Új privát üzeneted érkezett!

Móni
Rá van irva a panadol dobozra, a táblázat alá:
A fenti táblázat alapján a gyermek testtömegének megfelelő adagot alkalmazza. Amennyiben nem biztos a gyermek testtömegében, alkalmazza az életkorának megfelelő adagot.

szisszka
 
 


Szisz!

Köszi, :D
csak el kellett volna olvasnom :oops: :lol: Asszem újratanulmányozom a gyógyikat, hiába használjuk már két éve :oops:



Voltunk ma oltáson. Petinek egy szava sem volt, mosolygott ezerrel, észre sem vette a bökést :D Na azóta viszont nyűgi ezerrel.

9100 gramm!!!!!!! :D :D :D :D

Hárman is megkérdezték ,hogy csaaak szopik???? :lol: :lol: :lol:
Tegnap este fájt a Peti füle, doki szerint a foga miatt. remélem...
Védőnénink nevetett amikor meglátta a Petit pucéran, lassan a legnagyobb pelust vehetjük neki :lol: Azért ez nem olyan vicces, még csak 4 hónapos :P Mondjuk már nem izgulok miatta, senki nem mondta hogy gond lenne, szépen fejlődik, forog. A kutacsára meg a dokinénink azt mondta hogy ne foglalkozzak vele :shock: jó fej :twisted:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Kicsit nosztaligáztam... visszaolvastam tavaly ijenkorig, jobb mint egy napló :lol: Már egy éve kinyírtuk Gabóék vázáját :oops: , és 13-án lesz egy éve hogy el akartam osonni a tescoba tesztért de már odafele lebuktam :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

 
 

Rakok képeket, most töltöttem fel a gépre

Kép Ricsi fürdik
Kép forgás közben is az ujját szopja :lol:
Kép nem lehet elég korán kezdeni :lol:
Kép munkásbácsi
Kép Kép
Tegnapi szunyóka délután :P

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka! De jó képeeeek!!! :)

9100 gramm?????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: Bitangnagy kölök!!! Az én fiam most 11 kg! :)

Igen, jó néha nosztalgiázni! :D És ki volt az, aki elkapott Tescoba menet? :lol: 8) :wink:

Kép
Kép
encu
 
 


Tesóka, :lol: :wink:

Hááát szerintem a 11 kiló lassan meglesz :lol: A Ricsinek a 7. hónapon lassult be a hízása, addig megvolt a havi 1 kiló, így már ő is fél évesen 86-os rucikban nyomta :lol:

Na felkeltek a kölkök, megyek...

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka! Nem semmi tejcid lehet :lol:

Remélem olyan szép hétvégénk lesz, mint amilyen tegnap volt az idő (úúú, de megfogalmaztam... 8) ) és akkor egész nap kint nyomulunk majd :D

Ki mit csinál hétvégén? ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Barbi! Boldog névnapot Vincének!!!

Merre vagytok?? Gondolom mindenki kint a kertben-játszón ;)

Dejóisaz!!!!!
:lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Banyekliii! Merre vagytok? Valaki séta? ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Encu! Köszi :D

Biztos mindenki élvezi a jóidőt :) Mi is egész hétvégén kertészkedtünk, tegnap meg bicajoztunk is négyen, apa vitte Vincét, tetszett neki nagyon...Szilárd meg már úgy teker, mint a gép :wink:

Móni! Tényleg óriási a fiad :) Vince is még csak 11,5 kg :wink:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Igen-igen ezt az időt már naon szeretem!
Újra biciklire pattantam és amint hazaérünk Flórával eddig kint vagyunk!
Ugye élvezik a mocisok is az időt???? :lol:

Kép
gabriel79
 
 


Barbi, akkor Ti sem bent ültök ;)

Gabó, bizony-bizony, élvezik!!! :lol:
Milyen szép csaj Flóra... bár, volt kire üssön! Te meg gyógyulgass, olyan kis sápadt voltál... :roll:

Karcsika az előbb dőlt be az ágyba, szinte egész nap kint volt. :P

Kép
Kép
encu
 
 


El sem hiszem, véééégreeee, beengedett lépni :D :D :D szórakozott :twisted:

Barbi, utólag is boldog névnapot Vincének!
Úgy látszik ezt is egyszerre ünnepeljük :lol:

Tesóka, jó a járgányod :wink: :D

Mi is kint vagyunk szinte egész nap, most is már kint voltunk másfél órát, most jöttünk be, eszünk és megint megyünk ki :D

Tegnap voltunk dokibácsinál iratni gyógyit, egyből kérdezte, mégegy tesóóóó mikor lesz :lol: Megbeszéltünk min. 2 év múlva, ez a 18 hós korkülömbség elég brutál :lol: :lol: Viszont megint emelt, most már 9000 ft így amit a szülésért majd kéne fizetni, háááát :shock: :shock: :(

Forog már mindkét irányba a Peti :D

Na megyek mert kiszökött a Ricsi a teraszra :twisted: Ez a gyerek, majd mesélek, csúcs :lol: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


20 hó van a két gyerek közt :shock: :lol: :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


22 :lol: :lol: :lol: :oops:

ehhez már nem tudo mit hozzáfűzni :oops: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


könyvelőnek tanultam
sikkasztok ezerrel :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka! :lol: :lol: :lol: :lol: Zzizzzii vaaagy! :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka! Mizu? Sehol senki, mi? CSak mi tartjuk a frontot... :roll:

TÖBBIEK!!!

Mivanmmmááááá??

:lol:

Kép
Kép
encu
 
 


:shock: :shock: :shock: :shock: :cry:

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Móni
Nem semmi Peti! Szép súlyban van, Marci is ilyen súlyban van kb. Februárban volt 8950 gramm :D
Naaagyon szépek a fiaid!!!! :wink:

Barbi
Utólag is Boldog Névnapot Vincének!!! :wink:

Csilla
Utólag is Boldog szülinapot!!!! :wink:

Mi megvagyunk, jól vagyunk. Játszunk sokat, játszózunk sokat, meg sétálunk. Marcinak is van kismocija, de mostanában hátrafele halad vele :lol: Most a homokozás sem köti le, csak szalad-szalad-szalad, meg lépcsőzik :lol: Egyre több mindent mond, pl. ki baba- ezt akkor, ha le akar menni, kérem kapcsol= kapcsoljuk be neki a tv-t, kér hammhamm, ha enni kér, baba-mama, ha azt szeretné, hogy vegyem fel. Na, most hirtelen nem jut több az eszembe, még korán van :lol:

Tényleg, húsvétra készültök? Én sehol nem tartok... :oops: :roll:
De apa is dolgozik hétfőn :(

Írjatooook!!!

szisszka
 
 


Sziasztok!

Majd később jövök és írok!

Móni!
S.O.S!!!!! Ha eladsz valamit a t.v-en, vagy vaterán, akkor mennyi a postaköltség, vagy hol találok díjtáblázatot hogy a postán mennyi a postaköltség ill. mibe adod fel a cuccokat a postán?? :roll:

Kép
niki+baba
 
 


Niki,

www.posta.hu itt vannak az aktuális díjak


sima levél 30 grammig 75 ft (ez egy normál boríték normál levéllel kb benne)
50 grammig 105 ft (ez is kb levél súlyú de a hosszú boríték már pl ebben a kategóriában megy el)

Rucikat, játékokat is sima levélként lehet feladni, a súlyuk szerint kell fizetni értük:
100 grammig 130 ft
250 grammig 165 ft
500 grammig 295 ft
750 grammig 480 ft
2 kilóig 615 ft

+ 200 ft ha ajánlva küldöd

csomag: normál, standard csomag, kartondobozban feladva 2 kiló felett asszem 20 kilóig 930 ft
nem standard csomag, a nagyobb pl etetőszék, babakocsi... az még drágább de ezt elég csak nylonba csomagolni pl.

Ha 2 kiló alatti a csomag, én úgy szoktam, hogy tescos, auchanos zacsiba belecsomi, körberagasztom és becsomagolom baumaxos csomagoló papírba vagy valami hasonlóban, a lényeg hogy ne llegyen rajta írás, dísz ami a címzésről eltereli a figyelmet. Ha belefér a cucc A4-es borítékba akkor abban küldöm.
Nagyon figyelni kell mert a postán szeretnek lehúzni, pl ha cipőt adsz fel cipősdobozba, simán fel kell venniük levélküldeményként de szeretik azt mondani hogy ez már csomag...

http://posta.hu/kepek/upload/2009-03/USZ_200901.pdf

ha kekeckednek :wink: :lol: itt megtalálod a levélküldemény méreteit is :wink:

Remélem tudtam segíteni :P





E kereskedelem: adó vonzata van! Már írtam régebben, az apeh elkezdte vizsgálni az aukciós portálok eladóit. Sajnos ki is derült, nem véletlenül szívóznak, az szja pontosan kitér errre... 800.000 ft ot ha nem haladod meg egy évben, akkor nem kell bevallást készítened magánszemélyként. DE ha egy adott évben pl. nem egyszer-kétszer, hanem már egymás után három hónapban adtál el valamit, az rendszeresnek minősül és az már üzletszerű tevékenység. Ami után adóbevallást kell készíteni. Gondolom nem kell részleteznem hány százezres büntetés szabnak ki ezért :evil: Úgyhogy csajok csak csínján az üzleteléssel :wink: :(

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szisz!

Nagyon ügyi Marci! Meglátod, pár hónap és be sem áll majd a szája... :wink: :D

Hogy hogy dolgozik hétfőn párod???



Húsvétra nem nagyon készülünk, pár hete akartam venni díszeket, de apánk lehurrogott, hogy ilyen hülyességre minek költök, majd ő hoz ha nagyon kell. Így nem vettem és még a mai napig nincs semmi sem, pedig nagyon szerettem volna legalább az asztalra egy pár virágzó gyümifaágat vázába tenni és ráaggatni egy-két díszes tojásdíszt... Faág van, majd ráakasztom a sonkát :lol: :twisted:

A Ricsit viszont készítem ezerrel, már kívülről fújja a zölderdőben jártam..... megtanulta a szódásüveget is nyomni :wink:

Már nagyon várom, hogy hétfőn elhúzzanak a fiúk, csak a Petivel maradunk itthon, végre lesz időm takarítani.


Viszont van egy dolog ami mostanság eléggé nyomaszt, mondjuk ez nem jó megfogalmazás, na mindegy. Szóval sajnos rá kellett ébredjek, nagyon elrontottunk, elrontottam valamit a Ricsivel. Nem bírjuk kezelni, düh rohamai vannak, tör-zúz, fel alá rohangál céltalanul, nem tud magával mit kezdeni, verekszik, kiabál, visít.
Tök szuper minden, szépen játszik, játszunk és egyik pillanatról a másikra elborul az agya és ami a kezeügyébe kerül dobálja, összetöri, széttépi... Nemrég kiverte az üveget az ajtóból, össze-vissza vagdosta magát de szerencsés volt mert csak felületi sérülései lettek. És a mai napig csinálja, úgy ront be az ajtón hogy az majd kiszakad, csapdossa. Egyre nehezebben kezelhető lett, mostanában már az étellel is játszik, dobálja, kiönti. Volt hogy takarítottam alóla amit leöntött kaját, erre a maradékot a fejemre öntötte :twisted: Tegnap a reggelijét vágta a Petihez tányérostúl. De van hogy eszik szépen és egyszercsak megfogja a kanalat és nekivágja az ablaknak vagy az asztalterítőt lerántja és repül minden... Nem köti le semmi sem a figyelmét hosszabb ideig, még ha leülök játszani vele, az sem, 10 perc és elkezd jönni-menni aztán beindul és tör-zúz mindent. virágok, tányérok, poharak, minden amit elér, vágja földhöz és ezerrel röhög ha összetöri.

Na felkelt a Peti, majd folytatom

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Áááááááá, ma délután egy tündér volt a Ricsi :D :D H ezt tudom, előbb panaszkodok :lol:

Kellemes húsvétolást!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

A Ricsi mai is egy angyal! :D :D :D :shock: :D

El vitt titeket a nyuszi???? :wink: :lol:

Ha erre jártok .... a fiúknak :wink:

1. Meglocsollak SMS-sel, nem fogok tökölni. Neked nem kell hajat mosni, nekem nem kell kölni.
2. Telefonon landolt az esti szellő szárnyán küldött üzenet: Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
3. Egy kis nyuszi megérkezett hozott neked üzenetet: Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
4. Kicsi csibe, nagy buksi, a tojásból most bújt ki, kémleli a világot, ilyet ő még nem látott... Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok!
5. Rügyezik az erdő,virágzik a táj, az orgonafán dalol egy tarka kismadár, azt énekli Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
6. Kiscsirke szól degesz beggyel, locsolj inkább SMS-el, gyilkos ám az olcsó kölni, büdös csaj tud ezzel ölni. Boldog Húsvéti Ünnepeket!
7. Igaz a hír – Jézus halott! De szagodtól feltámadott, olyan büdös a sok kölni, hogy engem meg tudsz vele ölni, ezért inkább nem locsolok, csak SMS-eket dobok! Boldog húsvétot kívánok!
8. Suzukival érkeztem, marha nagyot fékeztem. Okos vagyok, szép és laza, locsolok, azt húzok haza!
9. Boldog húsvét reggelén kölnit veszek kézbe én, sms-em hozzád száll, rózsavizem reád száll.
10. Hosszú hajad, rövid eszed. Meglocsollak. Észreveszed?
11. Harangoznak húsvétra, leszakadt a tyúklétra. Kezdődik a locsolás. Nekem is jut egy tojás?

12. Itt állok a nadrágomban, locsoló van benne, hogyha azt most elővenném, nagy nevetés lenne. Ezért inkább sms-em küldöm nagy-nagy szeretettel. Boldog Húsvétot!

13. Húsvétnak másnapján az a kívánságom, hogy házad népire ezer áldás szálljon.

14. Zöld erdőben jártam véled, kezem erre-arra téved, úgy éreztem, nem vagy nedves. Meglocsolhatlak-e kedves?

15. Tele van a hajad kosszal, majd meglocsollak domesztosszal!

16. Zöld erőben jártam, szembejött a medve, úgy gondolta, könnyít magán. Nesze, itt a nedve!

17. Egy kis nyuszi megérkezett hozott neked üzenetet: Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

18. Szeretettel gondolok rátok, áldott húsvétot kívánok.

19. Masnis nyuszi vagyok, egy kis üzenettel: Tele van a szívünk tiszta szeretettel. Ezúton kívánok Boldog Húsvéti Ünnepet!

20. Csibe, nyuszi, tarka barka barikán a csengő rajta küldünk nektek hímes tojást kölnivizet és áldomást nárciszt a ház Asszonyának sonkát, tormát az Urának, csokit a pulyának, velős csontot a kutyának.

21. Éz lénni kici kínái eszemesz, nádon occó, nincs áfász számlá, kívánni boldog nuszi, lánoknak szok kellemesz húszvéti locoló, fiúknak két nad pirosz toász!

22. Beugrott egy nyuszika, azt súgta nékem: gondoljak azokra, kik kedvesek nékem.
Eszembe jutottál Te, és a családod. Ezúton Boldog Húsvétot kívánok!
23. Rügyezik az erdő,virágzik a táj, az orgonafán dalol egy tarka kismadár,
azt énekli KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!
24. Kicsi csibe, nagy buksi, a tojásból most bújt ki, kémleli a világot, ilyet ő még nem látott... Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok.
25. Itt a húsvét, s jön a nyuszi. Mindenkinek egy nagy puszi.
26. Egy kis nyuszi megérkezett hozott neked üzenetet: Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
27. Zöld erdőben jártam véled Kezem erre-arra téved Úgy éreztem, nem vagy nedves
Meglocsolhatlak-e kedves?
28. Piros tojás, fehér nyúl, ETO, Fradi 3:0!
29. Piros golyó, kék golyó, meglocsollak vén tojó
30. Utca végén csordogál a kanális, meglocsollak, téged, meg az anyád is.
31. Zöld erdőben jártam, berúgtam és hánytam. El akartam dőlni, nesze asszony, kölni!
32. Én ma már nem teszek-veszek. Egész nap csak sonkát eszek. Nyuszikával piálgatok. Áldott Húsvétot kívánok!
33. Útra kélt a város összes bikája, locsolkodni szerte a világba. Meghittség, boldogság, áldás és béke, legyen a családod örökös vendége. Boldog Húsvéti Ünnepeket kívánok!
34. A sonkát, tormát told egy kicsit félre, olvasd el az sms-t végre, közben gondolj csupán a szépre. Ragyogjon rád az ünnep fénye, melegítsen fel és emeljen az égbe.
35. Húsvét van, Húsvét, rügy az ágon, kezünkben locsoló, szép az ünnep, jaj de gyönyörű! Áldott Húsvétot kívánok!
36. Piros tojás, fehér nyuszi, SMS-ben száll a puszi.

37. Van nálam egy kölnisüveg, métereset spriccel, mivel ilyen rakoncátlan, lezártam egy sliccel!
38. Ritmust mondok, tojást várok, ha nem adnak, odébb állok.
39. Igaz, hogy én mókás vagyok, a vágyaim mégis nagyok: meglocsollak s cserébe tojást tégy e tenyérbe! Csak tojással be nem érem, az áfával együtt kérem!
40. Van nálam egy kis pacsuli, leloccsintom magát, hogyha egy kicsi mázlija van szereti a szagát.
41. Húsvét táján édes szokás a vödörrel locsolkodás. Nálam is van szagos kölni, ha rádöntöm meg fogsz ölni?
42. Rózsa, rózsa szép virágszál, szálló szélben hajladozzál, napsütésben nyiladozzál, meglocsollak, illatozzál.
43. Gyurcsány azt ígérte, hogy jövőre, adót vet ki minden locsolós tömlőre, ezért idén előre locsollak meg belőle. Jövőre már adómentesen leszel gyesen!
44. Orbán Viktor megüzente, hogy kevés a regimentje. Minden magyar legény fesse a tojását fideszesre, leányokat úgy locsoljon, hogy a magyar szaporodjon!
45. Puszi, nyuszi kis bari, azt akartam mondani, hogy simogasd ülepüket, boldog húsvéti ünnepeket!
46. A nyuszi az idén újat tojt. Fekete, volt, apró és nem eurokonform. Bejelentettem a fogyasztóvédelemnek, most várom az eredményt. Addig is boldog Ünnepeket!
47. Illatos fű, moha, páfrány, meglocsollak, házi sárkány.
48. Jó dolog a locsolás, meg a sok kis tojás, de én már öreg vagyok, csak sms-ben locsolgatok!
49. Birka, barka, berkenye, itt van húsvét reggele. Szagos vizet Erzsóknak, tüzes vizet Ferkónak.
50. Zöld erdőben jó a kedv, ott lakik a barnamendv. A versekben fő a rím, locsokodni jöttem immár.
51. Szegfűmintás piros tojás, ezt kapja most minden elvtárs. Narancssárga tojás járhat minden lelkes honpolgárnak. S boldog purimot kívánnak minden szabad madárkának.
53. Piros tojás kék tojás mit választasz Neo srác?
54. Budwiser és Hoffbrau meglocsollak víg Frau
55. Zöld erdőben lépdelek, aztán eléd térdelek, jó kölnivel köszöntlek, Húvétra meg megöntlek.
56. Selymes szőrű nyuszika, a szeme meg barika, kifekszik a pamlagon huncutkodik harmaton.
57. Köszönteni érkezénk Húsvét alkalmából, jószerencsét jósolunk Feltámadásából, ragyogjon a sok leány, egészségben, szépen, el ne hervadjanak a következő télen.
58. Gyere kislány, meglocsollak Kedvezményes áron, Gumi nélkül negyven rugó, Kölnivel csak három!
59. Szagosmüge, ibolya, rövid ez a vers!
60. Kiscsirke és ibolya, nem vagyok én pipogya, locsolkodni érkeztem, meg ha azzal beérem!
61. Kürtöskalács, gazdag saslik, fű tövében mi piroslik? Hejj a Palkó, hejj a Sára festnek Húsvét alkalmára!
62. Barika-barika, kiscsengő, paripa, kivirul-kivirul ibolya-ibolya, furulyál-furulyál szerenád lelkéből, feltekint-feltekint szerelmes öléből.
63. Szerelem-szerelem tavasszal jöjj velem, érlelelem-érlelem testemen, lelkemen.
64. Fel a szoknyát, le a bugyit, hadd locsoljam meg a … nyuszit.
65. Magyar szokás a locsolás, itt jár érte piros tojás. Ne menjetek messze lányok, tartsátok csak az orcátok.
66. Egy tojás, két tojás, homlokomon pattanás, kirügyeztem húsvétra, felborult a tyúklétra, kifutottak a csibék, játszani egy kicsikét. Szabad-e locsolni?
67. Kicsi nyúl ül a kosárban, piros tojás az aljában, tetejében csoki, cukor, legyen nálad kicsi bugyor, abba gyűjtsed mind a kincsed, húsvét napján kapod mindet!
68. Csengős bárány, masnis nyúl, a kölnimtől felfordul. Hogyha nem adsz piros tojást, leöntöm az egész lakást!
69. Nem jöttem én üres kézzel, hanem jöttem vödörrel, rád öntöm a hideg vizet a legnagyobb örömmel.
70. Futás lányok, ha megláttok, elkapom én a szoknyátok! Nem félek én locsolkodni, el fogom a tömlőt kapni.
71. Vidám húsvét, víg ünnep, nyuszik velünk örülnek. Kicsi bárány, kiskacsa, minden gyerek mosolya kísérje a léptedet Boldog Húsvéti Ünnepeket!
72. Nem locsolok, lusta vagyok, csak SMS-ben mondom: Csajok! Legyetek termékenyek, tartsatok el engemet!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Ezt meg csak úgy, látszat kedvéért, szaporodjanak a hsz-ek :wink:


-
Ma
reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom.



-
Miért
ülsz ilyen egyenesen? Nyilván tartásod van?



-
Neked,
mint kívülállónak mi a véleményed az intelligenciáról?



-
A
dokik szerint tudathasadásom van. Szerintem nincs. Szerintem se.



-
Két
kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!



-
Olyan
csúnya gyerek volt, hogy amikor keresztelni vitték, azt hitte a pap, hogy
kóstoló.



-
Felmérések
szerint az alacsony intelligenciájú emberek a kezüket az egéren tartják
üzenetek olvasása közben. Ne vedd le róla. Már késő



-
Az
embernek három korszaka van: ifjúság, felnőttkor és a "remekül nézel
ki".



-
Milyen
gonoszak a BKV ellenőrök! Folyton azt mondják: "Legyetek bélbetegek..."



-
Nem
szabad vizet inni, mert az nagyon erős ital. Fenntartja azokat a nagy
hajókat...



-
Hatalmas
kagylógyűjteményem van, amit csak úgy elszórva tartok a világ tengerpartjain. Talán már láttad.



-
Isten
jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki.



-
Az
élet olyan tragikus, az egyik nap még itt van az ember, a másik nap meg
szintén.



-
Rómában
a papi nőtlenség apáról fiúra szállt.



-
Magyarországon
azért ilyen lassú a vasúti közlekedés, mert meg kell őriznünk a nagy ország
látszatát!





-
Ha
három madár lennék, látnám magam felülről, amint magam után repülök.



-
A
második házasság az optimizmus győzelme a tapasztalat felett!



-
A
kisbaba olyan mint a Nescafé. Könnyű megcsinálni és egész éjjel ébren tart!



-
Olyan
mélyen aludtam tegnap este, hogy amikor felébredtem nem tudtam kimászni.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Próbálkozz az alábbi feladattal!



Teszteld le az egered!



Egy egyszerű teszt, amivel ki tudod próbálni,
hogy megfelelően működik-e az egered:


Próbáld az egérrel áthúzni az R betűt a
Z-hez!

R
J Z















Már megint hülyeségekkel foglalkozol, ahelyett, hogy
dolgoznál !

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


TEsóka, te nagyon ráérsz ;)

Niki! Tessék napon barnulni velem!!!! Nem pedig máshogy! ;) :lol:
Nonónak meg jobbulást!!!!

Gabó! Hogy a Flóra milyen kis durci, igazi NŐ!!! :P Megzabálom!!

Nekem meg fáj a pocim... Meg tisztára álomkóros vagyok... :roll:

Kép
Kép
encu
 
 


Móni!
Ez nem semmi! :shock: Mármint amit az üzletelésről írsz, pedig most akartam feltenni Flóra ruciait, mert 4 kis zsákkal gyűlt össze!


Encu!
Az az!Pedig nincs rá oka, sajna attól tartok ilyen a természete! :cry: - Vagy elmúlik????? :oops:

Mindenkinek Jó nyuszizást kívánok!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Próbáltam visszaolvasni, két oldalt, mert egy hétig nem volt gépünk.. :?

De ennél a mondatnál leragattam... :lol:
Encu: Niki! Tessék jönni gyakrabban, mert nem lesz torta!!! :wink:
Miért? Lesz? :wink: :P
Értettem főnök, megyek barnulni!! :lol: :lol:

Móni!
Köszi a gyors választ! Én még most bizniszelek először, mármint adok el cuccokat! ;) :D Muszáj volt mert kiválogattam a ruhatáram, és így is van két zsák ruha amit viszünk a vöröskeresztesekhez!
Nonó még mindig kis szöszi igen, és még mindig kék a szeme! ;)
Dobok képet! :)
Nagyon édesek a kispasijaid!! ;)

Gabó!
Nagyon tündéri Flóra ahogy táncol! :D

Csilla, Zsuzsa????

Barbi!
Eltűnt már Vince monoklija?? :lol: Kép
Kép

Kép
niki+baba
 
 


Niki!

Jajj, de gyönyörű Nonó!

Hát komolyan mondom baromi jó dolga lesz Flórának ennyi jóképű pasi... :lol:

Kép
gabriel79
 
 


Niki! :P
Noncsi nagyon édes!

Gabó, Flórát már hány helyre adtad el?? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!


Niki, gyönyörű Nonó!!!!! :D
Gratula az eladáshoz!


Gabó, a tv-en van egy forum, itt a linkje,
http://tesz-vesz.hu/phorum/read.php?f=3 ... 0&t=197830

itt írnak részletesen a felhasználók az apeh-es ügyükről, érdekes,

Mindezek ellenére mivel már évek óta adunk el dolgokat a tv-en, hónapról hónapra, tuti hogy behívnak majd, hááááát lesem a postást :evil:



Jaj, és köszönöm mindenkinek , átadtam a fiúknak :wink: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni!
Hát beleolvastam!
Őszintén szólva úgy látom az Apeh unatkozik!
Úgy gondolom ezen a helyen az esetek nagy százalékában a megunt, kinőtt dolgoktól válnak meg az emberek!
Kérdem én - és nevezhettek rasszistának- mivan azzal a sok "svéd turistával" akinek a jövedelme nem leellenőrizhető de érdekesen fura autóval száguldoznak Prada napszemcsiben és ontják magukból a kölkeiket!Őket bezzeg nem merik ellenőrizni mi? :twisted:
Azt mondom Móni, ha behívnak vidd magaddal a fiaidat hadd ordítsák le az apeh-osok fejét! :lol: 8) :wink:


Encu!
Mi habzsolunk hát nem vetted észre? :wink:

Na kidühöngtem magam, mert tényleg dühítő amit az emberrel végeznek!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Merre csaviztok? hogy telt húsvét?


Gabó!

Egyértelmű, viszem őket és nem aludhatnak előtte és ott fogok szoptatni :wink: :lol: meg kakát pucolni :wink: ja meg etetni is :lol: :twisted:



Ma elkezdtük a ht-t 8) Tegnap almázott a Ricsi és megkínáltam a Petit vele, rácuppant egyből így ma már kapott tízóraira almát. Látnotok kellett volna, úgy tolta befelé, az első két kanálnál még nem tudott mit kezdeni a kanállal de utána tátotta a csőrét :lol: Egy csomót evett belőle és még kért volna csak nem mertem elsőre annyit adni :shock: A Ricsi is segített, ő reszelte az almát, nagyon évezte, mindkét gyerek csupa alma volt :lol:

Van valaki aki nem 6 hósan kezdte a hozzátápit? kérdeznék.... :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka, azért ha ezt végigcsinálod az Apehnél, vedd már fel valahogy és dobd fel a youtube-ra :lol: :lol:

Jó volt a Húsvét, a szép kis locsolkodós reggel vittük a gyereket az ügyeletre, mert annyira pofiraesett, hogy vérzett az orra és felszakad egy kicsit a szája belül. Húúú, de ki voltunk akadva... :shock: :shock:

Mára csak egy kék folt van az orránál, meg némi duzzanat, de egész nap úgy néztük a gyereket, hogy van-e valami komolyabb baja, mint az idegbetegek. Így utólag komikus, de akkor be voltunk szarva ezerrel... :roll:

Többiek? TALI?!

Kép
Kép
encu
 
 


II

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

teszteltél????


Karcsika, szegényke, de gondolom őt azért ennyire nem viselte meg :roll: nálunk így szokott lenni, kicsi sírás és kutya baja, én meg még két napig rosszul vagyok :lol: :oops: Mi is estünk, ill. a Ricsi. Ráharapott a mosdóra, akkorát koppant a foga, megmozdultak a felső egyes metszői is repedt az ínye. Vér mindenhol, a lüke meg szaladgált és kente mindenfelé én meg utána egy türcsivel és közben gondolkodtam hogy mentőt hívok :lol: :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


De izgi, de jó, ugye teszteltél és pozitív???? Mi is így csináltuk ,ekkor éééééééééés majd leszakad alatta a kiságy :lol: :wink: írjál már!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :wink: :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Igen, pozitív!!! Van már vagy 3-4 pozi tesztem :)
Ilyen korán! Még lenne 3-4 nap mensiig :)
Kaptam Duphastont, hogy maradjon is a drága :)

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
encu
 
 


Kép Naaaa, ez az :)

Kép
Kép
encu
 
 


yeeeeeeeeeeee :D :D :D :D :D :D

Megy a sok +++++++++++++++++++++++++++++++


Nagyon nagyon :D :D :D :D

Oh, csajszikám, egy évvel ezelőtt nálunk is ez volt, :wink: épp most hányt le :wink: :lol: Tudom hogy még nem szabad de hasonló szép 9 hónapot kívánok nektek! Irigykedem :lol: :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka, kösziiiiiiii!!!!! Hihetetlen, 3 m-rel a föld felett közlekedem :)

Ne légy irigy, leszel te még pocis, bizti vagyok benne!!!!

Ismered a gyűrűs jóslást?
Nekem fiú-lány-fiú és hosszabb idő után még egy lányt jósolt :)
:lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Veled lebegek :wink: :D

a kínai naptár szerint 2 lányom van :lol:
gyűrűs szerint 1. fiú- 2. ez megállt de fiúnak indult :shock: - 3. fiú- 4. lány- 5. fiú és nem mozgott többet :lol:
Ha kiveszem a 2.at akkor stimmel eddig :roll: jövőre kiderül majd nálunk is hogy tényleg bejön e, remélem :lol: A 3 fiú 1 lány tetszik :D De a 2-2 es felállás az igazi :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka, látod-látod :) Lehet, hogy volt egy kori vetélésed, amit nem vettél észre, mert van ilyen.

Nekem most a jónás naptár szerint lányom lesz :)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Nekünk is jól telt a húsvét :)

Encu! Megy a drukk! És örülök nagyon :)

Niki! Igen elmúlt a monoklija Vincének...

Móni! Ne izgulj, sajnos a fiúknál vannak ilyen időszakok, hogy dühöngenek, aztán lecsillapodnak...dolgozik a tesztoszteron :wink: Szilárd is 4 évesen kezelhetetlen volt, pláne jött a tesó, most meg újra jó gyerek egy ideje, és imádja Vincét, tök jó tesók :)

Szisz! Ügyes Marci :) Vince nem beszél ilyen jól, pár szót használ, és legtöbbször egy szótagot mond.

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Most kaptam

http://www.petitiononline.com/gyed01/

alá is írtam :evil:


Barbi, megnyugtattál, köszi..... a tesztoszteron :D :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni!
Én is aláéírtam!

Encu!
Igen,igen!Hát mondtam én, hogy jól állt rajtad az a kismamafelső! :wink:

Hol van az a naptár ahol megmutatja, hogy milyen nemű babád lesz???

Kép
gabriel79
 
 


Gabó! Te megmondtad, kis boszi! :lol:

Azt hiszem www.astronet.com- on lehet babanemet nézni. Ha nem találod, küldd át a születési idődet, óra perc, helység és megnézem neked! :)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Tesóka, látom nem bírsz magaddal, már kismama felsőben flangálsz :lol: :wink: Jóóóóól teszed, csodás év lesz és a december, hmmmm, mondom hogy irigykedem :lol: :wink: :D :D :D




Vannak megint képeim :oops: sok :oops: 8)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: