Új privát üzeneted érkezett!

Ha szeretitek a Prizee típusú bugyuta játékoldalakat, itt a legújabb magyar!
http://ootz.org/hu/?r=Rnecsi

Móni!
Kitartás, reméljük jobban leszel! :roll:

rnecsi
 
 


Tesóka, basszuuuuus.... :shock: :( Gyomorfekély? Hogy a fenébe?? Szegéynkém, a fene egye meg!! Remélem nagyon hamar rendbe jössz! Ha tudok valamiben segíteni, szólj!!!!!

Csilla! Szerintem front volt, mert a gyerekem felébredt éjjel, és reggel 9!!!!! ig aludt 7 helyett.

Lányok, jobban vagyok!!! Remélem ez nem baj.. :oops: Mindentől parázok... :roll: :?

Kép
Kép
encu
 
 


+ epekő kb 10db
lehet ma műtenek, most probáljuk a Petinek a tápit... aztán pakolok :cry:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

 
 

Móni! Úristen :shock: Izgulok érted!!!!!!!

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Tesóka!!!!! :cry: Itt bőgök!
Basszus, nagyon hamar gyere rendbe! Telcsin lehet zaklatni?...

Kép
Kép
encu
 
 


Momcsi-őszintén sajnálom a dolgot, remélem,h.nagyon hamar rendbejősz! :wink:
Nekünk egyre szarabb az étvágyunk... :cry: remélem hamarosan változik, mert ez így már kezd kikészíteni... :?

Minden jót csajok!Holnap megrendezzük előre a kicsi születésnapját és vasárnap utazunk haza, egy jó idejig nem tudok jönni, de igyekszem.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Drága Móni!

Szurkolok, hogy minél hamarabb rendbe gyere és itthon lehess!
De mi a fenétől van gyomorfekélyed(talán anyóséktól?)?
Hát azért nem semmi.

Kép
gabriel79
 
 


Lányok, szegény Móni elég ramatyul van, és képzeljétek, hétvégén nem műtenek, csak ha életveszélyes! :evil: :evil: :evil: Fasza, mi? Ki vagyok akadva! És azt mondta, hogy előreláthatólag még 10 napig lesz bent...
Tesóka, kitartás! Nagyon drukolunk, hogy mihamarabb pikk-pakk rendbe gyere!!!!!! :!:

Kép
Kép
encu
 
 


Móni
Basszuuus! :cry:
Gyógyulj meg hamar!!!!

Encu
Köszi a híreket!!!!
Te hogy vagy??? Most hanyadik hétben vagy? (nem látom a vonalzód, lehet, h csak nekem nem jelenik meg :? )

Timci
Boldog Szülinapot Atticynek! Jó bulit nektek!
Az évágytalanság miatt ne aggódj, rendben lesz a gyerkőc! Ma Marci alig evett... sokszor ő is válogat... van, h akármit eléteszek, az nem kell... majd odamegy a hűtőhöz és kiveszi belőle amit megkíván (sajt, kefir, joghurt... de múltkor a krumpli főzeléket célozta meg) mondja, h kér... és akkor abból adok neki, amit szívesen enne. Meg elég meleg is van mostanában, ilyenkor szerintem egyébként is kevesebbet esznek!

szisszka
 
 


Sziasztok


Moni Jobbulást
anha
 
 


Lányok, jó híreim vannak!

Móninak jobbak az eredményei, ma szopizhatott is Peti. Holnap műtik Mónit.
Ezerrel megy a drukk, hogy minden rendben legyen és nagyon hamar hazegyere, Tesóka!!! :!: :!:

Kép
Kép
encu
 
 


Mónit megműtötték, nagyon jól sikerült, holnap jöhet haza! Jeeeee-szmájli! :lol: :D :D

Kép
Kép
encu
 
 


De mi van a vonalzóimmal?? :shock: :roll:

És merre vagytok lányok?

Nekem még mindig hányingerem van, néha Vukk is bekukant.. :oops:

Kaptam egy szívhangfigyelőt, és hallottam mocoroni a Borsómat!!! :lol: 8)

Kép
Kép
encu
 
 


Encu
Köszi a híreket Móniról!
Jajj, de jó, h jöhet is haza!!!! :D Ez szuper!!!
Nekem fokozatosan múlt el a hányinger, de nagyot segített amikor elkezdtem szedni az Elevitet. De segített még a hideg őszibarack, banán, joghurt, fagyi, tej. Meg ahogy kinyitottam a szemem egyből ennem kellett, különben rosszul voltam, de ébredés után csak és kizárólag a csokis gabonapelyhet tudtam megenni :D

Hogy hol voltam ma?
Egész nap szenvedtem, rohadtul fájt a fejem, majd megőrültem... főleg amikor a szomszéd elkezdett fúrni, olyan volt mintha a fejemben fúrna :shock:
Tegnap meg camponáztunk Marcival, volt babajátszótér, mackó kiállítás meg ilyenek... meg shoppingoltunk :wink:

Most megyek fürcsizni :)

szisszka
 
 


Móni:Hamar gyógyúlj meg! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
reni mamy
 
 


Sziasztok!

Végre van két másodpercem :D


Köszönöm!!!!!!!!! :wink: :D

Tegnap reggel engedtek ki, ma megyünk vissza a sebészhez előjegyzésre, és kiveszik az epehólyagomat. Hétfőn endoszkopos vizsgálatom volt. Hááááát, durva volt. Locsolócső mérető csövet letoltak és kiszedték az elakadt epekövet és kitágították az epevezetéket ha megindulna még kő az át tudjon haladni. Kemény diétán vagyok. Inni csapvizet esetleg kamilla teát lehet. Enni is csak pár dolgok. 5 nap -6 kiló :shock: és még hol a vége :shock:



Tesóka!

Imádlak!!! Jó volt veled beszélni!!! :wink: :D :D :D :D :D

Miért is voltál tegnap dokinál?????????????????????????????

Majd ha neked is két picid lesz te is ezt fogod csinálni. Nincs megállás hiába van carul az ember, csinálni kell :wink: Petit hazahoztuk a kórházból, megszoptattam és már mentünk is a Ricsivel a tescoba. Menni alig bírtam a 4 napos császisebbel de kellett menni :lol: :wink:

Megyek is, Petit ciciztetni kell, szegénykém most rá van kattanva :lol: csak hát ugye nem táplál annyira mint eddig így óránként szopizik, de már eszegetek remélem azért pár kalória átmegy neki :lol: viszont ki van váltva két étkezés kajával, úgyhogy haladunk :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka! Üdv itthon! :lol: És ne tessék ilyesztgetni minket, okéééé??? 8)
Örülök nagyon, hogy ennyivel "megúsztad", mert amiket telcsin mondtál, a hátamon is állt a szőr.. :shock:

Dokinál azért voltam, mert egy hónapja azt mondta, hogy egy hónap múlva menjek vissza, visszamentem, hát szabin van... :lol:
Majd jövőhéten lesz, de most már előtte felhívom ;)

Többiek?

Ja, igen, Szisz, akartam írni, hogy nagyon ügyi vagy a vizsgákkal!!!

Zsuzsa, neked hogy megy?

TÖBBIEK?

GAbó, Niki, Csillu, Barbi? TALI?? :lol: :lol: 8)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, most én kaptam el valamit nagyon, 3. napja alig van hangom, köhögök ezerrel, estére már csak suttogni tudok...örülnek a gyerekek, legalább nem kiabálok velük :wink: :lol: :lol: Laci meg épp most utazott el 3 napra...
Délután évzáró az oviban, izgulok a Szilárdért, hogy ügyes legyen majd, egy mesét is előadnak, amiben ő lesz a mesélő, plusz táncolnak, énekelnek, kiváncsi vagyok rájuk :)

Móni! Nem semmi csaj vagy!!!! Gyógyulj meg hamar, egy anya nem gyengélkedhet :wink:

Szisz! ügyi vagy!!!! Gratulálok! :D

Megyek is...

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Apa elment dolgozni, újra hármasban vagyunk. Végre tudtam egy jót bőgni, apa úgysem értené meg.... :roll:
Van két dolog a múlthétről amit soha az életben nem fogok elfelejteni:
Este háromnegyed nyolc volt, ültem az ágy szélén és szopizott a Peti. Már nyűgös volt és fáradt. Sok volt neki az egész napos rohangálás. Pár perc nyugi kellett volna még neki hogy békésen el tudjon aludni. Nővér odacsörtet és elkezdi kérdezni az adataimat. Peti kifordulva magából üvölteni kezdett. Rettegtem ettől a pillanattól de valahogy mégiscsak kicsúszott a számon: vidd. Apa elvette tőlem a síró picit, beletette a hordozóba, ráhúzta a sapkát. Adott egy csókot és felemelte a hordozót. A Peti csak sírt torkaszakadtából. Kimentek az ajtón. Már csak a sírását hallottam. Egyre távolabbról de még hallottam ahogy sír. Aztán csend lett. Síri csend. Ott ültem az ágyon és bőgtem, a nővér meg nézett rám hülyén...
Éjjel óránként néztem a telefonomat, hogy mikor hív már apa, hogy hogy telt az éjjel. Reggel 5-kor aztán megnyugtatott, Peti nagyon ügyes. Aludt sokat, ette a tápit, de nem cumisüvegből hanem pohárból !! :lol: Hát azt a nyugalmat ami elárasztott :shock: :D Bejöttek délelőtt a fiúk, mindkettőnek jó kedve volt. Kikisértem őket a kocsihoz. Na ekkor esett le a Ricsinek, hogy anya marad. Olyan édes volt. Ott ált velem szemben lehajtott fejjel. A sírás határán volt. Legugoltam hozzá, ő meg olyan szorosan ölelt át mint még eddig soha. Na, tudtam, újra itt a vég, alig bírtam visszatartani hogy ne bőgjek. Kicsi szivem meg mondja közben: "Anya gyere haza, most. Ülj be kocsiba és gyere haza. Ricsi keres és nem talál otthon. Megint keres és megint nem talál anyát." Beültek a kocsiba és újra ott álltam egyedül és persze bőgtem.
Teljesen megváltoztatott ez a betegség. Már nem jó anya szeretnék lenni, egyszerűen csak anya. Anyukája még jó sokáig ennek két tüneménynek.

Be is fejezem, bocsánat hogy így belementem. Nem akartam erről írni, de hát csak ez lett. :oops: Pedig ez a nap nem erről szól! Történt ma valami ami bearanyozza a napjainkat :D

Reggel 8-ra mentünk a dokihoz...tudtam hogy ma történni fog valami, persze hülyének nézett mindenki. Ctg rendben, doki mondja jó lenne szülni Nanááááááá Vetkőzzek le, megvizsgál...hát jól megvizsgált, azt hittem fejberúgom közben, úgy fájt. Szállok le, zutty egy adag trutyi és vérzek mint állat Mondom a dokinak hogy valami folyik persze hülyének nézett, mert az elmúlt 12 évben még csak egyszer volt hasonló szituja. Addig erősködtem, míg megvizsgált mégegyszer, véren kívül, ami dőlt belőlem, nem jött semmi, méhszáj 1 ujjnyira nyitva, lakmuszpapírral sem látott magzatvízszivárgást. Megkaptam a házifeladatot, menjünk haza és feküdjek le egy-két órára egy lepedőre és ha folt lesz rajta akkor biza folyik a magzatvíz. Meg amúgy is jó lenne a cuccot összeszedni és visszamenni a kórházba a strepto miatt ha tényleg repedt a burok. Hazafelé elkezdtem fájdogálni, gondoltam jóslók. Sikerült kifognunk a jó kis reggeli pesti dugót hazafelé... Hazaérünk, már csak picit vérzetem, elő a lepedő, persze semmi sincs rajta. Viszont elkezdtek a fájások rendeződni, persze nem időben, hanem egy fájás, egy keményedés, aztán már az egyikből lett a másik. Dokit ismét felhív dél körül, mondja tegyek be egy zsepit a bugyimba, hátha csak szivárom a magzatvíz és 2-3 felé hívjam vissza. Bőszen ellenőrizgettem a papírzsebit, nagy semmi, aztán csak lett valami, egy nyákdugó. Amúgy semmi magzatvíz. Viszont egyre erősebbek lettek a fájások. Összeszedtem a hiányzó cuccom, megebédeltettem a Ricsit és még kicsit játszottunk. Kimostam két adag rucit is. Aztán lefeküdtek a fiúk, én meg csak ültem és néztem az órát. Fél 3-kor visszahívtam, hogy magzatvíznek nyoma sincs viszont egyre jobban fájok. Szerette volna, hogy 16 órára érjünk be a kórházba, addig ott van. Ja. Ha tudta volna, hogy nincs senki aki vigyázzon a Ricsire. 11-kor felhívtuk a mamáékat, hogy siessenek haza a vidéki temetésről mert mennünk kell a kórházba. 3-kor felhívja őket párom hogy merre járnak, erre közlik, hogy még el sem indultak . Na gondolhatjátok mit éreztem :twisted: Na innentől elkezdtek rendeződni a fájások, egyből 10 percesek lettek. Nem szabályosan, de a legtöbb 10 perces volt. 4-kor felkeltettem apát és a Ricsit, hogy most már indulnunk kéne mert lassan megszülök itthon, áltagban már 5 percesek voltak. De sok kósza méhösszehúzódás is volt köztük így hivatalosan még mindig össze-vissza fájtam. Gyors uzsonna a Ricsinek és fél 5-kor elindultunk. Mamáék még mindig sehol! Telefonon megbeszéltük, hogy félúton találkozunk, végül is a 6-oson a 0-ásnál átszált a Ricsi és már mehettünk is a kórházba, végre. A délutáni csúcsban! Merre menjünk???? Apa meredeken bevállalta a körutat :shock: 3 perces fájásokkal ültünk a körúton a dugóban. Azt hittem beszarok, néha úgy fájt :lol: Közben hívott a dokim is, hogy hol a csudában vagyunk. Ecseteltem neki a lepasszolásos gondunkat, de már úton vagyunk. Erre közli, hogy jó, de neki most mennie kell vidékre majd csak éjjel jön. Viszont várnak rám a szülészeten, menjünk nyugodtan. Hát mi mentünk volna, csakhát rajtunk kívül mindenki állt :lol: Aztán valahogy elértünk a kórházba, erre a részre nem igazán emlékszem, el voltam foglalva :lol: Apa ügyes volt, fél 6 után nem sokkal már csengettünk is a szülészeten Beengednek, de sehol senki :shock: Aztán feltűntünk valakinek, és innentől beindultak az események. Mikor megtudta a szülésznő hogy tavaly volt császárom, rohant a főorvosért, aki egyből tolt volna a műtőbe :twisted: Szerencsére előkerült a dokinő akire rábízott a dokim. Ctg-re feltettek, naná hogy alig mutatott fájást. Végül is 5 perces fájásokban egyeztünk meg a ctg alapján. Utána megvizsgált a dokinéni, szűk két ujnyira voltam még csak nyitva , és hát persze, megint zutty, jött a magzatvíz :lol: Elő a papír, megint megnézték, most már elszineződött, végre hitelesítettek, megrepedt a buroksapka teteje. Ami tök jó, de nekünk nem a strepto miatt. A dokcsinéni szépen felvázolta, hogy miért nem ajánlaná a természetes szülést (magasvérnyomással nehezebb szülni lassabban halad, érzékeny volt az előző császi hegem...), és nem kellett győzködnie. Megegyeztünk az azonnali császárban. Hívta is a dokimat, aki kb negyed óra alatt beért :shock: Végül is elkottyintotta hogy reggel óta tudta, hogy ma szülni fogunk, és reggel óta várnak a szülészeten. Előkészítettek, illetve csak ilyeszgettek vele... Borotválást megúsztam , a beöntést annyira nem akartam hogy lukat beszéltem a szülésznők hasába és végül is azt is megúsztam :lol: 19.40-kor toltak a műtőbe. Most nem ülve hanem fekve szúrták a spinált. Ez még fájdalmasabb volt mint tavaly. Aztán nekikezdtek. Mondja a doki, hogy hát nagyobbat kell vágniuk 5 cm-el :shock: Rángattak jobbra-balra és egyszercsak 20.23-kor meghallottam a sírást. Azt a sírást amire annyira vártunk 36 héten keresztül.
Ma 6 hónapja, hogy hallgatjuk a sírását. Azt a sírást ami bearanyozza az életünk :D

Félszülinaposom fel is kelt, úgyhogy ez most így marad. Bocsi a litániáért :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni!

Bőgök!
És igazad van alegeslegjobb csak úgy simán anyának lenni!

Kép
gabriel79
 
 


Tesóka, ez nagyon szép volt és mennyire igaz!!!
Én is bőgök!!!! Most örülsz? :lol:

Anyának lenni az igazi értelem az életben. Van sok apró csoda, de ez a legnagyobb! :D

Kép
Kép
encu
 
 


Ne csináljátok csajok!!! :oops: Bőgtem én már eleget :wink:

Peti 9700 gramm és 75 cm. Ma voltunk a 6 hós tanácsadáson.

Fogyott de ez most engedélyezve van neki. Bár nem gond, örülök hogy 10 kiló alá mentünk :roll: Elfelejtették kiírni a védőnők hogy szabin van a doki, így ott voltunk majd egy órát. Közben elmentem egy gyors pisit dobni a laborba mert :shock: Olyan volt mintha egy marék homokra pisiltem volna :shock: Doki szerint most tisztul a vérem, mert amíg a májam nem működött rendesen addig a vér próbált szűrni és most hogy már tud működni a májam, tisztul a vizeleten keresztül. Amúgy tök fura, amíg nem ehettem egyfolytában, állandóan kajálhatnékom volt. Most hogy 3 óránként kell ennem mert nem éhezhetek hogy ne görcsöljön be az epém, nehezen megy a kajálás :o éjszaka meg háztartási kekszet rágcsálok a szopik alatt ma, mert reggelre begörcsölt az epém a sok epétől ami pangott benne. Ezt jól megcsináltam magamnak. Várom már a 07,13-át, akkora kell befeküdnöm a műtétre. Addig benne van a zabszem a s....ben nehogy elinduljon az a kritikus kő ami az epevezeték szájánál tanyázik. Hát magamnak köszönhetem, Feri után szabadon: ezt elkúrtam. Remélem a többi szervem nem vágtam haza egy életre és nem kaptam túl későn észbe :roll: Vigyázzatok magatokra!! Be is fejezem a magamról írást, sok volt ez most :oops: :oops: :oops:


Tesóka, csinálj szerintem új vonalzókat :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni! Én is végig bőgtem.... :oops: Jobbulást neked!
Peti akkora, mint egy 1 éves így is :wink:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Király, akkor most mindenki bőg? :lol: :oops: :oops: Bocsi csajok :oops: :oops:


Barbi, hogy vagy?

Tesóka, jól jár a vanolzód?????????????????? 11 hét?????? :shock: :D :D :D :D :D Minnnyáááá szülsz :wink: :D
Jövőhéten már a nyakiredős uh lesz?? Hátha kiderül a neme is :roll: :D


Reni, hogy vagy???????????????? Bírod még???

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka, 11. hét bizony! És látnád a pocakom...!! :shock: Hatalmas!
Pedig -1,5kg-nál tartok.. :lol:

Micsoda idő van...semmihez sincs kedvem..meg amúgy is mosogatórongy-effektus van... :roll: :oops: :wink:

Kép
Kép
encu
 
 


Móni! Köszi jobban vagyok, túléltem ezt a kórságot a két gyerekkel....nagyon jók voltak :wink: És te hogy vagy? Mit mondtak a dokik?

Encu! Aztaaaa! Hogy megy az idő :shock:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!
Tegnap délután megszületett családunk legifjabb tagja Patai Zoé.
3800gramm és 52cm.
Ő is és anyukája is jól van.

Mi Flórával itt vagyunk anyunál és ezerrel fújjuk az orrunkat ráadásul nagggyon hideg van!!!!!

Vége van az ovis évzárónak ballagásnak, jól sikerült, de szomorú vagyok, hogy jövőre nem én leszek velük!
Megyek mert Flóra hegyez! :?

Kép
gabriel79
 
 


Gabó, gratula az anyukának, meg a családnak, vagy mit kell ilyenkor mondani... :lol: (hoooormonok!!! :D )

Megmondtam a családnak, hogy ha ez nem lány a pocakomban, akkor megszem a kalapom, mert annyira kínoz... Most már szinte minden nap jön rókakoma és totál K.O. vagyok egész nap... :roll:
De reményeim szerint már csak 2 hét és rendeződök :)

Többiek? Miért jöttök ilyen ritkán?...

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!
Én így voltam Flórával csak nekem a12.héttel nem múlt el :? csak súgom, hogy a 20.hétig jöttek a rókáim!Persze nem biztos, hogy neked is! :D

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Móni
Hogy vagy???
Nagyon szépen írtál!
Utólag is boldog felediket a nagyfiúnak!!! :wink:

Encu
Köszönöm a gratulációt! :)
11 hét??? De durvaaa! Nagyon megy az idő! :)
Van aki kisfiúval is sokat van rosszul az első 12 héten... Viszont szerintem (megfigyeléseim szerint) a lányokkal tovább vannak rosszul a mamik...
Megnézném a pocidat! :wink:

Barbi
Köszi :)
Örülök, hogy meggyógyultál!

Gabó
Gratula a család legifjabb tagjához! Sok boldogságot a családnak! :)
Nektek jobbulást!!! Gyógyuljatok meg hamar! Itt is nagyon hideg van! :shock:

Zsuzsa
Hogy vagytok? Hogy állsz a vizsgákkal?

Csilla
Merre jártok???

Reni
Hogy vagy? Kapod még a szurikat?

Lányok!!!
Mi a véleményetek az angol nyelvi ovikról???

Mi egyébként jövünk megyünk, vonatozunk sokat :) Van jó kis tanulóbérletem 1500 pénzért :D igy ezt ki is használjuk :)
Ma is megyünk, be kell mennem a suliba beiratkozni. Csütörtökön is voltunk meghosszabbítani a diákomat, Marci körbeudvarolta ott a csajokat az irodában, igy nagyon kedvesek voltak :D pedig mindenkitől azt hallottam, hogy harapnak :D
Vasárnap pedig a Vasúttörténeti Parkban voltunk gyereknapozni. Minimaxos rendezvény volt. Persze, hogy elkezdett szakadni az eső, amikor elindultunk :? Amikor odaértünk, akkor is esett, de addig bementünk megnéztük a terepaszatalokat, Marcinak nagyon tetszett! Utána bementünk a minimaxos rendezvényre, volt lerakva egy csomó játszószőnyeg, rengeteg játékkal, mindenféle játék volt a különböző korosztályú gyerekeknek, jöttek-mentek a minimaxos mesehősök, mindenféle programok... Utána pedig megnéztük kint a naaaagy mozdonyokat, szuperek voltak szerintem!
Majd teszek fel képeket is, apa tegnap újratelepítette a nagy gépet, és tett fel képszerkesztőt is! :)

Na, megyek, mert Marci már reklamál! :)

szisszka
 
 


Sziasztok!

Hát, ma majdnem megőrültem :oops: :lol: De alszanak!!!!! Összepakoltam és hajat is mostam :D


TEsóka!

Remélem nem voltunk rémisztők :lol: :oops: :lol:
Átjött ám amit mondtál!! Gratulálok!!! Akkor már hivatalosan is kismami vagy :D :D :D :D


Szisz!

Köszi a köszöntést :D
Megvagyok, diétázok (+1 kilónál járok :roll: ) és várom hogy július legyen...

Nagyon jó lehetett a gyereknapotok :D Majd tegyél képet!!!!!!!
1500 pénzért innen pestre, pesten és vissza is utazhatsz? Az nagyoon jóóóóóó :D


Reni!
Hogy vagy????? És hova tűntél?????? Írjál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Gabó!

Sok boldogságot kívánunk Zoénak és a családjának!
Akkor most babázhatsz majd megint :wink: Kiváncsi vagyok Flórának tetszik e majd a bébi? :P

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Niki!

Nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk Nonónak!

Ha van időd, mesélj!! És képeket is tegyél az ünnepeltről! :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Timci!

Attycinek is sok-sok boldog szülcsinapot kívánunk még!



Ünnepel még valaki?? :oops: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, de nem igazán jól...

A hosszú hétvégét a szüleimnél töltöttük Borsodban. Az időjárásnem nagyon kedvezett nekünk, egész hétvégén hűvös volt, vasárnapra pedig az eső is elkezdett szakadni.

A hét elejétől fáj a fogam, persze időpontra lehet csak menni a fogászatra, de az is csak mutatóba van, hisz senkit nem érdekel mikorra van időpontpontod. Két gyerekkel ülni ott órákat élmény lesz! ...bárha elkezdenek visítani majdcsak behívnak hogy ne kelljen hallgatniuk a két szirénát! :oops: :oops: :oops:

Majdnem mentünk Viktorral kikapcsolódni, de kiderült, hogy 25000 ft helyett 57000 ft lenne a hétvége. Ennyi pénzünk nincs, így ez kilőve egyenlőre...

Móni!
Remélem jobban vagy és bírod a kiképzést a két gyerekkel!

Encu!
Kitartás, nemsokára vége a Vuk korszaknak! (Legalábbis azt mondják, nekem kimaradt az is a terhességemből...)

Reni!
Mi van veled? Jelentkezz, itthon vagy még? Hogy bírod az injekciókat?

Gabó!
Élvezd a jól megérdemelt szabadságot! Sokat kell bemenned nyáron ügyeletet tartani?

Sziszi!
Várjuk a gyereknapi képeket! :wink:

Zsuzsa!
Hogy haladsz a vizsgákkal? Elfogadták a dolgozatot?

rnecsi
 
 


Most ezen bőgök éppen:
http://www.nlcafe.hu/noklapja/20090603/ ... ilyen_aron
Sajnos tudom miről beszél, hisz átéltem és átélem én is...

rnecsi
 
 


sziasztok!

Csilla!

Jobbulást, remélem zökkenőmentesen sikerül a fogászat!

A korababás szomorú, nagyon. Nem is tudok mit írni, minden le volt írva a cikkben amit én is így gondolok. De én sem tudnám azt mondani, hogy kapcsolják ki a gépeit és haljon meg, hacsak nem egyértelmű hogy már csak szenved és haldoklik de ez más.
Nehéz az élet.... :(


Tesóka!

HOva növeszted a pocid??????????????? :lol: :wink: Lassan nem fogod látni Karcsikát, akkora lesz :wink: :D Csini vagy!

Hazafelé akkora szél lett, hogy alig bírta apa tolni a babakocsit :shock: :?


Felkeltek a fiúk, megyek

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Momi-köszönjük szépen a köszöntést.Csaknem a 3-dik babát várod,h. 36 nap múlva mész dokihoz? :roll: Lemaradtam valamiről,míg otthon voltunk?

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szia Timci!

Semmiről nem maradtál le :wink: Jó is lenne ha a 3. babát várnám :D Akkor fekszek be a kórházba egy kis "szerelésre". Kiveszik az epehólyagomat a kavicsokkal együtt.


Amúgy pont a 3. baba van nálunk témán. Sajnos úgy néz ki, rá jó pár évet kell majd várnunk :cry: Nem úgy alakulnak a dolgok, gyed módosítások, most ez az epeműtét, a dokim magán kh.ba ment szüleszteni a hírek szerint. Ha elkezdek dolizni, akkor tuti pár évet toljuk a babát. Nagyon fáj érte a szívem mert egyáltalán nem így terveztem... Hát nem tudom, apa biztos benne hogy várjunk még vele a jelen körülmények miatt, én meg nem. Mindenesetre védekezni nem fogok jövőre, majd apa megoldja ha várni akar :lol: :oops: :lol:


Merre vagytok csajok???????



Reni??????????????????????????????????????

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Értem...hát legyen meg az Isten akarata!(baba)Nagyon sajnálom ezt a szereléses dolgot...remélem hamar rendbejősz! :wink: Meddig leszel bent?Van ki vigyázzon a picikre addig?

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szerencsére apa jól boldogul a két fiúval :D Meg itt van a mama, ő is remekül megold mindent :D

Remélem össze fog jönni, végül is belement apa a jövő év végébe :wink:


Battai anyukák!!! Hahó!!!!!!!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Ittvagyooook!

Borsóka 4cm volt hétfőn és a nyakiredő tökéletes! Mindene megvan, mocorog, mint a veszettfene :) Megzabálom! :D

Hányingerek múlogatgatnak, de nem viszik túlzába... néha egy Vukk is be (illetve ki)-figyel, de már észre sem veszem ;) :D :lol:

Gyerek huncut, állandóan menne mindenhova, pancsi-őrült lett teljesen. :)


Senki nem akar talizni?!?!?!?!?! :(
Pedig jöhetnétek....

Kép
Kép
encu
 
 


Sosem lesz vége ennek az oldalnak?? :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Tesóka!

Gratulálok!!!!!! Borsókátok milyen nagy már ! :shock: :D
KÉPET!!!!!! AKAROK!!!!! RÓLA!!!!!!! :wink: :D

Kint pancsiztok már?

Vukk hess! :wink: Szolidarítok (de hülye szó :shock: :lol: ), epém mondjon le! :evil: , hányinger, puffadás, hasfájás... :evil: Veled vagyok :wink: :lol:

Mi talizunk szívesen, Ricsi lepassz és megyünk :wink: :lol:

Na, hajcsárok felkeltek, megyek elindítom a napot :wink: :lol:

Reni?????????????????
Tud róla valaki valamit? Nagyon eltűnt, remélem nem fektették be előbb vagy már lehet bébíííí van :roll:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


pedig azt hittem én leszek a nyerő :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


:twisted: feladom, lehet próbálkozni :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!
A fogászaton sikeresen túljutottam, már csak néha fáj a fogam... :roll: :roll: :roll:
Éljük a mindennapjainkat, próbálok nem megsülni vagy megfagyni a lakásban. (Egyszer ömlik rólam a víz, utána vacogok...)

Encu!
Összeszedtem a ruháitokat (remélem minden megvan :oops: :oops: :oops: ), ha lesz egy nyugalmasabb délután mikor itthon van az autó leviszem/levisszük neked. Hogy vagy egyébként? Karcsika vigyáz a kistesóra?

Reni!
Remélem jól vagy és nincs semmi bajotok! Most sajnálom, hogy nem írtad meg senkinek a telefonszámodat, mert kíváncsiak lennénk a helyzetre...

rnecsi
 
 


... ja! Azt akartam még megkérdezni, hogy voltatok-e már a strandon idén?! A hétvégén jönnek az öcsémék és szeretnénk kivinni a két gyereket, de nem tudom mennyire "bababarát" az itteni strand! Megpróbáltam utána nézni a neten, de nem találtam semmilyen friss hivatkozást, a 2007-es árakkal pedig nem sokra megyek...

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Múltkor írtam egy tök hosszút, aztán eltűnt az egész :evil: Aztán nem volt már időm újra pötyögni :?

Tegnap voltunk a 18 hós oltáson, Marci 11 kg, 1 kg-t hízott egy hónap alatt. Viszont nem hajlandó se ráülni, se ráállni a mérlegre :? Úgy mérték, hogy először velem együtt a nagy mérlegen, aztán engem... hát 59 kg vagyok basszus :shock:
Na, most marci még mindig szopizik, valakinek van valami ötlete fogyóra szopi mellett ? (mert elvileg nem lehet...)

Móni
A bérletem sajnos csak máv-ra van, viszont százhalombatta és kelenföld között annyit utazok egy hónapban, amennyit akarok :D
Nekem ez azért is jó,mert anyumék kelenföldön laknak. Na a bkv bérlet más tészta, az kb 3200 ft körül van, de ugye most akarják emelni... :roll:
Máris a tesón gondolkozol? nem semmi :)

Niki
Nonónak utólag is Boldog Szülinapot! :)

Csilla
Örülök, hogy valamivel jobban van a fogad!
Én is bőgtem egy sort az nlc-s cikken :(
Ha lesz valami infód a strandról, engem is érdekelne :wink:

Zsuzsa
Na, hogy sikerültek a vizsgák? Gyerkőcök?

Encu
Gratula Borsóka méretéhez és a tökéletes nyakiredőhöz :)
Most már a vukk is jobb lesz hamarosan :wink:

Reni
?????

szisszka
 
 


Na, és akkor pár gyereknapi kép:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

szisszka
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket!

Móni!
Nagyon Sok Boldog Születésnapot!!!! :D :D

Szisz!
Nagyon édes Marci baba!!! :D

Encu!
Nem hanyagollak ígérem!!! Csak most tudod ... minden összejött. Majd, ha hazajövünk talizunk, és hozok neked ajcsit is!! :wink:

Csilla!
Én amióta battán lakom, még egyszer sem voltam strandon. Mi inkább a Velencei tóra szoktunk menni!

Kép
niki+baba
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: