Új privát üzeneted érkezett!

Na lányok.
Akkor én a Szent István út 1/d-ben lakom. 9-től lehet jönni hozzám. Gyerek azért nincsen, mert már mindegyik jár (iskola ovi és bőlcsöde) valahová.
De ha akarjátok akkor a Balázsomat a legkissebbemet nem viszem aznap be a bölcsibe.
útleírás
A házunk a Szent István és a Kossuth Lajos sarkánál van majdnem. Ott ahol a víztoronyvan. Ahol az 52-es és a 152-es befordul. Van egy picikét belljebb egy zöldséges boltocska és annak hátamögött sorház. Na annak a sorháznak a legutolsó kapualjában lakunk. Amúgy Kalamár 1/d van kiírva a házakra. A kapucsengőn az 1-est nyomjátok meg, mert a fsz. 1-ben lakunk. Azért megadom a telcsi számomat is.06304074013

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Anikó, ne izgulj!! Csípőszűrésen minden OK. volt, Martin is meggyógyult úgy néz ki, de a héten még itthon van, kenegetem biztos ami biztos. Egyébként is sokan betegek az oviban. Domi nyűgösködik 2 napja, és többet bukik, mint eddig. Létezik, hogy esetleg nem jó neki a tápszer és ennyi idő után jelentkezik?
Reggel csak szopizik,- akkor még elég a tejcsim, utána már pótolni kell - és olyankor nem bukik.
Ja és mindig megbüfiztetem.

Talira mi akkor mennénk, ha már jó idő lesz, se eső, se hó...
BKV-ra nem szállok nagy babakocsival, a babazsák ilyen hidegben kevés, nem tudom úgy beöltöztetni, hogy bele is férjen. Gyalog meg messze van tőlünk a víztorony

Jó talit nektek!!Kép

Köszi Vera a segítséget, bár még nem jutottam el odáig, hogy kipróbáljam.

Anikók!
Olyan jó pofák a smiley-k!! Leírnátok, honnan, hogy kell letölteni? De úgy, mint egy hülyegyereknek jó?
Köszi

Kép
Kép
Kép

Kép
16+6
judy68
 
 


Sziasztok!
Akkor 9-kor találkozunk!!! Kép
kyrandia
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi is megyünk. Most sajna nincs több időm.

Örülök Judit, hogy nincs baj és szomorú vagyok, hogy nem jössz velünk talizni.

Legközelebb ha lesz én válalom, hogy jöhetsz velem kocsival csak akkor időben meg kell szervezni. Tudom ám hol laksz. Kilestem a képekről. Elég sokat járok feléd. Arra megyek anyósomhoz hetente többszőr is. HIHIHI!!!

Sziasztok! Jó éjt!
Vendég
 


Szia Anikó!
Hát nem volt nehéz rájönni. Ilyen rozoga kerítés és ronda kert (kert? nem is kert!) nem sok helyen van. De talán az idén meg tudjuk csinálni...

Teszek fel képet, míg taliztok!
Remélem csináltok ti is és felteszitek!!

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
17 hetes
judy68
 
 


Sziasztok.
Anikó és Adri. Remélem jól éreztétek magatokat. A lányaitok nagyon vagány kis csajok. Legközelebb ígérem ott lessz az én csemetém is.
Judit
A nevemről az aláírásomat leszedtem valamelyik topicról és azt rakom fel képben.
Igen csináltam képet de csak kettőt és csak a lányokról.
Kép

Kép

Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Látom mindenki eltünt. Jó volt nálatok Vera. Mondjuk a képek nem éppen a legjobbak kicsit bemozdult. Nagyon gyorsan feltetted.

Judit!
Itt a teljes cím:
http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb065YZHU_ZS&ref =null
Erre katt aztán A kék gombócra (Click hehe)
Nem tudom neked végig leírni mert ahhoz újra végig kéne csinálnim. Mindig a Click here vagy a downloading feliratot kell nyomkodni. Ügyes vagy meg tudod csinálni.

Nem ronda a kertetek meg a kerítés sem. Legalább van. Egyszer pedig szép lesz. Mi panelban lakunk és három éve folyamatosan felújítunk. Mindig csak annyit amire éppen futja. Ez is elég gáz. És a számlák baromi nagyok. pl: fűtés.

Többiek! Gyertek!</font>
Vendég
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Látom mindenki eltünt. Jó volt nálatok Vera. Mondjuk a képek nem éppen a legjobbak kicsit bemozdult. Nagyon gyorsan feltetted. Nem haragszunk, hogy nem volt otthon a fiad.

Judit!
Itt a teljes cím:
http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb065YZHU_ZS&ref =null
Erre katt aztán A kék gombócra (Click hehe)
Nem tudom neked végig leírni mert ahhoz újra végig kéne csinálnim. Mindig a Click here vagy a downloading feliratot kell nyomkodni. Ügyes vagy meg tudod csinálni.

Nem ronda a kertetek meg a kerítés sem. Legalább van. Egyszer pedig szép lesz. Mi panelban lakunk és három éve folyamatosan felújítunk. Mindig csak annyit amire éppen futja. Ez is elég gáz. És a számlák baromi nagyok. pl: fűtés.

Többiek! Gyertek!</font>
Vendég
 


Bocsi nem akartam, hogy kettő legyen. Véletlen.
Vendég
 


Sziasztok!

nikó!
Tuom, mi is laktunk panelban.....9 hónapig - eddig bírtuk. Ez még 97-ben volt. Először albérlet Erzsébeten, onnan mentem szülni, a panelba jöttünk ki Edinával. Aztán 4 emeletesben (ez nem panel volt), a 4.-en, majd 2003-ban költöztünk ide, de ez most 3 gyerekkel kicsi Kép és volna is mit csinálgatni rajta. Csakhát gyerekek mellett nehezebb mindenféle felújítás.

Smiley-kat megpróbálom, köszi, de csak jövő héten, nyugiban.

Holnap megyünk jelmezes szülinapra Martin ovistársához. Próbálok majd képeket csinálni. Kiváncsi leszek Domi hogy bírja majd a gyereksereget Kép Szoknia kell, mert 24-én sulis farsang lesz és Õt is vinni szeretném.

Jó éjt!
judy68
 
 


Szia!

Judit! Megint ketten maradtunk. Hány szobátok van? Nekünk egy+kettő fél. Én ezt is kicsinek tartom még két gyerekkel is. Szerintem ahány gyerek annyi szoba kellene meg egy háló és egy nappali. Na de ugye ez Mo-n nem megvalósítható. Én is szívesen építkeznék ha lenne miből. Ti legalább tudtok majd bővíteni. Ha lesz rá keret. Én is szertnék még egy babát ha lehet akkor egy fút és akkor már nekünk is nagyon kicsi lesz. Nagyon nehéz három gyerekkel? Te mindig is hármat szerettél volna vagy talán többet? Ment a fiad oviba? Nem válaszoltál ki szokta őket hozni reggel te vagy a férjed? Szívesen taliznék veletek is. A te lányod jár valahova sportolni vagy külön órákra? Mert szerintem úgy lenne jó ha minden gyerkőc ott lenne. Reni fit-kidre jár H-K-Cs tehát a szerda délután lenne nekünk a jó.
Vendég
 


Sziasztok!

Már Judit is eltűnt. Csak magamnak írogatok. Ez sem rosz szórakozás.

Üdv:Kép
Vendég
 


Jaj anikó nem csak magadnak írogatsz. Itt vagyok én is, csak mivel nincs otthon gépem és ha dolgom van akkor nem tudok jönni. Holnap is sajna megyek a bókayba a legnagyobbal az ideggyógyászatra. Majd mesélek.



Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!
Csak alkalmilag néznék be ide, egy kérdéssel.
Ismeri valaki közületek a Szúnyog utcai óvodát? Milyen tapasztalatok vannak vele kapcsolatban?
Mi ott lakunk tőle 2 perc sétára, úgyhogy ha nincs kizáró ok, oda iratnám a fiamat szeptembertől.

Sziasztok
Zsófi
zsóf
 
 


Szia Anikó!

Most tudtam csak visszaolvasgatni, hogy mi történt, amióta nem voltam a topikon! Sajnálattal láttam, hogy lemaradtam egy taliról, és DEHOGY MIATTAD NEM ÍTAM AZÓTA! Ne is gondolj ilyenekre! Nagyon örültünk nektek és szívesen látunk benneteket máskor is. CSak kicsit zűrös lett a helyzet itthon. Páromat megműtik, mert az arcüregében van egy cysta, az adóbevallásommal szarakodik a könyvelőm és nem rendezik a gyedemet sem idejében! no arról már nem is beszélek, hogy megkaptuk a lakásról az illeték összegének befizetéséről a csekket, pénz meg a levegőben! Nem is sorolom tovább, mert csak felidegesítem magamat! És hulla fáradt vagyok!

Most röviden ennyi!

Zsuzsa
kormosmzs
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Ez a topik totál behalt. Én magammal nem szívesenbeszégetek.
Szeretném ha írna valaki. Már Judit is eltünt. Mi van? Hol vagytok?

Sziasztok!
</font>
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsi, de nem volt túl sok időm mostanában.
Azta megváltozott a babanet ey kicsit, nekem nem tetszik ez a vastagítás stb. Meg sokkal lassabb is (bár lehet, hogy ennek nincs köze a változtatáshoz)

Mi 17-én pénteken megkaptuk a 4 hónapos oltást. Sajnos valszeg nem maszíroztam eléggé, becsomósodott. Most krémmel maszírozom és borogatom napi 1x. Kisebb már a csomo.
Domin is kijött egy seb (olyan, vagyis hasonló mint Martinnak volt. 1 db van, a combján, de az olyan 1 cm-es kb. Kértem beutalót a Madarászba, mert levedzett is és csúnya volt körülötte. De mára már szebb lett. Van kenőcsünk, piros ecsetelőnk. Ha nem múlik mégsem, inkább jövő héten visszük el. (remélem nem lesz szükség rá, mert rengetegen vannak, főleg hogy az egyik doktornéni beteg egy ideje.

Martin végre jár oviba 2 hete!! (igaz, hétfőn-kedden ismét itthon tartottam, mert hétvégére el kezdett köhögni, és kezeltem kicsit)

Holnap megyünk a sulis farsangra. Dominak is van jelmeze, ami egy zsiráfos, kapucnis plüss rugi. Nagyon aranyos, bár még kicsit nagy rá.

Csinálok majd képeket és teszek fel.

Vera!
Miért kellett mennetek ideggyógyászatra? Remélem nincs baj, gyere majd és mesélj!!!

Judy&Domi 4 hó+10 nap
Kép
Kép
Kép
judy68
 
 


Anikó!
Bocsi, most olvastam vissza!
Szóval egyenlőre a párom viszi reggel a gyerekeket és ő is hozza du. (kivéve, ha vidéken van, akkor anyu hozza el őket.

Hova jár a lányod fit-kidre és az mi pontosan?
Edinek is kellene már járni újból valahova, mert amióta az rsg-t abbahagyta kicsit pocakosodik Kép

Én 2 gyerkőcöt szerettem volna, nem túl könnyen, de végül is sikerült. Domi teljesen váratlanul és véletlenül jöttKép Tulajdonképpen pont jókor, mert munkanélkülin nem kaptam annyit, mint amennyi a gyed lesz (egyébként az álláskeresést ösztönzőm - mert már azon voltam - januárban megszűnt volna és semmi kilátásom nem volt munkahelyre. A házat is kicsit fel kéne újítani, bővíteni, 3 gyerekkel már kaphatunk félszocpolt.

Nehéz velük egyébként. Már egész jól elvoltunk kettővel. Tudod, ahogy nőnek nem olyan kötött a nap, egyre önállóbbak, könnyebb szervezni a napi dolgokat stb...
Most egy kicsit újból nehezebb, Domi eléggé leköti az egész napomat. Most meg kb. 1 hete lassan újra velünk alszik. Pedig olyan szépen le tudtam tenni éjszakára a kiságyába. Nem tudom mi történt. Most meg pluszba náthás is. 2 napja éjjel is vagy 2x kellett porszívóznom a nóziját, gondolhatod milyen hangja volt éjjel Kép
Tegnap éjszaka már nem szörcsögött, kapott rendesen levegőt, de azért 1-2 napig még kell orrszívóznom. Most vettem egy Pesztonkát, hogy ha éjjel kell szívni, ne verje fel az egész családot. Living Labom is van, de el szeretném adni, nekünk valahogy nem vált be.

Jó lenne ha jönne már a jobb idő, szívesebben sétálok úgy Domival. Valamelyik nap el mentünk volna anyu + Edina elé, de nem sokáig jutottunk, Domi eszméletlenül üvöltött a babakocsiban. Ilyet még azért nem csinált. Remélem nem lesz minden napos. Ha az udvarra teszem ki, tologatom kicsit, elalszik. Ha felébred újra tologatom, mig ismét el nem alszik.

Na, most megyek, etetés van.

Üdv
Judit
judy68
 
 



<font color="0000ff">Sziasztok!

Vera! Bocsi de én nem.

Judit! Reni a Karácsony Sándorba jár és ő is rg-s volt előtte. Azért mentünk át mert az rg nagyon sok volt és megterhelő. Ez is olyasmi csak ritmusosabb. Itt is járnak a lányok versenyezni. Most vasárnap is megyünk. És jobbak az eredményei is. Ti hova jártatok rg-re???

Hát igen Nekem is Renivel már olyan könnyű lenne minden. Már olyan önálló és most kezdődik minden előröl. Olyan fura. De imádom őket és szeretnék még egyet. Csak nálunk is a lakás lesz kicsi. Azt nagyon bánom, hogy ilyen nagyra sikerült a korkülönbség de ilyen az élet.

Én is nagyon várom a jó időt. Akkor majd biztos sokat tudunk találkozni. Gondolom, megyünk majd a Rákóczi kertbe mert ott a legkultúráltabb. A mi játszónk az valami borzalom.

Mostanában már gyalogosan sétálunk és csak itt a telepen egyenlőre még jó mert nem megy túl messzire. De itt minden olyan koszos és baleset veszélyes. Utálom. Állítólag csinálnak ide is egyet de mikor és milyet mert a másik is olyan gagyi lett.

Jobbulást nektek.Kép

Puszi</font>
Vendég
 



Sziasztok!

Anikó!
Edinával a Csepelbe jártunk, Tánjához. Ez még nagycsoportos korában volt, 2-3 évet járt, de Tánja elég szadista volt, ez Edinek nem nagyon jött be, de azért szeretett járni.

A Karácsony Sándoron hova jártok, a suliba?

Én is tervezem, hogy megyünk majd a Rákóczi Kertbe Kép

Pénteken voltunk a sulis farsangon, hát tök béna voltam. Sok képet akartam csinálni, gyorsan nyomogattam, de nem pillanatfelvételre volt állítva és nem vártam ki az exponálási időt, igy egyetlen kép sem lett Kép Elkérem majd a sógoromtól ő is fényképezett, azok biztosan sikerültek.

A jelmezes szülinapról meg teszek fel nemsokára (1-2 napon belül), csak előbb kicsinyítenem kell, ide nem férnek be.

Most ment el a védőnő, Domi szinte végig vigyorgott neki KépKép

Megyek, folytatom az etetést

Judit
judy68
 
 


Sziasztok!

Mindjárt elájulok elvileg nekünk ismernünk kéne egymást, mert Reni is a Tányához járt meg Adrihoz évekig. Mi középső csoportos óvodába jártunk, amikor kezdtünk. Egy éve jár ide a Karácsonyba a fit-kidre. Mi is azért hagytuk abba mert Tánya nagyon szadista volt és túl sokat is kellet járni. Ha verseny volt akkor kötelező volt heti hat nap ha nem akkor is minimum négy öt. Én azt nagyon sokalltam, a gyereknek játszania is kell. Dobj már magadról is egy képet, mert lehet, hogy láttalak is már. Bár én Edinára nem emlékszem de Reni igen. A Tánya már nincs ott tavaly vissza mentek Oroszországba mert a lányát felvették a balett intézetbe vagy hova. De mi sem mentünk vissza mert Reni nem akart már. Pedig én nagyon szeretem magát a sportot. A lányom is szerette csinálni csak a sok kínzás meg Tánya stílusa miatt elment a kedve. Adri is régebben aranyos volt de később ő is szadistává vált, legalább is azt mondta a lányom. Meg Kata is állandóan kiabált. Az a baj volt pár kedvenc akik mindig nyertek a versenyeken és leginkább azokkal foglakoztak. No mindegy. Ez most jó és Reni szereti.

A farsangi képeket nagyon sajnálom. Előfordul az ilyesmi.

Rákóczi kert: Ahogy most álla az idő nem tudom mikor mehetünk oda. Pedig én már nagyon várom.

Üdv!!!
Vendég
 


Szia Anikó!
Rólam nincs kép, utálom, ha fényképeznek...
Tudom, hogy Tánja visszament.
Edina egyébként nem járt versenyekre, ő csak a mozgás miatt járt. Volt egy kis egyensúly zavara, az rsg jót tett.
1x, még az elején volt egy bemutató, majd egy nemzetközi rsg verseny szünetében mutattak be, itt sárga r.naci+dressz volt piros szegéllyel. Ezen voltatok?

Ha neked van, küldhetnél képet magatokról, hátha én rátok ismerek Kép

Mikor van fit-kid, hol pontosan és mennyi? Nem nagyon ugrálós? Ezalatt ilyen szaltóféléket értek, Edi azt nem nagyon bírja.
Viszont jó lenne ha már járna valahová

A Vivit ismertétek? Õ is sokat járt versenyezni, de most már ő sem jár, mert a tanulás rovására ment a dolog. Sőt, a Mészáros Zsófi is együtt járt Edivel, most egy osztályba is járnak
judy68
 
 


Szia Judit!

Ismerem őket. A piros szegélyes sárga nacit toppal én varrtam. Remélem tetszett. És láttam a bemutatót a csepel kupa előtt itt a sporiba. Reni szeretett versenyezni. Nem volt olyan profi de én sem vártam el tőle. Mi is a megterhelés miatt hagytuk abba.A Vivin csodálkozom mert ő jó tanuló volt.

Kép van rólam a profilomba.

Fit-kid: érdemes elmenni megnézni. Több korcsoport van az edző majd eldönti hova tudja betenni. A mészáros Zsófi anyukája már kérdezgetett engem az edzésekről és úgy volt, hogy oda fognak ők is járni. H.K.Cs van edzés 1/2 17 től. Nem olyan ugrálós. Olyasmi mint amit a Béres Alexandra csinált. Már többen vannak ott a régi rg-sek közül.
Vendég
 


De jó, majd beszélek a Katival, hátha Edina Zsófival együtt járna!
judy68
 
 


Halihó!!!!!!!!!!!

Ébresztő Csepel!!!!!!!!!!!!

Napok óta semmi? Merre vagytok? Hiányoztok!

Puszóka!
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok
egy kérdésem lenne
Egy bőrgyógyásznőt keresek, aki csepelen rendel magánba. De sehol nem találom a neten.
nem ismeri véletlen valaki az elérhetőségét??
Köszi
Dorki
dorki
 
 


Szia!

A Holandin van egy Bőrgyógyász. A pontos házszámot meg a nevét nem tudom.
Ha leszállsz a 71 buszról a kajaktelepnél és mész tovább a jobb oldalon. (Csak ott vannak házak akkor) A kerítésre ki van írva a neve és a nyitvatarása.

Remélem jó lesz.
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!!

Bocsi,hogy hónapokig nem jelentkeztem, de elég zűrös az életem és alig van idő a netre.

Dorky
nem tudom kell-e még a bőrgyógyász
Vass Ilona 276-8770

teszek fel pár képet, és igyekszem a jövőben jönni.

Kép

Kép

Kép
márti05
 
 


<font color="0000ff">Szia Márti!

Azt hittem teljesen eltűntél. Nagyon örülök, hogy itt vagy. Amint látod szinte csak magam vagyok. Korábban Judit volt az állandó társam de nem tudom merre van mostanában. Biztos csavarog mert itt a jó idő. A mai napot leszámítva, mert éppen esik.

Szépen megnőtt a kicsi lányka. Mesélj, mi van veletek? Miket csinál ez a lányod? Mi van apával és veled?

Mi jól vagyunk. Még mindig csak hat foga van. Nagyon szépen megy és próbál beszélgetni. Mindent megért és többnyire szót is fogad. A nagy meg él mint a nagylányok. Persze édes ő is. Sokat segít és imádja Biankát.

No röviden ennyi rólunk. Puszika!</font>
Vendég
 


<pre>
Nick név Név Kor Cím Baba Neve Születésnap Súly Hossz Szülés
Bkrisztina Kriszta 36 Nap u. Kincső Emese 2005.09.13. 3740 55 Term.
Ivett Kata 1994.02.02. 2500 53 Term.
Csanikó Anikó 31 Dunadűlő u. Bianka 2004.12.17. 3500 56 Csaszi.
Renáta 1995.08.24. 4000 53 Csaszi.
Garp Anikó 29 Cirmos stny. Panna 2005.12.09. 3250 56 Term.
Harivera Vera 30 Szent István út András 1996.10.09. 3200 51 Term.
Csaba 1999.12.13 2850 52 Term.
Gabriel Péter 2002.04.26. 3350 52 Term.
Robin Balázs 2004.03.02. 3320 52 Term.
Judy68 Judit 37 Damjanich J. u. Edina 1997.03.12. 2900 51 Term.
Martin 2001.10.18. 3150 51 Csaszi.
Dominik 2005.10.13. 4250 52 Csaszi.
Kyrandia Adrienn 31 Zsák Hugó u. Liza Hanna 2004.10.06. 2950 54 Term
Leeloo Ági 37 Kaposvár Enikő 2004.04.13. 3150 53 Term.
Kormosmzs Zsuzsi 31 Ady Endre u. Martin Flórián 2004.03.02. 2800 51 Csaszi.
Albert Nándor 2005.09.05. 3150 53 Csaszi. </pre>
Vendég
 


Kedves Anyukák ,Apukák,Kismamák,Kispapák!

Mostantól a pelenka házhoz jön!
Szeretnél időt és pénzt megtakarítani?
Szeretném figyelmedbe ajánlani új pelenkafutár szolgáltatásunkat.
Kedvező áron vásárolhatók Libero és Pampers minőségű légáteresztő pelenkák.
Mini: 2 kg-6 kg = 33 .-Ft /db
Midi: 4 kg-9 kg = 35.-Ft/db
Maxi: 8 kg-16 kg = 37.-Ft/db
Junior: 12 kg-25 kg-ig =38.-Ft/db

Minimum rendelés 100 db. Az első,úgynevezett próba csomag amit a cég összeállít 10 , a kért méretnek megfelelő, de különböző mintájú pelenkából áll. Így több féléből tudsz válogatni a következő rendelés esetén. Szállítás 2-3 hetente. Fizetés a pelenka átvételekor a futárnak. Készpénzkezelési költség: 200 .-Ft/ szállítás
Ha felkeltettem az érdeklődésedet kérj bővebb információt Holló Krisztinától írj a hollokrisztina@invitel.hu ra, esetleg a hollokrisztina@hotmail.com MSN címre.
Vagy látogass el honlapunkra a www.pelenkacsomagkuldo.tar.hu ra.
Az ország bármely részéről veszek fel rendelést.

Köszönöm,hogy megtiszteltél figyelmeddel:
Holló Krisztina

Kellemes Ünnepeket Kívánok:

Kép

málna2162
 
 


Üdv mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!
KépAnnyira szép idő van ma is. Hamarosan itt a pancsizós idő!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Én is csepeli vagyok, két kislánykám van. Csatlakozhatok?

Viki
iviki
 
 


Szia Viki!

Én örülnék neki ha csatlakoznál. Kép

A helyzet úgy nézki itt nincs túl nagy élet. Van idő amikor kicsit pörög a dolog de mint éppen most is állóvíz van. Szóval ha jössz akkor már ketten leszünk.

Írj magatokról: Merre laktok? Mit csináltok? Mekkorák a lánykáid? stb... Ami eszedbe jut.
Ja és rakjál fel képeket. Rengeteget mert imádom.Kép

Puszika!Kép
Vendég
 


Szia Anikó!

Az Erdősor utcában lakunk a sétányoknál. A lánykáim a schöpfiben születtek, természetesen. A nagyobbik Kinga Viktória 2002. nov. 19-én, a kicsi Anikó Krisztina 2004. okt. 31-én született. Kingus novembertől ovis, zajlik az élet. A Festő utcába jár. A telet végig betegeskedtük sajnos. Azt mondják ilyen az első év. Persze a kicsi is elkapja. De legalább edződik. Csak egy idő után már ez fárasztó. Na mindegy. Bizom benne, hogy most már jobb lesz. 3hét a rekordunk egyfolytában az oviban, de ez is csak egyszer voltKép. A kicsi meg pakolos, mozgékony kislány. Mindent megakar vizsgálni, nagyon ott kell lenni a nyomában. A nagy az nyugodtabb típus. Láttam a táblázatot amit készítettek. Ezek szerint neked is két lánykád van. Te hol szültél? A kicsieink közt nem sok van. Miket csinál már? Egyedül evéssel hogy álltok? A nagy jár valami külön foglalkozásra? Tánc, sport, nyelv..stb?

Csináltam itt az albumba képeket a lányokról. E.Anikó és E.Kinga név alatt megtalálod őket. De megpróbálok ide is felrakni. Neked is van fent kép? Tegyél fel te is.

Viki
iviki
 
 


Kingusom:Kép
iviki
 
 


Egyszerre nem sikerült felrakni, bocsi.
Anikóm:Kép
iviki
 
 


Szia!

Bocsi, hogy nem voltam a hétvégén. Pénteken suliba voltam a szombatot viszont ellógtam. Helyette kint voltam a bababörzén. Vasárnap meg játszottunk.

Nagyon édesek a lánykák. Nem találkoztam mostanában Anikó nevű kislánnyal.

A nagylányom Reni negyedikes. A Katona J ált. iskolába jár. A suliba németet tanul és furulyázik. Járt Rg-re korábban és most Fit-kidre járt. Sajnos abba kellett hagynunk mert fájta háta. Az sportkórházba voltam vele és gyógytornára ítélték. Most fogja kezdeni a héten.

Bianka: Megy van tíz foga és nem tud egyedül enni. Csak játszik a kajával. Szerintem nagyon okos és szép is. Persze nem vagyok elfogult. Próbál beszélgetni. Mondja a szavak elejét meg néhányat értelmesen is. Amúgy jól kommunikál, mindent megért és megértet velünk. Imádja a nővérét.

Mi a majori lakótelepen lakunk. Szoktunk járni a Rákóczi kertbe játszani meg az AMK bölcsibe klubozni. A nagyobbik lányom a Margitba született a kicsi meg a János kórházba.
Képeket láthatsz a lányokról ha belépsz a profilomban ott a net cím. Igaz nem a legfrissebbek.

Puszika! Írj!
Vendég
 


<pre>
Nick név Név Kor Cím Baba Neve Születésnap Súly Hossz Szülés
Bkrisztina Kriszta 36 Nap u. Kincső Emese 2005.09.13. 3740 55 Term.
Ivett Kata 1994.02.02. 2500 53 Term.
Csanikó Anikó 31 Dunadűlő u. Bianka 2004.12.17. 3500 56 Csaszi.
Renáta 1995.08.24. 4000 53 Csaszi.
Garp Anikó 29 Cirmos stny. Panna 2005.12.09. 3250 56 Term.
Harivera Vera 30 Szent István út András 1996.10.09. 3200 51 Term.
Csaba 1999.12.13 2850 52 Term.
Gabriel Péter 2002.04.26. 3350 52 Term.
Robin Balázs 2004.03.02. 3320 52 Term.
Iviki Viki 30 Erdősor u. Kinga Viktória 2002.11.19. Term.
Anikó Krisztina 2004.10.31. Term.
Judy68 Judit 37 Damjanich J. u. Edina 1997.03.12. 2900 51 Term.
Martin 2001.10.18. 3150 51 Csaszi.
Dominik 2005.10.13. 4250 52 Csaszi.
Kyrandia Adrienn 31 Zsák Hugó u. Liza Hanna 2004.10.06. 2950 54 Term
Leeloo Ági 37 Kaposvár Enikő 2004.04.13. 3150 53 Term.
Kormosmzs Zsuzsi 31 Ady Endre u. Martin Flórián 2004.03.02. 2800 51 Csaszi.
Albert Nándor 2005.09.05. 3150 53 Csaszi. </pre>
Vendég
 


Szia Anikó!

Semmi gond, itt a jó idő. Mi is alig voltunk itthon. Szombaton Bojtorján koncerten voltunk, délután játszótér. Vasárnap is játszótér délután meg csavarogtunk, fagyiztunk. Nagyon élvezték. A kicsi alig akart kijönni a homokozóból. Nagyon tetszett neki, meg a csuszda is. Nem győztük felrakni a csuszdára.
Igen az Anikó név nagyon ritka lett. Ezért is választottuk. 2002-ben a Kingából se volt olyan sok, de azóta az is megy. Anikó viszont nem. Megnéztem a statisztikát és nincs benne az első 100-ba se az adott nevekben. Kép)
Én is a Katonába jártam általánosbaKép). De akkor még ott laktunk a Jedlik mellett. Ismerem a majort is valamennyire. Még gyerekkoromból. Gondolom már sokat változott az iskola. Ki az ofője? Hátha ismerem.
Sajnálom, hogy fájt a háta. Ez az rsg-től volt?
Kingám táncolni jár, a csepp jazz dance-hez. Októberben kezdte. Modern tánc jellegű. Elég jó.
Anikó se eszik még egyedül, próbálkozik, de inkább játszik a kanállal. De pohárból iszunk már. Nekem is megy, meg szavakat mond, egyre többet. Az ÁMK közel van hozzánk. Mi Mikkamakkázni szoktunk.
Aranyosak a lányaid. Megnéztem őketKép.
Nálatok is a kicsi a huncutabb?
Reni szokott játszani a kicsivel?
Láttam betettél a táblázatba, köszi. A születési adatok: Kinga: 3300g, 53 cm. Anikó: 3530g, 51,5cm.

Viki
iviki
 
 


Szia!

Melyik játszóra jártok? Erre felé csak a Rákóczi kerti jó. Itt is van a házunk előtt játszó de az még szocialista maradvány. Az Amk jó gyertek el nézzétek meg. Általában keddenként szoktunk menni a lányokkal, mármint a házban lakó lányokkal akiknek szintén van babájuk.

A mikka-makkát nem ismerem. Az merre van? És milyen meg mennyibe kerül?

Reni sokat játszik a kicsivel. Néha nyúzza is amit én nem nagyon bírok de hát ő is gyerek még. Igaz néha nagylányos néha meg ovis. Kistinédzser kor. Változékony mint az időjárás.

Bius is szereti a csúszdát. Meg a homokozót is. Szerencsére lent az udvaron nagyon jól elvan. És a gyerekeket is szereti. Nagyon kis barátságos kislány.

Annyira kíváncsi vagyok és te biztos tudod mert benne vagy. Ha jön a második gyerek és a kettő között ugye nem dolgozol akkor miután számolják az új Gyást, gyedet?

Ti szeretnétek még gyereket? A te nagyobbikad, hogy viselte, amikor jött a baba? Foglakozik vele? Nehéz két kicsivel egyszerre?

Puszika!
<pre>
Nick név Név Kor Cím Baba Neve Születésnap Súly Hossz Szülés
Bkrisztina Kriszta 36 Nap u. Kincső Emese 2005.09.13. 3740 55 Term.
Ivett Kata 1994.02.02. 2500 53 Term.
Csanikó Anikó 31 Dunadűlő u. Bianka 2004.12.17. 3500 56 Csaszi.
Renáta 1995.08.24. 4000 53 Csaszi.
Garp Anikó 29 Cirmos stny. Panna 2005.12.09. 3250 56 Term.
Harivera Vera 30 Szent István út András 1996.10.09. 3200 51 Term.
Csaba 1999.12.13 2850 52 Term.
Gabriel Péter 2002.04.26. 3350 52 Term.
Robin Balázs 2004.03.02. 3320 52 Term.
Iviki Viki 30 Erdősor u. Kinga Viktória 2002.11.19. 3300 53 Term.
Anikó Krisztina 2004.10.31. 3530 51,5 Term.
Judy68 Judit 37 Damjanich J. u. Edina 1997.03.12. 2900 51 Term.
Martin 2001.10.18. 3150 51 Csaszi.
Dominik 2005.10.13. 4250 52 Csaszi.
Kyrandia Adrienn 31 Zsák Hugó u. Liza Hanna 2004.10.06. 2950 54 Term
Leeloo Ági 37 Kaposvár Enikő 2004.04.13. 3150 53 Term.
Kormosmzs Zsuzsi 31 Ady Endre u. Martin Flórián 2004.03.02. 2800 51 Csaszi.
Albert Nándor 2005.09.05. 3150 53 Csaszi. </pre>
Vendég
 


Szia!

A cirmos sétány és a puli sétány közti játszóra járunk. Az lett felújítva. De nem sokára állítólag csinálnak a nyuszi sétányhoz is, az közelebb lenne.
A mikkamakka az erdősor utcai oviban van. 1óra 400ft, 1 alkalom 600ft. Itt nincs kaja. Kedd, csütörtök van délelőtt és délután. Bár már mi is rég voltunk. Sokat voltak most betegek. Nyáron meg csak csüt. délelőtt szokott lenni, úgy emlékszem.
Nálunk 2év van a lányok közt, szerintem a gyed alapján számolják, de nem vagyok benne biztos. Az elsőnél a max gyedet kaptam, most a másodiknál kb 8ezerrel kevesebb. Csak nem jön a harmadik???
Nem tudom nekünk lesz e harmadik. Eddig szerettem volna, de már vonakodom rajta. Egy szobába vannak a lányok. Meg most már olyan jól kitudunk mozdulni, ahogy nő a picur. Nincs kocsink, bkv-zunk ha messzebb megyünk. Gondolkodom rajta. Ha lesz is, csak akkor ha Kingus iskolába megy.
Jól viselte Kinga mikor jött a tesó. Sokat meséltünk neki erről. Meg azt csináltuk, hogy a tesó hozott neki ajándékot mikor megszületett. Egy balerinát kért, barbieba volt csak, meg esernyőt. És azt hozta. Szerencsém volt, mert épp nem szült más rajtam kivül, és igy beengedték őt is szülőszobába. Igy ott meg is kapta. Nagyon örült. Azóta is mondja, hogy azt az Anikótól kapta. Aranyos volt, nézte a babát, meg kereste a hasamba. Hogy tényleg nincs ott? Szereti nagyon, nem is volt féltékenység. Irigykedés az megy, meg a játékokon összekapnak azért mostmár. De nem vészes. Én rosszabbra számítottam, hogy nehezebb lesz. Talán az első hónap volt nehéz, mig megszoktam, hogy megint felkellni éjjel, meg kétfelé figyelni..stb. Kinga is szeretgetné nagyon, néha ő is nyúzza, amit a kicsi nem nagyon tűr jól. Lehet azért könnyebb mert lányok. Ha fiam lenne, lehet más lenne. Mondjuk nekem a nagy, nagyon nyugis, jó gyerek. Kicsinek is ha azt mondtam valamire, hogy nem szabad, akkor azzal nem próbálkozott. A kicsi viszont nagyon huncut, hiába szólok rá, vigyorog a képembe és csinálja tovább. Vele nehezebb. Nem is kötik le úgy a dolgok, mint annak idején Kingát. De igy hogy már oviban van Kinga azért könnyebb.

Viki
iviki
 
 


Szia!

Itt a házunk előtti játszóra is azt mondták tavasszal, felújítják. És mégsem. A másik ház előttit megcsinálták tavaly. Na ha annak lehet mondani. Körbekerítették meg összesöpörtek, hozta egy vödör homokot meg felakasztottak két baba hintát. Annyi mintha nem is tettek volna semmit.

Mikkamakkát nem értem egy óra 400 egy alk.600. Milyen hosszú egy alakalom? Sokan járnak oda? Az Amk-ba voltál már. Szerintem jó. Na meg ott elég jól szokott enni a gyerek.

Még nem jön a harmadik gyerek. De szeretnénk egy fiút is. Mondjuk, ha az anyagit nézem akkor nem fér bele. Meg a kicsik nálunk is egy szobába lennének majd. Jobb lenne vidéken, családi házban. Na ez is álom marad.

Én is mindig hasonlítgatom a két lányt. Annyi dologban hasonlítanak és ugyan annyiban nem. Nekem az első év volt nehéz. Nem azért mert nehéz eset volt a lányom de mindig volt valami bonyodalom. Most meg már olyan értelmes jókat lehet vele beszélgetni. Mármint a maga nyelvén. De én nagyon élvezem.

Azt is szeretem, amikor Reni játszik a kicsivel. De kiborulok, amikor nyúzza.

Korábban mivel foglakoztál? Mindig Csepelen laktatok? Tanulsz most valamit? Esetleg dolgozol gyed mellett? Miket szeret csinálni? A férjed segít? Törődik a lányokkal?

Puszika!
Vendég
 


Szia!

Gondolom itt se lesz a kész a játszó mostanság, még bele se kezdtek. Bezzeg a kertes házak között már megcsinálták. Szerintem inkább a lakótelepen kéne, mert akinek ott a kert, valószínű ott is játszik inkább a gyerek. Na mindegy. Régen a mikkamakka 400/alkalom volt, aztán 500.-. Ez az új rendszer január óta van. Én se igazán értem. 8:30 vagy 9-től van 12:30ig azt hiszem. Délután meg talán 15-től este 18ig. Mi ált. délelőtt megyünk ha megyünk. Ha rossz idő van nagyon sokan vannak. Szerdánként meg ovi előkészítő van. Akik mennek majd oviba azok van foglalkozás. Arra jelentkezni kell előre.
Nekem is az álmom egy kertes ház, látom milyen jól ellennének. Imádják a vizet, locsolni. De nekünk is álom marad. Ha csak nem nyerek a lottón, bár mostanában még esélyt se adok, nem veszek mindig.
Szülés előtt titkárnő voltam pénzügyön. De voltam már munkaügyis is, meg adatrögzitő is. És te? 2éves koromtól vagyok csepeli. Egy kis időre laktam Zúglóban is, pár hónapot albérletben a párommal. Nem tanulok semmit. Illetve önszorgalomból spanyolul. Régebben tanultam, már az ismétlésen túl vagyok, most próbálok előrébb jutni. Szoktam chatelgetni is spanyolul, gyakorlás képpen. És te tanulsz? Nem dolgozok, nem tudna ki vigyázni a kicsire. Szüleim még nem nyugdíjasok, 6-7évük van addig. Bölcsibe nincs szivem beadni. Apa imádja őket nagyon, a kicsi meg eléggé apás is. Szokott velük játszani. De van hogy sokat dolgozik, változó nagyon. A kicsi imád pakolni, öltözködni, homokozni, babázni, építeni, pancsolni, hintázni. Mindent meg akar nézni is, amivel az örületbe kerget időnként, ráadásul nagyon leleményes csaj. Ha valamit nem ér el, szerez valamit amire ráállhat. De nem érdekli az se ha borulékony a dolog. A másik ilyet nem csinált. Meg imád az ablakból nézelődni, mindig oda visszi a kisszéket. És neked mit szeret csinálni? És a nagyobbik?
Nem tudod esetleg hogy a dajkaképzést támogatja e a munkaügyi?

Viki
iviki
 
 


<font color="0000ff">Szia!

Ha kertes házam lenne nem biztos, hogy mennénk játszótérre mert egész nap kint lehetne az udvaron. Ezért én sem értem oda miért építenek játszót. Ha nyerek a lottón valami értelmes összeget akkor biztos lesz házam de különben nem valószínű.

Amit Anikóról írtál totál mint az én lányom. De én nagyon élvezem, hogy ilyen. Kicsinek nagyon féltem mert elég határozott egyéniség. Azt hittem rengeteg baj lesz majd vele de egyre szelídebb a kicsike. Régebben ha rászóltam az arcomba nevetett és csak azért is rosszalkodott de mostanában szépen szót fogad. Remélem ez az állapot már marad.

Szülés előtt az Otp-ben dolgoztam, korábban meg minden félét. Hat éve lakom itt Csepelen. A harmadik kerületből származom és elég sok helyen laktam már. 2002 ben vettük ezt a lakást itt a majorban előtte anyóséknál húztuk meg magunkat. Én tanulok Angolt és főiskolára is járok. Anyósom itthon van mert nyugdíjas már és sokat segít. Persze anyu is besegít néha de ő még dolgozik elég fiatal. Az én kicsi lányom is nagyon odavan az apjáért. De inkább a anyás, bár csüng mindkettőnkön. Az én férjem is sokat van távol, ha viszont itthon van akkor foglakozik a gyerekkel. Szinte minden este ő fürdeti Biankát.

Nem tudom pontosan mit takar a dajkaképzés és nem ismerem a munkanélküli központ oktatásait. Vannak ingyenes oktatások az Atlantánál. Érdemes megnézni ha tanulni akarsz.

Én ma voltam bölcsibe nézelődni. Decemberben lesz Bius kettő, akkortól szeretném beíratni. Mondjuk még nincs elképzelésem, hova megyek dolgozni Azt Otp be tuti nem megyek vissza három éves kora előtt. Túl sokat kell dolgozni. Csak valami mellékest szeretnék.

Pusziak</font>
Vendég
 


Szia!

Már írtam egyszer csak kidobott a gépKép(
Akkor játszótér ügyben egyetértünk, hogy miért kell épp a kertesházak közt felújítani először.
Nem lehet könnyű a fősuli. Tudsz tanulni tőlük? Mit tanulsz egyébként? Nekem angol alapfokum van, de sose kellett használom a nyelvet, szép sokat felejtettem. Megértek dolgokat de hogy beszéljek, isten ments.
Melyik bölcsit néztétek? Én ugy tudom, hogy már nincsenek helyek a bölcsikben csepelen.
Mikkamakka rajta van a neten, nézd meg. Egyébként ma is és holnap is a Camponában ingyen játszóház van a Mikkamakka 10éves és kint lesznek, nézd meg ez is fent van a neten. Mi holnap délelőtt kimegyünk. Lesz bábműsor, koncert, arcfestés, játékok, féláron a Tropicarium,stb.
Te biztos megtudod mondani, mikor van vége az iskolának? Mert a héten volt szülői, és mondták, hogy akik otthon vannak, azoknak nyáron nincs ovi, akkor ér véget mikor a suli is. Na én ezt nem tudom mikor. Köszi.

Viki
iviki
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: