Új privát üzeneted érkezett!

Kép jó a cucc
Kép zöldség aprítás
Kép próbál kúszni-mászni
Kép ilyen szépen ki tudja magát nyomni hason csak nagyon lóg a hasa :lol:
Kép verőlegény
Kép locsolkodni készültek apával, épp borotválkozik
Kép gülü
Kép
befejeztem 8)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


na, már megint velünk kezdődik az oldal :oops: :o




Apa ma lejjebb tette a kiságyat és feltette a fejvédőt :lol: Nagyon beindult a Peti, pörög forog, kúszik előre hátra persze még nagyon kicsit de lassan elér ahova akar

Basszus, most csípett meg a karomon egy vöröshangya :shock: :shock: :shock: felkelnek a fiúk, nekiállunk porszívózni séta helyett :shock: :( már fel is dagadt meg viszket :shock: remélem csak egy kóbor egyed volt ... megyek vadászni :evil:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka, éreztem én...és ha hiszed ha nem, már meg van duzzadva a méhem és kicsit dudorodik... okéoké, rá is játszok,de hát olyan jóóóóóó :lol:

Vöröshangya?! Nekünk csak sima fekete hangyiink vannak, de utálom őket mint állat. Vörös csak kint van az udvaron.

Gyönyörűek a srácok!!!!!!!!!!!! Peti milyen nagyfiú mááár...!!! Ricsike meg kész férfi! :) NAgyon szépek vagytok!

És tegnap integettünk Apátoknak!

Kép
Kép
encu
 
 

 
 

Encu!
Az én születési időm kell? Akkor 1979 02. 15. 8:30 és Budapest

Móni!
Naon jófejek a fiúk!

Kép
gabriel79
 
 


Gabó!

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lan ... 1239906510

A függőleges vonalka a legtermékenyebb nap, és az a fölött lévő jel egyértelmű. Most pl májusban 12-i lamúrnál fiút jósol, ésígytovább :D

Kép
Kép
encu
 
 


:lol: most vettem észre, hogy az utolsó előtti képen ott a taccs is :shock: :oops: :oops: :oops: :lol:


Csilla, Zsuzsa ???????
Írjatok!!!!!!!


Mindjárt jövök még,,,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára momi 2009.04.17 07:42-kor.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


:lol: most vettem észre, hogy az utolsó előtti képen ott a taccs is :shock: :oops: :oops: :oops: :lol:


Csilla, Zsuzsa ???????
Írjatok!!!!!!!


Mindjárt jövök még,,,

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


A férj hazaér a munkából és a három gyermekét pizsamában találja a kertben,
a sárban hemperegve játszanak, körülöttük üres kekszes dobozok, chipszes
zacsik, üdítős dobozok mindenhol szanaszét.
A feleség autójának az ajtaja tárva nyitva, csakúgy mint a kert bejárata, a
kutyának nyoma sincs.
Amikor belép a házba még nagyobb rendetlenség fogadja. Egy csillár
leszakadva törötten hever a földön, a szőnyeg a falhoz gyűrve. A nappaliban
a tv teljes hangerővel üvölt és mindenhol szanaszéjjel ruhadarabok és
játékok hevernek. A konyhában a mosogató dugig edényekkel, az asztalon és a
tűzhelyen ételmaradékok, a hűtő ajtaja tárva nyitva, a kutyakaja
szétszórva a földön, egy törött
pohár az asztal alatt, kis kupac homok az ajtó mögött... Egyből rohan fel a
lépcsőn (átgázolva a további játékokon,ruhadarabokon és egyéb akadályokon)
aggódva keresi a feleségét, attól tartva, hogy valami baja esett.
A hálószoba felé vezető úton észreveszi, hogy a
fürdőszoba ajtaja alatt ömlik ki a víz a folyósóra, bent csuromvíz minden, a
WC papír legöngyölítve, borotvahab és fogkrém a tükörre kenve...
Most már rohan a hálószobába felkészülve a legrosszabbra.
És a feleségét ott találja az ágyban...édesen összekucorodva, egy könyvvel a
kezében, aki észrevéve, hogy megjött, felnéz és mosolyogva megkérdi tőle:
- Szia drágám, hogy telt a napod?
A férj dühösen nézi:
- De mi a fene történt ma itt?
A feleség ártatlanul:
- Tudod mindennap, amikor hazajössz a munkából, meg szoktad kérdezni hogy
mi a f..szt csinálok egész nap?
Férj még dühösebben:
- Persze,... ÉS!
Ekkor a feleség édesen rámosolyog:
- HÁT MA NEM CSINÁLTAM SEMMIT!!!!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka, ezt hol olvastad? Egy másik fórumra is ma került fel ;)

Amúgy mizu a szépfiúkkal?

NIKI!!! ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!!!!!!!

Kép
Kép
encu
 
 


"Nem találták humorosnak a német hatóságok annak a bajorországi nőnek a
poénját, aki a minap saját, nyolc hónapos gyerekét bocsátotta árverésre
az eBay aukciós oldalon – számol be a kisebb botrányt kavaró esetről a Reuters
hírügynökség. Egy München melletti városka, Krumbach rendőrségi
szóvivője tájékoztatta a sajtót a szombati incidensről, megemlítve,
hogy a 23 éves anya végig kitartott amellett, hogy csak vicc volt az
egész. A hatóságok ettől függetlenül hivatalból nyomozást indítottak a
szülők ellen, a gyermeket pedig ideiglenes gyámság alá helyezték."
_ na ehhez mit szóltok?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


2 éves sztori, és az anyuka tényleg viccnek szánta, ÉS VOLT LICIT A GYEREKEN!
Elvették tőlük a picit...

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Banyeeeek! :shock: :shock: :shock: :evil: Idióta nő!

Kép
Kép
encu
 
 


Hali!

Tesóka, ezt a tesz-vesz közösségi oldaláról loptam... Te melyik fórumra gondoltál? Lehet egy felé szörfözünk :D :wink:
Általában naponta van fél óra, amikor nyugi van, alszik mindkét gyerek. Ilyenkor leroskadok a gép elé és kikapcsolok, olvasgatok itt-ott, néha hozzá is szólok... ha ez a fél óra szünet nem lenne, bediliznék. Van amikor nem sikerül egyszerre altatnom őket, na olyankor házisárkány leszek :oops:

Szépfiúk kicsináltak, ba...a meg a szél :evil: :evil: :evil: Na de most csend van, végre, el sem hiszem, olyan jóóóóóóóóóóóóó :D

Niki, sok boldogságot! :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


5 hósan kell tanácsadásra menni? Oltás nincs, akkor meg minek :roll:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok anyukák!Egy nagy segítséget szeretnék kérni mert nem tudok kiigazodni a jogi ügyekben!Én 29 hetes kismama vagyok és meg van a 2 éves munkaviszonyom jelenleg határozatlan idejű munkaszerződésem van de betegállományba vagyok és már nem járok dolgozni.Azt szeretném kérdezni,hogy szülés előtt kell v-mi papirt intézni a támogatások miatt?És a szülés után mit kell intéznie a munkahelynek és mit kell nekem?Az a helyzet,hogy a munkahelyen nem v-mi segítőkészek és attól félek,hogy lemaradok valamiről.Előre is köszike :(
reni mamy
 
 


Szia Reni!

Gratula a picihez!
Hú, hát én a naggyal így voltam mint most Te, de már nem emlékszem pontosan :oops: Tp-es papírt vittem amíg adtak, az utcsó hónapig és utána szülési szabadságra mentem. A szülés után a kórház intézte a tb és anyakönyvi kivonatot csak érte kellett menni. 10 munkanap után ment érte apa a megadott címre, ott megkapta a szül. anyakönyvi kivonatot, lakcímkártyát, majd át ezekkel a teve utcába a tb kártyáért. Ha ezek megvannak akkor lehet intézni a munkahelyen:
-tgyás-t. Ehhez a fenti papírok kellettek meg a kórház majd kiad egy papírt, igazolást az kell vinni.
Ez fél évig jár kb. utána lehet igényelni a gyedet, amihez szintén kell a szül. anyakönyvi kiv. meg a magánypénztári belépőnyilatkozat.
- Az egyszeri anyasági segélyt és a családi pótlékot már nem a munkahelyek intézik, el kell menni a MÁK ba. Gondolom battai vagy, nekünk Vácra kellett menni hivatalosan , jó messze van ha van kocsitok érdemes oda menni, mert 0 ember volt előttünk, míg a teve utcaiba 200 (ide is lehet menni) !!A formanyomtatványok leszedhetők a netről, már nem tudom a címet, de majd rákeresek és belinkelem ha a többiek nem teszik...

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Már a Peti a kezemben, gyors leszek :lol:
Reni mamy, örülök hgy írtál és remélem maradsz köztünk!!!! :D Mesélj magatokról ha gondolod! :wink:
Még egyszer gratulálok :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


http://www.allamkincstar.gov.hu/

itt van minden, nyomtatványok, kitőltési útmutatók :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Millió puszi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a segítségért!!!!!!!!Igen én is Battai vagyok,sokat vártunk a babára de végül összejött és minden rendben van úgy néz ki,hogy kislány lesz.Látom te már két gyönyörű gyerek anyukája vagy én is gratulálok nektek.
reni mamy
 
 


Szia Reni, üdv köztünk! Mikorra várod a babád, mennyi idős vagy, ismerhetünk-e, stb... :lol:

Mesélj! :)

Kép
Kép
encu
 
 


Szia Encu!Igazság szerint nem tudjuk a pontos dátumot mert terhesség elősegítő gyógyszert szedtem és most két időpont van juni15 és juli4 úgyhogy meglepetés lesz :wink: én 24 éves vagyok
reni mamy
 
 


REni, hisz akkor mindjárt itt van!! De azért elég nagy a differencia a két időpont között.. :shock: UH-s méretek alapján mikorra várják a dokik? Izgulsz már? Fiú lesz vagy lány? Nem csinálsz vonalzót? :lol: 8)

Kép
Kép
encu
 
 


Encu:Az uh-s alapján juli4. de ha az utolsó mensit nézem akkor juni15. de lehet az orvosnak van igaza mert lehet a gyógyszer miatt máskor volt peteérés.2xmár azt mondták,hogy kislány holnap megyünk 4D-re és talán megmutatja magát :lol: Hogy kell vonalzót csinálni?2.baba nincs még??? :roll:
Momi:? :)
reni mamy
 
 


Reni, kattints rá valaki olyannak a vonalzójáta, akinek egy kéz jelenik meg ,ha rámész az egérrel, vagy írd be a böngészőbe, hogy várandós/terhes vonalzó. Onnan egyértelmű :)

Második baba épp úton van (kopkopkop), maradjon is, most izgulunk :)

Móninak már 2 gyönyörű rosszcsonja van, igaz, Tesóka? :lol:

Egyébként a vonalzók árulkodnak a hogysmintekről :)

Kép
Kép
encu
 
 


Én megpróbáltam ezt a vonalzót de amikor a végére érek és át kell másolni valami kódot azt nem értem :evil: Örülök,hogy van 2. baby én nem tervezek a közeljövőbe így is még jövő hónapban lesz az esküvő és olyan fáradtnak érzem magam :lol: :lol: :lol:
reni mamy
 
 


Sziasztok csajok!

Reni mamy!
Üdvözlet köztünk! Mesélj magadról/magatokról, holnap pedig várjuk a kislurkó képét! :wink: :D
(Vonalzó:ha kész vagy, akkor a felső sorban katt rá a "segédletek" lenyilló ablakra, válaszd ki a "Profil"t, az aláíráshoz illeszd be a (pl. www.nagyonbaba.hu-n) készített vonalzó PHPBB kód-ját és mentsd el. Ha frissítesz elvileg ott lesz az írott dolgaid alatt! :wink:

Encu!
Bocsi, hogy pénteken nem értünk oda, de olyan változékony volt az időjárás, hogy nem mertem babakocsival elindulni a gyerekekkel!
Ha minden jól megy szerdán leszünk ismét kimozdítható állapotban (holnap torna,kedden Látásfejlesztő) Ha arra járunk csörgök! :roll: :roll:

Móni
Tündériek a fiúk! Ricsi igazi nagyfiú, ha már locsolkodás előtt borotválkozik! :lol: :lol:
Peti hatalmas, szerintem már az én gyerkőceimen is túl van súlyban és nagyságban...
(Akartam kérdezni, hogy a varrógép, amit régebben hirdettetek megvan e még, és ha igen, akkor mennyiért szeretnétek eladni?!)

rnecsi
 
 


Nem tudom akkor se megcsinálni a vonalzót szerintetek :?: :?: :?: :?: :x Hiába minden,valaki megcsinálná nekem :?:
reni mamy
 
 


Reni, azt csak úgy tundnánk, ha tudnánk a jelszavaidat. :lol:

Itt a lap tetején van egy olyan, hogy Társalgó-Topikok-Keresés.
Na, a Keresést görgesd le, ott van a Profil. Nyomj rá, ott fogja kidobni, hogy személyes adatok stb. Na, alul, az aláírásnál kell beillenszteni a kódot. Hú, jól elmondtam, mi?.- 8) :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Na jó én nekem nem lesz vonalzóm ,úgy látszik lassú a felfogásom vagy nem tudom mi van velem :shock: nekem saját készítésű vonalzóm lesz! :arrow: NÓRIKÁNK MA 29hetes+1napos :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
reni mamy
 
 


Reni :lol:
Ez aranyos, akkor minden hozzászólásod alá légyszi ugyanezt naprapontosan ;)

TÖBBIEK? Mikor legyen tali, Lányok!!! Miért nem írtok??? :oops: :shock:

Kép
Kép
encu
 
 


Jó reggelt!

Betegek vagyunk szombat óta, most megpróbálom összeapni az emeletet, jön a dokinéni :wink: majd jövök

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

A húsvétunk jó volt, rengeteget pihentünk, meg ettünk :) Csináltam sütiket is, a kedvenc a nyuszi torta volt (nyuszi alakú gesztenyés torta) :lol:

Móni
Apa azért dolgozott húsvét hétfőn, mert náluk úgy van, h hétköznap a hétköznapi emberek dolgoznak, hétvégén a hétvégiek, és sajnos nem számitanak az ünnepek, igy pl. hosszú hétvégénk sincs... :? De szerencsére csak 7-10-ig dolgozott :wink:
Örülök, hogy a Ricsi megjavult. :wink: Nyugi, amúgy nálunk is vannak hasonlók, csak nálunk ez hiszti... :oops:
Mi kb 5 hósan kezdtük a hozzátápit, kérdezz :P segitek, ha tudok :D
Szééééépek a fiaid!!!!! :wink:

Niki
Nagyon édes Nonó!
Utólag is BoldogSzülinapot! :D

Encu
Gratula a pöttömhöz!!! Nagyon boldog pocakosodást kívánok!!! :)
Ohh, nosztalgiázok... én is húsvétkor tudtam meg, h Marci érkezik :)
Jajj, annyira örülök Nektek!


Barbi
Vince is nagyon ügyes :wink:

Reni
Üdvözlet itt köztünk! Gratulálok a babához! :)
És gyere majd, és mesélj, hogy mi volt az ultrahangon!!! :wink:

Most megyek vissza tanulni... :? :( de gép előtt leszek, úgyhogy írjatoook! :P

szisszka
 
 


Móni
Jobbulást!!!!!!

szisszka
 
 


reni mamy írta:Na jó én nekem nem lesz vonalzóm ,úgy látszik lassú a felfogásom vagy nem tudom mi van velem :shock: nekem saját készítésű vonalzóm lesz! :arrow: NÓRIKÁNK MA 29hetes+1napos :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Reni!
Változtasd meg a jelszavadat, küldd át az adatokat és felrakom neked a vonalzót!
Írd meg, hogy melyik oldalon nézted ki azt a hátteret, amit szeretnél, az idő múlását jelző alakot és azt, hogy mikorra várjátok Nórikát!
Ha megvannak az adatok és erre járok utána kb. 2-3perc és kész is van! :wink: :wink:

Móni!
Gyógyulgassatok szorgalmasan, a doktornénihez pedig sok türelmet! :lol:

Sziszka!
Jó tanulást neked! Csak nem beindult a vizsgaidőszak?

Niki, Barbi, Zsuzsa!
Merre vagytok????? :shock: :shock: :shock: :shock:

rnecsi
 
 


Csilla
Köszi! :D Kénytelen voltam nekiállni, május 4-én lesz az első vizsgám közgázból.

szisszka
 
 


Sziasztok!

Csilla! Megvagyunk... Hogy vannak a srácok?

Móni! Mi a bajotok? Nálunk is folyton valami kórság van...marhára unom. Tényleg voltatok nyílt napokon az oviban? És eldöntöttétek már a beiratkozást?

Szisz! Jó tanulást, hogy bírsz gyerek mellett? :roll:

A héten lesz a bölcsiben is nyílt nap, lehet, hogy elnézünk Vincével...
Képzeljétek van sünink a kertben, olyan édes, remélem sokáig marad nálunk, úgy tetszett a fiúknak :D

Kép

Kép
sbarbi
 
 


rnecsi:Köszike a segítséget :lol:a www.babafalva.hu-n van rózsaszín háttérrel,hogy "szerelmünk gyümölcse... a többit rád bízom. reni mamy jelszó:renata e-mail:renata0815@freemail.hu jelszó: renata
NÓRIKÁNK JULIUS4.

Kép
Kép
reni mamy
 
 


Na ez most mi :?: :?: Valami vonalzó féle kód?Látszik ügyködtem :!: :!: Ja és,hogy kell jelszót változtatni :?: :?: :twisted: CSAK VICCELEK :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Köszönöm a gratulációkat :lol: :lol:

Kép
Kép
reni mamy
 
 


Voltunk 4D-n az én drágaságom nem szeret fotózkodni kb 10 percig piszkáltuk,hogy vegye el a kis kezét az arcától.De apa kezének szót fogadott és engedte magát a dr-nő csak annyit mondott nézzük már ez a baba fintorog,hát igen nem nagyon tetszett neki :oops: a doki mondta,hogy beszéljek hozzá hát csak az juttott eszembe,hogy nem sütök neked palacsintát éjfélkor :lol: igen én ilyenkor szoktam ilyeneket csinálni mostanában :wink: persze amikor eljöttünk majd ki ugrott a hasamból de már csak egy fagyit kapott :cry: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
reni mamy
 
 


Reni, nem találtam olyan vonalzót, amit írtál, ha ez nem tetszik, akkor kicserélem ;)

NAgyon ügyi kiscsaj Nóra, hogy már most sem mutogatja magát :lol:

LÁnyok! Most komolyan! Nem akarok talizni?.... :shock: :? :oops: :o :roll: :wink:

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Encu!
Mi ma nem vagyunk, de utána megyünk!
(Milyen napot adtál meg a Reni vonalzójának,hogy nálad 1 nappal korábban születik meg Nóri? :roll: :roll: :roll: )

Reni!
Döntsd el, hogy melyik vonalzót szeretnéd (persze mind a kettő maradhat, max. egymáshoz igazítjuk őket egy kis csalással :wink: ), a másikat leszedjük.

Barbi!
Gratula a sünikéhez! Reméljük sokáig nálatok marad a gyerekeid legnagyobb örömére! (Fizesd le egy kis innivalóval és dugi kajával! :lol: :lol: :lol: )

rnecsi
 
 


Csillu, júli 5-öt, de nem minden vonalzó ugyanolyan ám... :)

így könnyű megtalálni a jó vonalzót, ha jó címen keresgélsz ;) :lol:

Szerintem maradhatna mindkettő is, de majd a tulaj eldönti. :)

Gyertek nyugodtan, csak csörizz, hogy itthon is legyek. Ma megyek fel a városba 11 körül. Nincs arra utad?

Barbi! Nálunk is néha betéved egy süni, de a kutyák leugatják a csillagokat is az égről, kénytelenek vagyunk kipaterolni őket... :( ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Reni, gratula! :D Képet nem teszel fel? Az még egy érdekes dolog :lol: :wink:
:D , nekem is volt egy rakás időpontom a Ricsi születésére :wink: A legtöbb két hét eltérés volt. Izgi lesz a végén, fogalmad sincs mikor van az akkor :lol: :wink: Nekünk az összes időpont előtt jött, de a genetikai uh alapján lőtték be a legjobban, febr. 9-re és 7. én megszületett. :P


bocsi de mennem is kell, zeng a ház a Ricsitől :shock: Totál zizzent ma, már fél 5-kor kikészített. Ő már kezd jobban lenni, most a Peti és én vagyunk betegek, apa meg kezd... Hasfájás, torokfájás, takony, magas láz, fülfájás. Ez volt a Ricsinek és szétosztotta köztünk :x

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Encu!
10-re viszem Bálintot a Látásfejlesztőbe Pestre, szerintem csak dél - 1 óra körül fogunk hazaérni...
Ha július 5-öt adtál meg a vonalzónak, akkor helyes, mert én július 4-et írtam be! :lol: :wink:

Móni!
Dávid nálunk is csinálta az ébresztőt nekem 5 óra körül! Persze most meg dől jobbra - balra és majd kiesik a száján! :lol: :lol: :lol:

rnecsi
 
 


Sziasztok csajok!Köszönjük a vonalzókat,az időpont miatt ne aggódjatok úgyse tudjuk a biztosat,lehet ez a sors keze és 5-én fog születni :shock:

Kép
Kép
reni mamy
 
 


Encu:Igen ügyes Nórika, csak az a baj,hogy az apja sztriptíz táncosnőt szeretne úgyhogy ez így nem fog menni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
reni mamy
 
 


Momi:Ez most célzás volt? :twisted: "az még egy érdekes dolog" de tényleg nem tudok feltenni :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
reni mamy
 
 


Encu:Azért nem találtad a vonalzót mert rossz címet írtam :oops:

Kép
Kép
reni mamy
 
 


Reni

nekem kb két hónap után sikerült képet feltennem addig bénáztam :wink: :lol: :oops: magamra céloztam :wink:

Paintban a legegyszerűbb, ha van a gépeden.
felső sorban kép re kattint.
nyújtás/dötés re katt
itt pedig a nyújtásnál 20-20% ot szoktam beírni, ez gondolom a induló képmérettől függ, hogy mennyire kell összekicsinyíteni...

Ha magvan, mentés másként.


Utána itt a babaneten ahogy írsz a szövegdobozba, az alatt van hogy melléklet feltöltése....csatolod, előnézetben megnézed hogy jó e és elkülk :D Hát nekem ehhez 2 hónap kellett :oops: :lol:


Mi van 5-én????????????


Barbi
Nálatok milyen "kór" van? :( Szilárd viszi haza?
Nem voltun nyílt napon, Petit nem akartam vinni, apa nem akart menni így nem mentünk, de 100% hogy beiratjuk, aztán meglátjuk :roll:


Petivel írok uhogy megint ennyire futotta, maj még jövök ...

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


mennyi hiba :shock: :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: