Új privát üzeneted érkezett!

Edó!
Nagyon boldog névnapot!

Reni!
Ha ébren szeretnéd látni Dórit, akkor egy és négy között gyertek! Ha nem fontos, akkor bármikor! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha Atti esetleg elaludna útközben, akkor hozzánk gyertek, mert itt a teraszom jót alhat Dóri mellett. Persze Éviék előtt is hely, de hisz tudod. :lol: :lol: :lol:

Emőke!
Átérezem kicsi Ábel helyzetét, nem egyszerű! Nálunk még a két felső középső még november közepe óta mindig nincs kint. Kész gyötrelem. Lehet, hogy szgénynek mind a 18 többi foga kint lesz, mire ezek előbújnak! :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
Orsi továbbra is egyben, ma mentek NST-re, még várjuk a hírek.
Egyébként biztos nem sokára szül, mert anyukánk beteg lett, és nálam pont így volt!Bár most úgy se lehet látogatni! :oops:

Gyöngyi!
Képzeld egész hajnal negyed hatig nem kellett orrot szívni a kiscsajnak! Köszönjük még egyszer! Ma megyünk a sószobába, és eszünk sóoldatot is.

Mennem kell!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Edónak boldog névnapot kívánunk!

Anita, jó hogy összefutottunk! Már értem, hogy kire hasonlítanak a gyerekeid :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Edina!

Kép

Kata,
miért mindig ilyen toprongyosak? :wink: :lol: :lol: :lol:
Pont tegnap mondta Bogi, hogy ő nem is olyan színű szemet akar, mint apának, hanem, mint nekem :D Hát igen merőben más szín-összeállításúak :) , bár kicsinek én is tejföl szőke voltam :roll:
Azt gondoltam Marci csak a képen ennyire nagyfiú, de nem tényleg :shock: :) Na és pocakod :-)


Adri,
tegnap láttalak séta megkezdésekor, csak nem volt időm megállni...
Gratulálok a fogacskákhoz! Ismétlem önmagam, de annak ellenére, hogy Bogival nekem is irtó nehéz volt (néha most sem könnyű :wink: ) annyira jó volt amíg lehetett babázni...Botond meg semmi perc alatt nagy fiú lett... Mindig az a nehéz amibe vagy, aztán meg visszasírja az ember.

Évi,
mi újság az albérlettel? Sikerült?

De jó lesz, ha már kitavaszodik és lehet játszóterezni :!:

Anita
putyu
 
 

 
 

Találtam a Youtube-n Kolompost :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=2kH0Tqf_QdQ

Anita
putyu
 
 


Adri! Akkor 1 után picivel indulunk. Nekünk a babakocsi nem alvóhely, sajna. Még a sétát is végig kell vele dumálni. Ha pedig nem mozog!!!! Hűű, akkor tényleg baj van és jön a sírás :-) Majd ha jobb idő lesz, és órákig sétálunk, akkor biztos el fog aludni. Most ezek a 45-60 percek nem elegendőek :?

Névnaposunknak Nagyon Sok Örömet kívánunk!
almi
 
 


Edóka, nagyon boldog névnapot! :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Reni, nem felejtettem el a dolgot, de ma nem volt időm semmire :(. Holnap jelentkezni fogok, ok?

Adri, milyen volt a sóbarlang?

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Szia Emőke,
köszönjük az érdeklődést, ahogyan Adri is írta, még egyben vagyunk, és még haza is engedtek az NST után.
Kedden elment a nyákdugó, ennek én nagyon megörültem, hogy na akkor most már majd tényleg nemsokára szülünk, fel is hívtuk gyorsan a dokit, Ő azt mondta, hogy ha fájás is lesz, vagy a magzatvíz is elfolyik akkor induljunk be, de ha ma délelöttig nem történik semmi, akkor is menjünk, mert megvizsgál. Hát sajna nem lett folytatás, úgyhogy ma bementünk a kórházba, a doki megvizsgált és azt mondta, hogy a méhszáj még mindig nincs kinyílva, jó lett az NST is, de azon sem látszódtak méhösszehúzódások :-( szóval ma még hazaengedett, hétfőn kell mennünk újra, akkor már lesz magzatvíz vizsgálat is, és ha minden OK, akkor szerdán kell majd újra mennünk, de akkor már majd be is kell már feküdni.
Viszont én már annyira szeretnék ma vagy holnap szülni, hogy lépcsőzök, teszek-veszek egész nap, fözőcskézek, takarítok, "cipekedek" (de csak max 2-3 kilót!) és hát várom a csodát. Nem szeretnék befeküdni, azt meg pláne nem, hogy beindítsák a szülést.
Ami viszont jó hír, hogy mától megszünt a látogatási tilalom a kórházban :-) :-) :-)


Már csak egy dolgot nem tudok eldönteni, hogy merjek-e beülni egy kád meleg vízbe, vagy így, hogy elment a nyákdugó ezt már inkább ne erőltessem???????? Mert állítólag ettől is beindulhat a szülés....

Vagy van még esetleg valakinek szülés beindító tuti tippje? :-)

Orsi

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi!

A sex... :wink: :wink: :wink: (állítólag...nekem ugye nem kellett praktikákat bevetnem...Zé gondolt egyet és kirúgta a medencéje oldalát :P )

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Edóka!

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Orsi!
Biztos családi vonás ez nálatok, és te is túlcipeled :-) Inkább pihenj, amíg lehet. Szükség lesz az energiáidra :-) Biztos befekvés előtt elindul... legkésőbb :-) Tudja, hogy nem akarsz indítást, és nem is fogja kérni.
Nekem a betöltött 40. héten lett az a bizonyos vizsgálat, amitől 4. napra megszületett :-) Szorítunk neked, hogy úgy legyen, ahogy te szeretnéd!
Ha fürdeni már nem is....l ebben a csodaszép, tiszta vecsési vízben, azért a jó meleg zuhany is eredményes lehet. Locsold magad, amíg jólesik!
Ne tessék türelmetlenkedni! :lol:

Jobb volt az idő, és nem kellett az overál! A kiskabátban sokkal jobb!
Kép

Tegnap megízleltük az almát :-) Nagyon fincsinek találtuk. Abba sem akartuk hagyni az evést! (Összesen legalább egy fél kiskanálnyit megettünk :-) )
Kép
almi
 
 


Reni!
Várunk!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Reni!


Mi is :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Nahát és engem senki nem vár? :lol: :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 



Sziasztok!

14:25-kor megszületett Mondok Levente, 4040g és 60cm. Sajnos császár lett a vége, mert Levi nem akarta jó helyre dugni a buksiját, ami mellesleg elég nagy is. Hajnal fél egy körül kezdett folyni a magzatvíz, így akkor mentek be. A doki egy darabig bízott benne, hogy kibújik rendesen a "picur", de nem így lett! A lehetőségekhez képest mindketten jól vannak. Anyukám azt mondta, akkora keze és lába van, mint Dórinak! :lol: :lol: :lol: :lol:
Még képet én se láttam, de már nagyon kiváncsiak vagyunk!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Orsi!
Szívből gratulálunk Nektek! :)

Kép

Anita
putyu
 
 


Orsi!

Grtaulálok én is a fiacskádhoz!! Kívánok sok boldogságot nektek!!

Adri! Nagynéni lettél Te is! :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Anita!!

Én vártalak!!!! De nem jöttél!! :cry: :cry: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Orsi, hatalmas gratula a hatalmas babához! :) :) :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Gyöngyi, vártál, vártál..de nem mondtad :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 



Orsi! Nagyon sok boldogságot kívánunk neked! Gratulálunk az "aprócska" jövevényhez!

Adri! Neked is gartula az új funkciódhoz! Nagyon szupi nagynénije leszel Levi babának! Ma délelőtt végig körülöttetek forogtak a gondolataim. Nagyon szerencsések vagytok, hogy ilyen jó tesók vagytok egymásnak. Jó volt látni titeket tegnap!!! (Bár az én tasóm is ilyen lenne. Az én babám őt nem is ismeri :-( )

Évi! Zéti is nagyon-nagyon aranyos volt! Viccesek voltak Dórival, ahogy testvériesen megosztották egymással az innikét :-) Elég nyugis gyerkőceitek vannak. :-)

Jó volt, hogy Atti is jól viselte a kirándulást! Remélem hamarosan még több gyerkőcöt megismerhet! :roll:
almi
 
 


Orsi, gratulálunk! Jó egészséget, milllió örömteli pillanatot kívánunk Leventével ! :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Orsi és Zoli!

Kép

Évi&Zéti&Attila!
benettke
Vecsés
 
 


Orsi!
Gratulálunk! Nagyon sok örömöt, egészséget és tejet kívánunk! :D
Kép
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Orsi!

Gratulálunk, nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánunk!

Kép

Zorka & Judit
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:
Ezt csak a mi nyelvünkkel lehet megcsinálni!!!!
>>
>> ******************************************
>>
>> Találkozás:
>> Nyuszika és a róka találkoznak az erdőben. Nyuszika köszön:
>> - Szia vöröske!
>> - Te engem ne vöröskézz le!
>> - Miért, jobb lenne, ha lerókáználak.....!?!
>> ************************************************
>>
>> Előző munkahely:
>> A HR-es kérdezi az új titkárnőt:
>> - És mondja, az előző munkahelyén mennyi volt az évi fizetése?
>> - ??? Nálunk az előző munkahelyemen nem dolgozott egy Évi sem!
>>
>> **************************************************
>>
>> Margarin:
>> Két egér beszélget a kamrában:
>> - Rád fog esni a margarin!
>> - Rámamargarin?
>> ***************************************************
>>
>> Hogy kapta Benedek Elek a nevét?
>> Anyukája reggel beszólt a kisfiának:
>> - Benn vagy még az ágyban?
>> - Benne, de kelek.
>>
>>
>> ************************************************
>>
>> Trükk:
>> - Mondja Kovács bácsi, maga mit szokott csinálni, ha este nem tud
>> elaludni?
>> - Én? Elszámolok háromig és már alszom is.
>> - Tényleg? Csak háromig?
>> - Háromig, de van úgy, hogy fél négyig is.
>>
>> *************************************************
>>
>> Bevásárlás:
>> - Pistike, szaladj le a boltba, hozzál egy kiló hurkát! De ne véreset!
>> - DENEVÉRESET???
>>
>> **************************************************
>>
>> Egyenlet:
>> - Kislányom, teljesen egyedül oldottad meg ezt az egyenletet?
>> - Nem. Két ismeretlennel.
>>
>> ****************************************************
>>
>> Kérdés:
>> - Miért nincs bástya a vonaton?
>> - Mert a vonat nem vár.....
>>
>> **************************************************
>>
>> Úszás oktatás:
>> - Hogy tanítja a varázsló úszni a pókot?
>> - Hókusz, pók ússz!
>>
>> *************************************************
>>
>> Tehén:
>> A tehén bonyolult állat.
>> De én megfejtem.

Anita
putyu
 
 


EZ NAGYON TANULSÁGOS!!!!

Egy 70 km/h Max. sebességű útszakaszon, 250 km/h sebességgel radarba futó
autós védőbeszéde a bíróságon :

"Tisztelt bíróság, valóban láttam egy fehér alapú, kör alakú táblát, amiben
a 70-es szám volt, de nem volt semmilyen mértékegység mellette.
Ahogy önök is tudjak, az 1837. július 4-i törvény kötelezi országunkat a
metrikus mértékegység használatára. Továbbá az 1961. május 3-i 65/501 számú
törvény kimondja, hogy a hosszúság mértékegysége a méter, és az idő
mértékegysége a másodperc. Én el sem tudom képzelni, hogy a
Belügyminisztérium nem tartja tiszteletben a Köztársaság törvényeit. Tehát
logikus, hogy ha nincs odaírva a mértékegység, akkor a sebesség
alapértelmezés szerint m/sec-ban értendő. A 70 m/sec maximális sebesség,
megfelel 252 km/h-nak. A rendőrök azt mondták, hogy 250 km/h sebességgel
autóztam. Nem is vonom kétségbe a rend őreinek pontosságát. Tehát 2km/h
sebességgel a sebességkorlát alatt voltam. Így tisztelettel kérem a
bíróságot, hogy adják vissza a
jogosítványomat, amit egy sajnálatos tévedés folytán vettek el a rend éber
őrei."

Hoppá!

A magyar KRESZ-ben (1/1975 KPM-BM rendelet) sincs mértékegység, csak az,
hogy "sebesség", ami így logikusan m/sec-ot jelent!

Másik baki a KRESZ-ben a biztonsági öv, amire csak annyi előírás van, hogy
be kell csatolni, de az nincs ott, hogy az ember előtt, vagy mögött kell
becsatolni!

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!
Elszórakoztatom magam, de a hétre már csak ez marad :(
Bandázás nincs :cry:
Bogi csütörtökön este belázasodott, na jó csak hőemelkedése volt, de pénteken már láza, emellett hasmenése van, nem sok napi kettő, de ez az ő kakilásához sok. Essek szerint hányós- hasmenős vírus. És most már Botond is kezdi :cry:

Adri, van már kép az unokaöcsiről? :wink:

Anita
putyu
 
 


Anita, jobbulást a gyerekeknek!
Én is benyaltam valamit, szombat óta hasmenés, hányás van napirenden, de én remélem, hogy ez nem vírus, mert akkor Marci is elkapta volna, mint minden más nyavalyát...
Mit adsz a gyerekeknek?

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Anita,
Sajnálom Bogit, Botit, no meg Téged :cry:
Jobbulást Nekik!
Köszi a Kolompost:-) Maja nézi ezerrel :D
A viccek is jók, meg a kresszes is. De azért 250-nel menni... :evil:

Többiek?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


egy-két elmaradásomat jöttem pótolni:

1. Anikó, köszi a szervezést és bocs hogy nem volt nálam pénz :oops:
cserébe vinnék Neked Baba Magazinokat és Anyák Lapjákat, ha olvasol ilyeneket.

2. Edónak így utólag is nagyon boldog névnapot kívánunk!

3. Orsi, gratulálok a hatalmas babádhoz! sok tejet és átaludt éjszakákat kívánok!

Anita gyerekeinek+Katának jobbulást!

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!

Orsiék köszönik a gratulációkat. Ha nem lesz god, szerdán jöhetnek haza. A szombat esti tejfakasztó buli jól sikerült, mert másnap volt tejecske Levinek, aki nagyon ügyesen szopizik!

Képzeljétek! Tegnap este negyed 12-től (hamarabb nem tudtuk elaltatni) reggel hatig aludt Dóri! Végre aludtam hat és fél órát egyben, szuper jó!

A pelenkázási problémánk is megoldodott. Másnap rájöttem, hogy attól borul ki, hogy meglátja a leragasztott lábujjait. A két nagylábujja ugyanis állandóan, és most már brutálisan beszakadt, ezért kell leragasztani neki. Azóta, mikor kiszedem a lábát a rugiból, gyorsan felhúzok rá egy zoknit, és így nincs is semmi
gond! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kata!
Jobbulást!
Szerintem jó volt a sószoba, Zétiékkel együtt voltunk, így az egy órát is simán kibírták. Dórinak ma még szerencsére nem kellett szívni az orrát. Lehet, hogy egyszer véget ér ez is! :P :P :P

Reni!
Nagyon édes a kisfickó! Milyen aranyos, és barátságos! Utólagos engedelmeddel teszek fel rólunk két képet.

Kép
Kép Dóri elkobozta Zéti cumiját, de rendes, mert ő csak a másik felét rágcsálja!

Anita!
Jobbulást Boginak! Nekem még nincs képem a hatalmas Leviről, és sajnos élőben még nem is láttam. De nem sokára itthon lesznek, és mindent bepótolok!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri! Köszi a képeket :-) Jó látni babák társaságában :-)
Szupi, hogy Levi már tud szopcsizni. Ügyesek! Remélem minden rendben lesz, és szerdán már itthon lesz a kis család.

Szerintetek mennyi almácskát szabad egyszerre adni? Először egy kanál csücsök volt, másnap 1 kanál... és most 40 ml-nél vagyunk. Imádja. Meglátja a poharát és már tátja a száját. Illetve a másik kérdésem, hogy milyen időközönként jöhet az újabb ízecske, és mi legyen az?
almi
 
 


Adri, nem korai még ez egy kicsit? Nekem annak idején mindenki azt mondta, hogy 6 hónapos koráig csak és kizárólag anyatejet kapjon Marci, és csak utána kezdjem el neki adni a gyümölcsöket. És akkor 1-2 napig csak 1-1 kanál almalevet, utána pedig szépen lassan lehet emelni az adagot. A többi gyümölcsre pedig azt mondták, hogy hetente érdemes egy új ízt bevezetni.
Ha gondolod, van két nagyon jó babaszakácskönyv, amiben erről részletesen leírnak mindent, szívesen átküldöm, csak írd meg priviben a címedet!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


nagyon gáz az agyam, már sokadszorra fordul elő, hogy Reni helyett Adrit írok, bocsánat :oops: :roll: :shock:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Semmi gond Kata! Bár először kicsit elgondolkodtam, hogy mit is csináltam túl korán, de aztán láttam, hogy mit írt a Reni, és rögtön leesett, hogy nem nekem szántad! :lol: :lol: :lol:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!!

Szeretnék egy kis segítséget kérni Tőletek!! :oops: :oops:

Légyszi írjátok meg kinek milyen mosogató-gépe van és mennyi ideje használja.
Szeretnénk venni egyet, de ma furcsa dolgot hallottunk. Nálunk a mosógép és a hűtő is Wihrlpool, gondoltuk jó lesz az, de azt mondta egy eladó, hogy ennek a márkának a mosogató gépe csak 2 évig bírja. Én meg ennél tovább tervezek vele :lol: :lol:


Adri!!

Szuperek a képek megint :lol: Édes, ahogy a két "nagy" nézi a kicsit :lol: :lol:
Húú, mekkorát aludtál! :lol: Kívánok sok ilyet!!!

Reni!!

Változatlanul gyönyörű ez a legényke!!
Én is meglepődtem az almán, hiszen pár hete még hallani sem akartál róla :lol: Én is úgy gondolom, ahogy a Kata: hetente egy új íz bőven elég, ha már ilyen korán kap mást. Nem kell sietni, nem marad le semmiről, olyan gyönyörűen fejlődik a tejcitől is, hogy nagyon büszke lehetsz rá!!

Kata!

Neked jobbulást kívánok!!
Pocak-lakó hogy van?? Vigyázz magadra. Normoflor nem árthat és diéta. Lázad nincs?
Marci megygógyult már?? Nem felejtettem el az átmosást, szívesen megmutatom, ha úgy érzed szükségetek van rá. Nem nagy kaland, az sem baj, ha feleslegesen csináljuk - nem lesz baja a gyereknek.De meg tudom mutatni a lányokon is, csak szerencsére az most nem lenne túl látványos, mert egészségesek - kop-kop :lol: :lol:

Anita!!

Húú, nektek is jobbulást akkor!!! Hányás nem volt??? Azt utálom nagyon :twisted: :twisted: :twisted: Gyógyuljatok meg és akkor tényleg várunk benneteket (is) :lol: :lol: :lol: :lol:

Anikó!!

Hogy vagy?? Bírod még a csajszi tempóját?? :lol:
Arra gondoltam: vajon meg van mindene a kicsinek- nem kell beszerezned valamit?? Csak szólj!! Bár gondolom Anita szólt, de írom mindenkinek: szombaton gyálon lesz börze - megyünk árulni (is) :lol:

Judit!!

Halihó!!! Régen írtál!! Elutaztatok végül??? Jössz a jó hírrel végre??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi, nekem most nincs mosogatógépem, én nem szeretem. Anyámnak Siemens van régóta, ő nagyon szereti, és eddig nem volt vele semmi gebasz. A többit nem ismerem - illetve az unokatesómnak Ariston van, és bár állítólag ez a Gorenje luxuskategóriája, nem elégedett vele.
A pocaklakó jól van, az anyja már kevésbé... Ez a fránya hasmenés még mindig nem múlt el, hiába a krumpli és a keksz...

Judit, mi is várjuk a beszámolót, ha már voltatok Bükfürdőn :)

Anikó, Te hogy bírod?

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Anita!

Várnánk mi titeket is...csak hát nem jöttök :(

Gyors gyógyulást a gyerkőknek! Ez az enyhe idő sajna a baciknak is kedvez... :?

Kata!


Neked is jobbulást! Nagyon vigyázz magatokra!

A farsangon nekem is Pumukli volt a kedvencem :oops: :oops: :oops: ...hiába no, elfogult Anyuka vagyok :oops: :oops: :oops:

Reni!

Jó volt talizni és végre ébren, 3D-ben és overall nélkül látni a kis huncutka Attilát. Ha a gyerkők is úgy gondolják ismételhetünk a héten...vagy a jövő héten...

Gyöngyi!

Nálunk én vagyok a mosogatógép...amúgy van 2 ismim akiknek pl. Siemens van...egyik imádja, a másik meg gyűlöli... :roll:

Anikó!

Hogy vagytok? Most hogy Orsi már nem 2in1 Te lettél az irigységem első számú "célpontja" :oops: :wink: :P

Wiki!

Belerázódtál már a munkába? Hogy viseled Eszter hiányát nap közben? /ezeket a farsangi bulin akartam megkérdezni, de olyan rövid volt az idő... :? /

Judit!

Átküldenéd nekem azt a"hajlott korúaknak" szóló welness ajánlatot :wink: :lol:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Kata!

Beelőztél :lol:

Sajnálom, hogy nem vagy jobban...nem lehet így egyszerű Marcival és pocakbabával :(

Nekünk is azért nincs mososgatógépünk, mert úgy gondoltam nem szeretem :roll: ...aztán amikor főzés után látom a szennyes edény halmot meg is változik egyből a véleményem :evil:...aztán ha belegodolok, hogy be- és ki is kell pakolgatni, ráadásul nem is akárhogy az edényeket... :?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Adri,
édesek a kis bandázók :lol: :lol:
Na látod az átalvást is el lehet kezdeni :D Jó, hogy csupa jó hírrel jöttél :D

Kata,
jobbulást, vigyázz magadra! Én nem adok nekik semmit csak lázhúzót, azt is csak 38 fölött..., nagyon nem esznek, csak max húslevest, viszont rengeteget isznak :) De a doki sem ajánlott mást.

Reni,
még én is korainak tartom a hozzátáplálást, de szíved joga...
Tündérek azon a képen ahol csodálják egymást, a nagyok a kicsit és fordítva :)

Anita
putyu
 
 


Gyöngyi!
Nekünk Electrolux van, kb 1 éve de használtan kaptam anyu barátnőjétől és ő kb ue ideig használta, az ég világon semmi bajom vele.

Jobbulást mindenkinek.

Évi!
Mi szívesen találkozunk veletek, ha holnap ráértek délelőtt akkor (mivel apa alszik) így meg tudunk látogatni benneteket. Kellő képpen vagyok pofátlan?? :oops:

Sz

szandrakiss
 
 


Szandra!
Hozzánk is nézzetek be!

Anita!
Természetesen titeket is várunk!

És persze bárkit, aki kiváncsi ránk, így több esélyetek van Dórit ébren látni!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Gyöngyi!

Nekünk sincs mosogatógépünk, de tesóméknak van, ő szereti!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 



Micsoda perverz népség, beszámolót követelnek a wellness-hétvégéről. :)))Nem voltunk, mert túl fiatalok vagyunk:) Csak 35 éven felüli párok mehetnek. Elég, ha a pár egyik tagja elmúlt 35, dehát nálunk ez sem adott:)
Úgyhogy sajnos még jó hír sincs, de rajta vagyunk:)

Reni,

Zorka tápszeres baba volt és kapott már 3 hónaposan almát, banánt, sütőtököt. Hetente 1 új íz, ahogy a többiek is írták. Ha anyatejes baba lett volna, akkor nem kezdtem volna ilyen korán a hozzátápit, de ha már el kezdted és a legény szereti, semmi baja nem lesz tőle. Sütőtök már nem sokáig lesz, ha van még egyáltalán és az nagyon egészséges.

Évi,
Mindjárt megkeresem azt az ajánlatot és megkeresem az emailcímedet:)
Vendég
 


wow, végre laptető:)
Ja és elfelejtettem, hogy Zorkának is ment a hasa, ő pénteken kezdte, ma még egy volt reggel, remélem most már vége. És tegnap óta újra köhög, hurrá, megint vagy 3 napig volt egészséges.
Vendég
 


Sziasztok!

Lelépünk pár napra, azán - nocsak, mekkora forgalom? :D

ORSI,
GRATULÁLUNK NAGYON :D Szuperek vagytok :D

Adri, Évi, REni,
jók a képek :D

Gyöngyi,
Miele márkájú a mosogatógépem, használt-felújított cucc, én másfél éve nyúzom remek darab :D Nagyon szeretem, el sem bírom nélküle képzelni a napokat, én két - két és fél naponta indítom. ;)

Betegeskedőknek jobbulást :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?