Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Móni, Szisz!
Köszi a köszöntést! :)

Encu!
Mindent köszi!! :wink:

Móni!
Édesek a lurkók, mindig amikor felnézek (ált. reggel) és látom Petike képét, mégjobban álmos leszek, mert az elsőn tök koki. :D
De tündéri!! És még mindig nem dögönyöztem meg. :?

Gabó!
Mizu veled/veletek??

Reni!
Üdv köztünk!

Csilla!
Tegyél már fel a fiúkról fotót, már régen láttam őket! :wink:

Zsuzsa????????

Én is dobok két fotót!

Kép
kis vagány :wink:

Kép
no comment :lol: :lol:

Kép
niki+baba
 
 


Én kezdtem az oldalt bi-biiiiiiiiiii :lol: :lol:

Kép
niki+baba
 
 


Niki!
A mi gyerkőceink még nem ennyire vagányak, a kismotorról nem ér le a lábuk a napszemcsit pedig fél másodpercig sem tűrik el... :roll: :lol:

Kép Bálint megszerezte a zacskó gurigát! :D Kép Dávid mostanában így játszik, ha rájön a 10 perc... Kép Jó dolga van Dávidnak! ;D Kép De nehéz vagy tesó!

rnecsi
 
 

 
 

Móni! Nálunk az elmúlt 3 hétben, Vincének kötőhártya gyulladása volt, ami aztán visszajött, aztán nátha, köhögés, afta a torokban, amit láz kisért, de 1 hete már rendben van, csak egy kicsit náthás...közben én is köhögtem, aztán Apának fájt a torka...Szilárdnak egy kicsit folyik az orra, de ennyi, ő szerencsére járt oviba. :wink: Vince gyakorlatilag február óta betegeskedik, mindig van valami...De most már itt a tavasz :)

Ma 2. nap, hogy biciklivel mentünk oviba, Szilárd a kisbiciklijével, én meg viszem Vincét, igaz életveszélyes, de nagyon jó kis mozgás :wink:

Reni! Üdv köztünk :)
Niki! Úgy megnőtt Nonó, igazi nagyfiú már :wink:

Csilla! Boldog névnapot!!!! Szuper ügyik a fiúk :)

Zsuzsa! Mi van veletek?????? :roll:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Csilla,
Boldog névnapot!

Milyen nagyok már a fiúk :shock: :D :D
Látom a rács nálatok is felkerült az ajtóra :wink: :lol:
Bálint cuki a szemcsiben :D a zacsis mutatványon jót nevettem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Niki,
aztaaaaaaaa, nagyon vagány Nonó :D :D :D :D :D


Tesóka,
merre-merre???????????????
Kismami, gyere elő!!!! :wink: :D Mikor kell dokibácsihoz menni?

Tali: benne vagyunk! De csak kéthetente tudunk menni, ill. apa vinni. Ricsit lepattintom apával játszózni és mi meg megyünk a Petivel, így tuti minden egyben marad :wink: :D Ja és azért még meg kell gyógyulnunk addigra, mikorra is? :wink:


Barbi,
Nem lehetett semmi, ennyi ideig betegeskedni :( :( Örülök, hogy jobban vagytok! :D

Kapott a Ricsi is kétkerekű bicajt, használt, kicsit lestrapált de elsőnek tök jó. Csak hiányzik az egyik pótkereke, így azt kell rá szereznünk... de már így is használja, ill. én tologatom :lol:
Majd egyszer kilesek az út végére hátha épp bicajoztok hazafelé vagy az oviba :wink: :D


Szisz,
Jó tanulást, nagyon ügyi vagy!!! :D
Marciról kérünk képet!!!!!!
Kajcsival annyit szeretnék csak, hogy ugye meg van írva hogy melyik ételt kb mikor kéne bevezetni. De hogy előbb kezdtük akkor mindegyiket előbb is kéne bevezetni? Hú, lehet hülyén fogalmaztam meg :oops: Bár ha így haladunk, negyed alma az adag, simán kihúzzuk 6 hóig a fél almával :lol: Elég mókás két gyereket egyszerre etetni, a Ricsi visszament minibe, őt is etetni kell pürével :lol:


Reni,
battán merre felé laksz? Mi füred.
Készülgettek? Babaszoba, babasarok, rucik, .... Izgi, már tényleg nincs sok :D :D
Melyik kórházban fogsz szülni? Fogadott dokinál?
Bocsi a sok kérdésért 8)




Jajj, és köszi mindenkinek!!! Mindig elfelejtem megköszönni, pedig olyan jól esik hogy tetszenek a fiúk :D :oops: :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Csillának boldog névnapot kívánok :mrgreen: Momi:Mi a lakón lakunk!A babaszoba már kész már csak pelust kell vennünk :wink: a Sotére gondoltam mert az orvos az sztk-ból ott dolgozik de nem nagyon érdemli meg ,hogy megfogadjam úgyhogy lehet nem lesz dokim majd csak megyek és szülök :lol: :lol: Mert amikor voltak az uh-k akkor mindig vártam,hgy majd magához hív a sotére,aztán valahogy mindíg az istenhegyi klinikát ajánlotta,hogy ott nagyon jó orvosok vannak és genetikai uh-t is ott készítettek mindössze 28.000ezerért na jó adtak dvd-t és képeket is de gondoltam akkor a dokim pénzét azt elköltöttük így járt :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Lányok egy kérdés! nagyon fájó visszerem lett és egy kis duzzanat is pont "ott"a hasam alatt de csak a jobb oldalon , nektek is volt ilyen? :oops:

Kép
Kép
reni mamy
 
 


Lányok!
Köszönöm a köszöntést! :)

Reni!
Akkor közel lakunk egymáshoz! Mi is a Lakótelepen lakunk a J. Á. utcában! :wink:
A doki kérdésben (bár én csak egyszer szültem, illetve császároztak) most már az a véleményem, hogy az ügyeletes orvos is megtesz szerintem mindent, és ha nem akar, akkor a fogadott orvos sem foglakozik veled bármennyit fizettél is addig neki... :roll: :roll: :roll:
Egyébként én is az I. Nőin voltam az utolsó pillanatban (Na jó, előtte már pár napig élveztem a vendégszeretetüket! ...és nem utolsó, hogy dolgozik/dolgozott ott battai ápolónéni! :wink: )

Encu!
Ha jó idő lesz megyünk babakocsival a Családsegítőbe. Lehet, hogy rádcsörgök, ha arra tévedünk felétek! :wink: :lol:

rnecsi
 
 


Reni, szerintem is mindent megtesz egy ügyeletes doki, csak van, akinek szüksége van a bizalomra meg az ismerettségre. Nekem volt dokim, imádom! Már sajna nem tudok nála szülni, mert szülést már nem vezet le, de terhesgondozásra még hozzá járok, ő majd ajánl valakit maga helyett, aki megcsászároz.

Csillu! Utólag is nagyon boldog névnapot!!!!!
Csörögj!!!! :D

Lányok, találjátok ki a tali időpontját nyugodtan!!!

Tesóka, jaj, de káááár, hogy nem hozod a rontom-bontomot ;) :lol:
(tényleg kár...hozd nyugodtan, a kertben nem tehet kárt!!!)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!


Reni
Lettek visszereim, de a combomon. Állítólag, ha "ott" lesz, az tuti elmúlik majd a szülés után :D


Ügyeletes kontra fogadott: volt részem mindkettőben, ég és föld a különbség. Addig minden frankó volt az sztk-s dokival és a kórházzal is amíg nem voltak problémáim. Ahogy jöttek elő a gondok, egyre nagyobb lett a leszarom, ide-oda küldöm, felelősséget nem vállalok inkább menjen a kórházba a doki részéről. A kórházban meg szó szerint csak nem szartak a fejemre, annyire semmibe vettek, mintha nem is lennék ott.
Fogadott dokival teljesen más volt. És sajnos a kényszer vett rá, hogy fogadjak dokit de a lehető legjobb döntés volt. És ez tapasztalható volt mind a szülészeten és már a szülés után is. Volt szobatársunk doki nélkül, hát nem irigyeltem :(
Persze ez biztos nem álltalános, sokan szülnek ügyeletesnél és teljesen meg vannak elégedve.
Egy nagy lutri az egész és csak utólag lesz okos az ember, hogy jól döntött vagy sem. És persze hogy megtesz mindent az ügyeletes, de a pénz nagy úr, skkal készségesebblesz tőle az ember :evil:

Megyek orrotszívni...

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Amúgy a Sote 1 vagy 2 re gondoltál? :D
A sote 2-őt meg én ismerem, nagyon jó szülészete van!!!!! Modern, anyuka és apuka barát, a szülés után meg látogatóktól elzárva vannak az anyukák és babák. Van fizetős szoba is. Szerintem jó, én csak a doki miatt szültem a mávban, ill. áekben. De ha nem lenne a dokim, a sote2-re mennék. :D


Tesóka
Kertben tényleg nem tud kárt tenni, báár .... :lol: Szaladgálnom kéne utána, és ezt most kihagynám :roll:

Hú, bekakált a Ricsi :shock: :lol: megyek mert naaaagyon szagos :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Jó reggelt! :)

Barbi
Megyeget a tanulás, reggel jól tudok tanulni, Marci meg tanul anyával :wink:
Na, voltatok a bölcsiben? Nekem itt a szomszédnéni mondta, h az unokája jár már bölcsibe 3 napja és nagyon tetszik neki. Meg hogy most nagyon sokan iratják be a gyerekeket, a másik unokáját is beiratták, aki most 7 hónapos, de lehet, h szeptembertől már menne bölcsibe :roll:

Encu
Hogy vaaaagy?
Tali: én most nem tudok nyilatkozni, májusban vizsgák... :? :( Bár ha elsőre sikerül mindegyik, akkor május 14 körül végeztem is velük :)

Móni
Meggyógyultatok már?
Majd kicsinyitek képet Marciról... csak apát nyúzom, h tegyen fel nekem Corel-t, vagy photoshopot :? dehát... :roll: :oops:
Kajcsi: nekem volt valahol olyan listám, ahol fel van tüntetve, h ha valaki 4 hónapos kortól kezdte a hozzátápit, akkor miket lehet még bevezetni, és hány hónapos korban... na nem tudom, hogy ez értelmes e... :D azt hiszem egy füzetbe van kiírva, majd megkeresem :wink: Mi 5 hónaposan kezdtük a hozzátápit, és szerintem úgy csináltam, hogy először az almát, aztán a banánt, aztán krumplit (simán utálta marci, de almával imádta) és igy tovább... pár napig adtam neki, aztán ha már rendesen ette, akkor próbáltam újat.

Niki
Éééédes Nonó nagyon! Igazi kispasi! :wink:

Csilla
Aztaa hatalmasak a fiúk, nagyon édesek, nagyon ügyesek! Milyen aranyosan játszanak együtt! :)
Utólag is Boldog Névnapot!

Reni
Mi is a lakón lakunk, az uszival szemben :)
Orvos: Igaz én a Szent Imrében szültem, és ha fogok még, tuti, hogy megint ott fogok! :wink: Én sztk-s rendelésre jártam, a dokim egy nagyon kedves, fiatal pasi volt, szülni ügyeletesnél szültem. Gondolkodtunk, h felkérjük a dokit, de nem vállalt decemberre több szülést már, és viszonylag későn is szóltam, mert azt mondták, hogy általában már a 12. héten lestipi-stoppolják a dokikat a kismamik. Szóval ügyeletes dokinál szültem, meg ügyelets szülésznőnél, és teljesen korrektek voltak, nagyon jó fejek, rendesek. Az ügyeletes doki ugyanúgy bejött hozzám, megnézte hogy vagyok, mint azokhoz, akiknek fogadott orvosuk volt. A csecsemős nővérek is nagyon rendesek, aranyosak voltak. De gondolom azért ezt orvosa válogatja... :roll:
De egy másik példa, hogy egy barátnőmnek 2007 augusztusában született a kisfia a szent imrében fogadott dokinál, és most április 19-én a kislánya de ügyeletes dokinál, és sokkal jobban meg volt elégedve az ügyeletes dokival (egyébként a sotén szült volna, de a dokija akihez magánba járt, lelépett nyaralni :evil: )

Na, most megyek, mert Marci nyivákol...

szisszka
 
 


Köszi a tapasztalatokat lányok :shock: a sote II.-re ,hogy találunk oda autóval?gondoltam én is a fizetős szobára de jobb ha inkább más is ott lesz mert akkor tudok kérdezni ha nem tudok valamit :oops:

Kép
Kép
reni mamy
 
 


Sziasztok csajok!

Néha olvasgatlak benneteket, de nincs nagyon időm írogatni.Nagyon sokat gondolok Anháékra!Rég írt.Nem tudjátok véletlenül mi van velük?Kornél baba jól van? :roll:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Szisz! Voltunk a bölcsiben, Vince először csak az ölemben ült, de 1 perc múlva elindult felfedezni a babakonyhát, és félóra múlva sem bírtam onnan elrángatni :lol: Végül felvettem, és sírva mentünk ki :oops:
Szóval tetszett neki 8)

Még aznap eltörtem egy fedőt, szilánkok szanaszét, próbálom felporszívózni, de kifüstölt a porszívónk :evil: Úgyhogy hazafelé Apa vett másikat, remélem ez többet bír, mert az előző tán 3 éves lehetett...

Ma a fiúk (először együtt) anyuméknál lesznek, mi meg itthon rámolni fogunk :) Kiváncsi vagyok, hogy fognak viselkedni...

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!
Szia Reny!
Üdv közöttünk és szupi, hogy bővült a csapatunk!

Niki!
Már pörgés van nekem, mert tanév végén nagy a hajtás.Most zárult le két hét, ami a pitypangos hét volt, majd jön az anyáknapja, évzáró, ballagás, gyereknap, de ha vége akkor itt a SZÜNET!
Szóval megvagyunk köszi!
Nonó már most csajozik, ez nem semmi!

Encu!
Mikor mész ultrahangra?

Csilla!
Jajj, de édik a fiúk!

Barbi!
Húúú, te szegény mész vissza dolgozni?
De legalább a bölcsi bejött Vincének! :lol:

Reny!
A baross utca felöl körbe a fűvészkertnél tudtok bemenni a II.-esbe!
Ja és végre egy csajszis anya, mert bár Zsuzsának két nagylánya van, de ha körbenézel szinte mindenkinek fia van.
Persze nem baj, mert a csajoknak van lehetősége a válogatásra-ezt félve mondom, mert a Flóra pasija Kiskarcsi! :oops: 8)

Menek vasalok!

Kép
gabriel79
 
 


Igen szebbnél-szebb kisfiúk vannak lenne miből választania!De ha olyan lesz mint én akkor vigyázzatok "anyósok" :twisted: és a hisztiről már ne is beszéljünk :lol: Többiek?Ja már el is feledkeztem róla,hogy nektek "kívülről kell helyt állni" :oops: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
reni mamy
 
 



Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Reni
Gabó leírta hogy kell bejutni, én csak a tömegközlekedős verziót tudom 8) sote... :wink:

30. hét, izgi :D :D :D :D

Ricsivel összehozhatjuk majd Nórit, na ő is egy hisztis, saját magát is hisztigép-nek hívja :shock: :lol: :lol: :twisted: és én is hisztis vagyok :wink: :lol:


Gabó
Hajrá szünet :D :wink:
Annyira irigyeltem a pedagógusokat ezért a szünetért, tök jó dolguk van, hittem évekig.... háááááááááát, le a kalappal előttük/ előttetek!!!!! , én nem bírnám, két gyerek kikészít, nem hogy tízszer ennyi :shock: :oops:

na hív az egyik hajcsár

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


mégse hív, akkor megyek enni :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok

Timi Köszi

reny mamy üdv köztünk

Hát lányok én is minden nap olvaslak titeket de irni nincs eröm meg nincs is mit sajnos
3 közepén miota kijötünk a korházbol már kétszer voltunk ujra 1 hetet meg másfelet mert fulat a kornél ugy kel vigyázni rá mint a himestojásra . aztán isten igazábol csak rosszat tudnék irni
mert hát kornél még mindig semit se csinál 8 honapos lemaradásba van
és hát persze van remény de én egyre kevésbé hiszek benn meg a fejlesztésbe is a bocsi moni a peti többet csinál mint a kornél
szoval én nem tudok jo sztorikal jönni hogy ezt vagy azt csinálta .most tuélésre játszom legyen vége az adott napnak és ne legyen semi gáz
most hétvégén is ügyelet voltam vele a tüdögondozoba mert fulat és hát ijenkor nincs mit tenni nézed hogy fulad és reméled kibirja a korházik és ha igen akkor várod hogy segitsenek hoyg jobban legyen.

szoval enyi amit irni tudok .
A suliba most kezdödik a vizsgaidöszak ugyhogy tanulok amikor csak tudok .

de annak nagyon örülök hogy mindenki jol van meg hogy bövülönk . felnöttel és gyerekel egyaránt :lol:
anha
 
 


anha-nincs mit, igazán!
Nagyon sajnálom, ami veletek történik!Rengeteget gondolok rátok!Szorítok,h.minden a legnagyobb rendben legyen!Őszintén szólva sajnos nem tudok mit írni, úgy segítenék, ha tudnék!Szegény pici babátok,meg ti...Kitartás és rengeteg türelem!Ne add fel! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Zsuzsa! REttentően sajnálom, hogy ilyen elkeseredett vagy... :( Kívánom, hogy javuljon a helyzetetek!!!!

Tegnap voltam ultrahangon, 11,6mm-es petezsák, benne embriógyűrű látható :D
Legközelebb egy hónap múlva kellene mennem, de úgysem bírom ki addig, szerintem 2 hét múlva elmegyek az SZTK-ba megnézetem magam :lol: Vagy nemtom.

Karcsika isteni aranyos, mondom neki, hogy anya pocakjában van a tesó, egy pici baba (merthogy kicsit rugdos, miközben teszem tisztába és nem esik túl jól), és erre megsimizi a pocakomat és ráteszi a fejét! Megzabálom!

LÁnyok, nagyon el vagytok tűnve... Miért? Talira senki nem mond időpontot??? :cry:

Kép
Kép
encu
 
 


Végreeeeeeeeeeeee, aztbhittem már sose lesz jó
hiányoztatok :lol: :cry:

Tesóka, hogy tudtál írni? :shock: :roll: nekem eddeg critical errort írt állandóan :x ügyi vagy :wink: :lol:

Most csak belestem, mad még jövök, remélem jó marad :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


:cry: ezt nem én tettem oda

mennem kell, pedig csak írnék, írnék...... :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka :lol:

Csak írjál és írjál!!!

Valaki nem sétál ma?.... HHhmm? :D

Kép
Kép
encu
 
 


Na mizu Tesóka? :lol:

Többiek? Mi ez a pangás?

Reny, mizujs?

Kép
Kép
encu
 
 


Visszatértem...

Zsuzsa
Nem is tudom mit írjak. Nagyon sajnálom Kornélt! Szegénykém, egy kis hős, állja a megpróbáltatásokat... El sem tudom képzelni, hogy hogy bírod és a családod...
Csajaid? Velük mi van?
Azért ne tűnj el!!!! Ne csak olvass, írj is. Hátha jobb lesz a lelkednek ha kiírod magadból... persze ha nem szeretnéd, azt is megértem.


Szisz
Drukk a vizsgákhoz!
Köszi a kajcsis infót, most bevezettem az őszit, mert az alma megkötött a Petiben :lol: A sárgabaritól brutál hasfájása lett, így az még várat egy kicsit :?


Tesóka
HOgy mizu? Majd megtudod :wink: :lol:
Épp a félórás szabimat töltöm :wink: de már mocorog a Peti :lol:


Barbi
Na?? Anyud hogy bírt a két csemetével?


CSilla
A varrógép már nincs meg.


Reni
Merre vagy?????


Na lépek, Peti kajabál

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


újra itt, de csak félkézzel, 10 kilós nehezék nyomja a bal karom :lol:

Pici Peti 5-ös pelust hord egy hete! :lol: :lol: :lol: Csöppem olyan hangos, úúúúgy kiabál :shock: :lol: Ricsi meg élvezi. Verseny kiabálnak :D Még mindig betegek vagyunk, a Ricsi már csak köhög, úgyhogy remélem mi is jobban leszünk a Petivel hamarosan.
Gyermekeim egymásra találtak :lol: Peti fúrózik, Ricsi csörgőzik. A Ricsi kezd egy kicsit visszafelé is haladni. Szopja az ujját :? A lüke, sokszor ráharap, visít ezerrel :lol: :lol:

Éjszakáink szőrnyűek, de már fel sem tűnik hogy zombulok egész nap :lol: Érdekes, hogy egy gyerekkel sokal nehezebbnek tűnt minden :shock:
Tesóka, kösd fel a gatyád!!!!!! Fantasztikus két picivel :wink: :D Majdnem el is felejtetem :oops: Gratula, szép nagyok vagytok! Csak így tovább :wink: :D :D :D Szülés várható napja??????
Karcsikának nagy puszi! Ééééédes lehetett :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Megpróbálam letenni a Petit, de nem sikerült, leszakaaad a karom :twisted: :lol:


Reni,
szerintem is jobb elsőnek a közös szoba. Bár ez nagyban függ a "lakótársaktól". Ráadásul ha jól tudom, a S2-n a fizetős szobák egy emelettel feljebb vannak, így soat kell csatangolni ha le kell adni a bébit :?

Már fáj a jobb karom is, befejezem :P

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Ezer bocsi, de imádom őket :D :oops:


Kép dagi baba
Kép Peti kilakoltatva
Kép Ricsi odaadta a Petinek a motorját :lol:
Kép babáim :D :D :D
Kép közös játék :o :D




Apát is imádom, de tőle megkíméllek titeket :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Mit szoltok az új kórhoz? Tök olyan mint egy hálivúdi film, remélem heppiend lesz nagyon hamar :shock:

Léptem, vége a sziesztának :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok :lol: Képzeljétek el elmentem az orvoshoz a visszerekkel és jövőhéttől minden nap kapok 1 fraxiparin injekciót a szülés napjáig nehogy trombózist kapjak,úgyhogy a nászút lefújva :x :x :x :cry: :cry: :cry: de muszáj mert szinte már alig bírok a jobb lábammal járni és "ott" is fáj. :evil:Momi:olyan édesek a gyerekeid,mondjad a Ricsinek,hogy most már ne köhögjön többet és gyógyuljon meg :P Encu:Remélem jól van "Reménykéd"

Kép
Kép
reni mamy
 
 


Sziasztok! :)

Encu
Gratula az uh-hoz, meg a törpi méreteihhez! :wink:
Karcsika nagyon édes lehet! :)
Én mondtam, h mi csak a vizsgák után tudnánk talira menni... ha minden jól megy, akkor május 14-vel le is tudom őket, ha bukta lesz, akkor van még pótvizsga időpont, asszem május 21... :lol:

Móni
Nekem se volt jó a babanet :lol: Köszi a drukkot! :)
Kajcsik: előszedtem a kisfüzetem :D
4-6 hónap között bevezethető kajcsik:
Gyümölcsök: alma, őszibarack, meggy (ezt mi kihagytuk)
Zöldségek: burgonya, sárgarépa, sütőtök, cékla, gesztenye
Gabonafélék: gluténmentes gabonafélék, rizs és kukoricapehely

Ahogy mi vezettük be:
alma
krumpli (ezt nem ette marci simán), de az alma-krumplit igen!
Banán
sárgarépa
sütőtök
őszibarack

Így variáltuk:
alma püré
alma-krumpli
alma-banán
banán-krumpli
sárgarépa-alma
sárgarépa-krumpli
sütőtök-alma
sütőtök-krumpli
őszibarack-alma
őszibarack-rizs
őszibarack-alma-rizs
sárgarépa-rizs
őszibarack-banán-alma
őszibarack-banán rizzsel

Ez kb. 4-6 hónapos kor között, de sztem elég is arra az időszakra :D
Vannak receptjeim is, ha kell... :roll: :lol:
Ja, amúgy a sárgabarackot elvileg 8-9 hó között szokták javasolni, pont azért mert pocakfájást okoz! :oops: :(
Van még tovább is, h mit mikor... meg h mit mivel variáltunk... ha gondolod, szivesen leírom! :wink:

Édesek a fiaid!!!! Tök jó, hogy már igy elvannak! :wink: Én Marcitól is zombulok néha :lol: Most pl. két éjszakát végigszenvedtünk, jönnek a szemfogak... most aludtunk már, de még nem jöttek ki a fogai.... :roll:

Reni
Vigyázz magadra/magatokra! Pihi, stb! Amúgy mi sem voltunk nászúton! :roll:

Na, most lépek tanulni... :oops:

szisszka
 
 


Többiek???

Amúgy voltatok majálisozni?

szisszka
 
 


Reny!
Hát ez nem jó hír!Szülni szülhetsz természetes úton?
Vagy ez nem befolyásolja azt?

Szisz!
Mi voltunk, de nagyon pocsék volt, mondhatni semmi nem volt, főleg a kicsiknek!
Azt vártam, hogy szupi kézműves kirakodó vásár is lesz, de nem volt! :cry:
Egy lufit azért bezsebeltünk!

Zsuzsa!
Fantasztikus anya vagy!!!!!!!

Móni!
Az az érzésem megint csak egy nagy riogatás (madárinfluenza stb.), hogy ne legyen a gyógyszeripar veszteséges! :roll:
A fiúk csodaszépek!Le a kalappal!

Encu!
Háááát már naon látszik a tesó! :lol:

Kép
gabriel79
 
 


Gabi:Ez jó kérdés,hogy szülhetek-e természetes úton,ez váratlanul ért miután végig halgattam a nőgyógyászt el is ment az eszem rögtön szerintem a nevemet se tudtam volna megmondani.De állítólag orvos függő a dolog. :shock:

Kép
Kép
reni mamy
 
 


Gabo

Köszi . Volt hasfájás este?
anha
 
 


Sziasztok!

Gabó
Mi csak 5 óra körül mentünk le egy órát sétálni, megnéztük a főteret, de akkor már méginkább nem volt semmi...


Én tegnap megírtam a közgáz vizsgát... hát egy 3-asra tippelek :lol:

Zsuzsa
Te mikor vizsgázol?

Többiek???

szisszka
 
 


Sziasztok

Én már folyamatosan vizsgázom tul vagyok már 3 és még 5 van hátra Ha minden jol megy Juni 5 én lesz az utolsó
anha
 
 


Sziasztok!

Na mennem is kell, majd legközelebb :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka, tündériek a fiúk, ezt már nem lehet fokozni! :lol: :lol: :D

Mi is voltunk majálisozni, de nem volt nagy szám, az ilyen kicsikre nem gondoltak... :?

Kicsit keveset vagyok, sorry, de megtámadtak a hányingerek...

Gabó, látszik bizony. Reggel nem annyira, de estére...: shock: :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, voltam Uhu-n, és kicsi Borsó 4,9mm crl-ben és DOBOG A SZIVECSKÉJE!!! :lol: :D:D:D

Puszi mindenkinek! :D

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!
Boldogság!!!!!!!!!!!!!

Zsuzsa!
Sok kalappal a vizsgákhoz!

Kép
gabriel79
 
 


:D :D :D :D :D :D Gratula Tesóka!!!! :D :D :D :D :D :D
Hajrá vukk :wink: Kitartás :wink:

Megyek mert a Ricsi az imbuszkulccsal bökdös :shock: :twisted: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Zsuzsa
Akkor hajrá! :wink: Egy kalappal! :)

Encu
Gratulaaaaa! :)

Móni
nem semmi a Ricsi :D

Tegnap voltunk tanácsadáson, Marci 10 kg :lol:
És nem kapta meg a 2. prevenart, állítólag aki egy éves kor után kapja, annak elég egy... most ez a legújabb... :roll: Úgyhogy megúsztuk a szurit :wink:

szisszka
 
 


Lányok, köszi :lol:

Szisz, tényleg megúszta? Mi 2-t kaptunk.. Na mindegy...

Nem tudja valaki, hogy Golánnak mikor van tanácsadása? Melyik nap mettől meddig? MErt én ehhez hülye vagyok...mármint megjegyezni...
:lol:

Amúgy meg tök ramatyul vagyok... :mrgreen:

Kép
Kép
encu
 
 


csüt. 8.00-10.00 ig van a tanácsadása

http://www.battanet.hu/battanet4/oldala ... gualap.php

még mindig támadás alatt vagyok, most épp lutúr a székről :lol:
átadom helyem a fiatalságnak :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Nálunk megint mindenki náthás.... :evil: Vincének vasárnap volt egy kis hőemelkedése is, szokás szerint... :?

Tegnap volt az oviban az anyáknapja, olyan édesek voltak a gyerekek, most legalább nem bőgtem :wink:

Mi is 2 prevenárt kaptunk, pedig az Anna valamit mondott, hogy már csak 1et kapnak...mi már szerencsére túl vagyunk az összes oltáson egy ideig...

Encu! Kitartás! Idővel jobb lesz :) És gratulálok a babához, jól áll neked a poci :wink:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Encu

Boldog Szülinapot!
:lol: :D
Kép

Barbi
Még 2 hónapja nekünk is azt mondták, h kettő kell :?
Jobbulást nektek! :wink:

szisszka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: