Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!
Mongi !!!
Lehet talizunk a bábszínházba mert valószínű,hogy elviszem Diust :P még nem voltunk lehet 10perc múlva megunja de egy próbát azért megér nem??? :wink: :wink:
Cleo! Gyertek ti is ám :lol: :lol: :lol:

Jajj Mongi annyira jó lett az új képpel a vonaló és a kis kép rólad nagyon szupi :wink: :wink:
Szilbee!!
Nagyon remélem,hogy minden renben lesz a kicsi Levivel nagyon szurkolunk ám nektek :!:


Na akkor majd ott talizunk lányok!!
sziasztok

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok!

Szilbee! Nem semmi lehetett Leventének ez a sok vizsgálat egy nap alatt. Örülök, hogy nincs komoly baj.
De érthetetlen, hogy egy laboreredményre ilyen sok idöt kell várni és ráadásul kisgyerekröl van szó.

Cleo! Mi újság, voltatok-e a Plázában? Próbáltam a Sziszit és Zsoltit felfedezni valahol, de nagyon sok kisgyerek volt.

Diácska!Örülök, hogy tetszenek a képek. Az utóbbi idöben többnyire csak Antóniát fényképezzük, igy rólam elég nehéz valami normálisabb képet találni.
Téged is kerestelek ma, de nem láttalak lehet, hogy figyelmetlen voltam.

Jó éjt!

Kép
Kép
mongi
 
 


Sziasztok!

Milyen volt a bábszínház?
Szilbee! Én is szurkolok Leventének, és biztos hogy rendben lesz vele minden!!
Cleo, köszi az infókat a játszóházról, tudom is hol van, nem messze tőlünk! De lehet h. várok még egy kicsit az ilyennel,míg Marcika picit idősebb lesz.
Most itt vannak nálunk az unokatesóék, úgyhogy olyan volt ma a szoba mint egy bölcsi :) Cukik együtt, a két manó, ahogy elbeszélgetnek babanyelven.

Mindenkinek további kellemes hétvégét!

KépKép
judit_79
 
 

 
 

sziasztok.

Mongi.tényleg nagyon jók a képek,lehet ha előbb látom tán még meg is ismiztelek volna a Plázában :lol:
Voltunk mi is.Sziszinek nagyon tetszett,végigülte az egészet mosolyogva,már tapsolt is a végén.Zsoltinak is tetszett,de az elején vonakodott az egésztől és mint később kiderült azért,mert félt,hogy fel kell menni neki is a színpadra- na belőle sem lesz színész :lol: ,utána inkább felmentem vele az emeletre (mert lenn mi álltunk,dédi ölében meg ült SZiszi) és onnan már nagyon élvezte.
Még úgy tudom lesz egy előadás.ugye? arra is bizti elmegyünk.

Judit.Szerintem is kicsi még hozzá,én is azért nem vittem eddig őket,mert Sziszi kicsi volt.azért meg fizetni ezreket,hogy olyan játékokkal játszon ami otthon is van... :roll:

Szilvi.örülök,hogy nincs nagy gond Levinél.Nagyon megviselik az embert (tán még a kicsik jobban bírják,mint mi) ezek a vízsgálatok.

Csajok.szerintetek az oviba ilyen hidiben hogy kéne öltöztetni a kispasit?lehet hülye kérdés,de hááát kezdők vagyunk.félek ha harisnyát+vastag (bélelt) farit adok rá,akkor abban odabenn lemelegszik,ha meg vékonyt adok rá benn és nem öltöztetik át??????? passz

megyek,mert megyünk Jászfényszarura anyósékhoz.

pusza

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Cleo!
Hát igen... Tényleg úgy van, hogy a szülőket jobban lefárasztják ezek a vizsgálatok, mint a csemetéket. Levente végig rötyögte az ulhtrahangot, meg a röntgent is. Míg vártuk a doktornőt, addig is nagyon jól elvolt... ismerkedett a többi babával, gyerkőccel.

Mongi!

...és nekünk még szerencsénk is volt a laboreredménnyel, mert délután vissza tudtunk menni érte. De hogy a vérvételnél mekkora sor áll. Ráadásul teljes a kavarodás...

Judit!
Neked is nagyon köszi a drukkot!!

Mostanra már mi is kicsit lenyugodtunk... bár engem azért aggaszt az, hogy elmaradt Levente a csontfejlődésben, de most kipróbáljuk azt, hogy elhagyjuk a vasat, meg a szoptatást. A dokinő szerint ugyanis, csökkentheti a felszívódás mértékét, ha ennyi idősen (15 hónaposan) is kap még anyatejet a gyerkőc.

Három hónap múlva már többet fogunk tudni.
szilbee
 
 


Sziasztok!
Hogy mik történtek itt!! Sajnos volt rossz is: Szilvi, remélem, mielőbb rendbejön a kis legény! Mi minden nyavaja van, nem is gondolná az ember lánya! :(
Az egyik ismerősünk lányának meg bélfertőzése van. Szegényke!
Jó lenne már nekünbk is ilyen bulikba járni! Bár tegnap még az orrunkat sem dugtuk ki :oops: ! Behoztam az egész heti elmaradást az itthoni dolgokban.
Meg tudjátok most, hogy van net, esténként a világhálón barangolok, nappal meg kipihenem Lilcsivel együtt.
Dorka, neked külön köszönök :P ! Üdv közöttünk. Valamelyik nap mondták rádióban, hogy mostanában a legkedveltebb név az Anna és a Léna. De hát addig még százat is gondolhattok!

Csináltam én is fotóalbumot, nétegesse, akinek van kedve!!http://TNoraMLilianna.photosite.com/

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!!
Mongi!
Mi is voltunk a bábszínházban igaz nem sokáig mert Diust nagyon még nem kötötte le. Láttalak benneteket nagyon szép kislány Antónia... láttam ő nagyon élvezte az előadást. Egyébként az volt a baj szerintem hogy már nem volt ülőhely és ott álltunk a végén nem nagyon látott semmit szegénykém.
Cleo!!!
Ott álltunk mellettetek én észrevettelek,de te sajnos nem.........

Elin!!!!
Írtam neked e-mailt nem kaptad meg???????
A képeket nem tudom megnézni
:( :( :( :( :(

KépKép
diÁcska
 
 


sziasztok.

Csak gyors bekukk.Ma Gyöngyösön voltunk sógornőméknél (meg előtte anyóséknál) és a lurkók végigaludták az utat és most pörögnek és pörögnek...
Diácska.én is láttalak benneteket de akkor még pont a másik oldalon voltatok,akkor bizti zizi vagyok már ha mellettünk is álltatok... :roll: miért nem koppintottál a fejemre :wink:
-Zsoltikát nyugtatgattam mindíg,hogy nem kell szerepelni :lol: .

Megyek is most ennyit akartam.holnap ovizunk.

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!

Most csak nagyon röviden írok, mert kezdek álmosodni.

Cleo, Diácska! Nagyon sajnálom, hogy nem találkoztunk, talán majd legközelebb vagyis 2 hét múlva.

Elin! Nagyon jók a fotók Lilcsiröl, látszik rajta hogy szereti a pociját.

Jó éjt mindenkinek.

Kép
Kép
mongi
 
 


Sziasztok!!

Szia Elin! Megnéztem én is a fotóalbumot, tünemény aranyos a kislányod! És olyan szép a hajszíne.
Cleo, ez aranyos, hogy Zsoltika nem akart szerepelni :)
Ma végre kialudtam magam, mert a szombat éjszaka nagyon gáz volt, az egész család + vendégek fennt voltak (Itt aludtak Marcika unokatesójával a férjem családja), az unokatesó éjszaka közepén vagy 2 órán keresztül ordított (nem tudni miért). Marci ott aludt velünk,és ő volt az egyetlen, aki mint egy kisangyal, a falnak befordulva végig aludt. Csodálkoztunk hogy nem ébred fel....
Üdv, Judit & Marci

Kép

Kép
KépKép
judit_79
 
 


Judit! :D
Látom Marci is az a bújós fajta! :lol:

Nóri!
Jó lett az album! Lilcsinek ezer arca van! :) Gondolom már a kórházban is a csodájára jártak, hogy milyen vörös a haja. :)

Más!
Leventének kibújt a kilencedik foga... végre... de megint nem úgy bújnak a fogak, ahogy az a nagy könyveben meg vagyon írva. Most a jobb felő örlő kandikál ki (a jobb alsó örlő helyett).
Egyébként elhagytuk a reggeli tejcsit. Egyáltalán nem hatotta meg a dolog. Így most reggel jön a "Rumli" kutyával meg a kedvenc takarójával (amit még Keresztéktől kapott anno) és könyvet olvasgatunk. Tök jó, hogy ilyen simán veszi a dolgokat... gondolom azért lehet ez, mert már érzelmileg elég érett...

No menek ebédet kotyasztani! Szép Napot mindenkinek! :)
szilbee
 
 


:?: Lányok!
Arra gondoltam, hogy beírhatnánk a táblázatunkba, a babák névnapját is.
Mit szóltok hozzá?
szilbee
 
 


Sziasztok Lányok!

Egy kicsit el voltam veszve, de örülök, hogy itt zajlik az élet.
Üdvözlöm az újonnan érkezőket így utólag is, illetve gyógyulást a betegeskedőknek.

Fecómnak őszi szünet volt a suliban, így voltunk a mamiéknál Egerben egy kicsit mind a három gyerkőccel. Csináltak olyan felfordulást, hogy öröm volt nézni.
Szombaton fent voltunk a Bababörzén Pesten, voltak annyian, hogy alig jutottunk be, sajnos kb. félórával később indultunk, mint ahogy szerettem volna. Így ez lett az eredménye. De megérte, mert nagyon jó téli cuccokat vettem a nagyoknak, pl. dzsekit 750 Ft-t, ami úgy néz ki mintha tök új lenne. Pelust is vettem a legkisebbnek, ami kb. 700 Ft-tal volt olcsóbb mint itthon. Szóval megérte. Lesz egyébként tavasszal is, ti nem voltatok?

Elin! Örülök, hogy újra itt vagy, hiányoztak már a megszólalásaid.

Most csak ennyit. Ezután már gyakrabban jövök.

Pusszancs

Szazsa

[Kép
szazsanna
 
 


Szazsa!
Szerintem ezek után mi is megyünk tavasszal a börzére. :) Nem semmi áron vásároltál.
Ha esetleg van kedved csatlakozni a táblihoz, akkor add már meg léccci az adataid!


Tábli
Kép
szilbee
 
 


Helló Mindenkinek!!!

Végre volt egy kis időm végignézni a fotókat és fotóalbumokat,
mindenkinek gratulálok a gyönyörűszép gyerkőcökhöz!!!!
Olyan aranyos mind, már én is várom, hogy babázhassak!!!:)

Egyébként valami jó tippetek nincs a reggeli rosszullét (szédülés
és hányás) tüneteteinek csökkentésére? Nem vált be a pár
szem keksz reggel még felkelés előtt; korábban felkelek, hogy ne kelljen kiugranom az ágyból, szedek vitamint, amiben van B6, de
sajna nem segít semmi sem.
Azért rossz ez, mivel tanítok, és hát elég kínos, amikor
36 tizenéves előtt egyszer csak ki kell szaladnom...
Bármilyen tanácsot szívesen fogadok, elkélne a segítség! : :cry:
Köszönöm előre is!!!!
Puszi mindenkinek!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sósmogyoró? Mintha azt is hallottam volna valahol.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


:?: Lányok!
Idén mikor lesz Advent első vasárnapja?

Dorka!
Mi a helyzet a rosszullétekkel? Mikor is szokott rádjönni?
Jött már rád tanytás közben is?


Más!
A névapokat akkor adjátok meg, hogy be tudjam írni!
szilbee
 
 


Sziasztok!

Marcika nagyon megfázott valahol, mert tegnap óta egész nap folyik az orra. Igaz talán mára javult egy kicsit a helyzet. De nehéz éjszakánk volt, mert nehezen kapott levegőt az orrán, és óránként felsírt. Remélem, hogy most már javulni fog. Tegnap este még ki is szívtuk az orrát :cry: , pedig szegényke azt is utálja, ha csak megtöröljük az orrát zsebkendővel.

Szilbee, szerintem dec. 3-ára fog esni az első vasárnap.
Marci névnap: aug. 14.

Üdv!
Judit

KépKép
judit_79
 
 


Judit!
Köszi! :) Akkor tényleg dec. 24-re esik a negyedik gyertya gyújtása.
Jobbulást Marcinak! Leventének is volt ilyen éjszakája, mikor megfázott. Nem könnyű dolog. Azért ha tudsz, pihenj sokat napközben te is!
szilbee
 
 


Lilianna meg júli.27. Úgy látom, jönnek a ataknyos idők. Vennem kéne nekem is orrszívót, sosem lehet tudni, mikor lesz rá szükség. Eddig még nem kellett hál'Istennek.
Valaki tudja, mitől lehet bélfertőzést kapni?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Létszi szavazzatok Diusra előre is köszi :P

http://babavaros.hu/szepsegverseny.php?reszletek=212

Szilbee!
Névnapok:Zolika márc.8, Klaudia márc.20.

Elin!
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Mongi!
Megtaláltam Antóniát én szavaztam rá :wink: :wink: :wink:

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok!

Üdvözlök újra mindenkit, régi és új anyukákat! Jó régen eltűntem, amióta Zsófi megszületett. Azóta elköltöztünk és most a héten lett újra internet itthon. Remélem újra aktív tag leszek :-) El is küldöm az adatokat a táblázatba:
Éva, Szolnok Csokonai 31, Zsófia, augusztus 22 (12:38), normál (40+10), 3800g, 56 cm

Kedden múltunk 11 hetesek, evés után már átlépjük a 6 kg-ot és 68-as rucikat hordunk. Szóval Zsófi szépen cseperedik. Már kezd nyúlni a dolgok után ha nincs épp könyékig a szájában mindkét kezével :-)

Most lassan elkezdem olvasgatni az elmaradásomat, de asszem teljesen sose fogom pótolni :-)

Puszi Ewa
ewa
 
 


Sziasztok Lányok!

Diácska! Köszi a szavazatot, én is szavaztam tegnap Diusra, de ma már másik képe volt. Az előző hová lett?

Szilbee! Antónia névnap: január 17. Köszi :D

Nagyon el vagyok veszve megint. A szomszéd tovább kopácsol és Antóniát sokszor az utcán altatom utána meg nem győzőm behozni a lemaradást és a kisasszony mostanában késön is fekszik tegnap 22:00- kor sikerült neki.
Ja és megint volt egy kisebb szemészeti mütétem/ árpa/, most úgy nézek ki mintha kaptam volna egyet a szemem alá.

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mongi
 
 


Lányok!
A táblit folyamatosan egészítgetem, csak még várok egy két adatra... aztán majd fel is teszem.

Ewa!
Jó hogy ismét itt vagy közöttünk! :)
Zsófi mikor ünnepli a névnapját?

Mongi!
Teljesen együtt érzek veled és Antóniával!!! :( Nálunk is volt ilyen időszak... Levente nagyon megszenvedte... Olyankor mindig ordítva ébredt és alig tudtam megnyugtatni. Aztán persze egész nap nyűgös volt.
[/b]
szilbee
 
 


Sziasztok!

Hol vagytok Lányok?

Ewa! Örülök, hogy te is újra itt vagy.

Szilbee! Nagyon jó a fotód.
Köszönöm az együtt érzést, most már talán csendesebb munkák következnek. Hiába emlitettem meg finoman a kedves szomszédnak a problémánkat még csak elnézést sem kért a kellemetlenségért, söt közölte a férjemmel a barátja/aki 1 héten 2* van itt/, hogy a kislányunk nagyon sirós.
Hát vastag bör van a képükön.
Na nem panaszkodom tovább.

Remélem a többieknél minden oké.

Jó éjt!

Kép
Kép
mongi
 
 


sziasztok.

picit nem voltam mert elkaptam nagyfiamtól a tüszős mandulagyuszit és bár 2éve nem voltam ott de kénytelen voltam az ügyeletre elmenni tegnap.ez van.inkább én legyek beteg mint a gyerekek.Zsoltit kedden viszem vissza a dokihoz,szerintem már szerdán megy is oviba.holnap mentek volna színházba-sajna lemarad így róla,de ha tényleg lesz még a Plázában bábszínház,akkor megint elviszem őket.

Mongi.szomszéd lenyugodott már?de dög,ha ilyet mondanak,hogy sírós a kicsi. én 20évig a szüleimmel társasházban laktam,de nekünk jobb most a kertesben-minket meg tuti nehezen tolerálnának mert "hangos család " vagyunk. :lol:

Ewa.de jó,hogy visszajöttél.nagy puszi a kis Zsófi babának.remélem írsz róla minél többet.és az apucinak hogy tetszik az apaszerep?

Névnapok.Zsolt-ápr.10,Szilvia-nov.13

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Cleo!
Jobbulást nektek! :(

Tábli!

Kép
szilbee
 
 


Cleo!

Nagyon Sok Boldog Névnapot Kívánok Sziszikének!!!!!!!!
Neked pedig jobbulást!!
Kép

KépKép
diÁcska
 
 


sziasztok.


SZILBEE!!! NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!

Diácska.köszi a köszöntést a leányzó nevében :)
Este jönnek a mamáék és majd utána névnapozunk.

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Jajjjjj de buta vagyok......
Szilbee neked is nagyon -nagyon boldog névnapot kívánok!!!!!!!!!!!!! Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Cleo, Diácska!
Köszönöm a köszöntést! :D


Cleo!
Én is szeretnék Sziszikének Nagyon Boldog Névnapot kívánni!

Kép
szilbee
 
 


Sziasztok!

Szilviák utólag is Nagyon Boldog Névnapot kívánok nektek!!!!

A névnapok a táblába: Gergő Nov. 17. Milán Máj. 19.

Csajok! Oké-oké, h menjek dokihoz, de szerintetek mi van ha nekem szept. 1-én jött meg utoljára és a ma reggel csinált tesztem is negatív lett, meg most semmi tipikus "terhes" tünetem sincs???? Lehet ez hormonzavar? Most fogyztam le szeptembertől ideáig 60-ról 54 kg-ra. ill. most veszünk mi is lakást ami már szeptember közepe óta húzódik--tehát eléggé idegbajos vok már miatta. Na meg a bölcsis és ovis mindennapi kis hüleséges is emésztenek.
Nem is írtam, de rágodunk rajta, h ovit cserélünk:( Pedig olyan jól indult.

Mongi! Lehet csináltam volna vmit a kedves szomszéddal. Jópofa emberek vannak.

Cleo! Jobban vagytok már? Doki mit mondott mehet Zsoltika szerdán oviba?

Üdv mindenkinek:Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom: Szilviknek boldog névnapot!!!

Geromilo, amiről írsz az nagyon könnyen lehet, hogy az idegeskedés közrejátszik a dolgokban. Ez előfordulhat.
Mi sem vagyunk most jól, nekem a fejem fáj és egész nap bírnék aludni, nagyon nincs energiám (pedig nem panaszkodhatom, Marci mostanában 8 óra- fél 9-ig alszik, tehát nem mondhatom, h. kialvatlan vagyok) akkor viszont nem tudom, miért van ez.

Ráadásul mi is költözés előtt állunk, és le kéne bonyolítani mindent 2 hét alatt....
Marcika még mindig náthás, úgy látszik muszáj lesz elvinni orvoshoz. Szegény nagyon nem díjazza, mikor kiszívjuk a nóziját. :cry:

Cleo! Neked is jobbulást!

Üdv,
Judit

KépKép
judit_79
 
 


Sziasztok!

Szilbeenek és a pici Sziszinek én is boldog névnapot kívánok!

Cleo! Jobbulást nektek! Szombaton lesz bábszinház 10:00- kor a Plázában, még nem tudom, hogy most megyünk-e.

Most csak röviden irok, ma megint Anyukámnál kötöttünk ki.
A bolondokházában is nagyobb nyugi van, mint a mi házunkban.
Hiába szóltunk, nem érdekli a gyerek a szomszédot, pedig neki is van egy kb.9 éves kislánya.
Hát sajnos vannak ilyen egyszerü gondolkodású emberek.

Sziasztok.

Kép
Kép
mongi
 
 


Zsú!
Mikor ideges voltam vagy azt figyeltem, hogy megjött e már, képes voltam akár három héttel is kitolni a havimat... Amint lenyugodtam vagy valami elterelte róla a figyelmem, meg is jött.
Nem tudom nálad mi lehet, de ez is lehet egy ok... :roll:

Mongi!
Nagyon finoman fogalmaztál!! :lol:
"...vannak ilyen egyszerü gondolkodású emberek"

Mongi, Judit!
Köszi nektek is a köszöntést!

Judit!
Marci mennyi ideje betegeskedik már?
szilbee
 
 


Judit! Marcinak jobbulást kívánok ezúton is!!! Miért csak 2 hetetek van a költözésre? Ha megszabad kérdezni:)

Szilbe! 3 hét csúszás oké lenne de nekem már a másodiknak is meg kellett volna jönnie szept. 1 óta :shock: :o

Mongi! Őszintén sajnálom a családját az embernek. Na persze titeket is.

Üdv:Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Zsú!
Csak arra akartam utalni, hogy az agyunk sok furcsa dologra képes.... :)
szilbee
 
 


sziasztok.

Köszi mindenkinek a köszöntést.

Judit.nem írígyellek a költözés miatt,főleg ha szorít az idő.Marcikának gyógypuszi.az nem árt ha megnézeted dokival (bár én mindíg attól szoktam félni,hogy valami komolyabb bacit összeszednek ott) és hátha segít,hogy megálljon a náthi.

Huu. Mongi.legalább van hova elmenekülnötök.merre laknak anyudék?
én sem tervezem előre a hétvégét,majd meglátjuk,hogy lesz,de Sziszi imádná a bábszínházat megint az tuti..

Zsú.
szerintem sem vagy terhes,mert ha már ennyi idős terhességet sem mutatna ki akkor már nem is tudom....
bizti vmi hormonzavar.ha elmennél dokihoz adna valószínű gyógyit,amitől megjönne.
Oviváltás???!! na miért? mesélj!!!
Zsolti már csak jövőhéten megy oviba,de jól van,semmi baja.így írta ki a dokinő és jól van ez így.de bemegyünk holnap,mert csoportképet készítenek róluk.

Elin,hexe merre vagytok?

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!!!
Mit szóltok hozzá itt a tavasz :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol:
Annyira jót sétáltunk ma Diussal,jó lenne ha ilyen maradna még jóóó sokáig az időjárás :wink: :wink: :wink:
Csináltam igaz csak telefonnal ma képeket,de annyira szép volt a napsütés így csinálnom kellett képeket :lol: :lol: :lol:

Kép


sziasztok szép napot nektek!!! Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok lányok!
Hát el voltam veszve, de bele is voltam egy kicsit pusztulva. Bedöglött a netem, ma kaptam vissza a gépet, most minden pöpec rajta. Igaz, hangja még nincsen, az volt az első, hogy titeket megkeresselek :lol: !
Diácska! Majd írok neked is, de még a levelezőprogi a sutban van.
Szilviák! Remélem nem nagyon vagyok még lemaradva, de
BOLDOG NÉVNAPOT NEKTEK!
Kép
Bár a jókívánság sose jön rosszul.
A betegeknek is gyógyulást kívánok!
Most én is dilemmázok, mert hóvégén vinni kéne Lilcsit mérni, de hát nem is tudom... :roll: muszály bevinnem a beteg gyerkőcök közé? Soványnak biztos nem sovány :wink: .

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!!

El vagyunk havazva kicsit a költözés miatt, de remélhetőleg sikerül mindent átcuccolnunk a jövő hét végéig! Azért van csak ez a két hetünk, mert hónap végéig van meg ez az albérletünk, és szeretnénk minél előbb túllenni rajta. Persze Marcika mellett nehéz a pakolás, mert ő teljes figyelmet követel. :)
Köszönjük szépen a jókívánságokat és a gyógypuszit. Marci még mindig náthás, de már nem annyira. A náthán kívül semmi baja úgyhogy inkább nem vittük orvoshoz, a beteg gyerekek közé.
Elin! Nem tudom a ti orvosotoknál hogy van, de elvileg van külön tanácsadás, ahová csak mérni meg oltásra viszik a gyerekeket, tehát nem kell a betegek közé vinni.
Diácska, aranyosak a képek! Ma is tiszta tavaszias idő volt, fura ellentétben azzal, hogy a boltokban ott a sok karácsonyi cucc :)

Kép
judit_79
 
 


Judit! Hát elvileg én is tanácsadásra viszem, ami kedden 2-3-ig van, utána van a rendes rendelése. De általában 2 óra helyett 1/2 3-3-ra esik be a dr-nő, akkor meg már ott vannak a betegek is.
Amúgy nem is annyira a náthától féltem Lilcsit, mint inkább ettől a Calici micsodától.
Azért nem semmi lehet az a költözködés nektek! Nem tudjátok valahova addig "eltenni" Marcit, míg hurcolkodtok?

Olyan jó, hogy még mindig ilyen jó idő van!!! Akkorákat csavargunk minden nap, hogy estére majd leszakad a lábam, de nem baj!

Jó 7végét mindenkinek!!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok Lányok!

Cleo! Voltatok-e szombaton bábszínházban?
Mi most nem tudtunk menni, akartam előző este írni , hogy nem megyünk ,de nem ment a babanet.
Anyukám a Bajcsy mögött lakik, a régi Afittal szemben.
Nem tudom ismerös vagy-e ezen a környéken, igaz régen írtad, hogy ti is a Máv strandra jártatok.
Hogy vannak a gyerekek?

Judit! Hová is költöztök pontosan?
Remélem gyorsan át tudtok pakolni.

Diácska! Cleo! Nálatok mit hoz majd a kislányoknak a Jézuska?
Most olyan tanácstalan vagyok ajándék ügyben, de a jövő héten megyek szétnézni.

Sziasztok

Kép
Kép
mongi
 
 


sziasztok.

Elin.igazad van a tanácsadással kapcs-nálunk dettó ilyenek az emberek-már rendelés előtt 1órával odaviszik a betegeket,sőt,van amikor a lázas,köhögős babákat is tanácsadásra vitték el-a bacik meg nem válogatnak.Még Zsoltikát anno minden honapban vittem 1éves koráig (de minek!?),de Sziszit már csak a szurikra.

Mongi.nem voltunk bábszínházban mi sem-Apa elment dolizni,vitte az autót is,így itthon voltunk.
Ismizem (nagyjából)a Bajcsy környékét.én Anyumék a Madách úton laknak-én arra fordulok meg sűrűbben.
Hát igen,nyakunkon az ünnepek..Sziszinek egyenlőre babakonyhán gondolkodom.a mamáéktól babát kap valószínű (abból soha nem elég).Zsoltinak várat tervezek,de odavan a kalózos dolgokért,na persze még sorolhatnám.
nem tudom miért látom úgy,de én a fiamnak jobban tudok játékot választani,a kislánynál mindíg gondban vagyok...
Ja,nálunk még Sziszinél a vonat a sláger-névnapjára kapta a 2.készletét (ugyanabból a fajtából) és minden nap játszanak vele.
Bicajjal hogy álltok? (mondjuk ez télre pont aktuális :lol: )

Megyek,megnézem hogy haladnak a kis gyurmázók.. :roll:

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Jó reggelt!

A mi dokinknál szerintem jól megoldották, hogy tanácsadásra ne a beteg gyereket vigyék, mert van egy külön váró is. Meg olyat is láttam, hogy a védőnő szólt egy anyukának, hogy a beteg gyerkőcöt ne most hozza, hanem ha rendelés van. Szóval talán figyelnek erre.
De most többek között új gyerekorvost is kell keresnünk, mert ahova költözünk onnan messze lenne behozni. Pedig a mostanival meg vagyunk elégedve.
Egyébként Szandára költözünk. Van itt valaki, aki arrafelé lakik?
A hétvégén elég jól tudtunk haladni, mert volt aki vigyázzon Marcikára. Átcuccoltunk egy csomó mindent, és takarítottunk. A jövő hétvégére csak a bútorok maradnak.
Elkezdtetek már ajándékokat vásárolni? Én még semmit, pedig már jó lenne, de még mindig annyi elintéznivaló és vásárolnivaló van, ami fontosabb. Pl. Marcinak is kell egy új szekrény.

Kép
judit_79
 
 


Sziasztok!

Nállunk a szecskán a tanácsadás az emeleten van a rendelés meg a földszinten. Tehát valamivel kevesebb esély van a bacik elkapására. Egyébként én a fiúkat csak a kötelező oltáskor, meg státuszvizsgálatokra vittem.

És képzeljétek tegnap délben megjött. De úgy tűnik bepótolja a lemaradást:(:oops:

Judit! Sok sikert a költözéshez!!!

Cleo! Az ajándékozást ne is említsd. Nállunk azt is nézni kell, h egyforma legyen, mert ha csak egy fél centinyi helyen is különbözik a két gyerek ajándéka már ölik egymást. (szó szerint:()
Az oviváltást meg azért fontolgatjuk, mert 1: ha csak szóbajön az ovi Gergő már rágja a körmét:( 2: Most az volt a legújjabb beszólásuk, h örüljek, h otthon vagyok, mert ha dolgoznék már munkanélküli lennék annyit beteg Gergő. Ill. gondoljam meg mi lenne ha csak délig lenne ovis, mert akkor mégiscsak lenne bent is de nem lenne akkora esélye elkapni a bacikat, mintha egésznap lenne. Meg az, h az én gyerekem egyet köhhent és akkor már hazaküldik, de a másik 4 napig szó szerint 5* naponta befosott az mehetett. Meg a másik néha nem megy időben pisilni és becsorog az eleje erre megkérdezték szobatiszta-e már. Vitte anyuka orvosokhoz kivizsgálásra, majd kért fogadóórát és ott azt mondták a kislány azt mondta van éccakára rá adva pelenka. És erre anyuka apuka hiába erősködött, h már a kisebbik gyereknek sincs pelenkája. Ők inkább hittek a kisgyereknek és azt mondták ha továbbra is előfordul a kislánnyal ilyen akkor kiteszik az oviból, mert oda csak szoba és ágytiszta gyerek mehet. Meg ha megyek Gergőért annyit nem mondanak, h nem volt vele semmi. Szinte kilökik az ajtón:( Szóval nekem már egy kicsit sem tetszik az egész ottani "módi".

Amint tudok még jövök.
Ugyanis Gergő még a héten itthon van "erősödni".

Ja és a névnapo: Gergő nov. 17. Milán máj. 19.

Üdv:Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


ZSú!
Te jó ÉG! :shock: :shock: Hát nem semmit amit ítál... :( :?


Tábli!
Kép
szilbee
 
 


Sziasztok!

Zsú! Ez elég szörnyű, ami az ovitokban van.
Ezek szerint a különböző fertőzések csak délután terjednek, hát szerintem a kedves óvónéni nem 100%-os.
Még szerencse, hogy a hasmenéses gyerek"nem terjeszt semmit"
Remélem sikerül gyorsan új ovit találnotok.

Sziasztok.

Kép
Kép
mongi
 
 


Sziasztok!!!
Hát már jó régen írtam nektek,de annyi bajom volt,hogy elsem hiszitek :( :cry:

Zsu!!!
Melyik oviba jártok? Csak nem a Zengőbe????????? :roll: :roll: :roll:
Ha én a helyedbe lennék már régen nem gondolkoznék azon, hogy másik oviba vigyem a gyerkőcöm...ez neki sem jó szerintem akkor nagyon ő sem szeret járni oviba ugye?
Lehet nem szimpik az ovónénik,vagy csak rossz passzban vannak? Voltál már fogadóórán elbeszélgetni velük? Mert ha ilyen érzésed van az ovival kapcsolatban akkor ott nagy problémák vannak :evil:

Mongi!
Még nem tudom mit kellene venni Diusnak karácsonyra de valami készségfejlesztő játékot fogok keresni az biztos :wink:
A baba nem érdekli még inkább legozik vagy rajzolgat a maga módján. Meg a ki-be rakosgatós játékokat szereti inkább,ja és mindent ami Zolikáé :lol: :lol:
A kisnagyfiam ma 10 éves :wink: :wink:
Kép

KépKép
diÁcska
 
 


sziasztok
Diácska.
Zolikának nagyon-nagyon sok boldog szülinapot kívánok.


Zsú!
Gergőnek pedig sok boldog névnapot kívánok
(igaz jól megkésve)

Kérdeztem én családom okos tagjait,de azt mondták máskor van az "igazi"Gergő-hát ennyit erről 8)

Ez tényleg rossz ha ilyenek az oviban.
Amúgy én is nagyon érzékeny vagyok erre a betegség témára-úgy utálom aki azt mondja-már megint betegek a gyerekek??!! pfuj...és folytatják -az enyémnek erős az imm.rendszere (de mellesleg mindíg beteg az övé is)
én belátom,hogy az enyémek nem egy immunbajnokok,de viszem és vittem is őket mindíg magammal ahová csak lehet.az meg hülyeség hogy fél nap alatt kevesebb az esély a bacikra.
De ha ilyen rossz a helyzet és Gergő sem szereti,akkor tényleg váltani kell.
Barinőm kislánya a Százszorszépbe jár és az év eleji áradozás után már nekik is leesett,hogy nem minden okés ott sem az ovival.


szia mki

KépKép
KépKép
cleo27
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: