Új privát üzeneted érkezett!

Szép jó reggelt mindenkinek!
Jobbat, mint az enyém... Korán reggel úgy felidegesített a jóuram, hogy elfelejtettem fejni. Most jutott eszembe, de most meg már késő, mert nemsoká szopizik Oli és akkor nem lenne neki elég tejci, ha most kifejném. Még jó, hogy van vésztartalék fagyasztott a frigóban Kép

Szeszike! Ha jól emlékszem te kérdezted, hogy hol lakunk. A Sirály 3-ban. A Tesco felől a 3. utca jobbra. A kaputelefonon Váics van. Lentről kell csengetni, mert fent nem szól a csengő. Remélem eljöttök!

Kép
vrucsincá
 
 


Sziasztok!

Sajnos rossz hírekkel jövök, hát ez a vizsga így elsőre nem sikerült. Minden szar összejött, már bocs a szóért. Nagyon nehéz feladatsort kaptunk, az egyik feladatnak még csak a hírét sem hallottam. Ráadásul ellenőrt is kaptunk, aki pontban a végén beszedte és elvitte a dolikat, esélyünk sem volt. Persze azért az okosoknak sikerült, de én tartozom bele a klikkbe. Az elején tudtak segíteni, de utána leállt a dolog, mert olyan hatalmas a feladat, hogy inkább a magáét bogozta mindenki, ami ugyen teljesen korrekt.
Szóval pótvizsgára készülök, "remélem"azért nem egyedül, mert az elég égő lenne. Sajna Kecskeméten lesz, ami ugye az idegen pálya miatt elég gázos.
Hát azért megpróbálom!!
Ma délután megyek suliba, legalább az órákra ne kelljen vidékre eljárnom, úgyhogy a tali amiről itt olvasok, nem jön össze, meg azért sem mert Emmus eléggé hurutos, lehet, hogy el is viszem a dokihoz, kérünk köptetőt.
Évi!
Emma ua.mint Ákos. Morog, bőg, ha egyedül marad. Ezen a héten itthon voltak a tesók, mert a suliban síszünet van, ez nagyon klappolt a picinek, mert mindig volt valaki vele, de ahogy kitették a lábukat a szobából, elkezdett sírni.
Hát nem tudom mi lesz velünk a jjövő héten?!
Még nem egészen olvastam vissza, mindent, de remélem miden babóca és a szülők is jól vannak.
Mivel szóbelire egyelőre nem kell készülnöm, így most már sűrűbben jövök.

Addig is köszönöm a drukkokat, meg a hiányolást!
Pussz!
Angi és Emma na és persze Bori, Bodó!
cipó
 
 


Megyünk majd,csak elromlott az internetünk,és a szomszédból írok.

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 

 
 

Sziasztok!

Angi! Ne búsulj, majd sikerül következőleg!
Kár, hogy nem tudtok eljönni.

Csajok! Mindenkit szeretettel látunk ám ma!

Kép
vrucsincá
 
 


Sziasztok.

Előszőr is köszönöm szépen a jókivánságokat Anna nevében.

Másodszor pedig, sajnos mi nem tudunk menni a talira, mert Anna éjszaka belázasodott.A doktornő lesz a délutáni progink.
Érezzétek jól magatokat, és kérem a beszámolót!

Szilvi
szelva
 
 


Sziasztok!
Mizujs?Milyen volt a "buli"?
Én nem mertem menni, mert Olivér még mindig taknyos.Szerencsére nincs semmi más baja, fertőzőnek sem tűnik, de jobb az óvatosság.
Angi!Együtt érzek veled, nagyon sok tantárgyat kell majd újból felvennem a főiskolán, mert nem igazán sikerültek a vizsgáim és sokra el sem tudtam menni.A következő félévem így totál katasztrófa lesz.
holnap jön a párom nagyfia, akit egyébként nagyon szeretek, de most éppen kamaszodik.Ma van a 14-ik születésnapja, holnap pedig anyósomé.Így a hétvége tiszta ünnep lesz majd.
Szilvi!Honnan ismerjük egymást?Vaskúton nem én fogom csinálni majd a táncot, hanem a hugom.Olivér miatt egyenlőre csak az ovisokat vállalom, esetleg majd megkockáztatok egy felnőtt csoportot.Jobbulást kívánok Annának.
Olivér egyébként nagyon jókedvű, állandóan jár a szája, sokat nevet, mászik és próbál egyedül állni.A legújabb teljesítményei: lehajol és leguggol a játékaiért, miközben támaszkodva áll.Egyedül eszi a banánt és nagyon ügyesen harap, meg rág (mind a két fogával).Emellet van egy kemény lapos nagy könyve, amit a mamától kapott és megtanulta lapozgatni ide-oda és fentről lefelé is.
Ilyenkor mindig úgy örülök, mintha a lottón nyertem volna.
Aon gondolkodtam, hogy egyesek nem is tudják mit veszítenek azzal, hogy nem akarnak gyereket (nem anyagi megfontolásból nem).Részemről egy pillanatig sem bánom.Soha ennyi öröm nem ért még, mint mostanában.
Ma kissé magasröptű és roppant emocionális vagyok azt hiszem.
Na sziasztok, majd jövök.
Puszi minden anyukának és gyereknek.
anettke
 
 


Sziasztok!

Ildi: szuper volt a bababuli, köszönjük a vendéglátást. A torta nagyon fini volt, és sikert aratott Anita műzlis szelete is nálunk! Képeket küldd majd át légyszi az ímélemre is! Gondolom ide is teszel, akkor engem ne nézzetek, mert nagyon csúnya és kövér vagyok (gondolom már rájöttetek, hogy komoly lelki probléma ez nálam).

Angi: a dolgozatokat már rögtön kijavították, vagy csak te gondolod, hogy nem sikerült?

Szilvi: Annának gyógyulást, szóval ezért nem voltál ma délelőtt edzeni? Egyébként ma nagyon sokan voltak, úgy kellett a gépeket lefoglalni, hogy aki épp rajta volt szóljon, ha kész, mielőtt más odamegy. Te láttad már, hogy van tv a kisteremben? Szerdán, amikor voltam, még nem volt. Tök jó. Megy a Viva, így nem olyan uncsi tekerni meg sífutózni percekig.

Jók legyetek, jó éjszakát!
Évianyu
 
 


Sziasztok!
Jó ötlet volt tényleg Ildi!Az eprünket azt hiszem ottfelejtettük nálatok a nagy sietségbe.Vagy tévedek?
A Dávidot ahogy berakta az apja az autóba ,rögtön elaludt.Szegénykém jól elfáradt a haverkodásba meg a csajozásba.Na meg a sok dumálásba.Majd én rakok fel egy képet,ahol csak a gyerkőcök vannak.
Ildi:Az én E-Mail címemre is rakhatsz egy-két jó képet.Meg a telcsiszámodat is elküldheted.
Keszeg@tvnetwork.huKép

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Sziasztok!

Szilvi, Anett! Remélem legközelebb veletek is megismerkedünk! Gyerkőckék gyógyuljanak meg minnél hamarabb!

Anita! Örülök, hogy megismertelek benneteket! A rágókátok itt maradt. Ha jöttök hétfőn baba-mama klubba, akkor visszaszolgáltatjuk, ha nem, akkor meg majd beadjuk nektek valamelyik nap, ha autóval közlekedünk a városban. A müzliszelet tényleg nagyon fincsi volt. Már csak múltidőben, mert elfogyott Kép A képeket átküldöm neked is.

Évi! Jó volt, hogy itt voltatok! A súlyoddal meg ne parázz már annyit irgumm-burgumm! Lemegy az ugyanúgy, mint Virág után.

Rakok fel két "csoportképet"

Kép

Kép

Jó éjt mindenkinek!
Ildi

Kép
vrucsincá
 
 


Jó reggelt!

A képek szuperek, Ildi köszi.
Anita: átküldenéd azokat a képeket, amiket te csináltál? Címem: evatoth@index.hu. Köszi előre is!
Ma nem nagyon fogok ráérni, délelőtt főzök, délután tiramisut csinálok, tescoba kell előtte elugranom, 6-ra meg hivatalosak vagyunk barátainkhoz szülinapi vacsira (oda lesz a tiramisu). Apósom lesz a bébicsősz 6-8-ig. Akkor úgyis haza kell jönnünk fürdetni, etetni. Aztán hogy még visszamegyünk-e, nem biztos. Ugye amióta megvan Ákos, az alvás lehetősége eléggé dobogós helyre került az életünkben (legalábbis az enyémben, apa ugye még most is alszik, neki könnyű, én már 2 órája fennt vagyok). Mondtam is neki, ha Ákos már nem fog szopizni, akkor majd ő is meg tudja reggeliztetni, el fog jönni az én időm Kép
Szép napot mindenkinek!
Évianyu
 
 


Ja, Ildi. Akartam is kérdezni, a Katáéknak nincs otthon internet? Nem akar csatlakozni hozzánk?
Évianyu
 
 


Sziasztok!

Megint idiótán indult a napom. Reggel eltörtem a fejőgépem egyetlen olyan tartozékát, amiből nincs pótalkatrész Kép Kép Az fix, hogy nem fogok újat venni tizenegynehányezer forintért erre a pár hónapra. Akik adtak már tejpépet a gyerkőcüknek, hány hónapos korban adták először? Azon gondolkodám, hogy ha nem tudja megcsinálni a műanyagforrasztós pasi a fejőgépet, akkor esténként lefejt tejcsi helyett tejpépet adnék Olinak, ha elfogy a fagyasztóból a vésztartalék tejcsi. Csak az okoskönyvek azt írják, hogy tejpépet sem ajánlott adni a gyerek 1 éves kora előtt, mivel tehéntejből csinálják. Bezzeg van amelyiknek a dobozára már 4 hónapos kortól ajánlott szöveg van írva. Elsőgyerekes anyuka meg tudja eldönteni, hogy akkor most mit mikor adjon a gyerekének...

Anita! Nekem is átküldenéd a képeket? biro-ildiko@freemail.hu

Évi! A Katáéknak is van internetük. Mondtam is már régebben, hogy milyen jókat dumcsizunk itt, sőt át is küldtem a topic elérhetőségét neki.

Ma mi is megyünk Anyósomékhoz ebédre. Jó hogy nem kell főznöm Kép

Oli ma nagyon korán kelt szopizni 3/4 6-kor. Persze azóta alszik egyfolytában. Én meg itt kókadozok az álmosságtól. Ha egyszer felkelek, már nem tudok visszaaludni Kép

Kép
vrucsincá
 
 


Hello!
Biztos jó volt a buli,gyönyörűek a gyerekek.
Fáj,hogy lemaradtam a sütikről.
Hétfőn lesz kanga klub ki tudja?

Évi:A következő talira remélem már mi is megyünk,akkor már nem fogod rosszul érezni magad a súlyod miatt a vékonykák között.(én sem vagyok az a vékony fajta)Elkezdtem fogyókúrázni azóta felszedtem 4 kilót Kép

A Szonja tegnap elment Anyósékhoz vasárnap megyünk érte és onnét megyünk Anyuékhoz Sükösdre.Úgy néz ki,hogy ott is ott marad egy-két napig.Tele vagyok szabadidővel ;)
Jó,hogy elvan máshol,de már az első öt percben úgy hiányzik,hogy már mennék is érte.
Voltunk tegnap a Szabadság utcai bölcsibe,most nincs hej de Májustól mehet.Már nagyon várja alig akart hazajönni.
Írjatok,Sziasztok.
Borkaborka:Ha lesz kanga remélem jöttök!
szivi76
 
 


Na biztos,hogy lesz kanga?
Marcsi te aztán nagyon kövér vagy.Vékonyabb vagy tőlem is.Hova kezdtél fogyókúrázni?
Ildi:Én már egy hónapja adom a Dávidnak a tejpépet,amire az van írval,hogy 4 hós kortól.A banánost csak úgy magába eszi,de a vaníliásba valami gyümölcsöt kell kevernem neki.Majd délután átküldöm nektek a képeket.
Meddig tartott a buli?
Az én fiam is már két napja korán kel.3/4 7-kor.
Ma valahogy nagyon nyűgös.Biztos jön a hidegfront.
Na majd jövök,csak most milánóit csinálok ebédre.

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Szia Mindenkinek!
Jól néztek ki a képeken, nem tudom mit aggódtok a súlyok miatt. Ki az a kislány a képen, őt nem ismerem.
Biztos jól sikerült a tali, sajnálom, hogy nem tudtunk elmenni.
Évi!
Azért tudom, hogy nem sikerült, mert elmondták, hogy mire mennyi részpontot lehet kapni, mi már közben számolgattunk, de sajnos, a negyvenet épp, hogy ütöm, ha minden jó, amit írtam.
Hát ez van, hazudnék ha azt mondanám, hogy túltettem magam rajta, az igazság az, hogy nagyon magam alá kerültem.
Ha ez itt Baján nem sikerült, a könyvelő osztálytársakkal, akkor Kecskeméten vadidegenek között, segítség nélkül kizárt, hogy összejöjjön.
Azért természetesen júniusban megpróbálom, de utána visszafizetem a cégnek a pénzt, és megpróbálom elfelejteni ezt a másfél évet.
Ilyenkor mindig nagyanyám jut eszembe, aki mindig azt mondja, hogy nem ez a lényeg, csak egészség legyen. Egyem a szívét, neki mindig volt munkája, igaz, hogy napszámba járt kb. ötven évig, de vidám an, neki ez teljesen természetes volt, hogy ez a munka.
Hát ő nehezen érti meg, hogy már más világot élünk.

Na jó eldugulok, már biztosan elegetek van a nyavalygásomból.

Angi
cipó
 
 


Sziasztok.

Nagyon jó olvasni, hogy jól sikerült az első tali.Nagyon szépek a babák. A kislányt és az anyukáját én sem ismerem.

Angi. Ne csüggedj, én ugyanazon a véleményen vagyok, mint a nagyid.
Belevágtam egy tanfolyamba amikor Anna másfél éves volt, bele is "fulladtam". Abbahagytam, a pénzt visszafizettem havonta, és onnantól nyugtom volt. Amikor elkezded még nem tudhatod, hogy menni fog-e. Úgy voltam vele, nem minden áron kell ez nekem. És ne bántam meg, hogy úgy döntöttem.

Anett! Vaskúti vagyok, / Fodor Szilvia / bár a profilomból minden publikust kitöröltem.

Tejpép! Ha jól emlékszem, én hat hónapos kortól adtam Cukinőnek. Szerette.

Éva! Írhatok az e-mailodra, az edzéssel kapcsolatba?

Puszi.
Szép napot.
Jó étvágyat az ebédhez. Mi anyuhoz megyünk.
szelva
 
 


Sziasztok!

Ildi: tejpépet Virágnak 4 hós kortól adtam, Ákosnak meg csak adnék, mert nem kéri. Egyébként tényleg tehéntej alapúak, úgyhogy neked kell eldönteni, hogy adod-e vagy sem. Receptre lehet felíratni Milupa HA tejpépet, az hypoallergén, nekünk a tápszer mellé írta fel a doktornö, vanília ízben, csak még nem bontottam ki. Ez talán jobb, mint a hagyományos tejpépek olyan szempontból, hogy nem okoz allergiát. Kérdezd meg a gyerekorvost, úgy tudom csak receptre lehet kapni.
Szivi: lesz hétfön babaklub, ez bizti. És az is, hogy én megyek, csak az idöt nem tudom, mikor, mert Mákos délelöttönként szunyálni szokott. Ha felébred, megyünk.
Anita: nem kaptam meg a képeket. Vagy még nem küldted? Az is lehet.
Angi: erre a tanfolyásra már 1,5 éve jársz? Én azt hittem, hogy ez most kezdödött nemrég. Egyáltalán nincs elegem a nyavalygásodból, csak nyugodtan, azért vagyunk itt. Mit gondolsz, én a kilóimmal? Az is nyavalygás. Mindenkinek van valami baja, és azért vagyunk itt, hogy nyavalyoghassunk is egy kicsit néha, nem? De. Naugye!
Szilvi: nyugodtan írhatsz az ímélemre, bármivel kapcsolatban Kép
Tegnap este tök jó volt egy kicsit a gyerekek nélkül. Este 9-re tudtunk hazaérni, így is a vacsiasztal mellöl a desszertes tányértól keltünk fel, de hát a többiek ráértek, nálunk senkinél sincs gyerek, csak nálunk. A tiramisum nagy sikert aratott Kép Papa elvolt a gyerekekkel, bár már Máki nyügösködött szegénykém, jól el is csúsztunk, majdnem 10 volt, mire ágyba került. De hát ez nem mindennapos, úgyhogy ez van. Reggel 6-kor kelt szopizni, aztán 9-ig aludt.
Az éjszakám nagyon rossz volt, csak forgolódtam, alig tudtam aludni, melegem volt, Tibi szerint valami hormonális változás van bennem (lehet, hogy meg fog lassan jönni), és ma is olyan ingerlékeny vagyok. Szóval ez nem az én napom.
Ákos most alszik, én is lepihenek, kapcsolgatok egy kicsit. Ilyenkor nem szeretek lefeküdni, mert ha mondjuk fél óra múlva felkel, olyan vagyok mint a mosott sz. Szóval vagy aludhatok egyhuzamban amennyit szeretnék, vagy le sem fekszem.
Jók legyetek!
Évianyu
 
 


Sziasztok!
Mi megint lemaradunk a babaklub-ról.A Maja pöttyös,szépen kivárta amíg a Szonja meggyógyult és csak akkor jöttek elő a pöttyök.Nem baj legalább hamar átesünk rajta.
Még jó,hogy nem mentünk a talira Kép
Tejpép:Maja a Milumil HA-t eszi (a doktornő írta ki)Nagyon szereti.Vettem neki már többfélét,de azokat nem ette meg.A Szonjánál pont forditva volt ő bármit megevett csak a Milumil HA-t nem.
Írjatok.
szivi76
 
 


Sziasztok!
Mi sem megyünk kangázni, mert Emma már eléggé köhög, úgyhogy muszáj lesz holnap elmenni a dr-hoz. Láza még nincsen, de csórikám alig tud aludni, és elég vacakul kap levegőt, a házi praktikák már nem igazán segítenek (köptető, orrspray) lehet, hogy kapunk valami erősebbet. Ma nagyon nyűgi délután egyébként is az Emma, rossz néven vette, hogy a tesók elmentek moziba. Sógornőm elvitte őket Pécsre. Kár, hogy Baján nincs mozi, valami normális persze. Én azért havonta egyszer beneveznék, gyerekekkel és nélkülük is. Én imádom a mozi "fílinget".
Marcsi!
Mi is így jártunk évekkel ezelőtt a barihimlővel, mire már azt hittük, hogy a Bodó nem kapta el, kezdett pöttyösödni.

Holnap délután bemegyek a DM-be, van egy 21%-os kedvezményünk, már semmi nincs itthon, ez a vizsgafelkészülés alatt semmire nem volt időm. Hát így utólag kár volt ennyit belefeccelni.
Mire sor kerül a pótra, úgyis újra kell tanulnom, mert olyan vagyok mint a kiselefánt.
Áprilistól, az új rend szerint, már diplomához kötik a mérlegképest, na ez még egy bugyuta dolog!
Évi!
Ákos még mindig nem akar enni, semmit, se főzit, se pépet? Szegénykém, hogy vannak a cickóid?

Jövő szombaton megyünk gyaxis bálba, de nem jön rám semmi, pedig azt hittem, hogy itt a nagy dili alatt fogytam, de neeeeemmm!!!
Mit húzok magamra, fogalmam sincs!
Nem szeretek így elmenni sehova, de ide muszáj, mert Apa egyesületi tag és számítanak a jelenlétére, meg a szervezésben a segítségére. Úgyhogy nincs apelláta.
Valahogy majd csak kibírom!

Este még bekukk!
Angi
cipó
 
 


Évi!
Még azt akartam írni, hogy tök ügyesen ül az Ákos, Emma még nem is próbálkozik, dől mint a krumpliszsák. De most már oda-vissza fordul és már nagyon szépen kinyomja magát, jó magasra. Vanda is meg van elégedve vele.
cipó
 
 


Sziasztok!

Angi! Nem is kell még Emmának ülni, ne is erőltesd. Ákos sem így ül egész nap, csak néha-néha, amikor már sehogy sem jó, mert ülni azt nagyon szeret, csak még egyedül nem tud, ezért nem is erőltetem. Itthon leginkább vízszintesben van.
Most láttam, hogy ma Olivér van. Anett, Ildi, ha ma ünnepeltek, akkor boldog névnapot a fiúknak (ha nem, akkoris Kép).
Kép
A 21% kedvezményt én múlt héten pénteken már levásároltam a DM-ben, én is kaptam postán ilyen kupont.
Mi ma Cstöltésen voltunk, most értünk haza, ott annyira esik a hó, hogy hógolyózni lehet. Virágom ottmaradt anyuéknál, holnap ugyanis jönnek be Bajára tesóm kocsiját hozza be aktuális ellenőrzésre, és holnapra kapott időpontot. Ákos persze egyfolytában sír, amióta bejöttünk a házba. Pedig hogy örültem, hogy most csak egy gyerekem lesz... Kép
Ildi: most fogom kitörölni a kedvencek közül az őszibabásokat, eddig ha nagyon ráértem, olvasgattam őket, de ez a táblázatból kivevés, vicces. Aztán meg írja a másik, hogy de jó hogy engem nem vettél ki stb. Nem minősítem, mert nagyon cifra lenne a fővárosi kismamákról a véleményem. Nem tudom, neked mennyire szimpik, csak nekem ez a véleményem. Eddig sem voltak éppen a szívem csücskei, de ezt már nem bírom (pedig egy-két normális van köztük).
Este még benézek, írjatok!
Évianyu
 
 


Ja, Marcsi! Akartam is írni, hogy a barátnőmnél, tudod, akinek a kisfia a német oviba jár, nála is az 1 éves gyereken most jött ki, ahogy a másikon elmúlott a bárányhimlő. Ez azért van, mert 2-3 hét a lappangási ideje. Képzelheted, az 1 éves fotókon szegény Bálint tiszta pötty (állítólag még a talpán is van) Kép
Évianyu
 
 


Sziasztok!
Ildi,Évi megkaptátok a képeket?
Mikortól kezdődik a kanga-klub?És ti hány körül mentek?Valószínű,mi is elmegyünk.
Majd később még jövök!

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Anita: én még nem kaptam meg, de lehet, hogy később jön, ha most küldted.
A Kanga klub 10-12-ig van, én akkor megyek, ha Ákos felébredt.

Csajok! Tud nekem valaki segíteni? Meg van valakinek a Fehérló fia című mese? A Belga kazettán van egy ilyen szám, és Virágot nagyon érdekelné. Nagy vonalakban elmeséltük neki, hogy miről szól, de jó lenne az eredetit felolvasni, de a családban nincs meg senkinek.
Köszi előre is!
Évianyu
 
 


Szia Évi!
A lányom 4.-es magyar könyvében megvan a mese, de nem gépelném be, mert hét oldal.
Viszont, ha máshonnan nem tudod beszerezni, akkor lefénymásolhatjuk és valahogy eljut hozzád.
Küldjél képeket nekem is a taliról.
Angi
cipó
 
 


Hello!
Rakok képet a pöttyösökről.
Kép
KICSIT nyálas a pulcsink!
Kép
Elalud a kocsiban és így aludt közel 3 órát.
szivi76
 
 


Sziasztok!

Évi! Mi nem most tartjuk a névnapot, mert ez nincs benne a legtöbb naptárban. De amúgy köszi Kép Az őszi topicot jobbára már én is csak olvasgatom. Nagyon kicserélődött a banda és a legtöbben már tök ismeretlenek számomra. Arra pedig időm sincs, hogy mindig elolvassam azt a rengeteg irományt, ami abban a topicban van. Főleg mostanában, hogy Oli ilyen "keveset" alszik napközben.

Marcsi! Annyi jó van abban, hogy most a Maja is pöttyös lett, hogy legalább már totál túl lesztek ezen a betegségen. Később nem kell aggódnod, ha a közeletekben bárányhimlős lesz valaki.
Nagyon aranyosak a gyerkőckéid Kép

Anita! Megkaptam a képeket. Köszi szépen! Holnap szeretnék menni a kanga klubba, csak 10-re be vagyok jelentkezve fodrászhoz. Majd meglátjuk hogyan alakul Oli délelőttje, lehet, hogy eljutunk, de akkor csak 11 körül megyünk. Ti jöttök? Ha megyünk, akkor viszem a rágókát, ami itt maradt.
Egyébként van fiú tesóm. Esztergomban él, úgyhogy szinte kizárt, hogy ismernétek Kép

Évi! Szerinted érdemes még lemenni holnap 11-kor? A múltkor is olyan hamar elmentek az anyukák... alig negyed órát voltunk ott. Több idő volt, mire itthon felöltöztettem a gyereket, elkészültünk stb.

Kép
vrucsincá
 
 


Ildi:szerintem mi is 11 felé érünk oda.
Azért,mert most megyek és visszaaltatom a gyerkőcöt.

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Mi lemaradtunk a Kanga-klubról.Dávid több,mint egy órája elaludt .Pont mikor akartam öltöztetni.Biztos direkt csinálta.Na nem baj,majd legközelebb.Számoljatok be,hogy mi volt,és milyen volt.a legközelebbire remélem eljutunk.
Angi:Ne búsulj annyira.Még lehet,hogy a pótvizsgán tök jók lesznek a feladatok,vagy tudtok segíteni egymásnak.
Évi:megkaptad a képeket?
Rakok fel képet a manóról:Kép

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Na megint el...... valamit.Írtam,raktam fel képet és látom,hogy nincs sehol.
Mi lemaradtunk ma a Kanga-klubról.Dávid pont akkor aludt el,mikor kezdtem volna öltöztetni.És még mindig alszik.Biztos direkt csinálja.Na de nem baj.Majd legközelebb.
Számoljatok be,hogy miről maradtunk le.
Angi:ne búsulj annyira!Még lehet,hogy a pótvizsgán minden tök jó lesz.
Rakok egy képet a manóról:Kép

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Most mi van????Előjött az előző is úgy látom.Na pihentetem egy kicsit magam!

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Sziasztok!

Kép Kép Kép Anita! Én is jártam már így, hogy dupláztam. Lassabban frissül a rendszer.

Lenéztünk a kanga klubba, lényegében azért, hogy ha ott vagytok, akkor oda tudjam adni a rágókát. Össz vissz egy fél órát voltunk, mert Oli már éhes volt és nem akartam ott szopiztatni. Ha zsivaly van körülötte, akkor nem szopik rendesen, aztán meg csak nyüszög. Azért megérte lemenni még erre a kis időre is, mert legalább Éviékkel váltottunk pár szót.
Egyébként Olivér is folyton ezt játsza velem, hogy ha valahová menni készülünk, hogy vagy úgy bealszik, hogy már nem érdemes elindulni, vagy az ellenkezőjeként nem alszik egyáltalán és akkor totál nyűggépeskedik. Néha úgy érzem, hogy direkt csinálja ezt velem Kép

Kép
vrucsincá
 
 


Sziasztok!

Mi ma elég jó időt voltunk lent, ugyanis Ákos 9-kor kelt, így 10 után már lent voltunk. Mielőtt irigykedni kezdenétek a 9 órára, jelzem, hogy 1/2 4-kor felkelt egy röpke szopira, és utána aludt 9-ig.
Egyébként jó volt, bár szerintem most nem voltak olyan sokan, és a többsége már járó gyerek volt. De Ildiék jó, hogy lejöttek. Kifelé jövet az egyik védőnő szólt, hogy jövő hónapban jönnek a Hippesek kóstolóra. Úgyhogy akkor gyertek! Én voltam már egy kóstolón Nestlésen, akkor lehetett enni minden féléből, adtak ajándék kanalat és volt lehetőség olcsóbban vásárolni bébiételt. Hogy a Hippesek mivel rukkolnak elő, azt nem tudom, de szerintem bizti jó lesz.
Hazafelé Ákos elaludt az autóban és most ébredt fel. Anyuék nemsokára jönnek, 2-re viszem Virágot a Vizuba, még csinálok neki uzsit.
Délután jó lenne babakocsizni egyet, remélem most már több hó nem fog esni, nekem már elég volt az idei tél.
Na, megjöttek anyuék, megyek, összecsókolgatom a lányomat.
Évianyu
 
 


Először is:Mi van veled Aagassi?Már rég írtál?
Ildi:Te hol szoktál vásárolni?A babaszobán az apróhirdetésbe?Most néztem egy hálós járókát.Csak nem tudom,hogy kell e nekünk?Ki fogjuk e használni?Hálósat néztem.
Meg találtam egy nagykerekű babakocsit.A miénk kiskerekű,és valami katasztrófa.Nagyon útálom.
És postán is elküldik,ha te fizeted a postaköltséget?És az mennyi szokott lenni?Te most vettél ott babakocsit.
És ma mi volt a téma a Kanga-klubban?
Dávid pont délben kelt fel,de már 1 órakor megint elaludt,és még mindig alszik.Biztos ilyen idő van

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Ildi!
Milyen babakocsit vettél?
Én esernyőkocsit vennék, ha nyáron megyünk ide-oda, akkor az a legegyszerűbb. Abból is olyat ami dönthető és van teteje.
Már láttam egy-két jót, de még mazsolázok. Benézek az itteni bababizibe is, lehet, hogy itt sem drágább.
cipó
 
 


Sziasztok! Látom jól sikerült a találka.
Szivi! A Maja tiszta apja nem? Kanga-klubba nem hiszem, hogy megyünk, de ha jó idő lesz felétek biztos. Én nem vagyok ilyen klubba és összejáró típus. Ilyen téren biztos nem vagyok egy szuper anya, de én megvagyok ezek nélkül. Tegnap képzeld elmentünk a Szeremle-Sükösd bajnokira. Szétfújta a szél a seggünk, de azért jó volt. Sükösd nyert. Március végén indul a műfű, jó lesz majd sütkérezni. Múltkor beszéltem telefonon Tündivel, szegény beteg volt. Mindenkinek jó tavaszvárást! Közeleg már Sándor, József és Benedek.
borkaborka
 
 


Sziasztok!

Olinak is alvós napja van, azért vagyok ismét itt Kép Kép
Anita! Én szoktam vásárolni a babaszobán is és a Vaterán is. A babakocsit mondjuk éppen a babaapro-n találtam. Internetes vásárlásnál általában úgy működik a dolog, hogy a vevő fizeti a postaköltséget, bár én le szoktam ezt alkudni pofátlanul Kép Kép Élőben soha nem szoktam alkudni sehol, még a piacon sem szeretek, de ez a jó a netes vásárlásban, hogy gátlástalanul lehet alkudni, max nem adják oda annyiért.
Tapasztalatom szerint ilyen nagy dolgokat nem szeretnek postázni az eladók. Én az etetőszéket és a babakocsit is futárral hozattam le Pestről.
Fogalmam sincs mi volt a téma ma a klubban. Későn értünk oda, és hamar jöttünk is el. Évi biztos jobban tudja.

Angi! Én is egy esernyőkocsit vettem. Quinny Zapp-ot. Ami most van, azzal tökéletesen meg vagyok elégedve, ezt már nyárra vettem, amikor már jól tud majd ülni Oli. Van napfénytetője és esővédője is, és akkora, hogy egy kisebb sporttáska a tartója. Szóval nagyon klassz Kép
Így néz ki:
Kép
összecsukva:
Kép
napfénytetővel és esővédővel
Kép

Kép
vrucsincá
 
 


Sziasztok!

Jó rég jártam erre, de millió a dolgom.

Néztem a fotókat, gyerkőitek egyre szebbek! Kép Kép Kép

Évianyu! A farsangi bulis képen a kisfiú nagyon ismerős nekem (farkas jelmezben) ;)

Múlt csütörtökön hazafelé baktatva szembetalálkoztunk Borkaborkával, Annája nyakig bebugyolálva aludt a babakocsiban, de így is nagyon édes volt. Kép

Szombaton felvergődtünk Pestre, keresztlányomat dajkáltam egész nap és jókat beszélgettünk az anyájával (aki mellesleg a legjobb barátnőm). Még ma is izomlázam van a jobb karomban, annyit "cipeltem" a 9 kilós sejhaját. Kép

Angi! Ne parázz a póton! Majd tanulj rá vlmennyit és add meg magadnak az esélyt! Hátha könnyebb lesz, vagy mégiscsak segítőkész banda jön ott össze.

Jó lehetett a pénteki babatali, klasz lett a csoportkép is!

Pussz Mindenkinek!
Andi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.05.28 22:41-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Hát nem tudom mi lesz a mai esténkkel, Ákos 6-kor elaludt és azóta alszik. Elég izgi.
Ildi: a kocsi nagyon jól néz ki, a tiéd is piros?
Anita: én nem kaptam meg a képeket, megkértem Ildit, hogy küldje át azokat, amiket ő megkapott, hátha az összejön.

Ma anyuék itt voltak 4-ig, úgyhogy délután kondiztam. Találkoztunk Szilvivel, csak ő pont ment, amikor én kezdtem. Sajnos nagyon ki van mérve az 1 órám, úgyhogy nem tudok nagyon beszélgetni, majd talán ha nagyobb lesz Áki és viszem magammal.
Telefonált az úszásoktató, hogy holnap elmarad az uszi. Így hát megbeszéltük, hogy nem baj, elmegyünk úszni Tibi, Virág és én, papa vigyáz Mákira. Családi uszi, de jó...
Barátnőm Nóra elkezdi a 90 napos diétát, van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?
Évianyu
 
 


Sziasztok!
Barátném is kb.másfél hónapja csinálja a 90 napost és hét kilót fogyott, szerinte egyáltalán nem megerőltető eltekintve az első két héttől. Nála nagyon látványos az eredmény, mindenhonnan arányosan fogy, tök jó. Nálam ez a fajta diéta nem jön be, én szeretek naponta változatosan enni.
A vizsga és a bússág miatt én is fogytam, legalább ennyi előnye van. Már rám jön a farmer, amit még télen turiztam. Innentől pedig már tudatosan csinálom. No kenyér, max. egy szelet naponta, persze rozs, vagy teljes kiőrlésű, vacsi szigorúan nagyon kevés, ebéd normál. Én szerencsére tudok így fogyni.
Évi!
Fehérló?

Angi
cipó
 
 


Sziasztok!

Angi: köszi, de végülis Tibi tegnap este megtalálta valahogy a neten a mesét (pedig én is kerestem sikertelenül). Ennek a 90 naposnak utánanéztem, az még csak-csak, hogy melyik nap mit ehetsz, de az ebéd és vacsi 20-20 dkg lehet. Reggel pedig kevés gyümi. A 20 dkg az kva kevés, szerintem. Én éhen halnék, ha ennyit ehetnék.
Andi: tök jó, hogy írtál. A képen az igen, Martin. Ismered? Rokon kisfiú? Virágnak csoporttársa az oviban.

Mákos tegnap este éjfélkor kelt. Mivel Tibi nemrég jött haza a fociról és még nem volt álmos, ezért úgy döntöttem, fürdessük meg, csak úgy szokta meg. Szóval fürcsi, pizsi, tejci, szopi, 1 után aludt el szó nélkül. Reggel 1/2 7-kor kelt, úgyhogy rendben volt, végülis tudtam aludni. Most alszik vissza, de nehezen megy szegénykémnek, sírdogál, de most csönd lett.
Évianyu
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Úgy látszik nálunk már ez a 3/4 6 -os kelés lesz az általános Kép Kép Oli utána visszaalszik de én már nem tudok. Valahogy jobban szerettem a fél 8-as ébredést... Na jó nem nyavalygok, tudom sokan összetennék a két kezüket, ha a gyerekük 9 órát egyhuzamban aludna.

Évi! A képen (az alsó kivételével) narancssárga kocsi van Kép Az enyém is pont ilyen.
A képeket megkaptad? Tegnap este átküldtem.
Diétával kapcsolatban csak annyit, hogy én képtelen lennék ilyesmire, hogy korlátozzam az evést. Például este én tutira nem tudnék elaludni éhesen. 20 dekától pedig fix, hogy éhes maradnék Kép Kép

Angi! Ne búslakodj előre! Még van remény a pótvizsgán. Hátha szerencséd lesz és könnyű lesz a feladatsor, vagy tudnak segíteni, vagy egyszerűen csak olyat kapsz ki, amit pont tudsz. Velem előfordult anno a fősulin, hogy 100 tételből az elsőre futotta Kép és mit ad Isten, pont azt kaptam és ötös lett, pedig már az UV-s csekkem is megvolt előre Kép Szóval utoljára a remény hal meg... Tudom ócska közhely, de nem hülyeség Kép

Kép
vrucsincá
 
 


Sziasztok!
Borkaborka:Igen a Maja tiszta apja legalábbis ezt mondják,de én is így látom.Reménykedtem,hogy ő majd nyugodt gyerek lesz de ugyanolyan mint a Szonja.Egy perc nyugta nincs egyfolytában mozog,ha fekszik (ami ritka)akkor is jár a lába.Valószínű focista lesz mint az apja,vagy az öregapja,vagy a nagybátyja,vagy a nagynénje.
A műfüvet már nagyon várom legalább kimozdulunk kicsit.
Mi a helyzet a Tündivel?Áprilisra van kiírva ugye?Nagyon régen láttam már üdvözlöm,ha találkoztok.
Vrucsincá:Nagyon frankó a babakocsi.

A babakocsikról:A miénk nagykerekű Mikado és egy nagy sz....Szinte nem is használjuk (nagyritkán elsétálunk az orvoshoz) és már háromszor volt heggesztve mert eltört a váza.Mi lenne ha rendszeresen használnánk?
Én most etetőszéket keresek.A Szonjának fa széke van, a szétszedhető de a Majának nem ilyet szeretnék.Mi a véleményetek az asztalra akasztható etetőszékről?
Most már mennem kell,Sziasztok!
szivi76
 
 


Sziasztok!

Tibinek a városban van dolga, így szabad a gép. Legalábbis délelőtt, délután biztos dolgozni fog.
Ildi: úgy látszik, színvak vagyok. Tényleg lehet narancssárga Kép A képeket megkaptam, köszi! Ha tudnám mikor írtam, visszakeresném, de szinte szó szerinte én is ezeket írtam, mint most te a 9 óráról. Csak nálunk ez hamarabb kezdődött.
Szivi: a műfű az a kondi mögötti? Mit csináltok ti ott? Nézitek hogy hogyan fociznak a fiúk? A gyerekek addig mit csinálnak? Majád nyugodtan ül a babakocsiban?
Ákosnál az a legújabb, hogy nincs el fekve. Azt szereti, ha mögéülök, ő is ül és így játszik. Szóval elég időigényes mostanában. És ilyeneket mond: ájájájájáj, tetedá, hábábábá stb.
Most ott hagytam a szőnyegen egy kicsit, de már nyavalyog. Na megyek...
Évianyu
 
 


Sziasztok!

Évi nálunk detto ez a helyzet. Nem szeret már csak úgy feküdni és a babakocsiban sincs el. Ma pont mennénk Katáékkal sétálni, de már előre félek, mert tudom, hogy max fél óra és elkezd Oli nyüszögni, aztán pedig sírni. Az az idő pedig éppen annyi, mire beérünk babakocsival a városba.
Na megyek is, mert nyűglődés van...

Kép
vrucsincá
 
 


Ildi: én is most készülök sétálni, elbattyogunk a sparba. Neked legalább annyi jó, hogy van kivel menned, én mindig egyedül megyek. És úgy szoktam menni, h alvásidőkor, így ált végigalussza a sétát, különben nyafog. Fene a kis pofájukat Kép
Évianyu
 
 


Marcsi:Ha asztalra szerelhető széket szeretnél,nekünk van egy fölösleges.Kaptunk kölcsön nagy műanyag széket,és mostanába már abba eszik.Az asztalra szerelhetőbe azt szerettem,hogy kis helyen elfér,és még alá is tudod tenni a széket.Na megyek,mert Dávid éhes.

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Hello!
Évi! A műfű a kondi mögött van. apák fociznak, anyák fél szemmel nézik apák góljait, miközben másik szemükkel a gyerekeiket követik, a szájukkal pedig egymással beszélgetnek.
Szivi! Tündi április elejére van kiírva, kislánya lesz és nem viseli valami jól a terhességet. Fájnak a lábai, nem igen tud aludni, de hősiesen viseli.
borkaborka
 
 


Hol vannak az irományok?
Csak én vagyok béna, vagy másnál is eltűnt?
cipó
 
 


Nálam is eltűntek, és tegnap egész nap nem tudtam belépni ide. De úgy látszik, most már lehet. Ha elaludt Mákos, jövök.
Évianyu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?