, hogy jöjjön be értünk, Ati pedig hazahozna.De ez még csak terv.

Velünk nem lehet értelmes szót váltani?Kép

szia
Szilvi
megyek mert süvölt a Márk

Kép
Kép
kismama2004
 
 


SzilviKépKép

Értelmes...leesettKépKépKép..ja, a depimről írtamKép...Hááát,amikor csak egymagam beszélgetnék..Képde azt net nélkül is tudokKép!
Infacol:veszek egyet délután,kipróbálom,mert nálunk ez a pocitekergés van csak,attól van baja.Vhol vki azt írta,hogy ez összegyűjti a buborékokat és így könnyebben jön ki...hát,remélem...Kép
Nálunk eddig semmi süvöltés a délelőtti óta,de eddig keveset aludt,az tény..Most szuszókál a ringatóbanKép.
És még hajat is tudtam szárítani..Apropó!Odavittem magammal,mert beszélgetős kedvében voltKép és elaludt a hajszárítónKépKép!

Na,megyek,még képeket töltök fel,aztán belinkelemKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 



Anyapoc
Az a valaki jól írta, de gondolom ezt már te is olvastad.Ezt akartam pont leírni, de már délután nem volt időm.
Látom bejött a hajszárítóKépMi már nem hajszárítózunk, nem akarjuk, hogy hozzászokjon.Csak a törölközés után van ordítás.Kép

A képek jók.Jó sok ajándékot kapott Bulcsú.
Látom Villő fejecskéje is csak egy nagy cumi ha a szájában van.Kép
Kép

Azt hiszem meg kellene alapítanunk az NEGYT-t (Neveld Egyedül Gyermekedet Társaság)Kép
Ati ma is csak a fürdetésre esett be.Kép NEked apa hamarosan folyamatosan itthon lesz, majd akkor felmondjuk a tagságodat.KépKépKép

Na, jó éjszakát Nektek.
Erről jut eszembe!Márkot már pár napja nyitott szemmel teszem le, csak akkor nyikkan meg ha a cumi kiesett a szájából.Pedig nekem úgy hiányzik, hogy a vállamon aludjon elKép.Mondtam is apának.Azt mondta nem vagyok normálisKép, ha nem az ölemben alszik el, az a baj, ha csak az ölembe akkor meg azKépKépKépMár 1/2 9-kor ágyban van, a 1/4 11-hez képest ez már nagy előrelépés!Kép

Hali
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Nézd meg, hogy lement a pup a fejcskéjéről
(okt.6 csütörtök, 14.32)És mennyit változott már!Mennyit nőtt!Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi

Jó husiban van MárkKép.
Õt sem kell félteni,tényleg nő,mint a bolondgombaKép.Mit mondott egyébként a doki,hogy mikorra szívódik fel teljesen a vérömleny?
Azért még mindig látzsik,nem?Vagy én vagyok vaksi???Kép
Nem akarom elkiabálni,de a mostani hajnal egész türhető volt.nem volt sírás,csak egy -két tekergés pukkantással kísérve és alvás továbbKép.Közel sem olyan rémes,mint eddig.Mondanom sem kell, a hajnali 4 -es szopi előtt dupla adag Infacolt adtam,ahogy írta a tájékoztató...Kíváncsi vagyok,ma mi leszKép.
Viszont baromira nem ízlik neki,nagyon megsértődik tőle,utána sokszor alig tudom mellre tenniKép!
Amúgy nektek meddig tart egy ilyen üveggel,Mert az az érzésem,hogy nagyon fogy és tényleg aranyárban vanKépKép...Nem is adok neki mindig,nappal 1szer kap,mert akkor nem nagyon szokott gond lenni,inkább éjjel,hogy akkor tudjon aludni...
NEGYT:azért nekem kijár a tagság akkor is,ha Apa itthon van,mert bepótoltam én azt előreKépKépKép!
Hát,ilyen a GYED-es életKép.Addig fel sem tűnik,hogy Apa későn jár haza...ebzzeg ilyenkorKép!
Alvás:Nagyon ügyi vagy!!!KépÜgyesen előrehoztad a lefekvést!KépNálunk csak akkor működik,ha sértődés nélkül be tudom csempészni a szájába a cumitKép.Ilyenkor így vagy a ringatóban alszik el,vagy az ölemben,bár az is haamr megvan.Aztán 7-től reggelig alszik szépen evésekkel tarkítva,igaz 4 körül mellém teszem,mert ha jön a tekergés,akkor pocakmasszír is vanKép.

Na,most ordított egy sort,aztán már szt bealudtKép...Vagy nem...
Remélem,du normális idő lesz,nem fog pötyörögni az eső,bár engem nem nagyon zavar az sem..Kép
Akkor megyünk,ahogy a múltkorKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc(most esett le miért ez a neved, hallod...? ez fémpénz volt)
te vagy vaksiKép a haja áll hülyénKépnem látszik a vérömleny.egyébként elég csalóka az a kép. nem dagi Márk.Kép

Infacol:sztem jó íze van,Kép egyébként én teljesen a torkára adagolom különben kilöki a nyelvével.Képde a cicizéssel nincs gond miatta.
nem sokáig tart, ezért is írtam hogy b....omi drága!!Kép

NEGYT: na jó, akkor ideglenes tagságot kapsz. a talikra eljárhatsz.Kép
nekem eddig is feltűnt, hogy nincs apa.Kép

tali: remélem ilyen idő marad!(3 óra?)

homeo:a bogyók nem jók a pukira? akkor az mire való?
pusza
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi

Hallottam a tantuszt,nagyot koppant?KépKépKépÉs miből jöttél rá...?Kép
Hát akkor elég csalóka a kpé tényleg,mert én azt hittem,az a vérömleny,meg is ijedtem egy pillanatra.Mondom,ha ilyen akkor,amikor már múlt,akkor milyen lehetett..KépDe akkor meg vagyok nyugodvaKép.Jó lesz,ha már egyszer kibontva is látjuk a másik csemetéjétKép...Bár lassan úgyis jönnek a rossz idők,akkor majd lakásos bulit szervezünkKép.

Infacol:én ugyan nem kóstoltam,de az illata jó.Narancsos,azt érzem,ezek szt neki ez erős,vagy nem jön be.Lehet,hogy a ciciprobléma nem emiatt van,mert éjjel nem volt gond,csak este,meg ma délben.Az talán mástól volt..Kép.
Számolgattam,ha 50 ml és egyszerre 1 ml kell,akkor meddig tart...nem adtam még sokat,de nekem már úgy tűnik,hogy félig sincs az üvegKép.De ha jó lesz,akkor mindegy...Kép
Homeos bogyó:Az is a görcsökre való,és nekünk is jó is volt nappal,de éjjel nem böfizik és sok levegő gyűlik össze,felhalmozódik szt és azt már nem tudta kinyomni.Reggel pelenkázáskor lövöldözött engem,de addig..KépÍgy meg,ha tényleg hatásos az infacol,akkor működik a dolog.A homeos ezt már szt nem tudta orvosolni,vagy másfajta kellett volnaKép.
Ja,most délben pelenkázáskor megint le lettem sz..rvaKép...De rendesen..Kép
Most kezd nyüglődni,szt érzi a frontot...Kép
Ideiglenes tagságot kösziKép...így legalább nem leszel itt egyedülKép!

tali:3 után megyünk,csak felszedem Bulcsút!

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


mostvengedem a kőcnek hogy rajtam aludjon így el tudom húzni a szopitKép
egyébként már ülve szpcsizunkKépés sokkal gyorsabb.
viszont ez az 1kezes írás elég lassúKép
ha visszatenném a kiságyba biztos felkelne

milyen idő van? te már voltál kint

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Anyapoc

jó esténk volt.Nektek?
szopizott 120-at, aztán 40 perc, ismétlem 40 perc csendes játék a bébitornázóval.KépJött a fürcsi, csak előtte jól lesz@rtKép és egy nagyon rövid szopi és már aludt is.(Mire ezt leírom pont be kell hozzá szaladnomKép)

További jó éjszakát!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


SzilviKép

Az este nekünk is jó volt,elég későn értünk haza,így a barátnőméknél volt szopi.Kép.
Hazaértünk,gyors fürdés,megint szopi,aztán amikor már laposan pillantgatott,nyomás az ágybaKép.Addig tök csend voltKép...és csak 2szer kellett bemennem,hogy visszaadjam a cumitKép!
A hajnal viszont megint nem volt az igazi.
Pedig este is volt kaka,nem tudom,miért nem sikerült most éjjel pukkangatni.De csak nagy nehezen ment,pedig kapott infacolt.Asszem ennek sem sok értelme vanKép...Nálunk nem estére esik a hasfájásKépKép...
Na de sebaj,majd jön ApaKép és átvehetiKép!
Ja,amikor felébredt kinyomtam belőle töménytelen mennyiségű levegőt..KépKép
Lassan nekem is össze kéne álítani a bébitornázót,bár a darabjai szanaszét vannak Bulcsúnál,mert amikor nagyobb lett,levettem róla mindent,úgy játszottKép.Na meg vennem kéne már neki egy zenélő mobilt,de nem jutok el odáigKép!Az elfoglalt kismama..Kép

Megnéztem,mi mégis a 2-es pamperst használjuk,nem egyest.De az pont jó neki,már nem is érnek elől össze a ragasztó fülek.Kép
Tegnap ráadtam egy vadiúj 62-es bodyt és éppen jó neki..Csak a kinyúltak lötyögnek rajta egy kicsit,mert azokat Bulcsú kinyújtottaKép!

Na megyek készülődni,mert irány TobrukKép!(de jól is hangzik,aztán mégsem Afrikába megyünkKép)

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc
Ma már nem volt olyan jó esténk, valami nem stimmelt, mert eléggé ordított, de szetem nem volt 5 perc sem. De olyan keserves volt.Kép
Már megtanult igazán férfiasan büfizniKépKépKépNéha csak ámulok, milyen hangok jönnek ki belőle.

Villő nő mint a bolond gomba.Kép
Bulcsú játéka jó még?Élvezte a barátnőzést?

Herenden is betegek.KépÍgy aztán mondam Atinak , hogy vasárnap oda sem megyünk, mert ennyi erővel apuékhoz is lemehetnék.

Espumisan:Köszi az sms-t. KépHolnap megnézem, hogy mire megyünk egymással.

Azt hiszem az őszi topikban beindítottam, hogy kinek a gyereke mit tud már.Megann rákattant a témára, pedig nem volt szándékomban beindítani.KépDe úgy örültem, hogy ilyen ügyi volt Márk, és meg akartam velük is osztani.Na mind1

Többiek hol vagytok?

Hali
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: