Új privát üzeneted érkezett!

szia Andi4
kérdztem már előző irásomban is (gondolom nem jutottál oda hogy elolvasd) hogy milyen volt az Egerszegi fél e dolog? kultúrált? van elég pelenkázó, öltöző stb.. szóval érdekelne a vélemény, meg hogymilyen a hely!
köszi
ildisz1
 
 


hahó

Tudtok nekem ajánlani normális gyerekorvost Érden? olyat aki kijön akár hétvégén is és nem mindenre ugyanazt a 3 dolgot írja fel, beleértve az antibiotikumot is okkal- ok nélkül. tudom, hogy már volt róla szó, de most már tényleg kéne nekem egy normélis. lehet homeos is.

pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Szia Juti!

én Felméry doktornőt választottam, parkvárosban. bem téren rendel.
eddig Alex születése óta házhozjött 2 hetente megnézni őt. Most volt hétfőn az első alkalom hogy én mentem a endelőbe, mert 2 hónapos oltás volt.
megmondta kerek perec az elején hogy ha ideje engedi, kijön 3000 Ft. (de mondjuk érd másik felén vagyok, Újtelepen)
eddig csak jót hallottam róla, tesóm gyerekei is oda jártak. szerencsére nem voltak beteges gyerekek igy nagyon irni nem tudok róla hogy ugyanazokat irja -e fel stb... de mindenestre én őt ajánlom!
ildisz1
 
 

 
 

Ildi
Köszi az infótKép

BOldog karácsonyt kívánunk mindenkinek

pusz
Judy és a fiúk

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok,

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánunk mindenkinek!
Andi és Veronika

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok!

Boldog Karácsonyt Kívánunk Mindenkinek!!!

Noémi!
Mi is együtt sütöttünk a Danival, nagyon élvezte a dolgot. Ö szagatta, formázta a sütiket.

Karira kapott: várat dupla sereggel, Scooby doo kutyust, egy rusnya pókot, távírányítos darut, -autót, magnót, helikoptert, és még sok apróságot.

Én is megkaptam a magamét: végre van sütöm tudok sütni! KépKép kenyérsütöm is Kép stb

Szilveszter: hát még ki tudja, van buli lehetőség is , de lehet hogy itthon leszünk 3-ban.
Elötte még kedd-szerda munka. Kép valakinek azt is kell.

Judy!
Az a bajom a mi doktor néninkkel, hogy amikor felírja a gyógyszereket, azt mondja az antibiotikumot ne kezdje el szedni csak kb 3 nap múlva ha nem javul, dehát olyan nincs hogy javulna... anélkül. Kép
Dani ott tart, hogy múlt hónapban két hetet járt oviba... Kapott olyan orrsprét ami tiszta bacikból van... Nem vettem észre hogy használt volna, abbahagytuk, beteg lett. Kép Mi is szenvedünk!

Na jól kipanaszkodtam magam!

puszika
Xsara és az Õ nagyfia

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!
Hát eltellt a karácsonyKép
Egyik szemem sír a másik nevet. Nevet,mert már elég a hízásból,meg mert rendesen el is fáradtam miután idén minden nap mi láttunk valakit vendégül. Pihenés nem volt,csak folyamatos korán kelés,főzés,sütés,rendrakás,aztán későn este be az ágyba. De jól telltKép
Dominik mindennek örült,de a legnagyobb sikere a dobfelszerelésnek,és egy szét szerelhető autónak volt. Nagyon kis segítőkész volt mikor jöttek a vendégek. Nem is mondtam neki,de ő kínálgatott mindenkit a süteménnyel,és tölltögette az innivalókat,azt hittem megzabálomKép A héten itthon van,most alukázik a nagyfiam. Rendesen elfáradt ő is az ünnepek aladt. Szóval nálunk nagyon jól tellt a karácsony!
Előre is mindenkinek BUÉK!!!
Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Hali,

Nálunk is jó volt, 24-én délelött még kicsit kapkodtam a főzéssel meg a pakolással de aztán 12-re elkészültem, akkor együtt megebédeltünk, manót leraktuk aludni. Amíg ő aludt addig mi feldíszitettük a fát és odakészítettük az ajándékait. A fa nagyon tetszett neki, főleg a díszeket akarja folyamatosan leszedni róla. Az ajándékok közül a bevásárlókocsinak volt a legnagyobb sikere. Sajnos Robit este ledöntötte a hányás és hasmenés(bocsi Kép )és még másnap is eléggé rosszul volt. 25-én Anyuéknál voltunk, 26-án pedig anyóséknál. Mindkét helyen arany dolga volt manónak, elhalmozták ajándékokkal. Ma én már vizsgáztam két tantárgyból is úgyhogy visszatértek a dolgos hétköznapok.
Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok

Minedenkinek boldog új évet kívánunk, sok pusz

Judy és a fiúk

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok,

Boldog Új Évet Kívánunk!

Andi és Veronika

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok!

Én is érdi anyuka vagyok, két kisbabám van, és a segítségeteket kérem. Tudtok-e olyan tánctanfolyamot, v. bármilyen mozgást, ahová 4 éves kislányomat elvihetem? Nagyon szeret táncolgatni, és kifejezetten kérte, hogy hordjuk el valahová. Szeretnénk Érden, v. a környéken (Diósdon, Törökbálinton) megoldani, nem szeretnénk Bp.re bejárni. Szombat délelőtt érdekelne, mert hétközben oviba jár, mi meg dolgozunk. Köszönöm, ha van ötletetek.

Dorka
harangvirág
 
 


Sziasztok!
Hát B.U.É.K! mégegszer mindenkinek.
Remélem a folytatás nálunk jobb lesz,mint az év kezdete. Szilveszter napján derülkt ki,hogy Palkón a piros pöttyök nem ételallergiától vannak,hanem bizony hólyagosak,ezért bárányhimlőKép
Most várakozó állásponton vagyunk,hogy Dominik el kapja e? 3hétig lappanghat,ebből 1 tellt le. A 3 éves oltás is tolódik. De az ürömben,az öröm,hogy se láz,se fájdalom,csak pöttyök,és dögre unja magát itthon.
Judy!
Gergő hogy viselte a 3 éves oltást? Nagyon lefáradt tőle? Ez is lázzal járhat?
Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Hali

Harangvirág
sajna nem tudok ilyen lehetőségről. két fiam vanKép

NoémiKép
barikaKép hát nem is tudom, mit kívánjak, essetek-e túl rajta vagy sem. még nekünk sem volt. És Palkó hogy viselte? elhiszem, hogy unatkozik, az ovi előtt pár héttel már Gergő is unta itthon magát. szerencsére szereti az ovit. olyan szép énekekekt tanultak karácsonyrs, mindenkinek előadta otthon, felvettük videora.
Oltás: mi nem vagyunk mérvadóak, mert az eddigi összes létező oltás megviseéte min2 kölkömet, kétnapig csak visítottak és rajtam lógtak utána, meg be is dagadt nekik. Gergő belázasodott, fájlalta, borogatni kellett neki. meg kapott panadolt, attól lenyugodottKépKép

pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet Mindenkinek!

Noémi!
Nem semmi szegény Palkó!Kép
Danit nem viselte meg túlzottan az oltás, bár egyik sem.Judyék ellentétje.Kép
Dani azt mondta "Nagyon aranyos ez a Jézuska, hogy ilyen sok ajándékot hozott neki!"Kép

Másik jó beszólása:
Szilveszter éjfél,felébredt a tüzijátékra, nézegette egy ideig majd elment alukálni. Egyszer csak megszólal:
"Anya, mondd meg a tüzijátéknak, hogy most már hadja abba, mert egy gyerek aludni szeretne!"
Halálosan komoly volt.
Hát azt hittem bepisilek a nevetéstől.
KépKépKép

No megyek mert dög fáradt vagyok, sok a munka nagyon. Kép
Pussza
Xsara és az Õ beszólós fiacskája.

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Hali,

Harangvirág,
Én sem tudok ilyen lehetőségről esetleg nézz körül a művelődési házakban.

Xsara,
Nem semmi beszólások Danitól Kép Manó is felébredt a tüzijátékra úgyhogy éjfélkor pont ott térdeltem mellette h nincs semmi baj, aludjon csak Kép Én is nagyon fáradt vagyok mostanában általában éjfélig tanulok aztán manó már korán kel. Ráadásul jött a foga és felébredt hajnalban is, jó volt Kép

Noémi,
Gyors gyógyulást kívánok Palkónak Kép Honnan, kitől kapta el?

Juti,
Hogy vagytok? Hogy állsz a vizsgákkal? Nekem még 3 van, abból 2 lesz holnap és holnapután, az ucsó meg jövö pénteken remélem Kép

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


AndiKép
Köszi megvagyunk, én is tanulgatok. Római jogot. ennyi erővel kínaiul is tanulhatnékKép jövő kedden lesz, remélem átcsúszok valahogy. más vizsga már nincs. az a abj, hogy este már sokszor elalszom rajta, napközben Kisgé mellett nehéz. mostmeg, hogy alszik, netezekKép na megyek is.

vizsgák után talizunk remélemKép

J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Nemrég költöztünk Érdre, szükségem lenne egy jó szülész-nőgyógyászra. Az én régi dokim sajna túl messzire van. Tudna valaki segíteni? Előre is kösz - Ákata

Kép
Ákata
 
 


Sziasztok!

De jó,hogy mindenki írt,és ilyen sokatKép Mostanában úgy eltűntetekKép

Bárányhimlő:
Nem tudjuk honnan kapta el. Azt mondják Érden most sok a bárányhimlős,és benne van a levegőben.
Dominikon még mindíg semmi jel. Palkó úgy viselte,hogy tull.k. sehogy. Semmit sem érzett,néha viszketett neki,de ennyi. Nem volt lázas,sem levert,csak a szobafogság nyomasztotta. Tegnap lement a körzetijéhez,aki jövőhéttöl elengedte dolgozni,mert képzeljétek már a pörkök is leestek. Ez valami gyors,nem túl intenzív(hál isten) vírus lehetett.

Judy!
Nem Domini,hanem az apja unta szarrá magát itthon. Én kihasználtam a helyzetet,és csavarogtamKép Akartam venni néhány göncöt,de hát semmiKép Pedíg azt hittem majd milyen jól járok a leértékelésekkel. Mérgemben vettem Dominiknak,és nekünk is egy-egy szép ágyneműhuzatot. Olyan réóta szerettem volna valami igazán szépet.

Xsara!
Rendes gyerekKép Tudja,hogy neki ilyenkor ágyban a helye. Én bevallom őszintém már 11-kor beályultam.

Andi!
Nagy volt a lárma a lakcsin? Mi anyuéknál voltunk,ők meg a hegyen laknak üdülő övezetbe,ott nem volt nagy lárma,csak kisebb tüzijáték.

Csajok! Várjatok ám meg minket a talival,még két hét a lappangási dő Domiban.

Kéz,és láb törést,meg egy kalappal,stb.. a vizsgáitokhoz,kis okosak!Kép

Ákata!
Én magánhoz jártam Pestre az Érdieket nem ismerem csak hallomásból,de azok sem túl jók.

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Szia, Noémi!

Kösz az infót. Kicsit utánaérdeklődtem, és én sem hallottam senki megfelelőt. Õszintén szólva a Szent Imrére (Tétényi)is gondoltam,az azért nincs túl messze. Idevágó tapasztalat, javaslat valakitől? Kösz

Kata

Kép
Ákata
 
 


Hali,

Juti,
Nekem is már csak egy marketing vizsgám lesz pénteken, utána már tényleg jó volna talizni. Na majd bevárjuk Noémiéket is Kép A vizsgádhoz egy kalappal .

Noémi,
Mikor telik le a két hét? Épp ma gondoltam h megkérdezem szoktatok-e Domival sétálni délutánonként? Már unom h egyedül sétálunk manóval. Visszatérve a szilveszterre igen itt nagy lárma volt, manó is felébredt rá de némelyik gyönyörű volt.

Kata,
Én is Pestre jártam be a II. női klinikára. Meg voltam vele elégedve. Honnan jöttetek? Merre laktok Érden belül?

Xsara,
Mizújs?


Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Hali

Na remélem meglesz az utsó vizsga, majd hétfőn derül ki, tegnap volt írásbeli.
A háztartás viszont szaladKépKép köjál remélem nem jár erre.

Andi
Neked is nagy kalappalKép

Noémi
Mi a helyzet?

Kata
Én is Bp-re jártam be a Kútvölgyiben szültem mind2 versenyzőtKép

csajok akkor sikítsatok, ha talizni kész állapotba kerültetek
pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Hát,ha minden igaz,akkor már csak ez a hét van,de nem iszem,hogy Dominik elkapta,mert tul.képp 10 nap a lappangási idő,az meg már rég lejárt,úgy hogy jövőhéten talizhatunkKép
Nem tudom milyen lesz a 3 éves oltás,amit jöv. kap meg,de ha semmi gáz,akkor talizhatunk!

Andi!
Nem nagyon szoktunk a lakcsin sétálni,majd inkább a nyáron. Dominik bölcsibe van,ugye míg megyünk jövünk levegőn van,aztán vásárlás,ez az,úgy hogy ilyen hidegbe neki sincs kedve kint lenni. Fél4,4 körül kel fel,onnan meg már repül az idő.

Dominikot el akarom vinni "karatézni"Kép Na de most komolyan,van egy vendégem,akinek a barátnője ilyen piciket tanít állítólag karatézni. Pénteken jön hozzám a csaj,meg is kérdezem tőle,és ha igaz,akkor viszem Domit,hát ha bejön neki,no meg lefárassza magátKép

Kata!
Én is a Szent Imrében szültem 3 éve. Gyönörűen felújították,de a nővérek nem voltak csúcsok,pedíg én protkós voltam. Ettől függetlenül a 2. gyermekemet is ott szeretném szülni,és ha elfogadsz egy tanácst,akkor szerintem a szülész doki mellé mindenképp fogadj szülésznőt is! Én nagyon sokat köszönhetek neki!

Csajok!
Csak halkan jegyzem meg: TERVEZZÜK A MÁSODIK BABÁTKép Elég halk volt? Május körül látunk "munkához",ha minden jól megy.
Na puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok, lányok!

Kostyika - Pestről jöttünk, ill. Budáról, és a tusculanumi részen vettünk egy kis házat nemrég. Végül is én is a II. nőin kötöttem ki :-)) Ott találtam ismerős orvost. A közlekedést majd megoldom valahogy...

Juti - egy barántőm szült a Kútban, és nagyon nem volt megelégedve. Ezért azt nem mertem/merem választani.

Citrom - Szent Imrét nagyon-nagyon ajánlották, ezért eredetileg oda szerettem volna menni. Ajánlottak orvost is, csak 1. nem tudtam elérni sehogyse, 2. azt olvastam ezen a honlapon, hogy csak a természetes szülést preferálóknak jó, ahol gubanc van, és császározni kell, azoknál az eseteknél már nem olyan elégedettek a kismamák. Való igaz: aki nekem ajánlotta, problémamentesen, természetes módon szült. Én nem szeretnék császárt, de tartok a komplikációktól.

Kösz mindannyiótoknak a válaszokat!

És még egy kérdés:

van Érden babaúszás? (Kissé korai a kérdés, de nagyon kíváncsi vagyok.)

Sz'asztok - Kata

Kép
Ákata
 
 


sziasztok!

Örülök, hogy van érdi topic. Én május 24-én szültem a kisfiam, Gergőt.
Szoktatok találkozni a játszótereken. Jó lenne!
Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
akinorev
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet MIndenkinek, bár tudom kicsit késve. Mostanában nem volt időm semmire.
ÁKATA:Érden van nőgyógyász, talán 3 is, de nem ajánlanám őket, mert nem úgy foglalkoznak az emberrel, ahogy az elvárható. A pénzéhségről nem is beszélve. Én a Rókus Kórházban szültem és ott fogadtam fek egy orvost, akiben kellemesen csalódtam és bárkinek ajánlani tudom. Minden téren korrekt, megbizható és hozzáértő.

Most mennem kell, lassan ébred a fiam és mostanában olyan eleven, hogy.....huhuhu.

Tényleg, lenne vmi tanácsotok bilireszoktatás terén?
Már decemberben napi kétszer is bilibe pisilt, szólt is néha ha kellett, de azóta még a bilire sem tudom ültetni, vagyis nem bírom rávenni, hogy ráüljön, ha odarakom elé, kidobja a szobából és utánna visszaviszi a fürdőbe.
Van a másik szobában is egy,azt sokszor előveszi és ruhástúl ráül, de másképpen nem. Már majdnem két éves és még nem bilizik.
Mit tegyek? Ha van vmi ötletetek segítsetek légyszi?!!!!


Köszi sziasztok Hajni
aurora28
 
 


Noémi
Hajrá bébiprojektKép
Nálunk is most esedékes a 15 hós oltás, de amúgy talizhatunk.

Kata
Nekem nem volt gondom a KútvölgyivelKépÉn is a Szent Imréről hallottam problémás esetről. Ez tényleg olyan, hogy mindegyik kórházról hallani ilyet is olyat is. a lényeg, hogy a dokidban megbízz, meg már szülésznőt is tényleg szinte mindenki fogad.
A Kútvölgyi szülészetét gyönyörűen felújították egyébként, 3 különálló szülőszoba ahol magad lehetsz a pároddal, mindegyik más színűre festve, halk zene, festmény a falon. szóval szerintem okésKéptaláltál már dokit?

Auróra
Szerintem ráértek mégKép 2,5 évesen érnek meg a szobatisztaságra, addigra neked is könnyebb lesz, mert nyáron sokkal egyszerúbb az egész. és akkor nem kínszenvedés, hanem egy-két nap alatt szobatiszta lesz. én nem erőltetném.

Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hali,

Akinorev,
Mi szívesen találkoznánk veletek a játszótéren (melyiken is?) jövő héttől amint végre levizsgáztam. Nagyon örülnék nektek mert mindig is arra panaszkodtam h senki sem beszélget velem a játszón és már nem is szerettem lemenni.

Hajni,
Képzeld manó másfél éves és ő kezdeményezte a wczést, nálunk nem bili van hanem a nagywc-be akart pisilni. Napközben csak bugyi van rajta és próbálom fél őránként ráültetni a wc-re, néha szól h pisi de többségében csak akkor szól ha már bepisilt. Õ mondjuk ráül azzal nincs baj. Én is azon gondolkoztam h még kicsi hozzá de nem hajlandó felvenni a pelenkát ezért kénytelen vagyok bugyit adni rá de nagyon szeretném már h előtte szóljon ne utána. Én ilyeneket olvastam h nem kell erőltetni de azért néha rá lehet ültetni és pl mondókát mondani neki vagy ami nagyon tetszett h egy anyuka kukoricapelyhet szórt a wc-be és arra bíztatta a fiát h célozzon rá. Kép Én a lányommal ezt nem tudom megcsinálni.

Noémi,
Hajrá, hajrá Kép

Juti,
Jövő héten már mi is ráérünk. Mondjuk csütörtökön?

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok !
Régen jártam erre ....

Ákata ! Én Szt. Imrében szültem , szuper volt , de látom már találtál másik dokit/kórházat .

Akinorev, merre felé laktok ? Mi a fás-bokros utcák egyikében . Lakik erre felé vki ?

Citrom ! Kinél szültél ?
A

Kép
Kép
greenolive
 
 


Andi
Veronikának nagyon boldog névnapot kívánunkKép

J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hali,

Juti,
Köszönjük szépen! Örömmel jelentem h sikeresen letettem az összes vizsgámat Kép Szóval akkor lesz tali?

Puszi
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Andi

GratulaKép én is végeztem, viszont beteg a nagyom. talán jövő héten már megy oviba és akkor jó a tali. sorry. már tele a hócsukám, hogy felváltva, vagy együtt de mindig beteg valamelyik és be vagyunk zárva..

pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!
Gratulálok,a sikeres vizsgákhoz!Kép
Jobbulást Gergőnek!
Andi! Nem is írtad,hogy Veronika már wcbe pisil. Szobatiszta,vagy még csak kostolgatja? Ja és utólag is boldog névnapot!
Judy! KisG megy már?
Az én drága férjem már megint betegKép Nem feküdte ki a bárányhimlőt,ezért most passz mi baja, szarul van,köhög,azt mondták a b. himlő szöv. kezdődő tüdő gyull.is lehet. Dominik is taknyos,de semmi komoly,így megint tolódik a 3 éves oltás.

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!

Andi,
Gratulálok a vizsgáidhoz!
Hogy vagytok? Nem találtam az e-mail cimed, ezért nem tudtam irni Neked.
Nagyon édes ez a kép a profilodban. Kép
Ha van egy kis időd, irhatnál pár sort.

Réka
remka
 
 


Hali,

Juti,
Jobbulást Gergőnek Kép Lázas v ez a hányás-hasmenés vírus találta meg őt is? Most a környezetemben szinte mindenki átesett ezen, szerencsére manó meg én kimaradtunk. Mi vasból vagyunk Kép

Noémi,
Nem írtam? Kicsit feledékeny vagyok. Szóval már december elején elkezdte rángatni a pelenkáját h pisi és ilyenkor elég gyakran kellett cserélni. Aztán anyu mondta h próbáljam meg ráültetni a wc-re. Hát ez nagyon tetszett neki de kb egy hétig semmi. Aztán egyszer amikor én pont bennt voltam, jött oda h pisi és mutogatott a wc-re. Ráültettem és csodák csodájára pisilt Kép Aztán nem volt hajlandó eltürni magán a pelenkát így ráadtam egy kis bugyit. Na ezt szajkózta két napig h bugyika Kép Úgyhogy azóta napközben bugyiban van itthon, néha szól előtte h pisi de többségében bepisil még de nem akarja felvenni a pelenkát. Volt olyan h szó szerint 10 percenként pisilt, már felhívtam a védőnőt h ez normális-e. Azt mondta h igen mert ő most produkálja magát mert tetszik neki h nincs rajta pelenka. De ha aggaszt akkor menjünk be és néznek nála vizeletet. Alapesetben félóránként megpróbálom ráültetni a wc-re, de már tiltakozik ha nem kell neki pisilnie. Szóval így állunk. Én nem akartam még most elkezdeni, csak tavasszal vagy nyáron de hát ő kezdeményezte legnagyobb ámulatomra. Mostanában sok új dolgot csinál pl múltkor a mamám mondta neki h kés, villa, olló nem gyerek kezébe való. Azóta itt skandálja h kés, olló babának nem Kép Gondolom a villa azért maradt ki mert azzal szokott enni. Már nagyon sok mindent mond, összefűz szavakat mondatokká h elment a mama, cica, apa stb Van egy képeskönyvünk állatokról azt szoktuk esténként nézegetni, már felismeri és mondja h kutyus, csibe, páva, tigris, majom, cica, daru, hal. Amúgy javában dúl a dackorszak, harcolunk mindennel és ez néha nagyon fárasztó. Férjednek meg Dominak is jobbulást! Gyorsan gyógyuljatok meg h tudjunk talizni

Remka,
Bocsi nagyon nem volt időm de ma még írok neked mailt

Puszi

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


<!--attachment: hirdet_s_-340404.doc*mime_msword.gif*application/msword*19.5**hirdet%e9s%2e%2edoc --><center><pre>
Kép
hirdetés..doc (19.5 k)</pre></center><!--/attachment-->
mariann2
 
 


Sziasztok!
Andi!
Veronika nagyon ügyiKép Gyorsan ment nekiKép És a beszédben is ügyiKép
Jobbulás ide vagy oda,Dominik ma belázasodott köhécsel,folyik az orra,ja és szombaton a fülét is fájlalta,úgy hogy tali részünkről még mindíg kihúzva. Ma du. megyünk dokibácsihoz.

Szép,betegség mentes napokat mindenkinek!
Ja képzeljétek szombaton megyünk farsangozni. Ördög fiú,és lány leszünk.

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!

Andi:Köszi szépen Andi, majd csak kialakul, minden kezdet nehéz.
Gratula a vizsgádhoz!!!
Noémi: Milyen volt a farsang? Hol voltatok?

Szép napot mindenkinek!
aurora28
 
 


Hali,

Noémi,
Mit mondott a doktorbácsi? Köszi a dícséretet.
Manó ma nagyon ügyi volt, levette az asztalról az üres tejesdobozt, rálépett( kis környezetvédő Kép ) aztán meg kidobta a kukába. Farsang biztos jó lesz, csinálj képeket!

Juti,
Hogy vagytok? Nagygé meggyógyult már?
Már január van, jöhetnél tornázniKép

Aurora,
Köszi a gratulációt. A következő félév lesz a legnehezebb, 6 vizsga, 2 szigorlat, diplomamunka írás és az államvizsga. BRRRKép

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Hali

Andi
Köszi, ma viszem vissza Gergőt a dokkernénihez, remélem holnap már mehet oviba.
Torna: fentei függvénye.
Lánykád nagyon ügyiKép

Noémi
JobbulástKép majd írj a farsangrólKép

hétvége szupi volt, bálban voltunk, meg korcsolyáztunk is, Gergő is kipróbáltaKép

pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

KözépfülgyulladásKép
De komolyan,ha nem tudnám,hogy beteg észre sem lehetne rajta venniKép Jó betegKép Gyógyszert szépen,gond nélkül beveszi,és olyan büszke voltam rámert kimosták a fülecskéit,és Dominik szó,és moccanás nélkül tűrte. Agyba főbe dícsérte a dr. néni. Először lefogták,de aztán el is engedték,mert meg se mozdult olyan ügyes voltKép A héten itthon van. De már reggel vagy 3 szor megkérdezte,hogy mikor megy már bölcsibe,meg hogy ő már meggyógyult,úgy hogy ő megyKép Cuki.

Dominik is "korizott" 2 hete. Neki is tetszett,1 órát bírta. Judy gondolom Gergőnek is kétsoros korija van? Aztán meglátta tv.be a kori gálát,és nagyba újságolta a maminak,hogy tudod mit csinálltak ma tvbe? Hát ezt,és el kezdett nagy léptekbe,karjait indián szökdelés szerűen haladni. Ezek szernt tényleg tetszett nekiKép

Na puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Noémi
JobbulástKép karácsony előtt nekünk is ez volt. hát, mi észrevettük rendesen, a gyerek csak fetrengett egész nap, olyan lázas volt és folyt a füleKépKép
mondjuk nem is viselte ilyen jól, mint TiKép nagyon ügyi DomiKép az sztkban voltatok?
kori: Gergőnek úgy béreltem egy 26-ost. az rendes egyélű volt, olyan mint a nagyoké. Hol szoktatok korizni?

J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Judy!
Az,hogy szoktunk az túlzás. Most Tárnokon egy talajvizen voltunk. Ettől legalább nem kellett félni,hogy beszakad.
Ezek szerint,akkor ez egy járvány? Mert a dr. nem mondta. Nem mintha változtatna a helyzeten,de lehet hogy nem gondolkodnák rajta annyit,hogy hol a frászba kaphatott huzatot a füle. Sztkban, de nem az Érdibe,hanem a Fehérvári utiba,mert már oda tartozunk. De úgy halottam,hogy itt Érden valamilyen Enikő(talán Dizseri), nagyon jó fül-orr-gégész.
Augmentint, Cataflam cseppeket,és valahi kevert cseppeket kapott. Holnap megyünk vissza. Gergő meggyógyult? Neki is hiányzott az ovi? Dominik ahányszor bevesszük a gyógyszert ,annyiszor mondja el,hogy akkor ő már mehet bölcsibe,mert meggyógyult. Ma megkérdeztem tőle,hogy nem jó neki itthon,erre azt válaszolta,hogy de itthon is jó,de már hiányzik neki a Marci,meg a gyerekek(ő az egyik barátja). Hát jól indult ez az év 2szer Palkó,most meg Domi. Utána én jövök?
Gergő rögtön tudott menni a korival? Lábra tudott állni? Mi újs kisG-vel? Mond már szavakat? Mert Gergő valahogy ilyen tájt már beszélt ugye? Jól emlékszem,vagy az később volt? Menéssel mi újs?

Noémi

Noémi
citrom
 
 


Noémi
Gergőt tegnap nyilvánították gyógyultnak. ma ment először. ő is nagyon várta már, nagyon szeret oviba járni ő isKép ott kis nyúl, ő a legkisebb, nagyon szófogadó. itthon meg kiadja a feszültségetKép de sokat fejlődik.
Gergő egyáltalán nem tudott menni a korivalKépKép én vonszoltam egy körön át, aztán kijöttünk. teljesen átadta magát a nehézségi erőnek, meg sem próbált lábra állni veleKépKép valaki meg is jegyezte, hogy nem lesz nagy hokisKépKép na azért még ráér megtanulni szerintem.
Kisgé még nem mond semmit. igen, én is úgy emlékszem, hogy ilyentájt kezdett pötyögni a nagy. az biztos, hogy májusban már nevén nevezett mindenkit. menés az megy már két hónapja.

képzeljétek, február végén megyünk síelni AuszriábaKép az egész család. elég kalandos vállalkozás asszem.

pusz
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hahó
sehol senki?

megkaptuk ma az oltást. sajna 18 hós is lesz már nekünk is.

Andi
mizujs Veletek? mi van a szemölcsökkel? képzeld Gellikén is van kettő. nincs vele teendő, csak ha rosszabbodik kell majd ecsetelni.

pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hali,

Juti,
pont ma voltunk megint az ambulancián. Felháborító h 3 órát vártunk, utána majd megszakadt a szívem ahogy sírt miközben leszedték azt a párat. El vagyok kámpicsorodva mert azt mondták h addig kell visszamenni ameddig kijön. Mikor lesz már ennek vége? Milyen 18 hós oltás? Ez valami új? Kisgén hol jött ki? Sielésért irigy Kép Én még nem próbáltam soha de elmennék én is. Csak Robi nem szereti a hideget így nem is tudom rávenni h próbáljuk ki. Biztos kalandos lesz de izgalmas Kép Már múltkor is akartam kérdezni hogy Gergő hogy viseli a reggeli korán kelést és az utazást Pestre.

Noémi,
Domi hogy van? Te bírod még?

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Andi
Hú, 3 óra várakozás, szörnyű lehetettKép
Kisgének egy van a nyakán és egy vagy kettő a hónalja környékén.
A 18 hós oltást azok kapják, akik 2004 09 30 után születtek. nekik már más a 15 hós oltás is, csak egyféle a vállba.
Gergő eddig jól viselte a korán kelést és az utazást is szerencsére. ha nem így lenne nem is erőltetném azt hiszem. imád oviba járni, olyannyira, hogy ma felébredt fél öt körül és óriási cirkuszt rendezett, hogy AZONNAL OVIBA AKAR MENNIKépKép alig lehetett rávenni, hogy még aludjon picit.

pusz
j

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hali,

Juti,
Maccs ajánlotta az ő doktornőjüket h hátha tud valami homeós dolgot a szemölcsökre. Azt mondta h te is voltál nála Gergővel. Megkérdezhetem hogy mi volt a véleményed a doktornőről? Kösz a felvilágosítást az oltásról, akkor ez már minket nem érint.

Noémi,
Mizújs, meggyógyultatok már?

Mikor lesz már tali?

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Andi
Mire vagy kíváncsi? én decemberben vittem el hozzá a két kölköt ekcémával, akkor kaptunk rá kencét, meg homeos bogyókat. és most megint hozzá kezdtünk járni, mert tele a hócsukám, hogy itt mindig mindenre ugyanazt a 3 dolgot írják fel, beleértve az antibiotikumot is. most kapott a Gergő immunerősítő cseppeket, ugyanis folyton beteg vagy ő, vagy a kicsi, vagy mind2. persze ez a közösségbe kerülés miatt is van, meg a tél, de azért nem akarom állandóan AB-vel tömni őket, már így is kb 5* annyit kaptak, mint én egész életemben. na kipanaszkodtam magam.
szóval dokinéni szimpi, csak nagyon felkapott, rengetegen vannak, még ha időre mész is sokszor kell várni. mindig visszarendel, amíg nem 100%-os a gyógyulás, úgyhogy alapos szerintem. és ált. homeos szereket ajánl. a szemölcsöket még nem is kérdeztem tőle, mert mindig volt valami más.

tali, akartam volna, de megint beteg a kicsiKép

pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Juti,

Ma voltunk mi is a doktornőnél, kaptunk mi is immunerősítőt meg méregtelenítőt. Remélem h lesz valami hatása. Ekcémára is tud? Azt el is felejtettem megkérdezni. Szerencsére mi most csak pár percet vártunk. Ha ez beválik amit adott akkor le is váltom a mi doktornéninket. Holnap kiváltom és elkezdem adni aztán meg várom a hatást.

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: