Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Még mindíg egyben :wink: :wink: :wink: és egyedül.
Anyósomnak be kellett mennie dolgozni :evil: :evil:
A szomszédasszony levitte Adrikát, és majd lejön velünk nst-re is, és vigyáz Krisztikére :D
Ha nem segít mehettem volna délután, akkor meg olyan sokan várnak a dokira :? :?

Úgyhogy gyorsan odatettem a kaját :wink: ma borsóleves lesz, tepsis sajtos tejfölös krumpli, és pipifasírtot sütök hozzá. Lehet, hogy rántott párizsit is kell csinálnom, mert kevés a fasírt, de majd meglátom :wink: :wink:

Szuzy
sajnálom, hogy veletek is történt valami rossz :cry: :cry:
Viszont a meglévő gyerkőcökből annyi erőt lehet meríteni :wink: :wink:


Szép Kép -sütéses napot:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Gabi!
A netezés nem tartozik a háziasszonyi teendők közé. Az a NŐNEK a privilégiuma. Ugyanúgy, mint az olvasás, rejtvényfejtés, egy-két érdekes műsor a tv-ben...., aztán még a "csak úgy otthon lenni és nem csinálni semmit is idesorolnám" és még tetszés szerint bővíthető.

Meséltem már, hogy engem is indítottak Benivel. Ezért nagyon-nagyon nem akartam Dávidot is így szülni és mégis az lett belőle. :cry:
:lol: Úgy zokogtam, mint egy kisgyerek, amikor be kellett feküdnöm márc. 8-án a kórházba. Teljes kudarcnak éreztem és okoltam magam, hogy miért nem tudok normális szülést produkálni. Aztán eldöntöttem, hogy nem kínzom magam olyanért, amit úgysem tudok megváltoztatni. Mondtam a dokinak, hogy, ha szerdáig nem születik meg a gyerek, beleegyezem az indításba. Onnantól olyan jó volt. Nőnapra megkaptam a férjemtől a Sorstalanság c. könyvet. Mást nem is csináltam a 2 nap alatt csak olvastam, olvastam, olvastam. Már nem érdekelt, hogy esetleg indítással fogom szülni a fiamat. Jóslófájásokat csak hírből ismertem, de tapasztalni nem tapasztaltam meg.
Aztán szerda reggel felrakták a zselét (ekkor már majdnem 4 ujjnyira nyitva voltam) és jó lelki állapotban, a gyerekre ráhangolódva megszültem Dávidot. :lol: :lol:

Sikerült problémamentesen végigcsinálnotok Esztikével a 9 hónapot! :lol: :lol: Ha indítással fog megszületni: azt is ki fogjátok bírni és a lényegen nem változtat. Tudom, hogy könnyű mondani, de próbáld meg magadban rendezni a dolgot, ne idegeskedj az indítás miatt.
Egyébként mit mond a doki, milyen módszerrel indítanak, ha indítanak?(hú de értelmes mondat lett...)


Móni!
A vállalkozó férjben az Apeh ellenőrzés a legrosszabb. Nálunk hétfőn lesz. :mrgreen: :P


Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Gabi!

Pár perccel megelőztél: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
thimó
 
 

 
 

Gabi!

Szomszédasszonyod egy kincs. :lol: :lol:

Köszi a napocskát, már kezd előbújni . :lol:

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Timi
indítás, most itt úgy zajlik, hogy délben ehetsz utoljára ( én az éhséget alapjáratban is nagyon nem bírom, mert rosszul vagyok :oops: )este adnak egy hashajtó-kúpot, reggel oxitocin infúzió :evil: :evil: :evil:

Én a zselére rákérdeztem amikor Krisztiánnal már másodszor indítottak, itt nam nagyon alkalmazzák :cry:
Holott nekem is csak ugye 1 ujjnyi volt a méhszáj, azt is azt mondta a doki, hogy jó hátul, és jó erősen :cry:

a burokrepesztéstől nincs gond, v. ha elfolyik a magzatvíz, mert utána már értelmes "szenvedés" van :wink: addig meg :roll:

Ráadásul én az első indításkor nagyon jól bírtam a fájásokat, az semmi nem volt :wink: Viszont a bőröm be volt gyulladva, az a gumi rettenetesen irritálta, a doki úgy vizsgál, hogy alád tesznek egy ágytálat :x a szülésznő önt valami fertőtlenítős vizet, a doki meg matat :oops: :oops: Na az ágytál jól lehorzsolta a keresztcsontomnál, szóval az első indításról nincsennek jó emlékeim :lol: :lol:

Na nem nyafogok ám :lol: :lol: várom én már nagyon azt, hogy ott tartsak, csak hát jó lenne nem itthon hagyni a családot plussz napokra :? ez még rosszabb, de hát ez van.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi!

Nekem is csináltak oxitocin-próbát, de nem reagáltam rá, ezért jött a zselé.

A gyarmati kórházban nagyon elterjedt módszer a zselés indítás. Ismerek jónéhányt, aki így szülte a gyerekét. Mondjuk ez is szervezet-függő, mert van akinek nem indítja be a fájásokat. :wink:

Amit írtál, az az ágytálas-dolog az tényleg nagyon kellemetlen lehet. Nem is értem igazán....

Tudom én, hogy nem nyafogsz... Nekem is nagyon rossz volt a 23 hónapos Benust itthon hagyni. Mi anno úgy döntöttünk a férjemmel, hogy nem is hozza be látogatni, mert nem tudtuk, hogy fog reagálni.(olyan kicsi volt még...)Attól tartottunk, hogy megviseli őt, ha el kell válnunk és neki haza kell mennie. Olyan nagyon rossz volt nélküle, de annál nagyobb volt az öröm, amikor végre haza mehettünk.

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Timi
tulajdonképp a zselénél elég ha "érleli" a méhszájat, ill. nyílik tőle. :wink: :wink:
Azért kevésbé durva mint az infúzió, és ugye bő két ujjnyinál meg burkot repesztenek :wink: :wink:
Sajna méhszájilag nem tudom, hogy állok, a dokim 2 hete azt mondta nem vizsgál meg, már úgysincs jelentősége :shock: ha beindula szülés beindul az is :wink: Pedig kíváncsi lennék rá :roll:

Fiúk meggyógyultak már??? nekem reggel még Adrika köhögött, de egyébként napközben nem :shock: pedig most cseréltük le a párnáját is antiallergénre, mert gondoltuk, hogy a tollas-párnától van reggelelnte tele az orra. Jó, mondjuk az ontotta is rendesen a port :shock: :shock:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Amit még akartam :wink: :wink:
Olyan péksütemény ehetnékem van :wink: :wink: írtam le egy Fornetti receptet, ha hazajövünk megcsinálom, majd beszámolok róla milyen lett :D :D
Könnyű elkészíteni, gyors és állítólag nagyon finom :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi!

Köszi, a fiúk elvannak. Kicsit rosszalkodnak, verekednek, sikítoznak, szétszórják a müzlit stb, stb....
Beninek még jön az orrából némi trutyi, de már nem vészes.
Dávidnak is megvan még az éjszakai orrdugulás és reggel a tüsszögés, aztán napközben semmi baja. :wink: Sajnos, a paplanja még toll és hát ugye az ágy amin alszik sem mai már. Szeretnénk nekik venni (valamikor) saját, új ágyakat. No meg az sem lenne hátrány, ha visszakapnák a szobájukat. Ez már más tészta...

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Megjöttem az nst-ről és a dokitól :D
Az nst az a szokásos, a pici mocorgott egy csomót :D fájás a kanyarba se, de még keményedés sem :shock:
Viszont a védőnőmnek köszönhetően :wink: ugyanis ő beírta a 7.-ét a kiskönyvembe mert ugye mensi szerint akkorra jön ki az idő :wink: csak csütörtökön kell befeküdnöm, ha addig nincs semmi.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi!

DE JÓ!!!!! Addig azért még van egy jó pár nap! :lol: :lol:

Fornetti készítésnek gyorsan ugorj neki, aztán mondd el, hogy milyen lett!
Egyébként micsoda ez, pogi?

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Timi, most úgyis "pihenek", így gyorsan bepötyögöm, utána akarom megcsinálni :wink: :wink:

FORNETTI
30 dkg liszt
15 dkg vaj
1 tojás
6 e.k. tejföl
1,5 e.k. cukor
csipet só

(tetejére: - kakaó-cukor
-fahéj-cukor
-sajt-só

Kenéshez 1 tojás

Hozzávalókat összegyúrni, ha nagyon lágy a tészta még lehet lisztet tenni hozzá :arrow: fél órára hűtőbe tenni :arrow: 2 cipóra osztani :arrow: kerekre nyújtani :arrow: tetejét bekenni olajjal, rátenni a rávalót :arrow: egy lapot 16 részre cikkezni :arrow: feltekerni mint a kiflit

Tetejét tojással megkenni :arrow: magas hőfokon kb. 15-20 percig sütni, de figyelni kell rá :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi, ez egész egyszerűnek és finomnak hangzik. Élesztő nem kell bele?

Kép

Kép
thimó
 
 


thimó írta:Gabi, ez egész egyszerűnek és finomnak hangzik. Élesztő nem kell bele?


Nem volt írva, majd kiderül :wink:
Én is csak 1 adagot csinálok ha fini később majd dupla adagot csinálunk

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Gabi
Ez a fornetti jól hangzik :wink: Lehet, h én is kipróbálom, de nem ma mert nincs itthon tejföl...
Szülésről: amikor ezekről mesélsz (pedig én már hallottam többször a történeteket) mindig feláll a szőr a hátamon! Az itteni szokásokhoz képest ezek brutálisak, emberkinzók! :evil: Ebből a szempontból sztem jobban jártál volna a tarjáni kórházzal még ha kicsit többet kellett volna utazgatni is...

Timi
Itt is ugy van az inditás mint Bgy-on, befekvés utáni nap próbainditás oxitocinnal, ha semmi hagynak egy hétig és zselé... Lilit igy szültem, Danikával szerencsém volt mert épp a 39. héten megindult magától, semmi "rásegitésre" nem volt szükség :lol:

Ja, Gabira visszatérve én azt sem értem, h mi a fenének kell már előző nap déltől koplalni, hashajtózni :?: :roll: Itt a próbainditás előtti napon minden ugy történt ahogy szokott, reggel átmentem a szülőszobába, megkaptam az infuziót és kész. Ha történt volna vmi akkor a későbbiekben előkészités...stb. Na mindegy, nem egy anya és bababarát kórház, az egyszer biztos :?

Szuzy
Biztos nagyon fáj ami történt, de egy a lényeg: SZILÁRD!

Móni
Igen, én is igy készitem a krumplis tésztát :wink: :lol: Apa ezt a változatot nem ismerte mert anyósom csak a paprikás krumplis változatot ismeri, késziti. Aztán olyan sikere volt, h csak igy kell készitenem, apának is jobban izlik ig :lol:

Zita
Sztem ne stresszeld magad az állandó takaritással! Egyszerüen fizikai képtelenség, h makulátlan legyen a lakás! Én ált. ugy szoktam, h naponta porszivózás, de port nem törlök állandóan. Pénteken és hétfőn csinálok egy alaposabb takaritást és slussz.
Majd husvét előtt beiktatok egy nagytakaritást, ablakpucolással és függönymosással, de ugye akkorra "le kell passzolnom" a gyerekeket, mert ha itthon vannak lehetetlenség lenne megcsinálni :shock:

Kicsit el vagyok kenődve, mert egyenlőre ugy néz ki, h Danika is bárányhimlős lesz :( Tegnap du. már hőemelkedése volt és van a testén egy pár kósza piros pötty... Hát majd meglátjuk holnapig mi lesz, Lilivel ugyis mennem kell a dokihoz (Ja, ugye tegnap akartunk menni, azaz mentünk is, de elmaradt a délutáni rendelés :? ) Pedig már kezdtem örülni, h őt elkerülte. Gondolhatjátok már milyen elegem van az itthonlétből, vasárnap lesz 3 hete, h nem tudok kimozdulni! Azóta 3 nap hagytam el a lakást, össz-vissz kb. 5 óra volt az összes :roll: Én nem ehhez vagyok hozzászokva :!: :(
Ráadásul olyan klassz idő van... Hétvégére már vmi kirándulást terveztem, de igy ugrani fog az egész :(

Megyek vasalni...juhhhééé :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Tesó!

Nagyon egyszerre irtunk :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok.

Mára lefáradtam, még csak most van sülőben az ebédem. Rakott krumpli, sajt lemaradt, így csak simán csináltam.

Csajok most mi történt, jól belehúztatok. :lol: Csak így tovább.

Timi. Sajnállak a hétfő miatt, nálunk 2v 3éve voltak, de akkor januártól decemberig. Jó kis bírságot kaptunk, de mindegy.

Gabi. Akkor jövőhéten már babázol? Szuper lenne. Sima, gyors szülés, minden rendben és pár nap múlva újra itthon. Ez az én kívánságom. :D :D

Ildi. Én még nem főztem krumlpis tésztát a páromnak, de ha idő engedi szeretnék. Anyósom ilyen pepecses dolgot nem nagyon szeret. Anyósomék menüje: 2-3 féle leves, kacsa-és libahús(amíg volt), fokhagymás kaják és társaik. Páromnak néha van különlegesebb kívánsága is, (pl:rántott vagdalthús), mostmár meg tudom csinálni.

Vonalzót még mindíg nem tudom megcsinálni.Segít rajtam valaki?

Később visszanézek.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Móni!

Privi ment!

Remélem minket nem büntett meg az Apeh. Próbáltunk mindent legálisan csinálni. 10 e ft havonta a könyvelő, gondolom, hogy jól végzi a dolgát.

Mókuska!
Mondd meg nekem, te mit tudsz a panelban mindennap felpórszívózni? :shock: :lol: :lol:
Kertes házban szerintem más a helyzet, több piszok behordódik. Vagy tévedek?

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Sziasztok!

Nálunk ma zellerkrém leves volt, apának hurka krumplival, nekem párolt csirkemell krumplival. Desszertnek puding.

Olyan álmosító idő van egész nap, majd le fordulok most is a székről. Szilárd éppen alukál, kinnt altattam el séta közben, de úgy gondoltam kinnt is hagyom a jólevegőn. Így remélem éjszaka is jól alszik majd. Egyébként ma éjszakát ismét átaludtuk, egészen 5,45-ig. Utánna mondjuk szopi után nem aludt vissza a kicsi.

Gabi! Akkor még van több mint egy heted. Addig annyi front jön, hogy szerintem simán meg fogsz szülni. Lehet, hogy a kicsi Esztike nagyon jól érzi magát odabenn.

Mókuska! Igaz már késő, de azért leírom, hogy bárányhimlő ellen is van védőoltás. Bár lehet, hogy jobb ha nem adatunk be mindent a kicsiknek. Végül is így legalább erősödik az immunrendszerük. S jobb ilyen kicsi korban túlesni rajta, mint felnőttként. A koma asszonyom a gyerkőctől kapta el s elég beteg volt benne.

Gabi! Én egyébként azon csodálkozom, hogy ilyen állapotban még ennyi mindent csinálsz, s hagyják, hogy csináld. Pl porszívózni akár a párod vagy az anyósod is felporszívózhatna. Vagy már azért csinálod hátha beindítja a dolgokat? Azért vigyázz magatokra!

Sziasztok
Szuzy

Kép
szuzy
 
 


Timi.Úgy néz ki, hogy sikerült. Puszi érte.
Rájöttem mi volt a gond :arrow: tovább küldtem mailre és onnan akartam lefejteni. Itt volt a bibi. Hála hogy sikerült, nem görcsölök rajta többet.

Így jó lesz?

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Móni!

Ok, ügyi vagy hugica! Kép

Kép

Kép
thimó
 
 


Móni
Hurrá :lol:

Timi
Régen én is ugy gondoltam, h panelban mennyivel kényelmesebb. Amig csak ketten voltunk nagyjából igy is volt, tényleg elég volt egyszer porszivózni egy héten, ráadásul padlószőnyegünk volt. Mikor terhes lettem Lilivel lakásfelujitottunk, parkettáztunk. Namármost ugye a parketta nem szivja el a port mint a szőnyeg... Ráadásul erdő mellett lakunk, elég sok por bejön (meg bogár :evil: ) és hát ugye itt van az én két eleven gyerekem. Nálunk nincs teljesen eltiltva a szobában evés (értem ez alatt a ropit, kekszet...), de egy ilyen nassolás után tuti tiszta morzsa lesz a szőnyeg, parketta. Mondjuk ezek nélkül is van, h jó alaposan kitakaritok+át is mosom nedves ruhával a parkettát és másnap reggel ahogy besüt a nap látni, h minden csupa por :( Na és akkor még nem szóltam apa hernyótalpas cipőjéről, amiből egy lapátnyi por potyog le naponta az előszobában :roll:

Szuzy
Igen, tudtam a védőoltásról, de én ha nem muszáj nem oltatom őket. Sztem jobb, ha ezen tul esnek, ez nagyobb védettséget ad :wink:

Móni
Nov. 26-án szültél (már ha jól számoltam vissza nagy sietségemben :oops: ) Azért kérdem, mert a barátnőm is éppen akkor szült itt Tarjánban... Lehet, h találkoztatok :wink:

Ugy gondoltam ma nem kell főznöm, de tévedtem 8) Mikor el kezdtem magunknak melegiteni a tésztát rájöttem, h apának nem fog maradni, igy gyorsan feltettem egy adag babfőzeléket. Még jó, h tegnap vettem babot :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Ildi, köszi. :D Amúgy nov.25-én szültem, de letettek a nőgyógy osztályra. A 6-on nem volt hely, amúgy meg koramamákat ritkán tettek oda. Azok soha nincsenek a helyükön, szaladgálnak a gy épületbe szoptatni. Én is ezt tettem 4-5 másik mamával együtt. :lol:

Kertes házban én hetente egyszer porszívózok, ált 7végén, akkor van jobban idő. :? Hétköznap az ügyintézős 90%-ban, és lehetetlen több helyen lenni egyszerre. Húsvét előtt mi is nagytakarítunk, pelenka kivitelt a fiam végzi egy pár napja.Egy gonddal kevesebb :lol: , hisztizik hanem viheti ki.

Ildi. Nagyából mesélj a csajról, lehet hogy rémlik valami.Jártam fel a 6-ra is , szoptatós teát kérni, kiakasztottam a nővéreket.3hét elég volt a kórházba, honvágyam volt az első nap haza.

Timi. Köszi nővérkém, bár már van egy igazi, de egyfogadott is lett. :lol: Bennevagy?

Nem gondoltam,mikor beléptem hozzátok, hogy ilyen arik vagytok.
Benéztem ma a chat-be, hát kiakadtam. Írogatták, hogy nem tetszik,ha valaki csak benéz és nem írkál semmit. Egy csaj azt írta: "megyek, mert az ovi nem nekem való". Valami olyan téma volt ami nem szimpi. Nem semmik. :roll:

Ma nagyon ari volt a fiam, büszkélkedek egy kicsit.
Feltettem a kaja hozzávalóit megfőzni, és volt két szabad percem.Jön hozzám, bújik mindenhová. Megkérdeztem: menjünk aludni. Rádőlt a vállamra és csukta be a szemét, utánna 5perc és a kiságyba aludt. Ilyet még soha nem csinált, eddig ha álmos volt inkább hisztizett, nem szeretett. :lol:
Ráadást, ébredés után kész lett a kaja, leült és egyedül evett(szintén nem volt még ilyen), szét van szedve az etetőszék külön asztalnak és széknek.

Szerintem belőlem is elég mára ennyi, este bekukk.Puszi

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Ildi!
Én meg már azt hittem, hogy hobbiból porszívózol. :lol: :lol: Nálunk sincs a nappaliban megtiltva a kajálás. :wink: Nekünk a laminálton szokott megjelenni 2 nap után ilyen nem is tudom mi, talán, porcica. :twisted:

Babfőzelék: de régen csináltam már, pedig szeretjük. :lol:

Nálunk ma leves volt 8 db egész pipicombból. Majd a megfőtt combokat kihalásztam, befűszereztem és megsütöttem. + mexikói zöldséges rizs+ a fiúknak krumplipüré. :wink:

Gabi!
Fornetti milyen lett , megcsináltad?

Zita???? Kép

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Szuzy!

Zellerkrémlevest hogy csinálod?

Kép

Kép
thimó
 
 


Móni!

Majdnem egyszerre írtunk. :lol:
Hugicám, hát persze, hogy benne vagyok!!!
:lol:

Ügyes Levi és egyre ügyesebb lesz.

Na én ma jól elvoltam...Minden hsz-ra reagáltam mindenkinek. Így jár az, aki nem lép ki a Babanetből egész nap, hanem bekapcsolva hagyja :lol: :lol: és folyamatosan ideszaladgál kukkolni. :wink:

Összeszedem a fiúkkal a játékokat, mert apa is mindjárt itthon lesz és nem szokott örülni a nappali szőnyegen a sok kindernek. :wink:

Sziasztok!

Kép

Kép
thimó
 
 


Timi
megcsináltam, csak még jó forró :wink: persze nem tudtam neki ellenállni, fini lett :wink: :wink:
Szóval mehet a dupla adag legközelebb. Ja, én most csak kakaósat csináltam, lehet tenni bőven bele a kakaóport mert nem folyik ki :wink: És tényleg nincs vele sok macera :D

Szuzy
a párom nagyon sokat segít, anyósom kevesebbet. De már megszoktam, eleve ha külön lennénk, úgyis minden rám várna :wink: Most már azért nem vagyok olyan tipp-topp, majd talán ha újra tudok hajolni, és normális tempóban takarítani :shock:

Móni
jó lett a vonalzó. Érdemes volt vele napokig kísérletezni :D
Ugye, hogy jó kis banda van itt??? Jó is mert van kihez szólni :wink: :wink: Pont régebben "beszéltünk" erről Zitával, hogy olyan rossz, főleg amikor a gyerekek elkezdenek oviba járni. Ugye én egy darabig még egyedül voltam itthon, és olyan rossz volt, és szokatlan, hogy nincs beszélgető-partnerem.

Ildi
hát igen indítás :roll: remélem azért nem kerül sor rá :wink: :wink: Bár kisasszony még mindíg nagyon ficánka, most már annyira nem is kellemes ahogy a fenekét rakosgatja :shock:
Bari-himlő :cry: :cry: :cry: legalább egyszerre jött volna ki rajtuk, akkor már szinte túl is lennétek rajta :evil: :evil:
Én kíváncsi vagyok Krisztikének sikerült e összeszedni :shock: remélem most nem :roll:

Na megyünk vacsizni, mindenkinek jó éjszakát:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok! Utolsó bejelentkezés mára részemről.

Timi. Párodnak milyen váll.-a van? Írtad,hogy hétfőn ell. várható. Végülis mindenki átesik rajta egy párszor, csak nem mindegy, hogy mit néznek. :roll:

Gabi. Kezdtem belefáradni pedig a vonalzóba, Timi leírta részletesen és rájöttem végre a bibire. De jó hogy ilyen arik vagytok. :lol: Sajna egy párszor átvágott az egyik legjobb barátnőm, ő szécsényben lakik, azóta ez kellemes meglepi. :)

Szuzy elvesztél? Rég láttalak fennt. Szilárd foga hogy van?

Mára elég belőlem, mentünk aludni.Nyugisabb éjszakám lesz, mert megvan a vonalzó. EL SEM HISZEM!

Jó éjt mindenkinek, aludjatok jól. Reggel jövünk.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Elfelejtettem a lényeget:
Hogy ismertétek meg a férjeteket, párotokat?
Piszkálja a fantáziám, bocsi. Hallottam már jópofa sztorikat is, de titeket így még nem ismerlek.
Enyém, hát, nem is a férjem ismert meg, hanem az anyja szólt be egy jót. Kereskedelemben dolgoztam tarjánban, sokat voltam kasszában.Majdnem mindennapos vásárlóként hozzám jöttek fizetni(4kassza ment velem együtt). Egy év társalgás után meglátam egy discóban, legközelebb megkérdeztem, azon a 7végén is jön-e. Ő csak annyit válaszolt,hogy talán, mire az anyja:te eljöhetnél menyemnek. Jót mosolyogtam,majd telefonszám csere és este randi. El akart vinni a discóba is, de barátnőkkel már sokan lettünk volna, így beültünk egy szórakozóhelyre. Akkor tartottuk az egyik barátnőm szülinapját is.Kellemest a hasznossal. Azóta együtt vagyunk és egykis feketelista: fél év múlva úton volt a baba. MEG nem bántam, igaz kicsit furcsa volt az elején, de már nem az.

Szeretném a ti történeteteket is megismerni. Ezek után ha nem gond és van idő bepötyögni.

Bocsi az esti gondolatért, de nem akarok kimaradni semmi jóból.

Jó éjt.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Sziasztok!

Móni
Jutkának hivják azt a bizonyos barátnőmet. Kisfia született, Roland és már egy héttel a szülés előtt bent feküdt és ha jól emlékszem 1-2 nappal tovább is maradtak mert Rolcsi átkerült a koraszülött oszt-ra (rossz volt a vérképe)
Aranyos lehetett Szilárd! Tényleg tudnak időnként meglepő dolgokat müvelni :lol: A pelusokat Dani is szereti a kukába hordani, sőt minden más szemetet is amit megtalál. Odahozza, megmutatja és közben mondja, h kuka. Aztán odamegy és bedobja :lol:

Timi
Hát van jobb hobbim is mint a porszivózás :lol: :lol: :lol:

Mostmár tuti, h Dani is barihimlős :cry: Tényleg jobb lett volna, ha egyszerre jön ki rajtuk. Most ujabb két hét szobafogság :? Szegény Dani is nagyon fogja unni mert imád kint lenni, állandóan menni akar :( Mindegy, nincs mit tenni. Holnap megyünk a dokinénihez...

A mi megismerkedésünk nem volt ilyen kalandos... Érettségi után ott maradtam a suliban gazdaképzőn és más sulikból is jöttek diákok, köztük volt apa is, igy egy évig osztálytársak voltunk. Nekem ekkor volt barátom, nem érdekelt más fiu, de többükkel -apával is- jó haverok voltunk. Előttem ült a padban és nekem köszönhette, h 5-ös volt németből :lol: Ők totál kezdők voltak igy a tanár külön foglalkozott velük és mindig én irtam meg a dogáját :lol: Aztán tanév végére már teljesen ellaposodott a kapcsolatunk, tudtam, h ennek már vége. Az utolsó tanitási nap szerveztünk egy nagy osztálybulit. Ugy indultam el, h nagyon jól fogom érezni magam, nem érdekel az a másik... és hát ez lett a vége :lol: 5 és fél év után házasodtunk össze :wink:

Na megyek, kivételesen jó müsor lesz a tv-ben :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Jó reggelt!

Írhatnám a szokásosat, de azért sem :twisted: :twisted: :twisted: Még most egyenlőre nem találja kicsinek a kisasszony a helyét :shock: napi szinten szórakozik azzal, hogy átteszi a testét az egyik oldalról a másikra.
Én nemek ez annyira nem jó szórakozás :? de ez van.

Mi megismerkedésünk....én a páromat Tibi férjének köszönhetem :D :D Ők együtt voltak katonák. Sógorom mutatott képet neki tesómról amin én is rajta voltam, megtetszettem neki, és elkezdtünk levelezni :wink: :wink: :wink: Mondjuk baromi bőbeszédű volt, mert se a rendes nevét, se nagyon magáról semmit nem árult el, azon kívül, hogy 204 cm magas :lol: :lol:
Én akkor kenyérboltban dolgoztam Gyöngyösön, és szombati napon jó nagy forgalom volt, láttam én úgy fél szemmel, hogy valaki áll szemben és figyel, de nem volt időm foglalkozni akkor ezzel :D utána odajött vásárolni, és továbbment. Pár perc múlva jött megint és akkor szólított meg, akkor már nekem is leesett, hogy ki lehet Ő :D
Mondjuk nálunk is gyorsan teltek az esmények, mi 13 hónap ismeretség után házasodtunk össze, nálunk is úton volt a baba :D Viszont ettől függetlenül ami a lényeg, nagyon jól megvagyunk, és szeretjük egymást, más meg úgysem számít :D :D

Ildi
Danikának sok gyógypuszit küldök :wink:
Kép Kép
Tegnap én sem vittem le oltásra Krisztiánt. Bár már nem köhögött, inkább várok egy hetet, hadd jöjjön rendbe teljesen. Na meg a bari-himlő miatt még mindíg jobb várni, bár én remélem nálunk most nem jön elő, majd...

Sziaszok, szép napot mindenkinek:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


természetesen a páromat Ildi férjének :oops: :oops: :oops: köszönhetem

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!
Gabi, megint egyszerre akartál írni több dolgot. :lol: Van ilyen.
Nem rossz történet,amúgy te hány centi vagy?

Nálunk csak korban van sok, 9év.

Jövőhéten mi is megyünk szurira, késve kapjuk a 15 hós oltást. Belázasodnak tőle a picik?

Majd visszanézek, menni kell csavarogni, kaja és társai.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Szép jó reggelt!

Lányok!
Nekem olyan pocsék éjszakám volt, hogy csak na! Este 11-ig olvastam, de aztán sehogy se bírtam elaludni. Ráadásként sorban és folyamatosan ébredtek fel a fiaim, így jöttem-mentem. Beni még az ágyról is leesett, pedig eddig nem fordult elő vele. :roll:
Nem tudom, hogy mennyit, de nagyon keveset töltöttem aktív alvással. Most is felvagyok kb. 5 óta. Ittam kávét(mi nem kávézunk, csak ezt a 3in1-t isszuk. Ebből tettem 2 tasakkal a csészémbe)
Reggel pedig még hánytam is, hogy igazán jól érezzem magam. :twisted:
Első gondolatom az volt, hogy terhes vagyok, de ez elvileg nem lehetséges. Persze gyakorlatilag...... Nekünk Dávid is meglepetésbaba. :lol: :lol: Ez egy hosszú sztori, bele sem kezdek...

Gabi!
Esztike úgy látszik, bírja a feszültséget és kivár. :wink:

Akkor jó a süti élesztő nélkül is.... Én is kipróbálnám, de nincs itthon tejföl. Mondtam apának, hogy hozzon hazafelé. Remélem nem felejti el.

Ildi!
Nem tudom, neked milyen a porszívód, de nekem az előző porszívóm sok port visszaengedett a szűrőjén keresztül. Gyakorlatilag ugye a porszívó beszívja a poros levegőt, majd egy részét a pornak felfogja ugyan, de az apró porszemeket visszafújja. Nekem most mikrofilteres p. van, jobb, de nem tökéletes. :wink:
Én ennek a témának már egyszer utána néztem és a tapasztalatok szerint: nuku porszívó :wink: A parkettára szárazon és nedvesen is használható mopp (lapos fejű, széles ) a szőnyegre pedig aksis szőnyegtisztító, olyan kefés(nem jut eszembe a neve) Állítólag így van a legkevesebb por a lakásban.
Nekem egyik sincs, de szerintem van benne ráció.

Danikának jobbulást! Neked pedig kitartást!

Hugi!
Majd még átgondolom, hogy megtudom -e fogalmazni viszonylag röviden a megismerkedésünket a férjemmel. Tudod, ha én elkezdek írni...

Zita!
Tessék egy kicsit kikapcsolódni! Elmeséled, mit történt, hogy meg kellett menteni a lánykádat?
Egyébként kerestem olyam smaley-t, amelyik leveszi a kalapját, de nem találtam... :cry: Pedig kijár neked a " leveszem a kalapom előtted" amiért többször is éles helyzetben a megfelelően reagáltál.

Szép napot!

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Hugicám!

Most olvastam a prividet. :lol: Itt tudtommal mindenki 30 év körül van. :lol: :lol: és senki nem szégyenli (szerintem).
Te szemtelenül fiatal vagy.. Nahát, nahát!

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Még gyorsan valamit...

Ildi, Gabi!

Most olvastam a másik topikot. Olyan jó szövege van Musz-nak: :lol: :lol: Málna is tud ilyeneket: "kész vagyok, mint a házifeladat", "irgum-burgum sünmalac". Nagyon szeretem őket olvasni, jó fejek! Mondjuk a többieket is (kivéve....)
Gabi!
Szupi a kép! Most nem is látszik olyan nagynak a pocid, mint a múltkor.

Lányok, ha délig írok még valamit, küldjetek el!!! Kép

Kép

Kép
thimó
 
 


Móni
én 174 cm vagyok :wink: :wink: :wink: Először nagyon furcsa volt, de ahogy a szomszédok szokták mondani az évek alatt hozzánőttem Tibihez :lol: :lol: :lol:
Nálunk a gyerekek is elég magasak. Főleg Adrika, ő az osztályban első a tornasorban :shock: náluk pedig vannak olyan gyerekek is akik 1 évvel idősebbek tőle :wink:
Krisztián szerintem annyira nem magas, legalábbis a vele egyidős kisbarátaitól csak picivel magasabb. De neki a lába is kisebb. Adrié már most 37-es, és csak 8 éves :shock: :shock:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Timi
poci, beálltam, és közölte a párom, hogy ne toljam ki a hasamat, jó nagy van úgyis :wink: :wink:
Egyébként cm-re hetek óta nem nőtt semmit :wink: :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Timi. Senki nem marad fiatal, mindenki megy a korral előre.
Nyugi, én is öregszem, de törekszem. :lol:
Találtak képes helyet, amiket te fel szoktál tenni a mondandód végére. Olyasmi, hogy www.smile.zip.

Tegnap kiszúrt velem a sütő. Képzeljétek, 30perc alatt úgy megsült a kaja, hogy tiszta piros az alja. Kicsit megégett. :idea: Padlót fogtam,mikor megláttam, párom annyit mondott: amit nem barunk megenni, megy a kutyának. Jogos. :cry:

Gabi! Az a lényeg, hogy te is és a lányod is jól érezzétek magatokat. Mással ne törődj. A nagyobb gyerekek,ha az apjukra ütöttek, magasak lesznek, de te sem vagy kicsi. :lol:

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Sziasztok!

Megjártuk a dokinőt. Sajna Danika is összeszedett egy kis torokgyulladást a bárányhimlő mellé, igy neki is kell antibiotikumot szedni :cry: Még jó, h kedden nem oltattam be! Majd csak árp-ban kaphatja meg az oltást! Egyébként nagyon nyügös szegényke... Lili már teljesen jól van, mehetne oviba, de azt javasolta dokinéni, h még egy hetet maradjon itthon, erősödjön ugyanis a barihimlő eléggé legyengiti a szervezetet. Mondtam, h semmi akadálya, inkább, minthogy pár nap mulva megint összeszedjen vmi fránya virust :evil:
Ja, szegény Danin brutál módon jöttek ki a pöttyök, mindjárt teszek fel képeket és láthatjátok. Ami a képen nem látszik: füle mögött-körül rengeteg, fején (haja között) rengeteg :cry:

Képek, csak erős idegzetüeknek :lol:

Ilyen volt Lilike
Kép
Kép
Kép

Danika
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Ildi! Nem írígyellek. Daninak mielőbbi gyógyulást. :lol:

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Húúú! Tényleg könnyebb lett volna, ha legalább egyszerre jött volna ki a himlő. :wink:
El is hiszem, hogy nyűgös Danika, én is az lennék... , de legalább túllesz rajta ő is és ovis korában nem kell parázni, hogy mikor kapja el.
Ráadásul Dani még olyan picur, nem lehet vele könnyű. Babusgassátok őt sokat, kijár neki.

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Jó reggelt!

Nálunk semmi ujság :cry: :cry: :cry: Kispocok nagyon jól érzi magát, tuti a beigért 20 fokot várja :lol: :lol:
Tegnap még megcsináltam neki a hiányzó dolgait, feltettem a baldahint, a zsebes tárolót. Végre a fülbevalóját is megtakarítottam :D :D Szóval most már tényleg minden kész :D

Ildi
Danikának mennyi pötty jött ki az arcára :shock: és, hogy viseli? Kapargatja e nagyon???
Jól teszed, hogy Lilikét még nem viszed. Adri a bari-h. után a 3 éves oltást kapta, de hiába vártak vele + 2 hetet, akkor lett tüdőgyulladása. Se előtte, se azóta kop-kop-kop

Móni
mennyi az a piszkosul fiatal :?: :wink: :wink:
Adrikát egyenlőre nem zavarja, hogy magas. a gyerekek a súlya miatt csúfolják, holott nem kövér csak jó súlyban van :wink: :wink:
Amiben bízok, és remélem ha eddig így nőtt ezután is így fog, hogy ő eléggé arányos. A páromnak és a sógornőmnek a lábuk nagyon hosszú, eddig Adrikának az nem vészes :wink: :wink:
Nála inkább azzal van probléma, hogy a derekas, gombos nadrágok mire jó a hosszuk addigra kihízta őket :roll: :roll:

Timi
hát tényleg betartottad, hogy nem írtál :wink: :wink: Tegnap én is megint vasaltam :shock: csak pár db ágyneműt hagytam, ahhoz nem volt kedvem :oops:
Na megcsináltad a Fornettit?

Szuzy, Zita???
Merre vagytok?

Nekem ma dolgozik a párom, de lehet, hogy holnap is fog :cry: :cry: Nem baj ha megszültem itthon lesz ha minden igaz 4 hetet :wink: :wink: Na mondjuk a főnökének nem tetszik :twisted: :twisted:

Szép napot mindenkinek:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Hát elég rossz éjszakánk volt, de remélem ez volt a kritikus ugy mint Lilinél és a többi jobb lesz :wink: Azért hálával tartozom az Urnak, h még tudom szoptatni Danikát, ez nagyon sokat segit!!! Bármi gondja volt éjszaka is, kérte a cicit és egyből megnyugodott :lol: Ráadásul az étvágya sem az igazi, de igy, h tud szopizni annyira nem zavar :wink:

Gabi
Nekem azt mondta a dokinéni, h ilyen virusfertőzés után min. 4 hétig várni kell a következő oltással!!!!!! Szóval Dani is csak ápr-ban fogja megkapni. Szegénykém dörzsölgette a mellkasát, fejét és mondta, h viszket, de figyeljük és próbáljuk elterelni a figyelmét. Mindenesetre a körmeit jól levágtam tegnap reggel :wink:

Ma Lilit elviszi apa hüllőshow-ra, még holnapig van a MÜV házban. Én szerettem volna menni, h kimozduljak, de mindenképp apát akarta :lol: Főzéssel nem fogok vacakolni, hozatok apával fagyasztott panirozott csirkemellet, halat és azt sütöm ki. Holnapra is ezt a menüt tervezem :oops: Most Danika a legfontosabb nem a főzés :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Gabi! adri miatt ne aggódj, meg fog nőni, úgy hogy nem marad kövérkés. Nálunk a családban hasonló a helyzet. :)

Nekem a szüleim 84-ben elváltak( akkor voltam 4 éves), apám 89-ben újra nősült. Onnan van egy 16éves öcsém, aki szintén ebben a cipőben járt. Apám 175cm, a felesége 190cm, magassággal nincs gond. Öcsém 10évesen 170cm/80kg körül volt, most viszont 185cm/80kg. Súlya megmaradt de magasságra megnőtt. A fölösleg átalakult amivé kellett, nem látszik rajta, hogy kövérkés lenne.
Mondjad Adrinak hogy ne aggódjon, kicsi az esély rá, hogy ilyen marad. Még fejlődésben van, és inkább nőni fog. Amúgy is az ő korosztálya még rengeteget tornászik, ami lefelé viszi a súlyt. A kaja meg kell az erőléthez. Nyugi. :lol:

Hozzám is jöhet valaki vasalni, van két heti mosott, ami nincs kivasalva. A család jó hogy bírja még. :roll:

Ebédet holnap csinálok, van még tegnapi, ráadást anyósom is akar főzni. Húsleves és tojásos haluska a tervem, bár a család mindíg beleszól. Tegnap vettem fagy szilvás gombócot, azt is meg kéne csinálni.


Többiek hol vagytok?

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Sziasztok!

Sajnos tegnap nem voltam valami jól, ezért nem jelentkeztem. Baromira fájt a fejem, s ami még ennél is rosszabb, hogy annyira szédültem, hogy le kellett feküdjek. Még jó, hogy a párom éjszakás volt.
Az éjszakánk sem telet jól, picur megint fölvolt vagy 4x. S ráadásul most délelőtt sem tudtam elaltatni, pedig a ferekam már majd le szakadt a ringatásban. (49 kg vagyok, Szilárd meg 8-9 között, s 40 percig táncolni vele....) Aztán abéd után sikerült! Persze fél óra múlva már virított, újabb altatás....most még alszik. A párom is , mert még ma is éjszakás lesz. Ha fölébrednek irány Anyósomékhoz ebédelni. Még jó, hogy ma ő főz, mert Szilárd annyira nyűgös volt, hogy nem tudtam volna főzni semmit.

Tegnap sültcsirecomb+krumpli volt a menü. Sütöttem 5 tojásból meggyes piskótát, s ketten Szabolccsal bemajszoltuk, úgy, hogy vacsira már nem is maradt.....

Mókuska! Szegény gyerkőcök! Rengeteg pötty van rajtuk. Csodálkozom, hogy még nem kaparták magukat véresre.

Megismerkedés a párommal:
A nővérem férjhez ment, aztán elköltözött otthonról. Majd hamarosan jött nekik a gyerkőc. Én sokat jártam hozzájuk babázni, s így találkoztam a férjemmel. Ugyanis az ő nagymamája a nővéremék szomszédjában lakik. Ő is szokatlanul sokszor kezdte látogatni a nagymamát......

Zellerkrém leves : (már nem tudom, hogy ki kérdezte) : 3 zeller gumót, 2 nagy krumplit megfőztem, a főző levével összeturmixoltam, egy kis só, bors és tejföl. Összekutyultam. S pirított kenyér kockákkal lehet tálalni, de mi ezt nem csípjük, így tésztát főztem hozzá. Azt hiszem sűrűn nem lesz, apa nem nagyon volt oda érte (pedig potencia növelő hatású), nekem meg a gyomrom fájt utánna.... Ja és baromira sok lett belőle 4 személynek biztos elég.

Én néztem az Adri képét, szerintem egyáltalán nincs baj a súlyával. Arányos, formás szép kislány. Nem beszélve a gyönyörű kék szeméről.

Az én Szilárdom is kicsit duci volt. Anyósom márt azt mondta fogyókúráztatni kell. Most, hogy megnyúlt, sem sovány, szerintem formás, de anyósom most meg azért izgul, hogy vékony.........

Móni! Szép lett a vonalzód!

Na sziósztok
Szuzy

Kép
szuzy
 
 


Hú de hétvégi forgalom van :lol: :lol: :lol:
Én is túl vagyok a napi sétámon, el kellett menni Adrikának trikókat venni, mert nőtt most megint egy csomót :wink: :wink:

Én ma tökfőzeléket főztem, anyósommal csináltattam csirkemájpörköltet, ill. azt ő csinálta :wink: :wink:
Gyerekeknek meg sajtos-tejfölös spagetti lesz, ezt mind a 2 megeszi :roll: jó komoly kaja mit ne mondjak :shock:

Ildi
Danikának van még láza is?
Hüllőshow, biztos díjaznák az én gyerekeim is :wink: :wink:

Móni
nekem is megint kezd gyarapodni a vasalnivaló :shock: a jó időnek köszönhetően a tegap mosott két adag mind megszáradt :wink: :wink:

Na megyek teregetek, mert megint mostam :roll: :roll:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Most fejeztük be az ebédet. A mosogatnivaló még ott van... :roll:
Pacalpörkölt és palacsinta. Én és a fiúk a palacsintát ettük szinte... Nem vagyok válogatós, de nem szeretem a pacalt. Na jó, ha éhhalál fenyegetni biztos örülnék még annak is.

Gabi!
Tegnap délelőtt látnod kellett volna engem. Úgy rángattam el magam a számítógép elől, mert persze egy nagy csomó minden eszembe jutott miután írtam reggel. :lol: Sikerült ellenállnom.
Aztán du. is akartam írni, de már 2-kor hazajött a férjem. Ez alapesetben jó, de most inkább dolgozott volna, mert kiakasztott és összevesztünk. :twisted: Így netezni sem neteztem már.Pedig nagyon ritkán szoktunk összekapni. Szerencsére gyorsan túljutottunk a haragon, most már szent a béke. Nem tudok haragot tartani, pedig vannak dolgok, amik rosszul esnek. Van egy varázsmondat, mindenkinek ajánlom:Lépj túl rajta!!!Ja, egyébként focizik.
Nálatok szép az idő? Nálunk esik. Végül is ez is szép valahol...
Vasalni, hajtogatni nekem is kell=nézek valami jó műsort a tv-ben.
Mosógépben is van mosott ruha, :oops: ezt ki kell teregetni. Napsütést most nélkülöznöm kell, így marad szárító az előszobában.

Esztike: "mindennek rendelt ideje van az ég alatt...,ideje van a születésnek..."-Példabeszédek

A sütit még nem csináltam meg, pedig már van tejföl. :oops: A tegnap du. zűrös volt, most meg van palacsinta. Nem baj, majd sor kerül rá.

Szuzy!
Vannak ilyen napok a gyerekeknél. Lehet, hogy van 6. érzékük és jobban fogják a jeleket, mint mi. Az én nagy fiaimon is észre szoktam venni pl az időjárásváltozást illetve azt is, ha nincs itthon harmónia. Ha esetleg feszült-ideges vagyok, azt is mindig érzékelik.
A levest én kérdeztem, köszi.

Ildi!
Épp arra gondoltam én is tegnap, csak elfelejtettem írni, szerencsés vagy, hogy szopizik még Dani. Annál jobb vigasztalás, megnyugtatás nincs is. Dávid már majdnem 2 volt, amikor kórházba került. Persze ott maradtam vele és amikor már lehetett mindig adtam neki szopizni, ha kért. (gyakran kért) Az eü-i személyzet nem díjazta, de nem érdekelt, mert tudtam, hogy neki most ez hatalmas biztonságot jelent. Hallonotok kellett volna, milyen megjegyzéseket tettek, mert ugye egy 2 éves gyerek már ne szopizzon. :twisted:
Anyukádékhoz nem tudnál lemenni a gyerekekkel? Akkor legalább lenne társaságod és ki is jutnál gyakrabban a levegőre.
A panírozott dolgok nagyon finomak tudnak lenni!!! :lol: - pláne, ha nem nekem kell bepanírozni.

Hüllőshow: :lol: :lol:

Hugi!
Még a múltkor kérdezted, hogy mivel foglalkiozik a férjem? Nos, az építőiparban nyomul, mint nyílászáró -beépítő, de mást is szokott vállalni. Két állandó embere van és általában Bp-en dolgoznak. Tömören ennyi. :lol:
A te párod, ha jól emlékszem mezőgazdaságban dolgozik, ugye? Pontosabban?

Zita!
Hiányzol. Olyan jó, amikor te is írsz!

Látjátok, ezért kell visszafognom magam, mert nem ismerem, hogy hol a határ az írásban. :oops:

Most még megnézem a fogamzósokat is....

Legyen szép a hétvégétek! Pihenjetek sokat! :lol:

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Úgy látom, nincs itt senki. :cry: Pedig, pedig közeledik az 1000. hozzászólás.
Kié lesz????

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Gabi
Igen sajna még láza is van Daninak :( Hajnalban is éreztem, h már nem hat a kup+nurofen igy nagy nehézségek árán kötöttem két vizes zsepit a csuklóira. Jó ötlet volt mert reggelre jobban lett :lol: Viszont nagyon nyügi, elég hullámzó a hangulata szegénykémnek :(

Timi
Hát nálunk sincs tul gyakran rántott hus -ha nekem kell sütni :lol: Kb. évente kétszer :oops: Utálok vele pöszmötölni :oops: Én olyan kajákat szeretek késziteni ahol a husit a körettel együtt lehet sütni :wink:

Mai ebéd végülis (minden fagyasztott és panirozott volt!) hal, sajttal töltött csirkemell, krumplipüré és kukorica saláta. Még jó, h nem kezdtem vmi macerásabbat főzni mert apa du.elment dolgozni Danika meg persze nagyon rosszul aludt és csak 1 órát. Még ezt is ugy tudtam kisütni, h a minimaxon éppen a Thomas a gőzmozdony ment azt meg a fiam is tátott szájjal szokta nézni :wink: :lol:

Holnap nálunk is Fornetti lesz :wink: Hozattam apával vajat meg tejfölt. Kérdeztem, h édes v. sajtos legyen, apa azt mondta mindkettő igy dupla adaggal inditok :lol:

Szopizás: a nyáron a játszótéren beszélgettem egy anyukával (egy csoportba járnak a lányok) és ott volt egy nagymama is aki az anyuka ismerőse volt. Mikor megtudta, h még szoptatom Danit és Lilit is 22 hónapos koráig szoptattam ugy nézett rám, mintha nem lennék teljesen normális :twisted: Én meg csakazértis elmondtam, h még szopott volna tovább is ha nem leszek terhes Danival :wink: (a cukrom miatt hagytuk abba mert hamarosan be kellett feküdnöm vércukor profilra)

Egyenlőre nem megyünk anyáékhoz, majdcsak kibirjuk valahogy ezt az időszakot is :wink: 19-től apa szabin lesz egy hetet, előtte ugye 4 napos ünnep, akkor mindent bepótolunk :wink: :lol:

Móni
Fentebb irtam a barátnőmről akivel esetleg találkozhattatok a kórházban :wink:

Na megyek játszok a kis beteggel :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: