Új privát üzeneted érkezett!

Gabi! Tudom hogy értesitenek, de mi nem számitunk arra hogy nyerünk, csak érdekelt van-e itt már nyertes baba (tuti lesz Kép)

Meso! hü de nehéz lehet most Annának, nem érti biztos miért fekszik. irjatok mielöbb jo hireket!

Angi! Megértem hogy nagyon megbámulták Virágot !

Karmen

Enikö! nincs tippem, nekem nem volt hányingerem.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Itt van egy kép, mindjárt kicsinyítek frisset is.

Kép

Zsófi

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Kép

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 

 
 

Zsófi: Én élőben is láttam Pankát- akkor se bírtam ki könnyek nélkül-, de ahányszor újranézem a képeket, mindig elbőgöm magamKépKépKép

Nagyon nagyon sok drukk! +++++++++++++++++++++++

Puszika és nyugodj meg Te is!
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Zsófi,
Szegény pici lány! Mennyi ideig kell így lennie?

Enikő,
én is irtó érzékeny voltam az első hetekben, de elmúlt elég gyorsan.

Angi,
most, hogy leálltam a tejtermékekkel + tojással, Józsikának rendbejött a kakilása, legalábbis úgy veszem észre. Szóval valszeg tejfehérje érzékeny. Szuper, mi?

Csuda édes Virág a saras képen. Kép Kép

És a sógórnőm babát vár! Úgy örülök neki, hogy végre összejött nekik a 2. lurkó. Valamikor februárban lesz a baba.
Vendég
 


Szerintetek a tojás, tejdiétába a tésztafélék sem férnek bele, vagy pl. rántott cuccok, sütemények? Ugye a tésztában is van tojás, meg a panírban is. VAgy nem kell ennyire komolyan venni?
Vendég
 


Dancsi, három hétig lesz így, kb.

Utána 6 hétcsípő gipsz. De az legalább már itthonKép

Zsófi

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Dancsi: lehet kapni tojás nélkül készült száraztésztát! Árban is nagyjából ott van, mint a sima hagyományos tészta. A panírról nem tudok nyilatkozni, de sztem nem lesz bajotok tőle,hisz mennyiségileg az nagyon kevéske. És az is lehet, hogy "csak" a tejfehérjére érzékeny, a tojásra nem is. Kisérletezd ki! De majd még ír más, tőlem okosabb is véleményt!Kép
Sógornőd mikorra van kiírva? Én is februárban szülök ha minden jól megy Kép
Pusz
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő,
Utolsó mensije május 3. vagy 5. Nem emlékszem, ő kórházas és tuti császár, mert nagyon rossz a szeme. Szóval a kiírt időpont előtt 1 héttel lesz a csaszi. Legalábbis a kisfiával így volt.
Vendég
 


Meso, szegeny Panna, nem lehet konnyu. Kép Szomoru dolog igy latni egy babat. Kép

Dancsi, Kristofnak nem volt baja, megis tartottam a dietat az elso nehany honapban. Gratula a sogornodnek, miota probalkoztak?

Karmen, mi biztos, hogy nem nyerunk, de azert engem is erdekelnek a nyertes babak. Nem is irtad, hogy hogy viselte Orsika az utazast!

Voltunk ma babauszason, mindekinek csak ajanlani tudom. Kristof imadta. Kép

Anita, nagyon ugyesek a gyerekeid, latszik, hogy szeretik a vizet.

Erdekelne ez a homeopatias dolog. Hol lehet ilyen bogyokat venni? Es egy mezei haziorvos is foglalkozik ezzel?

Agi
agi77
 
 


Ági! Orsi végigaludta az utat, ill. odafele 1x megálltunk és akkor felébredt és megetettem. Az osztrák kirándulásokon viszont nem volt hajlando enni, pedig félretéve a szégyenlöségemet egy parkban is megprobáltam megetetni, alig evett. A kastélyokban meg pont mindig akkor ébredt fel amikor végigjártuk már, de a kenguruban mindig is imádott aludni. Estefele viszont már mindig rengeteget evett.

Babaúszás. Én régóta szivesen mennék, csak ahogy hallottam alig van olyan baba amelyiken van pelusus nadrág Kép Most mikor van babaúszás? Tényleg kötelezö a gyerekmedencében is az úszósapi? Nekem még nincs, de holnap menni akarunk valszeg.

Dancsi! akkor a barátnöd febr. 6 körülre várja (nekem máj.5 volt az utolsó menszi) Kinél fog szülni? Amugy én is a korházat szeretem jobban.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


SZiasztok!
ANnának gyors javulást, belesajdul a szívem ezen képek láttánKép((

Dancsi! Vegyél durumtésztát, amit Enikő mond. AZ mind tojásmentes. Bár sztem is a tej lesz az igazi bűnös. Egy kis panír talán belefér, meg a sütik is. Eddig nagy mennyiséget ettél ezekből? Van allergiás a családban? Ez előfurdul, de nem biztos, h Józsika allergiás lesz, majd_nagyon_oda kell figyelni a hozzátápláláskor. Semmit ne adj majd, amiben tejpor, vagy tejszármazék van, és ehhez mindent el kell majd olvasnod. De majd visszatérünk ráKép

Enikő! Jobbulást! Tudom, milyen szar ez a rosszullétKép
Szép 7végét mindenkinek!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Karmen, orulok, hogy Orsika ilyen jol viselkedett. Kép
Babauszas: mi a sportusziban voltunk, szombaton van 8-10-ig, de egyenileg foglalkozik a neni a babakkal. Mi pl csak fel 10-re ertunk oda. Nem kell uszosapka, es minden baban volt speci pelenka. (osszesen 3 baba volt) Most meg csak hason huztuk Kristofot, tenyleg nagyon elvezte. A viz szep tiszta volt, az oltozot is csak a vegen hasznaltuk, amikor levettuk a vizes furdorucit.

Agi
agi77
 
 


Karmen,
A sógórnőm a Tarnainál fog szülni, az első baba is ott született. És Te?
A kisfia most 2 éves, mostanra jött össze a 2. lurkó. Nem nagyon védekeztek és már kicsit aggódtak, hogy baj van, de sikerült!!!!

Úgyhogy össze is szedem neki a terhes cuccaimat, bár még korai.

És nem akarom elkiabálni, de Jozsó baba kakijában (nálunk a kaki sajnos most központi kérdés), ma már egyáltalán nem volt olyan fehéres cucc. Ilyen, hogy semmi nincs benne, még nem volt. SZóval szinte biztos, hogy a tej a ludas. Legalább nem hízom, mert nagyon sütis, meg csokis, meg fagyis vagyok. A tésztákat szerencsére nem nagyon szeretem.
Vendég
 


Karmen,
lehet félreértettem valamit: te is babát vársz?
Vendég
 


Dancsi! nekem Sári az orvosom. örülök hogy összejött náluk a kistesó. nem várok babát. Orsival volt máj.5 az utolsó menszim. Jó lenne majd kisteso de rájöttem fáraszto jobb lenne ha Orsi kicsit nagyobb lenne addigra.

Ági! holnap lemegyünk tesommal az usziba 10 fele, ti is jöttök akkor is?
az tuti tesom csak egy fürdöbugyit ad a picire és sosem szoltak rá (sajna), hogy nem pelusos.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok

Meso, Zsófi, Pankának gyors gyógyulást +++, szegényke.

Dancsi, jó hogy kiderült mi lehet a ludas kakiügyben.
Nálunk nincs allergiás a családban, de Virágban is megvan a hajlam, én se nagyon merek tejterméket enni, tejet tejfölt egyáltalán nem, néha joghurtot szoktam, az úgy vettem észre nem veri ki.

Enikő, gratulálok a pocakmanóhoz Kép, és kellemes pocakosságot, remélem gyorsan elmúlik a nyűgös időszak és minden simán megy. Kép

PTünde, Tomika nagyon ügyes Kép, hogy már így forog, Virág még kis lusta.

Nóri, Lénának boldog 6 hónapot Kép. Mivel kezditek a hozzátápit, mit szól hozzá Léna?

Angi, tetszik a Maszatkás kép. Kép

Banita
Jól néztek ki a képen. Kép

Gigi
gigi1
 
 


Karmen,
csodálkoztam volna, túl gyors lenne. KépKépKép
Vendég
 


Hogyan kell lekicsinyíteni a képet?
Vendég
 


Dancsi: Józsika nagyon nagyon hasonlít rád Kép

Gigi: köszi a gratulát, hát nem tudom meddig tart ez az állapot, de Bogival nem voltam ilyen pocsékul!Remélem már nem tart sokáig, mert nem tudom, hogy fogom bírni!Ha jobban leszek találkozhatnánk már végre valahol. Csak ilyen állapotban, ha nem muszáj, inkább nem indulok el otthonról!! De ti is eljöhetnétek ám hozzánk valamikor Kép Nem lakunk messze tőletek még gyalog sem!

Angi: Te mindkét terhességednél ilyen szarul voltál??Kép

Holnap mennénk strandra. Szerintetek lehet terhesen (fiatal terhesen) napozni, meg úszni meg ilyenek?? És Boginak kell (előírás) úszóbugyi, vagy elég ha a vízben fürdőbugyit adok rá, és kint meg pelenkát???? A Szuébe megyünk!

Pusz
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a dicséreteket!
Ma megünnepeltük Tomika első névnapját. Igaz, hogy a naptárakban nincs benne, de ez is igazi Tamás névnap. Az ismertebb karácsonykor van, és akkor nem akartuk.
Nem tudom, miért, de Tomika tegnap és ma nagyon nyűgös volt. Tegnap napközben sokat aludt, de este olyan sírós volt, mint 1-2 hónappal ezelőtt. Ma napközben elég jó kedve volt, de estére nagyon nyugtalan lett, alig tudtuk elaltatni. Nem tudom, mi lehet az oka, mert láthatóan nincs semmi baja. Lehet, hogy van valami a levegőben? Vagy esetleg a foga készülődik? Mert nagyon nyáladzik, és állandóan mindent a szájába tömköd. Remélem, elmúlik hamarosan, mert nagyon sajnálom szegényt.
Az is lehet, hogy azért van ez, mert most sokszor mérges, ha nem tudja azt csinálni, amit szeretne. Pl. mindig ülne (úgy, hogy fogjuk), ma le akarta szedni az egyik játékot a foglalkoztatóról, és nagyon mérges volt, mert nem sikerült. Ti nem tapasztaltatok hasonlót?

Mesó, Zsófi!
Nagyon sajnálom szegény kis Annát! Gyors gyógyulást kivánok neki, nektek pedig kitartást.

Ági!
Kristóf ezeken a képeken is nagyon jóképű fiú. Látom, ő is mozgékony. És milyen szépen áll.
Az Ág utcai (Diófával szemben) és a Sas patikában lehet kapni homeós bogyókat. Orvost én nem ismerek.
Én is gondoltam babaúszásra, de egyelőre még nem megyünk, mert én nem vagyok hajlandó nyilvános helyen fürdőruhában megjelenni (önző vagyok+kövér). De én is szeretném majd Tomikát vinni később.

Angi!
A "piszkos" fotó díjnyertes lehetne.

Enikő!
Nekem a doki B6 vitamint és hideg limonádét ajánlott. Nem tudom, mennyit használt, mert nagyon rosszul voltam a 12.hétig (ráadásul tavaly nyáron pont akkor volt az az őrült meleg). De utána egyik napról a másikra eltűnt, és semmi bajom nem volt végig.
Remélem, Nálad sem tart sokáig a roszullét.

Dancsi!
Én úgy tudom, hpgy a tejérzékenységet ki lehet nőni. Jó, hogy kiderült, hogy ez az oka Józsika bajának.
Nálunk szerencsére nincs ilyen gond, én szoktam valamennyi tejterméket enni.
Nagyon aranyos Józsika!

Mindenkinek jó éjszakát!
Tünde+Tomika
ptünde
 
 


Enikő,
Hát, nemtom, szerintem kiköpött apja. Bár lehet, hogy belőlem is van benne valami. Én mindensetre nem látom.

Szerintem menjél nyugodtan a strandra, csak ne vidd túlzásba a napozást, főleg ne a déli órákban. És vigyázz, nehogy összeszedjél valami nyavalyát. Mondjuk én könnyen bekapok minden nőgyógyis fertőzést a strandokon.

A 12. hét vízválasztó, csak addig kell kibírnod a rosszulléteket. Szegénykém, de majd csak elmúlik. Én is irtó rosszul voltam, ráadásul engem ki akartak rúgni még a munkahelyemről is, szóval még a lelkivilágom is képzelheted milyen volt. Emlékszem, állandóan aludtam, már este 7-kor ágyban voltam. De csak az elején, a fáradtság is elmúlt a róka komákkal együtt.

Tünde,
Igen, én is úgy hallottam, hogy ki lehet nőni. Mint kiderült apukámnak is pont ez volt a baja és 3 éves korára kinőtte. Sajna szegény nagypapám 2 hónapja ment el, így már nem tudom megkérdezni hogyan is volt a papámmal.
Meg az unokatestvérem kisfiával is ez volt, de ő is kinőtte. Amúgy én is minden vacakra allergiás vagyok, állítólag a hajlamot öröklik a gyerekek is. Sajnos. Kép
Vendég
 


Tunde, boldog nevnapot Tomikanak!

Erika, Beninek meg boldog szulnapot kivanunk. Most van ugye?

Karmen, nem valoszinu, hogy megyunk holnap, Kristofot nemreg tudtunk csak letenni, a halaszcsardaban voltunk. Elotte meg varosnezo vonatoztunk. Nagyon jo volt, csak kifaradt szegeny, ugyhogy lehet, hogy sokaig alszik holnap. Es tudod, amikor oktatas van, akkor a tancineni vigyaz, hogy a nagyobb gyerekek nem jojjenek a babak savjaba. Holnap meg bizosan mindenhol ugralni fognak a nagyobbak.

Dancsi, nagyon aranyos Joci baba. Kép

Agi
agi77
 
 


Sziasztok!

Enikő!
Hányingerre jó a borsmenta és a gyömbér tea. Szerintem a hideg citromos víz, v. limonádé is jót tesz. Én mindkét terhességem során kb. a 6. hónapig iszonyú mennyiségű citromot fogyasztottam. Ha szomjas voltam a jó savanyú, és hideg citromos vizet kívántam (cukor nélkül). Aztán egyszer csak elmúlt ez is, és beértem a "sima" vízzel is.

Karmen!
Mi megyünk holnap de. is az uszodába, de nem tudom hogy megismerlek-e majd. Kristófot és Ágit ma kiszúrtam, mert pont 1-2 napja nézegettem a júniusi képeiket.

Ági!
Ha jövő héten is jöttök úszni, akkor szerintem találkozni fogunk. Bár még nem tudom mi lesz egy hét múlva! Ennyire előre nem tudok tervezni.

Zsófi, Meso!
Majdnem elsírtam magamat, mikor megláttam Pankát a képen! Szegény!Kép Mindkét combja eltört! Azt honnan lehet tudni hogy sokkot kapott? Ebben a pózban nem lehet valami kényelmes aludni még akkor sem, ha nem fájna!

Jó éjt!
Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 


Anita! nem tudtunk ma menni, tesom éjjel bekerült a fertöző kórházba, már a férje is nagyon rosszul van lehet öt is beviszik. A 2 pici igy anyura meg ránk maradt.

De jövö héten biztosan megyünk ha jó az idö.
majd elötte megnézem megint a fényképedet én is.

Edelweiss befeküdt a klinikára mert kinyilt a méhszája, csak 7végenként engedik haza. AMugy jol vannak.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Kép


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Férjhez adtuk a hugom. Nagyon meleg volt, de jól éreztük magunkat. Lottika irtó szép selyem rucikban villogott, a videósok imádták!Kép
A Pickben volt a vacsi, kb 40-en voltunk. Lotti 9 körül elaludt a mama ölében, betettük a bébiülésbe, de aztán 10-kor jöttünk haza.
Ma pihi van.

Dancsi! Nagyon szép a kisfiad, szerintem is inkább az apja!
Magdinak nagy gratula, add át neki légyszi az üdvözletem.

Enikő! Én asszem kivételes vagyok rosszulétekben. Soha nem hánytam, mégis fogytam a 16.hétig több mint 3 kilót. Én csak a szagoktól émelyegtem: kávé, cigi, csirkepaprikásKép Meg az uccsó hetekben fájt nagyon a gyomrom, de kaptam rá gyogyit. Mivel alapjáraton sem csörögtek soha a csontjaim, a 28.hét körül volt már csak észrevehető a más állapotom. Mivel a 30.hétig melóztam, sok kolleganőm (9 emelete épületben), nem is tudta, hogy babát várok. Után már csak babakocsival láttak ismét. Hát volt néhány csodálkozó tekintetKép

MEso, Panka! Szegény Anna, remélem a helyzetéhez képest jó tűri a megpróbáltatatásokat. Kitartást nektek is! Minden rendben lesz, hamarosan!

Karmen! Mi történt tesódékkal? Mekkorák a gyerekek?

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Melinda,
olyan meleg biztos nem volt, mint a mi lagzinkon tavaly júniusban. Még a csokrom is megadta magát. Képzelhetitek, mit hisztiztem, amikor szegény férjem beállított egy művirág csokorral, amiről rajtam kívűl senki meg nem mondta volna, hogy művirág. Brrrr, borzalmas volt az egész lagzi, a hőség miatt úgy szenvedtünk, mint a kutya.

Amúgy gratula a húgodnak? Nincsenek képek?
Vendég
 


Sziasztok!

Ági, köszönjük a köszöntést, igen, tegnap egy éves lett Benedek. Datolya tortát sütöttem, babóca meg is evett egy szeletet belőle. Igaz éhes is volt nagyon. Kép

Meso, szegény Panka! Kitartást nektek!

Enikő, én is úgy tudom, hogy a limonádé jó, szerintem most szóda helyett vízzel készítsd! Úgy jobb. És pihenj sokat, pár hét és jobban leszel! Egyébként én csak a 6-9. héten voltam rosszul, utána már nem .

Dancsi, vannak ötleteim a tojáspótlásra ha érdekel, még a panírnál is ki lehet váltani a tojást sárgaborsólisztre, ha szükséges.
Jocika mennyit nőtt! Nagyon aranyos!Kép

Karmen, üdv itthon , tényleg tesódékkal mi lett?

Mindenkinek további szép hétvégét!

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Melinda, Gratula húgodéknak!Kép

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Melinda: Gratula a hugidnak! Hány évesen ment férjhez?
Tök jó, hogy csak a 28. hét körül látszódott meg a pocid. Nekem máris nőtt! Ez komoly. Mások is észrevették akik nem is tudják/tudták, hogy kistesó lesz! Mondjuk a strandon fürdőruhában jobban látszik, mint rendes utcai ruhában. Határozottan gömbölyödik a pocim alsó része!Kép
Kíváncsi vagyok meddig birok még hason aludni, mert utána válik majd pokollá az életem, mivel máshogy nem tudok elaludniKép

Dancsi: Sztem akkor is rád hasonlít Józsika.(mivel én már láttalak téged élőbenKép) De ha tennél fel képet magadról is, akkor sztem másoknak is ez lenne a véleménye KépKép
Nincs képed, amin mindhárman rajta vagytok???

Erika: Limonádét szoktam inni, de őszintén szólva nemigen használKép A barátnőm mondta, hogy ad valamilyen kefírgombát. Azt fogom majd inni, hányinger és gyomorégés ellen! Remélem beválik!

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Melinda,Erika! Valami fertözés lehet, mert hányás, hasmenés (tesomnak még véres is) volt, ezzel vitték be a fertözőbe. Az ügyeletes orvos persze ki sem ment, éjfélkor hivták, közölte hogy menjenek be a belklinikára. Hajnali 5-kor végre sikerült mentövel bemenni a korházba, azt sem akarták, menjen be maga. A 2 kislány 2 éves és egy 3 hónapos. Nem tudják mi bajuk van, még nincs meg a vizsgálati eredmény, tesom már szinte ki volt száradva reggelre, alig tudták az infuziót bekötni. Most kicsit már jobban van.

Erika! Majd megbeszélhetünk egy sétát.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Köszi a húgom nevében a gratulációkat.
Várom, hogy küldjön tesóm képet, és teszek majd fel.

Enikő!Hugom 27 lesz novemberben, a férje 29 lesz áprilisban.
Oldalt fekve sem tudsz elaludni?

Karmen! És mitől lettek rosszul? Gyors gyógyulást nekik!
Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Enikő,
Majd csinálunk képet, sajna amik vannak, azok túl magas felbonbtásúak és nem tudom beszúrni ide.

Napszúrást kaptam, de ez minen nyáron így van nálam: az első napon töltött nap után így járok. Megyek is aludni, a róka komán már túl vagyok. Józsika most apázik...

Erika,
megírod a számod, felhívnálak. Józsika kaksija totál rendbe jött. Ennek egyrészt örülök, másrészt viszont nem...
Vendég
 


Dancsi! Józsika gyönyörűKép. Naffiú

Enikő! Igen, a lányokkal 18.hétig, most pedig a 20-22.hétig voltam szarulKép. Nekem is bejött a citromos hideg víz, csak attól meg a savam lett sok, szóvalKép
Gyömbértea rulez!!!
Én nem mennék/megyek közös vízbe! De nem tudom, amúgy ajánlott e.

Dancsi! Ha ennyi allergiás van a családban, akkor abszolút allegiára hajlamosként kell kezelned Józsikát!!! Ha ügyes vagy, és kivárod az időket, akkor lehet, h sikerül megkímélni a babád az allergiától. Sok múlik ezen!

Karmen! Hány hetes Edelweiss? És mennyire nyílt ki? De már baj nem lehetKép. Lassacskán a végét járja számításaim szerint. Add át üdvözletem, ha beszélsz vele!

Gerika! Benőnek mi is boldog 1.szülteésnapot kívánunk!!! KépKépKép

TÜnde! Tomikának pedig boldog névnapot! Kép

Melinda! Gratulálunk a hugidnak!Kép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Melinda! Nem tudják még most vizsgálják milyen fertözést kaptak el. Nem tudják mert nem ettek szerintük semmi olyat amitöl rosszul lehettek.

Angi! azt nem tudom, mert nem irta, csak hogy befektették és már végig bent lesz. Aug.-ra van kiirva de már nem tudom eleje v. vége. Ha összejön valamikor bemegyek hozzá, de még lehet nem is a héten lesz. Megmondom köszi.

GErika! Boldog szülinapot Benedeknek!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Lotti a nagyapjával:Kép

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Én se maradjak le
Kép

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Sziasztok!

Banita! Csak a jobb combja van eltörve Annának, csak azért van mindkettő felkötve, hogy a csípője ne deformálódjon. De jól alszik mostmár, éjjel este 9-10-től reggel hatig kb, és napközben is két-három órát.

Melinda! nem tudod ki volt a vőfély a hugod esküvőjén??? Mert Anna keresztapukája vőfélykedik, és lagziba volt tegnap.

Karmen! Edelweiss hanyadik hétben van?

Zsófi

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsuzsófi! Nem volt vőfélyünk.

Íme az ifjú párKép

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Angi, Karmen köszönjük a köszöntést. Kép

Karmen, gyors gyógyulást tesódéknak! Szegény, akkor most gondolom a teje is jól lecsökkenhetett... Én is egy hasmenés alkalmával vettem igénybe a lefagyasztott anyatejet, 2 nap után már alig volt tejem. De ez csak egyszer fordult elő a három gyereknél.
Most Zsombón vagyok anyóséknál, nem tudom még meddig leszünk, majd írok, jó lenne már együtt sétálni egy nagyot.

Dancsi, van egy könyvem, ami a tej és tojás nélküli diétáról szól, esetleg odaadhatom, ha hazaértünk. Süteményekben, palacsintában a tojást egyszerűen joghurttal helyettesítem, de az most neked megint csak nem jó. Jó lenne tudni, hogy melyik okoz gondot Jocikának. Levelet csak akkor tudok küldeni, ha a férjem segít( merthogy nem otthon vagyok).

Edelweis úgy tudom szept. 1-re van kiírva, szóval azért még jó lenne, ha nem szülne egy darabig.

Enikő, neked is kitartás. Én is hason szeretek egyébként aludni .

Jó éjt!

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Melinda, Nagyon szépek voltak tesódék, és Lottika is ! Kép

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Sziasztok!
Melinda, Melissa nagyon szép mennyasszony volt. Mennek valahová nászútra?
Lotti nagyon csini.

Zsófi, szegény Anna hogy bírja? rettenetes lehet ott feküdni felpócolt lábakkal.
B
babamama
 
 


Edelweiss férjének üzentem de nem irta meg hogy mikor kellene szülnie meg hanyadik hétben van.

Erika! Szerencsére tesomnak eddig volt napi 4dl plusz teje, ha le is csökken erre a pár napra akkor is jut a picinek elég. Most lefeji és hazaviszik a babának. Hát kiváncsi lennék én is mi a fenétöl lett beteg de erre szerintem már nem jövünk rá. Azért nagyon mérges vagyok az ügyeletes orvosra hogy ki sem ment megnézni. 2 éve a mentö anyut (aki mint kiderült életveszélyben volt) nem vitte be, neki kellett bevezetni a korházba tavaly meg engem nem akartak bevinni amikor bevérzett a lombik után a hasüreg. Ennyit arról hogy közben meg mennyit fizetünk a tb-nek.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Melinda: Gyönyörűek tesódék!!! Kép HOgy milyen szép volt a ruhája!! Lotti is nagyon csini volt!! Be volt fonva a haja??? Kép

Karmen: Tesódéknak jobbulást! Borzalmas lehet ezt végigélni, hogy ők kórházba, a gyerekek meg otthonKép Majd írd meg, hogy mi volt a bajuk!!

Angi: Akkor neked nem csak a 12. hétig tartott a rosszullét? Hát ez szörnyűKép Tudod mi a legrosszabb? Hogy amikor reggel rámjön a hányás (ugye ketten vagyunk Bogival otthon, mert apa már dolgozik) akkor Bogi jön utánam a fürdőszobába és végignéziKép Ha becsukom az ajtót akkor meg elkezd sírni és az ajtó előtt üvölt torkaszakadtából, hogy engedjem be. Mindig jön utánam mindenhová, nem tudok vele mit csinálni!
A gyömbért nem bírom meginni, nem szeretem émelygek tőle, még "normál" állapotomban is, úgy , mint a sárgadinnyétőlKép Szóval gyömbér kilőve.
És elmentünk strandolni tegnap. lett jó kis szinem. Már ott ahol kilátszotam a fürdőruhából! A hátam le is kozmált. De apa este bekenetegetteKép Amikor hazaértünk, rögtön irrigáltam Laktaciddal, úgyhogy remélem nem szedtem össze semmit. Mindenesetre olyan jót úsztam, teljesen rendbe tette a hátam. Bogi meg nagyon élvezte a gyerekpancsoldát. Mondjuk egy kis tetőszerkezetet igazán tehetnénak legalább a bébipancsolda fölé, hogy 11 és 15 óra között amikor olyan magas az UV sugárzás, szegény piciknek ne égjen le a kis érzékeny bőrük. De ilyesmi ugye senkinek nem jut eszébeKép

Erika: Kellemes "pihenést" mamáéknál!

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Karmen: De nemhogy a mentők azért vannak, hogy ha baj van kijönnek és segítenek az emberen???? Ez a hozzáállás hihetetlenKép
És mi lett amikor bevérzett a hasüreged? Bementetek taxival?? Tényleg ha otthon indul meg a szülés (pölö elfolyik a magzatvíz) akkor lehet mentőt hívni, vagy inkább taxi?? És mi van ha a taxis nem visz el, nehogy összemagzatvizezd az autóját...?????
Ezzel a babámmal nem szeretnék befeküdni (Bogi miatt) és gondolom itthonról megyünk majd be szülni!(Remélem)

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Melinda nagyon csinosak voltatok mindannyianKép. A hugid pedig álomszép menyasszony!!! Komolyan, még1* gratula Nekik!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Karmen! Gyógyulást szegényeknekKép((. Nem lehet könnyű...

Enikő! Igen, tovább voltam rosszul. Szegény Bogi.
NAgyon jó az is, ha élőflórás joghurttal bekened belülről a hüvelyt. Ez komoly.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Erika,
Megköszönném azt a könyvet, bár ha tudok bemegyek a városba és beszerzek valamit.

És képzeljétek, Jocika megint köpköd az anyatejre. kezdek megőrülni. Kép Kép
Tegnap 3-szor is volt olyan, hogy nem kellett neki sem a cic, sem a frissen lefejt tejci, sem pedig a fagyi tej. Csak ordít, de nem fogadja el. Bezzeg a tápit. Hétpofára. Kép Csellel kicseréltük a tápis üveget az anyatejesre és megint csak köpködés. Mi a fene ez? Pedig nem ettem semmi különlegeset.

Én pedig fejek ezerrel, hogy ne apadjon a tejem. Hajnalban még lejött 160 gramm, de most már csak 80 gramm, ami szintén aggaszt. MA jön ki a gyerekdoki (persze a sajátom szabin van, szóval a váltótársa jön,de telefonban nagyon szimpi volt), hoz speciális tápis receptet, mert ami van, attól megint hasmenéses lett és fehér cucc is volt benne reggelre.

Volt valakinek hasonló? Egy ismerősömnek így apadt el a teje, a baba 2 hónaposan azt mondta, hogy köszi, de elég volt a szopiból.
Pedig már olyan szépen beindult, tényleg jó sok tejcim volt.
Vendég
 


Angi: igen tudom, őszintén szólva a dokim javasolta, hogy hetente egyszer, este lefekvés előtt, helyezzek fel egy élőflórás joghurtba mártott tampont Kép Ezzel meg lehet előzni a hüvelygomba kialakulását.
Te alkalmazod?

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: