Új privát üzeneted érkezett!

BOLDOG NŐNAPOT CSAJOK!

(csucsu férje: Tamás)

Kép
csucsu05
 
 


anyu 21-én megy kivizsgálásra siófokra,úgy tünik találtak szupi dokit!

majd meglátjuk mi lesz velem :roll:

atika jól van szerencsére :lol:


Tamás köszike, neked meg utólagosan is NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNUNK! :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Köszöni a Tomi a köszöntöt.
Az jó ha anyud talált szupi dokit gondolom ő is igy jobb kedvű.
Párod dolgozik ma?

Kép
csucsu05
 
 

 
 

jaja jó az,és az is jó hogy nem a sintértelepen :lol:

ati dolizik,összejött neki egy jó kis maszek meló,igy most pár hétvégéje rá fog menni,de megéri! :wink: az anyósék meg tegnap elmentek bulizni,majd holnap jönnek :lol: :lol: :lol:

nyugi vaaaaaaaaan :lol: csak a banya jön ebédelni,meg idegesiteni :?
de majd lerázom :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: A banya minek megy ebédelni?? Ő nem főzz vagy mindig megy hozzátok?
Ati akkor későn megy haza? De legalább sok lovét fog keresni. :) Mehetsz plázázni :)
Majd plázacica leszel:)

Akkor após sajnos most, hogy nincs otthon nem pucoskodik:)
Kérdezd meg tőle majd , hogy ityeg a fityeg????:)

Kép
csucsu05
 
 


7végén szokott itt enni,nem mindig...de most jön! :?

hát késön fog ati haza érni sajna :? hát ha tele lennék lóvéval,akkor se lennék plázacica :P

lehet a vendégségben puccoskodik após :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Após ledobja a vendégsében a textilt akkor lehet többet nem hívják :)

Jó szar idő van ki se lehet menni utálom ezt az időt :(

Holnap nem leszek megyek takarítani. Korán indulok Sopronba visznek most.

Kép
csucsu05
 
 


vagy annál jobban hivják :lol: amúgy nagyx kópé az öreg :lol:

hát lehetne már jó idö :?

ejj de jó megy egyeseknek...kirándulgatunk mi :P :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


atika megtanult kompozni :lol: rodeózik mint állat :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: De ari :) Na akkor te is most amputálva leszel. A szabina úgy ment a komppal, hogy mindig ráment a sarkomra illetve mindenkiére és olyan volt mintha leamutálta volna a lábamat. Szabina is hasitott vele nagyon élvezte, hoyg nem egy helyben volt hanem mehetett. Tőle 9-10hóbaposan el kellet venni mert veszedelem volt.

Mit főzől a Banyának akkor ma?

Igen megyek kirándulni :)

Kép
csucsu05
 
 


az igen :lol: akkor én is felkészülöl az amputálásra :lol: :lol: :lol:
csirkeaprólék leves (annyit hogy holnapra is legyen) meg paprikár krumplit, holnap meg sült oldalas rizibizivel :P

jó neked,én is mennék :(

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Én most nem mennék mert reggel 4kor kelek fel. Fél 5re menegyek a Lurdy házhoz kocsival. Ott hagyom a prkolóban. És ott felvesznek onnan megyünk Soporonba. Majd este haza. Ezért 6000,-Ft kapok. Nem sok de kell a lové. Megyek majd március utolsó hétvégéjén is de akkor a Lágymányosi hídnál épül a Nissan autószalon akkor azt kell takarítani. Az jobb mert közelebb van hamar hazaérek. ÉS azért a két napra 12ezret kapok.
A gyes mellé muszály valami plusz.

Fini lesz a kaja. Mi ma rántott húst csinálunk. Holnapra meg az itthon maradotaknak csinálok sült csülköt azt csak meg kell melegíteniük.

Kép
csucsu05
 
 


ja,a bababörzés sztorit még nem is mondtam :lol: :lol: :lol:

a konyha ablakunk a parkolóra néz!amikor múltkor hazahoztatok,ugye Tamás szállt ki a kocsiból,hogy odaadja a játékot!na ez látta az anyós,és a banya is :lol:
mikor feljöttem,úgy néztek rám,mintha csak azt mondanák,hogy ezzel a pasival tuti félre d..tál :lol: :lol: :lol:

huzogatták a szájukat mint a fene,de nem szóltak semmit!gondoltam,én meg nem kötöm az orrukra hogy mi volt :lol:
aztán mikor ati hazajött,neki elmondtam,hogy ti hoztatok haza...
ezt az anyós is meghallotta,azóta nem huzogatja a száját :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


ja,én tényleg azthittem,hogy kirándulni mész :lol: :lol: :lol:
hát mi is igy vagyunk vele,ugyhogy jövö hétvégén én is megyek atival melózni,takaritok utána,és kifizeti a napomat,amit persze ö már felszámol a tulajnak :lol: nem kell nagytakaritani,csak a lecsöppenö festéket felmosni...
nem fogok megszakadni :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na megéhezett a manó,mindjárt jövök :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: el is fejeltettem kérdezni mi volt a börze után megláttak e a kémek :) De akkor igen. Hogy féltik az Atit nem? Mondjuk azért azt lehet tudni ki aki olyan, hogy félre..... Na mindegy a fő, hogy szent a béke:)

Az jó ha fizet az Ati érte. Akkor te is mész lovét keresni :) Ő meg jól nyomja meg a tollát a tulaj felé.

Jó étvágyat Atikának :)

Kép
csucsu05
 
 


én nem vagyok az a félre... tipus :lol:

jaja megyek lóvét keresni,és legalább együtt is vagyunk közbe :D
mármint nem úgy együtt,hanem úgy! :lol: :lol: :lol: szóval érted??? :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


ja,és végre elment ez a vén szatyor :twisted:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Na akkor Nóri fellélegezhetsz!!! Megkaptam az sms-t csak nem tudtam visza irni mert fel kell tölteni a telcsimet lovéval. Majd délután el is megyek a kévézohoz az automatához. De jót nevettünk a Tomival rajta. :)

Kép
csucsu05
 
 


basszus bejött,betámadta a levesemet,amibe elötte 2 perccel tettem a zöldséget,erre közölte,hogy iztelen az egész :x meg nincs megfőve a zöldség :? egyböl elkezde volna füszerezni,én meg kizavartam a konyhából :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Az igen. És nem haragudott meg? Nem mondtad neki még nincs kész a leves ne izguljon?
Gondolom már várod akkor nagyon haza az Atit?
Tudod mit akartam kérdezni? Neketek is 2szobás a lakás mint a Magiéknak?
És ha igen akkor a kisszoba a tiétek?
Vagy a nagyszoba amin átjárnak?

Kép
csucsu05
 
 


szép lett volna ha ezen megharagszik...na akkor küldtem volna el melegebb éghajlatra :lol:
várom mint állat,mint mindig :D
igen olyan,csak nem úgy van,hanem mintha az ő lakásuk tükörképe lenne ez.miénk a kisszoba. :P

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na ez gusztustalan amit a sogórnöm csinál az iwiw üzifalán :x :x :x
az unokaöcsém is fent van,és állandóan az anyja irogat az ö nevével!az egy dolog,hogy a gyerek otthon a sogórnőm hapsiját apának szólitja,na de az gusztustalan,hogy a tesóm is fent van,és ma már kb. ötödszörre van kiirva az unokaöcsém nevével,hogy "boldog névnapot apa" :x mit érezhet a tesóm... direkt csinálja az a k..va :x :x :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Fekete Brendon (58) Üzenek
Apa boldog névnapot!

március 8., 13:37

Fekete Brendon (58) Üzenek
boldog névnapot minden zoltánnak! Elsösorba apának!

március 8., 06:56

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na megyek,reggel jövök pápá 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


sziasztok csajok,bocs,hogy nem voltam délelőtt csak itt voltak apuék mert csinálták a konyhát. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: semmi baj ha dolog van az az első. Megértjük.

Nóri: Hát ez tényleg gusztustalan. Szürnyű ez. hisz az apa csak az Édesapa lehet!!! Sötétek az emberek nagyon!!
Értem akkor milyen a kecótok de az jó ha a kis szoba a tiétek az legalább el van szeparálva. mert a nagyszoba az amolyan átjáró szoba.

Holnap azaz vasárnap nem leszek mert megyek dolgozni azaz "kirándulni" Sopronba !
Jók legyetek ám!!:)

Kép
csucsu05
 
 


jó reggelt :P

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szia nóri jóreggelt!.mizu?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia nita!
nem sok minden!
még mindig nem jött meg,de valami rózsaszines valami van :shock:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


tegnap meg egy tojás nagyságú nyálkás hártyacsómó jött ki...nem tudom mi lehet :cry:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nekem hasonló volt.most kedden kellett volna megjönnie de nem fog.
mert 3-án elkezdtem barnázni majd felváltva vérezgetni barnázgatni és ez 6-ig tartott és elég kevés volt a mennyiség olyannyira hogy a tisztasági betét se ázot át...sőt!
hétfőn elkell mennem dokihoz!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szerintem én is hétfön visszamegyek a dokihoz...nem tudom mi lehet ez...ilyen még nem volt :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nekem csütörtökön kellett volna megjönnie,halvány rózsaszines valami van,de annyi hogy szinte semmi! :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


lehet,hogy most ez a menzid.vagy lehet babás vagy? :roll:
vetélés előtt nekm se volt még ilyen soha.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát nem tudom..szedek gyógyszert,de hallottam már olyanról aki gyógyszer mellett esett teherbe...remélem én nem vagyok az.. :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na megyek,mindjárt jön haza a familia :?
reggel jövök!
pápá :roll:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


oké pusza!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó reggelt csajok

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Jó reggelt :)

Kép
csucsu05
 
 


mizuka?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


semmi extra. Mindnenem fáj izomlázam van. Tegnap 4,30kor indultam hajnalban. És este 8,10kor értem haza. De több pénzt kaptunk és haza fele a Mekiben (na jól leírtam) kapzunk kaját :)
A fő, hogy már túl vagyunk rajta.
Megjött már vagy mész dokihoz ma?

Kép
csucsu05
 
 


az igen! :lol: akkor azért megérte :wink:
hát mintha valami lenne,de ez sem az igazi..várok még,aztán ha nem változik,akkor megyek valamelyik nap... :?
ja fodorhoz is le kéne mennem,újra elö jött az ideg gyulladás-becsipődés a bal vállamba... :roll: (a terheléstől.sokat dobáltam atit :lol: ) november fele volt már ilyen,akkor 5 napos injekciókúra rakta helyre :x várok ezzel is holnapig,hátha jobb lesz!
basszus minden elér...pedig soha nem volt nagyon semmi bajom.na de mostanába... :x a tököm kivan már :x
tegnap lefeküdtem 4kor a két atikával,ök nem aludtak,de én úgy beájultam mint a fene :lol: este 8kor ébredtem fel :o :lol: a fiuk meg tök arik voltak,csendben maradtak,és hagytak aludni :D

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na szóltam a banyának jöjjön át,le kell mennem boltba,meg a tak.szöv-höz befizetni.nem tudok menni a kicsivel,mert nem birom kivenni a babakocsit se :x ilyenkor utálom magam mint állat :x
nemsokára jön,akkor majd eltünök egy fél órácskára,de majd jövök vissza ha végeztem :oops:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri:Az tök, jó ha hagytak aludni :) Néha pihizni is kell. Akkor jól kijútott neked tényleg. Remélem a vállad rendbe jön és nem kell dokihoz menni. Mi is a Fodorhoz tartozunk:)


Nita: Kész lett a konyhátok?

Kép
csucsu05
 
 


jaja!jól is esett az alvás :lol: amióta atika megszületett,talán most aludtam harmadszorra igy napközben :lol: de jó volt :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na megyek öltözni,majd jövök nemsokára :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Oké menj csak. Én is még pakolgatok. Tomi még itthon van ma 11re megy. sajnos :( Mert így este jön haza . Legkorábban 8-kor. És utálom ha délutános :(:(

Kép
csucsu05
 
 


na itt vagyok :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Éni is itt vagyok :) Voltunk a közértbe már meg is jártuk. Nagyon szép idő van :)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: