Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A lányaim betegek,így az egész hete itthon töltjük.
Valahol még örülök is neki mert a férjem elutazott, nekem meg nem kell cipelnem a gyerekeket.

Gabi!
Nem tudom,hogy jól emlékszem-e,de a te férjed kamionsofőr?Hogy lehet kibírni?

Tényleg!Nem akarjuk összegyűjteni azokat a neveket amik tetszenek nekünk?Segítséget adva azoknak akik most várják a babákat.De vezetéknévvel!

Megyek mert Alexa hisztizik!Mindig talál okot a hisztire!Mintha programozva lenne!

Sziasztok!
Ildikó
morozildi
 
 


Sziasztok, köszönöm a kedves fogadtatást! :D Töltöttem fel volna képet magunkról de azt irja a rendszer, csak 6 kb lehet :shock: az picit kevésnek tűnik nekem :? Látom a legtöbben másfele laktok, de azért ha lemegy valaki a Dunapartra vagy környékére, szóljon, hátha mi is arra kolbászolunk a lányommal :D
A sok új kismamának gratulálok!
Nekem még ugye elég friss az élmény....de nem is lesz több gyerekünk. Borzasztó terhesség, cukor, fekvés, toxémia a végén majdnem kinyúvadás......mindegy, megérte de mégyegyszer sosem :cry:
tehát ha valakinek van kedve sétálni vagy beszélgetni akkor elér MSN-n vagy Skypon anyunyi néven :wink:
Sziasztok

Kép
anyunyika
 
 


talán most...

Kép
anyunyika
 
 

 
 

talán most... Kép mi ketten

Kép
anyunyika
 
 


Sziasztok!

Lányok! Ha minden jól megy és az időjósok is igazat mondanak akkor hamarosan összefuthatunk a dunaparton. Szép napos, kellemes meleg időben szívesen megeresztek egy kiruccanást mikósra.

Gabi! Én is rettegek attól mit fogok csinálni két kicsivel egyszerre. Mondjuk Bius januártól megy oviba. De gondolom az sem lesz egy egyszerű eset. Hozni vinni. Pedig ide szeretném beiratni a ház mellett lévő oviba. Végül is mi lesz a neve a babának?

anyunyika! Szabad tudni mi a neved? Nagyon édesek vagytok ketten.

Ildikó! Ezt a név gyűlytögetést, hogyan érted?

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

Most jöttem a fogorvostól. :cry: Ha minden jól megy jövő héten elkészülnek a fogaim.Bye-Bye szenvedés! :D :D

A neveket úgy gondoltam,hogy akinek még nincs konkrét neve a babájának mi adunk ötleteket.
Pl. az én vezetékneven MOROZ. Milyen lány és fiú név passzolna hozzá?Csak nekem még nem aktuális!
Igy gondoltam.De ha hülyeség felejtsük el. :(

Megyek vacsizni!
Sziasztok:))))
Ildikó
morozildi
 
 


Sziasztok!
Bebi a becsületes nevem Kriszta a kislányomé Bernadett, de itthon csak nyunyi, vagy cucuj néven emlegetjük :D Hogy miért azt meg ne kérdezd :lol:
Tényleg azt mondják hétvégétől jön a tavasz, átlagosan 10 fokkal napközben, az nagyon jót tenne a költözködésünknek...

Kép
anyunyika
 
 


Sziasztok!

Sajna beteg vagyok, de remélem nem fog sokáig tartani. Legjbban a fejfájás zavar.:(

Ildikó: Láttam egy pár helyen az emblémátokat, csak kereskedtek vagy gyártotok is? Nekünk Horváth a csládnevünk, ehhez aztán van választék! Mikor elhatároztuk, hogy nem kérdezzük meg előre a nemét, aznap éjjel azt álmodtam, hogy kislányom született és Zília lett a neve. De fogalmam sincs van-e egyáltalán ilye név, valahol már találkozhattam vele, különben nem járt volna a fejemben.

Kriszta: Mi nem fogunk tőletek messze lakni, ha egyszer elkészül a házunk!:) A jó idő a mi építkezésünknek is jót tenne! Egyébként melyik dunaparti részre szoktatok lemenni? Oda a taksonyi híd felé?

Bebi: Te ismersz jó helyet miklóson, ahol össze lehetne jönni? Szóljatok, mert akkor nem viszem csajokat oviba. Most is itthon lesznek hétfőig.

Megyek kikúrálom magam!
További szép napot!

Judit

mamiblue
 
 


Sziasztok!


Hát sajnos tegnap rossz hírt közöltek az ultrahangon velünk. Elhalt az embrió, nem tudni mitörtént, úgyhogy nem lesz baba.
Holnap reggel megyek be a korházba és akkor kiveszik, egy napot kell benn maradnom. Nem kivánom senkinek ezt az érzést, mintha a szívemből téptek volna ki egy darabot. Akivel esetleg megtörtént már ilyen az tudja milyen érzés. Így a vonalzóra most már nem lesz szükségünk. Nézzétek el ha most egy pár napig nem leszek, mert elég magam alatt vagyok.

Mindenkinek további szép napot!

Barbara
kutasi kitti
 
 


Sziasztok!

Barbara! Nagyon sajnálom. Pihend ki magad. Majd rendbe jön minden. Szorítok nektek.

Ildi! Szerintem nem rossz az ötlet. A mi nevünk Bánki. Mi már ugyan kiválasztottuk a nevet, és a férjemet nem nagyon tudnám rábeszélni másikra. Bár mint mondtam a Bettinát nem tartom szerencsés választásnak. Ezért is reménykedem a fiúban, aki ugye Botond lesz. A férjem ragaszkodik hozzá, hogy a kicsi is b-betűs nevet kapjon. Szerintem, hülyeség de nem veszekszem.

Judit! Nektek tényleg könnyű dolgotok van, ehhez a névhez szinte minden passzol. Egy egyszerű névhez én inkább egy kihívóbb nevet választanék, mint a lányoknak. Mi pl. azt csináltuk, hogy mindketten kiírtuk azokat ami tetszik, majd cseréltünk és a másikéról kihúztuk ami szóba sem jöhet és a végén az egyszerűsített listáról választottunk. Biankánál ez elég nehezen ment. A férjem nagyon sokáig nem akarta elhatározni magát. Aztán mondtam, hogy nem érdekel én döntök úgy is engem kérdeznek majd meg a szülőszobán. A végén beletörődött a választásomba. Persze neki is tetszik csak éppen nem volt elég határozott. Most viszont nagyon hamar eldöntötte, és nem enged belőle. Elég fura fazon.

Ja! Majd elfelejtem: Jobbulást neked.
Nem sok helyet ismerek Mikóson, rátok bízom a dolgot. De mint már többször is mondtam én szívesen látom a bandát nálunk. Ti telket vettetek, vagy házat és lebontottátok? Mármit ahol most építkeztek.

Kriszti! Én Anikó vagyok. Valahogy így nekem jobban tetszik, mint niknéven szólítani valakit. Jól látom, hogy ingatlanokkal foglakozol? Eladó telket nem tudsz olcsón, jó helyen?

Többiek?

Lecsapolták ma megint a véremet. Hogy én mennyire utálom ezt. Órákat ott ülni a terhelés miatt. FÚÚÚÚÚÚÚJ!!!

Szép napot!!!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

Barbara!Ilyenkor nehéz bármit is írni, főleg mert még nem voltam ilyen helyzetben.Próbálj sokat pihenni, és ha tudok vmiben segíteni, csak hívj, a számomat tudod.Vigyázz Magadra!

Judit!Jobban érzed már magad?A gyerköcök hagynak egy kicsit pihenni?Jobbulást!

Ildi!Igen, az én férjem kamionozik.Mostanában egyre nehezebben viselem, főleg Fanni miatt.Most már ő is hiányolja, és megpróbálok minél többet beszélni róla, de hát az nem ugyanaz.Most jól jönne a férjem segítsége, mivel estére már nagyon fáradt vagyok, és Fannival is ingerlékenyebb.Nagyon sokat felbosszant a kisasszony.Mindenre csipőből nemmel válaszol.Irtó akarata van.Mondjuk, volt kitől örökölnie.
Egyébként a mi /pontosabban a párom/vezetékneve Vajda, én Takács maradtam.

Anikó! Hogy hogy nálad is ilyen hamar csinálták a cukorterhelést?Bius is veled volt?Fanni nálam végigrohangálta a 2 órát, utána pedig cipeltette magát.
A mai nap után,már egy egyszerű ügyintézéstől is rettegni fogok. Fannival bemenni egy bankba, hivatalba.Olyan sorozatos hisztiket levágott ma, hogy mire hazaértünk, már csak lerogyni volt erőm.Ő persze még itt is a földön bőgött.Mostanra hála elaludt, de rettegek a délutántól.Most jól jönne egy szomszédban lakó anyuci/mármint az enyém/, mert tuti lepasszolnám a kisasszonyt.
A picur neve egyébként László lesz, de lehet, hogy lesz 2.neve.Én a Mátét szeretném, de ez még tárgyalás alatt van.

Jó pihit Mindenkinek!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Hello!

Anikó: Mi egy üres telket vettünk, de aztán megvettük a mögötte lévőt is, az nagyon gazos volt, nem kis pénz és idő volt mire kitisztítottuk! Aztán még a szomszédtól is megvettünk egy pici telket, mert pont belógott a miénkbe! Így lett majdnem 1100 nm, csak inkább hosszukás meg lejt is hátrafelé, nem igazán szabályos, de nekem nagyon tetszik mert van rajta 7 magas fa, ami tök jól mutat. Kicsit félek, mert még rengeteg munka lesz vele, nem tudom, hogy fogom majd bírni a kertet és a házat is rendben tartani 3 gyerkőc mellett! Megmondod őszintén, ha most kezdenénk el családi házon gondolkodni, akkor inkább vennék 1-et, és átalakítanám, felújjítanám...
Bocs, kicsit hosszú lettem!

Judit
mamiblue
 
 


Sziasztok!

Betegség ide vagy oda a lányomat most vittem természetismeret versenyre.Remélem tovább jut!

Barbara!
Én is nagyon sajnálom!A nővéremmel fordult elő egyszer.Neki ráadásul pont az első babája lett volna.De vetélés után pár hónapra terhes lett újból,így helyre állt minden.
De nem szeretnék közhelyeket mondani.Én sem tudom,hogy tudnám feldolgozni!

Judit!
Utána néztem az álmodt nevednek!

Név: Zília
Származás: latin

Jelentés: Caecilius nemzetségéhez tartozó, vak


Szerintem kihagyható!
Szerencsétek van a nevetekkel mert minden megy hozzá.Gondolom az egyszerűsége miatt választottátok a lámyoknak a különleges neveket!?

A cégünk nagyker.és a magyarországi forgalmazó.Megnézted a netten is vagy csak a reklámot láttad?

Anikó!
A Botond nagyon szép név.Sajnos az én férjem nincs oda ezekért a divat nevekért,pedig némelyiken érdemes elgondolkodni.
Bánki Boglárka,Bíborka,Barbara.

Gabi!
Nektek van már ötletek név ügyileg?A lászlón kívül.Férjednek ez a neve?

Azért kérdeztem,hogy bírod az egyedüllétet mert az én férjem is nagyon sokat utazik.Igaz egy-két napos utak,de néha nagyon nehezen tolerálom.
Főleg amikor elmegy reggel dolgozni és este 8-9-kor szólók rá,hogy mikor méltóztatik már haza jönni?
Megértem,hogy kell a pénz,hisz új lakásunk van,új autóink,megvan az élet körülmény amit fenn kell tartani,de meddig lehet bírni?


Van még valaki akinek sokat dolgozik a férje és ilyen cipőben jár?

Alexát egyszerűen nem tudom elaltatni amióta itthon vagyunk.Majd öt felé elájul a tévé előtt aztán kuksizhatok egész éjjel,hogy aludjon már el.

Sziasztok:
Ildikó
morozildi
 
 


Hello!

Barbara: Csak most olvastam vissza! Sajnálom, sajnos ez nem is olyan ritka, mint sokan gondolnánk!:(

Ildikó: Én is megnéztem közben a nevet, érdekes, mert és azt találtam, hogy olasz eredetű és a jelentése: EGYED :)
az én férjem, csak régebben dolgozott sokat. Most már nagyon ritka, hogy nincs itthon fél 6-ra. Én is elég nehezen viseltem amíg a csajok kicsit voltak, meg ilyen időben mikor nem tudunk kimenni hosszabb időre. Mert egyébként nyáron van hogy este 8-ig lent vagyunk a játszótéren, ha a szúnyogok is engedik!:)
Én is így vagyok Tamarával, mikor 1-kor alatatnám,akkor nem alszik, de ilyenkor 17-18 felé beájulna, de nem szoktam hagyni, aztán magához tér, általában játszunk vmit ilyenkor és így csak pancsi után alszik el fél 8 - 8 körül.

Anikó: tényleg, miért vették le ilyen korán a cukorterhelést? Én 9-én megyek a 18 hetes uh-ra :D. De tegnap hallottam a szivecskéjét, meg már érzem is hogy mocorog, bár ezt lehet hogy már írtam!

Én meg egyre jobban köhögök...oylan ritkán vagyok beteg, hogy elég nehezen viselem!:(

Jó éjt!
Judit
mamiblue
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon szeretnénk telket meg házat de amellet én is félnék tőle. Főleg az építkezéstl félek de az legalább olyan amit te szeretnél. Pláne ha a falakat oda teszik ahova az valóban való.

Cukorterhelés azért kellet mert Biussal is cukros voltam a 26.héttől. Tehát esélyes vagyok most is.

Boglárka, Barbara listás volt. Ami érdekes mindkettő augusztusi ha jól emlékszem. A Bíborka nem jön be.

Zília: Nekem nagyon tetszik. Elég különleges. És ha megálmodtad akkor jónak kell lennie.

Fanninak is két neve van? Az enyimeknek csak egy. Nem akartam soha kettőt, pedig azt mondják akkor legalább tudnak később választani. Szerintem amit mi választunk az soha nem tetszik a gyereknek. Nekem sem tetszik az enyém. Igaz már megszoktam.

Pusz!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!
Barbara: nagyon sajnálom ami veletek történt. Kívánom, hogy ha sikerült feldolgoznotok a történteket, mihamarabb születhessen Kittikének testvére.
Ildikó: nekem az első 4 fogam 60000ft-ba került, plusz a köztes kezelés, tehát olyan 70.000 volt a vége. Miklóson a Jaklovszky dr.nőnél csináltattam a giminél.
Névvel kapcsolatban, nekem tetszik a Zília. Azonkívül még: Jázmin, Janina (Jana), Lili, Izabella, Kamilla, Borbála,Gergő, András, stb.
Eladó új lakások itt vannak mellettünk a Szőlő utcában ezek most épültek, aztán ikerházak asszem az Idesüssben grafikázva 19-20mill.-ért a szomszéd utcában, és most épülnek lakóházak a Csaba utcában tök jó telken és helyen az is de azt nem tudom mennyi. Telket azt most nem tudok eladót.
Lili tegnap volt 1 éves, a férjem ma 32, most mentek el a vendégek elég is volt mára.
Minden jót, sziasztok. Bea
bey78
 
 


Szia Barbara!!
Amikor én vártam a babámat nagyon sokan jártak így, mint most te. Volt, aki már 4 illetve 1 valaki 6hónaposan..:(
Képzeld idén mindenkit csoda várt, illetve rájöttek nincsenek véletlenek..megint babát várnak. Volt, akinek napra pontosan jött.

Tudom, ez most nagyon fáj és nehéz, de nincsenek véletlenek és jobb, hogy még most történt, így! Bízz a sorsodban és hidd el a kisangyalka most elszállt és fenntről vigyáz rád, de hamarosan újra meglátogat és a pocakodba száll!

Kitartást és sok erőt kívánok most neked!
Mi melletted vagyunk és bármi van támogatunk.

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Bebi: mi is 2nevet adtunk!:)
Én mindig szerettem volna második nevet, ők meg max. nem használják, ha, nem akarják.
Zsolt Attila
Anna Kata
Bence Péter
:)

Taga: a bevásárlást már csináltuk többszőr is együtt.
Bence a hordozóban, Anna a bev.kocsibn, Zsolti mellettem.:)
Ez sosem aggasztott.
Inkább azon töprengtem el mi lesz, ha vmelyik beteg, akkor a beteg gyerekkel kell rohangálnom?
Párom 12 órákat lesz naponta távol ez azért sok.:(

Még mindig nem tudom mikor lesz a költözés nagy napja.:(

Judit: jobbulást! Szedsz vmit????

Gabi: Máté szép név, László se rossz.:)
Mi még a Balázzsal és a Erikkel szemeztünk.

Ildikó: nem tudod húzni az 5órai elalvását, mert én ezt szoktam, húzom 7ig, aztán beájul és reggelig alszik.:)


Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!


Túl vagyok a műtéten. Lelkileg is egy kicsit jobb, de még nem az igazi. Mindenkinek nagyon köszönőm a kedves üzeneteket és a támogatást, nagyon jól estek. A férjem végig benn volt velem a korházban, ami szintén nagyon jó volt, mert egyedűl elég nehéz lett volna végig csinálni. Kittike meg anyósomnál volt addig.

Mindenkinek további szép napot!

Barbara
kutasi kitti
 
 


Sziasztok!

Feltöltöttünk a Liliről egy képet, tegnapelőtt volt egy éves.

Bea

Kép
bey78
 
 


Sziasztok!

Barbara!
Jobbulást kívánunk neked.Próbálj meg sokat pihenni és újra erőre kapsz majd.Feltéve ha Kittike engedi.
Bár lehet,hogy ilyenkor az a legjobb ha az ember eltereli a gondolatát és leköti magát.

Bea!
Ez a kislány tünemény. :lol:
Nálatok néha nem szokott féltékeny lenni a nagy a kicsire?
Az én fogam húzosabb lesz mint a tied,132 e.forintba fog megállni.
De nem érdekel,csak lenne már kész!

Délutáni alvás tanácsokat köszönöm.Ma megpróbáltuk,hogy elmentünk a barátnőmékhez és este nyolckor itthon ki is bukott Alexa.
A baj csak akkor van amikor itthon maradunk és nem vagyok folyton a seggében,csak azt látom,hogy elaludt a tévé előtt vagy a szőnyegen.Akkor mit csináljak?
Nincs szívem ilyenkor felkelteni.

Jó éjt mindenkinek!
Ildikó
morozildi
 
 


Sziasztok!

Barbara!
Jobbulást kívánunk neked.Próbálj meg sokat pihenni és újra erőre kapsz majd.Feltéve ha Kittike engedi.
Bár lehet,hogy ilyenkor az a legjobb ha az ember eltereli a gondolatát és leköti magát.

Bea!
Ez a kislány tünemény. :lol:
Nálatok néha nem szokott féltékeny lenni a nagy a kicsire?
Az én fogam húzosabb lesz mint a tied,132 e.forintba fog megállni.
De nem érdekel,csak lenne már kész!

Délutáni alvás tanácsokat köszönöm.Ma megpróbáltuk,hogy elmentünk a barátnőmékhez és este nyolckor itthon ki is bukott Alexa.
A baj csak akkor van amikor itthon maradunk és nem vagyok folyton a seggében,csak azt látom,hogy elaludt a tévé előtt vagy a szőnyegen.Akkor mit csináljak?
Nincs szívem ilyenkor felkelteni.

Jó éjt mindenkinek!
Ildikó
morozildi
 
 


Sziasztok!

Barbara: Sokat gondoltunk rád! Tudom nem könnyű most neked, de próbálj hinni a sorsodban, nem mindig tudjuk mi miért történik, de okkal.
Hamarosan újra boldog kismama leszel, türelem, addig is veled van a kislányod, aki egy angyal és nagyon szeret téged!!!:P

Biztos párod is nehezen viselte, de közel nem annyira, mint te, most sokkal több szeretre, támogatásra van szükséged.

Majd, írj, ha van kedved.
Ha kiírod magadból a fájdalmat jobb lesz és mi meghallgatunk, veled vagyunk ne felejtsd el!


Bea: Boldog születésnapot a kicsilánynak!!
Nagyon huncut...
Milyen tortája volt???

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!
Ildikó: Testvérféltékenységről: Bea 2 hete elköltözött tőlünk aminek az oka részben ez. Részben az, hogy a férjrm nem az igazi apukája, és az igazi azt mondta neki h ne fogadjon szót ezért, csak neki, és vita vita, Lilivel többet foglalkozol, apunál mindenki ráér mindíg, mondjuk egyikőjük sem dolgozik az igaz, és mióta a Lili fogzik mindíg nyűglődik, ezt nem bírom, apunál nyugodtabb, stb. Ezenfelül az apjával kitalálták h a férjem fotózta a gyerek nemi szervét, feljelentették, csak hogy odakerüljön az apjához a gyerek. Mi tudjuk h ez nem igaz, a pszichológus is megerősített ebben és végígcsináljuk. Ha kell a férjem mindenféle vizsgálaton átesik, de kértük h a gyerekkel együtt az apját is vizsgálják ki. El nem tudjátok képzelni, mire képes ez az ember, és most a hatása alá kerítette végleg a Beát is. :x Engem a válás előtt össze-vissza rugdosott, és a bíróságon a szemembe hazudta hogy ő nem vert meg. Szembe köptem volna ha lehetne.
bey78
 
 


... Sajnáltatja magát a gyerekkel, hogy ő egyedül él a szüleivel és a Bea nincs vele. Érzelmileg zsarolja őt de egy 10 éves ezt még nem tudja sajnos fölfogni. Egyébként azt mondták ott ahol lakik, hogy van neki egy fiú barátja akivel néha együtt van titokban és nem meri fölvállalni hogy a férfiakat szereti. 39 éves és a szüleivel él. Nő max. 2 hónapig marad meg mellette. és többen kérdezték, miért megy olyan nőiesen, de nem hittem volna ami most beigazolódik. és a Beával akar takarózni, mert a szülei kitagadnák, ha megtudnák h meleg. Csak az a baj, h ezt így a gyerek szívja meg. Én hiszek a pszichológusok tudásában, és abban, h minél hamarabb kiderül az igazság. Csak egyszer szabadítanának meg minket ettől az embertől. Inkább állat néha ahogy viselkedik. 11 éve keseríti az életemet, táncol az idegrendszeremen, szeintem ezért nincs türelmem már annyira semmihez, és nem mernék még egy babát vállalni. 11 éve még egy életvidám, boldog nő voltam.
De azóta csak a gyomorideg és a félelem, mikor akarja elvenni a Beát újra. Borzasztó, nem kívánom senkinek. Bocsánat mindenkitől, de ez már nagyon bennem volt. Bea
bey78
 
 


Szia Bea!

Köszönjük, hogy megosztottad velünk..nem lehet könnyű, így élni.
Párod melletted áll és ez fontos-kitartotok egymás mellett.:)

A volt férjed meg, úgyis le fog bukni és kiderül az igazság, hidd el hamarosan minden jó lesz és újra egy boldog nő lehetsz, aki nyugalomba élhet a kis családjával.
Biztosan, így lesz..kitartás!

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Bea: Boldog Szülinapot Lilinek!
Gondolom, hogy nem viseled el könnyen ezt a dolgot. Én már matilda elött megmondtam a férjemnek, hogy ha elválunk is (mert ezt ugye lehet tudni soha) akkor se mondok le Tildusról soha. Nem tudnám elviselni, hogy ne velem éljen. Nálunk Tildus néha féltékeny Tamira, pedig ugyanúgy imádom őket, persze ez is más szitu, mert kicsi a korkülönbség, meg édestestvérek. Sajnos én sem az édestesvéremmel nőttem fel, mert ő apukámnál maradt, aki sajnos nagyon rosszul választott második feleséget. Nővéremmel nagyon szigorú volt és sokatt ivott is, ugyhogy amint felkerült egyetemre a nővérem el is költözött otthonról és évekig haza sem ment, ebben meg az volt a borzasztó, hogy apukám meg tűrte a hülye banyát! Hát ilyen is van....De örülj, hogy találtál magadnak egy jó pasit.:)

Ildikó: Lehet, hogy jó időben nem lesz ilyen godnotok, mert gondolom többet lesztek Ti is kint...Mi már ma lementünk rollerezni, bár sajna még kicsit fúj a szél.:( Tényleg, nekünk még az szokott beválni, hogy iszik kakaót és attól kicsit magához tér.:) Babócám is kb fél órával kaja után indul be, akkor mocorog a legtöbbet!

Sziszike: köszi, már egész jól vagyok! Néha muszáj volt bevennem algopirint, mert majd szétment a fejem, de mást nem használtam, ja még strepsilst szopogattam a torkomra! Hová is fogtok költözni?

Én még mindig nem tudok aludni hajnalban, ettől szenvedek a legjobban, ha megyek majd a háziorvoshoz meg is említem neki, hátha tud vmit ajánlani. Most éppen nem vagyok álmos, de lehet hogy este 8-kor kídőlök a gyerekekkel!:(

Nem volt ma áram egész délelött, ugyhogy elég sok dolgom maradt, megyek is teregetni. :?

Szép Napot!

Judit

mamiblue
 
 


Képek:

Anna:)

Kép

Zsolti, Bence :)

Kép

Anna, Bence:)

Kép

Bence:)

Kép

Közös:)

Kép

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


hello!

Sziszike: Tündérek! Úgy irigyellek, hogy már túl vagy a szülésen, én kicsit félek az augusztusi melegtől...Tényleg szeretnétek még kistesót?

Csajok! Hogy kell fincsi húslevest készíteni? Megnézem a mindmegette. hu-n, de ha vki hasznos tanácsokkal tudna ellátni azt megköszönném! pld milyen húst vegyek bele??? Annyira ciki, hogy minidg csak akkor eszünk, ha étterembe megyünk vagy vendégségbe, ugyanis én nem tudok finomat csinálni, így már nagyon régen nem is csinálok :( de mostanában a főzés se megy, ma is olyan krumplifőzit csináltam, bár ehető, de teljesen szétjött a krumpli :( Béna vagyok! :cry:

Judit
mamiblue
 
 


Sziasztok!

Bea! Nagyon édes Lili. Boldog születés napot!!! (utólag)
Sajnálom ami a lányoddal történt. Ilyenkor annyira örülök, hogy az én férjem lelépett örökre. Így sokkal könnyebb. Hiányzik neki de legalább nincs kitéve zsarolásnak, zaklatásnak stb..

Judit! Jobbulást!!! Sajnos ezen nem nagyon lehet segíteni, a szervezet majd megoldja. Én csirke apróból nagyon szeretem de a férjemnek a pulyka nyak jön be. A lényege az, hogy sok zöldség legyen benne és lassú tűzön hosszasan főzd. Én sem vagyok egy nagy szakács de remélem tudtam segíteni.

Sziszike! De jó, hogy újra köztünk vagy. Mikorra ígérik a házat? Miért késnek?
A gyerekek nagyon szépek. A kór különbséget ti így terveztétek vagy a véletlen műve?

Zsófi! Te aztán jó el tűntél. Mi van veletek???

Barbara! Kitartás. És pár hónap múlva jön majd az új csoda.

Gabi! Merre vagy???

Kép

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


:roll: Sziasztok! :roll:

Bea!
Hát nem gondoltam volna,hogy egy kérdéssel ilyen lavinát indítok el.De én is örülök neki,hogy legalább megkönnyebbültél.
Ha időd engedi egyszer azért találkoznék veled.

Judit!
Én nagyon szeretek főzni ezért megpróbálok neked segíteni.
Az igazi húslevest szerintem sertésből csinálják,de én nem szeretem ezért maradok a csirkénél.
Az aprólékot sem szeretem ezért mi rászoktunk a csirkemell csontra.Nagyon fincsi levest lehet belőle készíteni.
Megmosom a csirkemellcsontot,sárgarépát,fehérrépát,zellerből egy karikát,vöröshagymát héjjastul,megpucolt krumplit egyben.Felteszem főnni ilyenkor még minden ízesítő nélkül.Megvárom míg felforr és akkor elkezdem szűrővel leszedni a tetejét(a végén így lesz csak szép tiszta!)Majd utána takarékra rakom és rakok bele kockát,vegetát és egy kis sót ízlés szerint.Amikor a répa jó puha akkor kész a leves.Kidobálom belőle a hagymát,zellert és a fehérrépát(ezek csak az íze miatt kellettek!)
Leszűröm!
Egy kis lábosba veszek külön lét és abban megfőzöm a cérnametéltet!
Jó étvágyat!
:D

Alexa még mindig nem mehet bölcsibe!Vasárnap este belázasodott és kiderült,hogy gennyes torokgyulladása van.Ez már a második hetünk itthon!Jól bírjuk!

Sziasztok!
Ildikó :)
morozildi
 
 


Hello!

Anikó, ildikó: köszi, azt hiszem muszáj lesz mepróbálkoznom a levessel. Igaz a hétvégén elutazunk, de jövőhétvégén csinálok!

Jobbulást Alexának!
Én nagyon lassan gyógyulok, még mindig köhögök, de legalább már nem kínoz...viszont tegnap úgy fájt a derekam, este meg alig tudtam a lábamra lépni, de ma reggelre el is múlt szerencsére!

Szép Napot!

Judit

mamiblue
 
 


Hello!

Hallotátok, megszült Janza Kata, másfél óra alatt, a mázlista!:)

J.
mamiblue
 
 


Sziasztok!

Judit: Taksonyba költözünk és a nagy nap jhéten lesz vmikor.:)
Nem azt írom, hogy nem szeretnénk többet gyereket, hanem inkább azt, hogy mi mindig 3gyereket szerettünk volna.:)

Lehet nemis lesz nagy meleg.:)

Bebi: a gáz órára az engedélyekre kellett várni..viszont nagyon szép lett, majd rakok fel képeket.
Jhéten költözünk.:)

Zsolti után kellett egy kis szünet, aztán azt mondtuk jöhet tőlünk bármikor..
Szóval igen a véletlen műve, ezt nem igen lehte tervezni...
Zsolti 8napot, Anna 16napot késett, Bence 14et.

Szép napot: Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Sziszike: Gratulálok az új lakáshoz (vagy házhoz)! :) Remélem olyan szuper lesz, hogy megérje a várakozást! Mi is mindig 3 gyerkőcöt szerettünk volna, a 3-at mi későbre terveztük, csak az volt a lényeg, hogy még 35 éves korom elött szerettem volna megszülni.

Csajok!
Most megint olyan szituban vagyok, hogy fel tudnék robbani! bocsánat, hogy ide is kííirom magamból, de ugy látszik nem volt elég, hogy férjemmel beszéltem erről! Lakik a házunkban egy 3 gyerekes család. Elég szegények, igazából számomra érthetetlen módon az anyuka mégsem dolgozik. A legkisebb lányuk a Tildussal jár egy csoportba az oviba. Mikor ideköltöztünk és egy régi autónk volt, sokszor kölcsönadtuk nekik, kórházba mi "szállítjuk" őket, az oviból együtt jöttünk kocsival, amin ők ugye megspórolták a buszjegyet, volt hogy pénzt is adtuk kölcsön...szóval sokminden...Aztán, egyik nap, mikor jöttünk haza, a Tamara elég nyügős volt befordult az autóban a sarokba, a kislány meg nézte és Tamika (nem látta senki) állítólag odacsapott neki. De nem sírt, csak olyan kétségbeesett arcot vágott...Másnap anyukája jön, hogy hát, hogy ne legyen ilyen, ők többet nem jönnének velünk kocsival. (meg nem köszönte , hogy edig elvittük őket). Azóta meg olyan eröltetetten köszön, ha köszön, bár engem nem is zavar, mert eléggé úgy állította be mintha az én gyerekeim valami elvetemült kölykök lennének és ezen már eddig is bosszankodtam. Ma meg szegény Tilduskám oda akart menni, labdázni a kislányal, erre az bátyja csak ennyit mondott, hogy jajj jönnek! És egyszerűen összepakoltak és felmentek! Megmondom őszintén bántott a dolog, mert szerintem arról van szó , hogy a anyuka megtiltotta , hogy az én gyeekeimmel játszanak! És számomra ez olyan érthetetlen...Aztán felhívtam, és tényleg tök normálisan beszéltem vele, hogy nyugodtan mondja meg ha ez a helyzet, mert akkor én is mondom a gyerekeimnek, hogy ez van...valamennyire biztos megértenék. De erre azt hazudta, hogy megy szülőire és azért mentek fel, csak sajna teljesen egyértelmű volt az elszólásból meg abból hogy fél perccel később már fogadó órára ment, hogy ne az igazat mondja. Pedig én felnőtt módjára próbáltam ezt az egészet elintézni. Mert tényleg nem vártam én soha semmit cserébe a sok szivességért, de hogy úgy viselkedjenek mintha leprások lennénk, és még annyi sincs benne, hogy a szemembe mondja, elég pofátlanságnak tartom!
Na szóval ennyi! Attól félek, ha összefutok vele legközelebb nem fogom tudni megállni, hogy ne küldjem el melegebb éghajlatra...és evvel meg csak magamból csinálnék hülyét, legalábbis így érzem.
Bocsánat , hogy hosszú voltam, de annyira kikívánkozott!

Megyek kitakarítok a fürdőben, az jó lesz még nyugtatónak!:)

Üdv: Judit
mamiblue
 
 


Sziasztok!

Napok óta milyen szép időnk van, de sajnos holnaptól már megint esőt jósoltak.

Bea: Lilinek utólag is Boldog szűlinapot kívánunk.
Amit írtál a volt férjedről elég megdöbbentőnek tűnik. Hogy bírtad ki mellette ? És a házasságotok alatt már rájőttél , hogy meleg?
Beus tudja ezeket a dolgokat? Őszintén sajnálom, elég nehéz lehet most nektek. De legalább a mostani párod melletted áll és ad egy kis erőt ehhez az egész cirkuszhoz. Remélem hamar vége szakad.

Sziszike: Kitartás az új házba való költözéshez, remélem jól fogjátok magatokat érezni ott. Taksonyban merre felé fogtok lakni? Mert nekem a barátnőm ott lakik. A gyerekeid tündériek amúgy.

Anikó: Hogy bírod a terhességet? Mi van a sulival?

Judit: Merre mentek a hétvégén?

Ildi: Alexa jobban van már?

Na megyek én is jó éjszakát mindenkinek!

Barbara
kutasi kitti
 
 


Sziasztok!
Köszi Lili nevében a szülinapi jókívánságokat. :wink:
Sziszike, tényleg tündériek a gyerekeid, mindhárom gyönyörű.
Barbara: Nem tudtam semmit róla a házasságunk alatt, inkább furcsa dolgai voltak, (szemránckrémezés, kicsit nőies járás, furcsa mosolyok ezzel a Gyuri haverjával, oda- vissza kísérgették egymást, pedig 1 utcányira laktunk) de konkrétan nem gondoltam rá soha. Most áll össze nekem is a kép, meg ahogy hallom hogy mások is mondják róluk amikor látják őket bevásárolni az Auchanban, hogy ezek úgy mennek egymással mindenhova mint a buzik. 36-39 éves pasik és egyedül vannak, vagyis nő, család nélkül. Mondjuk a gyomrom forog ha rá gondolok, de engem már nem érint. Szegény lányom meg a szüleik, ha rájönnek, az már nagyobb gáz lesz. De nem tudom a Gyulát sajnálni, derüljön is ki róla is a titka. túl sok gonoszság szárad a lelkén ahhoz hogy ezt is megússza. És úgy ahogy engem soha nem tudott boldoggá tenni, úgy más nőt se tegyen alibiből boldogtalanná. Vállalja föl, végülis van ilyen. később jövök, felébredt a LILI
bey78
 
 


Sziasztok!

Úgy hallottam, hogy most hétvégén indul a Bailador táncstúdióban gyerek klub.
Tud erről valaki valamit?
csicseriborsó
 
 


Sziasztok!

Tegnapi napom kész bolondokháza volt! Kezdve azzal, hogy alig aludtam az éjjel...Remélem ma nyugi lesz. Megyünk UH-ra a kórházba!:)
Csicseriborsó: Régebben én is hallottam, hogy lesz vmi gyerektánc. Nálunk itt Tökölön már régen van, de biztos jó az is!
Ha valakit érdekel, itt Tökölön is van gyerekúszás, bár nem tudom, hogy olcsóbb vagy drágább mint Miklóson.

Barbara: Bükkfürdőre megyünk! Ránkfér a pihenés!:) Lehet nektek is ki kéne ruccani vhová! :shock:

Szép hétvégét mindenkinek!

Judit

mamiblue
 
 


Sziasztok,

Szeretnek csatlakozni hozzatok. Mar egyszer irtam ide, kismama tornarol kerdeztem itt Mikloson (sajnos felhivtam szinte mindegyik fitnesz termet, de sehol nincsen :( ).
Mi tavaly aprilisban koltoztunk Miklosra, egy uj epitesu hazat vettunk. Szegyen nem szegyen, nem ismerem tul jol a varost, mivel Pest tulso vegen dolgoztam, igy minidg csak este ertunk haza es mindent pesten inteztunk. Most mar 3 hete itthon vagyok, majus vegere varjuk elso babankat! Ahogy latom koztetek is vannak kismamak, bar nem elso babat vartok, ahogy elnezem. :)

Szep napot kivanok mindenkinek.

Laura

Kép

Kép
lorcika
 
 


Sziasztok!

Utánanéztem az interneten és ez a Bailador egy új tánciskola az új OTP tetején.
Állítólag tök jó programok lesznek.

Mi lehet hogy megnézzük.
Nem érdekel még valakit?
csicseriborsó
 
 


Sziasztok!

Végre van egy kis időm leülni a gép elé.
Alexát holnap viszem vissza orvoshoz.Remélem meggyógyult már és hétfőn mehet bölcsibe.Hosszú volt neki ez a két hét itthon.Nekem is!

Csicseriborsó!
Mi a keresztneved?
A Bailador szeptemberben nyílt.Onnan tudom,hogy a lányom ott kezte a táncot.
Onnan kaptuk ezt a levelet ma.

"Indul a Bailador gyermek klub!

A Bailador Táncstúdióban heti rendszerességgel indul a gyermek klub reggel 9-12 óráig, mellyel párhuzamosan számos felnőtt programot is tervezünk.

A kezdeményezésben fantáziát és jövőt látunk, mi, olyan helybeli óvónők és védőnők, akik a mindennapjaitokból is ismertek.
Mi, akik óvódát vezetünk és tanítóként dolgozunk nap, mint nap.
Készültünk, játékok listáját böngésztük.

Lufit fújunk, és várunk mindenkit, most szombaton 9 órakor."

Ezt olvastad te is?

Laura!
Március 17.-én nyílik a Lordok Háza tetején egy új táncstúdió.Ez a Mű uton van.Hirdettek baba-mama tornát,jógát,kismama tornát.
Jól láttam,hogy kisfiút vársz?

Judit!
Gondolom elutaztatok már,de jó pihenést és feltöltődést nektek!

Barbara!
Veletek minden rendben?Párod itthon van?Eltudod terelni a gondolataidat?

Bea!
Érdekes dolgok vannak.
Én például emlékszem,hogy annak idején a férjemnek azt mondtam,hogy csak egyetlen férfival csalnám meg,az pedig az Alföldi Robi.Sajnálom nekem tetszik,még ha kicsit meleg akkor is.

Nem sok minden történik velünk mostanában.Én is várom a március 15-ét mert mi is elutazunk.

Ildikó
morozildi
 
 


Sziasztok!
Ildikó! Az Alföldi Robi nekem is tetszik, vele nincs baj, de ő nem is akar olyan férfiasnak látszani, és közben más mint amilyennek mutatkozik. Mindegy ezt úgy sem tudom így elmondani amit szeretnék, de nem is érdekes..
A táncstúdiónak van honlapja is asszem www.bailador.hu, azt mondja a férjem h ott valószínűleg minden információ fennt van. Ő csak a számítógépeket javítja náluk, de sokan vannak akik odajárnak. A Beust is szerettük volna salsára beiratni, de már asszem nem aktuális a dolog. Egyébként ahogy hallottam elég sokba kerülnek az órák, de színvonalas a környezet.
Barbara, jól vagy? Kittike miket csinál mostanában? Gondolom gagyarászik egész nap, meg láb alatt van. :wink:
Sziasztok
bey78
 
 


Sziasztok!

A nagylányommal most jöttünk meg éppen táncról.
Mi is a Bailadorban kezdtünk,de aztán kiderült,hogy ők nem engednek versenytáncolni.Így fogta magát a tánctanárunk és ott hagyta őket.Aki a csoportjába tartozott mind ment utána,így mi is.
Ezért írtam,hogy a Lordok Háza tetejére költöztek.Tiszta üveg lesz minden és úgy néz ki,hogy lesz klasszikus balett is.Ez meg az én szívem csücske.

Bea!
Pár évvel ezelőtt amikor még Pécsen laktunk össze barátkoztam egy apukával.Az ő kislánya együtt járt az enyémmel versenyekre,edzésre stb.
Nagyon sokat voltunk együtt és rengeteg mindenről lehetet vele beszélgetni.Valahol a szívem mélyén talán is megis dobogtatta a szívem.
Aztán a barátnőm azt mondta,hogy higgyem el meleg.Lerí róla.Csak én nem vettem volna észre?Vagy azért tudtam vele mindenről beszélni mert olyan volt mintha nővel beszélgetnék?
Lehet ez?
Jövő héten nem találkozunk?Átjöhetnétel Lilivel!

Minden jót!
Ildikó
morozildi
 
 


Sziasztok!

Ildikó: még nem utaztunk el! Majd holnap délelött indulunk!
Hogy sikerült múltkor lányodnak az a természetismeret verseny (ha jól emlékszem) ? Tényleg lesz kismama jóga is??? ha mentek és láttok róla vmi infót beírnád ide, bár én is elég sokat járok arra, de ez nagyon érdekelne engem!

Ne keserítsetek el! Az Alföldi Robi meleg??? Látszik, hogy nőies egy kicsit, de higyjétek el egy tök férfias pasi is lehet meleg! Mondjuk a művészemberek között sokan vannak!:(

Voltunk ma uh-on. A dokibácsi kukit látott, de nem mondta 100%-ra...Lehet a Zília probléma megoldódik! :D

Bea: Szerintem nincs semmi baj avval, hogy a volt férjed a pasikat is szereti! De az hogy agresszív és durva az sokkal nagyobb baj! :(

Jó pihenést!

Judit
mamiblue
 
 


morozildi: Koszi szepen az infot a kismama tornarol majd utana nezek. :)

Mit szoltok ehhez a borzadaly idohoz?? :( Nagyon nem szeretem!

Ma kisfiam a pocimban csendben volt sokat, bezzeg tegnap egesz nap bokdosott, rugkapalt, bujkalt a borom alatt! :) Mar alig varom hogy kijojjon! :)

Kép

Kép
lorcika
 
 


Sziasztok!

Judit: Én nem szólnék be neki, mert annyit sem érdemel, hogy felidegesítsd magadat..sokat köszönhetne nektek, de, ha ezt nem értékeli akkor te is így állj hozzá.
Itt egyedül a gyerekeken van a hangsúlly nekik kellene megmondani, hogy kicsit hanyagolják őket, mert ha így teszel kevésbé sérülnek. Nagyon pofátlanok, mert a minimum lenne az egyenes beszéd. Te tekints ezentúl levegőnek és ne te rohanj utánna, majd ő megy, ha észrevette magát. Ne alázkodj meg, egy kimért sziasztok is bőven elég....


BArbara: Hogy vagy??

Taksony Dunavarsányi részén fogunk lakni.:)


Bea: NEhéz dolog ez, mert mindenkienk össze-visszahazudik, persze derüljön ki az igazság, de akinek nagy csalódás lesz ez a lányod.:( Remélem a te szeretet elég lesz neki, hogy feldolgozza milyen az apja és most nem a melegségére céloztam.

Nekem semmi bajom, amúgy a melegekkel, amíg nem közvetlen érint és megoldják hálószobán belül. Az nekem nem tetszik, amikor csókolóznak az utcán, fogdossák egymást a közlekedésin..stb. Nem szeretném, ha ilyeneket látnának a gyermekeim...


Laura: szia.:)

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek tegnap, hogy jártunk. Elmentünk délután az Europarkba, mert telefont akartunk venni a Vodafonnál. 2,5 órát vártunk, de nem jutottunk sorra, így haza jöttünk( meg fürdetési idő volt már). Amig én beraktam a gyereket a kocsiba a férjem meg elment élesíteni a parkolójegyünket. Beraktam a gyereket a kocsiba rá csuktam az ajtót és bezárt. Benn volt a kulcs és a gyerek a kocsiba. Képzelhetitek, hogy be pánikoltam, már minden rémes dolgot láttam. Így mivel a pótkulcs itthon volt, a férjem kénytelen volt betörni a hátsó szélvédőt, hogy haza tudjunk jutni.
Szerencsére Kitti nem ijedt meg az üveg csörömpölésre. Szerencsétlenségünkre délbe indulnánk Balatonszemesre egy welnes hétvégére, de így törött szélvédővel nem indulunk neki. Igaz ma a férjem dolgozik, de ha esetleg megtudjuk csináltatni hamar, lehet utnak indulunk.

Judit: Jó pihit nektek. Én még Bükkfürdőn nem jártam, biztos szép lehet. Amúgy jövőhéten a 4 napos ünnep alatt mi meg Miskolcra megyünk egy kicsit pihenni.

Ildikó: Elöszőr is boldog névnapot kívánunk neked!
Köszi a kedves szavakat és az érdeklődést, jobban vagyok már még néha gondolkodom a dolgokon, de remélem lassan vissza térünk a régi kerékvágásba.

Laura: Üdv köztünk!

Na megyek mindenkinek további szép hétvégét!

Barbara
Sziszike: Neked is köszönöm az érdeklődést, jobban vagyik. Bár ez a tegnapi délután nem hiányzott most nekünk, de még így is jó, hogy ennyivel megúsztuk a dolgokat.
kutasi kitti
 
 


Sziasztok!

Elég rossz idő van mostanában. Alig bírok a gyerekkel. Semmit nem enged meg, állandóan a nyakamban van. Sajnos most is alig engedett ide. Lefoglaltam egy kis gyurmával, hát nem tudom meddig tart.

Lányok! Valaki a múltkor írta, hogy van ismerőse aki tud segíteni bér ügyben. Szeretném elkérni a számát. A cégemnél aki van, az akkora szenya. Nem akarja nekem kiszámolni, hogyan járnék jobban. Mindenki azt mondja menjek el szabira és betegre, mert úgy jobb. Hát nem mondom ez huszonötezer nagyon gyenge.

Kellemes rövid hétvégét. Remélem a hosszú hétvége legalább napos lesz. Szeretnénk mi is egy kicsit kimozdulni. Irigylem az utazókat. És kellemes utat nekem. na de addig még csak beszélünk.

Uh fotókat kérünk!!!!!!!!!!!!!!!


Puszika!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!


Jól eltűntem mostanában, de azért szoktalak titeket olvasgatni.
Látom, hogy történtek jó és rossz dolgok veletek.
Szerintem nagyon jó, hogy itt meg lehet osztani a problémáinkat és szerintem senkit nem terhel ha a másik kiírja magából a gondjait.
Mi jól vagyunk, csak én meg folyton a baba ügyről tudnék írni és megfogadtam, hogy megpróbálok nem olyan nagyon rákoncentrálni, ami persze elég nehéz. Főleg ha folyamatosan dokihoz járunk.

Az angol tanfolyamomnak tegnap lett vége. Egyrészt örülök, másrészt még ennyi kis külön programom sem lesz. nem tudom, hogy ti hogy vagytok ezzel de néha azért jó kilépni az anya szerepből és pusztán mint egy önálló személy létezni, mint egy nő, csoport társ, felnőtt stb.
Sajnos én nagyon sokat vagyok egyedül, mert a férjem korán reggeltől estig dolgozik és sajnos "csak" az apósom van akire rábízhatom a gyerkőcöt. Nagyon jól elvannak és imádják egymást, de igazából ez csak akkor van ha valami nagyon fontos dolgot kell elintéznem pl, doki Arra még nem akartam (vagy mertem) megkérni hogy pusztán azért vigyázzon Barnusra hogy én mondjuk elmenjek egy kicsit lófrálni a városba. Pedig néha annyira vágyom rá.
Persze tudom hogy vannak akiknek még ettől is rosszabb.
Szóval nem is akarok én panaszkodni.
Jól vagyok és optimista és reménykedem. És élvezem az én kis Barnus kópém mindennapos ténykedésit.

Ne haragudjatok, hogy ilyen hosszú lettem, és érzelgős

Anikó!

Én is úgy tudom, hogy jobban jársz ha táppénzre mész, mert akkor több pénzt kapsz.
Készülünk hozzátok, vagy ha gondolod jöhettek ti is egy Duna parti sétára. Persze mindenki más is aki szeretne.

Üdv mindenkinek: Zsófi
gezso
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: