Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszömöm a kedves fogadtatást! :)

Encu!
Szisszkával még egy másik topikból ismerjük egymást, elég régről. :)

Momi!
Te hogy boldogulsz a két lurkóval? Látom, csak pár nap van a legkissebbjeink között. :) Te hol szültél?
Sajnálom Petike leesését, gondolom, hogy megijedhettél! Nekem Sári egyszer a hordozóból burult ki, amit egy székre raktam le egy pillanatra. Nyugi, ezek a gyerekek gumiból vannak! :wink:

Kicsit nem ide illő téma, de olyan mélyen érintett, kíváncsi lennnék a ti véleményetekre is. Mit szóltok hozzá, hogy M.Jackson meghalt? Én szinte rajta nőttem fel, el sem akartam hinni, számomra olyan halhatatlannak tűnt. :cry:

Kép

Kép
adriana
 
 


Sziasztok!
Adri!
Üdv itt!Végre sokasodunk! :lol:

Encu!
Az Ancsa nem lakák már ott! :?

Tegnap voltam a Gianni Morandi koncerten és faaaaaantasztikus volt!
Tali jó már szabin vagyok!

Móni!
Szerintem bárkivel előfordulhat, egyszer nekem is kicsúszott manó a kezemből, de asszem én ilyedtem meg a legjobban!

Kép
gabriel79
 
 


TEsóka, no para, a kölkök tényleg jól össze vannak rakva ;) Ugye Petike is alátámasztja ezt???

Adri, engem is meglepett Jacko halálhíre, de sajnos várható volt...

Gabó! Hogyhogy nem lakik ott?? Hisz csak nemrég költözött...

LÁnyok, ezen a héten szerdáig jó a tali, utána csak 2 hét múlva vmikor, mert megyünk Horvátba.. 8)

Kép
Kép
encu
 
 

 
 

Sziasztok!

Adriana üdv köztünk, örülünk, hogy ránktaláltál! :wink:

Móni!
Köszi a jóidő küldését, de pénteken este az első pohár bor után elkapott minket egy nagy zuhé, elég sokáig vártuk, hogy elálljon, de nem akart... Mikor csendesedett szereztünk még egy pohár bor és visszamentünk aludni a hotelba.
Szombaton kirándultuk szinte egész nap - Páneurópai piknik helyszínén voltunk, a nagycenki Széchenyi-kastélyt jártuk be, megnéztük a régi vonatokat, de nem vártuk meg a csühöst, a nosztalgiavonatozás kimaradt!
Peti leejtésén ne emészt magad, nem ő az első és nem is az utolsó, aki leesik valahonnan... (Bálint pl. a kanapéról fog leesni, mert felfelé tud menni, de lefelé már nem...)

Kép Bálint
Kép Dávid Kép Széchenyi Múzeumvasút
Kép Hotel Sopron Kép A Vasfüggönynél

rnecsi
 
 


Encu!
Egyszerű a képlet!A párjával maradt! :lol:

Kép
gabriel79
 
 


CSillu! De szupi helyen voltatok!!! :) Gyerkőcök is voltak? Ja, nekem első dolgom volt anno megtanítani Karcsikát, hogy hátrafelé kell lemászni a kanapéról, ágyról, stb, és egyszer sem esett le emiatt. Hajrá! :P

Tesóka! MErre vagy? Minden rendben, ugye???

Niki! Gyere már gyakrabban, teeeeee!!!!! :D :lol:

Lányok, mégsem jó ez a hét, mert kiderült, hogy nem csütörtökön indulunk, hanem szerdán, ergo holnap pakolós-sütős-napom lesz ;)

Gabó! Nocsak, ez jó! Épp csak berendezkedett, és visszament Érdre? Örülök nagyon!

Adri! Ritan! Merre vagytok?

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!
Most találtam erre a topicra,bár a babaneten régóta zugolvasó vagyok itt-ott.. :D
MAgamról annyit,ogy 30 éves vagyok,7 hetes a kisfiam,Peti.
Remélem befogadtok magatok közé,igyekszem felvenni a ritmust,és képbe kerülni veletek kapcsolatban,már amennyire a fiatalúr engedi..
Andi
cs.andi
 
 


Szia Andi, üdv köztünk! Mesélj magatokról, merre laktok, mióta, ismerhetünk-e, stb ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok

üdv az ujakknak

És egy kis bucsú Most elöször és utoljára irok erröl Méghozá azért mert a régiek ismerik az egészet az ujak meg majd megtudják . szoval aki akarja megérti aki akarja elitél .

Szoval 3 hetet töltötünk a budaiba a rehabon ahol megprobáltak csodát kihozni kornélbol közbe áttanulmányozták az mr vizsgálatunk képeit mert valahogy a leirás nem volt tökéletes valam nem stimmelt benne ezért a dr nénink megnézte és konzultált a egy külföldi orvossal is
a 3 hét alat a kornélnál anyit se értek el hogy nyitva tartsa a kezét hosszab ideig szoval behivtak engem csütörtökön akor már sejtetem hogy gáz van elmonta a rehabilitácios oztály vezetője hogy mi van aztán közölték hogy holnap 10 várnak minket a neurologián ahol a dr nénik a föorvosaszony ott is beszélni akar mind a kettönkel persze én már tudtam hogy ugyan azt mondja majd amit halottam csak kegyetlenebül . Szoval apa bejöt és közölték. hogy a gyereknek se fehérálománya se agykérge se agya nincs
szoval megnéztük a képet ahol a dr néni megmutata hogy mit látunk és azt is hogy mit kéne látnunk egy másik képen szoval a mi mrünk ön a gyerek nek az agya helyén egy nagy fekete juk van és mivel nincs agykérge csak egy kis csökevény igy se beszélni járni ülni szoval semit nem fog tudni csinálni amit eddig elért az is azért van mert enyit birt azért ált le még ez a kis fejlödése is mert nincs mit fejleszteni ugyanis egyik agyféltekén sincs semmi csak viz .

Szoval hosszas kemény döntés után a kornélt valamikor felfeszik egy speciális intézetbe ahol fel fog nöni csodát várhatünk de az nincs még ha olyan fejlet lesz az orvostudomány az agyátültetés egithet de se ösejt se semmi más mert nincs hova beültetni . És mivel ijen rossz a feje ezért az epilepsziája is romolhat bármikor és ez folyamatos leépülésel jár ezt meg ugy döntötük nem nézetjük végig a lányokkal hogy idövel becsövezve gépeken lássák az öcsüket . perze ha valanmi csoda folytán megjavül akkor élhet velünk de igy jelen pilanatba az orvosokis ezt javasolják mert neki sajnos fogalma sincsen hol van csak azt hogy jol érzi magát bárhol és ez neki jó ott elvan és lehet jönni azzal hogy az anyát bármikore megismeri meg felismeri a kornél ezt nem teszi és nem is fogja jó lehet hogy szagrol igen de másshonnan nem .

szoval akárhogy küzdötünk a kicsifiunkért elveszitjük .

Nagy a valoszinüsége a dr ek szerint hogy élni se fog sokáig valoszinüleg tinézser se lesz . persze ezek csak joslatok és hogy edig is megtetünk érte minden de nincs tovább .ezek voltak adr néni záro szavai és egyben az enyimek is vigyázatok magatokra a kicsikre .

mindenkinek sok szépet és jot kivánok .

sziasztok .
anha
 
 


Sziasztok!

Andi!
Üdv neked a csapatban! Mesélj magatokról ha időd és a kisfiad engedi! :wink:

Encu!
Jó nyaralást nektek!
Móni miatt ne aggódj, remélem még jól van és nem jöttek elő rajta az elvonási tünetek, mivel a számítógépük itt pihen mellettem javításra várva! :lol: :lol: :lol:
Sopronban csak ketten voltunk, a fiúk egész héten a szüleimnél voltak Borsodban.
Dáviddal is a lemászással kezdtük, de Bálinttal a szeme miatt kicsit nehezebb dolgunk van, de próbálkozunk! :D

Gabó!
Élvezd a szabadságot, mert sajnos nagyon hamar elmegy a nyár és gyorsan eljön ismét szeptember! Tapasztalatból tudom... :roll: :roll: :roll:

rnecsi
 
 


Zsuzsa! Nem is tudom mit mondjak, itt ülök és bőgök. Elképzelni sem tudom azt a fájdalmat, amivel ezt a döntést meghoztátok, de így lesz a legjobb, tudom. Láttam rajtatok a Tescoban, hogy imádjátok a fiatokat és a legjobbat akarjátok neki.. és ez az a megoldás, amellyel senki nem megy tönkre.. :cry:
Teljes szívemből kívánom, hogy történjen csoda, én őszintén hiszek benne, hogy vannak még csodák és minden nap imádkozom majd, hogy veletek is ez történjen.

Bármi van, Zsuzsa, a számom tudod, vagy gyere és öntsd ki itt a szíved. Várunk vissza, ne maradj soká....

Csillu, akkor jó pihi volt...én szinte nem is tudom elképzelni milyen lehet egy hét gyerek nélkül ... 8)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Encu!
Itt vagyok teeeeeeeeeee!!!! :D :lol:
Jó nyaralást nektek!! Majd úgyis bombázlak sms-ekkel, ahogy te is tetted!! :wink: :lol:

Gabó!
Élvezed már a szabit? :D:D

Barbi!
Igen ketten voltunk nyaralni!! :wink:

Zsuzsa!!!
Sajnálom ami veletek történt, tiszta szívből! És köszönjük, hogy beavattál minket ebbe! Én úgy gondolom, hogy senkinek nincs joga ítélkezni a döntésetek felett, mert akármennyire is ismerjük a történetet a kezdetek óta, mégsem tudjuk 100%-osan átélni úgy ahogyan ti! Egy biztos én már kb. 4-re olvasom a történetet amit írtál most, és mind a négyszer végigkönnyeztem! :cry:
Ha bármire szükséged van, mi melletted leszünk, nyugodtan hívhatsz minket!!!!!!!

Kép
niki+baba
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Sajnálom nagyon :cry: Nehéz, de biztos jól döntöttetek...

Encu! Jó nyaralást nektek!!!!! Én egy napot sem tudok elképzelni gyerek nélkül, már az is furcsa, ha csak Vince van itthon, olyan csöndes olyankor a ház :lol:
Pedig már én is vágyom egy kis hétvégi kiruccanásra kettecskén, de majd csak leghamarabb jövő nyáron...legalábbis remélem :wink:

Mi szombaton megyünk Alsópáhokra egy hétre, és holnaptól már apa is itthon van velünk, úgyhogy már alig várom :D :D :D :D

megyek, mert kel Vince...

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Olyan rossz ez a változékony idő, mire leérünk a játszóra, már szaladhatunk is vissza, nehogy megázzunk. :?

Ti gyerekeitek hogyan viselik ezt az időt?

Csilla!
De jó lehetett ketteskén! Mi pont szülés előtt voltunk így tavaly ősszel a párommal, semmihez sem fogható az a kikapcsolódás! :) Aranyosak a gyerkőceid. :)

Zsuzsa!
Bár nem ismerem a történetet, de abból amit írtál, nagyon sajnálom, hogy át kell iylet élnetek. :( Ismeretlenül is kívánom, hogy az életetek úgy alakuljon, ahogy a legjobb nektek!

Encu!
Akkor holnap már utaztok is? Hú, nagyon izgi! :) Mi csak júl. végén megyünk, párom akkor lesz szabin. De már én is nagyon várom. Jó készülődést!

Lenne egy kérdésem, hátha valaki tudna segíteni.
2 és fél hét múlva lesz a lányom keresztelője a Szt.István templomban. Eddig 2x voltunk a plébánosnál érdeklődni, de mindkétszer csak pár perce volt ránk, így gyorsan felvette az adatokat, de kérdezni már nem tudtunk semmit. Állítólag mindig nagyon elfoglalt.
A kérdésem az lenne, hogy zajlik egy keresztelő nála? Mivel kell készülnünk, mit kell vinni esetleg?

Most megpróbálok kiteregetni, mielőtt beborulna megint. :wink:

Kép

Kép
adriana
 
 


Adri!
A fiúknak augusztus 10-én volt a keresztelője ugyanebben a templomban. A rokonom beültek a padokba, mi a keresztszülőkkel elöl ültünk székeken a gyerköcökkel. Akkor keresztelt még egy kislányt is, a 3 gyerek szertartása kb. 20-25perces volt.
Nem kellett vinni semmit, nem kerül semmibe, de nekünk azt mondta, hogy ha úgy gondoljuk segíthetjük a templomot valamennyivel...

Encu!
Jó nyaralást nektek! Tudom, hogy most jöttünk haza a nyaralásból, de kicsit irígykedek rátok! Nálunk babás nyaralásnak csak jövőre van esélye. idén csak állatkert és 1 napos pancsi(k) van(nak) betervezve velük...

rnecsi
 
 


Ádám kérdései

Mondta Isten: Menj le abba a völgybe!
És Ádám megkérdezte: Mi az a völgy?
És Isten elmagyarázta neki, hogy mi az a völgy.
Aztán Isten azt mondta: Ússz át a folyón!
És Ádám megkérdezte: Mi az a folyó?
És Isten elmagyarázta neki, hogy mi az a folyó,
majd hozzátette: Kelj át a hegyen!
És Ádám megkérdezte: Mi az a hegy?
És Isten elmagyarázta neki, hogy mi az a hegy,
majd hozzátette: A hegy túloldalán találsz egy barlangot.
És Ádám megkérdezte: Mi az a barlang?
És Isten elmagyarázta neki, hogy mi az a barlang,
majd hozzátette: A barlangban találsz egy asszonyt.
És Ádám megkérdezte: Mi az az asszony?
És Isten elmagyarázta neki, hogy mi az asszony,
majd hozzátette: Azt akarom, hogy szaporodjatok!
Mire Ádám megkérdezte: Hogyan kell szaporodni?
Isten ezt is elmagyarázta neki, majd Ádám elindult.
Le a völgybe, át a folyón, át a hegyen, be a barlangba,
ott megtalálta az asszonyt, És kb. öt perc múlva visszajött.
Isten mérgesen kérdezte: Most meg mi van?
Mire Ádám: Mi az a fejfájás?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rnecsi
 
 


Csilla!
Köszike!

Mindenki nyaral? Vagy mindig ilyen kevés a mozgás erre? :)

Szép napot!

Kép

Kép
adriana
 
 


Halika!
Adri!
Nyáron általában ilyen a fórum, ősszel fog igazán beindulni, mikor mindenki a szobába szorul.
Általánan Encu és Moni szokta fellendíteni kisit, de Encuék nyaralnak, a Móniék gépe pedig itt pihen mellettem az asztalon alkatrészre várva...

rnecsi
 
 


Sziasztok lányok!
Haza kellett jönnünk a nyaralásból, mert a gyereknek begyulladt a füle, és tiszta láz volt szegénykém. Kapott antibiotikumot és lázcsillapítót, meg a szúnyogcsípésekre (tele van szegény...) egy kenőcsöt.
Éjszaka állandóan inni akart és felment a láza 39,2-re... :( Utána velünk aludt, kellett a Germicid-C-nek majd 1 óra, hogy elkezdje levinni a lázát... :? Olyan kis forró volt szegény...

Szerencsére ma reggel nem volt láz, bevette a gyogyiját, most ezerrel játszik, remélem ma éjjel nem lesz olyan lázas, mint tegnap éjjel... :shock:

Ja, és képzeljétek, míg Horvátban nem volt hányingerem csak kb 1x, addig mióta haza jöttünk, újra kezdtem... Mi a fene? Lehet, hogy a battai levegő??? :D

Lányok, merre vagytok?

Holnap megyünk 4D-re, nagyon kivi vagyok, megmutatja-e hogy Ágica vagy Andriska lesz-e :)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Csilla, nagyon megleptetek! Köszönjük szépen! Nagyon!!!!
Ezt hogy fogjuk viszonozni??? :shock: :oops: :roll:

Szuper lehetett a hétvégétek! Mondjam, hogy irigykedem? :wink: :lol:

Fiuk tündériek!



Tesóka!

Jobbulást Karcsikának!


áááááá, most mennem kell, hiv a Peti, majd ha elalszanak akkor jövök. Nagyon hiányoztatok!!!!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Adri!

Áekben szültem mindkétszer, és te?
M.J. halála nem ért váratlanul, amikor hallottam, hogy rákos már egyértelmű volt, hogy nemsokára meghal. Meg elég összeszakadt volt a tv-ben mostanában. Rajongója nem voltam, de sok dalát szerettem! Igazából az az undoritó, hogy most milyen felkapott lett. Eddig meg le sem szarták a botránya után, pedig akkor jól jött volna neki , most meg hogy halott milyen felkapott lett újra :twisted:

Tényleg gumiból vannak ezek a babák, semmi baja nem lett :D Volt már több hasonló balesetünk a Ricsivel, ő is esett innen-onnan de ez most nagyon megviselt. Mégiscsak a kezemből ejtettem ki. Na mindegy, semmi baja nem lett az a lényeg.

Te hogy boldogulsz a picikkel? Mostanában sajnos elég nehezen megy a dolog, sokat kivesz belőlem a nem alvás. Peti 3 hós kora óta küzd a fogaival, 6 jön egyszerre, igy az éjjel 5-6 szakaszból áll. Nappal meg a Ricsi miatt nincs megállás. Ti hogy álltok a fogakkal?


Andi!

Üdv itt! Remélem itt nem csak zugolvasó leszel?!!! :wink: :D
Gratulálok a Petikéhez! :D Nekünk is Petink van :wink: :D
Battán merrefelé laktok?


Barbi!

Jó pihit! :D


Zsuzsa!

Nem tudok mit irni, annyira biztam benne, hogy egyszercsak jösz valami jó hirrel :( :cry:


A tescoban nem taliztunk?? :oops: Már bementetek mire leesett, hogy ti vagytok, bocsi :oops: :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


A Petinek szájpenésze van. A Ricsivel megúsztuk, igy ez most új. Akinek volt, hogy és mit csináltatok a boraxon kivül? Kell fertőtleniteni pl?

A Ricsi egy hete a wc-be kakil!!!!!!!!! :D :D
Többször voltunk már hármasban sétálni is! :D
Rájött a büntetés lényegére a Ricsi, azért igy már kezelhetőbb gyerek lett :D Mindezt tette azután, hogy szoltam az Annának hogy help, mert nem birunk vele :lol: :lol: Mire jön már egy angyal lesz :lol:
Peti 1O,7 kilo volt a mérésen! :D

Ezek voltak az elmúlt napok eseményei nálunk :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka!

Jó nagy Petibaba, hallod-e... :shock: :shock: :lol: :lol: 8)

KArcsika talán jobban van, már 2,5 órája szunyál.. Pedig ideje lenne bevenni a Cataflamot.. :roll:

Szájpenész: én egy tiszta textilpelussal törölgettem mindig (előtte beboraxoztam), az nagyon jól leszedi. Mert asszem fültisztítót ajánlanak, de az szerintem szart se ér.. Ja, meg volt, hogy borax nélkül, csak úgy, tiszta gézruhával kitöröltem a száját, 2 hét alatt rendbejött. Ja, meg a cicidet is kend szopi előtt, utána meg megmosni, de ezt bizti tudod ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!
Sajnálom, hogy vissza kellett jönnötök!
Máskor vigyél láz és fájdalomcsillapítót és talán nem kell visszajönnötök!
Írj az ultrahang után kivi vagyok!!!!!

Móni!
Ügyi vagy!
Ricsi is ilyen súlyú volt ennyi idősen nem?
Mikor kell menned műtétre?

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Tesóka!

Na????????????????????????????,
kislány vagy kisfiú ????????????????????

Köszi a sz.p.-es segítséget! :D

Hogy van Karcsika?


Gabó!

Hogy telik a szünidő? Programoztok? Tegyél képet Flóráról!!!! Légyszííí!!!!

A Ricsi kevesebb volt, egy évesen lett azt hiszem 11-12 kiló. Majd megnézem a kiskönyvben :oops:

Hétfőn megyünk reggel a kórházba műtét előtti programra, vérvétel, rtg,... majd valamikor a héten még altatós doki és ha minden ok akkor 13-án fekszek be és azon a héten műtenek.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni!
Tegnap fölbuszoztunk a dédihez, hát naggyon ügyi volt Flóra és élvezte és fantasztikus, hogy mindenhová gyalog, kézenfogva mentünk!
Holnap hazautazunk a szüleimhez és csütörtökön jövünk haza!
Utána való héten kipróbáljuk a vonatozást és szeretném vinni fogaskerekűzni és kisvasutazni!
Mikor itthon vagyunk szabad játszás van, vagy segít nekem főzni, takarítani!
Persze minden délutáni alvásnál én is hunyok vele! 8)
Így telnek a napjaink!
Csütörtökön megyünk együtt fodrászhoz, mert végre elkezdett nőni a haja!
Képet nézek, de még múlt hónapban voltunk az állatkertben ott készültek fotók.


Szerintem a súly miatt ne aggódj, hiszen minden gyerek más és különben is fiúk!

A diétát tartod? Jobban vagy különben, vagy időnként szenvedsz tőle?
Mit mondanak mennyi ideig fog tartani kb. a lábadozás?
Bocsi a sok kérdésért! :oops:

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

De eltűntetek!!! :shock: :wink:


TEsóka, ne idegesíts!!!! Írjál máááááááááááár!!!! Mi van?????? Mi volt az uh-n???? Karcsika?
Vagy minden ok és visszamentetek nyaralni? :D


Gabó!

Hú de jó lehet ennyi progi :D :D
Várom a képeket!

Eddig hogy mentetek? Csak mert írod, hogy gyalog, kézenfogva... :roll: 8)

A diétát keményen tartom, elég egyhangú. Most jutottam el arra a szintre, hogy már nem sokáig bírom ezt a semmit evést :oops: Jobban vagyok amióta diétázok, de sokszor elkezd görcsölni az epém. Nem vészes, de ilyenkor rettegek, hogy újra elindul egy kő is kezdődik minden előről. Szóval nehéz de remélem a műtét után jobb lesz. Hétfőn kell befeküdnöm, kb 1-2 nap múlva megműtenek és a műtéttől függően alakulnak a dolgok. Ha minden jól megy akkor laparoszkóppal (nem tudom hogy kell írni) csinálják. Négy lukat csinálnak és úgy veszik ki. Akkor kb 3-4 nap a műtét után és kiraknak. Ha nem tudják lc-vel megoldani, mert mindenképpen úgy kezdik el, akkor menet közben vágnak. Ez kb 20-25 cm-es vágást jelent a jobb mellem alatt. Akkor kb 10 nap a műtét után és mehetek haza. Utána mindkét esetben diéta és szigorúan tilos emelnem 3-4 kilónál többet 6 hétig.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Hétvégén Egerben voltunk rokonlátogatóban, azért nem jöttem.

Encu!
Nagyon sajnálom, hogy így alakult a nyaralásotok! Remélem azóta már jobban van Karcsika! És mi volt az uh-n??

Momi!
Én a szt.Imrében szültem mindkétszer.
Fogzás nálunk 5 hónapos kora óta téma, de eddig 2 bújt ki. Nagyon nyálzik, biztosan jön hamarosan másik is, de nem viseli meg kölönösen, szerencsére. Azért nehéz lehet, egyszerre 6 foggal! :shock: Szegényke!
Én egyenlőre egész jól viselem a kölköket, bár néha azért nálam is betelik a pohár. Sári ugyanis rájött, hogy ölben hej de jó az élet, és most már le sem lehet tenni hosszabb időre.
Ezt a műtétet nagyon sajnálom, remélem azért hamar felépülsz majd. Gyerkőcökre addig ki fog vigyázni?

Hú, most mennem kell, felébredtek a gyerkőcök! Már megint csak 10 perc jutott magamra. :evil: Utálom a háztartást! :evil:
További szép napot!

Kép

Kép
adriana
 
 


Moni!
Hát tudod, azért pár hónappal ezelőtt szerette a kisasszony a maga utján járni, így értettem, hogy most ügyesen kéz6enfogva!

Hú akkor sokat fogytál?
Persze a műtét után is kell még tartani a diétát legalább egy kis ideig, vagy utána mindenevő lehetsz?

Adri!
Én is az Imrében szültem sőt jómagam is ott születtem! :lol:
Kihez jártál?Ki volt a szülésznőd?
Én a Fülöphöz jártam, de Bálint Sánornál szültem és Majnár Zsuzsa volt a szülésznőm!
Nekem szuper élmény volt, egyedül a csecsemősök stílusa nem tetszett!

Kép
gabriel79
 
 


Kicsináltak a fiúk :twisted: :twisted: kész vagyok :oops: :lol:

Gabó!

Örülök, hogy sikerül már kézenfogva közlekedni! :D ez tényleg szuper :D

Hogy sokat fogytam e, -10 de észre sem venni :oops: . Most vigyázok, hogy ne fogyjak, a bőröm nem értékelte. Kenyeret kenyérrel eszek :lol: Így most bőrtuning van jó kis bőrfeszesítős testápolóval és majd a kórházban megint folyt köv. :lol: Állítólag kell tartani a diétát, legalább 6 hétig. De majd úgyis meglátom, ha valamit megkívánok megeszem max. visszajön. :roll:


Adri!
Nálunk is megy az ölben levés. Szintén ha leteszem, pár perc után már hív, igen erőteljesen :lol: :twisted:
Anyósékkal lakunk így a mama mindig kéznél lesz. Az első három héten apa lesz itthon velünk, a második három héten meg szerintem felköltözik a mama. A legnagyobb probléma az lesz, hogy a Petit nem emelhetem fel így állandó segítség kell :?

GYerkők élvezték a rokonlátogatást?

Nálatok is egyszerre alszanak a gyerekek? :D

Örülök, hogy a fogakkal nem nagyon kínlódtok. Szuper :D Tegnap nézegettem a Peti száját és nagyon szélesek a puklik az ínyén. Remélem nem lesz kapafogú :shock: :roll: :lol: 8)



Encu nem jut fel a babanetre (apával beszéltek, én pont fürdettem a fiúkat). Kislánnyal bővül a csapat! :D

TEsóka, remélem nem gond hogy megírtam? :oops: Gratulálok mégegyszer! Nagyon ügyik vagytok! :wink: :D :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka, nem baj, hírvivő vagy :)

LÁNYOM lesz!!!! TÖkjóóóóóóóóóó!!!

Ja, és milyen sz.p. projekt? :shock: :lol:

Gabó! Vittem gyógyszereket, ettől sikerült lejjebb nyomni a lázát második este, de reggel is lázas volt, ezért nem gondolkodtunk. Ha reggel lázas, az gáz... :(

Kicsit jobban van, de azért még nyekergős... :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Mi ez a csönd? :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Tesóka, unatkozol? :wink: :lol:
Most nem tudok beszélni, mindenhol gyerekek alszanak :D
Szp szájpenész :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka, jaaaaa :P És segített? Múlik?

Egyszer felhívlak és az máris unatkozás, teeeeee? :D:D:D

Kép
Kép
encu
 
 


Itt vagyok én is :wink: :D

Aha, bár a cicim nem mosogatom csak szopi után lekenem a boraxossal. Gézlappal törlöm a száját, ha elfogy akkor jöhet a textilpelus. Ez eszembe sem jutott volna! 8) Nagyon szép a szája, mondjuk nem volt csúnya. Olyan volt, mintha hámlott volna belülről. De a köcsög, nem előjött ott ahova nem tudtam elnyúlni. ÍGy most megvárom amíg elkezd üvölteni, akkor úgyis kitátja a száját és akkor ügyeskedek. :roll:

Majd délután ha felkeltek felhívlak, ok? Már apa is bealudt. Te vagy az egyetlen társaságom! :wink: :D :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Na, akkor örülök, hogy nekem is vannak okosságaim :)
Egyébként jellemző a szájgomba-állatkára, hogy bújkál...naná, hogy oda, ahol nem éred el ;)

Én is ilyenkor kellene szunyáljak, de neeeeem, itt vagyok társaságnak :D:D:D

Kép
Kép
encu
 
 


Szunyálni nekem is kéne :wink: de minek, tök jó fáradtnak lenni :P

Pocid nőtt? Karcsikának ecsetelitek, hogy hugica lesz? Karcsi mit szólt hozzá?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Bekapcsoltam a klímát, agyamra ment a meleg. Most királyság van :D :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Én már azóta szeretlek mikor még nem voltál más csak puszta gondolat, és a csillagok lüktették az égre képzelt mosolyodat Aztán megdobbant a szíved, szívem alatt,és én azóta a lelkemhez simítva hordalak. :D

Olyan szép, most találtam.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


TEsóka, ez télleg szép :D :cry: :D És mennyire igaz!!

Klíma? Az mi??? :lol: Nekünk csak a hálóban van....én meg persze nem ott ülök... Már a seggem is fáj a sok üléstől :D
Meg a derekam

Gyerek? Heheeee, mikor kérdem, ki van anya pocakjában, azt monjda: baba. Milyen baba? Ágibaba :D

Kép
Kép
encu
 
 


Apropóóóó! Mit mondott a dokibácsi? És nincs neked msn vagy vmi? Itt elég döcögős a traccs... :P

Kép
Kép
encu
 
 


Beszélj velem úgy, mintha felnőtt lennék!
Játssz velem úgy, mintha gyerek lennél!
Bízz bennem, adj feladatot,
Majd meglátod, milyen ügyes vagyok!
Dicsérj meg, ha megérdemlem,
Igazságtalansággal ne büntess engem!
Ha úgy érzem, teher vagyok neked,
Boldogtalan leszek, rossz gyerek.
Ha a bolt minden játékát elém rakod, mit ér, ha önmagad helyett adod?
Játssz velem, mintha gyerek lennél, Beszélj velem, mintha felnőtt lennék!
Ami nekem fontos, vedd komolyan!
Csak akkor szólj rám, ha komoly oka van!
Ne tiltsd meg, amit meg kell tennem,
A világot kell felfedeznem!


Ez is tök jó :D

Hív a Peti, mindjárt jövök ha még itt vagy :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Encu!
Ez szupiííííííííííííííííí!
Végre csajszi is lesz!
Rakhatnál föl pocis képet!

Móni!
Egy idő után a csakkenyér is fogyaszt! :wink:

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Tegnap itt volt nővérem a két gyerekével, volt nagy felfordulás! :)

Gabriel!
Én Tasi Róberthez jártam, a szölésznőm pedig Mózes Mária volt mindkétszer, de nem fogadtam fel. Csak a doki volt fogadott. Mindkétszer jó élmény volt a szülés, a bent tartózkodás, de a csecsemősök valóban rontottak az imidzsen. :roll:

Encu!
Gratla a csajszihoz!! :D A sorminta akkor nálatok is bejött. :D
Karcsika meggyógyult már?

Momi!
Egyszerre alszanak szerencsére, így is szoktatom őket. Bár van, hogy Sári délelőtt alszik 2-3 órát, és akkor már csak délután 5-6körül alszik el megint.
Az jó, hogy lesz segítséged, de gondolom így is nehéz lesz. Ha ilyen sokat leszel bent a kórházban, ezek szerint már nem szoptatsz? Tényleg, akartam is kérdezni, miket eszik már Peti?
Ti merre laktok egyébként?

Körkérdés megint: merre van jó játszótér Battán? Eddig csak a duna-partra jártunk le, de szivesen elmennék már máshová is. Innem a mattából gyalog elérhető más is? :?:

Kép

Kép
adriana
 
 


Sziasztok!

Móni!
Te szereted a nyerős dolgokat! Ismered már a ootz oldalát?
http://ootz.org/hu/?r=Rnecsi
Kicsit játszani kell érte, de előbb utóbb összejöhetnek az ajándékok!

Encu!
Ha jól tudom te már "lefoglaltad" a Flóra kezét Karcsikának! Nálatok mikor lehet elkezdeni tépni a sorszámot az Ágica kezéért? :lol: :lol: :lol: :lol:

Adri!
Jó játszóterek vannak, de hogy a Mattához mi van kjözel azt nem tudom... :roll: :roll:

rnecsi
 
 


Sziasztok!

CSilla!
Köszi, ezzel még nem találkoztam :D

Adri!

Szoptatok még!!!! :D :D Eszem ágában sincs abbahagyni és remélem a Peti sem fogja elválasztani magát amig nem szopizhat. Igazából már szinte csak alváshoz használjuk a szopit. Nappal max 3szor szopik a Peti, délelőtti alvás előtt, déli alvás előtt és ha felébred hogy vissza tudjon aludni. Este szintén lefekvéshez van szopi és éjjel igény szerint egész reggelig. Ha már nem akar aludni, nem fogadja el, esetleg pár korty erejéig. Reggeli: most tápit kap vagy tejpépet, tizorai gyümi, ebéd főzi husival, uzsi gyümi és vacsi főzi husival. Apa megkönnyitése miatt vezettem be az ötszöri kanalas kaját de olyan hamar ráérzett, hogy már nem is kell neki a cici. Életkorának megfelelően mindent kap.
Sári szopizik még? És ő miket eszik?

Jó játszót én is keresek ami közel van hozzánk de sajnos itt ilyen nincs :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: Füred e szempontból pocsék :cry: Hozzátok közelit sem tudok. :(

Tesco mögötti utcában lakunk.



Megvan az első fogacska!!! :D :D
A Ricsi meg lepisilte a mama virágját! :D Úgy mint apa... :wink: Látnotok kellett volna, még rogyasztott is hozzá :lol: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni!
Apa is le szokta pisilni a mama virágait rogyasztva? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(Bocs, nem lehetett kihagyni! :wink: )

rnecsi
 
 


aha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


apánk wc-re jár, bár lehet ezért döglött ki tavaly a teraszon a tuja :lol: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Csajnak össze-vissza jön meg, doki eü-i kaparást ajánl. Megcsinálja, mikor magához tér a csaj, közlik vele: kisebb komplikáció volt. Kilukadt a méhe! Összenövései voltak az 5 és fél éves császi miatt és ott lyukadt ki!

Bakker ezen gondolkodom amióta megtörtént... ez hülyesség, nem? :roll: A doki cseszte el :roll: Tudnia kellett volna, hogy a hegnél el lehet vékonyodva a méh, ő meg kapart mint az ökör. Összenövés meg a méh külső oldalán lehet nem belül. :roll:


Tesóka, nem hivtalak. Bár gondolom feltünt :wink: :lol: :oops: fél hatra lettünk kész az uzsival. Mostanában el vagyok csúszva :oops:


A Ricsi ma kirakott a wc-ből amig kakilt! Ilyet beszolt: -Anya menj ki, csukd be ajtót. Nem tudok igy kakilni! :lol: :lol: Annyira csendben volt, hogy hirtelen feltéptem az ajtót, hogy meglepve meglessem. Erre ott görnyedt és nyomott mint állat :lol: :lol: 8)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: