Új privát üzeneted érkezett!

Most már 100% a szeptember 5-i első zenebölcsi, rámtelefonáltak, hogy OK.

Szóval 5-én hétfőn 10 órakor mindenkit szeretettel várok zenebölcsizni, régieket-újakat egyaránt!

Cili
foltvarró_cili
 
 


Na, most meg úgy néz ki, allergiás a kutya! Jó mi? Az allergia már őket sem kíméli.

Tegnap csempézték a konyhát, már csak a fuga hiányzik, aztán meg pár konyaszekrényről az ajtó, és majdnem kész a konyha Kép

Kilenc hónaposan szerintem sem igazi hiszti ez még. Én nem nagyon tudok tanácsot adni, mert Botonddal megszenvedtem az elején. Na nem azért mert nehéz eset volt (egy picit hasfájós) inkább én voltam a probléma, és az állandó kimerültség. Az anyaság váratlanul ért. Tudom ez egy kicsit furán hangzik, hiszen megelőzi 9 hónap tréningKép, de én egyáltalán nem voltam felkészülve egy kisbabára. Mindent csak a szülésig gondoltam végig, és odáig simán is ment minden. Probléma mentes terhesség, könnyű, gyors szülés, aztán... Éjszakázások, reggel 6-10-ig sírás, kevés tej, szerintem terhesség utáni depresszió is volt nálam, szóval elég szarul voltam. 8 hónaposan még vagy 4x kelt Botond éjszaka... Még most is gyakran előfordul, hogy felébred éjszaka, és vagy a cumit keresi, vagy "anya gyeje". Ezzel szemben Fruzsina, aki még nincs két hónapos, átalussza az éjszakát. És nem lesz cumija, egyrészt mert nem is kell neki, másrészt mert nem akarom azt keresgetni hajnali 2kor!

Cili: mi megyünk. Botond nagyon muzikálisKép Imád minden hangszert, elbűvöli a zongora, és sokat énekelgetKép Úgy csinál mintha zongorázna, és dúdol valamit hozzáKép Lehet, hogy a terhesség alatti rengeteg hangverseny látogatásom megtette a hatásátKép
sildi
 
 


Sziasztok!

Cili!

Azt szeretném tőled kérdezni, hogy (nem kell hülyének nézni, de nem tudom) mi az a zenebölcsi? Hánytól-hányig? A gyerek ott marad, vagy Anyu is ott van? Minden nap van? Mennyibe kerül? Ki mehet oda?

Nekem van egy 2 éves fiam (májusi) és úgy látom, hogy igényelné már a társaságot, el szeretném valahova vinni, tehát minden ötlet, vagy megoldás érdekel.
Mi Kerepesen lakunk, be tudom vinni Gödöllőre, de ha tud valaki a közelünkben is tud valami jó kis helyet kérem írja meg.

Mellesleg én is kezdek befordulni (vagy magamból kifordulni), de nekem a kettő pici a sok, meg, hogy már lassan 3 éve alig teszem ki a lábam otthonról (és a legrosszabb, hogy a párom ezt nem érti meg, mert milyen jó nekem, mert nem kell dolgoznom.) Na jó panasznak ennyi is elég.

Sziasztok

Csilla
csilla74
 
 

 
 

Jaj de jó, akkor élőben is láthatom a kisfiad! Jaj persze Téged isKépKép Fruzsit is hozod ugye? Már láttam az új képeket, nagyon drága. Megnyugodtam azon amit írtál. Sorry ez így elsőre nem érthető. Nekünk is nagyon nehéz volt az első 4 hónap (kicsit más okokból de ez nem lényeges; ua. előzmények, mint nálad: problémamentes terhesség és szülés, 3 hét menyország...utána meg...na majd egyszer "élőben" elmesélem, ha érdekel), és annyira féltem, h. ezt még egyszer végig kell csinálnom. De ezek szerint van remény egy angyali kislányra másodszorra;o)Az uram már nagyon forszíroznáKép

cicó
 
 


Sildi: Várlak, Fruzsit még úgyis csak pocakban láttam Kép Botond biztos nagyot nőtt, amióta nem láttam.

CSILLA: dehogy nézlek hülyének! Azért van ez a topik, hogy ilyeneket kérdezz, én meg válaszoljak.
Zenebölcsi: heti 1 alkalom, egy 30 perces foglalkozás, ahol te magad vagy a főszereplő a gyermekednek, vele játszol, lovagoltatod, simized, fogod a kezét, stb. stb. ha ő nem akarja, én akár rá se nézek Kép Akkor kapcsolódik be, amikor akar, ha ő eleinte csak nézelődni akar, egészségére. A szeme és a füle nyitva van.
A 2 évesed a legjobb korban van ehhez. csak úgy szívja magába az új dolgokat, nyitott mindenre. Ráadásul azzal, hogy nem kell elszakadnia tőled, biztonságban is érezheti magát. Ez az a lehetőség, ahol először találkozhat közösséggel, de nincs rákényszerítve, hogy részt is vegyen benne, hiszen veled van. És nem muszáj rendszeresen járni, van aki csak néha-néha beesik, a tematika úgy van összeállítva, hogy rengeteget ismétlünk, bárki bármikor be tud kapcsolódni.

Amúgyszokott jönni másik Csilla is Kerepesről a lányaival. Kép

Cili
foltvarró_cili
 
 



Sziasztok!

Köszi az eddigi bíztatásokat! Egyébként nem panaszkodhatok, mert Veronika nagyon jó baba. 4 hónapos korától már végigaludta az éjszakákat, előtte is csak egyszer keltünk fel enni. Soha egy szavát nem lehetett hallani. Aztán egyik napról a másikra előjött ez a "hiszti". Pl amikor a pelenkázón hasra szeretne fordulni, én pedig nem engedem. Egyből elkezd kiabálni. Ha felveszem és le szeretném tenni, sokszor elkezd sírni, de olyan keservesen, hogy nagy ordítás lesz belőle. Valamelyik nap csak a babakocsiba akartam betenni, és még akkor sem nyugodott meg amikor kivettem, tovább folytatta az "ordítást". Persze próbálom megtalálni az "arany középutat", de mindenki mást mond, - várjak még, sírjon egy kicsit, ne ugorjak rögtön, túl kicsi még ne hagyjam, vegyem fel....
Szerencsére nem olyan gyakoriak ezek a kitörések, de szeretném megelőzni (ha lehet), hogy mindenért ordítson ami nem tetszik neki.

Sziasztok, mindenkinek jó hétvégét!
smano
 
 


Sziasztok!
Nálam is hasonlóképp játszódott le az anyává válás mint Sildinél vagy Cicónál. Azt hittem, hogy velem van baj. Az elsö babámnál a szülés után vártam , hogy valami megváltozzon bennem, de nem. Várni kellett egy pár hetet, hogy érezzem, hogy ez a kis lény közel áll hozzám. Inkább nyügnek éreztem azt a sok hece - hurcát , ami egy újszülöttel jár. Aztán egy rémes éjszakán , amikor nem tudtam már mit csinálni , hogy ne sírjon, megráztam és rámordultam, hogy: mi a fenét akarsz? Erre nagyon megijedt és elkezdett sírni, úgy ahogyan még sohasem. Akkor fogtam fel, hogy ez a kisbaba mennyire érzékeny és a szeretet, nameg a nyugalom mennyire fontos számára. Na akkor változott meg bennem valami.Most amikor megszületett Kata ez már megvolt és az elsö éjszaka csak néztem ahogyan alszik. És nem tudtam betelni a látványával.
Bocs, egy kicsit bö lére eresztettem magam, de Sildi hozzászólása hozta ki belölem.
Cili! Hol lesz a bölcsi?
Még volna mit írnom, de Kata ma este óta már 3x volt fenn és sírt. talán a fogacska? Félek nem lesz könnyq a mai éjszaka. Megyek is .
Susi
Susi
ssusi
 
 


Kép
ssusi
 
 


Gödöllő, Petőfi S. Művház, Szabadság út 6.
foltvarró_cili
 
 


Susi, sztem én már láttalak Téged valaholKép Gyertek a bölcsibe! Kezdek jobban lenni, anyós sós kamillás gőzölésének hála. Szombaton kihúzták a bölcsesség fogam... Remélem jövő hétre teljesen ki leszek tatarozvaKépNőgyogyót senki nem tud ajánlani? Nekem most nincs, és a 6 hetes kontrollon voltam utoljára, lassan majd aktuális lenne. Meg hát akármi történhet és nincs hová mennem.

cicó
 
 


őpo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:33-kor.
vas
 
 


Túróba!
Elszállt a levelem.
És mennem kell!
Később benézek. Sziasztok!
Susi
ssusi
 
 


Túróba!
Elszállt a levelem.
És mennem kell!
Később benézek. Sziasztok!
Susi
ssusi
 
 


Vas: Álltalában délelőttönként sétáltatom, de most nem fogunk kutyával bemenni, mert végre úgy érzem nagyon jó orvosok kezébe került Brúnó, és hamarosan meg lesz az eredmény is, hogy mi okozza nála a szőr hullást. Addig nem jó, ha gyerekek simogatják, nem szeretném, ha valami bajuk lenne, de valamelyik délelőtt kutya nélkül, két szoptatás közöttKép szivesen átlépünk hozzátok kicsit. Mondjuk csütörtök?
sildi
 
 


lkkj
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:34-kor.
vas
 
 


Hello!
Susi!
Tényleg fantasztikus a lányka hajkoronájaKépKépKép
Jól esett hogy végre el tudtam menni tornázni.Eddig is mentem volna, de hol a kocsi nincs itthon(busszal sok időbe telne)hol meg nem tudom kire bízni a gyerkőcöket..KépCsütörtökön is megyek(legalábbis úgy néz ki eddig)

Cicó!
Én is bíztatni tudlak a második gyerekkel kapcsolatban.Nálunk is a Márk nagyon nyügi csecsemő vol(ringatva aludt csak el egy éves koráig,folyton babkocsizni kelltt vele hóban -fagyban is,még mai napig fek kel éjszaka és vándorol át hozzánk)de a pici Kristóf 4 hónapos és eddig minden éjjelt végigaludt,nem kell ringatni éjnek évadján,nem kell folyton babkocsizni sokkal de sokkal nyugodtabb.Szerintem ez biztosan azért van másnál is így mert tényleg sokkal rutinosabb a szülő(tudom közhelynek hangzik de így van).Én el se hinném ha nem az én picikémről lenne szó hogy van ilyen babuci is az én "rosszabb"Márkom után.Azért írtam idézőjelben mert ő sem rossz, csak akkor még mi is kezdők lévén ügyetlenkedtünk vele és ezt megérzte.Szóval vágjatok bele a kistesó kérdésbe nyugodtan!!!Kép


Túl vagyunk Márk kukiműtétjén és simán mert minden!KépNem viselte meg a dolog,sem az altatás sem a heg.Már a műtét után ugrándozott és azóta se fájlalja egyátalán. Kezelgetni kell kamillával meg betadinnal.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny, köszi a bíztatástKépÜgyesek voltatokKép Még azért meggondolom. Képzeljétek, elkezdtem egy 33 napos update fogyit (az a Wellness-es melléklet), kíváncsi vagyok hogy velem csodát tesz-e. Mindenesetre nem egyszerű 2x főzni egy nap, és beiktatni a mindennapi tornát. Remélem megéri... Ha minden jól megy, októbertől meg eljárok már tornázni is. De egyelőre pocsék az állóképességem, ezekkel a gyakorlatokkal is megküzdök rendesen... Hétfőn akkor jöttök ugye???Kép

cicó
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:34-kor.
vas
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:37-kor.
vas
 
 


Húúú, Ildikó, gratulálok a pocaklakóhoz!KépKépírhatok neked emailt? valamit kérdeznék ezzel kapcsolatban, ill. magammal...vagyis...na szóval ez most jó bonyolult lett ígyKép
Egyébként pontosan melyik az a fogyis topik? mintha lenne több is. Sajnos nincs túl sok időma netre a fiam mellett, most meg aztán főleg. Én csak kb. 5 kilót szeretnék leadni (a 4nek is örülnék) így egy hónap alatt. Mert a 162 cm magasságomhoz (alacsonyságomhozKép már ennyi felesleg is látványosKép

cicó
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:37-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Vas: Először is gratulálok!!!!Kép egy harmadik lurkó! Nem semmiKép Mi is hármat szerettünk volna, de én most kicsit pihenőt tartanék, aztán majd meglátjukKép

Nem mentünk, mert Botondnak még ma is hasmése volt (már vasárnap óta) és elmentem vele az orvoshoz, aki ránézésre gyógyít, ugyanis meg sem nézte, csak felírt neki valami cseppeket! Dél körül vendégünk jött, estig volt, meg a kutyát is vissza kellett vinnem az orvoshoz, megjött az eredmény. Szőrtüsző atkája van. Holnap kezdjük a kezelést. Hál' Isten emberre nem megy át, de kutyákkal most nem jó ha érintkezik.

Holnap nem tudunk menni, mert egyedül leszek a gyerkőcökkel, de majd jövő héten megyünk. Ha átküldöd a telefonszámod, küldök majd egy sms-t, mielőtt mennénk, hogy jó-e nektek, mert előre nehéz betervezni.
sildi
 
 


Sziasztok!
Cicó! Tényleg tök jófejek vannak a fogyis topikban. Gyere! Én is update-zok.

Nálatok jelentkezett már a koszmó? Mit csináltatok vele? A védQnQ azt mondta szedjem le, de ma egy ismreQs kioktatott , hogy semmiképp se tegyem. Pedig én ma nekiugrottam Kata fejének. Könnyen feljött, de a hosszú hajából alig bírtam kifésülni. Rosszul tettem ?
Susi
ssusi
 
 


a tel.számodat mail-ben gondoltam, hogy küldd átKép
sildi
 
 


Fruzsi fején is van, és Botondon is volt.
Botondról én is eltávolítottam, olajjal feláztattam, aztán lejött szépen. Fruzsinál is le fogom szedni, csak olyan nagy haja van Kép nem lesz egyszerű!
sildi
 
 


Hello!
Ildikó:GRATULA!!!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKépEz tök jó!Mi is hármat tervezünk de ahogy Sildi is írta,én is még kicsit várok vele.Majd 4-5 év múlva,így tervezem ,de lehet hogy sokkal előbb lesz...IrigyellekKépKépKép Tervezett bébi??
Hogy sikerült 20 kg-ot fogynod?Norbi félével?Ha befejeztem a szoptatást én is nekilátok!!

Susi!
Ahogy a Tesco-ban is meséltem Kristóf feje tele van koszmóval.Én már mindent próbáltam(egész nap olajban áztattam,bedunsztoltam szegény fejét de semmit nem segített az olaj)Egy kicsit felázott de a nagyja nem jött le.Én is le szoktam neki kapargatni,egy anyukától hallottam,és így jön csak le.én egy tiszta pelussal szokatm hogy nehogy elfertőzödjön esetleg.

Cicó!
Sok sikert az update-hoz,ha nem szoptatok már akkor én is nekilátok!!!Addig nincs időm sajna főzőgetni külön magamnak.

Panni

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Hol van a fogyis topik? Nem találom. Igencsak érintett vagyok. Valakinek mond valamit a fitti sport Gödöllőn (sportszer gyártók).
Köszönöm

Csilla
csilla74
 
 


űáé
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:37-kor.
vas
 
 


úúűá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:38-kor.
vas
 
 


Koszmó:
Én is babaolajjal fellazítottam(esti fürdés előtt) ,és akkor simán lejött a hajmosásnálKép
vas
 
 


Koszmó: babaolajjal feláztattam, aztán egy puhább szőrű fogkefével ledörzsöltem
sildi
 
 


őőp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:39-kor.
vas
 
 


Köszi Lányok!
A fogkefe dolog az jó tipp, mert Katának nagyon nehéz a nagy hajából kiszedni ezt a nyavaját. Tegnap a naggyát már felszedtem, de ahogy ma néztem még van mit szöszmötöljek vele.
Csilla! Nekem rémlik a Fitti sport.Ott dolgozott egy darabig a sógorom.
Ildi! Jó bulizást! Vigyázz magadra(tokra)!

Susi
ssusi
 
 


Sziasztok!

Pár napig nem jutottam a géphez, úgyhogy csak most olvasom a nagy hírt! Én is szeretnék gratulálni a babához - így utólag!!!

Egyébként a kis korkülönbséges tapasztalat engem is érdekelne, mert ha összejönne egy második, akkor mi is kb 2 év korkülönbséggel szeretnénk.

A koszmó nálunk is megjelent, de elég nehezen tudom eltüntetni.
smano
 
 


Sziasztok!

Susi!
Csak azért érdekelne a Fitti sport, mert vennék ott egy gépet, és kíváncsi voltam, hogy a minőség elfogadható-e. Ha valaki tud valamit róla, megköszönném az infót.

Csilla
csilla74
 
 


Sziasztok!
Ez a koszmó Kata fején nagyon makacs. És az olajat alig tudom lemosni a nagy hajáról. Tiszta csapzott a kis feje már két napja. Úgyhogy még nincs vége a játéknak.

Nálunk a két nagy között van 2 év. Megvan az előnye és a hátránya, mint mindennek az életben. Egyszerre két kicsivel nem könnyű (én időnként jól kipukkantam 5 év Gyesen hosszú idő!!), de ha már elég nagyok akkor szépen eljátszanak egymással. Együtt járnak oviba egy pár évig, majd suliba is. A játékokat is lehet úgy venni, hogy mind a kettő tudjon vele játszani.

Csilla!
Érdeklődöm Fitti sport ügyben.

Susi
ssusi
 
 


Hello!
Csilla!
Az apukám vett a Fitti Sportnál egy gépet kb.2 éve és meg van vele elégedve.Anno ők is állították be a gépet(szerlés stb..)úgyhogy rendesek voltak.Kép

Hát képzeljétek valszeg nem sikerült elintézni Márknak az ovit.Várólistán vagyunk de az szinte egyenlő a nullával...KépMár annyira beleélte magát szegény,és tudom hogy imádná.Imádja a gyerekeket és a társaságot, és nem is annyira anyás,úgyértem nálunk nem lenne sírás reggelente az oviban,az biztos.Nagyon sok gyerek van az idén, de hely meg nincs az ovikban.KépHogy hogy fogom csinálni a sulit 2 gyerekkel az még rejtély előttem...


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a segítséget! Ovi kérdést nem értem, hogy a francba van, hogy a mai világba nem veszik fel az oviba a gyerekeket. Na de majd jövőre megtudom én is.

Csilla
csilla74
 
 


Sziasztok!

Hosszú szünet után jönnék újra én is közétek, ha lehet! Kép
Először is is sok szeretettel gratulálok én is Vasnak a pocaklakóhoz Kép , és üdvözlök mindenkit, akivel még nem találkoztam itt a topikon (babákat és mamákat egyaránt)!
Magunkról emlékeztetőül csak annyit, hogy egy bölcsis, majd' 3 éves Ádám fiam van és januárra várjuk a kistesót. A csanaki részen lakunk és remélem, jövőre már megismerkedhetünk legalább a környékbeli kismamákkal és babákkal. (mióta itt lakunk dolgozom, de remélem már csak novemberig)

Koszmó Ádám feján is volt anno, én is küzdöttem vele egy darabig, aztán szép lassan eltünt.

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!
Szia Kriszta! Neked is gratula a pocaklakóhoz. Hogy érzed magad? Nem nehéz a munka, a kisfiad mellett ? Ha a Csanaki részen laktok, akkor lehet , hogy ismered az Ildit (Vas)?
Panni!
Ettől az ovis dologtól nekem is kinyílik a bicska a zsebemben. Én is így jártam annak idején. Hogy lehet, hogy nincs hely, amikor egyfolytában azt lehet hallani, hogy egyre kevesebb a gyerek és be kell csukni az ovikat, iskolákat stb. Még délelőttre sem vették be? Mondjuk az sem oldja meg a suli gondodat, sőt lehet , hogy jobban bekavarna. Hát szép megoldandó feladat vár rátok. Nem írigyellek. Magyar Anyák Szüljetek!!!
Képzeljétek! Ma 17 -kor elmentünk a nagymamához. Útközben Kata evett kb 17.15 kor. A nagymamától 19 körül indultunk vissza. A kocsiban megitta a gyümilét ,amit hoztam magammal. Épp hazaértünk amikor elaludt. Igaz, hogy a kocsiból kivéve felébredt, de nem kellett sokat küzdenem, hogy visszaaludjon. Gondoltam legalább vacsizzunk meg és utána jöhet a Kata fürdetéi projekt. De úgy elaludt, hogy 22.kor a tejadagját úgy álmában megitta és már aludt is tovább. Jó mi? Eltévesztette a drága , hogy egy etetés még hátra van. Csak a pelus miatt aggódom. Vajon kibírja reggelig ? Ugyanis 17.kor raktam utoljára tisztába. Most leteszteljük a Liberót!
Én is bújok mellé. Sziasztok!
Susi
ssusi
 
 


Tomi és KataKép
ssusi
 
 


Hát Lányok, nem jutottunk el a zenebölcsibe, mert Brúnó kutyát ismét orvoshoz kellett vinnemKép most meg a feje dagadt be Kép remélem hamarosn túl leszünk ezen az egészen, mert valószínű a fürdetőtől lett ilyen, amit használnunk kell.
sildi
 
 


Sziasztok!

Gyorsan bejelentkezem, hogy mindenkit elérjen az infó.
Megvolt az első zenebölcsi. Rettentő sokan jöttetek el, ami nagy öröm volt nekem, de kicsit rossz is volt, mert volt, aki sarkon fordult és elment, amikor meglátta a tömeget. Hát ez az, amit nem lehetett előre tudni. Megbeszéltük, hogy a továbbiakban, tehát már a jövő héttől (szept. 12!) 2 csoportra szakadunk, lehet jönni 10-re és fél 11-re is. Viszont ennek az az ára, hogy pontosan 10-kor el fogom kezdeni az elsőt, és nem lehet késni, mert akkor a második csoporttal tolunk ki. Tehát aki a 10 órás foglalkozásra szeretne jönni, az érjen oda kicsit korábban, hogy legyen ideje akklimatizálódni. Fél 11-kor csere, és jöhet a második csoport.
Cserébe viszont megígérem, hogy sokkal nyugodtabb, bensőségesebb légkör lesz, mint a mai alkalom volt.
Azért remélem, nem riadt vissza senki Kép


A másik.

Mint már korábban jeleztem, beindítanék egy csoportot, ami hétfő reggel 9-kor kezdődne, és kifejezetten 3 évet betöltött, oviba-be-nem-került gyerekeknek szólna. Minden héten más-más tevékenység lenne, én mindig előző héten közzéteszem, hogy "jövő héten torna" vagy "jövő héten festünk" stb. A különböző tevékenységekből adódóan pl. a torna kb. 30-40 perces, az éneklés szintén, a festegetés már tovább tartana, a mesélés-verselés megint kicsit hosszabb. Tehát 9-től 9.40-9.50-ig tartana.
Elvileg okt. 3-ára gondoltam az első alkalommal, és ha tetszik nektek, akkor folyamatosan hetente.
Jó lenne, ha jelezné, akit érdekel, hogy legyen egy képem arról, mekkora igény van erre.

Cili
foltvarró_cili
 
 


úőp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:25-kor.
vas
 
 


Sziasztok! Csak beköszönni van időm, mert a másik topikon kicsit hosszabban sikerült időznömKép Ildikó, én is örültem, kár hogy Susi csak jött-ment... Remélem jövő héten tényleg kisebb lesz a zsúfoltság, meg tudunk majd pár szót váltaniKép Most rohanok, mert ébred a fiam.

cicó
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat! Kép
Ssusi, eddig nem probléma a munka, egyenlőre sokkal könnyebb ez a terhességem, mint Ádámmal volt. Akkor sokat kellett itthon lennem. Éppen ma voltam dokinál, még áldását adta a további munkára.
Nekünk szerencsére nem lesz gond az ovi, mert most is vállalati bölcsibe jár Ádá, és ott megy majd oviba is. Nagyon szép, teljesen felújították, éppen tegnap kezdtük az új évet.

Ildikó(k), igen a Présház utcában lakunk és remélem előbb-utóbb találkozni fogunk. (Vas) Ildi, Ti Címer utcaiak vagytok, jól emlékszem?

Na mennem kell, mert Ádám kitúr a géptől! Imád írni.
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!
Bölcsiről. Cili! Kár, hogy nem sikerült személyesen is megismerkedni. Neked más (ÉRTHETÕ OKBÓL) tennivalóid voltak.
Tényleg nagyon sokan jöttek el. Amikor beléptem az ajtón meglepődtem rendesen. Mókás volt az is, hogy az ajtó előtt , mint Budapesten a parkoló autók, úgy "parkoltak" a babakocsik. Ebből az látszik, hogy nincs elég lehetőség az ilyen kicsik foglalkoztatására. Ígény pedig lenne rá. Az óvodás korú gyerekeknek szóló terved is nagyon jó ötlet. Sok sikert kívánok hozzá ! Biztosan kialakul majd a rend. Mi még kicsik vagyunk szerintem , hogy járjunk. Fél évig még növögetünk és akkor majd csatlakozunk. Sikerült a végére befutni, mert a napirendünk is eléggé képlékeny és sokszor nem jön ki ahogy kellene.
Cicó! Én is sajnálom, hogy csak pár szót válthattunk. Rohannunk kellett tovább. De azért örülök ám nagyon. És tudod a fogyóról az a véleményem, hogy annyira nincs okod a panaszra. Hány kilót akarsz fogyni? Ja, de ezt a fogyisba kellett volna írni. Na mindegy.
Panni! Te ott voltál? Mert én nem láttalak. Remélem nem voltál ott, mert most jó bunkónak gondolhatnál, de én nagyon rosszul látok. Csak hiú vagyok. A kocsi pedig hazatalál magától is.
Ildi! Én sem azért adtam, amit adtam, mert te elvárnád, vagy ilyesmi. Ez eszembe sem jutott. Azért kaptad, mert örültem, hogy adhattam. Neked nagyon nagy szereped van abban, hogy én most könnyebb vagyok egy pár kilóval.

Susi
ssusi
 
 


úőp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:25-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
De drága vagy Ildi, köszi. 12 én tartom,de nagyon jól esett . Vicces ez az én névnapom, mert az ismerőseim mind Susinak hívnak és így előfordul , hogy Zsuzsanna napon is megköszöntenek, mert Zsuzsinak gondolnak. Én már arra is hallgatok ám.
A Fogyi meg ilyesmivel kapcsolatban , nem akarok hízelegni tovább, mert tudom, hogy nem szereted.... De azért mégis tök rendeske vagy . Úgy ismeretlenül felajánlod egy vadidegennek..., még sohasem csapott be senki?
Ma voltunk Katával "shoppingolni" a Yessicában. Nem is úsztam meg vásárlás nélkül. Hát nem úgy nézek ki , mint Béres Alexandra , de ha még fogyok egy kicsit, akkor talán jobban fog állni rajtam a gatya, mint most. Vannak akciós joggingok 3000-ért , és jó minőségűek. Szóval szerintem megéri.
Susi
ssusi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: