Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kép Encunak! :D

Az oltással kapcsolatban: a fiúk mind a kettőt megkapták és állítólag aki 1 éves kora alatt kapta meg, annak még kell egy emlékeztető! Legalábbis nekem ezt mondta a védőnő...

Remélem mindenki jól van, a betegségek elkerülnek mindenkit!
Mi amikor tudjuk élvezzük a jóidőt. A múlt hétvégét a szüleimnél töltöttük, a gyerekek nagyon élvezték, Dávid már (szószerint) puszipajtás a kutyával! :D
Szombaton az unokahúgom ballagásán voltunk, a gyerekeket alig láttuk, mindig valakinek a kezében voltak...

Kép Az unokahúgom kedvenc vendégei! :roll:

Kép Mindenki velünk foglalkozott!!

Kép Elálmosodtam a nagyi kezében...

Kép ... azt mondták buli van! :D

Kép A ballagó nagynéni és Bálint

Kép Aki ilyen sokat eszik, annak hamar tele lesz a pelusa!

rnecsi
 
 


Ritkán írok, de akkor pontot gyűjtök be az oldalkezdéssel! :lol: :lol:

rnecsi
 
 


r.necsi:Olyan cukik a babáid!Kíváncsi lennék magamra,hogy hogy tudnák ellátni egyszerre két kisbabát :lol: Nagyon szép házban vagytok ez valahol lent van vidéken?

Kép
Kép
reni mamy
 
 

 
 

Sziasztok!

Szisz!

Köszi,köszi,köszi.... :D :D Nagyon aranyos vagy!!!
Az őszi kicsapta a Petit, tiszta kiütés lett az arca tőle :x Így most alma-krumpli a nyerő :D A recikkel ne fáradj, nagyon szépen köszönöm, elkezdtük megint az üveges kajcsikat 8)

Csilla!

Nagyon helyesek a fiúk, és csinosak vagytok mindannyian!!!! :D
Nem csodálom hogy imádták őket :D Bálint hogy taperolja a nagynénit :lol: :lol: :wink: Tényleg nagyon szép házban vagytok!!!

Reni!

Kitartás, már nincs sok hátra :wink:
Akkor már mennek a szurik? Hova adják? Uh, nem lehet kellemes :(
Nekem is egyből az jutott eszembe, hogy vajon ez hogy fog kihatni a szülésre? :shock:
Érdemes lenne esetleg benézned a sote2-es topikba, hátha az ottani lányok tudnak segíteni, hogy hogy is van ott az ügyeletes dokikkal e téren... (na lehet már nem is él a topik,majd mindjárt megnézem) :wink:


Barbi!

Jobbulást!
Mi sem vagyunk 100asok :( VAn itt is minden: köhögés, nátha, gombás kiütés :?

Megy az üvöltés megyek a Petihez...

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Köszönjük szépen :D , kicsit féltem hogy sook lesz a kép 8) :lol:


Zsuzsa!

Neked is mennek a drukkok! Egy kalappal... :wink:


Gabó!
Aranyos vagy, köszi! Sajnos azért nem megy olyan simán ez a két gyerekes lét :oops:


Tesóka!

Hogy vagy?
Boldog szülinapot! :D Nagyon szép ajcsit kaptál idén :D :wink:
bal oldalt írják, ha kínoz a hányás, okos lesz a gyerek! :wink: Én két zsenit szültem, nagyon tudják hogy kell anya idegein táncolni :lol: :wink:
Hogy bírod Karcsika mellett a rosszul léteket?
Nekem a pelenkázás és a reggeli-tízórai nagyon betett, az ebéd már ment :lol:



Prevenár: a Ricsi megkapta a 2 oltást még tavaly, a Petivel majd most jön. Állítólag az új kutatások alapján csökkentették a számát az oltásoknak, mert a kevesebb is elég. Szerintem ez inkább arról szól, hogy a kevesebb bár kevésbé hatékony, de sokkal gazdaságosabb :roll: na, remélem azért ez nem igaz, és tényleg elég a kevesebb :P
Ez kb olyan mint a konakion. Már elég havi egyet adni a picinek ha csak szopik, az újítás szerint így is hatékony.


A meningitiszt beadatta valaki?? Az a meningococcus ellen van? Vagy mi ellen ?


Gabó!
Bölcsiben volt anyáknapja?


Barbi!
Azért gondolom igen csak meghatódtál az anyáknapin műsoron :D El tudom képzelni, ahogy az összes anyuka ott pityereg :lol: persze én is fogok az tuti :lol:
Még nem lesz ovis a Ricsi, eldöntöttem. Jövőre iratkozunk be :D




Tegnap voltunk a Lidl-ben. Tök nyugisan nézelődök, egyszercsak fejen csaptak! Nekem vágta egy kisfiú a játékát, akkorát csattant a homlokomon :twisted: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Még annyit akartam írni:

Reni
Megnéztem
szülészetek, kórházak alatt van : II-es női klinikás mamák élményei
ez aktív topik, szerintem érdemes lenne kérdezgetni a lányoktól hogy mi a meglátásuk az ügyletes dokikkal és hogy hogy állnak a "problémás kismamikhoz"
Bár szerintem nem fog gondot okozni ez... 7 évvel ezelőtt ott szült barátnőm tesója Dr. Bánhidynél. Ő most az igazgató, főorvos a szülészeten ha jól tudom. Már akkor engedte simán szülni a csajt pedig ő fokozottan veszélyeztetett volt, nem is engedték volna csak császárral szülni mert ő trombózisos volt. De a doki nem szórakozott a császárral, simán bevállalta a sima szülést és semmi probléma nem volt.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Halihó! :)

Csillu, nagyon szépek vagytok, csak sosem jártok erre ;) :)

Tesóka, nem tudom, hogy bírtam Karcsikával a terhességet, ezerrel működnek a felejtő hormonok, mert nem emlékszem, hogy ennyire szarul lettem volna. Hányni nem hánytam még, de egész nap hányingerem van... Akkor már inkább hánynék, oszt utána lenne nyugi :lol: De így.... :shock: :shock: :lol: :lol:
Mindenesetre így tuti minden oké bent!
Ma találtam egy tesztet itthon, és persze rögtön lepisiltem, atomerős lett, 3x olyan sötét a tesztcsík, mint a kontroll.. :lol: :lol:


Köszönöm mindenkinek a köszöntést!!!!
:D 8)

Kép
Kép
encu
 
 


Enci- így utólag, de annál nagyobb szeretettel, kívánunk neked sok boldog születésnapot! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci, neked is köszönöm!!!
Jöhetnél gyakrabban, meg amikor erre jársz, akkor benézhetnél, banya! :lol: :lol: 8)

Kép
Kép
encu
 
 


Jóóó reggelt!

Megcsapott a nyár illata :lol: :lol: :lol: Olyan fincsi virágillatú a levegő :D :D


Tesóka, kitartás :wink: sokmindent úgysem tudsz csinálni :lol: :wink: 8. hét, szuper, :D :D :D :D :D :D
Hát az szívás ha egész nap carul vagy :( , hátha egyszercsak sikerül hányni :P :wink:


Timci, veletek mizujs?????


Elkezdett forogni a Peti. Most már tudatosan fordul hasról hátra. Véééégre :D :D :D Mindig vissza kellett fordítanom ha hasra fordult :lol: :twisted:

Botrány van :shock:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Encu- Nagyon szívesen!

Hát tudod, nm akarok bele...-ni a dolgaitokba... :oops:
Próbálok jönni, csak mikor szabad időm van, mindig találok a házban valami elfoglaltságot...Amikor Atticy ébren van, mindig kint vagyunk az udvaron.

Momi-köszönöm, jól vagyunk az étvágytalanságot leszámítva...Atticy egy hónapja nagyon válogatós.3 féle kaját hajlandó csak megenni...már lassan az őrületbe kerget.Remélem nincs baj vele.Vitamint kapja és mégse hozza meg neki...beszéltem már mindenkivel.Ne aggódjak, vannak ilyen periódusok...örülök neki :evil:
Remélem hamarosan helyreáll az étvágy még a nyaralás előtt.Néztem a képeidet!Gyönyörűen fejlődnek a fiúk.Gondolom nem unatkozol... :lol:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci!

Köszi :D

Szerintem is felesleges aggódni az étvágyon :wink: :lol: Nálunk úgy van, hogy pár napig szó szerint zabál a Ricsi utána meg csak csipeget vagy nem kér semmit csak nasit majd újra rájön az ehetnék.
Válógatósságot meg egyszerűen le lehet gyűrni, semmit sem kap csak amit elé teszel. Ha hisztizik, akkor sem. Ha fél napig nem eszik semmit, akkor sem kap mást. Előbb utóbb megeszi amit elé teszel. Ezt írják a nagykönvek okos írói, hát nekem nem ez a tapasztalatom de ki lehet próbálni :wink: :lol: :roll:



Battai anyukák!!

Hol vagytok?????
Ne csak olvassatok, írjatok is!!!!!!!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Névsor olvasásra jelentkezek! :lol:
Élvezzük a napsütést, sétálunk nagyokat, játszóterezünk.

A buli Borsod megyében volt Szikszón egy borházban. Szép hely nagyon! Egyik oldalon a szőlőültetvény, másik oldalon a város...

rnecsi
 
 


Momi-már próbáltam...de nem jött be!Inkább nem eszik semmit és éhesen van egész nap, de akkor sem hajlandó megenni.Inkább arra törekszem,h.olyan kaját készítsek, amit megeszik. :roll:
De köszönöm, azért... :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Háát, lányok, én most ált csak olvasó üzemmódban nyomulok, egész nap hányinger gyötör, tegnap még Vukk is meglátogatott, szóval szarul viselem, na.

Karcsika igazi ördögfióka, ezerrel hisztizik néha meg sikítozik mindenféle hülyeségen, néha az agyamra megy... de amikor odajön és azt mondja, anya, simi és megsimizi a fejem, vagy anya puszi és ad egy puszit, akkor kész vagyok teljesen :lol:

Megyek is szenvedni, de azért létezem ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok

Encu Isten éltesen

Lányokm elopták a telomat amig nincs potolva a kártyán és valaki fel szeretne hivni akkor 306995618 számon teheti ezt meg
anha
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk:) Játszózunk, sétálunk, ha az idő engedi...

A válogatásra nincs tippem, Szilárd is inkább nem eszik semmit egész nap, amíg nem kap olyat, amit szeret...mi is próbáltuk eleinte, a "nem kapsz mást, amíg nem eszed meg" módszert, annyira nem jött be, képes volt kihányni mindent. Úgyhogy úgy vagyok vele, hogy már nem izgat, annyit eszik, amennyi jólesik, és abból amit szeretne. :) Vince meg a másik véglet, nem bírja nézni, ha eszem, illetve néha nem elég neki semennyi kaja :lol:

Móni! Akkor lehet együtt járnak majd a fiaink oviba :D

Encu! Hát még pár hetet ki kell bírnod! Karcsikával is ilyen rosszul voltál??
Neveken gondolkoztál már?

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Nonónak nagyon boldog névnapot kívánunk!

mind a két gyerek itt ül az ölemen,hát nem egyszerű így netezni :lol: visszatérek :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Zsuzsa, köszönöm!

Barbi! Karcsikával is rosszul voltam, de nem rémlik, hogy egész nap kínzott volna... :roll: :lol:
Nevek?
Persze, hogy vannak!
András és Ágnes :)

TEsóka, jövőre én is így nyomatom :D

Noncsinak boldog névnapot!!!

Kép
Kép
encu
 
 


sbarbi- hát igen...ezt most é szúrtam el, mert képes vagyok 3 féle kaját is készíteni neki,h.egyen.Most már túl késő,h.helyrehozzam.De majd, mikor meg tudja mondani,h.mit kíván, akkor egyszerűbb lesz.
Remélem hamarosan elfelejti a válogatást! :roll:

Encu- sajnálom,h.szenvedsz!De mint tudod, megéri...hamarosan eltelik ez az időszak!Fel a fejjel!Én is nagyon xarul voltam az első 3 hónapban...
Anyáék jönnek ide kedden, leugranak anyudékhoz csütörtökön és pénteken jönnek vissza!Mi nem tudunk menni, mert Ők ott alszanak.Nagyon sajnálom, pedig szívesen meglátogattalak volna.Aztán vasárnap visznek minket haza, mert meg kell csináltatnom az útlevelemet (névváltoztatás)...
Jobbulást és puxxx Karcsikának! Szép neveket választottatok! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


http://www.babamama.aegon.hu/

regisztráljatok, hátha nyertek :wink: :D
Sajnos mi nem is próbálkozhatunk, ahhoz fel kéne mondanom :lol: :x



Tesóka!
Kitartás, telnek a napok... :wink:
Hú, a Petivel a 18. héten hagytam abba a hányást :lol: durva volt :shock: Azért remélem jövőre ölelgethetem a budit :wink: :lol: vagy inkább 2011 lenne a tuti, remélem vissza állítják a 3 évet, az 1év gyed 1 év gyes durva :shock: :evil: :evil:

Jaja, Te is így fogod nyomni a netezést :wink: :D


Timci!

Atticy mennyi kiló?
Akkor lesz ám jó ha már meg tudja mondani mit kíván :lol: :lol: Néha föld körüli pályára állítanám a Ricsit, ezt kérek azt kérek, grrrrrrr :lol:
Ricsi Elé teszem a levest...-NEm ez kell, tarhonya kell! :twisted: Elé teszem a tarhonyát... -Nem ez kell, májkrém kell! :shock: :evil: Utolsó lehetőséged! Májkrém tálalva... -Nem ez kell, szőllőt akarok! :twisted: Kisfiam, vagy megeszed a levest, vagy nics semmi :twisted: (anya kiakad, Peti üvölt mert már ki akar jönni a hordozóból) :twisted: Nem, nem , nem, nem és nem! Kiszáll az etetőszékből és angolosan távozik :twisted: :twisted:
De király amíg nem tudja megmondani mit akar :lol:
Én is elrontottam ám :wink: :lol:

Ébredés van, megyek

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Momi-ez ijesztő!Remélem nem lesz ennyire komoly nálunk a helyzet, mert ha igen, megbolondulok. :lol: Már most az oromtól fogva vezet, mi lesz később?! :roll: :lol:
Atticy 7-én volt 11, 30 kg...Még nincs 12 kg...de azt mondta a védőnő,h.korához képest megfelelő a súlya, ne aggódjak.De nem is sovány a gyerek.Csak válogatós, ennyi... :evil:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Tesóka, nem is tudtam, hogy hánytál.. :shocked: :shocked: De akkor nem vagyok egyedül ;)
Harmadikon gondolkodsz? Kemény csaj vagy, hallod-e :D

Timci, Karcsika 11,60 kg...mostanában kezdett el normálisabban enni, de ő is válogatós ám...

Kép
Kép
encu
 
 


Reggel írtam egy kisregényt és lefagyott :evil:

enyimék 16,5 és 11,2 kg-ok (felöltözve)
:lol: :oops: :shock: :D :( :o

cici van majd jövök

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


enyémek
bakker mekkora paraszt vagyok
Ricsi kész, megyek leeellenőrzöm a bilit :lol: :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


PEti 11,2????????????????????????????????? :shock: :o :lol:
Banyek, Tesóka, mi van a tejcidben? Adjál máááá! 8) :lol: :lol:

Én töretlenül szarul vagyok, megyek is csendben sírdogálni... :roll: :D

Kép
Kép
encu
 
 


Itt is vagyok :D

Kitartás Tesóka!
Nincs homeopátiás cucc ilyenre? Támadd le a patikust, tuti van rá valami!
Gyömbér, ikeában van gyömbéres keksz pl.
Milyen vitamint szedsz, ha szedsz? A gravidától hánytam pl.!
A Ricsivel sokkal lájtosabb volt, reggel megettem pár háztartási kekszet és már jól is voltam. A Petivel délig pocsékul voltam , de sokszor segített hogy gyümis cukorkát ettem :lol:
Jajj de segítenék, de nincs tuti tippem :( A kislányokért állítólag jobban meg kell szenvedni :wink:
Karcsikának feltűnt már hogy anyu carul van? A Ricsi szakadt a nevetéstől ha hánytam :shock: :lol:

Jaja, 11 kiló ruciban. Most végeztem a 80-as rucik mosásával, de már a kisebbek kicsik, valamiből 86-ost hord :shock: Paramami beindult, 6 hós tanácsadáson letámadom a dokit, hogy nincs e valami baja hogy ennyire hízik!?!?!?!?!?!? :roll:


Timci!
Nem akartalak ijezgetni :oops: Tényleg nem egyszerű :lol: nálunk!!! :wink: Tegnap csak úgy ette meg a kelkápi főzit, hogy tejfölt kellett rátennem :shock: :twisted: csávóm zizi :lol: :lol:


Barbi!
Hátha együtt járnak majd az oviba :wink: :D
Felétek sétáltunk múlthéten, kint voltatok. de olyan jól elvoltatok nem akartam zavarni :oops:

Szisz, Zsu!
Hogy mennek a vizsgák?
drukk :wink:

Reni???????????????????

Niki??????????????????????


Csilla!
Nem szaladnak a fiúk két felé a játszón? :D :wink:
Köszönöm hogy jöttél létszámellenőrzésre :wink: :lol:


Júni 1-től nem adok a Ricsire pelust! :lol: Apa kirak ha befosik az asztal alá :lol: :lol: oda jár kakilni, wc nyomja a sejhaját szerinte így az tabu, a bilit néha elfogadja, hát érdekes lesz :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok lányok :lol: Látom mindenki tevékenykedik valamit :twisted: Én meg megint szomorkodok mert tegnap voltam orvosnál és az átlagosnál több magzatviz van,nem mondott a doki semmit de azért rám hozta a frászt :evil: :evil:

Kép
Kép
reni mamy
 
 


Móni! Ejnye-ejnye!!!!!!!!!!!!! Gyertek be máskor nyugodtan :) De tényleg!
Az én gyerekeim, este pucéran: Szilárd 17, Vince: 11,8 kg. És ebben a korban Szilárd is ekkora volt, aztán leadta az összes zsírt, tök vézna (lehet, hogy rám ütött :wink: ).

Gabó! Melyik oviba fog járni Flóra? Gondolom évvégén jó nagy pörgés van az oviban, azért jössz ritkán...

Encu! Így legalább nem izgulsz, tuti minden rendben :wink: Könnyen beszélek, én nagy ritkán voltam csak rosszul :oops:

Reni! Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Reni!
Nekem is több volt az átlagosnál, ami lehet hogy egy kicsit a megemelkedett vércukor szinttől van, vagy mert melegebb van!
Szerintem ne légy elkeseredve! :wink:

Barbi!
Nagyon nagy teher nyomja a lelkemet és szomorú vagyok!
Hogy a Flóra hová kerül még nem tudja a vezető, de beírattam óvárosba.
Majd remélhetőleg lesz egy tali és ott eltudom mondani!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Gabó!
Remélem minden rendben van veled/veletek és csak a pedagógusokra jellemző "kicsit pihenni szeretnék az évvégi hajtás után" helyzet lépett fel nálad is! :roll:

Reni!
Szorítunk neked, reméljük minden ok és Nóri még sokáig jól fogja érezni magát odabent! :wink:
Hogy bírod a szurikat? Sok van még hátra? ...vagy a szülésig kell kapnod? :oops:

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Megvolt a Ricsinek az első méhecske csípése. Úúúúúúgy üvöltött, szerintem a csónakháznál is hallották :lol: A lábújját csípte meg a dög :evil: Azóta nem akar kimenni mert megint megcsípi, így most bent nyomul a fürdőben és pacsál :lol:

Reni!
Szerintem sem kell aggódni a kicsit több magzatvíz miatt :roll: Ha kéne akkor már úgyis beküldtek volna a kórházba.
Kitartás, még 3-4 hét és már bármikor megindulhat a szülés :wink: Persze csak maradjon odabent még 7 hetet a picilány :wink: :D

Na megyek mert a Ricsi kijött és csurom víz :shock: :shock: :lol: :twisted:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sikerült elrontani a kedvem :evil:

Mama (anyós) neki állt észt osztani... van egy ismiük, annak a lánya a 10. gyerekével terhes!!! Ebből eljutott oda, hogy bár ő nem akar beleszólni de a harmadik gyerek nem kell nekünk és egy esetleges negyedik meg teljesen felesleges! Hát menjen a p....ba :twisted: :twisted: Szerinte ha meghalnak nem fogunk tudni megélni! ez hülye :twisted: Mi lesz velünk, miből fizetjük majd egyedül a rezsit? Hogy fogom ruházni a gyerekeket, meg ilyeneket kérdezett! áááááááááá, ez azt hiszi a holdról jöttem vagy mi??? hülyének tart, az tuti :shock: Mondom: majd élünk mint a cigányok, segély stb :lol: :wink: brühühüühühühühühühüh :twisted: :twisted:
Nem is idegesítem magam, de nincs itthon apa és ki kellett adnom :roll:


Jajj de fogtok haragudni, megint képek :oops:
Kép jajj de sovány vagyok :lol:
Kép Ricsi segít, mire befejezte a krémezést, magára többet kent mint a Petire :lol:


Ricsi tegnapi alakítása:
Eszi a sajtosrudat és mondom neki, hogy úgy egye, hogy egy szem morzsa se essen a földre mert hangyásak vagyunk (ellepték a házat a dökög). Odajön és halál komolyan rámnéz és ilyet szól: -Anya hangyás, Ricsi nem! :shock: :lol:



Gabó!
Remélem lesz tali és elmondhatod (kiváncsi is vagyok meg azért valamire gondolok hogy mi van) :roll:


Tali: a rendező most gondolom nem válalná be? Encu? :wink: Viccet félre téve, nálunk még mindig nem lehet, brühühü, már megint tudnék mesélni de már belefáradtam, tényleg úgy élünk mint a putrisok :( :)


Barbi!
Legközelebb akkor nincs menekvés ha arra járunk :wink:
Próbálom betörni a Ricsit, már eredményes a sok fegyelmezés. Képes mellettem jönni vagy motorozni, így lassan el merek menni a két gyerekkel egyedül :oops: :lol: Rossz, hogy mindig kell valakinek "könyörögni", hogy menjünk sétálni és jöjjön velünk :oops:


Tesóka!
?????????
Kitartás, már a 9. hét jön! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára momi 2009.05.17 14:48-kor.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Mikor nézem a képeket, akkor veszem észre hogy bár két fiunk van, minden csupa rózsaszín :lol: :shock: :lol: még jó hogy a mai divat szerint a pasik is hordhatnak rózsaszínt, sőt menő is :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Volt már valakinek gyomortükrözése???

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


LÁnyok, lehet itt a tali, persze, hogy lehet!! Ha elviselitek a hákliimat :lol:

Tesóka, milyen husi a Peti.. :lol: :D Éééédes! Hangyák? Nálunk is vannak, hogy enné meg a fene!

Kicsit talán jobban vagyok, de ilyenkor meg azon parázok, hogy minden oké-e odabent... :oops: Nekem sehogy sem jó :lol:

MIKOR LEGYEN TALI????????????????????????????????? Lányok, időpontokat tessék gyűjteni!

Kép
Kép
encu
 
 


Tesóka, kinek lesz gyomortükrözés??? :shock:

Kép
Kép
encu
 
 


Nagyon aranyosak a fiaid!Te meg se halld az ilyesfajta beszólásokat anyóstól, csak ennyit tudok mondani! :wink:
Neked akkor még szerencséd van, mert variálhatod az ételt, mert megeszi, de nekem sokszor 3 félét kell készítenem... :oops:

Encu-kitartás,hamarosan túl leszel a nehezén... :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Minden reggel 5-kor kelünk :? Még ez nem is gáz, de egy hete óránként kel a Peti éjjel, pici cici, séta, ringatás, ez kb 20 perc és utána alvás a kövi ébredésig. Mi van vele???? Fogzik, ok, de már lassan 3 hónapja áttörésre vár két foga, na mindegy túlélésre játszok :lol:

Köszi :D :D

Tesóka
Nekem kéne, szüléssel nem múltak el a gyomorbajaim, sőt, egyre gázabb. Most kaptam egy gyógyszert a házidokitól, ha ég a gyomrom vegyem be. Papírja szerint nem szedhető szopi alatt, de a doki azt mondta nyugodtan, csak ne minden nap egyem... :roll: Este egyet bevettem, remélem semmi baja nem lesz a Petinek :shock:

Tali: ok :wink: :D Jövőhét tuti nem jó, a héten lenne jó :lol: Beszéljétek le az időpontot és vagy megyünk vagy nem. Kell apánk, hogy vigyázzon a Ricsire és vigyen is 8)

Örülök, hogy jobban vagy! :D Természetes, ne aggódj. Nekem úgy volt, hogy pár napig jobban lettem, utána visszaesett a dolog, majd megint jobban, megint szarul és a végén elmúlt :lol:
Miért lenne gond??????? :twisted: :wink:
Uh mikor lesz? A nyakiredős lesz a kövi?? Mindjárt itt van!!!! :D Egyre jobb lesz, ne parázz!


Timic!

És mik azok a kaják amiket szeret Atticy


Amúgy miért nem ír senki???? :roll: :roll: :roll: Szoktam nézni, hogy milyen gyorsan növekszik az olvasások száma... naponta több mint 10 szer van megnyitva csak olvasásra a topik. Tehát leskelődő van csak író nincs :cry: :cry: TESSÉK ÍRNI!!!!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Próbálja megfogni a Peti a lábacskáját. Szegénykém, majd betojik úgy erőlködik. A pocija miatt elég nehézkes a művelet :lol: :lol: :lol:

8 nap múlva fél éves lesz :D hihetetlen :shock:

Írtam hogy 5 kor kelünk, na azóta csak én vagyok fent, mindkét gyerek visszaaludt. Most kelt fel a Peti és magyaráz ezerrel és megszabadult a zokniktól :lol: :lol:
Ébredezik a Ricsi is :lol: Befoglalta apa helyét :D

A bébiőrünk még mindig veszi annak a másik családnak az adását :lol: Néha már tök ciki, kikapcsolom :shock: Elég ilyesztő, hogy simán belehallunk azok életébe, bármit beszélnek hallom a konyhában :shock: Múltkor a nagyi énekelt az ebédünk alatt, a Ricsi élvezte, azt hitte a mama van fent a Petinél és kornyikál ezerrel :lol: :lol:


Na felkeltek, megyek :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka, én olsavgatok szorgalmasan, csak az íráskészségemnek nem tesz jót a hányinger...
TEgnap Borsónak nem ízlett a lasagne, ki is dobtam a taccsot... :( Na mindegy, elmúlik! :lol:

Mi van a gyomroddal??? Reflux? Szegénykém, de rossz lehet...

Peti lassan fél éves, a nemjóját, de megy az idő, nemsokára én is a túlélésre fogok játszani :lol:

Egyébként Ricsit nem viselte meg az elején, hogy az öcsi kelt éjjel? Kelt ő is hozzá? Vagy aludt tovább, nem zavarta a dolog.. Mert én most ezen agyalok...

Egyébként már reggel, totál éhgyomorra is képes vagyok öklendezni, tipp: lány lesz :)

Tali: Akkor legyen, amikor a legtöbbeteknek jó, legyünk minél többen. EGyébként pedig, ha valaki erre jár, az kopogjon be bátran!! A kertben mindig el tudunk lenni, ha kupi is van bent vagy valami. Komlyan! Gyertek nyugodtan!

Na, megyek, eszem valamit, hátha segít (a remény hal meg utoljára....) :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Nem volt gond, hamar megszokták egymást! :wink: :D
az első éjszaka volt olyan hogy felkelt a szöszmötölésre a Ricsi és átjött. Épp szoptattam a Petit, meglátta és sírva rohant vissza a szobájába. Apa megvígasztalta és el lett neki magyarázva hogy szopizik a Peti, aludjon nyugodtan. És ahányszor felkelt, megbeszéltük hogy mi van, kapott simit, puszit és már aludt is tovább. Egy idő után, pár hét volt, már nem is kelt fel a Petire. A peti az elején meg úgy aludt hogy robbantani lehetett volna mellette. Így rá tudtuk szoktatni a Ricsit hogy legyen halkan ha alszik a Peti. Sokat veszekedtünk vele, de már rájött hogy neki is jobb ha hagyja aludni... akkor anya az övé :wink: :D Ne aggódj, sima ügy lesz :wink:

Megyek lefektetem őket :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Alszanak :D

Azért nem volt olyan sima menet, de ez inkább az egyszerre fektetésre igaz. Mindkét gyerek elég keményen harcolt de mi győztünk apával :lol: Este 9-re alszik mindkettő és délben sincs mese, aludni kell :roll: :D

Jaja, reflux. Petivel nagyon durván előjött és sajnos nem is múlt el. azt olvastam ha fogyok akkor valószínű hogy jobb lesz mert a gyomornak nagyobb lesz a helye, hát ezen ne múljon. Amúgy is terítéken van a téma, anyacoca vagyok :twisted: Nagyon durván coca :shock: :oops: Már 3 napja fogyizok :lol: :lol: :lol:

Tudod min agyalj?! Emlékszel még az első puszikra? Amikor kinyitotta a baba a száját, rácuppant a pofidra és finoman megszopizta? Újra át fogod élni :wink: Imádom :D :D

Megyek fürdőt takarítani :?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Kérdés: Milyen úszógumit érdemes venni a törpöknek? Beleülőset vagy keresztpántosat alul?

Kép vagy Kép

Móni!
Nagyon jó a babapuszi, csak a mi gyerekeink már továbbfejlesztették harapássá! Bálint nyalizza az arcomat, aztán beleharap egy hatalmasat váratlanul... :roll: :oops:

rnecsi
 
 


Móni! Te szuper anya vagy :wink: Nálunk is mindenki alszik este 9ig :) Csak nappal Szilárd ha itthon van, akkor Vince is nehezen alszik el...Szilárd meg már évek óta nem alszik nappal...Vince még szerencsére alszik úgy másfél órát, de az kell még neki :)

Csilla! Talán a beleülős úszógumi, bár nekünk egyik sem volt :wink:

Encu! tényleg csak pár hét :roll:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors bekukk! :)

Közgázból 5-ösre vizsgáztam, számvitelből 4-esre, az üzleti gazdaságtant még várom.

Csilla
Nekünk beleülős van :) :wink:

Majd még jövök bővebben is, ha a fiúk engedik... igyekszem :)

szisszka
 
 


Sziasztok!

Gyomorfekélyem van :cry: Ma éjjel lesz a doki szerin a vízválasztó, ha rosszabbul leszek azonnal mennünk kell a kórházba. Remélem nem.... Már délután mentőt akartam hívni, csak a Peti miatt kitartottam :cry: :cry: Inkább befejezem, csak bőgök itt ha rágondolok hogy a picit akár napokra, hetekre nem láthatom mert be kell feküdnöm :cry: :cry:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


ill ő nem láthat engem :cry:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni!
Remélem jól telt az éjszakád és még itthon vagy! Ha tudunk valamiben segíteni szóljál nyugodtan!

Csajok!
Tegnap este csak Dávid volt megkergülve, vagy a többi gyerek is zizi volt? Nálunk Bálint elaludt szépen, Dávid meg 1/2 11-ig csinálta a fesztivált! Hisztizett átvittük magunkhoz, kikapcsoltuk a tv-t, de semmi nem használt! Jött-ment a sötét lakásban! Átmászott a gyerekszobába, sírt egy kicsit majd visszamászott a hálóba...

rnecsi
 
 


Itthon vagyok de .... itthon kellett maradnia apának mert nem bírom ellátni a fiúkat :(

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: