Új privát üzeneted érkezett!

kusi írta:Képzeljétek olyan nagy a kispasim, hogy 1 hónap múlva répalevet fogunk inni :D :D :D :D :D

mekkora is? :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kusi: :-) már a répalevet lehet enni hamarosan a nagyfiúnak!!
A kórház adott egy táblázatot és a netet is nézem állandóan, de szívesen megnézném a Te táblázatodat, ha elküldenéd megköszönném! :wink:
azt tudod fejből esetleg, hogy egy szelet kalács mennyi Ch-t tartalmaz?

KépKép
charlott
 
 


jó reggelt csajszikák!

én csak most jelentkeztem be hozzátok, mert én is voltam reggel a dokinál, a szokásos vizsgálaton.
kusi: te mikor voltál reggel, és hol??
charlott: én is voltam tegnap sétálni, de hát elkerültük egymást :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: na majd legközelebb.

egyébként tényleg hideg van kinn, nekem is lefagytak a lapát füleim.
szonce: küldöm az ímélcímet, és remélem Ádámkával minden rendben lesz

Kép
KépKép
gombocka79
 
 

 
 

Gombocka: hány centi Csajszikád?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok írta:
kusi írta:Képzeljétek olyan nagy a kispasim, hogy 1 hónap múlva répalevet fogunk inni :D :D :D :D :D

mekkora is? :lol: :lol:


6110g, 64 cm :D :D :D :D :D :D

KépKép
kusi
 
 


Charlott, fogalmam sincs :( azt tudom, hogy reggelire 3/4 zsömlét lehet, azt nem mértem :D

gombocka79: szolgáltató házban voltunk 9-10ig . Ti is ott voltatok?

KépKép
kusi
 
 


babusok_ 73 centit mértek.

kusi: mármint melyik a szolgáltatóház? én 9:30 körül értem oda a csobánka téri rendelőintézethez, az egészséges gyermek részhez!!!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Kusi: ezoldalon itt a csobánka téren van doki :wink: hu szépen növöget kispasid :wink:
én nem értem mi köze van ahoz a répalének, h mekkora :oops: :oops: :oops: jaj :oops: :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


A Dunapartiaknak meg kell majd mutatniuk, h mi is az a szolgáltatoház :lol: :lol: :lol: nekem van egy sejtésem...ahol a tesco expressz is van? ha nem akkor passz :lol:
és akkor Nektek ott van a gyerekdoki ugye?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Gombocka nöttök mint a gomba :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


igen, tesconál :D

én se tudom, csak gondolom, hogy lassan nem lesz elég neki a tejci? :oops:
nagyon izgi lesz majd a kóstoltatás, nagyon váram már :D :D :D

KépKép
kusi
 
 


-----
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:12-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Most írom a diplomámat a csecsemők táplálkozásáról. A szakdolgozatom megírásához szükségem van kutatásra, ezért szeretnélek kérni titeket, hogy segítsetek nekem azzal, hogy a kérdőívet kitöltitek és visszakülditek nekem.

Itt megtekintheti a közzétett űrlapot: https://spreadsheets.google.com/viewfor ... blI0WVE6MA

Segítségeteket előre is köszönöm!

Gazsi Krisztiánné Kosicsár Ágnes
gigike22
 
 


szonce: megjöttek a képek és a videóóóóó

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


szonce: nekem egyáltalán nem gond, ha a kuki témát dobod fel, ermt ilyen kislurkóknál előfordulhatnak iylenek. aki előttem volt ma a védőnéninél, neki meg az volt a gondja - mármint a kisfiának, aki szintén BENEDEK :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,- hogy neki, meg nagyon felcsúszika fityma.
pöpecek a képek meg a videó

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Szonce: szivesen hallgatjuk fius dolgokat ám :wink: mi van ha egyszer majd fiuunokám lesz? :lol: :lol:
de jo h legalább 1ik helyre Apa is tud menni :wink:
Kusi: sztem is várj 6 hónapos koráig, föleg ha szopizik :wink: mi 6.5 hosan kezdtük és nagyon nehezen ment...3 honap alatt ettek meg egy normális adagot, de azota már jol esznek szerencsére :wink:
többnyire meg elég a tejci :wink: most hányszor szopizik?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


kusi: én is egyetértek a 6 hónapos várással. mi pl. már 4 hónaposan megkóstoltattuk vele az almát, és falta. azt mondta a védőnéni, hogy az nem rossz, csak vigyázzak, nehogy nagyon telítse, mert akkor meg nem fog szopizni. :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


igazatok van, nem fogjuk elsietnii a kóstoltatás, csak egy kis innivalót próbálunk meg 4-5 hónaposan :D

az a baj, hogy nálunk kemény lesz mert nekem elég durva étel allergiám van így több időt fogunk hagyni minden ételre és állítólag az is növeli az allergia kialakulásának a kockázatás ha túl későn kezdjük. (24. hétig kell) :? (meg a túl korai is...)

nehéz leszkitalálni, majd az én dokimmal is beszélek és minden tippet, tanácsot szívesen fogadunk hátha elkerüljük Beninél :)
de azért nagyonm várom, biztos jó buli lesz :D :D :D

szonce: én kifejezetten örülök ha leírod a fütyis dolgokat, olyan sokmindenre kéne figyelni és a felét se mondják el anyukának :?

KépKép
kusi
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:12-kor.
szonce82
 
 


babusok: te nem csuklasz, amikor ilyeneket írnak a lányok, hogy a doki nem mond el szinte semmit?:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P csak beír a füzetbe aztán nyekk. ha nem kérdezek, akkor semmi...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Kusi: ha rendesen szopizik és nem kell tápszer, akkor más folyadékot sem kell adni ám :wink:
nálunk szopi mellett du-este ment tápszer is...így lett jo kis cumizavar és nem akartak szopizni :? szoval amig tudod kerüld a cumisüveget :wink:
hu allergiárol és nem nagyon tudok...de bizti nem tul jo :? Te mikre vagy allergiás?
jaj én szenvedésnek éltem meg a kanalazást :oops: enyémek nagyon nem akartak...minden nap hivtam a védönöt, h mondjon már vmit :lol: :lol:
Szonce: jaja, ezért jo ha sok anyucit ismer az ember :wink:
kint 7 fok van a hömérö szerint de ma semmi kedvem lemenni :? :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Gombocka: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ja de én nem is hallom mert vmelyik tuti üvölt :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Ma is korán ágyba bújok, ciki, mi?

Jó éjt mindenkinek :)

Kép
szonce82
 
 


Beni nem fogadja el a cumisüveget, néha kényelmes lenne, nem szeretek máshol szoptatni, de tényleg jobb ez mint ha a cicit nem fogadná el :)
tényleg, Ti hogy oldottátok meg a szopit?

Az annyira rossz ha egy babó nem akar enni :( remélem nálunk nem lesz ilyen gond!

sok mindenre vagyok allergiás, zöldség, gyümölcs, rozs... azért nem olyan szörnyű, csak jó lenne ha Beni nem lenne az :)

Szonce tök jó, hogy ilyen korán le tudsz feküdni, én is szeretnék... :D

jó éjt! :D

KépKép
kusi
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:13-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt!

Ez így igaz, aki korán kel aranyat lel! :lol:

Szonce: akár hozzám is jöhettek! :-)
Bár hétfő délelőtt lesz a cukorvizsgálatom, ellenőrzésem, de szerintem délre itthon leszek. :wink:

Ma megyek a terhesgondozóba a szokásos, rutin izsgálatra. Remélem jó hangulatban lesz a doki. :roll:

KépKép
charlott
 
 


----
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:13-kor.
szonce82
 
 


jó reggelt csajszikák!

mi is korán keltünk fel, mert éhes lehetett a kiscsajszika.
hát szenvedek a tápszerrel, mert kakaóval sem akarja megenni. van valami tippetek, hogy hogy adjam neki? van ebből a fajtából vaniliás? :? :? :? :? :? :? :? mert azt megenné.most milumilt kapott.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:16-kor.
szonce82
 
 


Ötlet, házilag ízesítenéd vaníliával? Banánnal?

Ezt is találtam, van ízesített tápszer: http://www.nestle.hu/baba/ProductListPa ... egoryid=20
szonce82
 
 


ez jó ötlet, köszi szonce. a védőnő is mondta, hogy ízesítsem kakaóval vagy gyümölcsel. tegnap a kakaót próbáltuk, az nem jött be annyira, csak nyámmogott rajta. banánnal hogyan lehet? mert hogy ez egy híg ital, a banán meg sűríti, akkor hogyan issza meg üvegből? vagy turmixoljam? :? :? :? :? :? :? :? :?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


jujj de aranyos vagy, ez a nestlé tényleg jónak tűnik. van belőle vaniliás meg banános is. hát lehet hogy beruházok egy ilyenre. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Turmixoljad össze, szerintem meg tudod úgy csinálni, hogy ne legyen túl sűrű. Nagy lyukú cumisüvegből ki tudja szívni.
szonce82
 
 


Ruházz be, aztán ha nem issza Nelli, én átveszem tőled, Ádám biztos megeszi, így nem dobsz ki pénzt feleslegesen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2010.03.05 09:11-kor.
szonce82
 
 


ja, és van ilyen bebea tápszeres kuponom is! :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Ha dm-ben nem találsz érdemes patikában is megnézni.
szonce82
 
 


akkor szerintem veszek olyan beba vaniliásat, és ha nem jön be neki, akkor nekedadom!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Megbeszéltük :)
szonce82
 
 


szonce: ahogy írtad, kivéve az UH-t! ja, és a szívhang ellenőrzés is lesz. Egyetlen kellemes az egészben! :-)

KépKép
charlott
 
 


szonce: milyen ablakcsere lesz nálatok? kompletten? redőnnyel núszoghálóval?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


charlott: rutinvizsgálat? akkor nunivizsgálat peg vizelet, ilyesmi? szorítok neked, hogy ne kelljen sokat várni, és a dokidnak legyen már hétvégi hangulata! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:16-kor.
szonce82
 
 


Gombócka: Köszi, igen, akár vizeletet is adhatok, de hétfőn egy teljes laborellenőrzésem lesz, így a mai feleslegesnek is tűnhet.

KépKép
charlott
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:16-kor.
szonce82
 
 


Halihó, vagyok olvasgattam csak ma takarithatnékom támadt :lol: :lol: na jo nem támadt de annyi cicával találkoztam az elöszobábban :lol: :oops: :oops:
Szonce: jöhettek hozzánk is ám :wink: majd beosztjuk :wink:
Gombocka: hát mi is zabáljuk a tápit :lol: ugyhogy passz, de tényleg megér egy probát ezek az izesitett verziok, hátha :wink:
Charlott: majd gyere doki után :wink:
Kusi: hu Te tényleg sokmindenre vagy allergiás :? :cry:
tegnap este Csajok már 8kor aludtak :lol: nekem meg fájt a fejem igy 9kor már én is :lol: me meg itt a tavasz :lol: :lol: bár lehet csaloka és hideg van de süt a nap :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:16-kor.
szonce82
 
 


szonce: képzeld, a reggeli tápszerét amit megkakaóztam betettem a hűtőbe, hogy hidegen próbáljam odaadni, és úgy meg ivott belőle!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
meglátom, mert lehet hogy így meg issza.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Alakul a dolog. :)
szonce82
 
 


jajj jajj jajj. észre sem vettem, hogy írtad, hogy az ablakcsere alatt el mész otthonról. elvégre a sok törmelék miatt.
ide is jöhettek, van még egy járókánk,a miben elalhat bármelyik gyerkőc!!!!!! ha úgy alakul!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: