Új privát üzeneted érkezett!

Saara! GRATULÁLOK!!! :lol: :lol: :lol: amikor itt voltatok esküszöm akartam kérdezni, de nem akartam félretrafálni! :wink:

Tarimeli! szuper hogy végül sikerült spontán! imádom az ilyen sztorikat! :lol:

Ágota! előszedted már Emi listáját a szülinapi bulijához? :mrgreen:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


TariMeli


Neked is kellemes babavarast!
Es tenyleg azt gondolna az ember, hogy ilyen sztori csak a filmekben van.:)

Barbi

Lista eloszedve...:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sara:
nagyon örülök és gratulálok!! akkor már kettővel több gyerek lesz Nevelekben ha végre kiköltöztök!!! :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 

 
 

Verus:
hogy áll az oviügyetek??

Linda:
remélem minden oké!! hogy vagy??

Barbara:
szerintem a héten rendelek biopellust, kell Nektek??

Ágota:
akartam mondani, hogy olyan édesek voltak a gyerekeid, ahogy egymással játszottak :D

Trapista:
Peti alapban nem szereti a meggyes pitét, de este az egészet megette ami maradt (4 darab) és üzeni, hogy nagyon fini volt!!! :P

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde! igen-igen kérünk szépen pelust!!! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Szia Tünde!

Persze minden oké, bocsi, hogy nem írtam de most az iskola szünetben elég nagy a forgalom a gépnél, mert itthon a fiam, és persze lehet, hogy építkezni fogunk ezért most az árajánlatok begyűjtésével foglalkozom, de amit tapasztalok az egy horror. Már mondtam a páromnak, hogy jobban járunk, ha veszünk egy nagyobb házat, ezt meg eladjuk.
Szóval elmondtuk a fiamnak a nagy hírt, és nagyon aranyosan fogadta erre igazán nem számítottam, de végül is örül neki és ez a lényeg.

Linda
lindaposta
 
 


Linda:
örülök, hogy minden oké!!!
Háááát, az építkezés nem könnyű, viszont utána olyan lesz, amilyet szeretnétek.
Kész háznál meg vannak bőven meglepetések... :? :shock:
Én ritkán hallok olyat, hogy a vásárolt házzal minden okés, sajnos :(

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Szia Tünde! Ovi ügy: egyenlőre sehogy, mert most jöttünk vissza balcsiról, elötte meg nem ért rá a Waldorfos főizé...Na meg nemigen rajong azért, hogy a gyerekeim megismerkedjenek leendő ovónénieiekkel, és dönthessenek mi szimpi, mert szerinte szülői döntésnek kell lennie, és nem a gyerekének. Hiába magyaráztam, hogy 5 és fél éves fiam, talán tud dönteni, mert hát mégis ő jár oda, és van tapasztalata máshol, meg összehasonlítási alapja, talán mondja meg tetszik e egyáltalán, de ezt nem tudta felfogni. Lányomról nem is beszélve. Itt úgy gondoltam, lehet nem váltunk, mert kicsit gáz lehet a néni agyában, és igen egy síkon mozoghat, meg csak csőben lát előre, na meg nyafizik folyton, és kihasználja a szülőket, mondván sok pénz befizetése melett erre is vállalkozzanak....Hát nemigen van ehez kedvünk, de azért erősködök, és megmutatom a gyerekeknek a jövő 7en! Reakciót majd írom!.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ha valaki tud otthoni melót, vagy olyat, ami kevés időt igényel(max. 6 órás, és nem 2 műszak) és gödön vácon vagy dunakeszin van, szeptembertől októbertől érdekelne!Köszi mindenkinek! Bármi jó lenne, elvileg gyógyszertáros vagyok, de a 2 műszak miatt nem mennék oda...Szerintem ovit nyitok! Vagy babysitter leszek! Szóljatok ha van igény!:)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


nem is írtam múltkor, hogy kihasználtuk az ingyi baba-mama thaimaszit :D . szuper volt! :lol: :lol: (pedig engem nem is sikerült, mert az egy óra alatt pörgő kicsilányom negyed óráját sikerült csak megvalósítani. negyed-negyed lenne eredetileg). a lány nagyon ügyes, nagyon szimpi, s jól ért a babók nyelvén :D . az enyémen is :wink: :mrgreen:

Verus! hát drukk! részemről nagyon kiváncsi vagyok az elkövetkező tapasztalatokra is, merthogy én még mindig gondolkozom waldorfban is a távoljövőben.


Linda! Tünde bölcsen szólott. uff! szóval hajrá és éljen éljen az új ház! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbi!

Sajnos ez csak részben lesz új mert, hogy a régi ház kicsi most, hogy jön a baba akarunk egy kisebbet építeni (ami új lesz) és a két házat egy üveg folyosóval összekötni, gondolom így elsőre bonyinak hangzik, de a terveken jól néz ki.

Linda
lindaposta
 
 


Linda! akkor viszont megmarad a megszokott bensőséges régi + jön vmi új is :lol: csak hozzáállás kérdése :wink:
üvegfolyosó??!! ilyenről még nem hallottam (legalábbis magánháznál). ha esetleg van terved gépben akkor dobd már föl. érdekesnek hangzik :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbi!

Sajna nincs a gépbe terv és még a terv is csak egy tervező által rajzolt skicc.

Linda
lindaposta
 
 


csajok! a sütőnk elromlott :( . tud vki szerelőt ajánlani?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Multkori villámlás következményeként behalt az alig másfél éves mosógépem elektronikája. Hívtam szakszervízt, mert a helyiek ugyszólván szartak a fejemre. Nagyon rendesek voltak, jöttek már másnap, nem is került sokba, és persze új mosógépet kelett venni, mert nagyon drága az alkatrész. Én csak az ilyenekben bízom! Milyen sütőd van? Hány éves? Ha megéri, inkább szakszervíz, mert legalább becsületesek, és értenek is hozzá.Ennyit tudok ajánlani

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Linda:
akkor hajrá!!! :)

Verus:
jó hogy ezt írtad, Nektek programozható, lcd kijelzős mosógépetek volt?
mert akkor ilyet nem veszünk (későbbi project)

Barbara:
most nem volt a csajszinak annyi pelenka maxi méretben amennyit rendeltem, de azért egy csomag lesz!

Ígértem receptet:

Sajtos rudacska:
25 dkg liszt
25 dkg margarin
25 dkg túró


ezeket jól összegyúrni, kicsit állni hagyni (előző nap is be lehet gyúrni és hűtőbe tenni)
Kinyújtani, megkenni tojással, ráreszelni sajtot, felvágni, sütni (180 fok 20 perc)

Muffin:

1. tál:
2 bögre liszt
1/2 bögre cukor
1 sütőpor
csokidarabok

2. tál:
2 kis natúr joghurt
1 tojás
8 dkg olvasztott margarin

A kettőt összekeverni, formába tenni, 180 fokon 35 perc

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Szia Tünde!
Sima felültöltős Whirpoolom volt..... olyat nem szabad venni. Amit nekem okosok tanácsoltak, az az elektrolux, és a Bosch, hát apa egyiket se vette meg, mert nem bízik, és kaptam olcsóbb LG-t, még jó....digitális kijelzős, és elöltöltős...whirpool, és indesit messze kerülendő(a mai gyártmányok). sajna a legtöbb mosógépet max. 3 évre gyártják! Ezt mondta a szakember. Jó vásárlást! De az elektroluxra sokan mondták, hogy jó, és a bosch persze...de az drágább.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


meddig áll el a sajtos rúd? És milyen puha, vagy keményebb lesz? Mindig keresek egy jó sós receptet, mert nekem sose jönnek be valahogy. Olyat nem tudok sütni...

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a borsoszem nevében is a gratulaciokat :lol:!

Barbi, milyen pelust hasznaltok? Moltex-et?
Alana-t nem probaltad? DM-ben lehet kapni, 2000 Ft egy csomag és ugyanannyi %-ban bomlik le, mint a Moltex. A zacsija is lebomlik ugyanugy.
Es textillel nem akartok probalkozni? Mi azt hasznalunk, én nagyon szeretem. V sem panaszkodott eddig :).

Mosogép, stb.: Nekünk Indesit mosogépünk van 7-8 éve, eddig semmi baj nem volt vele és tök szépen mos.
Mosogatogép is az, 4 éves, azzal sem volt eddig probléma. (kop-kop)
Anyaméknak Whirlpool mosogatogépük van, sz.rul mos és néha elkezd sztrajkolni csak ugy magatol. Szerelöt még nem kellett kihivni, de többször beijesztett mar...

Most jol bekavartam! :mrgreen:

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


sziasztok!
Mosógéper visszatérve: A régen gyártott inedesit és whirpool jó, és nem szabadf kidobni, ha lehet javítani, érdemes. Réginek számít amit 7-10évvel ezelőtt gyártottak...Ezt mondta a whirpoolos!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


nekünk sok whirlpool-unk van. a sütő is. a szakszervízt azért nem akartam kihívni, merthogy csak a kiszállásuk 7e :shock: legalábbis a mosógépnél annyi volt.
egyébként elégedettek vagyunk a whirlpool-al, bár a mosógépünk penészedik, de 1. rossz a fürdőszoba szellőzése, 2. nekem is szerelő mondta, hogy 3évre tervezik a mosógépeket :(
úgy látom kénytelen leszek szervízt hívni :evil:
köszönöm lyányok! :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Saara! pelus: dm-est nem próbáltuk, s a Tünde féle rendelés nekünk tökéletesen jó :lol: . gondolkoztam a textilen, de sajna annál már kényelmesebb vagyok :oops: s elismerésem érte!!! :D
gödibarbi
 
 


sziasztok!

Barbara!
vill.szerelőt nem tudok sajna :( a mosogépszerelő nálunk is azt mondta h. sajna az új gépek nagyon rövid ideig jók :(

Saara!
GRATULÁLOK :) csoki meg mindegy olyan vok mint gombóc artur :)
kályhával hogy álltok?

Tarimeli!
MÍra Szt Imrében született,kistesó tuti fiú(tegnap voltunk uh-on és a doki is megmutatta biztosan) ő uzsokiban fog valószínüleg születni,neve még nincs :) majd a szülőszobán :) Nem semmi amin keresztülmentetek :shock:

Linda!
Elképzeltem a házat lelki szemeim előtt nagyon jól fog kinézni :)

Tünde milyen pelust rendeltek?kukoricásat?
receptek jók majd lementem :)
gyermekeim jól.Míra már várja mikor kezdődik megint a bölcsi :) a kispasi nagyfejű,mérete alapján 33 hetes,de a többi testrésze 30 hetesnek felel meg kb. 1800gr .
tegnaptól 2 hétig szabin vagyok de már most fárattabb vagyok mint mikor dolgozom :)

Ágota!
EMINEK BOLDOG SZÜLINAPOT :)

pusz mindenkinek vera

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok! Hogyan lehet felrakni ide a babafalvás vonalzót, hogy mindig legyen? Még nem csináltam ilyet! Nagyon tetszik! Már a vonalzóim megvannak az emailcímemen!
Köszi!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Szia Verus!

Fent az oldal tetején van egy olyan, hogy "segédletek" és abban egy profil nevü almenüpont. Ott tudod megszerkeszteni az alairasodat. A babafalva altal adott masodik url-s kodot kell bemasolni aztan kipipalni, hogy mindig csatolja az alairashoz. Szoval vmi ilyesmi :)
Mosogép: akkor apoljuk a régi gépeinket :)!
Nagyon durva, h csak 3 év az élettartama egy ilyen nagy (draga)gépnek. Mekkora szemétgyartas az egész, fuj!

Vera, beszéltünk a kalyhassal, csomo jo ötletet adott (cserépkalyha helyett tégla kalyha, sokkal olcsobb és jobban tartja a meleget). Viszont a Balcsin lakik és csak ritkan jön fel, de abban maradtunk, hogy felhiv minket, ha jön és akkor talizunk is vele a helyszinen. Még egyszer köszi :)! Csoki meglesz, szeptember-oktober környékén remélem ki tudunk költözni... Kibirod addig? :)

Hogy allsz a meleggel? Nekem a labam total kivan... :(
Repül az idö, mar csak 10 heted van!!
Megkérdezhetem, h miért nem mész vissza a Szt Imrébe?

Barbi, köszi az elismerést! Lehet, h viccesen hangzik, de egész jol elszorakozom ezekkel a pelusokkal, uj dolgokat probalok ki, stb... Lehet kezdek hülyülni? :lol:

Mit csinaltok a gyerköcökkel ilyen melegben??? Mi ma nem voltunk még kint, talan 6 utan... :?

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Nekem nem sikerül, mert csak ha idemásolom, nem jeleníti meg, csak a címet....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Mégis sikerült! Béna voltam, mert nem másoltám át az egész parancsot v. mit! Köszönöm, boldoggá tettetek!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Eminek Boldog Szülinapot Kívánok!
Kép
Kép

KépKép
trapista
 
 


Sziasztok Gödi Anyukák!

Örömmel láttam, h a gödi anyukák is csináltak itt fórumot! Nekem egy 4 éves fiacskám és egy nemsokára 2 hónapos kislányom van, és mi is Gödön lakunk.

A fiam a Waldorfba jár, láttam, h esett szó itt róla. Régi klubosként én voltam az az anyuka, aki az ovi kiállítását májusban beharangozta a baba-mamaklubban. Ha vmiben tudok segíteni, kérdésetek van, szívesen válaszolok.

A biopelusok is érdekelnének, mi Pestről, jobban mondva Budáról szerzünk be kukoricás, részben lebomló anyagú pelusokat, de nagyon klassz lenne, ha itt Gödön is tudnánk hasonlót venni. Megírná, amelyikőtök illetékes, egy priviben, milyen pelus és hol vehetném meg?
Azért priviben kérem, mert most egy hétre elutazunk, és akkor biztosabban megtalálnám az üzenetet.

Gratulálok a pocakosoknak, szép hűs napokat kívánok nekik és mindannyiunknak! :D Sziasztok!
leovica
 
 


Nagyon boldog szülinapot az ünnepeltnek!

Saara, kérdezted, mit csinálunk a gyerkőcökkel ebben a melegben? Mi este 8-9 körül szoktunk sétálni menni...
Délelőtt meg jót lehet vizezni, sarazni - árnyékban -, csak aztán ki kell vmi nagyon jót találni, h be tudjuk csalni őket a szobába... :)

Ikverus, szépek a vonalzóid!
leovica
 
 


Eminek nagyon boldog szülinapot! :lol: :lol: :lol:
Kép happy bday! :D
(még jó hogy én kérdeztem elővettétek-é a listát, oszt kések 5nappal felköszönteni :oops: )

Verus! ügyik a vonalzóid, s édesek a kőcök :lol:

Saara! lehet hogy hülyülsz, de szimpatikusan :mrgreen:
mi is reggel és este vagyunk kint. árnyék, sapek és víz, víz, víz és locsolás + sarazás :lol: :mrgreen:

Leovica! üdv közöttünk :lol:
ha a zbölcsiben is te harangoztad a Waldorf-ot akkor tudom ki vagy :wink:
engem az érdekelne részletesebben, hogy pontosan mit takar a szülők közreműködése. részemről (s hála a férjemé részéről is) szimpatikus hogy részt vegyünk az ovi - s ezáltal a lányunk - életében, de azért túlzásokba nem mehetünk (extrém példa - s tudom nem erről van szó: heti három napot nem tudunk az oviban tölteni). Pl az itthoni furulyafaragás - bár gőzöm nincs hogy kell :wink: 8) :mrgreen: - természetesen belefér.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!
köszi a dicséretet, nektek is szépek a vonalzók, mindig izgatott, hogy kell csinálni.., hát most már van!
Mi akarunk valdorfozni, vagyis akartunk, kicsit elijesztett a főnéni....De még izgatna!!!Szóval nagyon szertnék talizni ha lehetne veled Leovica!!!!!
Mint láthatod elég nagy gyerkőceim vannak már, fiamnak elvileg utsó éve lenne, nehéz ezért a váltás, de sok gond volt a Kastély oviban, na meg a sok gyerek!!!Mindegy, a lányzónak mindenképp váltás kell, és egy helyre szívesebben vinném őket, de olyanért fizetni nincs kedvem, ami nem jó nekik, meg minekünk sincs nyugi apával. Meg itt lenne közel, nem kéne kocsizni...stb. sok előny, de félek kicsit. Szóval ovónénik milyenek? Gyerekek milyenek? Tényleg nagyon elengedik őket, hogy azt csináljanak amit akarnak?
És nagyon bevonják a szülőket? Ha nem veszek rész dolgokban, hátrány e a gyereknek?
Köszönöm válaszaidat!
Mindenkinek jó nyaralást, és melegtűrést!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Jól láttam ma van Virág Borijának szülinapja? ISTEN ÉLTESSE!!!
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


ő egy ismerősöm a másik topikról. gondoltam hátha vkit inspirál...:

"úgy alakult a sorsunk, hogy el kell "otthonról" költöznünk. De nincs hová. Arra jutottam, hogy ha a hitem és elveim szerint nem akarom kiereszteni a babámat a kezeim közül idejekorán, akkor olyan munkát kell kitalálnom, ami biztos jövedelem, tisztességes és vele együtt végezhető. Így családi napközit szeretnék nyitni, ez egy tulajdonképpeni bölcsi és ovi helyettesítő, persze az én szám íze szerint mindenféle fejlesztős hókuszpókuszt kihagyva, kis éneklős-körjátékos foglalkozáést kivéve, szabadjátékon alapuló elfoglaltsággal. Amiért ezt írom: Szükségem lenne egy családi házra/lakásra, ahol mi is lakhatnánk és a tevékenység is végezhető lenne (pillanatnyilag nem tudok érte fizetni, de vagy közös vállalkozás nyereségrészesedésként, vagy kicsit később fizetendő bérleti díjként tudnám téríteni . Ez egy gyes melletti legális vállalkozásforma, amit az állam és a helyi önkormányzatok is támogatnak - pillanatnyilag ideálisnak tűnik. A már meglévő CsaNák mind jól működnek, hisz óriási az igény rájuk bölcsődei és óvodai helyhiány miatt.
Kérlek benneteket, ha elindít ez valamiféle gondolatot, esetleg ismertek olyan embereket, akiket érdekelhet/tudnak segíteni - szóljatok! Köszönöm szépen előre is.
Indianyó, Dominó anyukája
http://www.gportal.hu/wool-n-wood"

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok

Mar reg megjottunk, csak valahogy sosem jutok el idaig....most bepotolom...

Nyaralas jo buli volt, bar 3 napig igen syar volt az ido, szerencsere volt a haznak uszomedenceje, meg a villaparknak fedett elmenyfurdoje. Sajna a C vitaminkura nem jott be, kedden megjott. Elotte azert tudtam strandolni par napot. Eminek megunnepeltuk a szulinapjat elore, igaz csak 16-an volt, de egyíutt volt a csalad ugye.
Gyerekek elveztek, plane mert tesom gyerekei mindenben partnerek voltak, pedig mar nem kicsik.(11,14 es 16) Plusz az unokahugom baratja is ott volt. Hu azert kicsit elcsodalkoztam, hogy rendesen kulon szobaban aludtak ok ketten...
Szombatra jott vissza a meleg, annyira, hogy a delelotti strandolasban ki is doltumk es indultunk haza. Mindket gyerek vegigaludta az utat, pedig sosem alszanak nappal, na jo Danny neha.

Aztan 15-en vasarnap meg itthon buli sok gyerekkel. Jol elterveztem, hogy majd csinalok vetelkedot a kertben, meg is vettem a kis ajikat, erre olyan meleg volt, hogy csak az utolso feloraban mentunk ki. De az ajikat azert kiosztottam.

A bolt a szabadsag szezon miatt juliusban elegge docog, ugyhogy cemiatt, meg a meleg miatt is, csak delelott vagyok nyitva, de augusztusban mar egesz nap leszek.
Mar azt tervezgetem mennyi szep cipocsket hozok majd az oszre. Ja es lesz majd egy kis akcio egy-ket maradek modellt kisoprendo.(vagyis amibol mar csak 1-2 par van, 20-30%os kedvezmennyel kiteszem akcioba....topiktarsak elonyben!!!!:):):) )

Barbi

koszi,koszi a sok AVonos cuccost, nagyon szuperek. A lekvart valamikor atvesszuk. Meg nem tudom mikor, de majd irok elotte.

Uj topiktarsaknak udv!

NEHANY KEP:

HAbparty a jacuzziban:
Kép
Miss Emilia Curtis:(kis banya amugy)
Kép
Mr Daniel (almos) Curtis:
Kép
Itt mar nem olyan almos:(es anyukam) Kép
Ket kis sello:(a masik a batyam legkisebbje)
Kép
Szelid motoros::)
Kép
Meg egy szelid gorkoris:
Kép

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

Mi is megjöttünk nyaralásból :)
Saara!
Azért nem Szt.Imre mert:
jelenleg messze,a dokihoz akihez jártam nem nála szültem,és olyan furi volt mindig+akkor találták ki a körzetes baromságot és anyagilag nem lett volna húúúúúúú de olcsó :) Csupán ennyi az meg nem lett volna túl etikus ha ahhoz a dokihoz megyek akinél Mírát szültem :) pedig az egy tündér volt :) de a mostani az biztos megmarad :) csoki ráér :) mindig megeszem és most meg megolvadna :) Gyerekkel hűvős lakás néha kiruccanunk az udvarra,árnyékos helyre :)mondjuk most a 40 fokban állandóan szigoruan 15 után mentünka strandra (Kiskunmajsán) és nagyon jól esett :)

Ágota!
Miss és Mr Curtis nagyon jól néznek ki a képeken,biztos jó volt a buli :)

Verus!
Jók a vonalzók :)

Leovica!
Szia :)

BArbara!
kérdésedre a válasz igen csak azt beszéljük meg mikor menjünk:) héten még szabin vok :)

no mennem is kell mert felkelt Mírám :)
pusz

KépKép
viranka
 
 


Először is:

Emikének nagyon boldog szülinapot utólag!!!!

Ágota:
nagyon szuper lehetett a nyaralás!!! :D
Nekem is pont a nyaralás hetében jönne meg, de én szedni fogok Norcolutot, ami elhalsztja majd. egyébként sosem szoktam ilyet csinálni, de 1 hét tengerpart a homokban ülve nem lenne az igazi, ráadásul én piszokul megszenvedem...

Óvoda:
még mindig kitartunk a sződi mellett, de kíváncsi vagyok saját tapasztalatokra a waldorfról!!!

Meleg:
mi állandóan strandolunk, most teszteljük a Bp. környéki helyeket. nagyon jókat találtunk pl.

http://www.aqua-land.hu/

http://www.oaziswellness.hu/main.php?Lang=HU

Barbara:
képzeld, a csajszi csak ma adja postára a pelenkát :evil:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!
Nyuszika! Édik a gyerekek, tök jók a képek!!!Megyünk a cipiboltba!!!Áginak kell majd sportcipi, mert féllábbal nőtt a nő, na meg a szép piros topánka őrületemre kezdi nyomkodni a lábát, pedig csak most vettem nálad!!!!

Tünde! Tök jó hogy feltetted a fürdős lehetőségeket, mert nem is tudtam, hogy vannak, mi Esztergomba terveztünk menni, meg Mogyoród(de az egy vagyon). Rettentően finom volt a sajtos rúd, amit írtál recepten, kipróbáltam, sikerült, hamar elfogyott, nem tartott ki másnapig, és kértek még.....! Szóval köszönöm!


Nyár vége fele nem csinálunk egy babanetes bulit? Jó lenne látni Titeket, meg a gyerkőcöket élőben! Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus (és akit még érdekel), közeli strandok/élményfürdők:

http://www.iranymagyarorszag.hu/keres/b ... strand-p1/


http://aquapark.lap.hu/

http://strand.lap.hu/

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Én nevelekben lakom és ha lehet csatlakoznék hozzátok. Most várom a második babámat, 14 hetes vagyok. Tavaly született egy kisfiam, a 4. lombik sikerült és most teljesen spontán terhes lettem. Sajnos bezárták a kórházat ahol szültem és így Vácra mentem dokihoz. Ha tud valaki közületek valamit a váci szülészetről az nagyon jó lenne.
Előre is köszi Zita
zitab
 
 


Szia Zita!! Írtam privit!! :)

Még annyit, hogy szerintem orvosfüggő (is) a szülés, én 3 helyen is szültem már és nem a kórházon múltak dolgok, hanem a dokikon.

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Szerintem is orvosfüggő, a korház az mellékes, és max. 3 nap, ha minden jól megy, de az a dokin múlik, na meg azon, mennyire problémás a szülés...Nekem ingyen doki volt, sima szülést klasszul levezetett, de az enyémet nemigen tudta(bár még élek), kórház kibírható volt. Vácon is vannak jó dokik úgy halottam.
Gratula a babához, és mesélj majd milyen a kórház, valószínű én is ott szülök majd, ha sikerül még egy, és nem lesz gond.

Waldorf!!!Várom róla a híreket! Be kéne iratkoznom, ha azt szeretném, és nem tudom mit akarjak!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ágota! szuper képek :lol: ! a habparty-s nagy bulinak látszik! Mr C alvás előtt és után :lol: és a "szelíd" képeket meg kell zabálni! :lol:
örülök, hogy ilyen jól telt a nyaralás! :lol: az a különszobás dolog tényleg :shock: öregek vagyunk :mrgreen: :wink: :lol:
örülök, hogy ennyire bejöttek a cuccok :lol:

Tünde! pelus: sebaj! megvárjuk :lol:

Viranka! szuper az új avatarod. :lol: milyen jó a séród!

Verus! Leovica írta, hogy nyaralnak

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!
Köszi lányok. Persze nagyon fontos az orvos hozzáállása, de az se mellékes, hogy milyen beállítottságú a szülészet. pl. ott maradhat-e velem a baba a szülés utáni két órában, van-e rooming-in, muszáj-e fekve vajúdni. Az előző dokimban az volt az egyetlen pozitívum, hogy a szülés alatt nem sok vizet zavart. Legalább feleslegesen nem okozott fájdalmat, de a szülészet egésze nagyon jó volt.
Zita
zitab
 
 


Zita! szia :D
s egyetértek, fontos a kórház is. én a Szt Imrében szültem, s majd mindent meg fogok tenni, hogy megint oda mehessek (hacsak a dokim nem alapít közben egy születés házat, s akkor oda. tervezi 8) )
tök jó, hogy te is egy spontános vagy! :lol: jó vidék ez, biztos a levegő teszi! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Szia Mindenki!

Nekem biztos azért nem volt fontos a kórház, mert a Szent Istvánban szültem, és annál csak jobb lehet. A szülészete jó volt, de ami utána jött....Szent Imre melett laktunk, még mielőtt Gödre jöttünk volna, és nem volt szimpi az általam ismert orvosgárda. Én és az összes tesóm a legidősebb Bálintnál születtünk, és voltak vele annakidején problémák(nem vett észre ikerterhességet, csk mikor 2 baba bújt ki, majdnem az egyik tesóm nem lett, mert szerinte anyu nem volt terhes...stb)De régen volt, 15 éve legalább.Ezek után féltem odamenni, de akorház szimpi volt, mert jártam látogatni, meg ott voltam epekőműtéten is a szülészet alatt, és tetszett.Ha van ott jó doki, akit tudtok ajánlani, elgondolkodok oda menjek e, mertr hát anyuék közel is laknak, meg tényleg klassznak tűnik, és persze bababarát.

Tényleg nyaral Leovica, csak feledékeny vagyok, bocsi a türelmetlenségért!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok,

Mi is megjöttünk a nyaralásból csak ebben a melegben még írni sem volt kedvem :oops: azért néha bekukkantottam. :D
Az elmúlt héten du. 5 előtt ki sem dugtuk a fejünket a lakásból. Pedig a férjemnek volt még egy hét szabija és tervben is volt még egy kis nyaralás szlovéniában , de nem mertünk neki vágni a kiscsibével.
Szegény nagyon hősiesen viselte a meleget , de azért a hét vége felé már rajta is látszott , hogy elege van a kánikulából.

Ágota , nagyon jók lettek a nyaralós képek, látszik a gyerkőcökön , hogy nagyon élvezték.
Szuper lehetett nekik az uncsitesókkal együtt nyaralni.

Tünde , a biopelus amit használtok hány % ban bomlik le ? Mert lehet , hogy mi is kipróbálnánk . Most felesben használjuk a DM es biot és Libero bugyit. Viszont a DM es pelus a magja csak 20 % ban bomlik le , bár már ez is haladás a Liberohoz képest.

Barbara nagyon köszi a múltkori tökös szállítást . :lol:
Végre nem kell ebből sem konzervet adni Zsófkának. Lehet , hoyg hülye kérdés , de lehet a biopiacon husit is kapni ?
Eddig kaptunk anyuéktól (vidékről), viszont most ,hogy a Csöppöm is ehetne kezd kifogyni a készletünk , és mostanában nem jutunk haza. A nagyáruházakban kapható húsokat pedig lassan már mi sem esszük meg . Persze bőven beérném a szárnyasokkal, csak kell keresnem valami megbízható forrást.

Leovica üdv közöttünk a Waldorfos ovi majd bennünket is érdekelne.

Zitab neked is üdv és gratulálok a babóhoz . Igaza van Barbinak tényleg van valami itt a levegőben . :lol: :lol:
Lehet , hamarosan itt is lehetne ovit vagy bölcsit nyitni…..
Nevelekben merre laktok?

Többi Pocakos, ti hogy viselitek ezt a nagy meleget ? Nagyon vigyázzatok ám magatokra!!!

KépKép
trapista
 
 


Sziasztok!

Barbara !
A te avatarod is jó :) Bocs a felfordulásért :oops: Lergközelebb ti jöttök jó?

Szia Zitab!
barátnőm most szült a váci kórházban s első nap mikor meglátogattam még minden rendebn volt vele, azóta nem zaklattam, de majd megkérdezem mi volt a véleménye :9

Trapista!
Én speciel nagyon jól bírom a meleget,sőt szeretem :oops:

pusz

KépKép
viranka
 
 


Hali

Kedves bioanyukak, jelentem nalunk Dunat lehet rekeszteni a cukkinivel, szoval aki szeretne, annak szivesen adok. Krumplival nagyszeru fozit lehet belole kesziteni, enyim gyerekek nagyon zabaltak...:)

Viranka

Epp a napokban jutottAL az eszembe, de akkor ezek szerint jol birod a meleget. Te lattad mar a listat az ovoda hirdetotablajan? Ki van teve azoknak a gyerekeknek a listaja, akiket felvettek.:)
Huha. Mira mingya 3 eves....:)

nahat mennyi baba lesz!:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Nyuszi!

IGEN :)
És két lábbal és két kerékkel a föld felett lebegtem(fodtrászhoz bicajoztam kerülővel ) mikor megláttam Mírát is kiírva,bár átnevezve Méra-nak :)

nálunk paradicsom érik most :) cukkini nagyon finom szeretem nálunk is van :)

enyém az 1000-dik hsz :)

KépKép
viranka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: