Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

végre elaludt a gyerkőce. mozgalmas napja volt ma. Doktornéninél alakítottunk. szépen ügyesen tátotta a száját, mondta, hogy hol fáj neki. Sőt el akart kezdeni játszani vele és a babáival. kifelé jövet is köszönt puszit dobott.

hát szépen meg vagyunk fázva. mivel orrsövény ferdülése van a váladék nem tud lejönni az orrából, így megtapad a garatban és a fülben, de most orrcsepp, kamillás gőzölés és orrszívó porszívó és sikeresen lehívjuk a csúnyaságot. emelett szemcsepp, calcium sandoz tabletta, citrom nyalogatás, panadol, fenistil cseppek az ekcémára, és köhögésre gyógyszer. csupán ennyi egy egész patika.

köszönöm a tippet kelimoni a doktornénikkel, bácsikkal. most nagyon jó napja volt a dokinéninek, alaposan és gyorsan vizsgálta Dorkát.

Mamacka aranyos a pocid, lassan kibújik a kicsiKép
huhh a bőrödet szét repesztette picit. nekem a hasam nem repedezett be, csak a melleim, de azok olyan rondák, hogy az csak na.

Ildikó ma láttalak benneteket. ha jól láttam apával voltatok a plus mögött. dután három körül jöttünk Dorival az orvostól. jól vagytok mostmár semmi gond?

Moni, igazad van ott a tó partján is nagy építkezések mennek. nekem azért is tetszik kőbánya, mert ez a része viszonylag csendes (engem a repülögép zaja benn a XIV kerületben a thökölyn jobban zavart mint itt) zöldterület sok van, igazán ideális gyerek nevelésre. feltéve ha a kutyás gazdik megtanulják, hogy a zöldterület a gyerekekért, emberekért van és nem WC

na megyek fürdök egy jó nagyot és még ténykedek apa szendvicsei körül

nyugodalmas szép éjszakát mindenkinek



Kriszta


mindenkinek köszönöm az aggódást, a jó szókat, és elnézést, ha nem válaszoltam mindenkinek név szerint
szedo
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az infókat! Kép

Kriszta! Annyit sikerült elérnem, hogy a párom hajlandó megnézni, és ezt nektek köszönhetem. Kép Szerinted se gáz nagyon a repülők zaja? Mondjuk egy meleg nyári éjszakán lehetne nyitott ablaknál aludni?
Na, a kutyások itt, Békáson is nyilvános wc-nek nézik még a járdát is. Kép

Kelimoni! A Rózsaligetre gondolsz? Azt találtam a neten, meg még pár hasonló 10 emeletest, de a párom olyanról hallani se akar, csakis ezek a kisebb társasházak tetszenek neki. Vagy épül esetleg még ilyen jellegű is valahol a környéken, csak én nem találom a neten?
Na igen, a jó társaság sokat dob a környék vonzerején. Kép

BMárti
bmárti
 
 


Szedo
Tegnap döbbentünk rá a férjemmel, hogy 10.-e már csak két hét! Kép
Nekem a cicim is berepedt... nemcsoda három méretet nőtt! Kép

Márti
Békáson laktok?
Mi meg épp most költözünk innen a X.-ből a III.-ba! Kép
Helycserés támadás! Kép

Kelimoni
Aranyos vagy! Kép az biztos, hogy nagyon fogjuk szeretni! Kép



Holnap megyünk ctg-re. Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

 
 

szia Márti

örülök, hogy sikerült rávenni a párodat, hogy megnézze a környéket. repülőzajról annyit, hogy engem és a családomat nem zavarja. mi jól tudunk aludni tőlük. mint írtam engem a belvárosban jobban zavart a repülő zaja is, mint itt. Bár az az igazsághoz hozzá tartozik, hogy picit szerelmesnek is kell lenned a környékbe ahova költözöl. na nem a 10 emeletesek miatt szeretem kőbányát, talán azért, mert gyerekkoromtól kezdve itt nyaraltam a nagynénéméknél, akik itt laktak a négy emeltesekben a közelben. a gergely utcai lakásokkal én is sokat szemezgetek, és remélem összejön egyszer, hogy oda tudjunk költözni.

mamacka április 10 a nagy előre jelzett nap, huhh drukkolok nektek. ugye apás szülésetek lesz? a cicid még nőni fog, ne izgulj miattaKép) kicsit gonosz vagyok, de ez az igazság, mikor megindult a tejem, nem ismertem rá a melleimre, és a férjem sem ismert rájuk. (nekem alapból nem kis melleim vannak és erre még rá lehetett tenniKép

na megyek szétnézek a hűtőben, mert mindjárt ébredés és apa hazaérkezés lesz nagy éhséggel természetesen. (néha megdöbbenek, hogy alig négy évvel ezelőtt, ezzel a főzőcskézéssel, gyerekneveléssel a világból ki lehetett volna kergetni, ma meg a világ legtermészetesebb dolga, hogy főzök mosok és gyereket nevelek)

mindenkinek szép napot

Kriszta


nézzétek milyen segítségem születettKép)


Kép
szedo
 
 


rakok még fel képet a büszkeségemrőlKép

Kép

Kép

Kép
szedo
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem, mindenki jól van.Kép

Márti: Valahol olvastam, hogy az Újhegyi úton is épül valami. A Rózsaligetre gondoltam, igen. Szépek azok a házak is, bár igazad van, elég magasak.

A mostani Kőbánya újság hátoldalán van néhány alaprajz a Gergely utcai házakról. 66 m2( két szoba van csak sajnos ) majdnem 20 millió.

Ami nekem vonzó benne, hogy van portaszolgálat, körül van kerítve. Milyen jó lenne ott lakni!Kép

Mamacka: jön egy front és....KépLehet, hogy nem lesz olyan hosszú az a 2 hét.Kép

Képzeld, a barátnőm is két hét múlva szült volna, a héten hozzánk készült látogatóba. Hétvégén beszéltünk, lefixáltunk mindent. Ma pedig kaptam egy sms-t, hogy indulnak a kórházba.Kép

Szedo: Ilyen kicsi segítségre nekem is szükségem lenne.Kép Kölcsön kapom? Ígérem, nagggyon vigyázok rá!Kép
Nagyon édes csajszi.Kép Remélem, egyszer láthatom.Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Szedo!
Dorka ha végzett Móniéknál, jöhetne hozzánk is!
Kép

Márti!
A repülők tényleg nem vészesek, minket pl.totál nem zavar!
Az tudom hogy Kőbányán nagyon sok helyen építkeznek; mi is pár év múlva akarunk költözni! Kép
A Gergely utcai lakópark tényleg nagyon szép, csak szerintem irreálisan drága! Kép

Móni!
A csaj (Szilvi) a hozzászólása alapján egy buta, érzéketlen ember!Nekem az a véleményem hogy nem attól édesanya valaki mert szül!
Meg merem kockáztatni hogy ti örökbefogadók ezerszer jobban vigyáztok és értékelitek a babákat; mert ti tudjátok mennyit szenvedtetek!Bocs ha ez bántó volt!
Az ˝édesanyákról˝csak annyit hogy hétvégén behoztak a Lászlóba egy 3hetes csecsemőt mentővel aki annyira ki volt száradva hogy elájult!˝Anyuka˝közölte hogy egy hete állandóüan hány és hasmenése van!Na, ez édesanya csak mert ő szülte a gyereket???????????


Mamacka!
Hű, ez nagyon izgi! Mindjárt jön Áronbaba! Kép

Ildi

delfinke
 
 


sziasztok lányok

Móni, Ildikó köszönöm a kis ügyeském dícséretét, gyorsan megörökítettem, hogy majd ha nemet mond később a takarításra, akkor mutogathassam neki, hogy íme amikor még kicsi voltál....

hatalmasat kacagtam rajta, mikor észrevettem mit csinál, hisz én úgy hagytam ott őt, hogy játszott a szőnyegen, míg én a szobáját takarítottam. aztán a portörlésre érkeztem vissza. észre sem vette, hogy lefotóztamKép

holnap remélem nem lesz rossz idő és végre sétálni mehetek vele. most úgy tervezem, hogy a tóhoz megyünk kacsa nézőbeKép

na megyek összerakodom a lakást, mert elég rumlit hagyott hátra az angyalkaKép

szép éjszakát mindenkinek.

Kriszta
szedo
 
 


na a sétáról ennyit, lóg az eső lábaKép

még a tavaszi nagytakarítást sem tudom csinálni, hisz az erkélyt akartam rendbetenni

Kriszta
szedo
 
 


Köszönjük a drukkokat!

Ajándékba mutatok képeket az elkészült gyereksarokról...

Azért én még szeretnék egyben maradni azalatt a két hét alatt... remélem sikerül... ráadásul apa 5.-én elutazik és Keszthelyen éjjszakázik... Kép remélem nem arra az időpontra időzít Áron.

Szedo
Az azért bíztató amit a főzőcskéről és gyereknevelésrőlírtál! Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
...azért ennyire nem vagyok gnóm csak apa fellülről fotózott... Kép
Kép
Kép

...ezzel a függönnyel választottam el a szobát... a túloldalán apósom dolgai vannak...
Kép
Kép

Ez pedig a hálónkban lévő bölcső...
Kép
...ezt a pólyahuzatot varrtam legutóbb...
Kép

Kórházi cókmók...
Kép

...apa elmélázva...
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


szia mamacka

nagyon ügyesek vagytok, gyönyörű a kismanó helyeKép nekem évekbe telett volna,hogy ilyen szép dolgokat varjak a gyereknek. nincs lelkesedésem hozzá. én nekikezdek nagy hévvel és ha nem fejezem be egy hét alatt a dolgokat, akkor passzolom a témát és soha nem veszem elő többet. így vagyok a keresztszemes dolgokkal, kötéssel, és a gyerekszoba festésével, függöny varrással, ezeket mind elterveztem belefogtam majd ott hagytam. mikor pocakos voltam sokat keresztszemeztem a keresztfiamnak, el is van minden készítve, csak nem csináltam meg hozzá a párnát, képkeretet és folytathatnám.... én ilyen galád vagyok.

na megyek főzök egy kis levest a csemetémnek.

ui: még nincs lenn a pocid mamacka addig nem vagy mindennapos csak minden hetesKép viszont jó tanács nekem egy délután alatt szállt le Dorka és este már meg is indult a szülés, ismerek olyan anyukát, akinek két héttel a szülés előtt lement a hasa. (figyeld meg, hogy hány ujjad fér be a cicid és a pocid közé)

Kriszta

(teljesen elkapott a hév mamacka pocija láttán már én is rettentően izgulok, hogy mikor indul útjára Áron)
szedo
 
 


Szedo
Aranyos vagy! Kép Kép Kép Kép
...amúgy nekem sincs nagy türelmem... néha meg kell erőszakolni magam, hogy befejezzem amit elkezdtem...
A múlt heti nst szinte semmi fájástevékenységet nem mutatott... ma este megyünk megint...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


sziasztok
hol járnak a többiek? ebben a szép tavaszi időben mindenki sétál?

hajrá mamacka

bizzo szavaztam Tamásra a mini mano portálon

Kriszta
szedo
 
 


Sziasztok!
Gyors bejelentkezés: sajna Marci nincs jobban.Még mindig hány, a tápin kívűlsemmit nem akar enni.Ma reggel óta folyamatosan alszik, tök kis bágyadt a drágám.Várom a dokit, ő eldönti hogy vissza kell e mennünk a Lászlóba!
Tegnap én is iszonyat rosszul voltam, egész nap ment a hasam; de mára hál istenek elmúlt!

delfinke
 
 


szia Ildikó

nagyon szukolok, hogy ne legyen semmi komoly

Kriszta
szedo
 
 


Sziasztok!

Mamacka: hozzátok én is szívesen születnék.Kép Micsoda otthonos kis kuckó. Bevallom, nagyon irigyellek az ügyességedért. Nekem is van némi fantáziám a dolgokhoz, de a türelemnekel híján vagyok. Vagy sikerül azonnal, vagy el van felejtve.Kép
Akkor jön a kisfiad, amikor úgy látja, jönnie kell. Ott van a legjobb helye, ahol most van.Kép Ha majd szűk kezd lenni a pocikuckó, jelzi Neked.Kép

Szedo: mi is itthon vagyunk 2 napja. Tegnap az időjárás, ma meg Gergő folyós orra és köhögése tart minket a lakásban. Jó a kisfiam kedve és eszik is. De sokkal többet alszik. Kép Remélem, ez azt jelenti, hogy gyógyul.

Delfinke: Reméljük Marci rövidesen rendbe jön. Ha elment a doktor néni és van pici időd, tájékoztass minket, hogy mi van.Kép

Gottiani: édes vagy a reggeli segítség felajánlásodért.Kép örülök, hogy megismertelek és köszönöm, hogy vagy!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Kelimoni
...ez aranyos! Kép

Tegnap este ctg-n voltunk... tök üres volt a szülészet pedig azt hittem a nagy szélvihar miatt tele lesz, de úgylátszik ez nem kismamafront volt. (egy kismama volt rajtam kívül kérdeztem, hogy ő már szülni jött?... olyan kicsi a pocija... azt mondta a szülésznő, hogy igen csak végigdohányozta a kilenc hónapot! az én pocim kb 5 hónaposan volt akkora)
Végre láttam az alternatív szobát is... én szeretnék ott szülni... remélem amikor mi megyünk akkor is ilyen nagy lesz a választék szobák terén.
Áron bealudt de akkor rázogattuk, meg szegényt egyszer egy dudával is felriasztotta a szülésznő... úgy összerezzent a drága... kicsit aggódtam, hogy nehogy ezek után elmenjen a kedve a fejvégűségtől.
Fájástevékenység semmi csak a rugásokat érzékeli a gép... de nem is baj mert a jövő héten semmiképpen nem szabadna szülni.

Mai friss kép! ...olyan szépen besütött a napocska...
Feltettem a képeket is a falra...


Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


sziasztok

megállt a tudományom. nem tudom mi a baja a gyereknek. egyfolytában aludna, nem eszik, állandóan folyik a nyála. jég hideg a keze és a lába, és folyton rajtam lóg. olyan izmos vagyok, hogy az na és leleményes is, hogy hogyan főzzek a karomon lógó gyerekkel. láza nincs, köhögni nem igazán köhög csak éjszaka, füle nem fáj, torka nem piros, orra nem csöpög. csak sír rí nekem és már az őrületbe kerget. nem tudtam vele normálisan vásárolni, mert nyafizott végig, és követelte hogy vegyem ölbe. jól festettem, nyakamban a gyerek, hátamon a zsákom előttem az üres babakocsi, míg haza értem elátkoztam a percet, hogy elindultunk. aztán szépen megfőztem, míg ő szendergett egy kicsit, és természetesen közölte, hogy nem kérsz ebédet. grrrrrrr....... visszaadom a diplomámatKép

na most kipanaszkodtam magamat.

már nem merek előre tervezni, mert hol az időjárás, hol a gyerek szól közbe a sétánkba.

na mehetek is, telefonáltak ismerőseink, hogy jönnek látogatóba. ennyit a netezésről. (pedig a csemete alszik ismételten, ma már negyedjére)

szép dutánt mindenkinek

Kriszta
szedo
 
 


Egyenlőre itthonról még.
Marci 1/2 5 óta nem hányt; hasmenés már vége(kopp-kopp) hála a Smectának!
Még egy hányásra kaptunk ˝időt´a dokinőtől; utána László!Ma alig evett valamit, csak iszik!
Dokinő szerint ramaty a kinézete; fogyott és nyúzott szegénykém!

delfinke
 
 


Sziasztok anyukák és gyerkőcék

Ildikó remélem nem kellett újra kórházba menni. egyáltalán tudják, hogy mi csapja át a gyereket?

Moni veletek mi újság? Gergő kilábalt már az orrfolyásból?

Anikó merre vagy?

Mamacka hogy vagytok? a szeszélyes időjárásra hogy reagál Áron?

Kriszta
szedo
 
 


Sziasztok!

Szedo
Kedves tőled,h már hiányolsz engemKép Jól vagyunk, csak sajnos Emmától már nem nagyon tudok géphez jutni. Ha meglátja teljesen rákattan, és egyszerűen nem bírom elvonsuolni a géptől.Így amikor alszik azt sem tudom mire fordítsam azt a kicsi szabadidőt.
Gondolom tudod miről beszélekKép
Minket még egyenlőre nem talált meg semmi betegségKép

Jobbulást Dorkának, Marcikának és Gergőnek is!!!!!!!!

Egy mai kép Emmáról:


Legyen mindenkinek ilyen vidám a mai napja!!!
Kép


Mamacka
A napokban kicsit nosztalgiáztam, a topikot olvasva veled kapcsolatban. Előszettem a régi képeket is.
Nekem is kicsi hasam volt, de én azt hiszem nem átlagos alakat vagyok. 185cm magas vagyok, és 60kg-ról kedtem a váradnóságot, és 77kg-al fejeztem be. Ilyen súlygyarapodásnál már ejnye-bejnye szokott lenni a dokiktól, de rajtam alíg látszott így is valami.
Gyögyörűen megcsináltátok Áron lakhelyét!!

Egy kép rólam, még a szülőszobám, Emma születése előtt kb 20 percel....
Kép

Itt pedig a nagy találkozásKép Nem tudom szavakba önteni milyen boldog voltam!
Kép

Sziasztok Anikó
gottiani
 
 


Gottiani
Tényleg nagyon pici pocid volt... biztos mert magas vagy belédsimult babó! Kép ....én kb félidősen voltam ekkora...

A betegeknek jobbulást... szegény Marcika... Kép

Szedo
Jól vagyunk...
Jövő héten még nem szabad szülnünk...
Olyan fura mintha nem is magamról beszélnék... hihetetlen és felfoghatatlan ez az egész...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!
Sajnos ismét megjártuk a kórházat, ma jöttünk haza.Marci jobban van már, de nem akarom elkiabálni.
Vírust nem találtak a székletében; valószínű gyomorrontás volt! Kép

Én most kicsit ki vagyok borulva az egész herce-hurca miatt; elegem van a kórházakból és az orvosokból!
++++++++++++++
Saját magamat hibáztatom, nem tudom mivel rontottam el a pociját.
Na mindegy, majd még jövök!

Ildi

delfinke
 
 


Szia Lányok!

Mamacka: akkor jövőhéten még nem szülünk.Kép

Boldog névnapot a kisfiadnak!Kép
Kép

Delfinke: Remélem, mostmár nyugodt napok jönnek. Biztos Marcit is megviselték az események nagyon.Kép
Kép

Gottiani: nagyon csini kismami voltál. Kép Helyes kis pocid volt, nem is kell nagyobb.Kép
És Emma alig változott. Milyen kis cuki cica volt újszülöttnek is.Kép

És itt az én gondolkodó fiam.KépAkinek tegnap le kellett vágnom a haját a feje tetején, mert már csak egy tincs maradt, ami össze visza, leginkább a szeme irányába kunkorodott. A tincsecske bekerült babanaplóba.Kép
Szóval, itt még hajjal.Kép
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Lányok!
Ezt hajnalban írta Mamacka a 2006 tavasziakhoz; remélem nem haragszik ha bemásolom:

˝Sziasztok!

Nagyon váratlanul ért.... de folyik a magzatvizet....

Egy kicsit megvagyok ijedve úgy érzem nem vagyok felkészülve... hála Istennek apa még itthon van... megyünk be


Imázzatok értem-tünk puszi˝


Ez nagyon izgi!

Kép

delfinke
 
 


Sziasztok!

Malacka! Helycserés támadás?! Kép Ez jó. Kép A III. kerület melyik részére készültök költözni?

Kriszta! Van bennünk egy két közös vonás... Kép Engem is majd' hasra rántanak a melleim, mióta gyerekeim vannak. 75D-ről indultam, és 80F lett a szoptatós méretem. És igen, én se hittem volna, hogy kibírom itthon akár csak egy évig is, most meg már 4,5 éve csinálom, és jobb napjaimon még élvezem is... Kép
Megnéztük szombaton a Gergely utcát. Kép Most már tuti, hogy soha nem fogunk oda költözni, pedig nekem így, hogy már láttam is, még jobban tetszik. Kép Én a leírás és a térképrészlet alapján azt hittem, hogy az utca túloldalán, a lakóparkkal szemben lesz az az új park. Már ahogy közeledtünk néztam bután, hogy mi lehet az az új építésű üzemcsarnoknak tűnő hely, és mi az az iszonyú forgalom az utcában?! Többet álltunk, mint amennyit lépésben araszoltunk, rengeteg autó próbált leparkolni kétoldalt az út szélére, a fűre, a fák közé... Kép Azután mikor közel értünk láttuk az üzemcsarnoknak látszó épület előtt a nagy "HIT" felíratokat... Kb. 20 perc alatt sikerült átjutnunk azon a kis utcaszakaszon, leparkolni ha akartunk volna, se lett volna hova, Életem Párja viharosan idegesedett, és közölte, hogy csak egyszer jussunk ki, ő ennek az utcának a környékére se jön soha többé. Kép Azt meg, hogy ide költözzünk, olyan gyorsan felejtsem el, mintha az eszembe se jutott volna. Kép

Kelimoni! Nem tudom, mik a reális kőbányai lakás árak, de sajnos 300 eFt/nm az átlagár az új, lakóparki lakásoknál, és ha kiemelkedően jó környék, akkor még sokkal több is lehet. Ez még nem lenne nagy baj, én attól vagyok kiborulva, amilyen béna elrendezések vannak. Az, hogy 66 nm, az még csak 2 szobás. Óriási nappali, étkező, sokszor még a konyhával is egyben, meg 1-2 mini kis hálófülke, és már 70-80 nm-t kell kifizetni, de még nincs helye senkinek és semminek. Kép Meg egy csomó helyen akkora teraszok és erkélyek vannak, hogy kertnek is elég lenne, láttam olyan alaprajzot is, ahol nagyobb volt az erkélyek öszes alapterülete, mint a lakásé, és persze azt is meg kell fizetni...

Ildi! Remélem, már jobban vagytok.

Ó, most látom, hogy hiába kérdezem a költözésről, Malackának sokkal fontosabb dolga van, mint hogy nekem válaszoljon. Kép Ismeretlenül is nagyon drukkolok értük! Kép

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok!

16 óra után pár perccel megszületett Áronbaba!
Hatalmas gratula Mamackáéknak!
Kép

Márti!
A HIT park csak vasárnap van azért volt tömeg; hétközben nincs tömeg arra megmondhatod férjednekk! Kép Kép Kép

Ildi

delfinke
 
 


Ez aztán a jó hír

GRATULÁLUNK nagyon örülünk mi is
Kép
Kép)
Kép
szedo
 
 


Mamacka !

Sok erőt és boldogságot a picurkádhoz Kép
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


sziasztok

Kép

Kriszta
szedo
 
 


Sziasztok!
Mi is gratulálunk Áron baba születéséhez! Isten hozott közöttünk Áron! Reméljük,h mindketten jól vannak.
Üdv Anikó
gottiani
 
 


Sziasztok!
Mindenki elveszett?????Kép
Kép
gottiani
 
 


Sziasztok!

Gottiani!
Én vagyok, de tényleg nagyon eltűnt mindenki!
Marcipán hál istennek már jól van; egész nap enne ha tőle függne! Kép
Reggel úgy ébred hogy két percen belül éhen fog halni!
Kép
Ha tőle függne egy hét alatt visszaszedné a leadott 2kg-ot! Kép Szerencsére a kedve is a régi, igazi ördögfióka! Kép
Remélem most már vége ennek a fránya betegségnek!

Na mentem, be kell mennünk a kórházba a zárójelentéséért, csak most tudtam rászánni magam! Kép

Ildi

delfinke
 
 


Mi is megvagyunk Kép
Gergő jobban van, most éppen engem kínoz valami nyavalya Kép

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


sziasztok

mi is betegeskedünk

nagyon aranyos Emma és Gergő, Gergő igazi nagy legény lettél már, nagyon kíváncsi vagyok rád, remélem egyszer már össze tudunk futni.

Kép
szedo
 
 


Sziasztok anyucik...


Tegnap jöttünk haza...
Megpróbálok visszaolvasni, de látom nem sok lehetőség van rá... babanet megint vacakol...

Addig is...

Parapapa a szülőszobán Kép ...nem izgulta túl a dolgot... Kép


szülés








első nap






második nap




harmadik nap




negyedik nap





...a hazamenős ruci egy kicsit el lett méretezve Kép





otthon apával...





További képeket itt láthattok rólunk http://www.babanet.hu/album/main.php?album=9273

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok anyucik...


Tegnap jöttünk haza...
Megpróbálok visszaolvasni, de látom nem sok lehetőség van rá... babanet megint vacakol...

Addig is...

Parapapa a szülőszobán Kép ...nem izgulta túl a dolgot... Kép


szülés








első nap






második nap




harmadik nap




negyedik nap





...a hazamenős ruci egy kicsit el lett méretezve Kép





otthon apával...





További képeket itt láthattok rólunk http://www.babanet.hu/album/main.php?album=9273

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka!

Gratulálok Nektek mégegyszer! Csodálatos kis pasitok született. Megnéztem az összes képeteket és nekem a hazajövős ruci lett a kedvencem. Kép

Legyetek nagyon boldogok!
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Mamacka!
Még egyszer hatalmas gratula nektek; gyönyörű Áronbaba!
Mekkora súllyal született? Milyen élmény volt a szülés?
Ha van egy kis idődd majd írj egy pár sort!
Van segítséged?


Lányok!
A sétányon ma van gyerekruhavásár!

Puszi:

Ildi

delfinke
 
 


Köszönjük a bókot... Kép nekünk is nagyon tetszik...
A szülés gyönyörűszép élmény volt majd még írok... csak még nagyon fáradt vagyok... tegnap vissza kellett vinni kontrolra + szavazás estére nagyon rosszul lettem....

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok
Végre visszatért a normális életem!Hát lányok,borzalmas ujra melozni,mire hazaértem csak az ágyat láttam magam elött,fogytam is pár kilotKép

Mamacka
Gratulálunk mi is Áronbaba megszületéséhez.Megnéztem az albumot nagyon aranyos kisbaba.Sok boldogságot nektek!
Ha lesz idöd,majd irj nekünk pár sort.

Szedo Delfinke
Hogy vannak a gyerekek?Meggyogyultak?

Kelimoni Gottiani
Jok a képekKépKépMekkorát nöttek....

Tali mikor lesz?mostmár lehetne a parkban is.

Szép napot mindenkinek!
bizzo
 
 


Itt van az én rosszcsontom:
Kép
Kép
bizzo
 
 


sziasztok

végre nethez jutottam.

mamacka édes, drága, tündér pici fiad van, azok a lábak, az a morci nézés, gratulálok még egyszer, nagyon vigyázz Áron a szüleidreKép)

bizzo

üdv újra köztünk, mekkora lett a fiacskádKép

köszönjük gyógyulgatunk, csak jönne már ki rajta a megfázás összes tünete. megvettük neki a majdan emeletes ágyát. jelentem nincs helyünk a szobába, és a legjobb, hogy a manó inkább állni akar rajta, mint aludni. viszont ügyesen felmászik az új ágyra és ügyesen le is mászik, most még zsufi van a szobában, hisz még itt a rácsos ágya, de apuci elszállítja jövőhéten vissza az eredeti gazdájához. pénteken hajnalban elutazunk vidékre, és mi Dorkával csak májusban jövünk vissza, de a héten jó lenne még találkozni.

Ildikó hogy van a gyerek? a szomszédasszonyom újságolta, hogy a múlthéten többször sétáltatok együtt a tó körül

Na megyek, mert egyedül van az új ágyával a nőci. teszek fel képeket.

az elsőn mászás közben elaludt. beszélt hozzám, mászott az ágyra, majd a következő másodpercben már horkolt. azt hittem megszakadok a nevetéstől

Kép

Kép

Kép
szedo
 
 


Sziasztok!

Mamacka
Én is megnézegettem a képket, nagyon aranyos Áron babaKépKépKép
Majd ha lesz időd akkor írj, mert engem is érdekelnek a részletekKép Milyen az élet hérmasban? stb.

Bizzo
Üdv újra közöttünkKép Tamás milyen nagy már! Õ hogy viselte,h dolgoztál?

Szedo
Látszik,h nagyon bejön Dorkának az új ágyaKép ÉdesKép

Olyan szomorú idő vanKép, napsütést szeretnék!!!!!!

Üdv Anikó
gottiani
 
 


az időjárás tényleg borzasztó. ültetgettem az erkélyen vasárnap délután, mikor hazajöttünk a mamáéktól. újra betegek vagyunk immár három hete küszködünk ezzel a megfázással. Dorkára rájött a rajzolhatnék, már a padló is grafitosKép

az új ágy már nem nagy szám, nem akarunk rajta aludni, inkább mindig lemászunk anyához a nagyszobába, úgyhogy marad a kiságya, megemeljük délután az ágyat, így helyünk is lesz, de a kisasszony még a kiságyban alszik, míg meg nem tanulja, hogy a nagy ágyon aludni kell és nem anyához apához jönni a szobájukba.

na sziasztok megyek, mert Dorka ébredt, és éhes most ebédelünk

Kriszta
szedo
 
 


Szia Lányok!

Édesek a képek, olyan jó nézegetni őket Kép

Delfinke: lementünk a ruhavásárra, sajnos már későn. Bár megfogadtam, hogy ebben a hónapban kicsit körültekintőbben költöm a pénzt. Háááááááááát.....Kép

Remélem, lesz végre szabadtéri tali, bár ez a fránya időjárás nem akar kedvezni nekünk.Kép
Tegnap is picit voltunk kint, ma meg az ekélyen volt a levegőzés. Egyszerűen nem volt kedvem elindulni ebben a szélben.

Ilyen vidám akarok lenni!!!!!!!!!
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Köszönjük a bókokat...


A mi nagy napunk röviden...

Éjszaka nálunk aludtak sógornőmék így bepótoltuk a január óta halogatott születésnapi köszöntőjét... fél kettőkor kerültem ágyba hulla fáradtan... amint lefeküdtem egyszercsak éreztem, hogy valami kibuggyan belőlem... felpattantam és elkezdtem figyelgetni... valami szivárgott... szerettem volna azt hinni, hogy nem a magzatvíz... de egyre több lett és nem akart elállni. Szóltam apának, hogy folyik a víz... szegény épphogy elaludt így nem is nagyon reagált (gondolta zárd el a csapot... Kép )... Egy kicsit bepánikoltam, fel-le rohangáltam a lakásban és azt hajtogattam, hogy én még nem akarok szülni még van két hetünk... barátnőm segített összetenni a maradék motyót... az ő kezében is remegett az izgalomtól a kórházi lista... Kép felszaladtam a létrán nektek írni... letusoltam, hajat mostam és elindultunk a kórházba. Megvizsgáltak és közölték, hogy ebből csak esetleg délutánra lesz baba... semmi fájásom nem volt. Így befeküdtünk az alternatív szoba franciaágyára, összebújtunk apával és elaludtunk... 11-kor megvizsgáltak, fájás még mindig semmi, közölték, hogy akkor bekötik az oxitocint. Ettől egy kicsit tartottam, féltem, hogy nagyon hirtelen szakad rám a fájdalom, de végül is nem volt vészes. Egy-két ötperces fájás után végig kétpercesek voltak. Az infúzió egy kicsit zavart, nem tudtam tőle mozogni, ráadásul a kádba sem ülhettem be. Fekve sokkal erősebbnek éreztem a fájdalmakat ezért apa hátulról a hónom alatt tartva állva vajúdtunk (szegénynek másnapra iszonyat izomláza lett és megfogadta, hogy legközelebb egy kicsit edz előtte Kép ) a fájásszünetekben beleültem apa ölébe és egy kicsit elbóbiskoltam. Ezeket a fájásokat is olyan szépnek éltem meg valahogy eltávolodtam saját magamtól... Negyed négy körül megvizsgált a doki... csak négy centire voltam kitágulva ez egy kicsit megrémített, hogy akkor még nagyon sokáig fog tartani, de igyekeztem a jelen pillanatra koncentrálni. A vizsgálat után hirtelen nagyon felerősödtek a fájások... kezdtek elviselhetetlenné válni... de egyszer csak éreztem a tolófájásokat... szóltunk a dokinak és kezdődött a kitolás. Ez kifejezetten jó érzés volt... forróság öntötte el a testemet... amikor kint volt a fejecskéje megérintettem... három-négy fájásra ki is bújt és a hasamra tették. 2006 április harmadikán négy óra után két perccel megszületett Lipovszky Áron. Csodálatos élmény volt... apával elpityeredtünk és szorítottuk a mi kis csomagunkat. A doki megdicsért, hogy nagyon ügyesem nyomtam... "gyakorolta valahol?"... Kép

Az elején egy kicsit el voltam keseredve mert sem a dokim sem a szülésznőm nem volt bent... a szülésznő üzent, hogy nem is jön, a doki fél egy fele érkezett. Emiatt egy kicsit elhagyatottnak éreztem magam de utólag látom, hogy a Gondviselés nem hagyott cserben. Csűrös Erzsike szülésznő volt ügyeletben, tudtam, hogy vele jó kezekben vagyok. A gátvédelem sikerült, nem vágtak, nem repedtem... kivéve a hüvelyem meg a szeméremajkak. Egy kicsit még nehéz az ülés de szépen gyógyul.

A gyerekágyról is jó élményeim vannak pedig ötágyas szobába kerültem. Azt hittem majd zavarnak a látogatók de teljesen ki tudtam kapcsolni és beszűkültem a saját ágyamra, kicsi fiamra... A szoptatásban sem zavart, hogy látják... az ember annyira kitárulkozik a szüléssel, hogy mindez mellette eltörpül.
Negyedik nap jöhettünk haza, azóta itthon próbálgatjuk a családi lét örömeit. Áron az éjszaka első felét átordítja utána öt órát alszik egyhuzamban. Nagyon fáradtak vagyunk, de egyben nagyon boldogok. A hormonok kezdenek bennem dolgozni... olyan erős féltés van bennem a szeretteim, kicsi férjem és Áron iránt, hogy majd belepusztulok. Nehéz elterelni a gondolataimat, mindenféle szörnyűség jár az agyamban... remélem pár nap és enyhül a hormonok hatása Kép .

Nagyon hálás vagyok a Jóistennek, hogy ilyen szép élmény lehetett számunkra a szülés és, hogy egészségesek vagyunk mindketten.




Marcsi Ádám Áronbaba





Keresztszülők

Kép


Nagymamánál...
Kép

...elhullottunk...

Kép

szopi...

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


hmm

mit is írhatnék

egy kicsit összeszedem magam, pityergek is picit

gratulálok
szedo
 
 


Mamacka!
Micsoda csodálatos történet. Kép Ilyenkor érzem, hogy hiányzik ez az élmény az életemből. De a legnagyobb boldogság mégis itt van velünk. Kép

Közben felrakok egy mai, fürdis képet Kép
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Mi ma elutazunk Szegedre; úgyhogy mindenkinek nagyon boldog Húsvéti Ünnepeket Kívánunk; lányoknak sok locsólót; kispasiknak sok piros tojást!

Köszi a kérdéseket; Marcipán már teljesen jól van!Ha tőle függne egész nap enne; ismét ördögfióka! Kép
Pakol ezerrel; főleg a fiókokból szereti a fehérneműket szétdobálni! Kép

Mamacka!
Nagyon szép és megható ahogy leírtad a szülést! Kép

Móni!
Nagyon édes Gergő a képen; látszik rajta hogy imád fürdeni! Kép

Ildi

delfinke
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: