Új privát üzeneted érkezett!

na neee, irjatok sokat, hogy hamar oldalt váltson!! Ilyen laptetőt :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Tegnap akartam még jönni, de ahányszor leültem a gép elé, mindig nyígott valamelyik. :? Ez a változékony idő annyira kikészíti őket.

Momi!
Ügyi nagyon Ricsi! Levi is kb. ilyen idősen lett szobatiszta. Illetve ő a 2. szülinapján már néha bilizett, és amikor a terhességem elejefele voltam, sokat voltam rosszul, rászoktattam a wc-re mert nem bírtam mosni a bilit. :? :)
Sári is szopizik még, nála a kaja kb.70%-a mág anyatej. Tízóraizni csak ritkán szokott, ebédre ő is főzi+husit kap, uzsonnára gyümi van, este pedig vagy főzi, vagy tejpép. Köztes időkben pedig cici minden mennyiségben. :D Elaludni is cicin szokott.
Füreden nincs játszótér? Mi nemrég voltunk arra egy fagyizóban, ott volt mellette egy. Vagy az messze van hiozzátok?

Ó, már megint mennem kell :evil: Sári üveghangon sikít! :shock: :D
Később még megpróbálok jönni
Szép napot

Kép

Kép
adriana
 
 


Szia Adri!

Az a játszó majdnem a Móniéké :lol: Meg mi is oda járunk gyakran, csak hát nincs túl sok minden sajna. A jobban fent vannak a városban..

Micsoda idő... :shock: Kinézek, azt hiszem ezerrel meleg van, kimegyek, elfúj a szél... :roll: :D

Kép
Kép
encu
 
 

 
 

Tesóka, nagyon jófej a Ricsi :lol: De meg is értem, én sem szeretnék úgy kakilni, hogy néznek... :D:D:D:D Habár néha elkerülhetetlen :lol: :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Há, sikerült leülnöm egy kicsit! És egyedül! És csönd van! Na jó, nem kiabálom el, de most épp egyszerre aludtak el, így legalább 1 teljes órám van nyugiban! :D Hurrá! :D :D :D

Encu!
Ezek szerint csak a belvárosban vannak jó játszók? :shock: Mit csinálnak a többi gyerekesek? Buszoznak minden nap? Erre is pl. sok gyerek van, egyszer veszem a bátorságot és megkérdezem, ők merre járnak. Látszik, hogy még nagyon új vagyiok erre. :roll: 8)

Wc-téma: Levi is kiküld mindig, és mondanom kell neki, hogy jó kakilást! :lol: :lol:
Ja, és én már magamra sem zárhatom az ajtót napközben, különben összedől a ház. :lol:

Kép

Kép
adriana
 
 


Sziasztok!

Encu!
Örülök, hogy beugrottatok! :lol:

Adri!
Sajna a faluban csak az az egy játszó van! :cry:
Hozzátok a legközelebbi a Kipp-Kopp óvi mögött van oda szoktak kigyalogolni a mattakertesek!
A nagy WC-nél engem is kiküld a Flóra, de bezzeg ha én akarnék akkor ott áll! :oops:

Rövid lett a hajam és szőke (vége a mesterséges intelligenciámnak!) :lol: 8)

Szerintetek milyen évszak van??????????????? :? :evil:

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Miért a móniéké? :shock: :lol: :?: :idea: :idea: :idea: nemérteni :roll: :oops:

Beleolvastam a most szülők topikjába, hááááát, jót nevettem :lol: :lol: Remélem egy sem olvassa, tök sárkányok, bőgnek, hisztisek, idegroncsok... jó volt nosztalgiázni :D

Tesóka, hogy vagy? :wink:


Szerintem már nem irok, majd ha hazajöttem a kórházból. Vigyázzatok magatokra és a babákra! Pusza mindenkinek! :P

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


TEsóka, azért ,mert nagyon közel van hozzátok, bár lehet, hogy tényleg a Barbiék nyernének.. :roll: :lol:

Jól vagyok, hisztizek, bőgök, idegroncs vagyok és még hol a szülés?? :D:D:D

Te meg csak írj, ok? Mág van 2 nap dokibácsiig... :shock: :roll: Drukkkkkk neked!!!

Kép
Kép
encu
 
 


Irok, de mit :roll:

Szerintem azért a Barbiék közelebb vannak ahhoz a játszóhoz :wink: :D Bár mi meg állandóan odajárunk, úgyhogy akár a miénk is lehetne :wink: :D


Van még játszó a matta felé azt hiszem, de most meg nem mondom hogy merre. Szoktunk arra járni kocsival és két új épitésű ház sor közé csinálták. Majd apával konzultálok, ő az ész :lol: Azért durva lenne lesétálni az sztk-ig. :shock: :shock: Bár füredről se kutya felsétálni a lakóra :evil: ezért nem is nagyon játszózunk :? Na meg nekünk elkeritett kéne mint pesten, mert a Ricsi állandóan szökni akar :twisted:


Tesóka, róka elhúzott már jó messzire? Inger sincs? A szülés meg mindjárt itt van! Hihetetlen de majd egyszercsak észbekapsz, bakker ctg-re járok :shock: :lol: Nálunk legalábbis igy volt, egyszer csak 3O. hét aztán 35. hét és a 36.-on meg szültünk :lol: :lol: Érzed már rendesen a mocorgást? Mesélj már magatokról egy kicsit!!! Irigykedem ám :oops: Olyan jó ezt a csodát átélni, nem? :wink: :D :D Tényleg, az Annával sikerült a tali? Bár ez hülye kérdés igy a 16.héten 8) :lol:

Köszi a drukkot :D

Az egyik szomszédban áriázik egy pasi :shock: :evil: mekkora jeti :lol: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Gabó! NAgyon jó lett ám a hajad, egész kiemeli az arcod! Nagyon csini vagy! Flórababa meg még mindig stipistopi ám ;)

Csillu, lehet stoppolni nektek is, csak nehogy kiderüljön, hogy pöcse van :D

Tesóka, inger még van, róka régebb volt. Mocorgás? Ritkán mintha érezném, de már nagyon várom ám az állandó bejelentkezést :oops: :lol: Egyébként tényleg nagyon megy az idő :shock: :)

Többiek? :roll: :? 8)

Kép
Kép
encu
 
 


Ilyen szerencsétlen barom is csak én lehetek :evil: :evil: :evil: :evil:

Úgy fest megjött :shock: :evil: :evil: :evil: mikor is amikor tilos lenne neki ááááááááááá
még várok és ha tényleg akkor hívhatom a dokit,mert így tuti elmarad a műtét :evil:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka :shock: :? Simi-ikon miért nincs? Olyan vígasztalós...
Amúgy hogy vagy? Jobb lenne túllenni rajta, mi? Egyébként miért baj,ha megvan?.. :roll:

Kép
Kép
encu
 
 


Mert nem műtenek ha megvan. Bár most semmi sincs (egy órája úgy tűnt a wc-papíron mintha rózsaszínes lenne) csak az a tipikus mensifájás. Két percenként járok wc-re hogy mi van :lol: :oops: Hívjam a dokit vagy sem, most ezen agyalok. Lehet kiakad és hisztis pi.nek néz a lehet mensizek dumámtól :roll: Remélem nem jön meg, mert kifutok az időből egyrészt, másrészt meg holnaptól telik apa három hetes szabija :x Direktbe nekiálltam stresszelni, hátha nem jön meg :lol: :lol: na jó befejezem, még kéne pakolnom pár dolgot a cumómba :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


na az mp3 lejátszóm is bedöglött :twisted:
éjjel a Peti, nappal a Ricsi szapulta az idegeimet, kész vagyok
megyek, evésbe folytom bánatom :lol: bár bánatos nem vagyok :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Áááá, kész :lol:
Remélem nem beágyazódásos pecsételésed van, mert akkor biztosan csúszik a műtét.. :roll: :) De csak vigyáztok ;)

Mit eszel? Én az előbb vágtam be egy duplakaramellás Magnumot... :p Jeeeeeee :D

Kép
Kép
encu
 
 


Csak lájtosan nyomom, babapiskótát ettem. Mostanság ez a nasi :lol:

Hát, nem védekezünk. Mondtam is apának ha bekapom a legyet, lecsavarom neki :twisted:
Fél óra alatt 3szor szoptattam meg a petit :lol: Hátha a termelődő hormonok elriasztják pirit :roll: :lol: Peti meg lesett hogy mi a f. van, de nagyon nem ellenkezett. Negyedjére már nem volt hajlandó szívni :oops: :lol:

Bekapcsolt az mp3 !!!!!

A műtét már nem csúszhat, mikor kiengedtek májusban, azt mondták max másfél hónapon belül meg kell csinálni a műtétet. Mondtam a sebésznek hogy minnél előbb, erre adta ezt az időpontot. Ez meg már pont másfél hónap. Na mindegy, beraktam betét tampon hegyeket a tatyómba és egész nap stresszelni fogok meg szoptatni, hátha.... :lol: :lol: terhes meg nem vagyok, azt kész :wink:

a magnum meg nyamnyamnyamnyam... már bekészítettem a csokit amit megeszek ha kiengednek a kórházból (ez is tiltott most) :wink: :D csak egy szatyornyit válogattam össze :lol:

Megyek, hív a Peti. Tegnap óta dumál, mondja : ababa, bababa, áböbö, tök jó fej végre nem csak sikongat egész nap :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Drukk, hogy minden faszául menjen!

Peti :lol: Anya, megzavarodtál?! Az előbb ettem, teeee! :D:D:D Édesdrága! :)

Én meg most vettem magamnak a Tecsóban egy egyszerű, sós LAy's csipszet, úgy megkívántam, minnyá rá is esek szájjal :)

De nem válaszoltál: hogy vagy? Stresszen kívül, hogy 1, megjön...2, terhes vagy :lol:
Szóval a pocak hogy van? :roll:

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!
Köszönöm a bókot!
Már nagyon vágytam, hogy megszabaduljak a loboncomtól!
Kiskarcsi pedig számunkra is stipi stopi!

Móni!
Ne izgulj, majd én ,mensizek helyetted! :wink:
Már vagy három hónapja nem vacsiztam főleg nem ilyen későn és főleg nem hamburgert, de nemtudtam neki ellenállni!
Képzeljétek 69kg vagyok (80-ról kezdtem)!
Mostmár tornáznom is kéne csak a lélek kell, hogy rávigyen! 8)

Szép álmokat csajok!

Kép
gabriel79
 
 


Ja és holnap reggel viszem Flórát egy mérésre, tanácsadásra, mert kivi vagyok mekkora!

Kép
gabriel79
 
 


Gabó, naaaa? MEkkora a nagylány?

Többiek???

Kép
Kép
encu
 
 


Vagyok :wink: :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Teeeee, megagyabugyállak!!!! :D

Kép
Kép
encu
 
 


Gabó!

Na? Mekkora Flóra?
Gratula a 69 kilóhoz!! Bizti nagyon csini lettél!! :D :D Nem mintha eddig nem lettél volna! :D


Tesóka!

Imádlak, mint mindig! :wink: :D :D
Pocak köszöni szépen jól van. Ma megdícsérték, hogy nem látszik a császi :shock: :lol: Vak volt a dokijelölt csaj, mert én még a járdaszigetet is látom rajta (császinál a dokim se látta az előzőt így találomra vágott és lett egy kis "sziget" a két heg között) Néha hányinger van meg puffadás, de ez ezzel jár. Asszem könnyen megúsztam ezt a kövességet, más a poklok poklát járja meg ezzel. Remélem nem kiabálom el így a finisben :P



Reggel 7-re mentünk a kórházba, telón közölte a doki, hogy szerdán vagy csüt.ön műtenek. Á mondom szoptatok!!! Ott ültünk délig, majd a doki előkerült, elvették a papírjaim, megnyomkodtak előről hátulról (mellkas mielőtt fantázia beindulna :wink: ). Ezzel felvettek az osztályra és telón értesítenek ha kiírtak műtétre. Akkor másnap irány be reggel, megműtenek és 24 óra múlva kiveszik a csövet amit beraknak és kalapkabát :D Persze ha minden ok :D A Peti meg akkora cirkuszt csinált amíg elvittek nyomkodni, zengett az egész kórház. Doki kirakott hogy siessek mert nagyon sír a baba :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Gabóóó!! GYeremáá! :)

TEsóka :D Én is, nyugi ;) És örülük, hogy ilyen hamar túladnak rajtad, nem szerettem volna állandóan zavarni a kórházban a csörgéssel ;) :p

Niki! Sovány vagy, bakker, gyere enni hozzánk, csak hízlaló kajáink vannak :D
Nonó meg tünemény, ahogy eteti KArcsikát :D Mint a galambokat :lol: :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


cccccc m,..,m ő.,@y yy
ezt a Peti írta :lol:

Tegnap délutánra lebetegedett a Ricsi. Vírusos valami. Takony, láz, hasmenés, hányás, torokfájás és köhögés :x Doki szerint a pici is meg fogja kapni valószínűleg :twisted:

Ma reggelinél meg anyós ilyet szól:
Jól vagy? Mert megint sárga a szemed
:shock: szerintem nem az :twisted: ááááá

nyüszít a Peti, megyek :)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Timci, milyen volt a nyaralás??

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szép jóreggelt!
Nos a tegnapi mérés elmaradt! :oops: :?
Nem igazán vagyok az anyák gyöngye! 8)
Egyébként itthoni mérlegen 12,5kg és 93cm, de talán majd jövőhéten! :lol:

Kép
gabriel79
 
 


Tesóka, jobbulást Ricsikének, Petit meg hátha megvédi a tejcid..!
Anyós meg cseréljen szemüveget... :twisted: :lol:

Gabó, anyák gyöngye :P Flórababa gyönyörű és majd kicsattan, minek annyit mérni? :lol:

Milyen szép idő van véééégre, nem? :D:D

Többiek???????????????

Kép
Kép
encu
 
 


Mi ez a pangás?... :shock:

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Kicsit elmaradtam, nem sok időm volt semmire. Tegnap meg strandolni voltunk, gyerkőcök nagyon élvezték! :)

Momi!
Akkor csak holnap lesz műtét? Nagyon drukkolok, hogy a lehető legjobban menjen! Ricsikének jobbulást!

Encu!
Széép idő? :shock: Nálam az megáll 26°-nál! 8) 8)

Gabriel!
Szerintem ez jó súly, miért kell menni egyébként mérésre? Általános, vagy valami konkrét oka is van?

Hétvégén keresztelő lesz nálunk, férjem ráadásul dolgozik szombaton is, így tök egyedül kell az egész traktát megcsinálnom sok emberre. :evil:
Ebben a hőségben még bevásárolni sem tudok rendesen elmenni a 2 gyerkőccel. :evil: Mérges vagyok, mert nem tudom hogy fogom tudnimegoldani, és mindenki cs...szik segíteni. Bocs, hogy itt puffogok, csak már felforrt az agyvvizem is. 8)

Kép

Kép
adriana
 
 


Ma sem műtöttek meg, most értünk haza :twisted: Holnap mehetünk vissza :twisted: :twisted:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Encu!
Én vagyok olvasó üzemmódban, mert Dávidtól nem lehet számítógépközelében lenni! :roll:
A napjaim azzal telnek, hogy megpróálom őket a szobában tartani, de elég nehezen megy...
Reggel ébredés után (köszönés helyett: tátá, ha nemet mondok, akkor: nyamnyam) reggeli, majd átöltözés játszós pelusba :lol: . Mikor mind a kettő levette a pizsit következik a : tátá?? Ma pl. 7 órakkor a Tacskó felé sétáltunk, de alig vártam, hogy 1/2 9 körül hazaérjünk, mert folyt rólam a víz...

Móni!
Ennyire nem akarnak megműteni? Biztos,hogy szükség van rá és nem néztek e semmit? :wink: (Bocs, vicc volt, szorítunk neked holnap! :wink: )

Adri!
Kitartás! Mindjárt túl vagy a szervezésen! Szívesen segítenék, de túl messze vagy nekem meg a két gyereknek! Egyébként is 4 gyereket egybeengedni életveszély! Még nagyobb lenne a felfordulás...

Gabó!
Néztelek titeket hétfőn, mert mi is voltunk tanácsadáson. Most már tudom miért nem futottunk össze! Nlatok győzött a lustaság! :lol: Egyébként jól tettétek,pihenjetek, met mindjárt megint augusztus...

rnecsi
 
 


Adri! Ez már nekem is kicsit meleg, de inkább ez, mint az a semmilyen nyár, ami eddig volt ;)

Csillu! Elhiszem, hogy kemény dió két kölökkel, és hogy mindenre előbb kell időd legyen, mint ránk.. :lol:
Kérünk képet a lurkeszekről!!!!

Tesóka! Tessék hamar gyógyulni, elhiszem, hogy még fáj... Kitartás!!

UGyanis Mónit ma műtötték, fáj neki nagyon, de "megúszta" lyukakkal...

Kép
Kép
encu
 
 


:shock: Merre vagytok?? :shock:

Kép
Kép
encu
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Végre lehült picit a levegő, bár ez a vihar nagyon durva volt! :shock:

Készülök nagyon, már minden kaja készen van holnapra a keresztelőre, rend is van, úgyhogy jól haladok. :)

Momi!
Végre túl vagy rajta, gyógyulgass minél hamarab :) !

Encu!
Bírom én a meleget, csak nem az ennyire durvát, amikor éjszaka sem hül ki a lakás. De igazad van, nyáron legyen csak meleg. 8)

Csilla!
4 gyerkőc! :roll: Lenne miről mesélnem. Amikor nővérem átjön a 2 gyerekével, hááát, kő kövön nem marad!
Egyébként mit jelent a "tátá"?

Holnap Sári nagy napja lesz, remélem jól bírja majd a keresztelést is. :roll:

Szép hétvégét! 8)

Kép

Kép
adriana
 
 


Sziasztok!

Móni! Örülök, hogy végre túl vagy rajta...egyébként hogy vagy?

Adri! Milyen volt a keresztelő? Jól bírta a picilány?

Encu! Sajnálom, hogy meg kellett szakítanotok a nyaralást :( Még mentek valahova? Hogy bírtad a hőséget?

Képzeljétek Vince abszolút nem alszik napközben egy percet sem egy hete...reméltem, ha már majd apa dolgozik, akkor majd visszaáll a régi rend...na, ezt csak én hittem :? Egyébként édesen dumál már :) Szilárdot meg szoktattuk a vízhez nyaraláskor, és már csak víz alatt szeret lenni, úgyhogy már nem izgulok mi lesz ősztől az ovis úszáson :wink:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Vonalzót is kellene újat csinálnom..............majd ha lesz időm :oops:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Móni!
Gyors felépülést és jobbulást!
Már azért sokkal jobb lehet, hogy túl vagy rajta!

Barbi!
Szerintem ez csak átmeneti, mert Flóra is kevesebbet alszik, mármint napközben max. csak félórát.
lehet, hogy a nagy meleg miatt is van! :wink:

Encu!
Jól vagytok?
Rókakomáék elmentek már?

Kép
gabriel79
 
 


Lányok, rókakomák messze járnak.

És egy ideig nem is jönnek vissza.

Pénteken megyek terhességmegszakításra, Ágicának nincs veséje, el kell venni tőlem...

Majd jelentkezem..

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!

Borzasztóan sajnálom, erre nincsenek szavak. :cry: :cry: :cry:
Kívánok mihamarabbi felépülést... :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
adriana
 
 


Sziasztok!

Encu!
Kép
Nem is tudom mit írhatnék neked! Nagyon sajnáljuk a dolgot és együtt érzünk veletek a bánatotokban! Mikor olvastam soraidat zokogva hívtam Viktort hogy elmeséljem neki a tragédiát, de alig tudtam megszólalni...
Bármiben segíthetünk szólj! Ha csak szeretnél valakivel beszélgetni hívj és megyek! A héten nincsenek itthon a fiúk, így szabadon mozgok, de ha itthon vannak is megoldom, hogy ha szükséged van valakire melletted legyek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rnecsi 2009.07.22 20:52-kor.

rnecsi
 
 


Encu! Úgy sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: Nem is tudom, mit lehet ilyenkor mondani................ csak bőgök én is :cry:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Encu!
Megvagyok döbbenve és dühös és szomorú és hirtelen hitetlen is lettem!
Azt mondják mindennek megvan a miértje, csak én most ezzel nem értek egyet!
Tudod a számom, hívj, átmegyek vagy ha kell segíteni Karcsikára vigyázni itthon vagyok!!!!!!!
Szeretünk nagyon TÉGED!

Kép
gabriel79
 
 


Lányok, ugyanezt érzem.
Egyik állapotból zuhanok a másikba.
Még érzem őt odabent.. meg-megmozdul..de nincs helye, nincs vizem.
A szívem már nem is tudom hányadszor szakad meg, hogy az a pici lány sosem látja meg a napot és a világ csodáit. Sosem öleli meg senki, mert el kell szakítsák tőlem. Haragszom a világra és ölni tudnék a fájdalomtól. Elveszik őt tőlem...

KArcsi mellettem van, szenved, nem engedi, hogy megreccsenjek. És KArcsika sem. Ők tartanak életben. Tudom, vannak nagyobb tragédiák az életben, voltak, akik ezzel nyugtattak, de nem megy. Nekem most ez a legnagyobb. MEggyászolom a kicsi lányom és talpra állok. De ehhez idő kell.

Köszönöm, hogy vagytok nekem, szeretlek titeket!

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!

Nem is értem, hogy lehet ezt ép ésszel kibírni. :cry: :cry:
Holnap nagyon gondolok rád így majdnem ismeretlenül is. Ha túl leszel ezen a szörnyű mizérián, jöhet a szép lassan a talpraállás.
Holnapra nagyon-nagyon sok erőt kívánok, és a Jóisten áldását Rátok! :cry: :cry:

Kép

Kép
adriana
 
 


Vártalak. Akartalak,
Pedig eszemmel tudtam, nem szabad.

Mikor megtudtam velem vagy,
S rám vársz,
Szívemet fény ölelte át.

Minden pillanatban, mikor éreztem létezel,
Tudtam szeretsz Minket, s nem titkolod el.

Mikor Édes Bátyád csöpp keze, megsimogatott,
Apró tested minden része boldogságtól táncolt.

Ha Édes hangján dúdolt Neked,
Tudtad, érezted mennyire szeret.

Szemed sugarát nem láthattam, karomba nem vehettelek,
De míg világ a világ, szívemben ott a helyed.

Életed nagyon rövid volt, csak néhány hónap az egész,
De remélem nem csak szenvedés, szeretet is ért.

Remélem tudod ki az, ki várt, és nagyon szeret,
S ha lehet vigyázod e Kisember lépteket.

Bármerre visz minket, nehéz életünk,
Remélem tudod, mi mindig Szeretünk.

HIÁNYZOLEgy édesanya verse


:cry: Kitartás Tesókám! Mi is nagyon szeretünk!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 



Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


LÁnyok, élek, nem mondanám, hogy virulok, de majd ez is jobb lesz.

Nagyon haldoklik a topik, remélem nem én húztalak le titeket, gyertek, írjatok!!!!

Komolyan!!!

Tali is kellene vmikor..

Kép
Kép
encu
 
 


Oké!

Taliban benne vagyok viszem a TIRAMISUT!
Ja és Flórát is! :lol:

Utálom a szelet!Pedig azt mondták csak egy napig kell elviselni! :?

Ma vagyunk apával egy éves házasok! 8)

Kép
gabriel79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: