Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ugyan még nem végeztem az archiv visszaolvasással, de egyik üzenetben sem találkoztam mág ennyi indulattal mint az Ági2-be. Kép
Ági2!
Mi ide kikapcsolódni, pletyizni járunk. Napi félóra pihi nekünk is jár. TE is itt vagy...
Ne félj, az én babámnak sehol se lenne jobb dolga, ennyitől nem lesz elhanyagolva. Különben is ilyenkor alszik, ruhái ki van vasalva, tehát még a kosz sem fogja megenni. Kép Tejcsi pedig termelődig egy kis pihi közben.
Személy szerint én jó élményekkel jöttem el a korházból, de az igaz ha nem kér (de ha néha kér is) nem segítenek a nővérek.
Szerintem nekem volt a világ legjobb szülésznővérkém, pedig még sohasem találkoztunk előtte (nem volt megkérve sem). Sajnos a nevét nem tudom, talán M. Mihályné (Ilike), pedig állandóan néztem a kitűzőjét, de annyira kómás voltam, hogy mindig elfeljetettem. Kép
Szerintem ez most országos gond, kevés a nővérke, sok a beteg. Minket tanárokat is állandóan szidnak(én is Kép szidom őket, magamat is.) Ilyenkor mi jön? Te választottad...
De szerintem az sem megoldás, hogy a család jár be korházba és etetti meg és látja el a beteg család tagját. Nem egyszer volt, hogy nekem kellett kivinni mamám ágytálát(otthon egyértelmű, hogy én csináltam) és a korterembe lévő nénikét is. Bocsi a elkanyarodásért...
De azért vagyunk itt, mert mindenkinek van véleménye.
Sajnálom, hogy a gyerekek betegek.
De te még egy kérdésünkre sem válsazoltál, csak kritizáltál.

CSajok!!

Holnap lesz a karácsonyi kaja vásárlás. Apának reggel küldöm a listát.
Ajándékok be vannak csomagolva, most mér pár apróség van hátra, és jöhet a karácsony. Kép

Én az ajándék képek mellé még Manó KÉzlenyomatát(csak már valami jó semleges festéket kell találni) is odateszem.

Legyetek jók!
Mindenkinek kellemes készülődést!
Nagyából már rend is van itthon, most fejeztem be a fürdő surolását. Kép

Sziasztok Jolka

Egy kicsit sokat írtam.

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Jó reggelt!
Hú,Jolka,most majdnem lefordultam a székrőlKépEgy másik fórumban(egy másik oldalon),én vagyok ági2 és most hirtelen azt hittem rólam van szóKépJó neked hogy már a csomagolásnál tartassz!Mi még ma megyünk a naggyát megvenni,sőt még tapétázunk,festünk,laminált padlót rakunk le a nappaliban...és mindezt 3 nap alatt!!!
Ági!
Sajnálom hogy betegek a gyerkőcök!Ebben az időben nem is csoda!
Attól hogy neked jó tapasztalataid voltak a nővérekkel másnak lehet hogy nem(nekem sem!).Az más ha neked rokonod,persze hogy nem fogod szidni!Amikor én bent voltam,volt egy csaj akinek a keresztanyja vagy kije is ott dolgozott.Mondanom sm kell hogy ki volt nyalva a s...e.
Ja,ha nem érdekel a véleményünk nem kell olvasni!!Az meg hogy hány diplomád van szerintem itt senkit nem érdkel!Képzeld már el én 19 éves vagyok és még érettségim sincs!Ettől függetlenül meg lehet nézni a fiamat,meg lehet kérdezni a védőnőt!
Na mindegy megyek inkább készülődni!
Szép napot mindenkinek!
Ági
csagi
 
 


Sziasztok!
Végre én is ide kerültem, 3 hét után.Tegnap voltunk ui. 3 hetesek.Sajna Petike nem ismeri a nappalt meg az éjszakát.Most is fél2-kor aludt el éjjel./7-kor van fürdés, utána kaja, és kezdődik a műsor min. éjfélig.Olyankor semmit nem alszik, csak sír./Hasfájós szegény, az kínozhatja.Van, hogy nem csak Õ, de én is vele sírok, mert nem tudok már mit csinálni.Eyébként Nov. 29-én született 3250grammal, és 51cm-rel.Sajna császár lett a vége, pedig már csak kb. egy óra lett volna a születéséig hátra, de romlott a szívhangja, és sürgősségi műtétté alalkult a szülés. Egyébként én meg voltam elégedve a kórházi személyzettel, nekem semmi gondom nem volt velük, a doktornőm meg egyenesen tündéri volt végig.Ilyen téren tehát jók a tapasztalataim.
A kórházból hazatérve a gyerekorvos megállapította, h. Petikének le van nőve a nyelve, így már annak a felvágásán is túl vagyunk.
MInden nyügöt leszámítva jól vagyunk, a legény hízogat, és várjuk h. teljenek a napok, h. megoldódjon ez a hasfájós probléma is!/állítólag az idő meggyógyítja/.
Na ez elég öszze-vissza hozzászólás lett, mindenkitől bocsi érte!
BOLDOG ÜNNEPEKET MINDENKINEK!!

Kép
dora1980
 
 

 
 

Sziasztok!

Agimami!

Folyamatosan piszkálsz mindenkit, ugyanakkor nem válaszolsz a kérdésekre. Szeretném tőled megkérdezni, hogy téged hogy hívnak, ha már engem nagyon kedvsen bemutattál, és mivel foglalkozol. Egyébként msá a nővérekről fogalmaz meg kritikákat, te pedig a szülésznőkről. Senkinek nem vethetsz a szemére semmit. Szinte minden szülésznőt személyesen ismerek (csak az újakat nem) és biztosíthatlak, hogy köztük is vannak nagyon kedvesek, kötelességtudóak, ugyanúgy, mint a nővérek, orvosok tanárok stb. között is. Õket sem lehet egy kalap alá venni!
Ahhoz, pedig, hogy ki mit csinál a szabadidejében semmi közöd.

Más!

Dora!
Gratulálok Petikéhez, sajnálom, hogy nem hagy aludni, de majdcsak jobb lesz Kép . Örülök, hogy jó tapasztalataid vannak a kórházról.

Csagi!
Nem irigyellek a felújítás miatt. Nekem elég a Karácsonyi készülődés, nem hiányozna még a felújítás is. És teljesen egyetértek veled abban, hogy nem a diplomák számától függ, hogy milyen lesz a gyerek Kép

Most mennem kell sziasztok
Melinda

Melinda
Kép
Kép
hajme
 
 


Sziasztok!

CSatlakozom Ágihoz ás Melindához tényleg nem az iskolai végzettség dönti el ki milyen ember.
Ági (Cssgi) nem "bánkódj" 35 éves korodra lehet, hogy már te is a 3. doplomádat csinálod. Kép

Ági!

Jó nagy munkában vagytok! Akkor most nem sokat tudsz piheni, kislegénytől lehet haladni. Apukája otthon van ilyenkor, v. dolgozik? Felújítás most azt jelenti, hogy nem költöztök fel Pestre (te írtad, ugye?)?

Dóra!
Én is gratulálok Petikéhez. Üdvözlünk újra itt. Közvetlenül szülésed előtt csatlakoztam a forumhoz, tehát még nem nagyon ismerjük egymást. képeket majd lehet látni a kisfiúról?

sziasztok
Manó most kelt fel, megyünk sétálni.

Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok!
Nézzetek be, megéri!!
http://www.gportal.hu/importpelenka
Pampers és libero betétes pelusok elérhető áron a Gyed, Gyes mellett!!!
krisztibo
 
 


Sziasztok!
Dóra!
Jó hogy jelentkeztél!Gratulálok Petikédhez és örülök hogy jó tapasztalatokkal jöttetek haza a kórházbólKép
Jolka!
Hát nem tudom mi lesz,majd holnap kezdjük a nagy munkátKépAnyukámék háza,mert ugye már itt lakunk!Szerencsére jól gazdálkodott apa a szabadságokkal az éven,így bőven maradt évvégéreKépMajd csak jan.4.-én kell mennieKépHa adnak szolg.-i lakást akkor megyünk csak!Ez az éven már nem valószínű!De amíg a sulit el nem végzem,úgysem mennénk túl gyakran Baluval.De legalább nem egy szivacson kéne apának csövelnie az őrsön!!
Megyek fürdeni,Balu hamar elaludt mert nemrég jöttünk haza a barátainktól és ott jól elfáradt.Nekik 5 hós kisfiúk van.Állandóan puszilgatta.Olyan édi voltKép
Jó éjt!
Ági
csagi
 
 


Sziasztok!

Szia Ági!

Biztos nagyon aranyos lehetett Balu. KÉpzeld nekem Márk egész nap tapsolt. Ugyan már 1 hónapja is tudott, de valahogy eddig efeldkezett róla.
Ma feladtuk az utolső képeslapot is, remélem nem felejtettem el senkit sem. Akinek van internet, az most elektromosat fog kapni.
Apa ma ment a Tescoba bevásárolni, de tiszta káosz volt elmondása szerint. Tudtam, hogy nem szabad ilyenkor menünk. Ugyan mi a sparba szoktunk járni, de ott nincs hal. Most a tescoban sem volt, így Zolko még megnézi reggel a zöldség piacon (búza tér) is.

Elég gyér a forgalom a fórumon, de biztos megint beindul az ünnepek és a vizsgák után.

Legyetek jók!
Vigyázatok a gyerkőcökre.
Sziasztok Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok!

Ma kicsit zsúfolt nap volt, kis karácsonyi bevásárláson voltam. Néha meg-megállítottak, hogy hol hagytam a pocakomat, meg hogy nem is látszik, hogy most szültem (mondjuk 21 napja volt Kép ). Kicsit elfáradtam.

Ma volt itt a védőnő, hozott egy mérleget, itt is hagyta. Na délben megmértem Kornél bébit, már nem bírtam kivárni a fürdetésig. 9.-én 3070 grammal jöttünk haza, most meg 21.-én (éhesen mérve) 3570 gramm volt. Úgy örültem! 12 napő alatt fél kiló?! Az nem rossz. Ezek szerint jó a tejcsim. Kép Kép Kép Úgy örülök! Mert mondta a védőnő, hogy olyan heti 30 deka hízás ha van, akkor elég a tejcsi. Úgyhogy szerintem minden okés, csak legyen sokáig tejcsi!
Kornél bébi egy angyal, eddig még nincs híre hasfájásnak, remélem ez már íy is marad, mármint hogy nem jön ki rajta később. elég volt Dodival szenvedni annak idején. Most tényleg csak akkor sír, ha felébred és éhes, és türelmetlenül várj a cicit. Merthogy ilyenkor utálja a tisztába tételt. Azt is mondhatni végigkiabálja. Aztán van hogy szopi után ha leteszem, pár perc múlva nekikezd, de akkor csak egy kis társaságra vágyik. Kiveszem, beszélek hozzá, ringatom és csend is van. Ha elbóbiskol vissza teszem. Úgyhogy nincs okom panaszra. Bár néha az éjszakázást nehezen birom, de egyszer majd ezt is kinőjük. De mit akarok még hajnalban tölti a 3 hetet. Kép
Puszi Lányok!
majd még benézek
Anita2

KépKép
KépKép
nagy_anita
 
 


Sziasztok!
Végre egy normálisnak mondható éjszakát tudhatunk magunk mögött.Petike fél9-kor elaludt, és fél egyig húzta, amjd kaja, és 4.30-ig újra alvás.A hajnali evés után már keveseket aludt, de most ismét evett és újra szundít!Ennek már nagyon örülök!
Anita! neked mennyit eszik meg egyszerre KOrnél? Nekem kb.100-110-et.Nem tudom elég-e ez vagy sok, netán kevés?
már Petike is hízott egyébként több mint fél kilót!
Holnaptól anyukáméknál leszünk, ott töltjük az ünnepeket, remálem fogja bírni picúr a változást! Mi már kint szoktunk sétálni kb. egy órát, azt nagyon bírja Peti, azt hiszem anyukáméknál kint is fog aludni!hagy edződjön!
sziasztok!ha tudok még jelentkezek!

Kép
dora1980
 
 


Sziasztok!

Szia Dóra!
Most a mi éjszakánk is jónak volt mondható. Kép Lehet most jó a front?! Õszintén csak egyszer mértem az evését mióta itthon vagyunk, azt is tegnap, és akkor 100-at evett. Gondolom elég neki, ha még hízik is. Úgyhogy biztosan elég Petikének is, ha hízott. Mindig méregeted hogy mennyit szopizik? (gondolom szopizik) Engem idegesít. Elég volt a kórházban minden evésnél ezt csinálni. Én még egyáltalán nem vittem ki, és az ablakot sem nyitottam ki rá, de azt hiszem nálunk kicsit más a hylzet, kell még a tüdejének erősödnie. Azért csak voltak kis légzési nehézségei.

Kellemes Ünnepeket!
De még benézek!
pusza, Anita2

KépKép
KépKép
nagy_anita
 
 


Sziasztok!
A gyerkőceim jól vannak:-)
Milyen kérdésekre nem válaszoltam?
Lehet az hiszitek negatív vagyok, de egyáltalán nem!
Szerintem nem számít kinek milyen iskolai végzettsége van. Csak megemlítettem. Tanári diplomával kezdtem, tanítottam, de mára elegem lett belőle.
Bolodg Karácsonyt Mindenkinek! Jó sütést, főzést!
Mi is elutazunk, nem leszünk itthol!
Sziasztok!
agimami
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy ilyen jól vannak az aprók, nagyon szépen nőnek Kép.

Csagi!
Neked a párod Pesten dolgozik? Csak hétvégére jön haza? Nem lehet könnyű, gondolom anyukádék sokat segítenek. Elképzelhető, hogy kaptok szolgálati lakást? Gondolom azért csak szeretnétek együtt lenni.

Anita!
Szerintem lassan te is kiviheted Kornélt, a jó levegőre is szüksége van. Lasan már ő is 3 hetes.

Jolka!

Nekem még muszály elmennem vásárolni, nincs itthon semmi gyümölcs. Kénytelenek leszünk a tömegbe menni, mert a férjemnek nincs több szabadsága, én meg nem vállalom, hogy ilyenkor elmegyek a 3 gyerekkel egyedül.

Képzeljétek tegnap elmentem a nagyoknak kabátot venni a C&A-ba. Kiválasztottam egy nagyon szép kék kabátot, de egyik sem akarta felvenni. Na mondom, akkor válasszatok magatoknak. Tami kivála0sztott egy igazán kislányos rózsaszín kabátot, Gerda pedig egy narancssárga kicsit bohókás kabátot. Szerencsére mind a kettőből volt méret, nagy+on boldogok voltak. Pont az egyéniségűeknek megfelelő kabátot választottak. Alig tudtam levenni róluk, hogy kifizessem. Nagyon jól fog kinézni egymás mellett a narancssárga, meg a rózsaszín, de egyiket sem lehetett lebeszélni. Kép Élmény volt velük vásárolni, így még sosem vásároltunk Kép

Most már megyek sziasztok

Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek. Ha lesz még időm benézek
Melinda

Melinda
Kép
Kép
hajme
 
 


Jolka!
Amikor mi voltunk még rengeteg hal volt!Mi is azért mentünk többek között a tescoba.
Anita!
Kornél jól bele húzott a gyarapodásbaKépSzerencsére Balu sem volt hasfájós,hátha ti is megússzátokKép
Hajme!
Igen Pesten rendőr 8 éve!!Mi amúgy 3 éve vagyunk együtt!2 naponta jár hazaKépAz utazás jobb esetben 4 óra neki.Van olyan hogy egy napot van csak itthon mert amikor nappalos akkor már előtte este vissza kell mennieKépMost olyan jól megcsinálták a menetrendet hogy nappalos után haza sem tud jönni este mert nincs vonat.Szóval ez így naggyon-naggyon rosszKép
A kapitány megígérte! neki hogy intéz lakást legkésőbb 2007 első negyedévébenKépEz azért némi reményre ad okotKép
Úgy megnéztem volna az ikreidet ahogy vásárolnak.Ne tudd meg mennyit nyavajgok itthon mindenkinek hogy bárcsak egyszer ikreim lennénekKépPersze ezt úgy mondom hogy én csak a szépet látom benne kívülrőlKépValahol lehet róluk képet nézni??A C&a-ba milyen árak vannak?
Megyek lassan fürcsi mert csak egy óra alvás volt ma.
Ági
csagi
 
 


Sziasztok!

Ági?
Nemn akarna a férjd inkább "itthon" (pl. Nyíregyen ) dolgozni.Egy ismerősöm is Pesten kezdett, de áthelyezték a család miatt(persze Õ kérte). Nálunk is kevés volt ma az alvás, tehát lassan mi is megyünk fürödni.

Melinda!
Én sem mernék 3 kis gyerekkel neki vágni a vásárlásnak, főleg ilyen tömegben. Milyen jó dolgod van a lányok mellett, legalább nem neked kellett agyalni melyik kabát tetszene nekik.Kép
Annó én is szerettem volna ikreket, már csak azért, hogy egyszere letudjam, de mai fejjel nem. Majd szép lassan lesz tesó is.

Gyümölcs, hú azzal szerncsénk van, mindig kapunk anyósoméktól, alma , narancs mindig van itthon.

Anita , Dóra!
Örülök, hogy szépen gyarapodnak a gyerekek.
Dóri szerintem sokkal nyugotabb lenél, ha nem mérnéd mindig, hogy Petike mennyit evett. Ha nyugott és van elég használt pelus, akkor minden rendben.
Anita!
Dodi , hogy van? Jár oviba, vagy csak majd jövőre kezdi?
Tudtok készülni a picik mellett a karácsonyra, van segítség?
Agi2!
Miért nem szeretsz tanár lenni? Gyerekek mellett ez a legjobb foglalkozás, ott van a rengetteg szünet, nem kell másra bízni őket mikor szünet van az oviba v. majd a suliba. Na meg hát a szabad délutánok, már amikor.

Mára ennyi, megyünk fürödni.

Sziasztok

Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok!

Dóra!
Én is nagyon örülök, hogy jelentkeztél, és hogy jól vagytok. Remélem, minél előbb túl lesztek ezen a hasfájós időszakon!

Anita2!
Szerencsés vagy Kornéllal, hogy ilyen jó baba. Nem csodálom, hogy nem bírod az éjszakát, én még mai napig nem bírtam megszokni, persze nem is lehet, mert nincs semmi rendszer. Mondjuk Bence csak eszik, alszik éjszaka, azért ki lehet bírni, csak kicsit fárasztó.

Képzeljétek!
A Metróban 25 ezer ft vásárlás felett adnak ingyen egy pontyot, mi is kaptunk egy 2,3 kg-osat. Mondjuk én nem szeretem, de azért nem hagytuk ott, már meg is ette a család.
A nagymamámtól meg anyukámtól kaptam pénzt karácsonyra és vettem magamnak egy Tefal Ingenio készletet, aminek levehető a füle, már csak ez hiányzott a leendő konyhámból. És jóval olcsóbb volt, mint máshol.

Melinda!
TÖk jó ez a kabátvásárlás! Igazuk van a lányoknak, hogy maguk választottak kabátot.

Ági!
Jókor kezdtetek a felújításba, hát nem irigyellek!

Csilla, Tünde! Hol vagytok?
Petra

Kép
ppetra
 
 


Sziasztok!
Kellemes Karácsonyt és Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!!!
Üdv.: Rita
rita82
 
 


Sziasztok Lányok!

Na a mai éjszaka kicsit fárasztóbb volt, vagyis gyakrabban ébredt a drágám, de túléltük. Biztosan érezhettem, hogy nem lesz könnyű esténk, mert délután csucsultam egyet. : ) Így könnyebb is volt az éjszaka. Bár valamikor hajnal 5-6 körül (mindig mellettem a telefon, nézem hány óra is van, de következőleg már mindig elfelejtem, hogy akkor mikor is volt fent előző etetésnél?!) Na szóval hajnalban a büfiztetés közben elszunnyadtunk a fotelban. Biztos ott aludtunk vagy egy órát. : ) De babóca is jól érezte magát.

Én nem igazán készülődök a karácsonyra. Egy-két ajándékot vásároltam, de az ünnepi menüt most kihagyom. Nincs még annyi erőm, hogy egész nap a konyhába legyek. Azért lehet egy francia salit összedobok. Anyukámékhoz megyünk majd hétfőn, ő olyankor megpakolja a kocsi csomagtartóját, szóval legalább két napig el vagyunk ilyenkor látva főtt kajával, és napokig elég a zöldség és gyümölcs amit vesz. Azért ez nagy könnyebbség.
Tegnap este anyós dobott meg egy kis vacsival. De 2-3 naponta én is rászánom magamat a főzőcskére.
Lehet mi már ma feldíszítjük a fát. Dodinak beígértem. Be is tartana neki fél napig. : ) Úgyhogy el lesz foglalva.

Dodi nem is volt csak addig a 2-3 napig oviba, utána beteg lett. Még nem régen heverte ki teljesen. Az idén ugye már nem megy, a jövő évet majd meglátjuk. Még lehet a januárt kihagyja. De nagyon nem csípte az ovit. Nehéz lesz újra vinni. Anyós azt mondja a férjem végig a 3 évet utálta. Úgyhogy ne várjak jobb hozzáállást Doditól sem. Az apa a mai napig sem szeret eljárni itthonról. Itthon érzi jól magát, itt szeret lenni. Na meg az anyja mellett. Míg csak együtt jártunk, mindenben kikérte a véleményét. Még most is előfordul. : )

Pusszantás lányok!
Anita2

Kép

KépKép
KépKép
nagy_anita
 
 


Hello csajok!

Rossz volt a telefonvonalunk, így az internet is. De ma meggyógyították.
Úgyhogy nagyon boldog karácsonyt mindenkinek, meg azért egy kis pihenést is!
(Ünnepek után újra jövünk.)

Csilla

Kép
nycsilla
 
 


SZIASZTOK!

<font color="ff0000">MINDENKINEK KELLEMES, BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS
BOLDOG, GAZDAG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!</font>


SZIASZTOK JOLKA Kép

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok!
Kép Nyugodt békés Boldog Karácsonyt kívánok Mindenkinek.
Melinda

Melinda
Kép
Kép
hajme
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon Boldog Karácsonyt és Új Évet kívánok mindenkinek!

Melinda!
Azt a francia pelenkát veszed Te is, aminek Kriszti megadta az internetes címét?

Petra

Kép
ppetra
 
 


Sziasztok Lányok!

Én egy pár versikével kívánonk Mindannyiótoknak Békés Boldog Karácsonyt!
/ezeket SMS-nek is fel lehet használni! Kép /

Kép

"Csillagfényes álmaid váljanak valóra,
Legyen ünnep lelkednek minden nap és óra.
Kerülje a bánat örökre el házad,
Érjen annyi boldogság, mit ember csak kívánhat!"

Kép

"Béke pihen minden lakásban,
Karácsony érkezik, ünnep a családban!
A felnőtt küldetése, hogy mindent megtegyen,
Hogy még sok Békés Karácsonyunk legyen!"

Kép

"Jégvirág költözzön mindegyik ablakba,
Gőzölgő kalácsból jusson az asztalra.
Legyen sok ajándék szívemből kívánom,
S hogy gazdagon örömökben teljen a Karácsony!"

Kép

Pusszantás
Anita és Nagy családja Kép

KépKép
KépKép
nagy_anita
 
 


Sziasztok!

Rég nem jelentkeztem! Velünk minden a legnagyobb rendben és örömmel olvasgatom,hogy Ti is és a gyerekek is jól vagytok!

Ezúton szeretnék nektek és családjaitoknak Áldott, Békés, Nagyon Boldog Karácsonyi Ünnepeket és Nagyon Boldog Új Évet kívánni!

Anita1, Apa és Botond pocaklakóbaba

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!
Békés karácsonyt kívánunk mindenkinek:
ZSuzsi és családja

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


BOLDOG KARÁCSONYT kívánunk mindenkinekKép
Ági&Balázs
csagi
 
 


Sziasztok!

Kipihentéttek magatokat az ünnepek alatt, v. majd ezután? Mi most Mutiék vagyunk. Sajna egyedül, hirtelen mindenkinek v.m. dolga akadt.
Holnap megyünk haza, de rengeteg mosni való vár. Hát igen, vissza kell zökkeni a hétköznapokba. Kép

Legyetek jók!
Mindenkinek további kellemes pihizést!
Sziasztok Jolka
Ja, akik vizsga előtt állnak, azoknak egy Kárpát medecével!!! Kép

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Húúúúúúúú, de nincs élet itt mostanság....

Nálunk jól telt a karácsony, 24-én délután gyorsan feldíszítettük a fát, aztán irány egy maratoni szánkózásKép kép a profilomban....utána jött anyukáméknál az angyalka...
25-én anyósomékhoz mentünk, ott volt egy nagyobb összeröfi...
26-án pedig felmentünk a hegyekbe kirándulni...

Jól elfáradtunk, és közben belekezdtem egy magasságmérő hímzésébe, úgyhogy amint van 5 percem, szaladok a tűhöz...
Remélem mindenki jól van....

Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi! Tök jó a kép a profilodban. Hol voltatok szánkózni?
Mi kaptunk magasságmérőt, annyira édes, Te milyet csinálsz?

Nálunk is jól telt a karácsony. 24-én Anya testvérének a névnapját ünnepeltük délben (Éva), aztán elmentünk anyósomékhoz, aztán Libabokorba a rokonokhoz meg megnéztem a házat, nagyon szép. Este pedig karácsony szintén Anya testvérééknél, aztán itthon.
Én jól megfáztam, és mostmár Bence is beteg.
Mindenki nagyon örült a Bence ajándékának, a sógyurmából készült tenyérlenyomatnak, jó kis meglepi volt.
25-26-án hozzánk jöttek rokonok, szóval nem unatkoztunk.

Nektek hogy telt? Ki hol fog szilveszterezni? Mi természetesen itthon.
Petra

Kép
ppetra
 
 


Sziasztok!

Szia Zsuszsi!

Tényleg nincs nagy élet a topicon. Kép
Minden nap benézzek, de sehol senki, nagyon örülök neked. Kép
Hogy telik a szünet?
Nagyon nagy már kristóf, kis mosolygós.
Zolkó nagyon irigyel beneteket, hogy fent voltatok a hegyekben, de mi még kicsik vagyunk.

Mi már pénteken feldiszítettük a fát. Szombaton majdnem egész nap a konyhában voltam, MÁr amikor Manó engedte.
Végül pisztrángot csináltam vegyes zöldséggel(+jó sok zöld fűszer), vacsira pedig sült pulykacomb volt fűszeres burgonyával.
Vasárnap anyósoméknál voltunk, rengetteg ajándékkal jöttünk haza.
Hétfőtől pedig anyuéknál, onnan is millió ajándék. Otthon végre pihenhettem egy kicsit.
Ja és ott Manó is rendesen aludt, biztos jobb a levegő, vagy csak érzi, hogy anya is nyugotabb, nem tudom.

REngetteg konyvet kaptam, ha nekem is van egy kis időm (pl szoptatás közben, ha Manó beájult), akkor én is olvasok.

Zolko is itthon van, de így minden nap főzni kell valamit.

Tiszta káosz van, nem tudom mikor lesz rend itthon.

Most megyek is behozni a lemaradást, holnap vendégek jönnek.

Sziasztok Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


sziasztok!

Tettem a profilba új képet.

Jolka
Szép napot mindenkinek!

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok!
Végre én is hozzájutok a géphez Kép. Mióta a férjem leszakvizsgázott, azóta állandóan videokat szerkeszt, meg dvd-t ír, így nem sok időm van.
Nagyon jók lettek a képek Kép.
Nálunk a Karácsony vendégeskedéssel telt holitt, hol ott. A lányok nagyon élvezték a sok embert, a rengeteg ajándékot. Azóta is egyfolytában az új játékokkal játszanak. Egyelőre a nappali úgy néz ki, mint egy játékbolt, minden ott van szanaszéjjel. Csak estére sikerül egy kicsit normálisabb helyzetet teremteni.
Sajnos a havat kihagytuk, mert mind a három megbetegedett, így nem vittük őket szánkózni Kép, de reméljük lesz még hó, és akkor mi is kipróbálhatjuk a szánkót Kép.
Sziasztok
Melinda

Mindenkinek sikerekben gazdag boldog új évet kívánok, ha már addig nem jönnék.

Melinda
Kép
Kép
hajme
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, hogy mindenki nagyon el van foglalva. Kép Pedig azt hittem jobban ráértek pletyizni majd egy kicsit.

Mi Szilveszterkor csak itthon maradunk. Szerncsére. Most egy kicsit nyugissabb lesz. Még a haverokat is lemondtuk.

Melinda!
Biztos lesz még hó az idén (lassan jövőreKép ) és akkor a gyerekek kipróbálják a szánkót.
Meggyógyultak már?

Manó most van abba a korban, mikor nagyon ragaszkodik hozám, állandóan nálam lenne. Éjszaka is többször felkell, ellenőrzést tart.

Petra!
Az Anyák lapjában van egy cikk az új oltási rendről, ha még nem jártál volna utána.

Mindenkinek Boldog új évet!

B.Ú.É.K

Sziasztok
Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Nagyon boldog új évet kívánok mindannyiótoknak!Kép

Anita1

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok,

Jöttem én is nagyon boldog új évet kívánni mindenkinek és természetesen jó egészséget és sok örömet 2006-ban is minden babának és mamának.
Sajnos én 'igazoltan' voltam távol, ugyanis karácsony hetében újra negyven fokos lázam lett (vesemedence gyulladás kiujult), mégis Zalán került kórházba, pedig jól evett, aludt, virgonc volt, de .... a részletekkel majd később.
Végül Szenteste már itthon lehettünk, de a keresztelőt is hosszas vekengés után elhalasztottam. Ha Isten is ugy akarja hétfő reggel 8-kor soron kívül megkeresztelik, mert a keresztszülők külföldön élnek és én már szeretném, ha meg lenne keresztelve.
Látom csendes a topicunk, remélem, h. másnál nem volt hasonló gond.
Még egyszer BÚÉK mindenkinek.
Tünde

KépKép
tuzal
 
 


Hallo lányok!

Boldog és egészséges új évet kívánunk mindenkinek a kis családom nevében!!

Hogy telt a szilveszteretek? Ki merre volt?Gondolom, nagyrészt otthon. Manók aludtak? Nem zavarta meg őket a sok gyagya petárdázó? (Mi a frászt bírnak ebben élvezni?)
Mi délután barátoknál voltunk, mindenki babával. Nagyon kellemesen eltelt ott az idő, a gyerkőcök is tök jól eljátszottak. Jó látni, hgy milyen szépen fejlődnek és érnek közösségi lénnyé. Kameráztunk róluk és este (mikor Flórát letettük) vissza is néztük.
Utána én fél kilenc körül már el is aludtam, pont mint tavaly. Időnként felébredtem, sms-eztem, megnéztem a bébit(1x sem ébredt fel), de aztán folytattam a szundit.

Tünde!
Iszonyatos érzés, mikor a kismanó kórházban van, ugye? Mi volt a probléma? Hogy voltál bent vele, ha ilyen lázas voltál?
Már én is meséltem róla, mikor Angyalkának volt citomegalo vírusa, brűűű, borzasztó volt. Olyan tehetetlennek éreztem magam. Meg hát semmit sem lehet csinálni vele a kórházban. Csak fekvés, etetés, üldögélés.
Azért remélem, te is jól vagy és már gyógyulgatsz.
Jobbulást mindkettőtöknek!

Melinda!
Tőlünk is szánkót kapott, de képzeld, egyáltalán nem élvezi. Sőt, folyamatosan nyüszköl és jönne ki. Úgyhogy nem is erőltetjük. Talán jövőre.
Tegnap reggel ki tudtátok próbálni?

Jolka!
Mit jelent az, hogy ellenőrzést tart? Felkel és mit csinálsz vele olyankor?

Petra!
Hogy áll a ház? Mit lehet vele ilyenkor télen csinálni? (Majd ha megvan a tatarozás, küldesz róla megint képet privátban?)

Anita2!
Jól vagytok mindannyian?


Csilla

Kép
nycsilla
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek boldog új évet!
Tünde meggyógyultatok? Zalán tudta élvezni a Karácsonyt? Hogy van a veséd?

Csilla!
Én sem tudommit élveznek ezekben a petárdákban, de jól elrontották az esténket. A csajok még nem aludtak, mikor elkezdődött (fél tíz), és nagyon megilyedtek, alig tudtam őket megnyugtatni. Aztán volt egy kiss szünet, és a nagyok elaludtak, de a kicsi nem volt hajlandó még a kiságya környékéra sem menni, így mellettünk aludt el, és fél tizankettőkor sikerült visszatennem a kiságyába. Szerencsére utánna már nem keltek fel. Viszont hétkor már kukorékoltak. Szerencsére ma nem ekl főznöm, így élvezzzük az együtlétet Kép
Sziasztok. Szerintem most megyünk sétálunk egyet.
Melinda

Melinda
Kép
Kép
hajme
 
 


Sziasztok!
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK mindenkinek!!!
Mi voltunk szórakozni kicsit.Este 9-2-ig.Vagyis 1-kor indultunk el haza,de jó messze volt tőlünk.Balázs aludt szerencsére!Pedig azt mondja anyukám hogy volt nagy ricsaj az utcában.
Tünde!
Nem lehet annál rosszabb ha a gyerek kórházban van!Remélem már jobban vagytok! Mi volt a baj?
Rakok képet én is a profilba törpiről.
Üdv:Ági
csagi
 
 


csagi
 
 


Sziasztok!

Végre itt vagytok, már nagyon hiányoztattok! Kép

Tünde!
Remélem már minden okés nálatok. Sajnálom, hogy nem úgy sikerült a Karácsony, ahogy szeretéttek volna. Vigyázzatok magatokra! "Buli" is lesz a keresztelő után, vagy most inkább nem?

Anita1
Vizsgáikkal, hogy álsz?
Tudsz tanulni? Pocaklakó, hogy van, nem panaszkodik mikor tanulsz? A volt főnököm azt mondta, hogy terhesség(csúnya szó, áldottálapot) alatt, ha tanul az ember, akkor a gyerkőc okosabb lesz. Van benne valami, szerintem Márk jobban tudja grafika vizsgám mint én. Kép

Én is nagyon haragudtam a petárdák és a tűzijáték miatt. Olyan volt mintha ha az ablak alatt lőtték volna fel. Éjfélkor fel is kellt Manó, nehezzen ,de visszaaludt.

Ellenőrzés, mostanában állandóan fell kell éjszaka/hajnalban és megnézi ott vagyok-e (pedig még nem hagytam magára 1/2 óránál többet). Ilyenor jön a szopi és alszik is. Sajna már nem nagyon bírom ölben etetni, így fekve szoktam. Be is alszunk mind a ketten. Ha magamhoz térek vissza is csepészem, ne hogy oda szokjon.
Vagy csak éhes lenne? Nem tudom, nap közbe most már egyre több házi kosztot kap. Szerintetek?

Petra!
Nagyon jó neketek, hogy lassan kész a saját ház. Már én is pattannék innen. Csak szívesebben maradnék Nyíregyen belül, ha már ide költöztünk. Tehát nálunk ez még vitta téma.
Milyen jellegű lesz a házatok? Persze ha meg lehet kérdezni?

Ági!
Az utóbbi képhez képest nagyon sokat változott Balázs. Tetszik a kép. Kép

Sziasztok Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Szia Ági!

Megnéztem a képeket. A motort is Balu kapta?
Nem semmi. Kép
Nekünk is ilyen kardigánunk van, csak zöldben. Nagyon szeretem, mert jó puha.

Szia Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Ági!

Szerintem is sokat változott Balu, nagyon cuki.

Csilla

Kép
nycsilla
 
 


Ja, én is raktam fel egy vigyori képet Angyalkáról a proflomba. Kicsit ugyan nagy maradt, de nézhető.

Kép
nycsilla
 
 


Szia Csilla!

Megnéztem a ti képeteket is. Kép
HÁt igen a topicom mindenkinek csodálatos gyereke van.

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon boldog Új Évet kívánok Nektek! Nagyon szépek az új fényképek a babákról, mindenkinek gratulálok!
Mi is itthon voltunk Szilveszterkor, Monopoly-ztunk. Bence a fürdés után elaludt (fél 9 körül), és fél kettőig aludt. A tüzijátékok robbanására egy kicsit felébredt, de nem teljesen, és aztán aludt tovább szerencsére. Én alig bírtam fennmaradni éjfélig, Krisztián el is aludt.
Bence már egész jól van, csak nagyon taknyos, ezért porszívózni kell. Egész jól viseli, igaz nem élvezi, de amint abbahagyom vigyorog, szóval annyira nincs megzakkanva.

Tünde!
Sajnálom, hogy visszatért a vesemedence gyulladásod. Már jobban vagy? Zalánnal mi volt? Bent lehettél vele a kórházban? Szörnyű lehetett, hogy kórházba került.

Csilla!
Főleg benti munkálatok vannak a háznál, így lehet dolgozni, festeni, csempézni meg hasonlók, persze fűteni kell. Persze, küldök majd képet.

Ági!
Jó lehetett bulizni egy kicsit, hol voltatok?

Jolka!
Hát igen, jobb lett volna Nyíregyházán maradni nekünk is, csak akkor el kell viselnünk a zajt, a forgalmat, és nem utolsó szempont, hogy családi házat akartunk, ami a városban kb. 5 milliós telekárat jelent. Amerikai stílusú a házunk, a nappali+étkező+konyha egy légtérben van, és ezenkívül van három hálószoba, fürdőszoba, wc, spájz, kazánház+mosókonyha egyben, és garázs. A hálószobákon kívül padlófűtés van mindenhol.

Tettem fel egy egész friss képet a profilomba a házunkról.

Petra

Kép
ppetra
 
 


Sziasztok!
Ági!Csilla!Jolka!
Nagyon aranyosak a gyerekeitek a képekenKép
Petra!
Szuper lesz a házatok!!Nekem is az ilyen típusú házak tetszenek Kép
Tünde!
Jobbulást Nektek!Ismerőseimtől hallottam már történeteket a gyerekosztályról, hát, nem irigyellek...
Nálunk minden ok, azt leszámítva, hogy a holnappal vége a téli szünetnek...Kép
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!
Nagyon aranyoak a gyerkőceitek Kép.
Petra nagyon szép házatok lesz, a gyereknek szerintem is fontos, hogy legyen kert, ha lehetőség van rá.

Jolka!
A hálószobában van a kiságy? Lehet, hogy már írtad, de nem emlékszem.

Holnaptól újra kezdődik az ovi, és 4.-étől én is dolgozom. Hát nem lesz egyszerű a reggeli készülődés. Még nem tudom hogy fog sikerülni, hogy senki ne késsen el. Holnap kipróbáljuk mennyi idő alatt tudom elkészíteni az ikreket, és mennyi idő kel, hogy leadjam őket az oviba.
Még kiélvezzük ezt a napot.
Sziasztok
Melinda

Melinda
Kép
Kép
hajme
 
 


Sziasztok!

Petra!

Milyen jó nektek! Nagyon irigyelek most a szép házatok miatt.
Remélem minekünk is lesz hamarosan. De ahoz még bankot kellene robantani. Kép
Akkor most is nagy munkába vagytok. A csempézés sem olcsó mulatság.

Melinda!
Ha most vissazmész dolgozni ki vigyázz a picilányra? Dadája lesz?
Lesz időd benézni a topicra?

Szerintem még nem írtam, de egy szobában alszunk Manóval. Tv nem megy, mi is csak aludni megyünk be.
Mostanában 1/2 8-kor már alszik, kb. éjfél után vannak az ébresztők.
Reggel már nyűgösen ébred, tehát amilyen gyorsan tudunk megyünk is sétálni.
Érdekes, de anyuéknál végig aludta az éjszakát. Lehet nagyobb volt a mozgásterülete. Tehát már nagyon várom a tavaszt, hogy kint legyünk minél többet.

Szép napot mindenkinek!

Sziasztok Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek Békés Boldog Új Évet Kívánunk!

Nálunk minden okés. Jól teltek az ünnepek! Csendesen! Kép Szilveszterkor voltak vendégeink, de csak este 8-tól hajnal 2-ig. Jól volt egy kis társaság, de elég is volt addig. Utána zuhantam az ágyba. Másnap nem is volt belőlem semmi, csak aludtam, meg tettem magam egyik helyről a másikra. Na de azért ünnep. Nem? Kép
A gyerkőcök is nagyon jól vannak!
Dodi kész nagyfiú! Na és Kornél bébi is. Tegnap volt egy hónapos, és már 4300gramm. (3200-al született). Úgyhogy jó tápláló a tejcsim. Kép Mert egyébként nem eszik nagyon gyakran, csak 3-4 óránként. Meg néha ha nyűgös vagy megszomjazik. De ezek ritka esetek. Az éjszakák is türhetőek. Mondjuk 3-4 alkalommal kel, de ki lehet bírni.
Na majd teszek fel képeket!
Puszia Mindenkinek!
Anita2

KépKép
KépKép
nagy_anita
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a házunkra vonatkozó dicséreteket. Alig várom már, hogy beköltözzünk.
Természetesen mi is hitelt vettünk fel, nem vagyunk milliomosok, csak mínuszba.
Szerintem is jó, ha van kert, szükségük van a gyerekeknek a mozgásra és a levegőre.
Persze, most is folyik a munka a háznál, remélem, tavaszra kész lesz a ház. Szerencsére a férjem
csempéz, így azért lényegesen olcsóbb.
Petra

Kép
ppetra
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: